Miriam Cani - Sa shume te dua

Music: Alban Skenderaj, Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Photo by Rezarta Shkurta

❤️ Gezuar ditelindjen DUAM ❤️

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6iOtcd...
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-s...
acromaxmedia.lnk.to/SaShumeTe...

Komente 

 1. Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  2 ditë më parë

  Psesim kengen tjeter

 2. Ema Ballhysa

  Ema Ballhysa

  5 ditë më parë

  😙😙😙😍😍🙂🙂💞💞💖💘💘👸👸 😊💋💋💐💐

 3. Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  7 ditë më parë

  😅

 4. Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  7 ditë më parë

  Sa do kem frym me ty do kedoj

 5. Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  7 ditë më parë

  Kemgen tjeter

 6. Dea Alushaj

  Dea Alushaj

  12 ditë më parë

  😝❤️❤️❤️👏😌

 7. Redmi Gold

  Redmi Gold

  18 ditë më parë

  Dhe mu sme plq si kenge gusto gusto

 8. Lepurushi TV

  Lepurushi TV

  18 ditë më parë

  Dashuria me e paster ne kete bote!

 9. Erbjol Sharka

  Erbjol Sharka

  18 ditë më parë

  Bukur

 10. Lumi Lumturi

  Lumi Lumturi

  21 ditë më parë

  Te rroj djali nje kenge fantastike

 11. Lima Mollosmani

  Lima Mollosmani

  21 ditë më parë

  Mirjam alban jeni prinder dhe bashkshort te mrekullueshem keshtu te ishin te gjith çiftet do ecte kjo bot

 12. Raina Arlis

  Raina Arlis

  21 ditë më parë

  Shum e bukur mirjam

 13. Luiza Likaj

  Luiza Likaj

  22 ditë më parë

  Kenge shpirti!!!

 14. Lyrics Chanel

  Lyrics Chanel

  23 ditë më parë

  Ishalla zoti e bekon Tezen time me nje femije

 15. Emma Hasandoci

  Emma Hasandoci

  29 ditë më parë

  H et ´h’y

 16. fatmira lleshi

  fatmira lleshi

  Muaj më parë

  Dhe kur me sheh me ate shikim idhe gjithqka shpirtit tim 😍😍

 17. Adelina Cacaj

  Adelina Cacaj

  Muaj më parë

  Zoti ju bekofte familjarishte!

 18. sanja stasi ❤️

  sanja stasi ❤️

  Muaj më parë

  SA shum te dua biri ime I vogli ime sot ti Ben 4muajsh SA shummm te dua biri ime 🥰🥰😍🤩🤩🎁ti je dhurta me bukur Ne bot

 19. armela Gekaj

  armela Gekaj

  Muaj më parë

  Nena eshte bota jonë nena eshte yll per ne ♥️♥️

 20. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  Muaj më parë

  Thjeshte fantastike. Like kush mendon si une.

 21. ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  Muaj më parë

  Azdreni djelli shkelqimi yt zemra e mamit Aurora kuklla ime me e bukura e mamit me shtat bajrak💙❤

 22. Ermir Gode

  Ermir Gode

  Muaj më parë

  Wow

 23. Zezi Xhihani

  Zezi Xhihani

  Muaj më parë

  Miriam shume e bukur kiJo kenka

 24. erdi dokaj

  erdi dokaj

  Muaj më parë

  Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

 25. elena leba

  elena leba

  Muaj më parë

  Shume dashuri e mbrekullushme 😍💕💕💐

 26. Anita Alimehmeti

  Anita Alimehmeti

  Muaj më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 27. Anita Alimehmeti

  Anita Alimehmeti

  Muaj më parë

  Shume kenge e bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 28. Anita Alimehmeti

  Anita Alimehmeti

  Muaj më parë

  ♥️♥️♥️

 29. Overturn Thrill

  Overturn Thrill

  Muaj më parë

  eshte pak ti japesh "like" kesaj kenge. Ju faleminderit qe na kenaqni kaq shume. Jeni vlere e padiskutueshme ne muziken shqiptare.

 30. endboss gamer

  endboss gamer

  Muaj më parë

  Femija eshte jeta per prinderit Pa femij Ska Jet ❤️❤️❤️

 31. Elsa Dula

  Elsa Dula

  2 muaj më parë

  Kete kenge ua pershendes femive te ,qe jane arsyja e jetes time ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤mami u do shume shume shume ..........pa fund

 32. Lulzime Senka

  Lulzime Senka

  2 muaj më parë

  Super keng 🥰🥰

 33. milan milano

  milan milano

  2 muaj më parë

  ❤❤

 34. Esuida Lickollari

  Esuida Lickollari

  2 muaj më parë

  Sa here degjoj kete kenge vetem qaj sa e deshiroj te kem e un nje femije ne krahe te kene jeten e gjate gjithe femijet O Zot

  • Elsa Ukaj

   Elsa Ukaj

   2 muaj më parë

   Shpresoj qe shume shpejte te te plotesohet deshira ❤️

 35. SONILA QOLI

  SONILA QOLI

  2 muaj më parë

  Ggidulfbnbouggbn

 36. Al Grameno

  Al Grameno

  2 muaj më parë

  Sa keq qe janë miq me Erion Veliaj. Gjynah...

 37. klea❤sy bukra

  klea❤sy bukra

  2 muaj më parë

  Zemra Ime Jeta ime polt nje 1 vit me ty dashuri Jeta ime je dashuria e shpirti Tim merkullia jone zemra ime shpirti ime e kisha degjuar fjalen femija eshte bekim sa shum pirta takimn me biri ime ti je dashuria ime shipirti ime zemra ime Jeta ime lumtura ime ti je Kuptimi jets time ajden erdhe ti ne jet qe me zbukuruave zemrn time dhe shipirti ime te ndjeva aromen tende I pari ime ti mesova se cafr do thet dashuri per mberti ime te duaaaaaa ajden😚😚😚😍😘😙😇😇😙😇😙😇❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 😙😙😙😙😍😙😍😙😙😙😍😚😘😘😘😍😍😘😘😘😘😚😚😚🤗😚🤗🤗🤗🤗😙😙ti je gjithshka per mua

 38. Anna Maria Qendro

  Anna Maria Qendro

  2 muaj më parë

  .

 39. Flo Flo

  Flo Flo

  2 muaj më parë

  Hymni i tgjithave Nënave ! Per Femijet e tyre 😍

 40. Arlind Musabelliu

  Arlind Musabelliu

  2 muaj më parë

  Super miriam Yll i vertet Duami🥰😍🌹💋💋💌

 41. Vjollca Bekshiu

  Vjollca Bekshiu

  2 muaj më parë

  Kenge e bukur nuk ka ndjejsi me e bukur kur behesh nene femija eshte gezimi lumturi e jetes kuptimi i jetes per keta engjej jetojm ne kete bote

 42. Pjeter Alia

  Pjeter Alia

  2 muaj më parë

  Bravo!Kenge shume e bukur!Zoti ta bekofte djalin.🧡🤩🥰🙏

  • Sabri Zymeri

   Sabri Zymeri

   2 muaj më parë

   Miriamcani

 43. Blerta Dobson

  Blerta Dobson

  3 muaj më parë

  Kjo këngë... Nuk ngopem duke e degjuar dhe qare nga emocionet e gezimit....❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Jeni kryeveprat e muzikës shqiptare.

 44. zana tafa

  zana tafa

  3 muaj më parë

  nje keng super e bukur

 45. Ardit Tola

  Ardit Tola

  3 muaj më parë

  kenge e mrekulleshme

 46. Irena Kasemi

  Irena Kasemi

  3 muaj më parë

  Tecvz. Gettczbh did they do it

 47. Leonel Gjeta

  Leonel Gjeta

  3 muaj më parë

  Sa kenge e bukur!

 48. Nadine Isufi

  Nadine Isufi

  3 muaj më parë

  sa e bukur do te jet melodia ime dhe e djalit tim

 49. Nova M.

  Nova M.

  3 muaj më parë

 50. Nertila Abeshi

  Nertila Abeshi

  3 muaj më parë

  Sa me emocjonon kjo keng , djali esht jetà imeeeeee

 51. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  3 muaj më parë

  😊👏👏👏

 52. FF ARIOL

  FF ARIOL

  3 muaj më parë

  Sa i dukur dhe sa i emdel💜💜💜❤️♥️💓💞💞💕💕💕💞💓💓♥️❤️❤️💜💜💜💜💜❤️❤️💜

 53. Monda Shehaj

  Monda Shehaj

  3 muaj më parë

  Je nje familje mbrekullueshme per tu mar shembull,qofshi gjithmon te lumtur!!!

 54. nertila seranaj

  nertila seranaj

  3 muaj më parë

  Nuk ka si femija😙😙

 55. Seriale te bukura😍

  Seriale te bukura😍

  3 muaj më parë

  Super kenge. Edhe mua prinderit kete kenge me vune per ditelindje. Miriam cani kendo shume bukur. Kete kenge e degjoj dite per dite😍😍😍

 56. amangas Nebiu

  amangas Nebiu

  3 muaj më parë

  ,❤❤❤❤

 57. Yll Krasniqi

  Yll Krasniqi

  3 muaj më parë

  Permbushja e jete eshte femija i cili ve kapak lumturise ne jete. Shume kenge e bukur besoj qdo nene e gjene veten tek keto fjale

 58. carina Neasebor

  carina Neasebor

  3 muaj më parë

  🎶 lovely, I would definitely make the english version. The melody , the words 🤩 The best of luck !

 59. Bardha A

  Bardha A

  3 muaj më parë

  Mrekullisht bukur

 60. Tatjana Hasaj

  Tatjana Hasaj

  3 muaj më parë

  Te lumt goja . Te kendon shpirti .

 61. Lacivert Beyaz

  Lacivert Beyaz

  3 muaj më parë

  Kjo kenge eshte nje perle e verte! 👏👏👏👏

 62. Bardha A

  Bardha A

  3 muaj më parë

  Keni bere nje kenge te mrekullueshme sic jeni dhe ju

 63. Hermy Girl💕

  Hermy Girl💕

  3 muaj më parë

  Super kenge !

 64. Wrecked

  Wrecked

  4 muaj më parë

  Pse më duket kjo melodi diqka si Kënga e Ava Max?

 65. Xhesi Xhey

  Xhesi Xhey

  4 muaj më parë

  Te dua miriam

 66. Xhesi Xhey

  Xhesi Xhey

  4 muaj më parë

  Më trishtuat fare

 67. b

  b

  4 muaj më parë

  Kenge e mbrekullushme....💞

 68. emeldakocihuqi78

  emeldakocihuqi78

  4 muaj më parë

  Ee

  • emeldakocihuqi78

   emeldakocihuqi78

   4 muaj më parë

   Eo

 69. Miranda Livadhi

  Miranda Livadhi

  4 muaj më parë

  Dashuri,jo dhune femijeve

 70. ana ana

  ana ana

  4 muaj më parë

  👨‍👩‍👧‍👦🌺🌺🌺❤❤❤❤🌺🌺🌺👨‍👩‍👧‍👦

 71. Eva Kacani

  Eva Kacani

  4 muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 72. Albana Doko

  Albana Doko

  4 muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 73. agron maxharri

  agron maxharri

  4 muaj më parë

  Hfhi

 74. Daniel Dulellari

  Daniel Dulellari

  4 muaj më parë

  RSS staff tezes gaz FEZ DAZS DAZS

 75. Elbasan Albania

  Elbasan Albania

  4 muaj më parë

  Miriami eshte e vetmja kengetare qe me prek me kenget e saj .. eshte nje engjell I vertete

 76. Ale Alesja

  Ale Alesja

  4 muaj më parë

  femija gjeja me e vleshme ne jet💖💖

 77. Rita Vasili

  Rita Vasili

  4 muaj më parë

  O Zot beko çdo foshnje në botë!

 78. elo shkembi

  elo shkembi

  4 muaj më parë

  Si drite

 79. Gerald Musabelliu

  Gerald Musabelliu

  4 muaj më parë

  Shume bukur Miriam

 80. vjollca jushi

  vjollca jushi

  4 muaj më parë

  Te adhuroj pa fund si kengetare si femer zoti te bekofte me albanin dhe femijet ❤️❤️❤️❤️

 81. Toni Xhemali

  Toni Xhemali

  4 muaj më parë

  😍😍😘😘😘😘

 82. Thelleza Coraj

  Thelleza Coraj

  4 muaj më parë

  Refreni I Këngës, Melodia me kujtojnë një keng por s'po e gjej.Kush ma thotë. Jam e sigurt që është e huaj edhe unë e adhuroj atë keng por se kujtoj dot.

 83. Xhabber Ismaili

  Xhabber Ismaili

  4 muaj më parë

  👌👌

 84. Jonida Grrica

  Jonida Grrica

  4 muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 85. SANTA VERITÀ

  SANTA VERITÀ

  4 muaj më parë

  O ZEMËR E BUKUR SA E MIRE JE, E SA BUKUR KENDON.TE BEKOFTE I MADHI ZOT ❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 86. Blerina Demirxhiu

  Blerina Demirxhiu

  4 muaj më parë

  Shum e bukur kenga♥️Super..

 87. Migena Xhafa

  Migena Xhafa

  4 muaj më parë

  Femija eshte i cmuar per nenen sakrificen qe ben nena per femijen eshte e pa fund

 88. Birgit Wallath

  Birgit Wallath

  4 muaj më parë

  Shumé Bukur ❤️❤️❤️❤️

 89. Julia Palluqi

  Julia Palluqi

  4 muaj më parë

  Kenga me e embel ne bote

 90. Nermin Esra Shehi

  Nermin Esra Shehi

  4 muaj më parë

  💖💖💖💖💖💖😘😘😘😘😘😘

 91. Mendi Reci

  Mendi Reci

  4 muaj më parë

  Po i duam

 92. Gabriel_

  Gabriel_

  5 muaj më parë

  super fare

 93. Mirela Zharri

  Mirela Zharri

  5 muaj më parë

  Shumë bukura kenga

 94. Gerilda Ostej

  Gerilda Ostej

  5 muaj më parë

  Miriam me kenaqe shpirtin me kte keng esht motivi i jetes reushi mamit te dua pa fund jeta ime dashuria e perjetshme

 95. ervin bregu

  ervin bregu

  5 muaj më parë

  Shume kenge e bukur

 96. Aferdita Beshiku

  Aferdita Beshiku

  5 muaj më parë

  Sa shumeeeeee te duaaaaa Gabriel

 97. Ninja theslayer

  Ninja theslayer

  5 muaj më parë

 98. Denisa_LOLz

  Denisa_LOLz

  5 muaj më parë

  Gegdhheh2hwhehdhsheuirke2ifishwhhehdbfbbbgfhuuuyggfgijgbngffvbbbfueidxjh

 99. Florida Alia

  Florida Alia

  5 muaj më parë

  👍👍🥰

 100. Adelina Kuqi

  Adelina Kuqi

  5 muaj më parë

  😊👏👏👏

Faqja Tjeter