NIN: Shtanget Andi, Jasmina 'nderhyn' ne emision - 30.05.2021 - Klan Kosova

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/

© \u0026 ℗ Klan Kosova \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente 

 1. Dal fer

  Dal fer

  22 orë më parë

  Ky eshte nje femij jo burr. Dhe shume menje kot

 2. Zade Kadrija

  Zade Kadrija

  2 ditë më parë

  Andi edidi shm mir mekun perputhen se Andit nuk ishkon menji femer se nuk kakarakter Andi nuika 70 vjet mesmepas shanc poAndi asht matemire mosh se edhe asht ra nehall prej femrav Mosumerrni me Andin duhet mu marr ju mevetveten Andi ika punt ne terwzi zoti ebekoft edhe familjes ti ❤❤🙏🙏🇩🇪🇽🇰🇦🇱

 3. Egzona Rashiti

  Egzona Rashiti

  2 ditë më parë

  I papare je Andi Veq vazhdo…

 4. Egzona Rashiti

  Egzona Rashiti

  2 ditë më parë

  A din a din😅😅

 5. Gjyste Vasaj

  Gjyste Vasaj

  6 ditë më parë

  O mor Andi ma Te mire se Jesmina nuk gjen e ma Te sinqerte

 6. Miftar Veselaj

  Miftar Veselaj

  7 ditë më parë

  A e din e di a e DIN

 7. Moon Safari

  Moon Safari

  8 ditë më parë

  Tru peshk

 8. Moon Safari

  Moon Safari

  8 ditë më parë

  Tru peshj

 9. Dennis burimi

  Dennis burimi

  8 ditë më parë

  Intevju e pamenduar

 10. valbona sim

  valbona sim

  10 ditë më parë

  Kameramani na i mori mendjen shum e luan kameren nje vrejtje e vogel

 11. doliio volay

  doliio volay

  11 ditë më parë

  AKTORẼ I DOBẼT.SHKO NẼ LESHÊ FJALA MAHET.UNE UNE UNE ADIN ADIN ADIN. UNE JASMINES KOM MI QENDRU AFER TAN JETEN MENDO PARA SE ME FOL.

 12. tayna

  tayna

  11 ditë më parë

  Sa mendjemadh ky Andi o zottt.🤦‍♀️🤦‍♀️

 13. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 14. alida flus

  alida flus

  12 ditë më parë

  Shume palidhje kur po thoni ME JAP , ME TA JAP , DUHET ME JAP , TA JAPA🤣🤣 Po tingllon shume keq, thuni vlla siq duhet me than, ME DHAN , TA DHASH etj

 15. Dona Dona

  Dona Dona

  12 ditë më parë

  Ket fjalin a din a din a din heke se na lodhe

 16. Lize Sumzaku io

  Lize Sumzaku io

  12 ditë më parë

  O ty te gjykofte allahu se ti e ke lane ne feste e ke ike te kengetarja Diona e te kesh turpe e turpi te mbulofte se po te shikon nje publik i gjere qe te ka dhene mbeshtetjen ty djale i pa edukate se kur nuk te pershtatet te pergjigjesh ja fute anglishte ta thote mendja se ve¢ ti din anglishte faje i ka Olsa Muhameti qe ka fute ne program dy djem si ty dhe Atdheun jeni talle shume me vajzat tona e me vjen shume keq per Jasminen qe ajo ty te ka dashte me gjithe zemer dhe ti je tadhur dhe ka pase te drejten e vet te behet xheloze se ti e ke tradhtuar ti kthefte zoti lotet e saje dhe gjynahet ne madhkim ti odio con tutto il cuore maledetto 👎👎👎

 17. Lize Sumzaku io

  Lize Sumzaku io

  12 ditë më parë

  Supertradhtare ke qene dhe ije ti je tadhur me Jasminen dhe turp te keshe ki kujdes se te shikon zoti se Jasmina ty te ka dashte

  • alida flus

   alida flus

   12 ditë më parë

   Adin apo din po mire Jasmina xheloze se kishte arsye po ti qe thu me mu e ka mbyll normal 😅se Jasmina te njeh fetyren e vertet tani nuk besoj se ti hedh syt ma ty

 18. miko foin

  miko foin

  13 ditë më parë

  Vallah bre ma bajat se ti skish, se di qka po tdoket vetja.

 19. tyuhf sdftvhu

  tyuhf sdftvhu

  13 ditë më parë

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 20. albana muco

  albana muco

  14 ditë më parë

  Andi u tregua burrec se nuk flitet ashtu per vajzen qe sa si lepije kembet ne emision.Turp.

 21. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  14 ditë më parë

  Andi mos justifiko kot ok me kto skena thuaj gjera troc ok se po del shummmmm keq si person me ftyra 🤬🤬😡😡

 22. stamatis nasis

  stamatis nasis

  14 ditë më parë

  Sa her e ka permend Andi A e Din..... 👇

 23. Erta Middle

  Erta Middle

  14 ditë më parë

  Ky e duroi dhe boll

 24. Erta Middle

  Erta Middle

  14 ditë më parë

  Jasemina ka probleme me trurin

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   14 ditë më parë

   Shum komente palidhje shqiptart veq kan qef me perqesh shum jon njerzi t'prisht

 25. Erta Middle

  Erta Middle

  14 ditë më parë

  Ky andi shpetoi nga ajo

 26. Kaltrina Krasniqi

  Kaltrina Krasniqi

  14 ditë më parë

  Ani krejt jeta mka shku tu mar me sport thu ti 90 vjet i ka😂😂

  • Alban Krasniqi

   Alban Krasniqi

   13 ditë më parë

   Jo bre😂

 27. seiom jvony

  seiom jvony

  15 ditë më parë

  Andi na shpife po si shprehesh kështu për vajzën e botes, turp për ty. Rolin në teatër perputhen. Turp.

 28. Sadete Baba

  Sadete Baba

  15 ditë më parë

  Andi, more vendimin me te mire qe i shkepute lidhjet me Jasminen Shpresoj qe Jasmina Te kete mesuar nga experienca me ty dhe Te Ili hunden, se I duket vetja absolute në Te gjitha drejtimet

 29. Bekim Hyseni

  Bekim Hyseni

  15 ditë më parë

  Sukses Andit kurse Alaudin Hamiti i deshirojm jete Te lumtur both Qimit me valdrin sahiti kta jon both qima te ri ne kosove

 30. Drita Gjoni

  Drita Gjoni

  15 ditë më parë

  Krejt fajson Jasminen burre koti i shkreti fajson femren per gjitheqka e mjera femer se rrin me kyt fillim me eshte duk djal i mire me kyt interviste e ka ule veten ba mut😜🙈🙈🙈🙈

  • seiom jvony

   seiom jvony

   15 ditë më parë

   Amo shkoni bashk fati nuk i dihet keni qen shpirt binjak qifti me i pershtacem perputhen 👍

 31. Drita Gjoni

  Drita Gjoni

  15 ditë më parë

  Adin apo din po mire Jasmina xheloze se kishte arsye po ti qe thu me mu e ka mbyll normal 😅se Jasmina te njeh fetyren e vertet tani nuk besoj se ti hedh syt ma ty

 32. Drita Gjoni

  Drita Gjoni

  15 ditë më parë

  Basdart djale se Jasmina nuk ishte naive dinte çfar bente po ti beshe sikur je xheloz por ajo e kuptoj se ti nuk je njeri besnik vetem per fame beshe zhurme aty Jasmina Jasmina ter kohen edhe thoshe qe e doshe nje njeri qet don nuk poshtron😉

 33. Ona Dona

  Ona Dona

  15 ditë më parë

  Ty te dhjefshaaa anglishten tane , 2 shqip e 5 anglisht 😡🤚

 34. abbsnn cose

  abbsnn cose

  16 ditë më parë

  Ani Alaudini : e fiksume ajo mas teje xnnxnxnxnxnnx thu se ky ke e bukura ajo bisha 😂😂😂😂😂 Jasmines i vje anash ky sy hapti qe then password ahahhahahahhaahha

  • Prive TV

   Prive TV

   15 ditë më parë

   Jasmina e ka deklaru vete qe ka dale para publikut si e 'fiksuar'. Alaudini vetem po e citon cka ka thene Jasmina.

 35. norchie

  norchie

  16 ditë më parë

  Ti e ke perdor jasminen aty si loje per fame, po don’t worry se te kthehet edhe ty i njejti sen 😉

 36. Dallandyshe Mysaj

  Dallandyshe Mysaj

  16 ditë më parë

  Tani emri jot Andi eshte A din ok

 37. ela ela

  ela ela

  16 ditë më parë

  Na cave BYTHEN ME ANGLISHTE

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   16 ditë më parë

   dinnnnn.

 38. Vlera Gashi

  Vlera Gashi

  16 ditë më parë

  Shum komente palidhje shqiptart veq kan qef me perqesh shum jon njerzi t'prisht

 39. Doro Saraj

  Doro Saraj

  16 ditë më parë

  Andi je shum pa karakter .Ne Emision beje sikur e deshe ngaqe sdoje te dilje i deshtuar dhe nga frika qe ajo mos ikte me djemt e tjer .djal i deshtuar

 40. Aaron Kastriot Iseni

  Aaron Kastriot Iseni

  16 ditë më parë

  Perkthimi i Spanjolishtes qe Andi foli: A pe di , e din, ja jepa, ma japi, njeri, bitter sweet.

 41. Luli M.

  Luli M.

  16 ditë më parë

  Meqe e ke pas shoqe edhe asgjë më tepër,pse e puthje? Shko e puth në buzë mamin tënd edhe motrën siç ke puth Jasminen meqë skeni qenë në lidhje. Mendon se je i zgjuar por je shumë i trash,nuk i hajme ne keto,ti ke dasht vetëm famë

 42. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  16 ditë më parë

  Asmina per mua qe e kam ndjekur esht shum e hidhur e kam etikuar si miushe ...sikur ka lindur ne mbreteri e jo si nje vajz pa bab qe rriten me sakrific mendoj se nuk I intereson andi sepse ajo esht femer me hund dhe nuk I perkulet askujt ndryshe andit I do pasaporten

 43. Skam Hiq

  Skam Hiq

  16 ditë më parë

  A din a din a din o kukuuu a din o zot a din a din a din, o jo bre se dimmmm u qmendaaaaaa😂😂😂😂😂

 44. faruk kurbogaj

  faruk kurbogaj

  16 ditë më parë

  Amo shkoni bashk fati nuk i dihet keni qen shpirt binjak qifti me i pershtacem perputhen 👍

 45. Arlind Selita

  Arlind Selita

  16 ditë më parë

  Vetem shqiptare mos raft ktije se ka me shku jeta dam jo se rob keq po vrk ska si shqipet shife qe kur flasin jo ne amerik ti qosh po fund bots prap vrk po jasmin ska gusto ska qe me pas se nuke eshte kushe di ca o jasmina thyje ore tajj jam brej dibree o voc a do cuc majr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 46. lets play

  lets play

  16 ditë më parë

  Ky te koka mashkull fundrrin, ky kur I nonqmoj motrat e veta qka pret nje femer prej ti. Ksi lloj mashkuj fatkeqsisht ka Kosova shum. Femrat shiptare mas pari jan te abuzume prej familiar te vet. Fundrrin I pa respekt

 47. Meli Mason

  Meli Mason

  16 ditë më parë

  A e din, a e din, a e dinnn... Ma fiksoi

 48. katerinnaaa hajdari

  katerinnaaa hajdari

  16 ditë më parë

  ti je ma i mir 10000 her

 49. katerinnaaa hajdari

  katerinnaaa hajdari

  16 ditë më parë

  mir e ki se ajo su bajke me at xhelozi t teprume bajtica e keqe

 50. Nora Hida

  Nora Hida

  16 ditë më parë

  Ti je djal i mire andi pse genjen?

 51. flora g.

  flora g.

  16 ditë më parë

  Edhe diqka A Din sikurse ti Andi qe bane Filma e shfytëzove Jasminen e këpute duke e puthur e ne fund u largove A dinnnnn Haker që te gjith keni qen gënjështar të flliqur aaaaa dinnnnn.

 52. flora g.

  flora g.

  16 ditë më parë

  Shprehja e egzagjëruar e tij a din a din a din a din që e ban mos durues shikim e dëgjimin ne pjeset kur flet ky neper emision.

 53. IamNodosa

  IamNodosa

  16 ditë më parë

  Andi shum Fake 😒👎

 54. ardian hoxha

  ardian hoxha

  16 ditë më parë

  Na keni lodhe per zotin me kta te ftuar .

 55. Erjola Goga

  Erjola Goga

  16 ditë më parë

  A e din a e din a e din

 56. It's Cooking Time

  It's Cooking Time

  17 ditë më parë

  Po si ore sle gje pa thene per Jasminen. Si ske ftyr te njollosesh emrin e nje femre e sidomos qe e ke pas perkrah

 57. It's Cooking Time

  It's Cooking Time

  17 ditë më parë

  Jo jo ke qene aty bashk me antonelen e saren te lokali i atdheut se i kemi pa fotot te gjith aty keni qene Pederast

 58. Heini Müller

  Heini Müller

  17 ditë më parë

  O jasmina eshte larg me intiligjence me ty O kale I qmendur eshte si nata me diten me ty

 59. It's Cooking Time

  It's Cooking Time

  17 ditë më parë

  Ste vjen turp sle gje pa then ne emision si me qene fmi tu padit te mami ske turp

 60. It's Cooking Time

  It's Cooking Time

  17 ditë më parë

  Obobo sa i keq je o andiiii, a ske turp si flet per Jasminen kshtu. Ti i ke krejt fajet mos u mundo me nxjerr veten mir i paftyr

 61. Andi Rrustemi

  Andi Rrustemi

  17 ditë më parë

  Qysh rren pisi ska turp

 62. Kat_ LOVES puppies

  Kat_ LOVES puppies

  17 ditë më parë

  Mos e krahaso Jasminen me taxsistin ...Andi jan si nata me diten...E hume ktu ...

 63. pllumb king06

  pllumb king06

  17 ditë më parë

  khuuu vlla mka lodh a a a din a din a din a din.

 64. Its Lui

  Its Lui

  17 ditë më parë

  Po ju doni femra që ju lëpihen e jo femra që ja u plasin në sy gjërat po ik mos na hap barkun se paske vdek për vëmëndje

 65. Its Lui

  Its Lui

  17 ditë më parë

  E more at që deshe vëmëndjen e tani po hedh balt mbi jasminën

 66. V v

  V v

  17 ditë më parë

  Psikopat narcisist

 67. Advanced Mum

  Advanced Mum

  17 ditë më parë

  Une duke prit qe Jasmina te dal nga poshte tavolines 😂

  • hey hey

   hey hey

   7 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂😂

  • Bullduzheri Ks

   Bullduzheri Ks

   14 ditë më parë

   Ose prej Tavanit😁

  • xhessi nika

   xhessi nika

   15 ditë më parë

   Dhe un😂

 68. Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  17 ditë më parë

  Andi jeni 1

 69. Naser Haxhidema

  Naser Haxhidema

  17 ditë më parë

  Mutin Ja hanksh bali

 70. HIRAETH SERENITY

  HIRAETH SERENITY

  17 ditë më parë

  Andin Jasmina e bente lolo e sillte si te donte, pastaj ju hapen syt edhe ktij pasi i hyni dhe vetja ne qef

 71. David Martin

  David Martin

  17 ditë më parë

  Alauhudin. Salahudin. Mutlyman i Allahut gjabil

 72. David Martin

  David Martin

  17 ditë më parë

  Aladdin Salahudin Mutlymani i Allahut gjabil

 73. RiN S

  RiN S

  17 ditë më parë

  A din a din a din kshtuu Jasmina Jasmina a din!! te kuptova fare mir Andi 🙈🤣

 74. Ishe Nuzi

  Ishe Nuzi

  17 ditë më parë

  Jasmine ka qene gjithmone fallso . Ti ke qene i vertet !!!

 75. Rez G

  Rez G

  17 ditë më parë

  kameramanit pi duket vetja se asht tu gjiru La Casa De Papel

 76. ndj rbk

  ndj rbk

  17 ditë më parë

  a din, a din, a din, a din .a pe din qysh.a din, a din cka..a din u kon nime.a din, a din u kon najs😂😂😂😂😂😂😂

 77. Omer Sadiku

  Omer Sadiku

  17 ditë më parë

  Vallah bre ma bajat se ti skish, se di qka po tdoket vetja.

 78. Festimgghg Nikqi

  Festimgghg Nikqi

  17 ditë më parë

  Andi artani with adin adin adin left the chat

 79. Suard Sude

  Suard Sude

  17 ditë më parë

  Ky esht fmi kari se po tqi rpt

 80. Tuana Love

  Tuana Love

  17 ditë më parë

  o zot pse duhet te thuash cdo fjale te dyte ne anglisht? nëse dua të shikoj programe në anglisht, e bëj, por kam aktivizuar një kanal shqiptar

 81. Victoria Paloka

  Victoria Paloka

  17 ditë më parë

  Ku u takuan me Jasminen ! Ta basha nje m...t ne show per genjeshtrat

 82. Victoria Paloka

  Victoria Paloka

  17 ditë më parë

  Pse ke genjy qe ke hy ne emision me u perputh dhe tani thuan se ke hy per hajgare ? Selfish👎

 83. Femër e zgjuar!

  Femër e zgjuar!

  17 ditë më parë

  Veq inati kush ja ka. Ma I miri Djal I sincert për ata që ka kry me analizu😉. Hajt tash për qata që shkrrujn keq ju thellë me shpirt e simpatizoni po dihet ashiqare që e xhelozoni 😂

 84. Linda Gashi

  Linda Gashi

  17 ditë më parë

  minuta e 28😅😅😅😅😅😅

 85. Kri Kri

  Kri Kri

  17 ditë më parë

  Kuku sa legen ky Andi 🤯🤯🤯😩😩😩

 86. Tatjana Cukari

  Tatjana Cukari

  17 ditë më parë

  Kujton se je i zgjuar??? Mendohu pak.Sepse thjesht genjen, genjen...Dhe ne shofim...Syt ne ball i kemi.Genjeve Jasminen mendon , vec veten genjeve.Pi prap uje kur ben pyetje ajo.Thjesht djalosh ti sishe gati per te te dashur si te donte Jasmina.Do kerkosh te te shohin sic te shifte ajo... Behu aktor te shkon.. dhe rritu qe te fillosh te kuptosh qe burrat e vertete nuk genjejne.

 87. Heini Müller

  Heini Müller

  18 ditë më parë

  BO KY tip te ban ta thyshe TV 🤦🏾‍♂️ Gorille Mensch 🤑

 88. Kei Kei

  Kei Kei

  18 ditë më parë

  Andi ,gjithe kohes ,e din e din edin edin ,na mbiu ne koke kjo shprehje pa lidhje .Perdor aparencen per te luajtur me gocat ,mbivlerso veten gjith kohes i pa vendosur ,i duket vetja don Zhuan .

 89. Heini Müller

  Heini Müller

  18 ditë më parë

  Jane me pak orator Jane shume te Trashe me njeqind Ftyra te pa bese me pak fjale Bastarda

 90. Heini Müller

  Heini Müller

  18 ditë më parë

  Ti je Gomar MO sdin te flasesh dy fjale Tutkund 🤑

 91. Klevisa Kuçaj

  Klevisa Kuçaj

  18 ditë më parë

  E nxori dy ftyren Andi haha

 92. Lola Lola

  Lola Lola

  18 ditë më parë

  Po ike o andi ste erdhi rende u talle me jasiminen jasimina vertet te donte

 93. Trendafil I kuq

  Trendafil I kuq

  18 ditë më parë

  ANDI PER SPANJISHTE JE ZERO 😂

  • Sadete Gashi

   Sadete Gashi

   12 ditë më parë

   Po andi shqip spo din me fol mire e le ma spanjollisht

 94. DP

  DP

  18 ditë më parë

  Adin adin adin ..........

 95. Lani U

  Lani U

  18 ditë më parë

  Ardhja e Jasmines krejt e planifikume, show hesapi me marr klikime. Ku pe dinte ajo se kur ka Andi intervjun. Hec vella se spo duroheni me keta rena e keta show, hala spe kuptoj pse jeni te hamshem pse u jepet vemendje cka bot ne ate emisjon.

 96. Nanii Shkupi

  Nanii Shkupi

  18 ditë më parë

  Ooo ne Amerik e perdorim shum you know, you know. Per at edhe Andit I ka met a din, a din

  • Nanii Shkupi

   Nanii Shkupi

   17 ditë më parë

   @144 ato jan qe e perdorin ma shum po ka edhe tjer

  • 144

   144

   17 ditë më parë

   Afro amerikant e perdorni shume you know, you know.

 97. L “Leticia” S

  L “Leticia” S

  18 ditë më parë

  Burracak, kalama , karabush.☹️☹️😤

 98. Fitore F

  Fitore F

  18 ditë më parë

  Andi met vertet meriton emrin ta kesh Durim sepse nje femer si Jasmina vetem Ti e durove askush tjeter me at karakter qe ka jasmina. Ti ose je budall ose i mbush hundet para se del para kamerave se ska shans qe paske akoma kontakt me Jasminen!! A ke krenarine burrit ti vlla? Pas atij trajjtimi qe te beri ajo dhe pas gjith atyre ofendimeve ti paske akoma kontakt🤭 bente si xheloze nderkoh u ledhatua me gjitj djemt ti rrije duke e pritur😂 u really deserve the Name : Durim

 99. L Gashi

  L Gashi

  18 ditë më parë

  Jo bre spe di spjegoma pak

 100. samuel lolol

  samuel lolol

  18 ditë më parë

  A din a din a din.A pe din a pe din.Nime nime😁😁😁Mos i përdor këto o Andi se sjan në fjalor.Dhe dukesh sikur i vockël🙄

Faqja Tjeter