Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

Produced by: Elgit Doda
Lyrics: Noizy \u0026 Elgit Doda
Mix Master: Marenglen Boja
Beat: Hazy
Video: Snatchy

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5FiSXb...
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-t...
AcromaxMedia.lnk.to/NoizyElgi...

Komente 

 1. Joli Dybeli

  Joli Dybeli

  4 orë më parë

  Le te shohim sa like behen per Noizyn, mbretin e rrepit ne Ballkan!

 2. minij hooi

  minij hooi

  9 orë më parë

  Dhe te gjitha gocat qe po bej namin neper story me refreni. 👏👍

 3. TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  10 orë më parë

  #NoizyOTR

 4. weed the best

  weed the best

  11 orë më parë

  Ti je ma e mira vetë ti ti o nana

 5. Noizy O.T.R

  Noizy O.T.R

  15 orë më parë

  Hit pra hit 🔥 King Zin 🦁

 6. TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  18 orë më parë

  Noizyyyy je KINGGG👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  • minij hooi

   minij hooi

   9 orë më parë

   TI TI PRAA🥳😂💥👑

 7. TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  18 orë më parë

  Bashkepunim: Gelian & Noizy😂💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🎤

 8. Majlinda Ago

  Majlinda Ago

  18 orë më parë

  Shume bukur cuna .Bravooooo

 9. Sherif Zeneli

  Sherif Zeneli

  19 orë më parë

  Je mbreti muzikes

 10. Servis Nt

  Servis Nt

  21 orë më parë

  Ma i miri je

 11. nikos kikis

  nikos kikis

  21 orë më parë

  alpast.info/one/video/rHpkn8dfmGCdsdQ .

 12. nikos kikis

  nikos kikis

  21 orë më parë

  alpast.info/one/video/rHpkn8dfmGCdsdQ .

 13. nikos kikis

  nikos kikis

  21 orë më parë

  alpast.info/one/video/rHpkn8dfmGCdsdQ .

 14. nikos kikis

  nikos kikis

  21 orë më parë

  alpast.info/one/video/rHpkn8dfmGCdsdQ .

 15. Alketa Jace

  Alketa Jace

  21 orë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 16. anisa mucaj

  anisa mucaj

  22 orë më parë

  Falma zemren ti ti bravo Elgit Nojzy

 17. eleni eleni

  eleni eleni

  22 orë më parë

  🇦🇱🇬🇧🇬🇷

 18. bofooit gojo

  bofooit gojo

  Ditë më parë

  Albania is such a beautiful country with the most beautiful people 😍

 19. Klew✪

  Klew✪

  Ditë më parë

  TI TI PRAA🥳😂💥👑

 20. Orest Lalaj

  Orest Lalaj

  Ditë më parë

  👏👏super kenge

 21. Infotech Infotech

  Infotech Infotech

  Ditë më parë

  pjesa e elgitit mplqq m shume

 22. Infotech Infotech

  Infotech Infotech

  Ditë më parë

  kenge koti,,,t dhembin veshet kur e degjon

 23. Sara🖤🌙

  Sara🖤🌙

  Ditë më parë

  ky elgiti te ben te bjesh ne dashuri direkttt😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😔😔😔😔

 24. Adia Adia

  Adia Adia

  Ditë më parë

  Hiti i 2021 edhe i 2022 e 2023 ....

 25. Little Beaumont preschool Egypt

  Little Beaumont preschool Egypt

  Ditë më parë

  e kan rock this one ...😍

 26. Dnc Drenic

  Dnc Drenic

  Ditë më parë

  Noizy ist king

 27. OfficialNoizy

  OfficialNoizy

  Ditë më parë

  5millyyy

 28. xxxtentasions

  xxxtentasions

  Ditë më parë

  T qifsha titin😂

 29. Drizzy Drizzy

  Drizzy Drizzy

  Ditë më parë

  Ky tha cdo nji jav ose 10 do hedhi keng kan kaluar dy jav ca Ben kshu ky o noizyyyu o genjeshtar se jam dhe fans i madh hidhe e kengen apo da hedh veren tjeter…

  • Drizzy Drizzy

   Drizzy Drizzy

   Ditë më parë

   @Leo Leandri e mendova dhe un kte ! Nejse presim per tjetren shpresoj shpejt ta hedhi

  • Leo Leandri

   Leo Leandri

   Ditë më parë

   @Drizzy Drizzy osht tu i hec konga ti tj prit

  • Drizzy Drizzy

   Drizzy Drizzy

   Ditë më parë

   @Leo Leandri fjala kur thuhet mbahet o njish 😉

  • Leo Leandri

   Leo Leandri

   Ditë më parë

   Prit mor se ka pun

 30. softiebunnie _.

  softiebunnie _.

  Ditë më parë

  NOIZY I LOVE YOU 😍💋💍❤️

 31. 1124 2114

  1124 2114

  Ditë më parë

  5milion ❤💣

 32. YUNUS ZST

  YUNUS ZST

  Ditë më parë

  Make germany text pls

  • YUNUS ZST

   YUNUS ZST

   Ditë më parë

   @Leo Leandri awa ich küss dein herz

  • Leo Leandri

   Leo Leandri

   Ditë më parë

   Albanian German Eyo Giti, Noizy O na thua Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Tag und Nacht in meinem Kopf bist du Aj aj O sa ta te du un ty ident s'e ke, ja ja Lype ten boten si un sun gjen O na na na Ja, mein Herz schlägt nur für dich, siehe da Setz dich, deine Launen nieder ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe ist nicht meine Schuld O uli, teket und tua uli ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe und es nicht meine Schuld ist Ö Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Warum nicht ein bisschen bleiben, ein bisschen länger Warum bleibst du nicht dort Jetzt verstehe ich, warum sie hinter dir her ist Schöne Lippen, schöne Augen Je näher du kommst und desto glücklicher bist du Mit dir lösche ich auch meinen Durst Ja, ich weiß es nicht, du weißt es nicht O ja ja, o ja ja ja Gib mir nur einen Kuss um zu vergeben O ja ja, o ja ja ja Ich werde mein Herz mit dir teilen 2x Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na 2x

 33. vajza korçare

  vajza korçare

  Ditë më parë

  Ti je djalë Flori , kur ra tërmeti në Durrës ti ishe aty për të ndihmuar. Suksese Noizy.

 34. TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  Ditë më parë

  Like kush o O.T.R👑

 35. MusicStudio

  MusicStudio

  Ditë më parë

  alpast.info/one/video/moNp0ZuZioTSpZk alpast.info/one/video/moNp0ZuZioTSpZk

 36. Amelia Perdoda

  Amelia Perdoda

  Ditë më parë

  Kush e ka vu re Geljanin ne videoklip.... 👇

 37. Kristiano Blloshmi

  Kristiano Blloshmi

  Ditë më parë

  Super💞

 38. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  2 ditë më parë

  Shume bukur. Urime per kengen.

 39. Donna Penzer

  Donna Penzer

  2 ditë më parë

  This song bangs

 40. Ridi

  Ridi

  2 ditë më parë

  👏👏👏🥰🥰

 41. Leo Leandri

  Leo Leandri

  2 ditë më parë

  Shum mir je tu ec me klikime

 42. Cagatay Ulusoy.

  Cagatay Ulusoy.

  2 ditë më parë

  shihni videot e mija

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   2 ditë më parë

   Noizy like👍 Tayna comment ✍️

 43. Valton Koldashi

  Valton Koldashi

  2 ditë më parë

  Falenderoj noizyn dhe elgitin qe ben nje keng kaq te bukur per shokun tim titin

 44. Albion Meco

  Albion Meco

  2 ditë më parë

  ATA qe quhen titi duart lart

 45. A B

  A B

  2 ditë më parë

  PSE NUK MA FAL NJE SHANC TI TI OO NANA

 46. joni kejani

  joni kejani

  2 ditë më parë

  Njesoj si kenget e asaj Lulit

 47. ing hzn

  ing hzn

  2 ditë më parë

  yunanlılar bu işi biliyor👏

 48. Ervin Fr

  Ervin Fr

  2 ditë më parë

  Pershendes titin e big brodher 1 😂😂

 49. Xhumi Spaho

  Xhumi Spaho

  2 ditë më parë

  po keto dislike pa kuptim ca I beni ...KY eshte SuperHiti I kesaj Vere...

 50. Elmaid Dermyshi

  Elmaid Dermyshi

  2 ditë më parë

  O nojz o king a eshte e jote ajo makina dhe kenga ka dal super

 51. Azar A

  Azar A

  2 ditë më parë

  das afro styleee 😍

 52. Ermira Karaj

  Ermira Karaj

  2 ditë më parë

  bravo noizy ska asnje dite qe nukte degjoj kam prej 11 vjetesh qe te ndjek shume rreullisht

 53. Titii

  Titii

  2 ditë më parë

  Lol

 54. DIVA 4EVER

  DIVA 4EVER

  2 ditë më parë

  Ti ti ti je me I miri 🥰❤💯✌

 55. cllevio serbiano

  cllevio serbiano

  2 ditë më parë

  Kush e shef kyt koment zoti I shtoft jeten

 56. OP SUPREM@@%π

  OP SUPREM@@%π

  2 ditë më parë

  Noizy like👍 Tayna comment ✍️

 57. poku cami

  poku cami

  2 ditë më parë

  ti ti ti 🇦🇱✌️

 58. Ersa Enxhju

  Ersa Enxhju

  2 ditë më parë

  Si e degjojne te tjeret: Ti ti, Je me e mira ti, ti.... Si e degjoj une:Titi, Je me e mira Titi...😅😂😂😂🤣

 59. Kleo Zenunllari

  Kleo Zenunllari

  2 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

  • Kleo Zenunllari

   Kleo Zenunllari

   2 ditë më parë

   Shume kenge e bukur

 60. Mario Eni

  Mario Eni

  3 ditë më parë

  Me kte keng i ke len fansat pa fjal Noyzi

 61. Channel Shqip

  Channel Shqip

  3 ditë më parë

  Astrit shkurt titi dedikuar ty

 62. Klajdi Lile

  Klajdi Lile

  3 ditë më parë

  👑💪🏻

 63. Klajdi Lile

  Klajdi Lile

  3 ditë më parë

  👑👑👑

 64. Ina Subashaj

  Ina Subashaj

  3 ditë më parë

  🤩

 65. Alexi Malo

  Alexi Malo

  3 ditë më parë

  Onanana 🤩🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 66. Marco Panos

  Marco Panos

  3 ditë më parë

  Y lodh bisha duke ber vidjo me ferrari e lambo e duke i bler ka bler cadillac tashi

 67. Nikos make akwie Takis

  Nikos make akwie Takis

  3 ditë më parë

  💔💔💔🗣🤡🧟‍♂️🥷🖕💔💔💔💔

 68. Lubjana Kellezi

  Lubjana Kellezi

  3 ditë më parë

  Shume e mira 😍😍😍

 69. LEDI

  LEDI

  3 ditë më parë

  summer hit❤️❤️😍🔥🔥

 70. Florjana Voci

  Florjana Voci

  3 ditë më parë

  ❤❤👌👌👌😍😍

 71. FLORDI

  FLORDI

  3 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

 72. Isjana Kiptiu

  Isjana Kiptiu

  3 ditë më parë

  Ti ti jemëemir ti ti

 73. TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  3 ditë më parë

  NOIZYYY JE MA I MIRI TI😀😊😊😊😊😊💜💜💜💖💖🎤🎤🎤🎤🎤🎤

 74. Ana Maria

  Ana Maria

  4 ditë më parë

  🇹🇩😉❤

 75. albania

  albania

  4 ditë më parë

  E adhuroj kete kengen, ta kenaq shpirtin🥰🥰

 76. Elvi DeeJay

  Elvi DeeJay

  4 ditë më parë

  Like = Record man Comment = Legend For 🇦🇱

 77. Elvi DeeJay

  Elvi DeeJay

  4 ditë më parë

  alpast.info/one/video/qYVzlpukiHbfmK4

 78. Dea Manaj

  Dea Manaj

  4 ditë më parë

  titi!! love love!!

  • George

   George

   2 ditë më parë

   👉👉alpast.info/one/video/iIKUu61kmH7LoK4

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   2 ditë më parë

   Shum e bukur e dëgjoj çdo ditë

 79. Bills the destroyer

  Bills the destroyer

  4 ditë më parë

  Noizy and his gay friend Elgit Doda

 80. Merita Djellaj

  Merita Djellaj

  4 ditë më parë

  Super bravo je💫💫💫💫💥💥💥

 81. Greta Rossignoli

  Greta Rossignoli

  4 ditë më parë

  Da italiana ti adoro ❤️🇦🇱

 82. Valbona Katros

  Valbona Katros

  4 ditë më parë

  Jeni me te miret kenga yll

 83. Numi basha

  Numi basha

  4 ditë më parë

  ELGITI KINGI..

 84. Nedrete Murseli

  Nedrete Murseli

  4 ditë më parë

  🤙🇦🇱🍀

 85. Chris gamer

  Chris gamer

  4 ditë më parë

  Ti je sum e mbukur

 86. Dea Kaca

  Dea Kaca

  4 ditë më parë

  Titi

 87. Ptao Tom

  Ptao Tom

  4 ditë më parë

  KUSH MENDON QE NOIZY FT ELGIT DODA E DJEGIN GJITHMON😎 LIKE COMENT

 88. Anduela Laho

  Anduela Laho

  4 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 89. xhelozja

  xhelozja

  4 ditë më parë

  TITi (JE MA I MIRI) ❤️ NOIZY 💣⚡

 90. Rima Ributyte

  Rima Ributyte

  4 ditë më parë

  Very nice song 🙂

 91. DeeJay PajTim

  DeeJay PajTim

  4 ditë më parë

  Le te marrin shembull ata te perbythen se si behet muzike 😂

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   4 ditë më parë

   💖💖💖💖💖💖💖💖

 92. MANJOLA CUNI

  MANJOLA CUNI

  4 ditë më parë

  Noizy Eglit super bravi !!

 93. Artan Likaj

  Artan Likaj

  4 ditë më parë

  Ti Ti hiti i veres 🔥🔥🔥🔥

 94. Erald Bajrami (What's up)

  Erald Bajrami (What's up)

  4 ditë më parë

  Kenge shume e bukur dhe pa sharje

 95. Frank Tomasello

  Frank Tomasello

  4 ditë më parë

  O JU QIFT TITI NBYTH

 96. Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  4 ditë më parë

  Qitash e vrejta Geljanin😂

 97. Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  4 ditë më parë

  Qfar konge e mir 😻Ti tiiii je ma i/e miriiiiii/miraaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Faqja Tjeter