Argëtim

"Pa Gjurmë" i gjen nënën 26-vjecarit Oliver Zenunit nga Australia ai i dëgjon zërin për herë të parë

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Komente 

 1. Jetar Kupa

  Jetar Kupa

  11 orë më parë

  Sa gjuha💔🤲🤗😚🤔😍🙏

 2. Shpresa Alla

  Shpresa Alla

  13 orë më parë

  Oliver 0 shpirt je yll je drit je zemerje cun ite gjitheve.

 3. Drita Halilli

  Drita Halilli

  17 orë më parë

  Histori prekse

  • Drita Halilli

   Drita Halilli

   16 orë më parë

   I them asaj nene ta ndimon ate djal se eshte me fat qe e ka na la emocuar shum

 4. Zz Aa

  Zz Aa

  17 orë më parë

  Si ka mundsi qe gjithmone femijet kerkojne mamat e tyre dhe jo mamat sepse mendoj qe I kane vene zemres nje gure prej hekuri dhe nuk e kthejne koken pas

 5. hii hii

  hii hii

  19 orë më parë

  Prsh jam 16 vjeqar ja kuptoij dhimbjen un eehe 2 motra eshe ni vla a to jan mat vogel se un nena na ka lan qe 8 vjet hala nuk e kam pa as zeri sja kqm.degju qjo jeton ne gjermani ka kriju familen e vet ajo ska as ni pik faj se pse babi na ka braktis u martu me.nje tjete edhe aj jeton ne gjermani ne jetojm me gjyshrit shpresoj sa me.shpet te takoj nene time 😭

 6. maria sofia

  maria sofia

  Ditë më parë

  I lumte stafit te emisionit PA gjurme. Emission I shkelqyer. U gezova per Oliverin djale shum I edukuar

 7. Dituri Alikollari

  Dituri Alikollari

  2 ditë më parë

  Sa djal flori ,Zoti ta befte mbare e mos u ndafsh kurre nga nena qofshi te lumtur!

 8. Nexhi Alla

  Nexhi Alla

  3 ditë më parë

  Oliver Zenuni ! Ne jete gjithshka eshte e shkruar.Zoti nuk te ka braktisur kurre .Mos e harro te kaluaren por ktheji syte nga e ardhmja.Nena jote eshte me fat qe te gjeti.Ajo te telefonoi per te vertetuar se nuk te ka harruar kurre.Inshallah se shpejti bashkohesh me familjen tende biologjike ne Australi dhe e ardhmja juaj qofte e ndritur🙏👍👏

 9. adlesirg imales

  adlesirg imales

  3 ditë më parë

  Ah ky perqafim me shokun qau ai qa ne 😭😭😭😭 o zonja suela lum ti per djalin.. kam dy djem t vegjel po i puth e perqafoj s eu preka jasht mase... merre djalin pran perqafoje e mos e ler me kurre t lutem

 10. jfihgudbx bfjjfhrjd

  jfihgudbx bfjjfhrjd

  3 ditë më parë

  Bravo shoku i kèti ylli..🌟🌟 Jeni dy drita dy yje 🌟🌟🙏🥰

 11. jfihgudbx bfjjfhrjd

  jfihgudbx bfjjfhrjd

  3 ditë më parë

  Shum gjynah djali 😓😢🌟

 12. Halime Gashi

  Halime Gashi

  3 ditë më parë

  zoti te dhasht o djal jet te mbar djal per mashalla edhe shoku yt mal me bor ju beft allahu

 13. lili emilio

  lili emilio

  3 ditë më parë

  Nje shok i till eshte per tu admiru👑👑po edhe ti Oliver je nje djal i mrekullushem👑👑

 14. Klodian Begaj

  Klodian Begaj

  3 ditë më parë

  Shum prekese zoti te ndimoft na ke prek vertet 😭😭😭

 15. Xhem Lama

  Xhem Lama

  4 ditë më parë

  26 vite të ndarë ,Bashkohuni dhe kurrë mos u ndani ! As nënë , as evlad smund gjen askundi !!

 16. Anna Duro

  Anna Duro

  4 ditë më parë

  Shume grua e ftohte degjohet, nuk e di historine e ketij djali ,por ajo nene degjon djalin zerin e tij dhe ajo prape sikur nuk ekziston per tu habitur........

 17. Merita Koxhaj

  Merita Koxhaj

  4 ditë më parë

  Si do qe te ket qen situata femija kurr nuk lihet 😢por tani rendesi ka qe e gjete nenen 🙏e do zoti mos te ndaheni kurr se nuk ka si dashuria e nenes 🙏edhe shokun e paske si nje vella te vertet mbar ja u beft zoti🙏🙏vetem dashuri e lumturi te kesh gjith jeten me nenen 🙏e bashkim sa me te shpejt e mos u ndafshit kurr si me nenen e me vellezrit🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏

 18. Rita Ebner

  Rita Ebner

  4 ditë më parë

  👌👏👏👏

 19. Parents Tablet

  Parents Tablet

  4 ditë më parë

  Oliver marshe gjithe bekimet nga . Zoti . Qysh nga ky moment qofshe femija me I lumtur ne bote , e mos u ndafshe asnjeher me nga krahet e nenes tende shendet ,jet ,lumturi pac .urime .

 20. Parents Tablet

  Parents Tablet

  4 ditë më parë

  Moj ! Odeta : ty dhe gjithe stafit tuaj ju bekofte zoti per kte miresi qe. Beret per kete femije, we me plot njerez e rethonin she e ndihmon. Por ju I gjetet shpirtin e rehatis Ketij femije.

 21. Bardh Matera

  Bardh Matera

  4 ditë më parë

  Ai esht vella dhe jo shok Odeta

 22. Bardh Matera

  Bardh Matera

  4 ditë më parë

  Bravo bravo stafit dhe zoti i dhent jet Oliverit dhe nenes dhe zoti i bashkoft nje minut e me pare

 23. Barbara Tomas

  Barbara Tomas

  4 ditë më parë

  Jo nuk ka si zeri i Nënës 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

 24. Barbara Tomas

  Barbara Tomas

  4 ditë më parë

  Zoti eshte i madhe. Bravo Odeta 🙏🙏🙏

 25. Sy jeshilia LSIT

  Sy jeshilia LSIT

  4 ditë më parë

  Flm Zot qe ke fale ne kte bote njerez te mire si ky djale qe zor te gjesh shok te tille zoti te bekofte e te dhente vec te mira ne jete qe e ke mbajtur kaq afer Oliverin zoti ju bekofte te dyve e mos u ndafshi kurre e gjithashtu edhe Oliveri me familjen

 26. Tina

  Tina

  4 ditë më parë

  Sa e gezuar Odeta...e ben me shpirt emisionin.. you are the best... bravo Odet...🙏🙏🙏🙏

 27. Vasiliki Ntoko

  Vasiliki Ntoko

  4 ditë më parë

  Nene zeza thuaj! Po ti qenke nje cope akulli moj qyqe! U mallengjye me shume djali se sa ti . Po si e le moj te mbeshtjelle me batanije te dera e spitalit dhe nuk e kerkove kurre?! Si jetove moj shpirtkazem pa e kerkuar nje here te vetme femijen?! Oliver, I dashur djale, mbaj mire shokun dhe ate Zonjen vlonjate qe te ka mbajtur ne gjirin e saj duke bere qe te mos kishe nevoje per Suelen qe iku pa e care fare koken per ty per plot 26 vjet. Zoti te bekofte Oliver! Ti ke familje te gjitha familjet shqiptare, lere Suelen te beje jeten si e ka bere deri tani se ne fund do zhgenjehesh.

 28. Tina Bonheur

  Tina Bonheur

  4 ditë më parë

  😢🙏

 29. Lumturi Meko

  Lumturi Meko

  4 ditë më parë

  Odeta cfare thua moji grua ? "Qetesohu" Si mundet? Nje djale me kaq dhimbje ? Jepi vetem nje perqafim per kaq ka nevoji ne kete moment. Haroje fucking emisionin. Ai eshte njeri , nuke eshte per shitje.

 30. Abc Def

  Abc Def

  4 ditë më parë

  Qfar shoku Zoti ju bekofte qe te dyve o driiitat e prinderve tuaj dhe shembull i mir per shqipetaret 🥰❤️❤️🙏

 31. laureta filaj

  laureta filaj

  4 ditë më parë

  Zot ca mrekullie nena dhe biri bashk u emocjonum dhe neve nga ekrani😭😭❤❤🥰🥰🥰

 32. Abc Def

  Abc Def

  4 ditë më parë

  Zoti t'a gezofte zemren o djal i bukur dhe i menqur o Zot mos le as kend pa prinder dhe uroj qe te gjith femijet ti duan prinderit dhe ti gezojne ato Oliveri uroj te gezohesh me mamin 🥰🥰❤️

 33. Lushi Raza

  Lushi Raza

  4 ditë më parë

  Oliver je djalë me shpirtë të madhë kërkon nënë që të braktisi 27 vjet më vjenë shumë keq që i thua nënë nuk e meritonë ka për të zhkënjyer edhe 27 vjet të tjera sepse ajo nuk e meriton dashurin tëte nuk ka justifikime në botë për një nënë që lë fëmin e saj

 34. English grammar lessons

  English grammar lessons

  4 ditë më parë

  Nje djale shume i forte ,ka arritur te perballoje gjithcka dhe deshiron aq shume te shohe foton e nenes .Bravo

 35. Rudina Dako

  Rudina Dako

  4 ditë më parë

  Bravo Odeta.Ky te jet shembull i femijeve qe riten ne shqiperi ,se ka femij qe riten me nen e me babe e jan te pa edukat e nuk punojne.ky eshte nje femij shembull per te gjithe bravo pac fat leke e sa me shume shendet.Si themi ne nga VLORA mos te gjembofte asnje gjemb🙏

 36. Ismete Shehu

  Ismete Shehu

  4 ditë më parë

  Me shum emucjone ka djali se nena !!!!!

 37. Flutura Proko

  Flutura Proko

  4 ditë më parë

  Bravo

 38. Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  4 ditë më parë

  Te rujt zoti❤️❤️❤️

 39. Genta zh,itali

  Genta zh,itali

  4 ditë më parë

  Emucion

 40. Eris Gjyshja Eris Gjyshja

  Eris Gjyshja Eris Gjyshja

  4 ditë më parë

  8

 41. Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  4 ditë më parë

  Si ka mujt me honger buk ajo nen zot na ruj me kto nena kujtim haxhia bexbach

 42. Levent Levent

  Levent Levent

  4 ditë më parë

  Jam shum i emocjonuar me jan mbushur syt me lot respekt dhe per shokun e mir ne dit te veshtira

 43. Lola Kreka

  Lola Kreka

  4 ditë më parë

  bravo Odeta sei grande💐

 44. Sadete Mysliu

  Sadete Mysliu

  4 ditë më parë

  Oliver sheqyr qe e gjete nenen tate bjologjike ...dhe ishalla zoti tju bashkoj sa me shpejt 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 45. Diana Meleq

  Diana Meleq

  5 ditë më parë

  Tu soseen fjalet

 46. Diana Meleq

  Diana Meleq

  5 ditë më parë

  Pse nuk flet moj nene tani

 47. Alfreda Manaj

  Alfreda Manaj

  5 ditë më parë

  Ooburi vogel sa me mallegjeve shyqyr qe u lidhe me nenen tende

 48. Dalmate Kastrati

  Dalmate Kastrati

  5 ditë më parë

  Me vjen mire per Oliverin ,por eshte dashte e para nena ta kerkoj djalin ,inncatorve ne pergjithsi Zoti ju bekofte !!! Sidomos Ty ODETA !

 49. Elona

  Elona

  5 ditë më parë

  Kjo zonje shume e ftofte mu duk ne telefon mua, me shume na beri per Te qare reagimi i djalit sesa i kesaj. Plus kjo e ka kerkuar kete femije per 26 vite apo s’eshte kujtuar fare? Ishalla Te ndihmon zoti a Oliver e mos harro asnjehere prinderit qe Te rriten e gjithashtu edhe ate zonjen nga Vlora se duket qe Te ka dashur me gjithe zemer.

  • Zz Aa

   Zz Aa

   17 orë më parë

   Ashtu mu duk edhe mua ... Po te kishte aq shume mall e kishte mare qe te vogel ne Australi e ja kishte siguruar te ardhmen

 50. rexhi loli

  rexhi loli

  5 ditë më parë

  Odeta keni nje staf te mrekullushem.me erdhi shum keq pr oliverin por njekohesisht u gezova shum.mos u ndaft kurr nga nena e tij.e besoj shum oliverin se kam dhe vet nje histori si ai

 51. Mira

  Mira

  5 ditë më parë

  O sa u gezova qe e gjeti nenen Ishalla bashkohen sa me shpejt Duket qe eshte djale shume I mire

 52. Ardiana Badalli

  Ardiana Badalli

  5 ditë më parë

  Bravo Odeta ty edhe nenes qe nuk e mohoj sot djalin, uroj te takohen sa me shpejt

 53. Leta Caro

  Leta Caro

  5 ditë më parë

  Uaaaaa sa u gezova Bravo Odeta 🙏🙏🙏

 54. Pano Raman

  Pano Raman

  5 ditë më parë

  O Zot i madhe ju si emision beni mrekullira nji bravo shume e madhe per te gjithe ju qe ndihmuat..bravo shokut te ngushte..

 55. Klea Danaj

  Klea Danaj

  5 ditë më parë

  Bravo Odeta je vertet shum e mire

 56. Klea Danaj

  Klea Danaj

  5 ditë më parë

  O zot nje miresi per oliverin i lavderuar qofsh o zot per kete djale

 57. dovi lana

  dovi lana

  5 ditë më parë

  Sa prekse sa mire qe egjeti me behet Qefi bravo odeta per emisionin ska gje me tbkr femija me nenen Oliver je gatuar meshpirtin enenes tende nen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm 🙏🙏💜 zoti ju rujt sish von per ju dy💜💜💜 nuk te paragjykoj jam nen vet e1djali te kp shumire shoqe secfr esh femija per nenen enen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm paci jet eshendet te plot Oliver🙏💜me lot ekam degjuar emisionin kte pjes me preku shpirtin 😓😪

 58. Biba Rakip

  Biba Rakip

  5 ditë më parë

  Oh sa emocion oh sa lot dhe sa gezim 😭

 59. Kristina Palokaj

  Kristina Palokaj

  5 ditë më parë

  E ee more Oliver po djale flori qenke, ishall ke jeten e gjate dhe te lumtur!

 60. Teuta Turja

  Teuta Turja

  5 ditë më parë

  Qofshit te lumtur o Allah inshalla

 61. Argyro Vasili

  Argyro Vasili

  5 ditë më parë

  Zerin e nenes as kush se zevdeson o BIR.TANI JETA PER TY E MAMIN TEND DO JETE E BUKUR, Femija pa nene si nata pa hene.

 62. Mom & Dad Number one

  Mom & Dad Number one

  5 ditë më parë

  Zot sa kam qare per kete djale e pllakosen emocionet 😪😪😪😪

 63. fjorela xhaferaj

  fjorela xhaferaj

  5 ditë më parë

  Sa me ka emocionuar dje kur e pashe .Respekte per djale dhe per stafin e mbrekullueshem

 64. Stamatina Tsoutsala

  Stamatina Tsoutsala

  5 ditë më parë

  Ne asnje menyre nuk e justifikoj kte nene qe e ka lene djalin,cfare do lloje arsye qe te kete patur.Jo jo s'ka justifikim,si ke fjetur e qete kaq vite,femijen qe e mbajte 9 muaj ne barke???😑😑😑

 65. Majlinda Davidhi

  Majlinda Davidhi

  5 ditë më parë

  👏👏👏

 66. Genc Trebicka

  Genc Trebicka

  5 ditë më parë

  Urime .O zot çfare mrekullie .Ishalla nuk ndaheni asnjehere .Nena e di si ka jetuar pa shpirtin e saj .

 67. Kujdese Proshka

  Kujdese Proshka

  5 ditë më parë

  Qofsh i lumtur pergjithmone

 68. Asije Koprencka

  Asije Koprencka

  5 ditë më parë

  Oliver! Te uroj shume lumturi! Ke qene nje femije jashtezakonisht i dashur dhe keshtu ke mbetur! Te iroj shume fat!

 69. Liri Cahani

  Liri Cahani

  5 ditë më parë

  Ti moj nen duhet te besh shum dhe me shum per kete djal yll Tani dhe mbrapa Tani do te tregosh sa nen je per kete djal Qdo gje perpara ka kaluar Te erdhi koha dhuroja te gjitha ditet qe i ke munguar

 70. New York

  New York

  5 ditë më parë

  Kjo Nena nga telefoni qe foli Si nuk I thiri Birri im???

  • Tina

   Tina

   4 ditë më parë

   Evertet nuk i tha djali im zemer shpirt... per tu cuditur.. kush e di si e ka hallin...⁉️⁉️⁉️😢😢

  • Elona

   Elona

   4 ditë më parë

   @New York Pikerisht jo vetem ate Por ne keto 26 vite kjo nene eshte interesuar Ta kerkoje kete femije? Une nuk e kuptova historine e kesaj. Kjo jeton dhe ne australi, paska dhe femije Te tjere. Nuk I ka shkuar mendja kesaj ne gjithe keto vite per femijen e vet? E tmerrshme me duket..

  • New York

   New York

   5 ditë më parë

   @Elona Une mendoj Po te ishte aq e ngrohte ajo nuk e linte Oliverin Ne shtepine e Femijes!!!! Nuk leme dot nje mace jashte dere sepse nuk na ze gjumi Naten edhe jo me nje femije!!!

  • Elona

   Elona

   5 ditë më parë

   Edhe mua me beri shume pershtypje.. shume e ftofte

 71. Ashshd Hhdbdb

  Ashshd Hhdbdb

  5 ditë më parë

  ❤❤❤🇦🇱😅😅

 72. Denis Frangu

  Denis Frangu

  5 ditë më parë

  Bravo Odeta bashk me stafin tuaj bete nje pun shum te madhe per Oliverin nje djal shum i mir qe i realizuat endrren e tij ne gjetjen nenes, bashk me te do jen perlotur shum nena shqiptare bashk me to edhe un se jam nen, nena e Oliverit do te jete krenare per ate djal

 73. Tina

  Tina

  5 ditë më parë

  Histori e dhimbshme... ky djal kaq i edukuar... o zot😢😢... hapi krahet mama fute ne gjirin tend, jepi dashurin qe nuk i ke dhene per 27 vjet...merre atje mama, mos e nda nga femijet e tjere... bravo Odeta, etrajtove emisjonin me shume emocion dhe dashuri...👏👏👏...🙏🙏🙏

 74. Sanije Gächter

  Sanije Gächter

  5 ditë më parë

  Bravo ky emisjon qe ipekushtohet aqe shumqe ju jep mudesin Qe jeni vertet te pa lodhur

 75. Sanije Gächter

  Sanije Gächter

  5 ditë më parë

  Seshte aqe e lete te takosh nene bjologjike Po oliverit ijapim shum urime qe ju plotesuha deshira se lote etij na ben dhe neshum emocjojnuse uri Oliver

 76. Omi Omi

  Omi Omi

  5 ditë më parë

  Sa djal i mire dhe me fat ai por hallall i qofte edhe shokut te tij dhe mos u ndani kurre nga njeri tjetrin Kjo eshte jeta me keqardhje por me u ba i forte dhe ZOTI ju ndihmohfte Mos harro nenen( si nene per ka qene per ty) qe te ka rritur

 77. Βέφα Κουρούνη

  Βέφα Κουρούνη

  5 ditë më parë

  Shum shprehje me vend ** Dashuria e prindrit nuk gjendet as kund**bravo

 78. Λαβντιε Υζειραι

  Λαβντιε Υζειραι

  5 ditë më parë

  Nen eshte ajo qe te rit Jo ajo qe e braktis femijen

 79. arjan frani

  arjan frani

  5 ditë më parë

  Brravo ju qoft kti emisioni.

 80. arjan frani

  arjan frani

  5 ditë më parë

  Sa gjynah kur braktisen femit,nje femi qe nuk thot fjalen bab dhe nen esht e tmerrshme

 81. Arta Apostoli

  Arta Apostoli

  5 ditë më parë

  Wuaaa sa kam qar per Oliverin dhe un e njoha baban shum von por su bashkova kurr sepse nusja e tij ishte shtrig ,shpresoj qr kjo nene ta mari afer vetes Oliverin Odeta jeni e mrekullushme ju dhe stafi juaj 😭😭❤❤🙏🙏

 82. daniel dani

  daniel dani

  5 ditë më parë

  Bravo mbare e mire dhe shokut dhe Oliverit 🤗🤗🤗

 83. Loris Anika

  Loris Anika

  5 ditë më parë

  🥺🥺😭😭😭😭😭

 84. LAJLA LAJLA

  LAJLA LAJLA

  5 ditë më parë

  Ta dini sa kemi qar bashk me ju🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 85. Jeta Jeta

  Jeta Jeta

  5 ditë më parë

  Elhamdylila qe e gjeten njani tjetrin ishalla kurr nuk ndahen ma dhe gjdo nan qe asht larg femijeve te bashkohet sa me shpejt Amin

 86. LAJLA LAJLA

  LAJLA LAJLA

  5 ditë më parë

  Ooooooooo ZOOOOOTTTTT 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏sa na u be qeeeeejfiiiiiiiii😥😢🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 87. prekaj 81

  prekaj 81

  5 ditë më parë

  Rrethanat e jetes nuk dihen, mundet te jete nje gabim i rimise,sido qe te jete,un x mendimin tim e falenderoj dhe e pergezoj qe nuk ja mbydhi deren....jam goxha i lumtur x ty Mik,na madhengjeve tgjithve...un keshtu mendoj fajin tia lejme kohes

 88. Mili2020

  Mili2020

  5 ditë më parë

  Bravo emsionit pa gjurm qe e gzut ket djal zoti ju gzoft prshndetje nga melburni odeta

 89. Liljana Shaku

  Liljana Shaku

  6 ditë më parë

  Bravo odeta.histori shum e dhimbsur.shyqyr qe oliveri gjeti nene e tij.si nena ska ne bot😍❤

 90. Andi Fetahu

  Andi Fetahu

  6 ditë më parë

  Sa gje e bukur qe u bashkuan nen e bir

 91. Alive Toska

  Alive Toska

  6 ditë më parë

  Bravo re djal Zoti te ndimoft,flori pac vetem dit te bardha

 92. Frange Kola

  Frange Kola

  6 ditë më parë

  O zot shyqyr se e gjeti nenen ky djal ste zevencon kush nenen te uroj suksese Oliver djal shum i mire dhe ati shoku qe te ka perkrah zoti e rujt

 93. Tatjana Bardhi

  Tatjana Bardhi

  6 ditë më parë

  Shpresoj dhe te uroj qe te bashkohesh me nenen dhe motrat e vllezerit e mos e harrosh shokun tend kurre sepse shoke te tille gjen shume rralle sot

 94. Armand Cerri

  Armand Cerri

  6 ditë më parë

  Sa e dhimbshme 😭😭

 95. Vesa Serena

  Vesa Serena

  6 ditë më parë

  Djali flori.

 96. Gazmire Hoxhaj

  Gazmire Hoxhaj

  6 ditë më parë

  💥🙏🙏🙏🙏🙏

  • Gazmire Hoxhaj

   Gazmire Hoxhaj

   6 ditë më parë

   Je nje flori dial.Zoti ti ruaj gjith femijet tane kudo qe jan.🙏🙏🙏🙏👍

 97. Rudina Gjetaj

  Rudina Gjetaj

  6 ditë më parë

  Une sdo ta pranoja nje nene te tille,nuk ka ndjeshmeri nene as ne tel

 98. Alketa Duraj

  Alketa Duraj

  6 ditë më parë

  Shum emocionuese kjo histori. Gëzohem qe gjeti nenen

 99. maik. tirona

  maik. tirona

  6 ditë më parë

  Dukej sikur nena e ktij djalit nuk gezua fare nga reagimi qe beri sikur nuk donte ta takonte po vetem se u zu ngusht nuk dinte cfar te bente

  • Elona

   Elona

   5 ditë më parë

   Po ashtu mu duk dhe mua. Ishalla I shkreti nuk zhgenhehet. Kjo paska bere dhe 3 femije Te tjere e si nuk I ka shkuar mendja gjithe keto vite te kerkoje djalin e vet. Nuk I kuptoj keto lloj njerezish. Bravo per prinderit qe e kane rritur e kush I ka qendruar afer qysh I vogel si ajo zonja nga vlora qe ishte zonje grua.

 100. Ana Ana

  Ana Ana

  6 ditë më parë

  Uroj same shpejte ta takoni Mamin Oliver Lush Allahun dhe kurr mos te ndaheni me Ja Rabbij me shpirt ju Uroj vec te mira ❤️❤️❤️❤️❤️

Faqja Tjeter