"Mos gënjeni kot njerëzit", Debat i fortë Arjan Çani - Klodiana Lala për largimin e Ardi Veliut

Emisioni i plotë: alpast.info/one/video/amSFsthzfoOxobI

Komente 

 1. PETRIT PETRIT

  PETRIT PETRIT

  4 orë më parë

  ik moj baxhelle llafazane

 2. Elton Vulka

  Elton Vulka

  17 orë më parë

  Klodi ti thua te vertet edi rama eshte steka dhe çoku se kto te tjeret Jan guret e biladros vetem se I ka von me numra e ka bo sketarin me per para dhe luan bukur lojen.

 3. Mimoza Imami

  Mimoza Imami

  Ditë më parë

  Rama i ve Rama i heq se kuptoni ju me te gjithe keshtu ben. Droga dhe krimi ka mare dhene ndaj nuk e hiqte Veliun i mbaroi punet mire e mire dhe ne fund e hoqi. Bravo Klodiana je nje gazetare e zonja

 4. Led Labz

  Led Labz

  Ditë më parë

  O raqipo mos pi mo kaq shum raki se e dhjet emisionin

 5. lvp rioni

  lvp rioni

  Ditë më parë

  O Cani ka vend ne bote kur i forti nuk fiton?

 6. ATHINA MURUZIDI

  ATHINA MURUZIDI

  Ditë më parë

  Arjan cani shum I zoti

 7. Klodovik Collaku

  Klodovik Collaku

  2 ditë më parë

  Jeni nje tuf injorantesh te shitur te gjith

 8. Basilis Hai

  Basilis Hai

  2 ditë më parë

  Ore mos ka pire ndonje gje kY Cani dhe flet keshtu, ky gjithe kohen ishte kundra policis dhe sot i del ne krah, ka pire shume duket!

 9. Ruejda Raza

  Ruejda Raza

  2 ditë më parë

  Ato lloj mostrash i duhen partise se droges, se zbatojne mire parrullen: bravo cuna. Ashtu si shtupa kembesh perfunfofshin kreminelet , haku i atyre qe u vrane nga bandat e krimit shtet , i ndjekte mbrapa kreminelet e droges te favorizuar nga banda e pushtetit.

 10. Igli Cani

  Igli Cani

  2 ditë më parë

  Klodiana eshte gazetarja qe me pelqen me shume ne panoramën shqiptare.

 11. Hava Bello

  Hava Bello

  2 ditë më parë

  O Arjan ca suksesi qe po vriten djem dhe u mboll vendi me ashash. O Arjan Mos bej zhurmusin.

 12. Hava Bello

  Hava Bello

  2 ditë më parë

  Klodi te kam shume qef se je shume shume e zonja dhe e sakte edhe e drejte. Gjerat qe thua Jane te sakta. Bravo zoti te dhente jete dhe shendet familjare zemer. Vazhdo si ke punuar te punosh zemer.

 13. ΑLKELJAN POLE

  ΑLKELJAN POLE

  3 ditë më parë

  shiko un canin se kam shum qef por flet sakt

 14. ΑLKELJAN POLE

  ΑLKELJAN POLE

  3 ditë më parë

  o zot kush flet e pati mir rama qe tha secili te mbaj pergjegjsi per pamjem qe kjo sle vent per gjykatat se tani u kujtua kjo aman o aman

 15. Shaqir Gaba

  Shaqir Gaba

  3 ditë më parë

  I papare arjan çani 🤣🤣

 16. Pjeter Marku

  Pjeter Marku

  4 ditë më parë

  OCANI KE KLYSHET ERAMES PERPARA IPAGUEN DJALI IPA NANE ENJOFTI KURE VDIQ KUISHTE ME PARE SE BABENE SE NJEF TREGO QFARE KA BA ISHE IJATI

 17. moli zero

  moli zero

  4 ditë më parë

  kjo klodi eshte debile s di te arsyetoje fare

 18. Sotir Gjata

  Sotir Gjata

  4 ditë më parë

  KANDILI thane i mbaroi (shkau -gau) iku miku ra nga fiku

 19. Niku Lala

  Niku Lala

  4 ditë më parë

  Po e tha klodi mori fund ashtu eshte.Po ik moj llafazane shurr uthull plere

 20. Hamit Hamit

  Hamit Hamit

  4 ditë më parë

  Bravo KLODJANA FUTU NJË PLLËM SYVE SE E MERITOJN QË τë dy ara janë B. ... Lëpirsa Ylli Rakipi me Metën dhe Çani. me Berishën.

 21. Edi Elezi

  Edi Elezi

  4 ditë më parë

  Kjo lala vetem gazetare nuk eshte thjesht llafazane sa e degjeneruar flet komplet kot ik moj shurre femer me fal se nuk je femer je si trans 🤣🤣🤣🤣

 22. Kyro D

  Kyro D

  5 ditë më parë

  Jo znj gazetare ! Nuk mund te gjykoni ne menyre te tille per POLICINE E SHTETIT! Je nje cope llafazane qe nuk vlen! Ti nuk je gazetare, ti je llapaqene!

 23. Michael Deleon

  Michael Deleon

  5 ditë më parë

  Lala je lolo fare. Jam shum i bindur qe ti ben nje pune shum te mire. Dhe puna qe ty do te shkonte po fiks fare ama...do te ishte te merrje dhe te ngulje si dordolec ne ara per te ruajtur te mbjellat e fushave. Do ti kallje daten shpendve dhe kafsheve. 😂😂

 24. Violeta Konomi

  Violeta Konomi

  5 ditë më parë

  Zonja lala ty kush te ushqen me buk e mohon cian keto budalleqe idha votat rames dhe ky e perjashtoi ctru ke ne kok sigurisht mut

 25. beku beku

  beku beku

  5 ditë më parë

  O Arjan o RR.K. Nese shteti nuk eshte normal do te thote qe askush nuk ka te drejte te kritikoje dhe te nxjerre ne pah korrupsionin dhe papergjegjshmerine e funksionareve te shtetit? Sipas teje duhet te mbyllim gojen? Ke fillu me u ba RR.K. Cfare te gjeti ty keshtu?

 26. ilir daka

  ilir daka

  5 ditë më parë

  Canit nuk i plas fare cfar ndoll ne ,Shqiperi thjesht fol kot sa per te bere kundershtime thjesht tall lesht me kete panel

 27. Genci Vlore

  Genci Vlore

  5 ditë më parë

  Sa e merzitshme behet kjo gazetarja Lala ne studio .Nuk ka respekt per te pranishmit ne studio ,por as edhe per ne qe ndjekim pa dashur emisionin kur kjo eshte prezent .

  • Genci Vlore

   Genci Vlore

   2 ditë më parë

   @La Vida Loca Nuk jame kundra te vertetes ,prandaj dhe ndjek emisionin .Zhurma ,hamullia ,mos respektimi i kolegve te saj ,nderhyrjet dhe nderprerja e fjales per koleget e saj ,veprim ky i perseritur nga z.Lala dhe ne panele te tjera me kolege te tjere me japin indicie te shpreh keqardhje per emisionin.Sa per aftesin profesionale te Klodit nuk jame une qe e percaktoj ka institucine te tjera qe Klodin e kane vleresuar per aftesin e saj .Pakenaqsia ime thjesht me behet i merzitshem paneli qe ndjek per te kaluar ate pjese te kohes .Ju faleminderit .

  • La Vida Loca

   La Vida Loca

   3 ditë më parë

   Ideja e emisionit eshte qe te ket debat konstruktiv.dmth duhet thene e verteta jo te degjojme prralla mbi Escobarin.ne sjemi kolumbi... As nuk duam te behemi.kshuqe Klodjana prandaj duket e ashper se per te thene te verteten duhet ta ngresh zerin shume ne shqiperi se ste nigjo njeri ndryshe

 28. Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  5 ditë më parë

  Miftari gazetar thonte qe kjo gazetare bon biznes ku I mer formacionet ne aparantet shtetnore ka te vellain punojs boni kot ate atentatin ke shpia. dhe ka bo shum lek. thot ai eshte e perzime. jan te verteta?

 29. Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  5 ditë më parë

  ne nje vidio te nuk e di si quhet ai qe quhet radio

 30. Karaman Bardhi

  Karaman Bardhi

  5 ditë më parë

  0j dibra

 31. Xheladin Herri

  Xheladin Herri

  5 ditë më parë

  Çali drejtori i policise mvaret nga minister i mbrendshem por kontrollin direk e ben profekti i qarkut dhe profektin e zgjedh kryeministri prandaj eshte kryeministri ministri i mbrendshem profektin qarkut dhe i fundit drejtori i pergjithshem i policise

 32. Xheladin Herri

  Xheladin Herri

  5 ditë më parë

  Ariane Çani dhelpe tir je tall koqet .

 33. Vladimir Qoraj

  Vladimir Qoraj

  5 ditë më parë

  Arjani asht nje person i pa afte profesionalisht por,kampion kargjozlleqesh.

 34. osman lika

  osman lika

  5 ditë më parë

  Arjani.po ben zhurmusin.....eshte kthy prap pro Rames...po.na behet si politikant o di te gjitha ..po ben gjeniun. Bravo klodjana

 35. Alberto methasani

  Alberto methasani

  5 ditë më parë

  Kur del ti ne ekran moj zonje, duhet me ndrru kanal, je si kallash bresheri,ti ske per tu ber ndonjeher deputete PD, se u konsumove me kte lloj llogjike e dialogu qe ke

 36. toto84

  toto84

  5 ditë më parë

  Sa gjysma zemres tate te kishin ca burra aty ne politik

 37. Hane Jahaj

  Hane Jahaj

  5 ditë më parë

  Bravo Klodjana je nje na gazetaret me e, drejte perdrejte ti meriton te jeni ne drejtesi se e miriton✌️✌️🇦🇱🇺🇸

 38. Baki Brahimaj

  Baki Brahimaj

  5 ditë më parë

  Je shume e shpifur moj klodi je shume imagninare nuk te ka lezet shpifja mos ta shohim ate fytyren tende se na i shpife

 39. SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  5 ditë më parë

  Cani ke interes te beshe avokatin e atij qe eshte nje injorant si ju.Me vjen keq qe po ta shprehe.Prandaj e mbeshtete ate qe kam turp qe kam pare ate fytyre te shemtuar dhe injorante te qeverise.

 40. Mike Stavale

  Mike Stavale

  5 ditë më parë

  Më fal por kush ësht zonja Kali të thot të japi dorheqje Veliu? Ti je thjesht një cop gazetare e paguar dhe frymëzuar nga politika. Ti nuk ke surrat për ekran në rradh të par jo më të shofim zonja Kalin të na japi "faktet" në ekran. Ke dal për të bër emër dhe kaq. Po të njëjtën gjë bën edhe kur ësht përball Artan Hoxhës. Nuk ka sens të hyj zonja Kali në emision dhe të bëj zhurmusin, shko dhe kullot bar nëpër fushat e hashashit dhe qëndro në gjendje ajrore 😜

 41. SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  5 ditë më parë

  Bravo Klodiana shprehesh shume thjeshte dhe paster.Qeveria bene cdo dhe ju diskutoni bashke me Yllin.

  • Husen Muratti

   Husen Muratti

   5 ditë më parë

   Klodiana do nji kastravec te math ne goi qe most flasi me sa te ket jeten se ksai si mbyllet llapa

 42. Zeni Myftari

  Zeni Myftari

  5 ditë më parë

  E kan transferuar ne mars kete gjene e zgjuar, se kjo sma ha mendja qe jeton ne shqiperi. Cudi si nuk e degjova njehere kete te kronikave t thote nje dhe vetem nje fjale pozitive.

 43. Bledar Bledi

  Bledar Bledi

  5 ditë më parë

  ik merru me llallen ti moj katnare

 44. Edmond Kaci

  Edmond Kaci

  5 ditë më parë

  Ministri i rendit moj hale apo ste kujtohet o hale

 45. Edmond Kaci

  Edmond Kaci

  5 ditë më parë

  Ik moj gje e cpifur.

 46. emiljano capo

  emiljano capo

  5 ditë më parë

  Sa keq me vjen per burrin e kesaj qofte ai qe eshte si e duron kete 😡

 47. Dhimitraq Shkembi

  Dhimitraq Shkembi

  6 ditë më parë

  Ti. Moj. Klodiana ke të. Drejtë por. Ke kujdes nga. Mafia politike koka e krimit edi rama policët marin urdhërat. Nëqoftëse. Nuk binden largohen nga. Puna.

 48. Gozilla Aud

  Gozilla Aud

  6 ditë më parë

  Oj lop po ai djali ishte vetem 21 vjec cfar krimineli ishte nje femij i rritur rrugve oj gazetare kot

 49. Dallas Tyson

  Dallas Tyson

  6 ditë më parë

  Ky gazetar që nderhyn qeka legen i qeveris,per këtë qenka normale që vritin njerez ne mes të rruges, ky qeka ordiner bashke me drejtuesin e saj, po ti ore legen arjan na thua që është normale situata e vendit?? Brava klodiana 👍👍🇦🇱🇽🇰, emisione me nivel të dobët,

 50. Gezime Demo

  Gezime Demo

  6 ditë më parë

  Me sa kam kuptua ,sipas kendveshtrimit tim , gazetarja ,Klodjana Lala , i sherben me devotshmeri detyres se saj ! - Me vjen mire , qe insiston , per gjerat , qe eshte e bindur , se i veriverifikon ! -Nuk eshte ETIKE , qe , disa qytetare " PA MEKATE " , e perbuzin , duke e etikuar me lloj - lloj EPITETESH !! - Ajo , me sa kam kuptuar , ka lindur per GAZETARE , dhe i sherben me dinjitet !! - Per kete gazetare , paga vjen e dyta , sipas gjykimit tim...

 51. oltion schönen

  oltion schönen

  6 ditë më parë

  Arjan cani Bo si budall,po' esht ma inteligjenti se te gjithe panelet shqiptare,me currin e ka dhi

 52. Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  6 ditë më parë

  Pa fakte smund te flitet po ja keni mor doren ju pacamurrit haAa

 53. Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  6 ditë më parë

  U nez klodi spushon duhet ngreìt cmimi i termentines haaaaa

 54. Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  6 ditë më parë

  Jon burra sdorheqen si luli dhe sala haaaa ta mori kadili ne dor e ti pastroi dal nga dal

 55. Shefqet Hasimaj

  Shefqet Hasimaj

  6 ditë më parë

  Mos harroni qe vasta e Rashes te porta e Shtepis ,nuk eshte per te Harruar, sepse patì shum tentativa per malipunim, kjo vrasje na policia e shtetit ne se do kish ndodhur ne periferi do te kish mbetur versioni i policit qe kryeu vrasjen,shikoni ku jemi!!!!

 56. Real M

  Real M

  6 ditë më parë

  Te njejtat fjale fliste dikur edhe kur mbronte Adriatik Llallen kur dekonspironte aksionet e policise Kur i jepte lajmet para se te ndodhte arrestimi. Pastaj i shpalluri ne kerkim ishte larguar.

  • Real M

   Real M

   5 ditë më parë

   @Fatmir Dervishi Ke te drejte... Por,duket edhe kesaj keshtu i duhet loja. Ka artikuj ne internet sa te duash per keta gazetaret investigative ,qe hedhin hije dyshimi se kush i paguan.

  • Fatmir Dervishi

   Fatmir Dervishi

   6 ditë më parë

   Si person dhe si demokrat dua ti bej nje pytje kesaj gazetare,se vec gazetare nuk eshte,a e gjeti kush i gjuajti ke shtepia vet me kallash,si gazetare (insikative) se kupton qe eshte bere e neveritshme kjo e kronikes,leri strukturat te bejne punen e vet...........

 57. AlwaysTheTruth

  AlwaysTheTruth

  6 ditë më parë

  Kjo surrat kali edhe te drejte te kete,menyra si nderhyn te nderpret fjalen dhe sjellja e saj te vjen per te vjell..belege femer

 58. Tahir Gifjrj

  Tahir Gifjrj

  6 ditë më parë

  Lala je gazetare patriote hallal se ju thu te vertetn

 59. Motori

  Motori

  6 ditë më parë

  PO KJO USHTARJA E KUJT ESHTE . KJO ESHTE GAZETARE E PAVARUR LEKET IMERR KE SHEFI I SAJ

 60. Motori

  Motori

  6 ditë më parë

  PO KJO BUDALLAQIA ESHTE GAZETARE APO POLITIKANE FLET ME SIGURI PER VOTAT. KA MARRE PER KOT KJO GAZETARUCE

 61. Tzimis Tzimaras

  Tzimis Tzimaras

  6 ditë më parë

  Cani servil I Rames dhe I PPSH normale nje oficer I Enverit kete bir kurve dote kishte

 62. Xristina Dervish

  Xristina Dervish

  6 ditë më parë

  Ky sqenka emision po bu.....

 63. Arjan Berat

  Arjan Berat

  6 ditë më parë

  Lala nuk eshte gazetare , eshte shpifese profesioniste bla bla bla katrani i zi

 64. Xristina Dervish

  Xristina Dervish

  6 ditë më parë

  U shkreti ti sdi te flasesh si buf ne karrike.

 65. Xristina Dervish

  Xristina Dervish

  6 ditë më parë

  Mbylle gojen re Cani qepe re qepe.

 66. gurgac

  gurgac

  6 ditë më parë

  O Kikia je nje neveri e pafund ,po si nuk u vele duke lepire bythen e Rilindjes !

  • Milto Giasini

   Milto Giasini

   5 ditë më parë

   Boll moi buxhe

 67. Kujtim Haxhiu

  Kujtim Haxhiu

  6 ditë më parë

  L'ala eshte nje heroine,,, thote vetem te verteten

  • F Suma

   F Suma

   6 ditë më parë

   Lala asht varikarse, vetem beret dhe trego qe asht kamzalie duket qe ne pamje ca asht

 68. Andre Nanaj

  Andre Nanaj

  6 ditë më parë

  po nuk tu mbyll buca moj zhgarravin

 69. gurgac

  gurgac

  6 ditë më parë

  Cani paska fillu Rama me e qi prap ne bythe brother !

 70. Pellumb Dervishi

  Pellumb Dervishi

  6 ditë më parë

  Respekt klod je trime .

 71. Blerim i Brishte

  Blerim i Brishte

  6 ditë më parë

  Kur bon dhe Arjani sikur merr vesh! Berishjan I gjalle dhe arrogant

 72. Jordan Poga

  Jordan Poga

  6 ditë më parë

  Vetem per nje gje te vjen keq, njerzit e ndershem thyejn kurrizin dhe me zor arrijn ne fund te muajit kurse kjo pseudo gazetare... analiste.... investigatore vjell budallalleqe dhe genjeshtra edhe paguhet dhe shum madje. Fatekeqesisht ky eshte niveli dhe fatekeqesisht mbase I meritojme keto njerez sepse jemi ne qe i shohim dhe i klikojme

 73. Ernest Etnik

  Ernest Etnik

  6 ditë më parë

  Oj femer e degjeneruar fytyr kali flliqesire femer mbylle ate hale se na grrice nervat oj e poshter

 74. Aleko Ago

  Aleko Ago

  6 ditë më parë

  sa dialog koti ka njeri me lene karriken

 75. Festim Liti

  Festim Liti

  6 ditë më parë

  Te vjen per te vjelle Kurt sheh Klodin e shemtuar!

 76. Suel Hoxhaj

  Suel Hoxhaj

  6 ditë më parë

  O klodiana po ti mer.leke nga grupet.kriminale per mos tu permendur emrin, ik moj legene femer

 77. andrea andrea12

  andrea andrea12

  6 ditë më parë

  Zevendesoheni me LUANXHOXHAJLAERTCELIKU ne KERKIM ( dhe mbron Presidentin DONGRYKESKRASMETA) i beni te FALA se do me burgosi PRAPE per te me ELEMINUAR..Respekte..

 78. andrea andrea12

  andrea andrea12

  6 ditë më parë

  Arjan cani ( si bos i Zones se lire)/Po te shkerdhejne pas ores 23- ne sumen lakuriq ,,ti Arjan do thuash ;; U C "POVA NGA NJE PENIS IRRIQ / RESPEKTE SE NUK E KE PROBLEM CPIMIN NGA IRIQI....!!!

 79. Petrit Paja

  Petrit Paja

  6 ditë më parë

  Cani roli i policisë mbetet kyc. Me e kriminalizuar se policia nuk do kete sektor tjeter. E mvarur e politizuar. E origjinizuar nga sistemi vjetër.

 80. Fatmir Qyteza

  Fatmir Qyteza

  6 ditë më parë

  o pijanec mbylle bucen

 81. Fatmir Qyteza

  Fatmir Qyteza

  6 ditë më parë

  cani cun kurve e cone rama

 82. Fatmir Qyteza

  Fatmir Qyteza

  6 ditë më parë

  ju jeni plerat e komunizmit qe te gjithe

 83. naun bera

  naun bera

  6 ditë më parë

  Kush j'u beson juve eshte ne rastin me te mire budalla, ne me te keqin bir kurve, ramoviçi, saliviçi , metaviçi jane bashke dhe keto 30 vjet jane vazhdimi i komunizmit, flisni per invalidet qe marrin 3.700 leke ne muaj o hajduter ordiner

 84. Edmond Nikaj

  Edmond Nikaj

  6 ditë më parë

  Kjo futyre kali eshte shume e shemtuar

 85. Artor Fonfria-Pereda

  Artor Fonfria-Pereda

  6 ditë më parë

  Çfare Gazetaresh jane keta more???Kjo skifoja qe eshte e shemtuar,ben sikur di gjithçka!Çfare mjerimit……!Po çfare lidhjeje ka vrasja e Rasesh me Drejtorin e Policis o Sorre!Nje Polic i droguar dhe idiot,qellon me Arme nje Person ne oren 1 apo 2 te Mengjezit,kot fare.Pse Drejtori i Policise do ti rrije mbrapa çdo Polici 24 ore panderorere????Po si i thua vehtes Gazetare o fyçke?Ne çdo vend te Botes biles Botes se Civilizuar dhe te Zhvilluar,kur Polici vret nje Qytetar,mundohen te Manipulojne provat dhe faktet sepse eshte Krim,dhe Turp per Policine.Nuk dua te them se eshte gje normale kjo,por keshtu eshte!

 86. Osmon Takja

  Osmon Takja

  6 ditë më parë

  Po pusho moj fytyre kali

  • Flamur Xhaja

   Flamur Xhaja

   6 ditë më parë

   🤣🤣🤣

 87. •Bad Boy•

  •Bad Boy•

  6 ditë më parë

  😎🔥🇦🇱🔝

 88. Gjergji Thomollari

  Gjergji Thomollari

  6 ditë më parë

  O Klodi llafazania, ti s’je eksperte policie njehere e s’te takon te besh kopetentin kot! Menaxhimi i protestave ishte sukses qe ti s’do ta shikosh! Vertet ka probleme por ato ekzistojne edhe ketu ne SHBA! Si e kupton rendin ti, apo e do si ne monizem! Dhe mesohu te ndalosh se derdellituri se je bere e bezdisshme per publikun!

 89. Taulant Kasaj

  Taulant Kasaj

  6 ditë më parë

  Arjani thot nje te vertet Edhe mundsisht ti bej nje pyetje asaj gazetares qe Sa vjet ka qe Ben gam gam ne televizor ajo thuaj a ka na nje ndryshim se Ajo ka 16 vjet Po te shofesh youtube e ke dy tre dit ne jav ne televizor qe Ben gam gam gjith diten a ka na nje ndryshim ??

  • Tzimis Tzimaras

   Tzimis Tzimaras

   6 ditë më parë

   Cani,dhe shume servila te PPSH nuk kane vdekur, keta jane kelyshat e PPSH

 90. Niko 👑

  Niko 👑

  6 ditë më parë

  Klodiana Lala esht talebane kamikaze me pages e Sali Berishes. punon kundra policis dhe per boten e krimit qe te sfidoj policin dhe Shqiprin !!

 91. Flori Gjoni

  Flori Gjoni

  6 ditë më parë

  O cani te pasken paguar mir x kte debat

 92. Luljeta Hoxhallari

  Luljeta Hoxhallari

  6 ditë më parë

  Arjan po flek kot fare pa lidhje

  • Eyes Chico

   Eyes Chico

   6 ditë më parë

   Ka ndrru shinat cani robqimi. se i shkoi rama per qoke te emisioni

 93. Fadil Gjana

  Fadil Gjana

  6 ditë më parë

  Do analizoi qane greku policin tane,,,... nje anti Shqiptare i anti Shqiptare i felliqur..

 94. Astrit Ahmetaj

  Astrit Ahmetaj

  6 ditë më parë

  O boo kjo gazetarja Llapaqene e madhe

 95. Kein

  Kein

  6 ditë më parë

  Kjo Klodi ta shpif

 96. Mbaresa Xhameni

  Mbaresa Xhameni

  6 ditë më parë

  Letra e doreheqes eshte private o Lala lala……, Cfare thuaj ku eshte koka e letres ku eshte vula , nga ke dale ti moj niveli zero . Mos e therrisni kete mashtruese, kete debile, kete llafazane se nuk shikohet emisioni.

 97. Drile Drile

  Drile Drile

  6 ditë më parë

  Ke fol fiks Koldi 👍

  • Blerim i Brishte

   Blerim i Brishte

   6 ditë më parë

   Ësht me e pergatitura nga të gjithe tjeret

 98. Aranit Bala

  Aranit Bala

  6 ditë më parë

  Arjan rq qe kur fillove te nderrosh mendim per Rilindjen? I bere gojore Ramsit mbreme? Car bq pa dinjitet qe paske qene. Deri dje vetem kundershtoje dhe sot po e mbron me fanatizem. Grek i lodhur

 99. Mbaresa Xhameni

  Mbaresa Xhameni

  6 ditë më parë

  Letra e doreheqjes eshte probste o Lala

 100. Vetvendosje-Kosov-Gjenev

  Vetvendosje-Kosov-Gjenev

  6 ditë më parë

  klodiana kare femer...femer...gomar jo femer

Faqja Tjeter