Mimoza Shkodra - Largohu

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Mimoza Shkodra - Largohu
Music \u0026 lyrics by: Irkenc Hyka
Mix \u0026 Master by: Jojo
Video by Provideo Albania
Ney: Mandi Xhambazi
Hair: Anderrateliehair
Make Up: Anderratelie
Wig Blonde: Ajkune
Dress by: Fikrije Bunjaku

Komente 

 1. Kostandin Tanku

  Kostandin Tanku

  20 orë më parë

  Mirada Petro

 2. Malvin Bida

  Malvin Bida

  3 ditë më parë

  Shume bukur Mimoza Shkodra! Zë brilant 😍 interpretim perfekt ❤

 3. coser ali

  coser ali

  6 ditë më parë

  nice balada songs po paske vuajtur nga dashnori sorry

 4. Абдулкадир Магомедов

  Абдулкадир Магомедов

  7 ditë më parë

  😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞

 5. loredana ogici

  loredana ogici

  7 ditë më parë

  Wow 🤩 sepse ti je 🌟😘😘😘

 6. Angel palacios

  Angel palacios

  9 ditë më parë

  You really know how to interpret music and that is not easy❤ We need you at Sessions

 7. Stage music

  Stage music

  10 ditë më parë

  Si ka munsi ky yll.me.qane single.a martona bashk mimoza pls

 8. Fatmir Tahiri

  Fatmir Tahiri

  10 ditë më parë

  Suksese❤🥂🇦🇱🇽🇰

 9. LucidDreaming X

  LucidDreaming X

  10 ditë më parë

  Qfare bukuroshe eshte Mimoza Shkodra...bile as Dhurata Dora nuk i afrohet se Mimoza eshte femer natyrale...!

 10. Gazmend Rushiti

  Gazmend Rushiti

  10 ditë më parë

  Suksese 😊

 11. Tila Tila

  Tila Tila

  11 ditë më parë

  Bravo mimoza shkodra❤❤❤❤❤❤

 12. antoneta

  antoneta

  11 ditë më parë

  Shumë mirë po knon gjithmonë je ma e bukra zoti të bekoftë moj lule silulet e mimozës se ashtu ke edhe emrin të uroj suksese në jetë .

 13. Njomza A

  Njomza A

  11 ditë më parë

  Si gjithmon Perfekte 👍❤️

 14. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 15. Kristina Kita

  Kristina Kita

  11 ditë më parë

  Bravo nga kjo keng😭😭😭😭😭

 16. Sife Sife

  Sife Sife

  11 ditë më parë

  Bërvo Mimoza Shkodra se isht gjithë gënjeshtra dashurijA qenka shumë e vështir 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

 17. Ledi Rama

  Ledi Rama

  12 ditë më parë

  Si gjithmon perfekte 👌👌⭐😍😍

 18. Fairy Kaitlyn

  Fairy Kaitlyn

  13 ditë më parë

  Shume kengetare e mire, me pelqen se emrin e kemi njejte,e mbiemri yt, eshte qyteti Ku kam lindur Shkodra ime e bukur.

  • Elvis Shahu

   Elvis Shahu

   11 ditë më parë

   Dmth dhe ti e meriton ktë emër,apo ta kan uruar te behesh e till.🙂

 19. Elvis Cela

  Elvis Cela

  13 ditë më parë

  Kush janë ato plehra që u thyejnë zemrat gocave!? Njerëz të flliqt 😠😤😒

 20. Arev Arev

  Arev Arev

  13 ditë më parë

  Congratulazioni ❤💋

 21. Tony Kras

  Tony Kras

  14 ditë më parë

  pse bre je kaq e ëmbel 🥰🥰🥰

 22. Veton Shala

  Veton Shala

  14 ditë më parë

  Respect keng te mira ke bo gjithmon ( nime a po keni pun ne Pharmacie) ha ha 😝😂

 23. Taryq Rafai

  Taryq Rafai

  14 ditë më parë

  Vive Albanie 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍🇫🇷🇫🇷🇫🇷

 24. Flamur Shala

  Flamur Shala

  14 ditë më parë

  Të shkoj jeta ndaju kushto kang hahahah shum po vun marove krejt

 25. Megi Vuciterni

  Megi Vuciterni

  14 ditë më parë

  ♥️♥️💥💥

 26. SILVER43562

  SILVER43562

  15 ditë më parë

  Kush e ka kompozuar kete kenge???

  • Ola Docaj

   Ola Docaj

   10 ditë më parë

   Irkenc hyka

 27. miko foin

  miko foin

  15 ditë më parë

  Bravo yll ❤️

 28. Ardit Alili

  Ardit Alili

  15 ditë më parë

  😘😘😘♥️🌹

 29. Kujtimtimim Zoku12

  Kujtimtimim Zoku12

  15 ditë më parë

  Shum e bukur

 30. ekrem ekremi

  ekrem ekremi

  15 ditë më parë

  Mire shume , qdo her po dukesh ndryshe.

 31. nori bali

  nori bali

  15 ditë më parë

  Ndonjeher mundohesh me mish e me shpirt per nje njeri qe sdi ta kthej me t njejeten monedh ☹️

 32. Fazile Ibraimi

  Fazile Ibraimi

  15 ditë më parë

  Bravo 🥰👍👍👍👍

 33. Lili Karfia

  Lili Karfia

  15 ditë më parë

  🥀😘👌

 34. niddg viiut

  niddg viiut

  15 ditë më parë

  Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..

 35. Jozefina Kumllaku

  Jozefina Kumllaku

  16 ditë më parë

  🖤

  • Elvis Shahu

   Elvis Shahu

   11 ditë më parë

   Pse zemr të zez,dhe shikimin e paske kaq sad ?🙄

 36. Doda Doda

  Doda Doda

  16 ditë më parë

  Bukur!

 37. Drenica

  Drenica

  16 ditë më parë

  Me pelqejn shum baladat e mimozes ke se shum te veqant suksese

  • niddg viiut

   niddg viiut

   15 ditë më parë

   Mos u merzit se ka ma keq ,

 38. Gencc Rexhepii

  Gencc Rexhepii

  16 ditë më parë

  Kenget si ke aq t'mira po Zerin tend se ka askush

 39. Artjola dobra

  Artjola dobra

  16 ditë më parë

  Suksese ❤

 40. DJ Toni

  DJ Toni

  16 ditë më parë

  Shume e bukur kenga si vete Mimoza te uroj nje fat sa me te mire dhe me nje person qe te vlereson se e meriton ^_^

 41. Neli Myftaraj

  Neli Myftaraj

  16 ditë më parë

  Bravo super keng kjo 😭😭😭

 42. Qendresa Mulaku

  Qendresa Mulaku

  16 ditë më parë

  sa muzlk e mir gjdo her ndegjojjjjjjjj ma kujton dike qe bera shumqka per te e ai na ktheu shpinen ahh kjo muzikk 😭😭💔💔💔💔💔💔

 43. Diana Zelia

  Diana Zelia

  16 ditë më parë

  Të këndofte zemra ty bravooo fjal me vënde ke thënë kush të tradhton të vret shpirtin

 44. Paris

  Paris

  17 ditë më parë

  E njejta gjithemone e dua kete kengetare e kenge super 🤩

 45. Vjollca Bimo

  Vjollca Bimo

  17 ditë më parë

  Mimoza ke nje ze te vecante dhe me nje kenge kaq te ndjere je OMG🥰🇦🇱

 46. Ap N

  Ap N

  17 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱ahlllllllllla

 47. Leonora

  Leonora

  17 ditë më parë

  💔

 48. Fatmire Hajdari

  Fatmire Hajdari

  17 ditë më parë

  Je e mrekullushme ❤ zoti te rujt paq nafak te mir 🙏🙏🙏🙏

  • Petrina Bytyqi

   Petrina Bytyqi

   14 ditë më parë

   kjo asht femet e mir kete se ka metitu seldi

 49. 33 33

  33 33

  17 ditë më parë

  Kyt Nuk e nigjon kerkush.. Vetom e shohim 😅😅

 50. 12345 12345

  12345 12345

  17 ditë më parë

  po ky je moj mbreteresh na kishe munguar muzika te reja nga ty❤

 51. Afrim Gegaj

  Afrim Gegaj

  17 ditë më parë

  Mos u merzit se ka ma keq ,

 52. Arlind Tafa

  Arlind Tafa

  17 ditë më parë

  Tu e mbyt trishtimin ne breg te detit 🤔🤔 shume here me e gjalle do ish duke e pastruar kujtimin e lagur n'uj.

 53. idriz binaku official

  idriz binaku official

  18 ditë më parë

  si gjithmon ma omel nuk munet me dal kjo kang, respekt

 54. Elca Kajmaku

  Elca Kajmaku

  18 ditë më parë

  Si anjeher nuk te zhgene me kenget tuja bravissima ♥️❤️😘😭😭

 55. vilma hasibra

  vilma hasibra

  18 ditë më parë

  Bellissima naturale

 56. Nafi Papa

  Nafi Papa

  18 ditë më parë

  Me pak fjale Mimoza, nje kryeveper e vertet 👏❤️

 57. M A R I A M A R I A

  M A R I A M A R I A

  18 ditë më parë

  SHUM BUKUR -- mas mirit mu largua prej mastrusa 👌 Gota kur thehet nuk bahet ma vazhdo jeten dikush tjeter ka met ta dit vleren 👌

  • Myzijen Shabani

   Myzijen Shabani

   17 ditë më parë

   👍🏻👍🏻👌🥰🌹

 58. Viola Cokalli

  Viola Cokalli

  18 ditë më parë

  Je kengetare ma,e mir 😘😘😘

 59. sokin jon

  sokin jon

  18 ditë më parë

  SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN

 60. gerti gjoni

  gerti gjoni

  18 ditë më parë

  Sa e bkr🥰👏👏👏🔥

 61. MiMi Blue Moon

  MiMi Blue Moon

  19 ditë më parë

  #1💫

 62. Imer Sadikaj

  Imer Sadikaj

  19 ditë më parë

  ❤❤

 63. blerina maxhuni

  blerina maxhuni

  19 ditë më parë

  Suksese Mimoz e meriton 🥂 të lumt zoti të rujt .🤗🤲 Me jep qetësi , më jep dhe jetë kur e mendoj vetvrasjen shum herë e ndëgjoj Mimozen.Ti je ilaqi im,shyqyr si të kem dhe të paqim dhe shumë oj DIVA jon.🤕

  • Elvis Shahu

   Elvis Shahu

   8 ditë më parë

   @D29 Kur kan ik për lesh pse çuditen kur dikush i merr vetëm për kënaqësi objektive.🤔 Sdi gjë,por njerz në pamje ka shum, por në brendësi pak jan ato...

  • D29

   D29

   8 ditë më parë

   Kto duan burr lole qe ti blej ca to doj qefi dhe ti thot po zemra po shpirti po jeta po nuk e shef se jan gjith te ndara kjo do te thote dicka

  • D29

   D29

   8 ditë më parë

   @Elvis Shahu kan ik per l… o vlla kto bundrat vetem per te keq i shko mendja

  • Elvis Shahu

   Elvis Shahu

   11 ditë më parë

   Vetvrasjen ? Çne kto mendime aq shkatëruese ?

  • sokin jon

   sokin jon

   18 ditë më parë

   Shum keng bukur

 64. abbsnn cose

  abbsnn cose

  19 ditë më parë

  Nje perle e vertet je nuk ngopem kurr duke te degjuar , kenget e tua gjithmon me prekin ne shpirtt 😭😭😭

 65. Abdou Bouzini

  Abdou Bouzini

  19 ditë më parë

  An Algerian passed by and liked the song very much , and wished you more success and glory

  • Abdou Bouzini

   Abdou Bouzini

   16 ditë më parë

   @Shkodra Hb thanks

  • Shkodra Hb

   Shkodra Hb

   16 ditë më parë

   Ihr seit Genug sowieso 😋

  • Abdou Bouzini

   Abdou Bouzini

   18 ditë më parë

   @Viola Cokalli Thank you

  • Viola Cokalli

   Viola Cokalli

   18 ditë më parë

   Bravissima ❤😘😘

 66. Taryq Rafai

  Taryq Rafai

  19 ditë më parë

  Magnifique 🤩 bravo 🎊🍾🎈🎉 Bravo Bravo

  • FATIME BRAHJA

   FATIME BRAHJA

   8 ditë më parë

   Bellissimo

 67. Emi Di

  Emi Di

  19 ditë më parë

  Suksese 😍😍❤❤❤

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   19 ditë më parë

   A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

 68. Jeta Ima

  Jeta Ima

  19 ditë më parë

  Nje keng ne kohen e duhur kjo keng po me pershtatet beso te kymt mojMimoz po shum bukur👍🥰

 69. Ilmi Shaljani

  Ilmi Shaljani

  19 ditë më parë

  👍👏👏👏👏👏

 70. Xh. Dardane

  Xh. Dardane

  19 ditë më parë

  Bukuroshe natyrale pa botoxa 🥰😘👍👑

 71. Erind Hidri

  Erind Hidri

  19 ditë më parë

  The best in Albania ❤❤❤

  • Selvete Veliu

   Selvete Veliu

   18 ditë më parë

   Mimozë të lumtë ,paq shendet e suksese gjithë jeten!këngë e bukur po ashtu performim I merekullueshem ....pa rekalama thjeshtë perfekt suksese tutje❤

 72. Onder Bulbul

  Onder Bulbul

  19 ditë më parë

  Beautiful 👍

 73. Besnik Dedvukaj

  Besnik Dedvukaj

  19 ditë më parë

  Ishallah e ndegjon Shtriga ketë kang ‘Exi’e then qafen 😏

  • Silva Cakalli

   Silva Cakalli

   14 ditë më parë

   Mbase e degjon dhe qeni im mallkuar qofshin te largohen e te thyejne qafen

  • Silva Cakalli

   Silva Cakalli

   14 ditë më parë

   Kush esht shtriga ahahah sa i papar qe je

  • Petrina Bytyqi

   Petrina Bytyqi

   14 ditë më parë

   hahaha😂🤣😂🤣

  • sokin jon

   sokin jon

   17 ditë më parë

   Shyqyr Zotit tu mbush mendja me ba edhe i keng se u pata zhgenjy pak nga ti..! Por prap ti je dhe do mbetesh Kengetarja jeme e preferume..! Respect nga Shkodra ❤️

 74. Bruno Jul

  Bruno Jul

  19 ditë më parë

  Po shkelqen si gjithmone , 💝💝💝

 75. Pole Position

  Pole Position

  19 ditë më parë

  Ta hanksha shpirtin sa e mira je

 76. Drita Spahija

  Drita Spahija

  19 ditë më parë

  Shum keng bukur

 77. JULofficialchannel

  JULofficialchannel

  19 ditë më parë

  Mimoza Shkodra super artiste

 78. Agron Allko

  Agron Allko

  19 ditë më parë

  Muzika e bukur., zëri i mrekullueshëm ti vet je si 🌟. .. bravo 👏 👏 👐 suksese

  • sokin jon

   sokin jon

   17 ditë më parë

   oh my GOD it keeps getting better

 79. dauti dauti

  dauti dauti

  19 ditë më parë

  Diva e kenges shqipetare,je mbreteresha e baladave.🇦🇱❤🇦🇱

  • Emanuela zerani

   Emanuela zerani

   10 orë më parë

   @D29 sa negative qenke😏😏😏

  • D29

   D29

   8 ditë më parë

   Avash m avash ti diva kjo, u bo kjo diva gjithve diva i thoni ju. Kengtare e mir po por shume larg prej dives

 80. Loredana Lifestyle 2

  Loredana Lifestyle 2

  19 ditë më parë

  🤩🤩

 81. AM13 AM13

  AM13 AM13

  19 ditë më parë

  A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

  • AM13 AM13

   AM13 AM13

   5 ditë më parë

   @Sofije Berisha po vallaj super kengetaree👍👍👍

  • Sofije Berisha

   Sofije Berisha

   7 ditë më parë

   Kengetarja me e mir me gjitha te mirat ruje zot

 82. V Ky

  V Ky

  20 ditë më parë

  Wow...💔

 83. doire aintu

  doire aintu

  20 ditë më parë

  ku kishe humbur melodia me e bukur

 84. Nastya Show Official

  Nastya Show Official

  20 ditë më parë

  Super 😍❤️🤍

 85. Pavlin Gjoka

  Pavlin Gjoka

  20 ditë më parë

  Shum bukur,je nje mbreteresh e muzikes.

 86. Anisa Hamzallari

  Anisa Hamzallari

  20 ditë më parë

  😔😔😔😔

 87. Rita Ebner

  Rita Ebner

  20 ditë më parë

  ⭐👏👏👏👏👏

  • doire aintu

   doire aintu

   20 ditë më parë

   very nice

 88. Demir Abazi

  Demir Abazi

  20 ditë më parë

  Mos e vuaj padrejtesin.Shperfille Zemra jote e madhe meriton me shume.PESIMI LE TE BEHET MESIM ADMIRIM & RESPEKT.

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   18 ditë më parë

   ku kishe humbur melodia me e bukur

 89. Ersi Aliu

  Ersi Aliu

  20 ditë më parë

  💥💥💥

 90. Mimi A

  Mimi A

  20 ditë më parë

  🌟🌟🌟

 91. Elvana Haliti

  Elvana Haliti

  20 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 92. Al a

  Al a

  20 ditë më parë

  ku kishe humbur melodia me e bukur

 93. T Ko Official

  T Ko Official

  20 ditë më parë

  Je me e mira Mimoza 🌷❤

 94. Siborai Bobo

  Siborai Bobo

  20 ditë më parë

  Bravo yll ❤️

 95. Siborai Bobo

  Siborai Bobo

  20 ditë më parë

  💙

 96. Elona Leka

  Elona Leka

  20 ditë më parë

  Yll i bukur ne gjitha aspektet ishalla ke fatin me te mire se e meriton .

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   18 ditë më parë

   SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN

 97. Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  20 ditë më parë

  😂😂😂😂 gut gemacht mimoza👏👏👏

 98. alida flus

  alida flus

  20 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 99. pavlin cubi

  pavlin cubi

  20 ditë më parë

  Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..

 100. sofii

  sofii

  20 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏kenge perfekt fare zeri me i bukur ne bote

  • Sindi Turku 🐅

   Sindi Turku 🐅

   17 ditë më parë

   @sofii flm 😘

  • sofii

   sofii

   20 ditë më parë

   @Sindi Turku 🐅 ta ktheva ❤️

  • Sindi Turku 🐅

   Sindi Turku 🐅

   20 ditë më parë

   Kthe subin

Faqja Tjeter