Olta Boka - Per Ty (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest song from Olta Boka.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗢𝗟𝗧𝗔 𝗕𝗢𝗞𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeOltaBoka
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/OltaBokaPerTy

____________________________

🎵 Produced by: 𝗨𝗡𝗜𝗫𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎵 Lyrics by: 𝗢𝗟𝗧𝗔 𝗕𝗢𝗞𝗔, 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔
🎥 Video by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥𝗔 𝗕𝗔𝗛𝗢𝗟𝗟𝗜 "𝗙𝗢𝗫𝗘𝗦 𝗙𝗜𝗟𝗠"

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________


🎤 Connect with 𝗢𝗟𝗧𝗔 𝗕𝗢𝗞𝗔 :
Instagram ► oltabokaoff...

🎵 Connect with 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔 :
Instagram ► irkenc.hyka

🎵 Connect with 𝗨𝗡𝗜𝗫𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 :
Instagram ► unixmusicprod

🎥 Connect with 𝗙𝗢𝗫𝗘𝗦 𝗙𝗜𝗟𝗠 :
Instagram ► foxesfilm

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © OLTA BOKA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Olta Boka

  Olta Boka

  3 muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗢𝗟𝗧𝗔 𝗕𝗢𝗞𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeOltaBoka 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/OltaBokaPerTy

  • Bukurie Ramadan

   Bukurie Ramadan

   2 muaj më parë

   Super super❤🙋‍♀️🎤🎵🎼

  • Meleqe Alla

   Meleqe Alla

   2 muaj më parë

   Shumë mire Olta bravo.

  • Dorina Turhanaj

   Dorina Turhanaj

   2 muaj më parë

   E ke qare o vajzë bravo na kënaqe zeri i ngrohte teksti super suksese part2 tani👏👏👏

  • Pirina Gulia

   Pirina Gulia

   2 muaj më parë

   Ma ne find Olta po' na kenqa na kishe munguar zemer

  • sara sara

   sara sara

   3 muaj më parë

   Duam part 2 se qenka super

 2. Danchu Esc

  Danchu Esc

  Muaj më parë

  Love from Argentina ❤️

 3. alkis fani

  alkis fani

  Muaj më parë

  Po ketu duhen miliona like ..my albania 🇦🇱🇦🇱♥️ olta boka nje super hit per cdokush qe thote ..une pa muzike nuk jetoj ..rrenqethje dashuri ❤️ embelsi duar shtrenguar dhe real love ❤️😍😍...

 4. Vojsava Nikollaj

  Vojsava Nikollaj

  Muaj më parë

  Che voce straordinaria❤️ paqeeee

 5. Gerild Berisha

  Gerild Berisha

  Muaj më parë

  Te doja une si e marre Por s'doja ta besoja Ti bere hapin e pare, Dhe une hezitoja Ti erdhe si rreze e ngrohte Per t'u strukur ne shpirtin tim Ti dashurise tone i dhe forme Pa pritur asgje ne kembim REF: Me duart shtrenguar Beme foton e jetes Kujtonim momentet ne stolat e vjeter Me duart shtrenguar Me thoje te dua Se asgje ne bote s'ka me te shtrenjte per mua Nje kenge per ty eshte pak Je drite ne shpirtin tim Per mua je gjithcka Me shume se nje bekim Ti erdhe si rreze e ngrohte Per t'u strukur ne shpirtin tim Ti dashurise tone i dhe forme Pa pritur asgje ne kembim

 6. Vjollca Valisi

  Vjollca Valisi

  Muaj më parë

  Kenga me bukur qe kam degjuar 👏👏 uroj te bej shume kenge te bukura si kjo🙏🏻

 7. Besnik Goqi

  Besnik Goqi

  Muaj më parë

  Kenge melankolike ...

 8. Mihrije Jashari

  Mihrije Jashari

  2 muaj më parë

  Kenge shume e bukur, suksese Olta kenga ne preku ne shpirt

 9. Irne Ameh

  Irne Ameh

  2 muaj më parë

  Cfare zeri 😲super! E bekuar

 10. Donika Pogaci

  Donika Pogaci

  2 muaj më parë

  Shume, shume e bukur! Dedikim i mrekullueshem, i kenduar me shpirt e me zemer! Kenge qe mbetet e bukur per gjithe jeten tuaj te lumtur! 🤗

 11. Diturie Balaj

  Diturie Balaj

  2 muaj më parë

  sa bukur

 12. Fanjela Kasa

  Fanjela Kasa

  2 muaj më parë

  Nje bravooo e madhe per Ty Olta Boka.❤️❤️❤️❤️

 13. Лилит Мовсесян

  Лилит Мовсесян

  2 muaj më parë

  Очень красивая песня 👍😘

 14. Blerta Vokshi

  Blerta Vokshi

  2 muaj më parë

  😢❤️❤️❤️

 15. Aurela Gjoka

  Aurela Gjoka

  2 muaj më parë

  Sa zë i ëmbël 😍

 16. Dana Grace

  Dana Grace

  2 muaj më parë

  Nje kengetare e vertete me nje kenge te vertete🤗

 17. Kristina Ndoci

  Kristina Ndoci

  3 muaj më parë

  E mrekullueshme , e adhuroi brravo Olta 😍😍😍

 18. Justi Ina

  Justi Ina

  3 muaj më parë

  Just perfect 😍🌹🌷🎵👏👏

 19. Albana Demaj

  Albana Demaj

  3 muaj më parë

  Uaaaa sa e bukur bravo

 20. Drilona Ramaj

  Drilona Ramaj

  3 muaj më parë

  She is so underrated 😢 thank you for this miracle 🥰

  • Genti genti

   Genti genti

   28 ditë më parë

   特にない

 21. Inter Mondiale

  Inter Mondiale

  3 muaj më parë

  Tekst ,muzike,interpretim, klip I shkelqyer,me bukur nuk ka ku te veje🌟👏🌟👏na ke munguar Olta.

 22. Suela Trulli

  Suela Trulli

  3 muaj më parë

  Shum e bukur videoja🥰😍🌺

 23. Ardita Duro

  Ardita Duro

  3 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏

 24. VL-TR

  VL-TR

  3 muaj më parë

  16,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 25. Gjinovefa Drita

  Gjinovefa Drita

  3 muaj më parë

  O zot ca zeri ke Olta Boka pse kaq pak shikime se kuptoj teksti te prek ne shpirt😇

 26. shshs shshs

  shshs shshs

  3 muaj më parë

  Olta shume bukur Je nona dhe jepe pozitivitet bravo nje like apo seshte keshtu

 27. shshs shshs

  shshs shshs

  3 muaj më parë

  Olta ti ghithmone ke bere kenge te bukura tije dielle

 28. Ela Celiku

  Ela Celiku

  3 muaj më parë

  🌷

 29. Lorinda Matoshi

  Lorinda Matoshi

  3 muaj më parë

  Like shakira!

 30. Ola Musa

  Ola Musa

  3 muaj më parë

  💫🥰🤗super olta

 31. DORI D

  DORI D

  3 muaj më parë

  Sa ze i embel , te kenaq shpirtin kjo melodi ❤️

 32. Drenica Drenica

  Drenica Drenica

  3 muaj më parë

  E kompletuar në të gjitha aspektet Olta. Big Like 👍🏻👍🏻

 33. Гайни Камердин

  Гайни Камердин

  3 muaj më parë

  Маған ұнады 🙂👍

 34. Гайни Камердин

  Гайни Камердин

  3 muaj më parë

  Қартайған екен 🙂

 35. Alma Culaj

  Alma Culaj

  3 muaj më parë

  Shume kenge e bukur

 36. PATRON CSR RACING

  PATRON CSR RACING

  3 muaj më parë

  Me gusta

 37. Majlinda Serdari

  Majlinda Serdari

  3 muaj më parë

  O e embla e bukra dheut💐💐💐💐

 38. Irma Banaj

  Irma Banaj

  3 muaj më parë

  Një bravo me gjith zemër Na ke munguar shumë 👏👏👏👏❤

 39. Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)

  Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)

  3 muaj më parë

  Suksese Olta na ke munguar 🥰

 40. Laureta vneshta

  Laureta vneshta

  3 muaj më parë

  je yll olta

 41. Vjollca Bena

  Vjollca Bena

  3 muaj më parë

  Olta Boka je e mbrekullueshme! Zeri jot eshte shume i ngrohte dhe shume melodios!👏🏻👏🏻👏🏻

 42. Mina Hoxhaj

  Mina Hoxhaj

  3 muaj më parë

  Gëzuar Ditëlindjen-Kaltrina Selimi vibe

 43. Raimonta Ntomprenia

  Raimonta Ntomprenia

  3 muaj më parë

  Na ke munguar OLTA Bravo nje kenge shum e bukur Suksese ❤️😘😘

 44. Emiliano Starova

  Emiliano Starova

  3 muaj më parë

  ❤️

 45. P66nejati

  P66nejati

  3 muaj më parë

  Лайк

 46. Luljeta Gjeloshgjokaj

  Luljeta Gjeloshgjokaj

  3 muaj më parë

  Sa e bukur Bravo❤

 47. Mari Ja

  Mari Ja

  3 muaj më parë

  O Zot me ne fund na ndegjive mendjen dhe na riktheve Muzik te bukur Shqiptare 🍇

 48. Besa Faz

  Besa Faz

  3 muaj më parë

  Cfare zeri te mire! Me te qetesu shpirtin....🤩

 49. eli

  eli

  3 muaj më parë

  Oo zot sa keng e bukur 😢🤩🤩🤩

 50. Hello Hi

  Hello Hi

  3 muaj më parë

  Sa e bukur kenga 👏👏

 51. Amour éternel

  Amour éternel

  3 muaj më parë

  Me duart shtrenguar💞 Beme foton e jetes❤

 52. Donjeta Gashi

  Donjeta Gashi

  3 muaj më parë

  O wow !! Cfare zoni t’bukur !! Kenge shume e duhur bash në kohen kur shume qifte lidhin kuroren e dashuris 🥂🍾😊

 53. Denisa Dena

  Denisa Dena

  3 muaj më parë

  Shum bukur..suksese.pse me jep pershtypjen sikur je shtatzene sepse do te cosh duart cdo moment ne bark...

 54. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  3 muaj më parë

  Bravo shum bukur

 55. Daniela Ela

  Daniela Ela

  3 muaj më parë

  Kendon embel dhe qet je shum e mir 😘😚😚

 56. Daniela Ela

  Daniela Ela

  3 muaj më parë

  Super yllo

 57. shefki lami

  shefki lami

  3 muaj më parë

  sa e doja nje keng te till . flm olta je shum e ëmbel 😊

 58. albania tv

  albania tv

  3 muaj më parë

  Olta beju gati per ne eurovizion,e meriton Nga Rona👏👏👏👏👏

 59. Serxho Vlore

  Serxho Vlore

  3 muaj më parë

  Cfar zeri kjo eshte kengetare je e shkelqyer olta bravo 🌟👏👏👏👏🇦🇱

 60. Vani Matoshi

  Vani Matoshi

  3 muaj më parë

  Nice song. 👍

 61. Sheqere Gjata

  Sheqere Gjata

  3 muaj më parë

  😍😍😍😍😍😍

 62. fatbardha kica

  fatbardha kica

  3 muaj më parë

  K me Po

 63. Anjeza Pepkolaj

  Anjeza Pepkolaj

  3 muaj më parë

  Sa bukuuurrr bravo Olta zeri yt qetesim shpirtii 😍😍👏👏👏👏👏

 64. Moon Child

  Moon Child

  3 muaj më parë

  Kjo kenge do me shoqeroje ne diten e marteses Thanks to Olta❤️

 65. ola peza

  ola peza

  3 muaj më parë

  Dedikim shum i bukur kenge💓suksese👏👏

 66. Teuta Cela

  Teuta Cela

  3 muaj më parë

  Super kenge bravo Olta Boka suksese

 67. arki fetarA

  arki fetarA

  3 muaj më parë

  Na ke munguar Olta. Kemi nevoj per zerin tend. Mos ndalo te lutem.

 68. Ertila Koka

  Ertila Koka

  3 muaj më parë

  Zeri yt i bukur kristal❤️❤️ Shume kenge e bukur👏👏 lov it😍

 69. Sebi Selenice

  Sebi Selenice

  3 muaj më parë

  Je kengetarja me origjinale ne shipri Olta 💖💖💖suksese

 70. Sea Sea

  Sea Sea

  3 muaj më parë

  Si nje ninulle dashurie kjo keng super bukur

 71. Oriela Hoda

  Oriela Hoda

  3 muaj më parë

  Sa e bukur. ♥️♥️♥️

 72. Lela Kovaci

  Lela Kovaci

  3 muaj më parë

  🦁

 73. endri xhamxhi

  endri xhamxhi

  3 muaj më parë

  ❤❤

 74. T. Bbj

  T. Bbj

  3 muaj më parë

  Sugjerim:Kjo do ishte kenga perfekte per vallezim ne diten e dasmes e qifteve te rinje.Me falemenderoni me vone.

 75. Abia Style

  Abia Style

  3 muaj më parë

  😌😌💜💜💜

 76. Ornela Balla

  Ornela Balla

  3 muaj më parë

  Zeri yt eshte dashurii ❤️🤗

 77. Nisa Luzi

  Nisa Luzi

  3 muaj më parë

  Embelsi! Komplimente

 78. Coofylolgame

  Coofylolgame

  3 muaj më parë

  ываываыав

 79. Daisy & Mickey

  Daisy & Mickey

  3 muaj më parë

  So beautiful! You are amazing Olta!!! 👏✨💓

 80. Mariglen alla

  Mariglen alla

  3 muaj më parë

  Sa e bukur kenga te lumt goja olta 🤩🤩😍😍😘

 81. Erjona Drangu

  Erjona Drangu

  3 muaj më parë

  Sa këngë e bukur👌🥰🥰👏👏👏

 82. Fjori Hasa

  Fjori Hasa

  3 muaj më parë

  Very nice song ❤

 83. Say Duh

  Say Duh

  3 muaj më parë

  Kur shpirtin gjen qetesi 🥺🥺 Kenge shpirti♥️

 84. Xhensila Dyrmyshi

  Xhensila Dyrmyshi

  3 muaj më parë

  Bravo Olta super këngë suksese 😊🥰😍🤩

 85. Berkay Köymen

  Berkay Köymen

  3 muaj më parë

  Beautiful and romantik song. Olta very powerfull singer. Loves from İstanbul. 😇❤️ (İstanbul'dan sevgiler)

 86. ardita ramadani

  ardita ramadani

  3 muaj më parë

  bravoooo

 87. Esli Esli

  Esli Esli

  3 muaj më parë

  Olta Suksese ❤❤❤

 88. Agimkoci Agimkoci

  Agimkoci Agimkoci

  3 muaj më parë

  sa bukur👏👏

 89. Vule Ruda

  Vule Ruda

  3 muaj më parë

  Cfare kenge super dedikim. Dhurata me e bukur qe mund ti besh njeriut te zemres. Zoti jua shtofte dashurine.

 90. Krist Petraj Zicishti

  Krist Petraj Zicishti

  3 muaj më parë

  Amazing Olta!!!

 91. leonora nora

  leonora nora

  3 muaj më parë

  😍😍💞

 92. Bruna Baruti

  Bruna Baruti

  3 muaj më parë

  Zeri yt 😍 e mira Olta ❤️❤️❤️

 93. aurora a

  aurora a

  3 muaj më parë

  Perfekt

 94. erjeta prendi

  erjeta prendi

  3 muaj më parë

  Fantastike

Faqja Tjeter