Noizy x Varrosi x Lil Koli - Te Lagja (Official Video 4K)

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4phh8T...
iTunes: music.apple.com/us/album/lagj...
acromaxmedia.lnk.to/Lagja/

Komente 

 1. CR7

  CR7

  9 orë më parë

  Ropt kam 50 veta the lagjja

 2. Kushtrim Buduri

  Kushtrim Buduri

  17 orë më parë

  Du posht

 3. Kledis Daci

  Kledis Daci

  20 orë më parë

  Marini you know

 4. Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  22 orë më parë

  Po i kom do killers me origjine nga vlora❤️❤️❤️❤️👑

  • Noizy fan OTR 👌❤

   Noizy fan OTR 👌❤

   19 orë më parë

   🔥🔥🔥

 5. Luna.akitainu

  Luna.akitainu

  Ditë më parë

  Cunat e woolwich-it 💪🔥🔥🔥

 6. Lejla lejla

  Lejla lejla

  2 ditë më parë

  e dua pafund ket keng jam fiksua keq mbas saj ska dite qe se degjoj te pakten 10 here zinjo a fantastik teper i mire 🥰

 7. Kelment Peqini

  Kelment Peqini

  2 ditë më parë

  Otr nona

 8. Reshat Gjuzi

  Reshat Gjuzi

  2 ditë më parë

  🔥🔥🔥💪💪🇦🇱🇦🇱Noizy me i miri

 9. Ema Ema

  Ema Ema

  3 ditë më parë

  Sheesh

 10. Mandi Kukesi

  Mandi Kukesi

  3 ditë më parë

  Killerat vlonjat jan👑👑👑

 11. Real Life

  Real Life

  4 ditë më parë

  non canta...Caga...un cagatone ultra😂😂😂

 12. Ilir Korreshi

  Ilir Korreshi

  4 ditë më parë

  Ku i km cunat e cllevios

 13. Geri Fieri

  Geri Fieri

  4 ditë më parë

  jou are the king ai qe be like e rujt zoti

 14. Momenti Imë

  Momenti Imë

  4 ditë më parë

  Varrosit i ka lezet kur kendon ....👍👍👍👍

 15. Bajram Mazreku

  Bajram Mazreku

  4 ditë më parë

  Kjo kang osht masi u ktheva pr3ej burgu 2021 te.lagjja

 16. ST-JONI

  ST-JONI

  4 ditë më parë

  E ke mbyt kshu vazhdo

 17. Samuel

  Samuel

  4 ditë më parë

  Hajde mir se tvini te lagjia ☠️☠️☠️☠️☠️

 18. SuperBook Forever

  SuperBook Forever

  5 ditë më parë

  Noizy 40 vjec dhe akoma do vini te lagjia 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Tayna Noizy ❤️

   Tayna Noizy ❤️

   Ditë më parë

   @Noizy fan OTR 👌❤ hahhahahahaha

  • Noizy fan OTR 👌❤

   Noizy fan OTR 👌❤

   Ditë më parë

   @Tayna Noizy ❤️ po pra 40 o vet ai 😂

  • Tayna Noizy ❤️

   Tayna Noizy ❤️

   Ditë më parë

   40 mos je ti

  • Tayna Noizy ❤️

   Tayna Noizy ❤️

   Ditë më parë

   34 o qorr🖕

  • usernotfound

   usernotfound

   5 ditë më parë

   34

 19. Olgerd Muka

  Olgerd Muka

  5 ditë më parë

  King nojzy

 20. Ana Ana

  Ana Ana

  5 ditë më parë

  Keng me vl ska ku me shku,lagjia se ku e kan lagjen nje zot e di burrel a diber,se londer si pjerdh njeri,si me qen 5 vjec

 21. Usian Rrapaj

  Usian Rrapaj

  5 ditë më parë

  Sa here qe vete ne shkolle u them: JU PRES TE LAGJA

 22. Adriatik Jon

  Adriatik Jon

  5 ditë më parë

  😎👑

 23. luli loshi

  luli loshi

  6 ditë më parë

  Ku i kemi 12 vjecaret se ata e nin ket hit vrk

 24. EVA DRAMITINOU

  EVA DRAMITINOU

  6 ditë më parë

  Fengu via ola Eva iseee astery baby biudifull I love you evaki mou used to asteraki mou we latrevo miry baraj Derry boyzz free life forever

 25. Blerta Spaho

  Blerta Spaho

  6 ditë më parë

  Jam juri dhe jam otr otr otr otr otr

 26. Blerta Spaho

  Blerta Spaho

  6 ditë më parë

  Nojzi edhe unë jamë otr otr💪💪💪💪💪💪😎😎😎😎🤑🤑🤑🤑💯💯💯💯💪💪💪💪💪💪💪💪💪

  • Blerta Spaho

   Blerta Spaho

   6 ditë më parë

   Ai që të dërgova 💪💪💪e kam emrin juri

  • Blerta Spaho

   Blerta Spaho

   6 ditë më parë

   O nojzi e pe komentin tim

 27. Agron Xhambazi

  Agron Xhambazi

  7 ditë më parë

  Air eiro rrrrei sllls

  • Agron Xhambazi

   Agron Xhambazi

   16 orë më parë

   Mfkkc

  • Agron Xhambazi

   Agron Xhambazi

   16 orë më parë

   Rituuttititittitoooiidiifififfoflfoccocf

 28. Roan Dervishi

  Roan Dervishi

  7 ditë më parë

  Nojzi 👌

 29. Neli Bani

  Neli Bani

  7 ditë më parë

  Ju lum goja cuna

 30. Ilir Sulejmani

  Ilir Sulejmani

  7 ditë më parë

  Otr deri deri n’vor 👑👑👑👑💪💪💪💪🔥🔥

 31. Solo Ff

  Solo Ff

  7 ditë më parë

  Kush më ben SUBSCRIBE e ruajt zoti 🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏

 32. Ledio Manushi

  Ledio Manushi

  7 ditë më parë

  A DO BOSH MO MUZIK NAT KONG

 33. Lola Elezi

  Lola Elezi

  7 ditë më parë

  I o nojzi se je trap

 34. Lumi 1993

  Lumi 1993

  7 ditë më parë

  King 🇦🇱💯

 35. Kclea Hysa

  Kclea Hysa

  7 ditë më parë

  🙈

 36. eli gjata

  eli gjata

  8 ditë më parë

  Super femrat

 37. Paulina Barjamllari

  Paulina Barjamllari

  9 ditë më parë

  .

 38. Griselda Musa

  Griselda Musa

  9 ditë më parë

  💪💪💪💪💪💪💪💪

 39. Florent Haxhiu

  Florent Haxhiu

  9 ditë më parë

  king Zin

 40. bruna koci

  bruna koci

  9 ditë më parë

  Bravo noizy

 41. Erion Vlashi

  Erion Vlashi

  10 ditë më parë

  King je

 42. ardi hani

  ardi hani

  10 ditë më parë

  king 👑

 43. Erald Delibashi

  Erald Delibashi

  10 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤👑👑🙏

 44. Mariglen kovaqi

  Mariglen kovaqi

  10 ditë më parë

  ZINZi BASHPUNIM LON🇬🇧🇦🇱ALB

 45. Drift Simulator

  Drift Simulator

  10 ditë më parë

  lagjja ose lagjia vl vec lagja mos te jet lagj lagja :D lagj-ja lagj'ja lagj'ia me pas pak rritem me te shpejt, kenga kishte qen me e gjall

 46. Kleart Tusha

  Kleart Tusha

  10 ditë më parë

  Bravooo

 47. iamjus1

  iamjus1

  10 ditë më parë

  Los lavios del coño vino

 48. Ledion Krasniqi

  Ledion Krasniqi

  10 ditë më parë

  you are the best

 49. Sadik Krasnici

  Sadik Krasnici

  12 ditë më parë

  King noizy OTR varrosi

 50. Gjyle Hoxha

  Gjyle Hoxha

  12 ditë më parë

  King

 51. Gjyle Hoxha

  Gjyle Hoxha

  12 ditë më parë

  Super

 52. Fjordi Canaliaj

  Fjordi Canaliaj

  12 ditë më parë

  🤩🤙

 53. Ardit Mane

  Ardit Mane

  13 ditë më parë

  Hahaha Varrosi tu varros 💪🇦🇱👊

 54. Frenkli Dybeku

  Frenkli Dybeku

  13 ditë më parë

  🤔🤔🤔🤔

 55. Lyrikos Drapeths Official

  Lyrikos Drapeths Official

  13 ditë më parë

  🤘💪👑🇦🇱

 56. Arjan Allaraj

  Arjan Allaraj

  13 ditë më parë

  OTR Mbreter tvjeter nloj akoma😎

 57. nandi tirona

  nandi tirona

  13 ditë më parë

  jam otr

 58. nandi tirona

  nandi tirona

  13 ditë më parë

  noizy danoq varrosi Lil koli king eshte noizy

 59. AUDI BMW

  AUDI BMW

  14 ditë më parë

  noizy: Me that se ju do vini te lagjja e qunta menzi presin jute hyni te lagjja o hajde mirsevini vini te lagjja me lodra po ju presim juve quna te lagjja me that se ju do vini.... mirsevini te lagjja po nuk dilni nga lagja qunat rrin neper cepa pa pa edhe senet te qanta pa edhe splifje te dora tatto me kurora po i kan do killer me origjin nga vlora u rritem me banta syte nga mrapa hapa dollapa sikur fantazma jeta te zhduket abra kadabra rruga e keqja bohet kadabra stili i jetes vetem me maska kundra sistemit kundra me taksa kundra peruljes kundra shkerdhata dhe gjithve qe sjan otr jeto so ferr se ndahet me klasa mkujtohet nfillim kur nuk pata mahallen se lash nga mbrapa po kejt sen i maj une ne shpatulla mirsevini te lagjja ju korim sikur te paqja se paku te kena ne borxh dhe me that se ju do vini te lagjja me quntan menzi presim ju te hyni te lagja o hajde mirsevini te lagja me lodra po ju presim juve quna te lagjja me that se ju do vini te lagja me qunta mezi presim ju te hyni te lagjja o hajde mirsevini te lagja me lodra po ju presim juve quna te lagja me that se ju do vini... varossi: qita kipa al them i do is qita mbyllni gojat f#!$^@boys all them pamuksa me na qoten roads ha you run then you know this ha dont chek about the gang life you life pretty like roses mos um fol mu per rrug nrrug tshkeli si asfalti mos um fol mu per kil plot me kile kom pas tavanin mo um fol mu per lek a se shef ket grupin shayli mos um fol mu per femra aj me b@th ma man mu filxhanin C"mon wow me qunat nlagjje jena lidh sikur pishtar olin piku aiii me do super pjeshka bad b!#ch ju per qetliku tu djeg rryma fleta mas fleta masaninarriku jeni tu ardh ju me than drejten neve nuk na ha biku pos pos the respekt ne emrin tim kur ta folish se te kerset qekiqi ballit si puna thorit temele tforta asnje prej jush sen na rrxoni ju jeni ato mbeturinat qe i gjuj pi ballkonit ju nuk doni sherr jeni viaksa qitni llafe demek ju po vini te lagjja ra ta ta ta ta pa pa shef gaca duket sikur po ju persim me fishek zjarsa noyzi: me that qe ju do vini te lagjja e qunat mezi persin ju te hyni te llagja o hajde mirsevini te lagja me lodra po ju presim juve quna te lagjja me that se ju do vini... lil koli: hajde npaqe hajde npaqe make meti gjuhet nkaqe shkruhet veni nsiper faqe adum kejt te lagje lagje ti jepe veten veten knaqe po mos e shti veten ne telashe se madje bohesh per ilaqe ha met sosme ha met knaqme u ma d!%*S kejt me na nxan kubi me na lan rrase ne evrope tu e lujt lojen edhe lujna ron kejt kunder shtart kan ra ne grope ti e njeh grupin ski qka me than for you little boys jena si zot sen na kap qjelli po sna bohet von kjo pun esht met lehme nuk esht me zort ata dojn mu bo si na po sun bohen per qat majn inat ndryshimi mes jush e nesh si dita me nat ska konkurenc tipi model ak-47 tipi po flet po zidm qysh shduket bad ha mos na fol ne per krah skena nevoj per krah ju keni nevoje per fam per qat po kapen te na prej londre deri ne tiran shqipe otr prej 0 sken gur me ta ken ndertu kala b!&ch noizy: 4X me that se ju dovini te lagjja

 60. Shalaflorii Floriishala

  Shalaflorii Floriishala

  14 ditë më parë

  👑👑💪

 61. mursel p9

  mursel p9

  14 ditë më parë

  😂😂😂

 62. fadil sadiku

  fadil sadiku

  15 ditë më parë

  Varrosi fireeeeeeeeee

 63. Hipp Hyseni01

  Hipp Hyseni01

  15 ditë më parë

  Me jau mbledh krejt karjeren tekste qa keni knu Katili veq me nje rim jau kalon bre repera me zor qysh kari s'po pritojn me jau shkru tekstet e karit qota budall qe shkrujn tekste n'komente

 64. Ekrem Ahmeti

  Ekrem Ahmeti

  15 ditë më parë

  GİNG JE

 65. hasan kungji

  hasan kungji

  16 ditë më parë

  mahankshhhh karin karin karin te lagjaa te lagjjaaaaaaa

  • Tayna Noizy ❤️

   Tayna Noizy ❤️

   Ditë më parë

   Karin ua hongsh ti te 3-ve se jane mat mirett

 66. qwen_forever

  qwen_forever

  16 ditë më parë

  Kur ka ditlindjen noyzy e kam une

  • Tayna Noizy ❤️

   Tayna Noizy ❤️

   Ditë më parë

   Noizy e 27❤️❤️edhe ti ateher e ke?

  • qwen_forever

   qwen_forever

   16 ditë më parë

   Per zotn e madh

  • qwen_forever

   qwen_forever

   16 ditë më parë

   Per zorin

 67. Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  16 ditë më parë

  Me origjin nga VLORA🔥😉😍😚💪👑

 68. Aurel Gjyshja

  Aurel Gjyshja

  16 ditë më parë

  Super keng kjo ku doli me pelqeu

 69. Luan Koca

  Luan Koca

  16 ditë më parë

  Nuk ja kalo rreper unikatilit

 70. blue beach

  blue beach

  16 ditë më parë

  Kopjim I muzikes se Hellbanianz 😂🤞

 71. Demonic Mnemonic

  Demonic Mnemonic

  17 ditë më parë

  Ca bo o pall kari ca bo.. burri 40 vjec akoma kendon te lagjja

  • Demonic Mnemonic

   Demonic Mnemonic

   17 ditë më parë

   @usernotfound Kam pa at shokun e stresit qe dilte neper live Tiktoku i thoshte i goce “a tperdhunova mir dje” na iku zari. Qia robt dhe me e keqja i japin njerzit klikime..lavdrojn dhunen dhe injorancen. Nuk esht patriot ai qe merr armen ben si rrot kari duke i shku njerzve neper shpi sic i shkojn kta se i kam pa videot per zotin un 3 kusho atje n tropoj i kam 2 me forcat speicale 1 ushtar i thjesht, arm kan dhe me leje madje edhe me i ardh njeri ashu nshpi duke ju bo presion ia qin dekmit npidh e sharrojn. I fort esht ai robi i ndershem qe pagu taksa, qe proteston per te drejten e vet dhe per te ardhmen qe i edukon fmijet si duhet jo kta karat. Kta jan vk

  • usernotfound

   usernotfound

   17 ditë më parë

   @Demonic Mnemonic ky sosht ndonje gj per kshu gjerash shif stresin shet bar live ne insta

  • Demonic Mnemonic

   Demonic Mnemonic

   17 ditë më parë

   @usernotfound ore nuk me kuptove. Ai bravo ka arrit aty ku ka arrit nuk e kritikon njeri per moshen po per moshen ne lidhje me temat qe perdor neper kenge. Robi kur piqet zakonisht fillo flet per gjona icik me serioze jo kshu. Pse a pak probleme ka Shqipria qe ska per ca kno? Tradhetare, rritje e radikalizmit fetar, emigrim ne mase, spiuna pa fund, varferi, njerez qe jetojn neper cadra qe nga termeti. Ky me gjithe ate platform qe ka merret me lagjen akoma

  • Demonic Mnemonic

   Demonic Mnemonic

   17 ditë më parë

   @usernotfound Un iher skam pa ta ket njeri inatin personalisht me Noizyn sic thot ai neper keng? Ku jan kta qe i kan inat? Thot psh jo po kta nuk kan besu te jo po knp kujt i ha kari ca bo ky mer qr kan mani persekutimi o zemra jan per tju qr po leje mos digjoni kshu karlliqesh vejini men shkolles se nuk bohet veni duke shit mall. Shqipet edhe jasht e kan mendjen pjesa me e madhe me bo lek shpejt edhe me menyra te paligjshme me skema sa her vij nShqipri shof kalamoj qe thon jo po 100 kile jo po malli Qe aty fillo merr form e ardhmja nga brezat e rinj e si do e boni vendin kur cuni 10 vjec thot pi tkuqe a ku di un

  • usernotfound

   usernotfound

   17 ditë më parë

   @Demonic Mnemonic dakord bro po vec per moshen kurr ne jet mos i kritiko njerzit se do e kuptosh me von se tani se merr vesh ti do sdo i shikon prindit e tu qe plaken dita dites e sdo te vi mir normale shum keq behesh

 72. Lushi Cepele

  Lushi Cepele

  17 ditë më parë

  AI QE E PELQEN KTE KENG LIKE JU RUJT ZOTI FAMILJEN E DI QE SDO BENI PO GJITHESESI JU RUAJT ZOTI FAMILJEN♡♡♥︎🥺🥺

 73. ULTIMO 2

  ULTIMO 2

  17 ditë më parë

  po ne qe sdum sherr mu te vijm te lagja

 74. Rigels Rama tv

  Rigels Rama tv

  17 ditë më parë

  Otikarsa

 75. te lumte goja daje a Bala

  te lumte goja daje a Bala

  18 ditë më parë

  Edhe ju tjeret

 76. te lumte goja daje a Bala

  te lumte goja daje a Bala

  18 ditë më parë

  Te lumte goja noizi

 77. Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  18 ditë më parë

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 78. Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  18 ditë më parë

  💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

 79. Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  18 ditë më parë

  Number 1 $$$$

 80. bouticticX9 24

  bouticticX9 24

  19 ditë më parë

  Origine Vlora. Noizy best rap Albania 🇦🇱🇦🇱

 81. bouticticX9 24

  bouticticX9 24

  19 ditë më parë

  I love you Albania 🇦🇱🇦🇱

 82. Elisa Hani

  Elisa Hani

  19 ditë më parë

  👍🏻👍🏻👍🏻❤️

 83. Niku Martin

  Niku Martin

  19 ditë më parë

  Supreme

 84. leonmusa

  leonmusa

  19 ditë më parë

  shum emir kanga

 85. Cuper FF

  Cuper FF

  19 ditë më parë

  Video klipi pidhnane po sesh keng e bkr shm

 86. MALSORIㅤXT 👑

  MALSORIㅤXT 👑

  19 ditë më parë

  HB TBA BB4L OTR 👑👍❤️

 87. Argjend Ibrahimi

  Argjend Ibrahimi

  19 ditë më parë

  KOLIIII HARDESTT

 88. arlind xhafaj

  arlind xhafaj

  20 ditë më parë

  apapapa kjo esht nje super keng ata qe e shajn noyzin mamin ne pith like ata qe mendojn si un

 89. Julian Gjoni

  Julian Gjoni

  20 ditë më parë

  Na boni subscribe ju lutem

 90. FF FLORI

  FF FLORI

  20 ditë më parë

  3 mbretat 3 legjendat ♥️♥️♥️👌👌👌🔥🔥🔥

 91. vitmar rizanaj

  vitmar rizanaj

  20 ditë më parë

  Noizy une po te pres te lagjja

 92. Hipp Hyseni01

  Hipp Hyseni01

  21 ditë më parë

  Kurr s'je msu me repovat nojz nobi ke bo lek me sene tjera se per rap s'kishe pas as VW per tjert spo foli varrosi pot kallxon emri edhe syt⚰️u met veq me varros

 93. Aida Boja

  Aida Boja

  21 ditë më parë

  🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️

 94. Sakariye Daahir

  Sakariye Daahir

  21 ditë më parë

  Caffsdgagivfig

 95. FF BJONDI

  FF BJONDI

  21 ditë më parë

  Super kong

 96. Florent Pashtrikuu

  Florent Pashtrikuu

  21 ditë më parë

  Te lagja 😏

 97. Hansi Cena

  Hansi Cena

  22 ditë më parë

  Krejt shqipria nkom😈😈😈😈😈😈

 98. zjarr batalioni

  zjarr batalioni

  22 ditë më parë

  Lagja 85💥

 99. Zamir Cunaj

  Zamir Cunaj

  22 ditë më parë

  Te lagja🚬😎😎😈💪

 100. Ketjon Kamberi

  Ketjon Kamberi

  22 ditë më parë

  Nokxi dik

Faqja Tjeter