NOIZY - TUNDE (Official Video HD)

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/3x8Zlt...
iTunes: music.apple.com/us/album/tund...
acromaxmedia.lnk.to/Tunde/

Komente 

 1. White Wool

  White Wool

  3 ditë më parë

  Hajde Tundeeeee

 2. Boti Jari

  Boti Jari

  3 ditë më parë

  Super artist i veçant esht noizy edhe klaudia super shpirt esht po cicat I kishte harru te bluza tjeter se spo ja shof ?😂😂😂

 3. Vjollca Suci

  Vjollca Suci

  4 ditë më parë

  Ketij nuk i vdes stili kurre bravo Noizy ❤💫

 4. Cristian lollo

  Cristian lollo

  4 ditë më parë

  Quanti cazzo spacca 🇦🇱🤝🇮🇹

 5. Ardian Kurti

  Ardian Kurti

  5 ditë më parë

  👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇫🇲🇫🇲🇫

 6. NOIZY

  NOIZY

  6 ditë më parë

  🥰😊😇

 7. Lumasaku

  Lumasaku

  6 ditë më parë

  Tunde edhe ndize 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 8. Gabriel Mango

  Gabriel Mango

  8 ditë më parë

  Me i miri ne vend !!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥

 9. GRISELDA PATRIOTI

  GRISELDA PATRIOTI

  10 ditë më parë

  Me pelqen edhe ajo kenga me dhuraten doren me pelqejne te dyja kenge do te mbeten ne histori

 10. GRISELDA PATRIOTI

  GRISELDA PATRIOTI

  10 ditë më parë

  Me pelqen kenga e re e noyzit e kam kengetar te pelqyer

 11. imelda reçi

  imelda reçi

  11 ditë më parë

  😍😍

 12. Pasha Istrellc

  Pasha Istrellc

  11 ditë më parë

  Haahahahah 😂🤣😂👌👌👌🤍🤍🤍

 13. Raju arora

  Raju arora

  12 ditë më parë

  Love from India 🇮🇳❤️

 14. Sadik Krasnici

  Sadik Krasnici

  12 ditë më parë

  Noizy OTR king👑👑👑

 15. Leonard Beqiri

  Leonard Beqiri

  12 ditë më parë

  This is the Number one in ballcan 🔥🔥

 16. Ana Hysaj

  Ana Hysaj

  13 ditë më parë

  TUNDE

 17. Ana Hysaj

  Ana Hysaj

  13 ditë më parë

  NOJZIII

 18. Ana Hysaj

  Ana Hysaj

  13 ditë më parë

  të drejë ke

 19. kalia komanaku

  kalia komanaku

  14 ditë më parë

  Noisy BIG STAR, i dyti ska kurr me dal, BIG bravo from LEICESTER,GOD bless you ❤🙏🙏💯👑🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠

 20. Avtandil Khitarishvili

  Avtandil Khitarishvili

  15 ditë më parë

  3,1K dislikes? People getting crazy everyday...

 21. manjola cene

  manjola cene

  15 ditë më parë

  Super keng👏👏👏👏

 22. Avtandil Khitarishvili

  Avtandil Khitarishvili

  15 ditë më parë

  çikë e bukur

 23. Rishabh Sharma

  Rishabh Sharma

  16 ditë më parë

  Beautiful

 24. Jonida Bregu

  Jonida Bregu

  17 ditë më parë

  jdjdfnfjgdbisrhhduejo❤❤❤❤❤❤❤❤💚❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 25. Jonida Bregu

  Jonida Bregu

  18 ditë më parë

  jfhhfhfbdvdbvrnhfk tbrjrhfjrirhhrmrhrhrjrjr krbfjrjroeh rjjrjthtjtorjndndjforjrjrnfnfjrjrjrjrjrjrhfhrjrhrjrjrjrjtjtjtjtjrjffnjffjjffjgjjtjtjthththturjrnfnfkfnfnfnfnfbfnfnffndnmffnfmfnfnfnnfnfnfnfnfnfnfnfbf👌🖐🤙👿👊👊👊👊🤛👊👊✍️👊👊dhnfhfudjrjjr&==&$;;$:$:$&&=&=;=;#^ebdbfbdbfhfhhfbfbfjfhfidhndnfbfbfjfhhfhfhfhfhfhhfhfhfjfjfjhfjf

 26. Cqnafa Gemini

  Cqnafa Gemini

  18 ditë më parë

  ❤️🇬🇪❤️🇬🇪❤️🇬🇪❤️🇬🇪👍👍👍

 27. Vini Cela

  Vini Cela

  19 ditë më parë

  Noizy king noizy ma I miri 🤴🤴🤴🤴

 28. Maria Zefi

  Maria Zefi

  21 ditë më parë

  Kenge skandal, Kot fare

 29. Adi Veizi

  Adi Veizi

  21 ditë më parë

  Ska si ty dhe nuk me nona Rrsp Gesto

 30. Chawa Kumwenda

  Chawa Kumwenda

  21 ditë më parë

  Even a President's wife would unleash her inner H0E the moment this Sh!t drop 🔥💯‼

 31. Andreas Visto

  Andreas Visto

  22 ditë më parë

  Ti je me i Miri noizy noizy hahahaha we

 32. DepressedGirlButHappy

  DepressedGirlButHappy

  22 ditë më parë

  Hahahah Noizy kamarjer ja hanger ushqimin

 33. Trio Monawar

  Trio Monawar

  23 ditë më parë

  LESNX,c .DJgshf❤️

  • Trio Monawar

   Trio Monawar

   23 ditë më parë

   ❤️❤️dbfNnm v xhfhfvv bzzvAhgj

 34. mercureal

  mercureal

  23 ditë më parë

  Sample nga atc- la la la ( ruset)?????

 35. Ledio

  Ledio

  23 ditë më parë

  videoklipi i kopjum nga ELAI - Donna

 36. Sgsudb Dhjsgf

  Sgsudb Dhjsgf

  24 ditë më parë

  Tunde means shake it

 37. KENI G

  KENI G

  24 ditë më parë

  kurr ska mu harru noizy 💯🔥

 38. Mateo shqau

  Mateo shqau

  27 ditë më parë

  Telumt nojzi e ke ber super

 39. Matia berati

  Matia berati

  27 ditë më parë

  Nojzi super kentar

 40. elidona rucaj

  elidona rucaj

  27 ditë më parë

  Shumë e bukur ❤️😘💕💞💋😍

 41. Kunrije Hasani

  Kunrije Hasani

  27 ditë më parë

  Sa e dua kte kenge,ti je nje❤️😘

 42. Gabriele Vola

  Gabriele Vola

  27 ditë më parë

  Shum e buker

 43. Michaela st

  Michaela st

  28 ditë më parë

  I love you 😅😍. Coole Musik 🎶 😁👍

 44. Brunilda Hajtani

  Brunilda Hajtani

  28 ditë më parë

  Shum bukur

 45. Never stop dreaming

  Never stop dreaming

  29 ditë më parë

  Big support from Macedonia 🇲🇰🤝🇦🇱❤🥰

  • Wrecked

   Wrecked

   9 ditë më parë

   @Never stop dreaming its actually greek and no thanks no support needed from slavs

  • Never stop dreaming

   Never stop dreaming

   19 ditë më parë

   @Sara d. MACEDONIA IS MACEDONIA shut the fuck up.🇲🇰🇲🇰💪💪

  • Sara d.

   Sara d.

   19 ditë më parë

   Macedonia is 🇬🇷. You are Skopje, not Macedonia. 🙂

 46. valbona bona

  valbona bona

  29 ditë më parë

  Tunde tunde

 47. Adrian Ruko

  Adrian Ruko

  29 ditë më parë

  Kjo kenge shkon per te gjitha kaçurrelet qe jane me te bukurat ne bote 😜💝💝💝😝😋💘💞💓💞

 48. Muco Cela

  Muco Cela

  29 ditë më parë

  O zemra noizy eshte kengetari ma i mir👑

 49. Like Bosi

  Like Bosi

  29 ditë më parë

  si ngeli noizy like shit hahah

 50. Adelina Plaka

  Adelina Plaka

  Muaj më parë

  Tunde haha

 51. Eri Sheqeri

  Eri Sheqeri

  Muaj më parë

  Noiz je king dhe do Te jesh pergjithmon

 52. Ledri Noku

  Ledri Noku

  Muaj më parë

  Je njesh noizy 💪💪

 53. ATC Viper

  ATC Viper

  Muaj më parë

  I'm sure I'm not the only one here who is from Greece

  • Wrecked

   Wrecked

   8 ditë më parë

   @ATC Viper ohh if its like that then people of your kind wouldn't be commenting those things i mentioned or rather saying it directly to our faces I also tried not caring about nationality and be friendly towards greeks i met yet what i recived were the same words over and over again Regardless of this being music,politics,sports or whatever the case,just don't come towards us with "kindness" cause we don't want to have anything to do with both you greeks and slavs,just mind ur own things!

  • ATC Viper

   ATC Viper

   8 ditë më parë

   @Wrecked ...I don't care about the nationality of someone... this doesn't matter... The thing that matters is the inside of someone...

  • Wrecked

   Wrecked

   8 ditë më parë

   @ATC Viper why u here anyways? It wierds me off seeing greeks on albanian music here On one hand you hate on us about everything like "ohh u are Turk,caucas AlbAnIans.." and so on On the other hand "ohh i love alb music,no haTeE wE aRe like bros,gReEtIngS fRoM grEecE"

  • ATC Viper

   ATC Viper

   8 ditë më parë

   @Wrecked no I'm not

  • Wrecked

   Wrecked

   9 ditë më parë

   Im pretty sure you are

 54. Lubi

  Lubi

  Muaj më parë

  alpast.info/tax/nCGwCvq5ldpo4uCakQkjKw

 55. mjs gurl

  mjs gurl

  Muaj më parë

  i think the girl was also in noizys " toto " music video back in 2018

  • handyblock

   handyblock

   Muaj më parë

   No!

 56. Alko Alko

  Alko Alko

  Muaj më parë

  1

 57. luiza liftaj

  luiza liftaj

  Muaj më parë

  ❤️💋❤️❤️

 58. matolale dhe nojzi dhe enca 🤑

  matolale dhe nojzi dhe enca 🤑

  Muaj më parë

  Is bukurosh 🙃this nojziy this bukuroshe is it☺this nojziy?

 59. Muaj më parë

  🇦🇱🤯💃

 60. brawl basher

  brawl basher

  Muaj më parë

  summer banger

 61. Defrim Mandrri

  Defrim Mandrri

  Muaj më parë

  😎😎🤩🤩

 62. benny Meta

  benny Meta

  Muaj më parë

  Kacurellet te lujne menc 😉😅🤷‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 63. Djellor Ninaj

  Djellor Ninaj

  Muaj më parë

  🤙🏻👌👌👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻NICE❤️🥰

 64. Razie Duda

  Razie Duda

  Muaj më parë

  Ky njeri do jet vellai me I mire😘😍 ne bote

 65. Yeener Lakero

  Yeener Lakero

  Muaj më parë

  lmaoo the end of zini is coming 🙄😓

 66. Dritan Jaupaj

  Dritan Jaupaj

  Muaj më parë

  💪💪

 67. Martin Sharxhi

  Martin Sharxhi

  Muaj më parë

  👌👌👌👌

 68. M

  M

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/rnOmn71liXSvi5k

 69. NINJA

  NINJA

  Muaj më parë

  Ka vajz qe sdo noizyn

 70. Bahtije Gashi

  Bahtije Gashi

  Muaj më parë

  Ma i forti otr noizy varrosi lil koli mat fortit ne bot zinz 💋💋💋💋💕💕💕💯💯👌👌👌👌👌👌💪💪💪💪🤛🤛

 71. Noizy fan OTR 👌❤

  Noizy fan OTR 👌❤

  Muaj më parë

  6M wiews per nje muaj 🔥🔥👌😉😊

 72. Eli Guri

  Eli Guri

  Muaj më parë

  Shume bukur

 73. albina SMOQI ina

  albina SMOQI ina

  Muaj më parë

  pershendetje

 74. albina SMOQI ina

  albina SMOQI ina

  Muaj më parë

  noizy

 75. feex ghi

  feex ghi

  Muaj më parë

  0:54😍

 76. Faik Agalliu

  Faik Agalliu

  Muaj më parë

  Ai from italia i dont anderstend nothing bat i lajk maç this song. 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 Super noizy

  • asioe kiou

   asioe kiou

   Muaj më parë

   Sheesh man , what a summer hit song you dropped again , KEEP GOING YOU ARE AWESOME 💥🔥🔥🔥

 77. Mark James van Dam Santos

  Mark James van Dam Santos

  Muaj më parë

  NOIZY KING! 🇦🇱❤️

 78. Ανιέζα Λίλα

  Ανιέζα Λίλα

  Muaj më parë

  Noizy respsect 🇬🇷🇦🇱

 79. nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  Muaj më parë

  Love it 🇧🇷 🇧🇷

 80. Μαρκέλλα Μούλαϊ

  Μαρκέλλα Μούλαϊ

  Muaj më parë

  Bukur summer music 🎶

 81. Noeli Qelia

  Noeli Qelia

  Muaj më parë

  Noizy

 82. omotunde komolafe

  omotunde komolafe

  Muaj më parë

  This is so beautiful and I wish you can colabo with Nigeria Davido or wizkid .

 83. Xhesi Cili

  Xhesi Cili

  Muaj më parë

  Te lumt❤❤❤❤❤❤Nojzi💖💖💖💖😍😍😍😚😚😙😙😗😗💜💜💜💙💙💚❤💓💖💖💖💗💗💞💞💛💛

  • nieooj gotoy

   nieooj gotoy

   Muaj më parë

   Spr keng kjo

 84. Eneo Masha

  Eneo Masha

  Muaj më parë

  Kenge shume e bukur vere 🇦🇱

 85. SELDIBOSS

  SELDIBOSS

  Muaj më parë

  😎

 86. SELDIBOSS

  SELDIBOSS

  Muaj më parë

  Seldi😍😍😘😘😘😙😙😚😚😚😖❤❤❤

 87. bocoy noiu

  bocoy noiu

  Muaj më parë

  Good shit my boy i love it!!! OTR!!!

 88. Misses Unbekannt 97

  Misses Unbekannt 97

  Muaj më parë

  Video perfekt 😂❤

 89. GREEK LEGEND

  GREEK LEGEND

  Muaj më parë

  Sheesh man , what a summer hit song you dropped again , KEEP GOING YOU ARE AWESOME 💥🔥🔥🔥

 90. Ann Ann

  Ann Ann

  Muaj më parë

  O noizy ta tund mamin dhe te shkund un ty dhe gjith atyre qe e kan pelqy ket kengen

 91. Emi Lika

  Emi Lika

  Muaj më parë

  bravo noizy

 92. Arsja Shima

  Arsja Shima

  Muaj më parë

  Super 💥🔥🔥

 93. 15790097 7777777

  15790097 7777777

  Muaj më parë

  Sikur te kishim prapaskenat e vidios 🤔😛

 94. Lumnije Abdyli

  Lumnije Abdyli

  Muaj më parë

  Opfer

 95. belaxlyrics

  belaxlyrics

  Muaj më parë

  ❤️🔥🔥🔥

 96. Rrelo Pashaj

  Rrelo Pashaj

  Muaj më parë

  Spr keng kjo

 97. opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Rispetto per i fratelli albanesi dall Italia 🇮🇹 🇦🇱❤️

  • Sharon Ship

   Sharon Ship

   27 ditë më parë

   🇮🇹🇦🇱

 98. Betie Braka

  Betie Braka

  Muaj më parë

  xjedjwhw

 99. its_Kella

  its_Kella

  Muaj më parë

  tunde tunde zemra vetem tunde 😂

 100. anja taga

  anja taga

  Muaj më parë

  Otr deri ne varr 💥🔥🔥

  • anja taga

   anja taga

   Muaj më parë

   @opzz xsin i know but i dont know how to explain 🥲🥲

  • Luan O.T.R

   Luan O.T.R

   Muaj më parë

   @opzz xsin shake

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Muaj më parë

   what does tunde mean

Faqja Tjeter