Motrat Mustafa - Malli i nanes

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Komente 

 1. Dhurata Bilali

  Dhurata Bilali

  9 orë më parë

  😭😭😭😭

 2. Ledina Deshati

  Ledina Deshati

  Ditë më parë

  Ledinsa deshati

 3. Tina Muca

  Tina Muca

  3 ditë më parë

  Cfar nuk do jepsha vec te rrija pak me te🙏🙏 Me mungun shum edhe pse flas cdo dit ❤ Urime per kengen👏👏

 4. Sadie Duga

  Sadie Duga

  3 ditë më parë

  U

  • Sadie Duga

   Sadie Duga

   Ditë më parë

   T56

 5. Mervete Delija

  Mervete Delija

  9 ditë më parë

  Zemra ju kendoft po mir kendoni per nenat tona 🥰🥰

  • Sadie Duga

   Sadie Duga

   2 ditë më parë

   J

 6. lina lina

  lina lina

  11 ditë më parë

  🙏🙏💐💐💖💖

 7. Gjonkarlo Ndoka

  Gjonkarlo Ndoka

  11 ditë më parë

  Super keng 😪

 8. Leoni.h.v V

  Leoni.h.v V

  12 ditë më parë

  😢😢😢😢😢 o sa shum me mungon Nena ime , heret te morri Zoti 😢😢😢😢

 9. Blerina Lina

  Blerina Lina

  15 ditë më parë

  Kush i ka bo dislike more ksaj kange 🙀

 10. Faza Lika

  Faza Lika

  21 ditë më parë

  😭 bash e vertet. Ishalla na bajn hallal

 11. Nizame Maloku

  Nizame Maloku

  22 ditë më parë

  Ju knoft zemra se jeni diva qe sju zavendson kerkush🥰🥰

 12. Amar Gashi

  Amar Gashi

  22 ditë më parë

  Eh Nana 😭❤🙏

 13. Valdete Kabashi

  Valdete Kabashi

  Muaj më parë

  Ju lumt rrespekt juve Se na knaqet Ikonat e kenges shqipe❤️❤️

 14. Semerina Krasnickrasnic

  Semerina Krasnickrasnic

  Muaj më parë

  Ooo bre shom me mongon Nona jeme qe 2 vite sekom pa 😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓💔

 15. Ibrahimaj Nexhmije

  Ibrahimaj Nexhmije

  Muaj më parë

  Ah Atë eren e nanes qe 7 vjet sekam ndi 😪😪mu kall zemra e mu dogj shpirti breh

 16. Fatmire Mehmeti

  Fatmire Mehmeti

  Muaj më parë

  Shume e vertet 👍🙏🙏

 17. Urszula Gromadzka

  Urszula Gromadzka

  Muaj më parë

  No to zawsze chodzi o tą kontrole i ten macht

 18. Minire Lokaj

  Minire Lokaj

  Muaj më parë

  Ah mbot me vaj 2 djem i kom dyt ngurbet 😵😭

 19. Sevdie Avdyli

  Sevdie Avdyli

  Muaj më parë

  ju knoft zemra te mrekullushme jeni po shum pona prekni me qito kang gurbetipo qame ba ishalla don zoti qmallem meta

 20. Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  Muaj më parë

  Bravo motrat mustafa qdoher e ma kang te mira sidomos per neve qe kem fmin gurbet spona heken lot kurr por inshallah jan shnosh te gjith qa jan gurbet ju dojm me zemer❤️❤️❤️😰😰😰😰😰😰

  • Sadie Duga

   Sadie Duga

   2 ditë më parë

   U

 21. Mel Gashi

  Mel Gashi

  Muaj më parë

  Ooooh na u tha zemra prej malli per fmit tan. Kishim ba fmi per gurbet Si unë shembull qe i kam dy djem e te dyt gurbet atje i kom 8 antar e ktu veq 2 veq une e buri. Oooooh u fham e u teren perzgjalli. Veq ishalla najrun zoti ishalla🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻. E juve ju lumt goja qe na knaqt aaaa zoti ju rujt ishalla🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 22. Ganimete Shosholli

  Ganimete Shosholli

  Muaj më parë

  Knofahi gjithmon

 23. Fatime miftari

  Fatime miftari

  Muaj më parë

  Julumt jeni matmirat

 24. Besim Kallaba

  Besim Kallaba

  Muaj më parë

  shum shum keng e qillume bravo gjithmon paqit shendet

 25. Vera Vukovic

  Vera Vukovic

  Muaj më parë

  Ju knofte zemra je 💗💗🇦🇱🙏🙏

 26. Sevdije Cerkini

  Sevdije Cerkini

  Muaj më parë

  😢😢😢😢

 27. Oliver

  Oliver

  Muaj më parë

  Y

 28. Resmije Sulati

  Resmije Sulati

  Muaj më parë

  Keng shum te dhimshme ju lumt goja ju qe i trasmetoni ne kete brez yje jeni🌟🌟🙏🙏

 29. Sadie Stublla

  Sadie Stublla

  Muaj më parë

  Qysh osht e dhimshme kjo Kang qe 3 vjet Mo's me pa print me qa hallet e dertet me ta asht shum e veshtir e Lu's te madhina allah qe sa me shpejt ti takoj😶😶😶

 30. Edona Kokollari

  Edona Kokollari

  Muaj më parë

  Shum bukur ❤❤

 31. Jetmir Bajri

  Jetmir Bajri

  Muaj më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🇦🇱

 32. Smal Mulaj

  Smal Mulaj

  Muaj më parë

  Zemra ju knoft gjith jeten

 33. Nerxhivane Ahmeti

  Nerxhivane Ahmeti

  Muaj më parë

  😭😭😭😭👌

 34. Toni Santos

  Toni Santos

  Muaj më parë

  O ju pa mend qe jeni, masi mergimi (gurbeti) juve kaq shume ju pikllon rrini ne vendlindjet juaja, dhe ndertoni pasurin dhe idaren prej atje. Kto ankesa ma ne hun me shkojne, veq kritika jipni. Pa qat gurbet ju tanat zeza kishit perjetue, po thoni flm se jeni jasht. Sa i per ket kta te dyja ekan mjell gjalle e shpirt populin, dhe ende spo derzohen.

 35. Taze Pjetri

  Taze Pjetri

  Muaj më parë

  🥺😢😭🙏🙏

 36. Ismet Pllana

  Ismet Pllana

  Muaj më parë

  Shume e vertet kenge e dhimshme ❤

 37. Mustafa Mustafa

  Mustafa Mustafa

  2 muaj më parë

  😭😭😭 ah nana

 38. Комилжон Тоиров

  Комилжон Тоиров

  2 muaj më parë

  Салом 💋💋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 39. Vjosa Alijaj

  Vjosa Alijaj

  2 muaj më parë

  sa dhimbje kam ne shpirt uh mor prinder shume po vujni per evlad e na per ju shum po merzitem un baben kam hup zemra pom plas nga merzija 😢😢😢😢😢😢😢😢

 40. Ajtene Isufaj

  Ajtene Isufaj

  2 muaj më parë

  Ohh saher qe ndegjoj kete keng syt i kam te mbushur me Lot sikur ta ndigjoja per her te pare Zoti Ju rujt e ishallah jeni me jete te gjate ,qe kendoni keng per nenat tona ❤❤

 41. artan ismailaj

  artan ismailaj

  2 muaj më parë

  Oukendoft zemra gjith mon me ket keng per cdo dit edrgjojm

 42. Anisa Ibraimi

  Anisa Ibraimi

  2 muaj më parë

  😭😭🥺

 43. naste deli

  naste deli

  2 muaj më parë

  Bravo

 44. Ensar Imeri

  Ensar Imeri

  2 muaj më parë

  Ju lumte goja😍

 45. Kingi brzn

  Kingi brzn

  2 muaj më parë

  Prinderit jan te shejt lum aj qe ika gjall e ne qe nuk ikemi në ket dynja ishalla me xhenet ne dynjajen tjeter ju lumt motrat Mustafa

 46. cea Alidemi

  cea Alidemi

  2 muaj më parë

  Pershendetje nga Shkupi . Kenge te mrekulluesume

 47. Drita Ademaj

  Drita Ademaj

  2 muaj më parë

  Shum e qellume nona ime kur te lash e mo ste pava ishalla allahu te ka degu ne xhenet amin

 48. Driton

  Driton

  2 muaj më parë

  Oh sa e bukur është kjo këngë kam lot🥺😢😪

 49. Shingjile Zulbeari

  Shingjile Zulbeari

  2 muaj më parë

  👏💖👏💖

 50. Hirisha Muharemi

  Hirisha Muharemi

  2 muaj më parë

  Qka me than kenege

 51. Hirisha Muharemi

  Hirisha Muharemi

  2 muaj më parë

  okay so i and

 52. doliio volay

  doliio volay

  2 muaj më parë

  O zot pre me mujt 1 herr me kthy kohen bravoo vertet maki ba me qajt shum me mungojn🙏🙏🙏🙏

 53. Saa Mii

  Saa Mii

  2 muaj më parë

  🥺🥺😢😢

 54. Mile Sejdiu

  Mile Sejdiu

  2 muaj më parë

  😢😢

 55. Arianit domi

  Arianit domi

  2 muaj më parë

  471 Serb I kan no dislike!! Ju knoft zemra perher Ishalla

  • doliio volay

   doliio volay

   2 muaj më parë

   Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

 56. sokin jon

  sokin jon

  2 muaj më parë

  Qka me than kenege shume mire me plot vler, por dhe shum emocionuse, ju lumt juve motrave mustafa. Te pavdekshmet

 57. niddg viiut

  niddg viiut

  2 muaj më parë

  Ju falt zoti jet e shendet bilbilat e kosoves se me keni prek ne zemer fjal per fjal ju knoft zemra

 58. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  2 muaj më parë

  Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 59. Gresa Thaqi

  Gresa Thaqi

  2 muaj më parë

  👌👌

  • sokin jon

   sokin jon

   2 muaj më parë

   Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

 60. aola wili

  aola wili

  2 muaj më parë

  Ishalla na bojin hallall kto nana e sidomos ne vjaza qe jemi vetem nje e mi lan eshte rand 🥲🥲

  • niddg viiut

   niddg viiut

   2 muaj më parë

   Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

 61. Bahrije Bytyqi

  Bahrije Bytyqi

  2 muaj më parë

  Mani motrat mustafa bre, se jemi ne gurbet jemi po me digjet shpirti

 62. Valbona Musolli

  Valbona Musolli

  2 muaj më parë

  Shum kisha desht mem than njeher ne vit udha e mbar po se kam ate knaqesi😭 I kam than udha e mbar une asaj ne boten tjeter pa e pa hiq dhe pa qen afer saj😭

  • Lavdije Mazreku

   Lavdije Mazreku

   2 muaj më parë

   AH sa rend ish Mas me kan Afer Nënes ne momentet e fundit te jetes se saj💔😭

  • Bahrije Bytyqi

   Bahrije Bytyqi

   2 muaj më parë

   Me vjen shum keq per juve, Ngullime e inshalla zoti e shperbleft me xhenet

 63. Ferd Krasniqi

  Ferd Krasniqi

  2 muaj më parë

  😍❤👌

  • aola wili

   aola wili

   2 muaj më parë

   😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

 64. Zilbeari Linda

  Zilbeari Linda

  2 muaj më parë

  Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪

 65. nicola nik

  nicola nik

  2 muaj më parë

  Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲

  • nicola nik

   nicola nik

   2 muaj më parë

   @Charming nowhere to hide flm shum edhe un ju pershendes nga zemra te gjitha nanat dhe te gjith Mergimtaret ane bar botes na mungon vendlindja te gjithve 😢

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   2 muaj më parë

   O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 66. arben huqi

  arben huqi

  2 muaj më parë

  Rrespekt

 67. niduoe stre

  niduoe stre

  2 muaj më parë

  Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

  • minij hooi

   minij hooi

   2 muaj më parë

   O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 68. Maria Dzezairi

  Maria Dzezairi

  2 muaj më parë

  😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲

 69. Emily An

  Emily An

  2 muaj më parë

  O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

 70. anna p

  anna p

  2 muaj më parë

  Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

 71. Fredi_Company"Official"

  Fredi_Company"Official"

  2 muaj më parë

  Super ju lumte goja

  • niduoe stre

   niduoe stre

   2 muaj më parë

   shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

 72. opzz xsin

  opzz xsin

  2 muaj më parë

  Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 73. Gona Ahmeti

  Gona Ahmeti

  2 muaj më parë

  Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

  • Emily An

   Emily An

   2 muaj më parë

   😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

 74. Shqipëria Tirana

  Shqipëria Tirana

  2 muaj më parë

  Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

  • Esmire Buduri

   Esmire Buduri

   2 muaj më parë

   Skkyyk

 75. iljan ili

  iljan ili

  2 muaj më parë

  Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

  • opzz xsin

   opzz xsin

   2 muaj më parë

   😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 76. Mirimon Kurtaj

  Mirimon Kurtaj

  2 muaj më parë

  Jfufm

 77. Sheqere Gjata

  Sheqere Gjata

  2 muaj më parë

  A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

 78. Mirsada Imeri

  Mirsada Imeri

  2 muaj më parë

  😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   2 muaj më parë

   😭😭😭😭😭😭😭😭

 79. mahir emurli

  mahir emurli

  2 muaj më parë

  😂😂😂

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   2 muaj më parë

   Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 80. Blinor Mustafa

  Blinor Mustafa

  2 muaj më parë

  Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

 81. Egzona Qenaj

  Egzona Qenaj

  2 muaj më parë

  Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

  • Sadie Duga

   Sadie Duga

   22 orë më parë

   Rr

 82. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  2 muaj më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   2 muaj më parë

   Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 83. Donika Bibaj

  Donika Bibaj

  2 muaj më parë

  Zemra ju kendoft

 84. Rabishe Dragjoshi

  Rabishe Dragjoshi

  2 muaj më parë

  O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 85. Aferdita Lika

  Aferdita Lika

  2 muaj më parë

  Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   2 muaj më parë

   Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 86. bofooit gojo

  bofooit gojo

  2 muaj më parë

  Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 87. Sh Pc

  Sh Pc

  2 muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   2 muaj më parë

   ne Lule xhenetit 🙏🙏

 88. tina nesa

  tina nesa

  2 muaj më parë

  Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 89. Sevdije Cerkini

  Sevdije Cerkini

  2 muaj më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 90. Festina

  Festina

  2 muaj më parë

  Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   2 muaj më parë

   👌🏻

 91. Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  2 muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 92. hen ko

  hen ko

  2 muaj më parë

  Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 93. Arifaj Arben

  Arifaj Arben

  2 muaj më parë

  Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

 94. Azi jusufi

  Azi jusufi

  2 muaj më parë

  Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

  • hen ko

   hen ko

   2 muaj më parë

   😥😥

 95. Hirmize Qazimi Veljiji

  Hirmize Qazimi Veljiji

  2 muaj më parë

  Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

 96. erjon nelaj

  erjon nelaj

  2 muaj më parë

  Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

 97. Merita Shala

  Merita Shala

  2 muaj më parë

  💗💗

 98. Bihi / Kqiqi

  Bihi / Kqiqi

  2 muaj më parë

  Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 99. Ptao Tom

  Ptao Tom

  2 muaj më parë

  Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

 100. edcvgftyu tgbhuji

  edcvgftyu tgbhuji

  2 muaj më parë

  Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

Faqja Tjeter