Nuk e prisnim; perlotet kur shikon Ilirin, Gilberta ne 'Abc e pasdites': Ishte bukur, mos me shaj me

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP.

Xhoi Jakaj, Sevim Arbana, Marsi Simo me Ermal Peçi ne 'Abc e pasdites'

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente 

 1. Tirana 2001

  Tirana 2001

  Ditë më parë

  Xhelozia e semure dhe budallalleqet e saj me grupin jo serioz……..Ja beri vetes Gilberta.

 2. Jaho Balla

  Jaho Balla

  Ditë më parë

  OOXI00986yTI ndnt nfnt nekt nfjg 'rkg' ejt nrjt 'ekg nrkg ngjg nrjt nrjt jekg' rjg nfkg nejh nrjt nrjh nrjt nrjh nfjg nf jfhjr 'rjt krjg nfjg nej jrh

 3. Fatmira Meta

  Fatmira Meta

  Ditë më parë

  Po shkruani përmbajtjen me shkrim.Do ishte shumë bukur ..Unë që shkruaj nuk dëgjojnë Por më pëlqen të lexojë Respekt.

 4. Anna Ana

  Anna Ana

  3 ditë më parë

  O sa me pelqeu kjo interviste. Urime! Μια κούκλα η κοπέλα 😍

 5. Dhurata Deva

  Dhurata Deva

  3 ditë më parë

  Gilberta yll

 6. Diana Velo

  Diana Velo

  3 ditë më parë

  Gilberta te uroj fat dhe lumturi ne Jet ,mos u merzit nuk ma ka marr mendja qe Iliri nuk diti te mbante ty ,Kurr nuk e kam me menduar se Ai mund Te terhiqet por e Rendesishme esht te kesh shendetin se bukurin e ke zgjuarsin e ke Mami ty te ka ber me Laps ,keshtu ju them Une Gocave te Mia ,ju ka ber mami me laps se I kam Shum Te Bukura dhe Une te Pershendes nga Chicago 👑🇺🇸🇦🇱😘🍸

 7. Bukurie Topalli

  Bukurie Topalli

  3 ditë më parë

  Pershendetje Gilberta je nje vajz e mrekullushme te gjithe ishim me tynje vaze qe cdo kush do donte te kishte afer vashdo perpara jeta vashdon

 8. Rita Kalaja

  Rita Kalaja

  3 ditë më parë

  Kush jyn ne keto emisjone t'ju kerkohet dhe certifikate e gjendjes CIVILE.Pra ne se edhte i martuar gja qe s'lehohet te mashtroje apo i divorcuar ku mund te marrr pjese.

 9. Halime Gashi

  Halime Gashi

  3 ditë më parë

  esht e bukur edhe tam zoj esht dukur por kah fundi disi si pak u prish me linditen me qimin sikur pak lajthiti kur thon edhe ket qeshnen sja pelqej se qeshen disi pa vend sitishte adoloshenc

 10. ENKE Kitchen

  ENKE Kitchen

  5 ditë më parë

  Pershendetje ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 11. 💪ton.

  💪ton.

  6 ditë më parë

  'Kurr' mos thuaj 'kurr'.🍒

 12. Jeta Abazi

  Jeta Abazi

  6 ditë më parë

  Ky moderatori shum nderhyn si pyg katastrof se len mysafirin te fol

 13. Zomi zomi

  Zomi zomi

  6 ditë më parë

  Je nje yll i vertete ne cdo aspekt :ne pamje ,ne sjellje ne gjykim Se thua asnje fjale te keqe per Ilirin me gjithe zhgenjimin e madh qe te dha kunder premtimeve qe te beri publikisht Duket qe e do akoma se ndjenjat nuk komandohen Shpresoj qe per hir te ndjenjave te tua ai te reflektoje e te kthehet me ty edhe pse nuk te meriton Nuk do humbe "lirine" po te kthehet te dikush qe e do

 14. Sara Saraaa

  Sara Saraaa

  6 ditë më parë

  Gilberta je nje vajze shume e bukur! Me ilirin ishit nje cift shume i bukur, por femra shqiptare eshte e destinuar te zhgenjehet fatkeqsisht! Te uroj shume fat Gliberta sepse je kaq e mire!

 15. Besiana Qose

  Besiana Qose

  6 ditë më parë

  Iliri legen mashkull

 16. Teuta Sotira

  Teuta Sotira

  6 ditë më parë

  Iliri nuk e ka ne edukat sharjen ,,Por rrespektin dhe sinqeritetin!! Dhe neqoftese ; Meshiron te kthehet dhe njehere mbrapsht ,,nuk quhet me I lire ,,Por Skllave !!!??? Okeeejjj!!!

 17. Drita Toska

  Drita Toska

  7 ditë më parë

  Sa e mire eshte ❤❤

 18. naun bera

  naun bera

  7 ditë më parë

  Kjo eshte qylaxheshke.....te dy kiu fiuuuu

 19. Alma Cerpia

  Alma Cerpia

  7 ditë më parë

  Ilirin e ka zè covid

 20. Have Berisha

  Have Berisha

  7 ditë më parë

  Kjo me Luanin ka me provu tash

 21. Laureta Hasabali

  Laureta Hasabali

  7 ditë më parë

  Femer e kompletuar ne te gjitha aspektet lum kush e ka ber

  • Thoma Mandi

   Thoma Mandi

   4 ditë më parë

   O

  • Thoma Mandi

   Thoma Mandi

   4 ditë më parë

   ..

 22. Loolaa Loolaa

  Loolaa Loolaa

  8 ditë më parë

  Shum kan qen qifta te bukur ne qdo aspekt un sdi pse kta jan nda gabim me dhimbesen 2

 23. Anife Jeshili

  Anife Jeshili

  8 ditë më parë

  Gilberta me grate e instagramit meresh, me thashetheme meresh ti ,hajde mesuese hajde,po kush ta do te miren sot, zhelozia e njerzeve ja ku te coi, gjithemone e ke mbajtur veten per te zgjuar, shkaterove veten tende per publikun, kjo eshte zgjuarsia jote ????

 24. Nazmie Neziri

  Nazmie Neziri

  8 ditë më parë

  Gilberta, je shuuuuum e bukur, pac nje fat te mir ashtu sic je vet,🌠🌠🌠

 25. Era N

  Era N

  8 ditë më parë

  Me pelqeu pyetja e Ermalit nga fundi i min 10 dhe fillimi i 11:00. Gilberta dredharake, Stela nuk te sulmuar asnjehere moj zonje se e kemi ndjekur programin. Sa per takimet, brenda emisionit nuk ishit akoma te pozicionuar ne kohen qe dilnin dy ciftet bashke

 26. yuli gagarin

  yuli gagarin

  8 ditë më parë

  Gilberta me kujton shume znj.Eni Cobanj, zonja gra te dyja

 27. L S

  L S

  8 ditë më parë

  Humbe kot samiun! Ai ishte ideal per ty e te donte!!!

 28. lela aliu

  lela aliu

  8 ditë më parë

  gilberta troc fare sben per ilirin ti

  • rosa Imed

   rosa Imed

   Ditë më parë

   Kjo zarigoge nga mendja ,,,grua e parritur ..

 29. Lucida Cepi

  Lucida Cepi

  8 ditë më parë

  Gjithmone me intervista te gjata ku nuk thote Asgje!!!

 30. Azbije z

  Azbije z

  8 ditë më parë

  Ti Gilbert a nuk ka dashuur te perzihesh te stela

 31. Albania Durres

  Albania Durres

  9 ditë më parë

  Iliri njeri fallso ..gilberta je bishe zoti qoft me ty ishalla

 32. suzi koci

  suzi koci

  9 ditë më parë

  O yll Gilberta ai eshte injorant iliri Kot i thua se ai nuk mbush shum Ilir ti nuk je per gilberten se ajo eshte femer me kembe ne toke o budalla 😇😇😇😇😇😇😇

 33. Lumturija zogaj

  Lumturija zogaj

  9 ditë më parë

  Ozot gjith mka shlu nerva me ket qeshne qeshtu dhe kur ka qen ne emisjon vetem qesh qesh si adoleshente

 34. Shpresa Kotini

  Shpresa Kotini

  9 ditë më parë

  Bekime Gilberta!

 35. Rovena Ngjele

  Rovena Ngjele

  9 ditë më parë

  A Real Lady🤴👏👏👏👌👌👌

 36. Mary K

  Mary K

  9 ditë më parë

  Vajzë me intelekt dhe e edukuar ! Paç fat

 37. Altin lore

  Altin lore

  9 ditë më parë

  Folni SHQIP JU LUTEM Nuk jan ADULT por janë njerëz te pjekur ne moshë. Mosni more vllezër dhe motra mos ta Shumtojm gjuhën tonë të bukur.

 38. Agnesa Hamza

  Agnesa Hamza

  9 ditë më parë

  Shumë e bukur 👌🤝👍👍👍zoji e vertet sa flokt e bukura

 39. Leticia 22

  Leticia 22

  9 ditë më parë

  Gilberta flori ! Gszetari I mrekullueshem, shume i pregatitur.

 40. albana muco

  albana muco

  9 ditë më parë

  Gilberta femer me vlera,por ne Shqiperi fatkeqsisht vleresohen antivlerat.

 41. eviana

  eviana

  9 ditë më parë

  Duket qe se ka dashur, just a typical liar...barkderri!

  • ROMAN 3

   ROMAN 3

   7 ditë më parë

   @eviana bravoooo poo e vertet esht turp nuk i falet atij edhe vetja i pelqente, vje gjynaf

  • eviana

   eviana

   7 ditë më parë

   @ROMAN 3 po fiks qeshja e gilbertes ka mbrapa trishtim,por menyra si e ka lene ai eshte tipik e nje burri frikacak, s eshte aspak zoteri, me pelqen nje shprehje e bob marley...'the biggest coward is a man who awakens a woman's love without the intention of loving her'....fiks situata e gilbertes dhe e shume prej ne femrave...

  • ROMAN 3

   ROMAN 3

   7 ditë më parë

   @eviana degjo u shpreha rende po eshte e verteta, sjellja lirit i benim ne kur ishim 18 20 22 vjec qe benim cdo gje per ta shti nje femer ne krevat e kur ndodh ajo pasi ndodh e le nuk ke me interes, gjynaf se nuk eshte e tille moshe e tille niveli te dy ose te pakten gilberta, po dhe e qeshura gilbertes nuk esht pa gje..eshte stres esht vuajtje e akumuluar e shperthen ne qeshje pa lidhje po ska te bej me tipin me karakterin ka kalu ka pesu dicka..

  • eviana

   eviana

   7 ditë më parë

   @ROMAN 3 gjynah jo me nje femer qe do dicka serioze, sikur ishte naj mosh e re ai ...dhe ai sa nje gomar. Nejse karma do bej nje dite te veten. Realisht me dhimbset Gilberta pavarsisht se qesh pa vend qe e ka pak difekt ne tip, te gjitha kemi, por duket qe eshte lenduar goxha

  • ROMAN 3

   ROMAN 3

   7 ditë më parë

   iliri donte vetem sa ta pallonte e hoqi fiksimin e la

 42. fjalet qe sti thash kurre!

  fjalet qe sti thash kurre!

  9 ditë më parë

  Domethene se te ka lene ai?? Epo ta kam thene me kohe: mos u mer me Ilirin,ai eshte shume furbo!

 43. Nice Nicenice

  Nice Nicenice

  9 ditë më parë

  Po do lidhesh me mua se ndoshta do jesh me e lumtur se ti ske dash burrin tend sa dashnor do nderrosht ti

 44. Frange Kola

  Frange Kola

  9 ditë më parë

  Gilberta te uroj fat ne jete je si yll i drites

 45. suzi koci

  suzi koci

  9 ditë më parë

  Gilberta do tju takoj se je vajze e qeshur e bukur Super femer dhe shum e dashur Gilberta Iliri ishte nje plere Per cfar te beri ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 46. Mira Dune

  Mira Dune

  9 ditë më parë

  Kjo qesh me fjalet e Saj ta shpif

  • rosa Imed

   rosa Imed

   Ditë më parë

   Me duket nje debile qe se ka shoqen...

 47. Klara Sevo

  Klara Sevo

  9 ditë më parë

  Shume keq per Gilberten

 48. YES , BE REAL

  YES , BE REAL

  9 ditë më parë

  I vetmi cift qe me pelqeu shume 🥺🥺

 49. Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  9 ditë më parë

  kjo qesh mot fare ka shum pordh

  • Margarita Daco

   Margarita Daco

   8 ditë më parë

   Gilberta eshte nje zonjushe sh. e nderuar! E embel, e thjeshte,me personalitet! Kisha deshire te te ishin me ILIRIN,cift sh. i mire! Ju qe flisni me fjale te pista,tergoni kulturen dhe edukaten tuaj! RESPEKTE PER JU!🌼!

  • Donika Lamce

   Donika Lamce

   9 ditë më parë

   Je nje femer pozitive e qeshur si pranvera pac fat

 50. Enkelejda Habili

  Enkelejda Habili

  9 ditë më parë

  Kjo si njeriu qe qesh.Qesh vend e pa vend.Femer kot.Sdi pse vazhdon flet akoma per nje histori qe eshte mbyllur.ose skish filluar kurr nje histori.

 51. Marieta Dumani

  Marieta Dumani

  10 ditë më parë

  Gilberta je një xhevahir, kam besim të plotë se do të kesh një fat si ti e meriton .

 52. Emma Emma

  Emma Emma

  10 ditë më parë

  Mu sme pelqente Iliri kish ato flok zot na fal t'a shpifte +barkun🤮

 53. Blerina Hoxha

  Blerina Hoxha

  10 ditë më parë

  Gilberta ka gabuar ne momentin e asaj fotos.thjesht fakti qe e diskuton e shpjegon ate foto Gabon..ne drejtim te vetes dhe ilirit...nuk duhej ti jepte peshe .

 54. Politically Incorrect

  Politically Incorrect

  10 ditë më parë

  Ore po kudo kta perputhsat dalin, a skeni material tjeter? Lat nam aman.

 55. suzi koci

  suzi koci

  10 ditë më parë

  Gilberta je nje yll femer dhe shum e edukuar Te uroj shum fat

 56. Behare Vila

  Behare Vila

  10 ditë më parë

  Tralalasaa ngele ti qesh qesh i 80 ti i verteti

 57. bona k

  bona k

  10 ditë më parë

  Ishin cifti me i mir 🙏❤️

 58. VIP 007

  VIP 007

  10 ditë më parë

  Gilbert Forca se tek ne nje perqindje e madhe e femrave te sinqerta hjekin ne dashuri . Koken lart e dashur ❤❤❤

 59. Johan6000

  Johan6000

  10 ditë më parë

  Po normal si te shkosh ti te puthesh me Cimin.

 60. Eleni Sejdi

  Eleni Sejdi

  10 ditë më parë

  Gilberta je nje Vajz me vlera ku te ju e dashur rezaton embel si buzaeshja ciltersia e drejtperdrejt e zonja e bukur punetore fisnike enjgjell un mendoj qe dhe Iliri eshte djal me vlera dhe shum shpejt do mendohet zemea na thot tu shohim perseri bashk respekte 🎄🎄🎄🎄u befte realitet ♥️🎄🎄

 61. Li La

  Li La

  10 ditë më parë

  Nuk te ka merituar ai njeri i poshter☹️

 62. Sam Domi

  Sam Domi

  10 ditë më parë

  Sinqerish e keni bere bloz Po te jem un me vendin tuaj zhdukem komplet nga shqiperia e jo me te dal akoma te jap interviste nuk keni pik indetiteti pik kulture dhe pike edukate

  • Punëtore Shahini

   Punëtore Shahini

   9 ditë më parë

   Ku e kuptoj ti moj te qeshur e SAJ? Ajo eshte nje ZONJE e MREKULLUSHME, eshte vetvetja jo ipokrite as FALLCO,

 63. Sam Domi

  Sam Domi

  10 ditë më parë

  Je shum e mire shum e sjellshme por shum shum lojtrare dhe shum budallaqe qe pranove gjith ajo grua shkove be televizjon dhe bet nje super loje turp te kesh se je edhe mesuese qfar mendon ti qe ju ke mesuar atyre femijve

 64. Sami Ramadani

  Sami Ramadani

  10 ditë më parë

  Gilberta qenka vajzê shumë e embel lum ai qê e ka nafak

 65. Adela Osmani

  Adela Osmani

  10 ditë më parë

  A vjen te martohesh ne Maqedoni Gilberta?

 66. E. S.

  E. S.

  10 ditë më parë

  Me vjen shume keq për këtë vajzë, sepse pertej Përputhen ka treguar që ka personalitet dhe perkushtim, forcë . Iliri ishte një djalë fantastik dhe shume I këndshëm, elokuent, por ndonjëherë thjesht ndodh që snuk, realisht ndjej keqardhje.

  • Esma Rexhepi

   Esma Rexhepi

   8 ditë më parë

   @Vito Alushi iii

  • Esma Rexhepi

   Esma Rexhepi

   8 ditë më parë

   L

  • Esma Rexhepi

   Esma Rexhepi

   8 ditë më parë

   @Vito Alushi pw

  • Vito Alushi

   Vito Alushi

   9 ditë më parë

   Te dy te mire por ai tha me mungonte oksigjeni.Gilberta eshte pak posesive

 67. fatbardha hazizaj

  fatbardha hazizaj

  10 ditë më parë

  E embla Gilberta

 68. Genève Suisse

  Genève Suisse

  10 ditë më parë

  *Gilberta je një femër shumë e mire, për fat të keq je në atë vënd ku miresia e pozitiviteti që t'i percjell nuk vleresohen.Te uroj që Zoti të bekoje sa më shpejt me një njeri shumë të mirë që të të doje e vleresoj shumë!*

 69. Kei Kei

  Kei Kei

  10 ditë më parë

  Iliri nje djale legen .Debil fare .Fodull ,mendjemadh .

 70. Doris Jenny

  Doris Jenny

  10 ditë më parë

  🌸

 71. Have Shalaj

  Have Shalaj

  10 ditë më parë

  😘🤗

  • Have Shalaj

   Have Shalaj

   10 ditë më parë

   te uroj shendet dhe suksese🙏

 72. M.H

  M.H

  10 ditë më parë

  Zot na ruj, po kjo kush është?

  • rosa Imed

   rosa Imed

   Ditë më parë

   Njeriu qe qesh...

 73. Bosi Bosi

  Bosi Bosi

  10 ditë më parë

  Po mete moj dhembeperjashte kush te ndalon

 74. Mos fol kot se flet kot

  Mos fol kot se flet kot

  10 ditë më parë

  Ku ka rob Zoti qe te doje te jetoje me kete budallacken qe qesh si trape ne c'do situate.

  • Shkenca Cemani

   Shkenca Cemani

   10 ditë më parë

   @Anika Lena 👍👏🏼👏🏼👏🏼😊

  • mimo mimo

   mimo mimo

   10 ditë më parë

   😂😂😂😂

  • Anika Lena

   Anika Lena

   10 ditë më parë

   E qeshura e saj eshte shume e bukur dhe ti duket qe s’e ke iden se cfare do te thote te qeshesh, sepse nje njeri negativ, i cili ofendon si puna jote nuk di te qeshi kurre! Dhe rri i qete, se nje si ti nuk eshte ne zgjedhjet e saj!!

 75. Vjollca Alla

  Vjollca Alla

  10 ditë më parë

  Jane te ralla vajzat si t'y. Je me kulture lum kush do te kete fatin te jetoj me ty ❤️te uroj fat te mire

 76. Mimoza Iseini

  Mimoza Iseini

  10 ditë më parë

  Gilberta 1 shi

 77. Majlinda Hazati

  Majlinda Hazati

  10 ditë më parë

  Je shume e mire Gilberta .Pace fate ne jete🙏

 78. Meto Dita

  Meto Dita

  10 ditë më parë

  Kjo qesh edhe ne vdekje edhe ne gjume ngado qesh pa lidhje

 79. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  10 ditë më parë

  Hemoj se me ben ta mbyll kte intervist qesh si injorante

  • Shkenca Cemani

   Shkenca Cemani

   10 ditë më parë

   Gilberta plasi te gjithe ato qe ofendojne se kush offendon? Ai ose ajo qe eshte vet injorante

  • Shkenca Cemani

   Shkenca Cemani

   10 ditë më parë

   @Anika LenaPershendetje te lumte dora 👍ne prandaj nuk do behemi asnjeher se kur ofendojne dhe njereziet e me edukate e kulture ca pret me klm😊

  • Anika Lena

   Anika Lena

   10 ditë më parë

   Po mbylle moj, kush po te ndalon?? Dhe kur s’te pelqen , pse komenton?

 80. Drita Celaj

  Drita Celaj

  10 ditë më parë

  Shume e embel Ilir ka humb nje flori...

 81. luljeta Mevlani

  luljeta Mevlani

  10 ditë më parë

  Shume e embel e edukuar dhe e sinqerte

 82. Sllavica Papa

  Sllavica Papa

  10 ditë më parë

  PO PSE I DUHET PUBLIKUT KJO BISEDE SKENI TEMA TE TJ...

  • Lina Hoxha

   Lina Hoxha

   9 ditë më parë

   Gilberta burat te tere njelloje jane ty te erdhi ne dore iliri zdije ten mbaje pa e gezuar fare e nxore ne gazete osteni iliri ishte djale imbrekullushem nuke te falen keto ghera tyje je vajze e pjekure

  • Anika Lena

   Anika Lena

   10 ditë më parë

   Ti pse e ndjek kur s’te pelqen?

 83. miSid ma

  miSid ma

  10 ditë më parë

  Gilberta shume e zhgenjyer duket. Me vin shume keq.

Faqja Tjeter