‘Për’Puthen on Tour’, Fier, Episodi i plotë - 18 Korrik 2021

Për’Puthen on Tour show veror me audicione të hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi. Cilët janë personazhet që synojnë të jenë pjesë e sezonit ri dhe si do të jetë përballja e tyre me personazhet e njohur të Për'Puthen?

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Aliasi Opaj

  Aliasi Opaj

  4 ditë më parë

  Ana 2 e keekuar si edkort baahk me Atdheun shoqeria jone apo rinia vertet jane leshh!

 2. IRON PRO

  IRON PRO

  14 ditë më parë

  Pyetja qe bejn nje mije here keta psikopatat e perputhen:si do ta beje nje femer per vete? Ana ti per club night je e dashur ajo eshte puna jote, mos bej si interesante me keta konkurente e rinj

 3. Albion Meco

  Albion Meco

  15 ditë më parë

  Qr si I shkojne Nga pas. Rini vrk . Njerz dele

 4. Bani Joel

  Bani Joel

  22 ditë më parë

  erxhi 1 je yll pz bravo qe more pjese me auidicon shprsoj qe ti te perzgjidhesh

 5. 『TF』MERCEDES

  『TF』MERCEDES

  28 ditë më parë

  Fjerak pra🥰💞

 6. Lajme PIKANTE

  Lajme PIKANTE

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/qoiX1L19Z3e9qqo

 7. Valmira Mujaj

  Valmira Mujaj

  Muaj më parë

  Qysh thojn keni ardh per fam. Po krejt qa jan kan ne perputhen jan aty per vetem fam ashtu edhe Olsa e Bora e te tjert. Sme pelqejn as pak si kan rritur teper mendje kta te perputhen!

 8. a d

  a d

  Muaj më parë

  ✨Pashtaportizimin✨

 9. Kristian Gjonpalaj

  Kristian Gjonpalaj

  Muaj më parë

  A te pelqen shqipja seksualisht hahahahahahhahahahahahah

 10. centrale bishtikalldremit

  centrale bishtikalldremit

  Muaj më parë

  Po ne vlore kur do veni apo kur te shtyhen lopet e gjormit

 11. L T

  L T

  Muaj më parë

  Ne shqiperi virusi nuk e ka emrin corona, por perputhsat. Njerez Te shpifur. Me rroba firmato Türke😜

 12. L T

  L T

  Muaj më parë

  Per zotin keta te semurin me gjithe kete budallallek

 13. Naim Ujku

  Naim Ujku

  Muaj më parë

  Aman keto konkurentet e vjeter bejne sikur kan kapur qiellin me dore 😂

 14. Shpresa Sina

  Shpresa Sina

  Muaj më parë

  Sa e shpifur kjo erxhi🤣

 15. endrit kanavace

  endrit kanavace

  Muaj më parë

  Degjva mir une apo Po me bejne vesht?? Erdhi nga Londra per tean??? O qr ca behet dhe ca degjojme vk kan ikur njerzit

 16. the world

  the world

  Muaj më parë

  Sa budallaçka o zot car niveli zdin te flasin te lidhin dy fjal 🤦‍♀️🤦‍♀️ u rrofte shkolla qe beni

 17. Albana Fejzulahi

  Albana Fejzulahi

  Muaj më parë

  Bravo gaforet

 18. Soni Jarua

  Soni Jarua

  Muaj më parë

  Hahahhahahahah doli skifteri te fle Pak te punoj shum hahahhah

 19. Ajne Jahaj

  Ajne Jahaj

  Muaj më parë

  Qekjo shipja si shtrig si mamun

 20. Nejada Ibrahimi

  Nejada Ibrahimi

  Muaj më parë

  O olsa o pler po Geliani ishte 20 vjeç moj....

 21. Nejada Ibrahimi

  Nejada Ibrahimi

  Muaj më parë

  O Tea je e shpifur .femer e qelbur....

 22. ff_fionax

  ff_fionax

  Muaj më parë

  Ta kap ket tean prej flokeshh😡👊🏻

 23. Brikena istrefi

  Brikena istrefi

  Muaj më parë

  Ana na shpife

 24. anxhela mahmutaj

  anxhela mahmutaj

  Muaj më parë

  kan ik njerzit perlesh ngelen pas kytyre zulshave. paskemi qen te gjith te perrveluar ne shqiperi

 25. Laura Behari

  Laura Behari

  Muaj më parë

  Ooohhhhh medet o njerez ku Po shkojm presin sikur vjen kombetarja mbase ka fituar evropianin jesus

 26. Refit Mysli

  Refit Mysli

  Muaj më parë

  po kush jan kta qe bojn ture neper shqipri ca do ti japin rinis ato kurvlliqe qe bojn aty kta jan llumi te rinjeve shqiptar

 27. denis Ramadani

  denis Ramadani

  Muaj më parë

  Po hec moj ana kauri baju prej ati mos e shpif emisionin 🤮

 28. Adeljan Mecaj

  Adeljan Mecaj

  Muaj më parë

  Si bejn kto karakurvat sinme qen zysha psikologjie 🤦‍♂️

 29. Elen Drg

  Elen Drg

  Muaj më parë

  We sa te degjeneruar!

 30. Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  Muaj më parë

  O "komisioni" ju jeni te gjithe te paperputhur per vete e do merrni intervista ju, si te njohish e te lidhesh me dike!? Pa piken e sensit, bajat fare.

 31. Name Surname

  Name Surname

  Muaj më parë

  Na plasi riku !

 32. Dont Give up

  Dont Give up

  Muaj më parë

  Kejt Analista jan Ba tash e shef se ki program kejt loj asht kan 🤮🤮🤮

 33. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  BRAVO ANA

 34. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  27:14 ik moj kokboshe , me zore do dashurohen me mevlanin ato ?? Ah keto bleserite ju shkaterruan .

 35. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Mos e shfaqni me Shqipen se me ka shkakton shume stres .Me ka bere shume dem ai njeri .SA HERE E SHOHE ME VJEN TI JAP NJA CA FJALE TE MIRA QE TA QEP

 36. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  22:49 kulmi i budallallekut , se clidhje ka gaforrja me personalitetin e njeriut ?? hajde mendje hajdeeee . Sdin te lidhin dy fjale . Vetem batuta pa kuptim thone .

 37. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Fjithe funderrinat jane mbledhur Fshatarat qe sdin te lidhin dy fjale .

  • Deborah D

   Deborah D

   Muaj më parë

   fix🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 38. iside musaraj

  iside musaraj

  Muaj më parë

  🤷‍♀️ si para byros politikës pa na thoni pak pyetjet e audicionëve të ktyre ish përputhen pastaja i merrni të pyesin deri në palc e duke ironizuar e gacmuar të tjerët pa lidhjes njerzore lat nam mblidhni kallaballëkun se nuk jeni askushi ok🤦‍♀️😌

 39. Adriatik Joni

  Adriatik Joni

  Muaj më parë

  Qa eshte puna e ketije Fatjonit, ky duket si nje femije i rritur shpejt dhe pa edukate, qe shkruan duart ter diten me stilolapsa ....🤑

 40. official official

  official official

  Muaj më parë

  Ky qe kendonte unee nuk ediiiiii ska si ajo ajo ajo ajo ajo ajooa joo 😂😂😂😂😂😂

 41. Adriatik Joni

  Adriatik Joni

  Muaj më parë

  Te gjithe keta qe bejne pyetje, behen aq te menqur sa te shkojne ne Keks...Respekt ketije djali Fierak...

 42. Jola Mustaj

  Jola Mustaj

  Muaj më parë

  Hahaha redi personal trainer??? Ja fut kot se vetem ai nuk stervit njeri😂😂😂😂

 43. K M

  K M

  Muaj më parë

  Tea Jep mendje kur Mendje Ska

 44. ariela elmazi

  ariela elmazi

  Muaj më parë

  Keto audicione qe bejne keta jane pa pike lidhje, sill Fatjonin, sill Atdheun improvizo ca do beje ti. Po ju beni audicione per aktor?? Sepse nje reality show duhet te jete situata reale, dhe eshte e veshtire te besh dicka se te thone te tjeret.

 45. Adriatik Joni

  Adriatik Joni

  Muaj më parë

  Te lumte oj Zonjushe qe ia bane 8 me 2 Atdheut....bukur shume....

 46. Ketrina Keti

  Ketrina Keti

  2 muaj më parë

  Cjan keto pyetje aman "po vjen per fame " dhe ironizojne kur thone jo kur kta te gjithe per fame kishin ardhur ne prp.

 47. Gjeladin Totaj

  Gjeladin Totaj

  2 muaj më parë

  fuj fuj fuj kto vajzat qysh ja ber mete ardh keq 🤮🤮🤮

 48. Mira P

  Mira P

  2 muaj më parë

  Perfundimisht jeni qesharake, me audicione si te jeni duke kerkuar talente 🙄🙄🙄

 49. Lumturija zogaj

  Lumturija zogaj

  2 muaj më parë

  O kjo .Ana njeri i tmerrshum ja ban pytjen sita ban ni hajz per veti djal tregon po nes 5a jep rastin nes se jep rastin u hi veq per fam sikur ti ana sikur tishe ma serjoze..qtmebesh mua perme ber per veti pyt po ti je tmerr njeri moj ana as vet se din qka fol

 50. Elheme Nerjovaj

  Elheme Nerjovaj

  2 muaj më parë

  Bora zgjidh problemin ton mas pari e mos kqyr tjerve me jav ndreq o moj lop

 51. Pink & blue jelly vibes ❤

  Pink & blue jelly vibes ❤

  2 muaj më parë

  Sa fallco duket Bora! Vetem si te fitoj lek e ka mendjen!

  • D

   D

   25 ditë më parë

   👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 52. Marina Avdulaj

  Marina Avdulaj

  2 muaj më parë

  Erxhiiiii

 53. Real Life

  Real Life

  2 muaj më parë

  Dele 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

 54. Altin Riza

  Altin Riza

  2 muaj më parë

  Mos u zgerdhini

 55. Gxx Official

  Gxx Official

  2 muaj më parë

  Qr djali 30 vjeç thot *erdha te shoh perputhasit*

 56. Kejdi Malaj

  Kejdi Malaj

  2 muaj më parë

  Shum cringe ky emision jqj

 57. Donald Aliaj

  Donald Aliaj

  2 muaj më parë

  O djali futi nji te qir sares

 58. coza nostra

  coza nostra

  2 muaj më parë

  U bot te gjith pidha te zgjur

 59. Ili Ferati

  Ili Ferati

  2 muaj më parë

  Ki esht nje emissioni kurvash e pederastash

 60. David Ferko

  David Ferko

  2 muaj më parë

  Nga i gjeni keta tipa aman 🤦🏼‍♂️

 61. Tirane tirane

  Tirane tirane

  2 muaj më parë

  Me pelqen jeta lluksit thot😅😅😅😅

 62. Ana Ana

  Ana Ana

  2 muaj më parë

  Kjo bora shm paragjykuese e shikoj ne disa kapje pa mendje menyra si e ben ftyren shm ofenduese kundrejt konkurenteve qe duan te marin pjese harroj kjo si ka qen dikur vete si qepe e prishur

 63. Albjon Tafili

  Albjon Tafili

  2 muaj më parë

  Si qekan kto konkurentet e rinj si vrroma t gjith

 64. Deon My baby

  Deon My baby

  2 muaj më parë

  Aman kur nuk di me fol pse fol o Fation se na e shpife, si mo je mesuar me kete atmosfere ti pse sa here qe shkon ti ne Fier ashtu te dalin para ty Aman kur te duket vetja VIP dhe ty 🙈Dihet Boterisht 🤦‍♀️

 65. Sajmo Ferko

  Sajmo Ferko

  2 muaj më parë

  Malida ademi pse nuk perfaqson veten ted ti ler te mar pak fam pasaj te bej muzik me ty 👌👌👌

 66. Ylli Demaj

  Ylli Demaj

  2 muaj më parë

  Eh bre robinat me pas mundesi me ju fut te gjith me nje shpell dhe me ju ly me benzin dhe mu djeg

 67. L Abazi

  L Abazi

  2 muaj më parë

  Ana kauri ka pyetje budallicash sta jep munsin per takim

 68. L Abazi

  L Abazi

  2 muaj më parë

  Teaa Luan at rolin e shef ices te bordello

 69. L Abazi

  L Abazi

  2 muaj më parë

  Atdhe je cun i mire per te ruaj dera 😭⁉️ndersa tea qe zgerdhindet me nen qeshje sikur mer vesh ne ruaj lesh me brisk me at aroganc e qelbur dhe menyra e trajtimit me perqeshje nga ju te tjeret tregon nivel budallenjsh PA Kur far shije artistike politike dhe Kultur albaneze PA nivel se si silleni ne rapport me konkurenr

 70. Ernest Hamitaj

  Ernest Hamitaj

  2 muaj më parë

  Sa injorant mossss llumi

 71. Redian Saliaha

  Redian Saliaha

  2 muaj më parë

  i pelqen lluksi me bluz 990 lek tek lcwakiki😂

  • Daily Things

   Daily Things

   Muaj më parë

   550 ishin sot ke tegu boom uljesh

  • a alb

   a alb

   Muaj më parë

   ja gucci aty sikur ekan bler 300 -500 € te gabi 5 mi lekshat🤣🤣🤣

 72. admir selmani

  admir selmani

  2 muaj më parë

  Tallen me konkurentet

 73. GLEDIAGREIS

  GLEDIAGREIS

  2 muaj më parë

  Po kjo tea ca ben kot si e zgjuar 🙄

 74. Luca Luca

  Luca Luca

  2 muaj më parë

  Te tallur picken qe ben olsa me kta

 75. Dani Dani

  Dani Dani

  2 muaj më parë

  Sa fshatare qe paska fieri 😂😂

 76. Pregnancy&Motherhood

  Pregnancy&Motherhood

  2 muaj më parë

  Keta e kan ne terezi. Pushimet pushime qejfi qejf leku lek. Arjani Bora dhe Olsa te 3 beqar dhe japin leksione mbi dashurin😂

 77. Sofie Matmuja

  Sofie Matmuja

  2 muaj më parë

  Shun Mir o fatjon ❤️💖💋💝😘💋💋💋

 78. Genti Dauti

  Genti Dauti

  2 muaj më parë

  Deri dje thoshin qe "mosha eshte veq 1 numer" ktu njerit ja bojn je shum i ri per te perputhen... mosha ndoshta...

 79. Grisela Schumann

  Grisela Schumann

  2 muaj më parë

  Dordello emisjon

 80. Luana Luii

  Luana Luii

  2 muaj më parë

  Rrembythje

 81. Big Albania

  Big Albania

  2 muaj më parë

  Edhe kto konkurenter sikur dalin para Allahut aq shum që tremben. Po jepi gishta aty fol une dua kshtu . Kshtu ma do qefi, Nuk të njoh nuk me intereson, po deshe mir po sdeshe thye qafen andej mos trego pordha ktu.

 82. Its a girl here !

  Its a girl here !

  2 muaj më parë

  Ky princi zi zagaar !!!

 83. Genti Dauti

  Genti Dauti

  2 muaj më parë

  Shoh shum komente qe thon ku i gjejn kto budallenj... eshte e thejsht konkurentet jan te perzgjedhur dhe nuk i dimi akoma kush jan kto jan thjesht per show duke i tallur

 84. Genti Dauti

  Genti Dauti

  2 muaj më parë

  PASHTAPORTIZIMIN -fationi

 85. Xhani Xhani

  Xhani Xhani

  2 muaj më parë

  Kur të bëhesh që Olsa me lujt me ty me mirë me vdek asnjërin nga kta te asnjërit qytet nuk do i marrin vetëm i kanë përdor për klikime🤦🤭😕🤔

 86. Xhani Xhani

  Xhani Xhani

  2 muaj më parë

  O zot shqipja kishe une bukuroshe qka dreqi ki oj budalle pfffff

 87. human verification

  human verification

  2 muaj më parë

  Sa pak shqiptare , sa shume budallenj !!!

 88. VIKU BUZI

  VIKU BUZI

  2 muaj më parë

  Keq më vjen por ky emision u bë bajat fare sepse duken si tallen me njerzit nk ka pik serioziteti , bejn të zgjuarin ata qe qe dikur ishin po si këta personat që kërkojnë të hyjn sot në perputhen. I them që gezoni famën që moret dhe të ja dini për nder top-channel

 89. Lani Lacionni

  Lani Lacionni

  2 muaj më parë

  Sme pelqejn keto te perputhen qe i ven njerezit e rinj shume ne siklet dhe qeshin ata kane emocjone mos qeshni te pakten si pordhace se dhe ato ne fillim ashtu kane qene si qullaca

 90. Shqipe 24k Call of duty

  Shqipe 24k Call of duty

  2 muaj më parë

  Kan faj kta bufat qe vijn aty dhe tallni ju penisin

 91. Ivy Vulaj

  Ivy Vulaj

  2 muaj më parë

  Kjo Ana , i duket vehtja se cfare esht

 92. sojer shehu

  sojer shehu

  2 muaj më parë

  Kte shqipen e ftojn si te jet qen pit bull

  • ona Selimi

   ona Selimi

   2 muaj më parë

   Hhahahahhahahahha sa Kam qesh

 93. Adla adla

  Adla adla

  2 muaj më parë

  Krejt qerra kan shku aty per Fto te “famshmit “

 94. Sad Hub💔

  Sad Hub💔

  2 muaj më parë

  We kjo erxhi begaj qe Ben kto videot ne ALpast😂😘😘✨

 95. Luna Music

  Luna Music

  2 muaj më parë

  Sikur kane cliruar Shqiperin keta perputhasit🥴

 96. Gi Na

  Gi Na

  2 muaj më parë

  Beni more emisione edukative, po e lini prapa rinine shqiptare

 97. Nori 2

  Nori 2

  2 muaj më parë

  Keta u lidhen vet tani do perputhin te tjeret

 98. Jesica Jey Pes Ps4

  Jesica Jey Pes Ps4

  2 muaj më parë

  Nuk e ndjek me si emision qe me skandalin e Teas Dhe genjeshtrat e tyre… Nese Erxhi Begaj do futet do e ndjek sigurte Sepse asaj vertete nuk ja ndjen per fame se famen e ka Dhe eshte vajze serioze

  • Sajmo Ferko

   Sajmo Ferko

   Muaj më parë

   Ajo erxh begaj eka medjen te pilafi kines 😂😂👈

 99. thegreatestviolet

  thegreatestviolet

  2 muaj më parë

  19:04 HAHAHAHAHHAAHHA

 100. MM Di

  MM Di

  2 muaj më parë

  Olsa o ftyr byth

Faqja Tjeter