Mevli-Te doja (Official video)

✔️ Did you subscribe to MEVLI’’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

____________________________

🎵 Music by: STINE RECORDS
🎵 Audio Production by: STINE RECORDS
🎵 Lyrics by: STINE RECORDS
🎥 Video by: XL FILMS

✔️ Published by : ARKIVASHQIP

____________________________

🎤 Connect with ARTIST NAME :
Instagram ► mevlanshabaa

🎵 Connect with PRODUCENT \u0026 TEXTWRITTER :
Instagram ► stine_records

🎥 Connect with VIDEOMAKER :
Instagram ► xl.films

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4rYNf0...
iTunes: music.apple.com/us/album/te-d...

℗ \u0026 ©️ MEVLI Official . All Rights Reserved.

Komente 

 1. Aiden Rami

  Aiden Rami

  14 orë më parë

  Shum e bukur

 2. Irisa🌹

  Irisa🌹

  Ditë më parë

  Mevliiiiii🔥🔥❤️❤️

 3. Leanra Keci

  Leanra Keci

  2 ditë më parë

  Mos u merzit nuk te meritonte askush aty nga gocat e perputhen fat ne jet ishalla me mir dhe me te thjeaht jo me kto piskat qe lyhen e shkruhen shohin vetem veten jo dashurin e mashkullit qe perpiqen per te🤲🙌🤗

 4. Samanta Hasa

  Samanta Hasa

  7 ditë më parë

  Bravo mevlan je një këngëtar super ti ndjek të gjitha këngët qe ti thur vazhdo kështu dhe ishalle pajtohesh me ledjanen sepse më pëlqen shum si çift me ledjanen me antonelen smunt të thoja asigje shpresoj që t'a bësh nënën të lumtur me gjithë respekt Samanta...

 5. ALEXANDRA ALEXANDRA

  ALEXANDRA ALEXANDRA

  7 ditë më parë

  MELVAN JE SUKSES!!!!!!

 6. Kujtim Morina

  Kujtim Morina

  8 ditë më parë

  Forca Mevlan 😙❤

 7. ELEONORA ZENELI

  ELEONORA ZENELI

  9 ditë më parë

  Jam mëse e sigurt se mbasi te kaloj ky inati juaj me njeri-t'jetrin ju do jeni perseri bashkë.... Ju kam shume xhan *Mevlani+Lediana* ❣️❣️❣️❣️❣️❣️⭐⭐⭐⭐✳️☘️🏠

 8. Amarda Hyra

  Amarda Hyra

  10 ditë më parë

  Bravo mevlani

 9. Hope Aiden

  Hope Aiden

  10 ditë më parë

  Team antonelaaaa

 10. Altin Myzyri

  Altin Myzyri

  10 ditë më parë

  Zemra

 11. Amela Tusha

  Amela Tusha

  10 ditë më parë

  O mevli e ke kenduar shume bukur💋💋💙💙

 12. Edmont Shaska

  Edmont Shaska

  11 ditë më parë

  Kenget e tua Jane shume te bukura Zoti. te bekofte bashk me Ledjanen . Ledjana mos e hub Mevlanin as ai ty .Respekte nga nje fansi juaj. DETROIT MICHIGAN SH.B.A

 13. Valmira Poka

  Valmira Poka

  11 ditë më parë

  Bravo Mevli

 14. Ales Alea

  Ales Alea

  12 ditë më parë

  Mevlan Nuse nuk gjete gjasme perpth pa gjo nuk dole u bere Kengetar

 15. Astrit Myrtaj

  Astrit Myrtaj

  13 ditë më parë

  Te kendoft zemra Mevlan se na kenaqe😍😍😍❤❤

 16. Tictac100 K

  Tictac100 K

  13 ditë më parë

  O mevlan Ku e ke bo ket kengen ne kavaj ke Gon kalaja se me than qe rrin ke Gon kalaja

 17. FF TRUNKS

  FF TRUNKS

  13 ditë më parë

  #55K

 18. kj dj

  kj dj

  13 ditë më parë

  Aq shum ja Kan modifikuar zerin ne studio, sa duket sikur po' kendon tjeter kush 🙄🙄🙄

 19. Aldahysenaj gokgoz

  Aldahysenaj gokgoz

  13 ditë më parë

  Kjo goca shum enteresante 👍

 20. irwinkachi

  irwinkachi

  13 ditë më parë

  Nivel fillim vitesh 90😅Te behesh vip te nje pseudoreality dashurie dhe njerëzit ta besojne eshte vertet dhe te qajne me keto palokenge eshte estrade por ca ti besh tashme jane fenomene botërore këto 😄

 21. mungo miftar

  mungo miftar

  13 ditë më parë

  Nuk eshte problem mevlan

 22. Astrit Tollovina

  Astrit Tollovina

  15 ditë më parë

  Mevlan je shume djale i mire po kjo kenge eshte e dale mode.

 23. Ariaana Ziu

  Ariaana Ziu

  15 ditë më parë

  Ti je super djal o ylll bote! Suksese te metejshme 😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 24. ramadan dashi

  ramadan dashi

  15 ditë më parë

  Mevlan kengetari me i mire je ti

 25. Risi Tusha

  Risi Tusha

  15 ditë më parë

  Mevlani nje Keng super ishalla bashkohesh me ledjanen, ju e doni shum njeri tjetrin 😍😍nga kavaja jem dhe una

 26. Jonald Mucaj

  Jonald Mucaj

  16 ditë më parë

  This is the most beautiful song i have ever listen.👏👏👏👏

 27. Zade Kadrija

  Zade Kadrija

  16 ditë më parë

  O mevlan kwt keng te bukur jakikushtur Ledianes me shpirt eme zemer ijini dasht etekadasht nuk kin me mbwt nefetmi po me gji zemer meda Shuri perjet kini mekan apet pertanaheret ozot jubekaft ejubashkoft kto vargje pojavshkruj meshpirt emevaj kukam pas qef qeshtu mejupa pokam pasqef mejupa tanahwret sebashku zoti jubekoft judua megjith shpirt🙏🙏🙏🙏❤❤💐🇩🇪🇽🇰🇦🇱

 28. Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  17 ditë më parë

  Cka mer vesh ti nga dashurija gjith kohes ne emision mbetee tu be debate me vajzat si popagall bejshe me gojen .Shkove ne emision te tallesh me gjith kurven e Milanos .Ledijana yll esht afer jush ju jeni rit nevrop po gabim e keni duket sikur jeni rit nje nje fshat te prapambetet malsoresh e prdore Ledijanen per publikun me ne fund deshe i paster te dalesh

 29. Kristina Ekou

  Kristina Ekou

  17 ditë më parë

  Je ma i miri mevlan je 1 i përputhen ❤❤🤗🤗🥀🥀☺️☺️☺️☺️

 30. Ardiana Ardiana

  Ardiana Ardiana

  17 ditë më parë

  Mos vuaj duke kendu per at se meriton boll ke hakat me xhdo forc me xhdo tmir po asaj siboet esgje mir sja vlen shih rugen tende ti meriton gjithcka☀💎

 31. Dorina rina

  Dorina rina

  17 ditë më parë

  Super

 32. Goni Keci

  Goni Keci

  18 ditë më parë

  Bravo per kengen,Zoti te bekoft prane familjes tende

 33. Sarandi Saranda

  Sarandi Saranda

  18 ditë më parë

  Po ti je femer qe do ledjanen ajo te beri legen po ti prap kenaqesh qe behesh ashtu mevlan me vjen keq je legen i lindur

 34. Xhulion Hoxha

  Xhulion Hoxha

  18 ditë më parë

  Kenge e bukur e kjo gjith kenget qe ke bere bravo te pergezoj je nje ze perfek i ikones shqiptare te pershendes nga nje fshat i Pogradecit ne kufi me Maqedoninë te shikonim si familje ne emisionin perputhen top channel je me i miri nga gjithë ne perputhen po

 35. Ma Baj

  Ma Baj

  18 ditë më parë

  Suksese super 😍👌👌

 36. stamatis metua

  stamatis metua

  18 ditë më parë

  Je ndar nga ledjana

 37. kolim jone

  kolim jone

  18 ditë më parë

  Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur

 38. Liljana G Stafa

  Liljana G Stafa

  18 ditë më parë

  Mos vajto me per ledianen se nuk ja vlen se po i jep shum rendesi duke i kenduar boll nuk te meritoj thjesht te perdori skenari i saj ish cdo gje per tu ber e famshme

 39. ALKUKES

  ALKUKES

  18 ditë më parë

  O mevlo po e dhjas fare po shko gjej nuse e lej konget e dashnis se shko ve 50 vjeq

 40. Shyhrete Xhema

  Shyhrete Xhema

  18 ditë më parë

  Suksese mevlan keng shummmmmm e bukur edhe e mrekullishme❤❤❤❤👌👍👏❤❤❤❤❤❤❤❤😗😘😚😙😍

  • kolim jone

   kolim jone

   18 ditë më parë

   Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit

 41. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 42. yasio bolo

  yasio bolo

  19 ditë më parë

  Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur

 43. Xhevahire Doçaj

  Xhevahire Doçaj

  19 ditë më parë

  Comenets 💋💋💋💋💋💋

 44. ILE ILJA

  ILE ILJA

  19 ditë më parë

  Sa bukurë Shuumë Suksese edhe në Dashuri ⭐👌

 45. Matilda Like

  Matilda Like

  19 ditë më parë

  A u nda Lediana dhe mevli😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 46. Hirmijet Memedi

  Hirmijet Memedi

  20 ditë më parë

  Shume e bukur,te Ben me lot😢

  • yasio bolo

   yasio bolo

   19 ditë më parë

   Shum autone

 47. Stela Verca

  Stela Verca

  20 ditë më parë

  Super këngë.😘😘😘 Të gjitha këngët e Mevlit janë super.❤❤❤

 48. Ardiana Ardiana

  Ardiana Ardiana

  20 ditë më parë

  Me antonelen shkoni cift te dii 💟💟☀☀

 49. klajd noka

  klajd noka

  20 ditë më parë

  Aman sa lek i pagun adminat qe me t fshi komentet negative se ta boj un me gjys cmimi

 50. Teuta Daci

  Teuta Daci

  20 ditë më parë

  Beautiful Song Mevlan Haroje ,Haroje 💔💔💔

 51. Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  20 ditë më parë

  👍

 52. Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  20 ditë më parë

  🤙

 53. Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  20 ditë më parë

  💯

 54. Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  20 ditë më parë

  😎

 55. soiung toiue

  soiung toiue

  20 ditë më parë

  Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit

 56. bana lleshi

  bana lleshi

  20 ditë më parë

  Bravo Mevlan shume bukur 🇦🇱

 57. Lize Deda

  Lize Deda

  20 ditë më parë

  Zoti te nimofte ty ne karrjren tane Mevlane emocenuse kjo kage

 58. Reni Koci

  Reni Koci

  20 ditë më parë

  Respect

 59. ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ

  ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ

  20 ditë më parë

  Bravoooooooooooo je yll dhe kenga super yll

  • soiung toiue

   soiung toiue

   20 ditë më parë

   Wowow🥺😳💖

 60. bocoy noiu

  bocoy noiu

  21 ditë më parë

  Shum autone

 61. gerti nezha

  gerti nezha

  21 ditë më parë

  Xfgs

 62. Cela Hanife

  Cela Hanife

  21 ditë më parë

  Sukse Bravo bello sei bellissimo davero

 63. Esmeralda Kurti

  Esmeralda Kurti

  21 ditë më parë

  Mevlan Shaba je ma i miri kengetar. Jena shume krenar me ty. Por nje kenge per kavajen tone kur do e nxjerresh

 64. Lando Foleta

  Lando Foleta

  21 ditë më parë

  super mevlo

  • bocoy noiu

   bocoy noiu

   21 ditë më parë

   Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo

 65. xhuljano duli

  xhuljano duli

  21 ditë më parë

  29.05.2021 hala ngohet !!

 66. Dava May

  Dava May

  21 ditë më parë

  Ledjana vetem me nigjo une te kuptoje fare mire Pore une e ngjova kure Mevlanin kue tha Antonela per mue nuke ashte kure gja vetem si shoqe por mendou te lutem se Mevlani te Done me gjithe shpirte vetem kengen qe te kendon . Mua ma kepute shpirtin prandaj meduhu edhe nji here pyteni zemren tane Ledjana dhe ju uroje sa ma shpejt te Rregullohni ju pershendes nga Gjermania jepja edhe nji shance

 67. Dallandyshe Dyshe

  Dallandyshe Dyshe

  21 ditë më parë

  Je me i mire mevlan te rujt zoti❤️

 68. Rock girl

  Rock girl

  21 ditë më parë

  E para qe po bej koment je super melvi

 69. Lyrics Girl

  Lyrics Girl

  21 ditë më parë

  Lediana left the chat 💬

 70. HIRAETH SERENITY

  HIRAETH SERENITY

  21 ditë më parë

  Aman o Mevlan hiq dore se sje per kenge, i bon zbor Autotunes ti bashke me perputhasit tjere

 71. anila elezi

  anila elezi

  21 ditë më parë

  te lumy mevlan zoti te rujt ty me antonelen

 72. Tauland Pazi

  Tauland Pazi

  21 ditë më parë

  Njesh je Mevlan ✋✋✋

  • Rock girl

   Rock girl

   21 ditë më parë

   👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤

 73. couple_rn_fp

  couple_rn_fp

  21 ditë më parë

  Wowow🥺😳💖

 74. Alexandra Take

  Alexandra Take

  21 ditë më parë

  Vdes per kte Keng🥰🥰🥰🥰🥰

 75. Ariel Elezi

  Ariel Elezi

  21 ditë më parë

  Mos kendo mo o njish se po na dhemb barku💩💩💩

 76. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire Menkshi

  22 ditë më parë

  Lediana Super ⭐️

 77. Be Uvejsi

  Be Uvejsi

  22 ditë më parë

  Meshum Autotune se ss zeri real thua qe nuk kendon mevlani

 78. Gezim Brunga

  Gezim Brunga

  22 ditë më parë

  Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo

 79. Klodi Mali

  Klodi Mali

  22 ditë më parë

  respekte na hamburgu ✌☝️

 80. Marias Youn

  Marias Youn

  22 ditë më parë

  Kush po kendon qet ka mar ty Mevlan nspot se qeky zeri yt nuk esht shum ka dallim prej kengeve tjera tuat

 81. andrea Sariu

  andrea Sariu

  22 ditë më parë

  Asgje nk keni dashur vec fames dhe te krijoni muzik kot palidhje

 82. Aurora Gjini

  Aurora Gjini

  22 ditë më parë

  Mevli-👑👑

 83. Xhevahire Doçaj

  Xhevahire Doçaj

  22 ditë më parë

  ♥️♥️❤

 84. Jam Illyropian

  Jam Illyropian

  22 ditë më parë

  Gjith deshtaket e Europes ne muzike dhe art kthehen ne Shqiperi e bohen te famshem 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 85. Leonel Bukri

  Leonel Bukri

  22 ditë më parë

  Kavajsi mutit, u bo ky

 86. asioe kiou

  asioe kiou

  22 ditë më parë

  👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤

 87. markel cenko

  markel cenko

  22 ditë më parë

  Ca lesh kenge esht kjo aman

 88. Denisa Elezi

  Denisa Elezi

  22 ditë më parë

  👏👏🥰🥰🥰

 89. Ariol Brittany

  Ariol Brittany

  22 ditë më parë

  Its Great Mevlan

 90. Emiljano Dushku

  Emiljano Dushku

  22 ditë më parë

  Kan dal llafe qe je lidh me Ana Kaurin?

  • asioe kiou

   asioe kiou

   22 ditë më parë

   Kush i pelqen LEDIANA te kometoj

 91. Thisis Soni

  Thisis Soni

  22 ditë më parë

  10 8TOR 2018 💔 V

 92. Pranvera Seferi

  Pranvera Seferi

  22 ditë më parë

  O zot sa mir kenga jep shum emocion

  • Pranvera Seferi

   Pranvera Seferi

   20 ditë më parë

   Jooo esht e mire

  • Taulant Kasaj

   Taulant Kasaj

   20 ditë më parë

   Muzik varrezash

 93. aiatje atjektu

  aiatje atjektu

  22 ditë më parë

  Vetem kengetar sje o Mevli mund te jesh aktor i mire por jo kengetare

 94. Inis Sini

  Inis Sini

  22 ditë më parë

  ❤️❤️

 95. Elona Leka

  Elona Leka

  22 ditë më parë

  Me knu ske za hic prz te rrofte emri qe more ne perputhen

 96. Ibadete Latifi

  Ibadete Latifi

  22 ditë më parë

  💥💥

 97. Luiza Luiza

  Luiza Luiza

  22 ditë më parë

  Gabove o mevlan Antonela do te kishte ber te lumtur. Kerkoi asaj shancin e dyte.

 98. Erzan Qejvani

  Erzan Qejvani

  22 ditë më parë

  O mevlan je me i miri o ledjana qaike bo mevlanit bre 💔💔💔💔💔💔

 99. Anxhelina Mema

  Anxhelina Mema

  22 ditë më parë

  Shum bukur kenget e tua mevlan bravo

 100. saフmo7ondon

  saフmo7ondon

  22 ditë më parë

  Zeri si i stines...fut zerin tend o mevlo

Faqja Tjeter