MORA PJESE TE SQUID GAME !!

DESH VDIQEM BRENDA LOJES ... KUJDES!
SA ME SHUME LIKE DHE SUBSCRIBE 😀
SOON NJE PARODY !!

✘INSTAGRAMI im : artjol_z

✘Instagrami i channelit : lazedjali

✘ For business inquiries: artjollaze@gmail.com

✘BEHU MEMBER SOT : alpast.info/tax/_A3...

✘ PACI E DHENCI : www.paypal.me/lazetv

ARTJOL + VIDEO = LAZE TV
Komente 

 1. Laze TV

  Laze TV

  8 ditë më parë

  A DONI TI NXJERR SFIDAT E VERTETA QE BERA ME SQUID GAME?? ( BENI SUBSCRIBE/ LIKE) 🔥

  • Lemi Bona

   Lemi Bona

   5 ditë më parë

   Jo

  • Sefer Myftari

   Sefer Myftari

   7 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣

  • Aurela Rexha

   Aurela Rexha

   8 ditë më parë

   Bj

  • Ervis Doko

   Ervis Doko

   8 ditë më parë

   Mos leviz 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Samanta Musta

   Samanta Musta

   8 ditë më parë

   Luj Free fire 👋😢 te lutem

 2. Kleart Tusha

  Kleart Tusha

  3 orë më parë

  Je i madh artiol

 3. Nikoll Ndoci

  Nikoll Ndoci

  17 orë më parë

  He ti aliu

 4. Amaris Kamberi

  Amaris Kamberi

  17 orë më parë

  Hahaha haha hahaha Se an bone per te qeshur of Aritol je ma i miri vec vazhdo se e keep miri

 5. dorart sadriu

  dorart sadriu

  18 orë më parë

  rrespekt nga kodova gjilan

 6. Xhemal Bushi

  Xhemal Bushi

  22 orë më parë

  O artjol si r ke emrin ne murder mystery 2 se e los dhe un

 7. LEO PLAYS ROBLOX!

  LEO PLAYS ROBLOX!

  23 orë më parë

  Uaaa ai zezaku quhet coryxkenshin. Super youtuber

 8. game

  game

  Ditë më parë

  hahahaha jam djali mir perzotin hahahaha

 9. Lira Zakolli

  Lira Zakolli

  2 ditë më parë

  Si e ke emrin ne roblox

 10. Todi Muzaka

  Todi Muzaka

  2 ditë më parë

  Boni parody me driten e kuqe dhe driten e gjelbur

 11. Elisa Neziri

  Elisa Neziri

  3 ditë më parë

  Si e ka emrin ne roblox loja

 12. Rei the boss

  Rei the boss

  4 ditë më parë

  Si eke emrin ne roblox

 13. Jorgo Bufi

  Jorgo Bufi

  5 ditë më parë

  Nje link te lojes

 14. Xeni Noka

  Xeni Noka

  5 ditë më parë

  Si ta shkrkojme

 15. Festim Mehmeti

  Festim Mehmeti

  5 ditë më parë

  1:34 koreane jo japoneze o pall

 16. Sali Fondaj

  Sali Fondaj

  5 ditë më parë

  Kokoa koji tiang bendera

 17. Sali Fondaj

  Sali Fondaj

  5 ditë më parë

  Seshte japoneze po koreane kjo loja squid game

 18. MARIELO TV

  MARIELO TV

  5 ditë më parë

  I madh je 😅😅😅

 19. Lemi Bona

  Lemi Bona

  5 ditë më parë

  Lop k$r muti lesh

 20. erinolda lushaj

  erinolda lushaj

  5 ditë më parë

  Eshte 1 loj e

 21. Fatime Krasniqi

  Fatime Krasniqi

  5 ditë më parë

  Si e ka emrin ky filmi

  • Artツ

   Artツ

   5 ditë më parë

   Squid game

 22. Klodiana Rama

  Klodiana Rama

  5 ditë më parë

  8€888888

 23. rejana

  rejana

  5 ditë më parë

  koreanshe jo jponezshe

 24. Keli187erz

  Keli187erz

  6 ditë më parë

  Bej react kengen Armendi-V.I.P😂😂😂esht ai boti armendi knej e andej 😂😂🤣

 25. Rexhep Muslika

  Rexhep Muslika

  6 ditë më parë

  Po po ok ship I am talking ship

 26. Arkeljos Maxhari

  Arkeljos Maxhari

  6 ditë më parë

  Artjol je njesh ❤🥰

 27. Vangjush

  Vangjush

  6 ditë më parë

  bej nje vidjo si te hapim nje akaund ne roblox pls

 28. rovena halili

  rovena halili

  6 ditë më parë

  O laze hap na I live na iher

 29. olson suli

  olson suli

  6 ditë më parë

  Edhe ti e pe filmin

 30. Darli Domi

  Darli Domi

  6 ditë më parë

  Si e hape robloksin

 31. Fran Mataj

  Fran Mataj

  6 ditë më parë

  Provo Car Parking Multiplayer

 32. Mreza 1700

  Mreza 1700

  7 ditë më parë

  Vallai je nish baj videon me renin me squid game se arrite afer 5k like per 1dit rspekte vlla

 33. Zero tow

  Zero tow

  7 ditë më parë

  "Green light, red light and Man with umbrella" most of the best episode at Squid Game

 34. Artjon Luli

  Artjon Luli

  7 ditë më parë

  5:47🤣

 35. Emiljano Bushi

  Emiljano Bushi

  7 ditë më parë

  Pse ske bo mo video me renisin

 36. Fabio Mustafaj

  Fabio Mustafaj

  7 ditë më parë

  Here e pare qe sme pelqen 1 vidoia tends

 37. SAMURAI GAMING

  SAMURAI GAMING

  7 ditë më parë

  Edhe Taulant abazaj e lujti dje 😂😂😂😂🇦🇱❤

 38. samuel

  samuel

  7 ditë më parë

  Je njish o bope

 39. DOGANIERIA

  DOGANIERIA

  7 ditë më parë

  Hajde se t hyna ne shkop😂

 40. Rabije Nuhiji Iljazi

  Rabije Nuhiji Iljazi

  7 ditë më parë

  Squid game po luhet ne jotubera zoti te rujt un e kshyri te lumnt laze TV puna pëlqen shum edhe shum emer I mir laze TV

 41. Enea Ndoj

  Enea Ndoj

  7 ditë më parë

  E kam lujt dhe un e kam hum 700 her

 42. Fabio Favetta

  Fabio Favetta

  7 ditë më parë

  😎😎

 43. Artur Boja

  Artur Boja

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 44. Violeta Sinaj

  Violeta Sinaj

  7 ditë më parë

  Urime 56k

 45. Xhelil Syla

  Xhelil Syla

  7 ditë më parë

  On e njo dhe e kam pa te gjif filmin

 46. Jorida Dinoshi

  Jorida Dinoshi

  7 ditë më parë

  me quain RogersPAOK

 47. Jorida Dinoshi

  Jorida Dinoshi

  7 ditë më parë

  ne Roblox pls

 48. Jorida Dinoshi

  Jorida Dinoshi

  7 ditë më parë

  loz dhe Brookhaven

 49. Myzejene Ducka

  Myzejene Ducka

  7 ditë më parë

  Une e kampar

 50. Egli Enxhi

  Egli Enxhi

  7 ditë më parë

  Si quhet loja me ate vajzen qe po levize te vret

 51. xhejson gaming

  xhejson gaming

  7 ditë më parë

  Je me i miri

 52. MAFIA♥🎭

  MAFIA♥🎭

  7 ditë më parë

  Po renisi ku vajti mor 😂😂

 53. MAFIA♥🎭

  MAFIA♥🎭

  7 ditë më parë

  Un per vete mbaj Varren posht krevatit dhe 100%Jam e sigurt 😂😂😂😂😂

 54. MAFIA♥🎭

  MAFIA♥🎭

  7 ditë më parë

  Ku vete ti qen 😂😂

 55. MAFIA♥🎭

  MAFIA♥🎭

  7 ditë më parë

  Oo zot sa i bukur esht ai filem shummm i bukur edhe ti è shikon coryxkenshin dhe ai esht youtuber shummm i mir 😍😍😍😍😍😍😍😎

 56. Vincenzo MEKA

  Vincenzo MEKA

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 57. Sefer Myftari

  Sefer Myftari

  7 ditë më parë

  Rrespekte

 58. Ilektra Muha

  Ilektra Muha

  7 ditë më parë

  O artjol bej ca sfida ose prenqe me renisi se i kam shum qejf videot tuaja

 59. Tiktok Tiktok

  Tiktok Tiktok

  7 ditë më parë

  mausin e paske fiks si i imi origjinal

 60. GOSI TV

  GOSI TV

  8 ditë më parë

  Sa super

 61. Blue Mao

  Blue Mao

  8 ditë më parë

  Bravo 55.9K 😎

 62. Floreta Ferati

  Floreta Ferati

  8 ditë më parë

  O artjol ca bone

 63. Xhani Soni

  Xhani Soni

  8 ditë më parë

  A mund te luje me ty

 64. Eduart Selimi

  Eduart Selimi

  8 ditë më parë

  O burr edhe mua me del shum her

 65. adi ildi

  adi ildi

  8 ditë më parë

  luaj frifajer

 66. kompjuter pro

  kompjuter pro

  8 ditë më parë

  ma jep pak linkun e gta v ku e shkarkove se edhe une komjuter kam ok

 67. Roel Gaming

  Roel Gaming

  8 ditë më parë

  Filmi me i famshem

 68. Goku Goku

  Goku Goku

  8 ditë më parë

  Squid game

 69. Sheqerka

  Sheqerka

  8 ditë më parë

  e di eshte loja me e famshme ne japoni

 70. Xhume Ymeri

  Xhume Ymeri

  8 ditë më parë

  E shyqyr qe e luajte 🤣🤣🤣🤩🤩eshte edhe me biskot me form ok

 71. Amar Gashi

  Amar Gashi

  8 ditë më parë

  Rrespekt bro je me I miri

 72. Maleta❤

  Maleta❤

  8 ditë më parë

  luaje perseri plizzzz ✨✨🏅😍😍😘😍😘😍😍😘😘😍😘😍😍😘😘😍

 73. Orest Kingu

  Orest Kingu

  8 ditë më parë

  Film shum I bukur e kam parë dhe shkon bukur me këtë youtouber vazhdo me lojën artjol💜💜💜💜💜

 74. Erjon Muci

  Erjon Muci

  8 ditë më parë

  Te lumt njesh

 75. armansio gaming

  armansio gaming

  8 ditë më parë

  Do lujm bashk roblox

 76. Haris Delia

  Haris Delia

  8 ditë më parë

  How to copy taulant abazaj by laze tv

  • Laze TV

   Laze TV

   8 ditë më parë

   Gjynaf me krahasu tiktokun me youtuben 😀

 77. Lauren Reni

  Lauren Reni

  8 ditë më parë

  Squid game kujt I ka pëlqy si film?

 78. Klea Yskollari

  Klea Yskollari

  8 ditë më parë

  oooo kjo goca levizi. 😈😂vdes artiolii

 79. Klea Yskollari

  Klea Yskollari

  8 ditë më parë

  mos leviz artjoli:eccccc se na kapi kukullaaaaaaaa...

 80. 𝙁𝙁 𝙁𝙄𝙀𝙍𝘼𝙆𝙐☯︎︎

  𝙁𝙁 𝙁𝙄𝙀𝙍𝘼𝙆𝙐☯︎︎

  8 ditë më parë

  8:09 ti ore barbon psr merresh me femra🤣

 81. FF Riseld

  FF Riseld

  8 ditë më parë

  Luaj FF

 82. Rigelsa Kotobelli

  Rigelsa Kotobelli

  8 ditë më parë

  Eshte koreans jo japonese

 83. Grejsa Grejsa

  Grejsa Grejsa

  8 ditë më parë

  😂😂

 84. Jonid Shkreli

  Jonid Shkreli

  8 ditë më parë

  Ej artjol a mundesh për me e regjistru fre fire dhe të më qosh GIFT 5000 diamante se me duhen shum te lutem emrin në ff e kam ''L24 WHITE444a '' a mundesh se me duhen shum te lutem faleminderit

  • Jonid Shkreli

   Jonid Shkreli

   8 ditë më parë

   Laze a mund të bësh video me fre fire duke luajtur ti nuk ka gja nëse je nub ose pro por a mundesh që ta besh

  • Jonid Shkreli

   Jonid Shkreli

   8 ditë më parë

   @Laze TV mir në rregull flm

  • Laze TV

   Laze TV

   8 ditë më parë

   Jo vlla une dergoj vetem 10,000 e siper

 85. zero two🎀💫

  zero two🎀💫

  8 ditë më parë

  Eshte korean jo japonez😂😂😂😂

 86. zero two🎀💫

  zero two🎀💫

  8 ditë më parë

  My respect for you📈📈📈📈

 87. Sabiel Buzi

  Sabiel Buzi

  8 ditë më parë

  Qr o dak krej me ket squid game un i kam pa te gjitha pjeset

 88. ff teo

  ff teo

  8 ditë më parë

  Po ata se e bejn ne realitet😧

 89. CALL OF DUTY PLARENT

  CALL OF DUTY PLARENT

  8 ditë më parë

  Luje pjesen e date

 90. Eldi Bylyku

  Eldi Bylyku

  8 ditë më parë

  Hidhe video te laze gaming

 91. hi shqipe

  hi shqipe

  8 ditë më parë

  Pse kopjo Taulant Abazaj

 92. NARUTO

  NARUTO

  8 ditë më parë

  Si e ben nje here me mjekerr dhe nje here pa mjekerr

 93. Grejsindi Doga

  Grejsindi Doga

  8 ditë më parë

  Ved vazhdo🇦🇱

 94. Klaidi Verioni

  Klaidi Verioni

  8 ditë më parë

  O artjol si hapet roblox

 95. Nertila Saliaj

  Nertila Saliaj

  8 ditë më parë

  Sa filmm i bukur ai filmi po na pelqeuu shum ajo qe bere 🤩🤩😍🤣😂

 96. Remzije Pergjegja

  Remzije Pergjegja

  8 ditë më parë

  Je me i miri hallall bro

 97. skura leon

  skura leon

  8 ditë më parë

  Urime per 55 I subscribe

 98. KINGAT E TETOVES

  KINGAT E TETOVES

  8 ditë më parë

  Nuko squad game po roblox osht

 99. santi denisi

  santi denisi

  8 ditë më parë

  😂😂😂😂

 100. Klodian Kortoci

  Klodian Kortoci

  8 ditë më parë

  Sa shum e shikon taulant abazaj

Faqja Tjeter