“Njerëzit qeshin me ty, je banal”, Përplasja Andi Bushati - Henri Çili në "Të Paekspozuarit" -Arkivë

Debat mes gazetarit Andi Bushati dhe Henri Çilit gjatë emisionit "Të Paekspozuarit" - 9 Nëntor 2017

Komente 

 1. S S

  S S

  22 ditë më parë

  Ky eshte Bushati,po i the te verteten sulmon personalisht dhe ofendon , ne fakt eshte sahanlepiresi me i madhi ne Shqiperi!

 2. Lyon Lyon

  Lyon Lyon

  Muaj më parë

  A ti mar bushat je bir shkodranit dhe nip vloret sti han qeni henri psheshat perpara bravo

 3. Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  Muaj më parë

  keta analistat per kok te Dulles shum te zgjuar

 4. Hope Wolf

  Hope Wolf

  Muaj më parë

  Bravo Bushati. Oh po si te kishin qene vetem 1% politikanet si kur ty, ne shqiptaret ane e mban nuk do kishim problem. Je njeri me vizion me vlera dhe besime qe nje shqiptar i vertet i mbaj ne zemer. Je krenarija e gjith shqiperis. Te lumet vetem vazhdo. Njeh politiken e huaj njeh politiken e flliqur te mbrendshme dhe i qet ne shesh te gjith ato qe keta politikant felliqur bejn ne shtetet tona

 5. kokekrisuri

  kokekrisuri

  Muaj më parë

  Kazan. Nipi i Hysni Kapos sot ma katolik se papa. Çuna blloku

 6. Bojken

  Bojken

  Muaj më parë

  Bushat 🤝👏

 7. fatbardha triglione

  fatbardha triglione

  Muaj më parë

  Është gjynah që ke mbiemrin Bushati qyterarja sa i etur paeali qytetarja

 8. Lorenz Tusha

  Lorenz Tusha

  Muaj më parë

  Cdo gje qe behet e ben rama o bushat... Riks

 9. BOBI LONDON

  BOBI LONDON

  Muaj më parë

  Plehra funderina jeni të gjithë lepirsa pushtetesh

 10. Sabi Baliaj

  Sabi Baliaj

  Muaj më parë

  U gjet ky Harry Speci...ky ka pas hum me koh.. Kush e gjet...ore.../(i thon çka hupt mos u gjet..) ....Lpin Saliun ...lepin Ramen Lpin Veliun...nese vjen ne pushtet lepin dhe ariun

 11. Bujar Nallbani

  Bujar Nallbani

  Muaj më parë

  Te dy jeni cop-cope

 12. Klodian Qevani

  Klodian Qevani

  Muaj më parë

  Ça respekti mund te kesh per nje nje njeri qe si pelqen emri i tij ( si mund ta ket emrin e vertet henri çili )

 13. Mani Mani

  Mani Mani

  Muaj më parë

  O bushtrak o byth.

 14. live video

  live video

  Muaj më parë

  Pervec ermalit ju te tjeret jeni qenër-bir-qenësh.

 15. gurgac

  gurgac

  Muaj më parë

  Rrespekt per Bushatin , jua perplas ktyse zagarve surratit !

 16. london g london g

  london g london g

  Muaj më parë

  Ku keni shanc juve te kapni bushatin o amatora te lodhur bushati ta thot ne balle ca ka esht i drejtperdrejt

 17. O K

  O K

  2 muaj më parë

  Ky Çili është ni Legen.

 18. Drita Gjoni

  Drita Gjoni

  2 muaj më parë

  Henry byth lepirsi i rilindjes 😉 Mero Gelbaze dikur ishte krah Berishes sot krah Edi Rames 😉😜

 19. Arjan Berat

  Arjan Berat

  2 muaj më parë

  Si È.Cili Bushati Jane pisanjoz edhe servila

 20. anonymous 2020

  anonymous 2020

  2 muaj më parë

  Bushati esht nje nder 1 milion si njeri i lir dhe gazetar profesionist , i pa varur , i pa korruptuar , i pa anshem , patriot , rebel , 👏👏 respekt pa fund per bushatin , dhe per ylli rakipin me emisionet e tij ne te mir te qytetarve ne te drejtat sic jan , Ku cili esht nje gruaqir familje shkerdhyer , nje i akuzuar per korrupsion njeri qe ska me fytyr te dal ne medja me fytyren e tij si ropqir

 21. Daily Things

  Daily Things

  2 muaj më parë

  Eh more cili more cili 🤦‍♂️🤦‍♂️

 22. KøLī køl

  KøLī køl

  2 muaj më parë

  Naim Çili Hajdut Me University

 23. Aa Bb

  Aa Bb

  2 muaj më parë

  OR BYTH QIR SHMILI

 24. K L

  K L

  2 muaj më parë

  Vetem te zihesh me te gjithe o Andi ... si ke fytyre ????

 25. Flamur Hazizaj

  Flamur Hazizaj

  2 muaj më parë

  Nivel shumë I ultë dialogu në studio

 26. Sev Bresa

  Sev Bresa

  2 muaj më parë

  Shif qa emri ka Henri njeri I korruptur brez pas brezi. Qen rrugesh

 27. Qazim Berberi

  Qazim Berberi

  2 muaj më parë

  Une nuk kam simpati per kerkend.Sepse une duke pasur dy fakultete te gjith keto me duken si hsjvan. Hajvanizmi eshte u I vertete sepse nuk bem hair ka 30 vite.

 28. Arben bunaca

  Arben bunaca

  2 muaj më parë

  O Kone je bo si qen kone o Bushat

 29. Alpha Rent

  Alpha Rent

  2 muaj më parë

  Çili me vjn keq por j shume rende dhe vite larg Bushatit.

  • Alban K.

   Alban K.

   Muaj më parë

   eshte cike larg .. ne burg me duket

 30. Marjeta Ngurza

  Marjeta Ngurza

  2 muaj më parë

  Bravo Bushat si dridhet Henri si ato kurvat

 31. Marjeta Ngurza

  Marjeta Ngurza

  2 muaj më parë

  Bravo te madhe ja the te gjitha hajdutit

 32. Fadil Hitaj

  Fadil Hitaj

  2 muaj më parë

  Po ky pa le se cfare ka pritur(Bushati) nga Rama po ky se pordhi ,kete e ate Zhejin. Kete e diskretituan ne Terbac kur percollen Viton,po ky eshte nje lango qe ka bredhe kudo me leket e shqiptareve. Legen.

 33. Brace Brace

  Brace Brace

  2 muaj më parë

  Sjan politikat asigjo ca jeni ju skuthat e kokrrat e baxhellave qe keni honger nga te dyja anet.

 34. Brace Brace

  Brace Brace

  2 muaj më parë

  O te gjithe ca jeni ne ate Studio keni me te korroptuar se vete politika.o maskarej .

 35. Sander Kaci

  Sander Kaci

  2 muaj më parë

  Andi o nip blloku je komunist dhe ne gen

 36. Dimitris Kod

  Dimitris Kod

  2 muaj më parë

  Kazan ku trazohet çorba e prishur nga "gazetaret "medioker shqiptare. ..

 37. Feriz feriz

  Feriz feriz

  2 muaj më parë

  Enri legeni ose baxhella

 38. Refat Fier

  Refat Fier

  2 muaj më parë

  Te lumte z. Bushati ky Cili eshte me lengaraqi nga te gjithe

 39. Muzik live Shqip

  Muzik live Shqip

  2 muaj më parë

  Ca bani me hashashin ky Çili apo sdini gjo… Ky a pusht komplet …

 40. Ricci Ricce

  Ricci Ricce

  2 muaj më parë

  Hahahahaha Edi Rama ika fut nè kurth pronart e mediave Kta kan pèr ti ngran kokat njèri tjetrit Edi Nummer 1

 41. Landi

  Landi

  2 muaj më parë

  Respekte Bushat njesh si gjithmon

 42. jehon bravo

  jehon bravo

  2 muaj më parë

  Prape naim cili prape ky sumqir kjo monster pedofilie

 43. Nexhip Kararaj

  Nexhip Kararaj

  2 muaj më parë

  Gjall qenka Cili apo qameti zgjat tre dite nji got vere nga pase dhe harrohet

 44. Kei Kei

  Kei Kei

  2 muaj më parë

  Andi thupe e thupe e thupe thupe vetem muhabete kafesh ben gjithmone ,thashethemegji .Sdi te lidhesh dy fjale kurr ,je shume i besdishem .

 45. Genci Vlore

  Genci Vlore

  2 muaj më parë

  Bushat .Edhe pse me shume rezerva ndaj teje per qendrimet e nje-anshme qe mban dihen ato ,kete rradhe vertetove se po te deshi by..a ju jep racionin kujt do te korruptuari psh. ketij Cili .Ja numerove kaq sakte edhe bukur sa tavani po i dukej dysheme .Nuk po perseris te njejtat gjera pasi analiza jote Bushat e zhvesh kok - e kembe kete "Lapanjoz"skutash.Pra te duam Bushat kur Ju qelloni si majtas edhe djathtas.

 46. Agim Klanxhi

  Agim Klanxhi

  2 muaj më parë

  Ky cili eshte legen komuniste nga fryne era katunar labinoti

 47. Meri Minga

  Meri Minga

  2 muaj më parë

  Rasti çili qe financin me humbje gazeten do ishte logjik po qe kombetar po si servil çilit dhe I shkon urime

 48. YPSOMA 731!

  YPSOMA 731!

  2 muaj më parë

  "Te gjitha u thane",...."te gjitha u didaskuan" sipas mentalitetit "demokratik" te pretenduar...... vetem per :_KATHARSIS, nuk belbezoi askush!!!.

 49. tan piter

  tan piter

  2 muaj më parë

  Sekseri i qeverise ne vend qe te ishte ne burg del e jep leksione demokraciez

 50. Edi Rruga

  Edi Rruga

  2 muaj më parë

  Jeni gazetare llum te shitur te gjithe ,pa ideale jeni sahanlepiresa pa dinjetet ju e felliqni profesionin e gazetarit.

 51. Tigri Tigri

  Tigri Tigri

  2 muaj më parë

  Bushati eshte I njejti gjithmone

 52. SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  2 muaj më parë

  Cili je nje i shitur si gjithe te tjeret e rangut tend jo vetem ne Shqiperi por ne te gjithe vendet e tnera.

 53. Vera Kiako

  Vera Kiako

  2 muaj më parë

  O bushati pusho se na dhe daten

 54. Bardyli King of Illyria

  Bardyli King of Illyria

  2 muaj më parë

  Çil burgaxhiu!!!🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽 O media ordinere mos ftoni burgaxhinj ne emisione,çfare shembulli jepni tek qytetari!!!!!😡😡😡🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽 O Henri burgaxhiu!!!🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽

 55. G-Armour 7

  G-Armour 7

  2 muaj më parë

  Ky si e ka emrin ka shume mundesi Henri nuk e ka duhet ta kete ndryshuar emrin si gjarpri qe ndryshon lekuren

  • jehon bravo

   jehon bravo

   2 muaj më parë

   Quhej faslli naim

 56. beyond infinity

  beyond infinity

  2 muaj më parë

  Cili s'ka shtylle kurrizore fare. Krimb i ndyre

 57. Pajtim Loga

  Pajtim Loga

  2 muaj më parë

  Mero Gelbaza nuk nxjerr lek nga shteti!?

 58. Astrit Tollovina

  Astrit Tollovina

  2 muaj më parë

  Keta bejne gam gam qe t’u hedhin ndonje kocke! Pa dyshim te gjithe kane konflikte interesi, te pa dobishem per publikun !

 59. Tata Mata Te

  Tata Mata Te

  2 muaj më parë

  po ky çfar lyp këtu Plehër Bythqirë(henri Muti)

 60. Lupo 89

  Lupo 89

  2 muaj më parë

  Pavaresisht se kush eshte, Çili nuk del me ne tv. Tregoj karakter. Kurse Rakipi pranoj hapur qe kishte mashtruar ne favor te Rames kur mbyti Tiranen dhe sot vazhdon e te jep mend.

 61. Xhoni Malaj

  Xhoni Malaj

  2 muaj më parë

  O cili i xhbokolle hemjet te fishta ne velipoj qe ti dhan per ti nxjerr nga burku? Po ik o cili Po lepirs je her me te majten her me te djathten

 62. Leo Leo

  Leo Leo

  2 muaj më parë

  Bushati djal me bole vetem dhe kundra te gjithve.

  • Artin Arti

   Artin Arti

   2 muaj më parë

   Vetem per bllokun nuk flet...i ben bisht gjithmon bllokut...

  • Power Dinami

   Power Dinami

   2 muaj më parë

   Kur nuk i japin ndo nje kocke rri e leh ter kohen,u bene vite qe ju ka thare gjuha.

 63. Gino Castiglione

  Gino Castiglione

  2 muaj më parë

  Ky cili si kur u arrestu nje her robshi

 64. john john

  john john

  2 muaj më parë

  Andi bushati je burre me bole te lumte goja cili eshte nje kurve si rama dhe me keq si rama

 65. leone leone

  leone leone

  2 muaj më parë

  Ky Bushati ,na është bërë si krye llafazani papagall i popullit,

  • Vera Kiako

   Vera Kiako

   2 muaj më parë

   Po e vertete flet shume sto i ku eshte ritur do Te mbuloje dhe duket si demokrat

 66. Super Djem Trima Fisnikèr Ale

  Super Djem Trima Fisnikèr Ale

  2 muaj më parë

  Mero Baze esh me karakter jo servil.respekte

 67. erald noj

  erald noj

  2 muaj më parë

  Te kam xhan o Bushat. Mos u dorezo se do vijne ditet tona !

 68. Zeni Myftari

  Zeni Myftari

  2 muaj më parë

  Permendin gazetaret e botes gazetaret tone, jane pronare thone dhe gazetare, po pse ju duket vetja si ata ju, hajde kazane hajde.

 69. Chelsea fan

  Chelsea fan

  2 muaj më parë

  A nuk ishte ne burg ky Naimi??

 70. Tzimis Tzimaras

  Tzimis Tzimaras

  2 muaj më parë

  Hamdi apo Henri e quajn kete rrethistin Cili?

  • Chelsea fan

   Chelsea fan

   2 muaj më parë

   Me duket se e ka Naim emrin e vertet!😀

 71. Mevlut Gremi

  Mevlut Gremi

  2 muaj më parë

  Z.Çili dukesh pak i kafshuar!

  • Hajri Gjiza

   Hajri Gjiza

   2 muaj më parë

   Me mireeshte per ty Bushat eshte te vuash per te verteten sesa per cilin qe shperblehet per genjeshtren

 72. Ndrec Ndoj

  Ndrec Ndoj

  2 muaj më parë

  Shume njeri i larte dhe i mire respekte per Bushatin

 73. Gasper Hilaj

  Gasper Hilaj

  2 muaj më parë

  Enri qimi eshte NJe burre legen bashke me Mero gelbazen

  • Power Dinami

   Power Dinami

   2 muaj më parë

   Po ky kelyshi i bllokut eshte me i mir !apo nga qe nuk i japin me kocka ben sikur eshte opozitarin...

 74. Luftar Zeqaj

  Luftar Zeqaj

  2 muaj më parë

  Bravo Bushat!

 75. Celi Jug

  Celi Jug

  2 muaj më parë

  Cili eshte tepsi lepires

 76. Genti Mazarit

  Genti Mazarit

  2 muaj më parë

  Ju analistet jeni te gjith lapajnoz ne jne kazan jeni

 77. Genti Mazarit

  Genti Mazarit

  2 muaj më parë

  O cili ti je sahan lepir bythesh

 78. Pelivan Koco

  Pelivan Koco

  2 muaj më parë

  Që të dy Sajan lëpirsa

 79. Saimir Isufi

  Saimir Isufi

  2 muaj më parë

  Henri cili eshte intresaxhi i madh .Nga Bersha shkon te Rama dhe e shpall politikanin e vitit sapo mer pushtetin .thote financoj nje medja dhe dal me humbje .Ky surrat pa lare

 80. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  2 muaj më parë

  O cili jan ujqerit e saliu mos u llafos me ujqerit e saliut

 81. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  2 muaj më parë

  Bushati i ndrit syt si macok cili shaj ramen te te doj bushati dhe rakìpi qe na vjen per te dh ,,,

  • Buba Buba

   Buba Buba

   2 muaj më parë

   Bravo shoqja komuniste,keshtu te do partia moj letyre.

 82. Marian Laca

  Marian Laca

  2 muaj më parë

  Bushati njish si gjithmone ndersa Cili shit si gjithmone.

  • Power Dinami

   Power Dinami

   2 muaj më parë

   Njish eshte se eshte cun blloku me gjith berish.

 83. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  2 muaj më parë

  Spito koleka te mart me vete se na ben qe te dh,,, o bushat Rames ti hash oshmsrin qe ben ne megjes rama mbrret bushati gomar

 84. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  2 muaj më parë

  Bushat boll llap llap si nje qen njerzit e kuptojen ty te del shpirti per spiu in e serbit o debil kur flet na vjen per te vjell

 85. sherif sinani

  sherif sinani

  2 muaj më parë

  mir ja bane atij qeni bushat spiunit o z.cili

  • sherif sinani

   sherif sinani

   2 muaj më parë

   @Buba Buba po ti do na e sjellesh neve komunistave se edhe bushati klysh komunisti e zar blloku ka qen tai lepires kockash

  • Buba Buba

   Buba Buba

   2 muaj më parë

   Bravo sherif komunisti,keshtu ju do partia.Dhe grate e gocat do ja coni parties vetem partia te jete mire.

 86. Tzimis Tzimaras

  Tzimis Tzimaras

  2 muaj më parë

  Bravo zoti Bushati per seriozitetin ne analizen e gjendjes aktuale ne Albanistan

 87. genci safa

  genci safa

  2 muaj më parë

  Andi Bushati vjen nga familje spiunesh dhe sigurimit ne kohen e diktatures, thjesht per ta kujtuar.

 88. Emiliano Emiliano

  Emiliano Emiliano

  2 muaj më parë

  Henri bytha

 89. André Cela

  André Cela

  2 muaj më parë

  Analisiste e tryezave teliviziv te kenaqin kan shum ide se cfar idesh kan keto in fame ti japesh buke me henger nuk e kuptoj ne cfar shpikje bejne keto te babzitur

 90. Festim Gj

  Festim Gj

  2 muaj më parë

  O Bushat ti sduhet te na japesh mend je klysh bllokmeni dhe komunisti:Jeni ju plera prandaj nuk hapen dosjet e sigurimit e keni mar ju nè dor shqipèrin ju fèmit e ish komunistve tè PPSH

 91. teodor miho

  teodor miho

  2 muaj më parë

  Cili esht bo per te Aida Shtino, ka humb

 92. No Reason

  No Reason

  2 muaj më parë

  Çili çili familjen te pilli

 93. K L

  K L

  2 muaj më parë

  Sa gra ke ndruar Bushat? Je i peshtire..Babai si eshte ..nuk kafshon dot tani si ne vitet 70 ..qe kafshonte te burgosurit. Ka lene te birin tani Andin se I ka dhembet me te mprehta.👿😈😈😈😈😈😈😈😈

 94. Bigboom Shakaloom

  Bigboom Shakaloom

  2 muaj më parë

  Përplasje apo kazanësh?!🤔🤔🤔

 95. viktor vlore

  viktor vlore

  2 muaj më parë

  Ore nga behet prof henri cili🤔🤔😂😂😂😂

 96. Artur Alushi

  Artur Alushi

  2 muaj më parë

  Ta kam then ,kur ishe balle per balle me Edin tu mor goja.me ata te.tjeret ben gam,gam

 97. Artur Alushi

  Artur Alushi

  2 muaj më parë

  Andi je skarzo si gazetar. Asnje fjale te mire i shan te gjithe.mah

 98. Fan Vidios

  Fan Vidios

  2 muaj më parë

  Bushati e ka mir ne kte rast..cili esht me ramen aot neser kalon me bashen

 99. Spiridon Acioz

  Spiridon Acioz

  2 muaj më parë

  Bravo bushat

 100. FL P

  FL P

  2 muaj më parë

  Klyshat e komunistave ngaterrohen nga gjelozia per njeri tjetrin e populli shqiptar I verbuar dhe I mashtruar mbas parave nuk e kupton se komunistat nuk kan ikur kurre dhe kurre nuk I kan sjell para drejtesis per krimet e genocidin qe ka bere per gadi 50 vjet tani hiqen si Demokrat te pa pare 😢

Faqja Tjeter