Argëtim

Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente 

 1. Visar Kalludra

  Visar Kalludra

  5 orë më parë

  Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

 2. Vjolca Elmas

  Vjolca Elmas

  7 orë më parë

  Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

 3. Irisa Amelia

  Irisa Amelia

  10 orë më parë

  Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

 4. shqiprim Bytyqi

  shqiprim Bytyqi

  10 orë më parë

  O ku jeni bossat jeni shum te mir

 5. Vilma Dhiari

  Vilma Dhiari

  17 orë më parë

  Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 6. Eron Kadriu

  Eron Kadriu

  18 orë më parë

  ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 7. Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  18 orë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 8. Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  19 orë më parë

  Faleminderitshumeshumeyll

 9. Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  19 orë më parë

  Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 10. Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  19 orë më parë

  Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 11. xhulia bajollari

  xhulia bajollari

  19 orë më parë

  💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 12. Zanarabja Zanarabja

  Zanarabja Zanarabja

  Ditë më parë

  P

 13. lina kalo

  lina kalo

  Ditë më parë

  Bravooooo mevlan

 14. Albioni Bossi

  Albioni Bossi

  Ditë më parë

  Mevli ka zë te omël 😍😎

 15. Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  2 ditë më parë

  👍

 16. Eljesa Qaja

  Eljesa Qaja

  2 ditë më parë

  Aaaaaaa juli sibon

 17. Anna23 Anna23

  Anna23 Anna23

  2 ditë më parë

  Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 18. Seldi Seldi

  Seldi Seldi

  2 ditë më parë

  O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 19. Antonio Godaj

  Antonio Godaj

  2 ditë më parë

  On fire juli

 20. Roksana Roksana

  Roksana Roksana

  3 ditë më parë

  Dayfske

 21. Klevis Beqiraj

  Klevis Beqiraj

  3 ditë më parë

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 22. Elsida Rrucaj

  Elsida Rrucaj

  3 ditë më parë

  Lum si ti mevli

 23. blerim bardhi

  blerim bardhi

  3 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 24. Andrin Hoxha

  Andrin Hoxha

  3 ditë më parë

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 25. Adis Dauti

  Adis Dauti

  3 ditë më parë

  Ytyy56655h0

 26. Kanina Kanina

  Kanina Kanina

  4 ditë më parë

  Vazhdoni kështu

 27. egi egushi

  egi egushi

  4 ditë më parë

  😁😁😁👌 Shum te mir

 28. Constantine The Great

  Constantine The Great

  4 ditë më parë

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 29. Bledi Shaho

  Bledi Shaho

  4 ditë më parë

  Nevlan Juli jeni me specialet

 30. Donika Zana

  Donika Zana

  4 ditë më parë

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 31. Lume Memini

  Lume Memini

  4 ditë më parë

  😍😍😍

 32. Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  4 ditë më parë

  😎

 33. Olsi Deejay

  Olsi Deejay

  4 ditë më parë

  alpast.info/one/video/gYCJ0auEZIXQhNQ

 34. Selavdi Nevzadi

  Selavdi Nevzadi

  5 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 35. Hello Bro

  Hello Bro

  5 ditë më parë

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 36. Edi Kukeli

  Edi Kukeli

  5 ditë më parë

  Super

 37. Bleonë Bilalli

  Bleonë Bilalli

  5 ditë më parë

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 38. Samsung Eljon

  Samsung Eljon

  5 ditë më parë

  Start janzoa

 39. Violeta Violeta

  Violeta Violeta

  5 ditë më parë

  Esht keng shume e bukur

 40. Reshat Ruci

  Reshat Ruci

  5 ditë më parë

  Qq

 41. Kela Alla

  Kela Alla

  5 ditë më parë

  Shumë bukur

 42. Vlore Vlore

  Vlore Vlore

  5 ditë më parë

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 43. Edin Iseni

  Edin Iseni

  5 ditë më parë

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 44. Eminemin Behluli12

  Eminemin Behluli12

  5 ditë më parë

  O juli shikoi pak floket

 45. Alba Hyskajysyyahsh

  Alba Hyskajysyyahsh

  5 ditë më parë

  Hahhahahahhahaha

 46. Rea Tenezhdolli

  Rea Tenezhdolli

  5 ditë më parë

  👏👏👏👏😍

 47. Lani Malka

  Lani Malka

  5 ditë më parë

  Bravo çuna

 48. Mina Stasi

  Mina Stasi

  5 ditë më parë

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 49. Sibora Gashi

  Sibora Gashi

  5 ditë më parë

  Bravo Mevli❤

 50. Cim Ibrahim

  Cim Ibrahim

  6 ditë më parë

  Cuna varikarsa julit si falet

 51. Nazmi Kallo

  Nazmi Kallo

  6 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 52. Shuke Doci

  Shuke Doci

  6 ditë më parë

  Super

 53. saimiri fier

  saimiri fier

  6 ditë më parë

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 54. Enkelejda Pjeci

  Enkelejda Pjeci

  6 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 55. don xhon fann

  don xhon fann

  6 ditë më parë

  Super keng

 56. erkida mhilli

  erkida mhilli

  6 ditë më parë

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 57. Keli Llojku

  Keli Llojku

  6 ditë më parë

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 58. ST BRUDA

  ST BRUDA

  7 ditë më parë

  #50K

 59. Ilda Hoxhaj

  Ilda Hoxhaj

  7 ditë më parë

  Super

 60. Ela Tatej

  Ela Tatej

  7 ditë më parë

  ,.tvvfvv

 61. Yo Yo

  Yo Yo

  7 ditë më parë

  Kot fare.

 62. Johnny Johnny

  Johnny Johnny

  7 ditë më parë

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 63. Korc Korc

  Korc Korc

  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 64. Enea Albajrami

  Enea Albajrami

  7 ditë më parë

  Gabime

 65. Alma Fetahaj

  Alma Fetahaj

  7 ditë më parë

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 66. Kevi Xhebraj

  Kevi Xhebraj

  7 ditë më parë

  Ddsmfndnfm

 67. Nazmi Hidri

  Nazmi Hidri

  7 ditë më parë

  Super

 68. Altin Almadhi

  Altin Almadhi

  7 ditë më parë

  Yll te dy ju lumt goja

 69. Ardjana Mena

  Ardjana Mena

  7 ditë më parë

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 70. Mani Hoxha

  Mani Hoxha

  7 ditë më parë

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 71. Altin Deda

  Altin Deda

  8 ditë më parë

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 72. Besjan Avdo

  Besjan Avdo

  8 ditë më parë

  Bravo juli mevli

 73. Rinora Metaj

  Rinora Metaj

  8 ditë më parë

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 74. Arbiensa Shahini

  Arbiensa Shahini

  8 ditë më parë

  Juli i kapet emocionet

 75. Selca Edonis

  Selca Edonis

  8 ditë më parë

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 76. BONA KEVIN

  BONA KEVIN

  8 ditë më parë

  MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 77. Kejsi Sadikaj

  Kejsi Sadikaj

  8 ditë më parë

  So zjarr eshte vertet

 78. Imarius Cili

  Imarius Cili

  8 ditë më parë

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 79. Esmeralda Myslymi

  Esmeralda Myslymi

  8 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 80. Ela Ela

  Ela Ela

  8 ditë më parë

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 81. Donalda Ndreaj

  Donalda Ndreaj

  8 ditë më parë

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰

 82. Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

  8 ditë më parë

  Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

 83. Jonny boy

  Jonny boy

  8 ditë më parë

  Vini rripat o rrypaa

 84. alketa tashi

  alketa tashi

  8 ditë më parë

  Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

 85. Bardhule Elmazi

  Bardhule Elmazi

  9 ditë më parë

  Ju jeni ye fare

 86. Arjon Marra

  Arjon Marra

  9 ditë më parë

  Kur do beni ndonje keng tjeter

 87. Ona Topi

  Ona Topi

  9 ditë më parë

  Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 88. Yll Ukperaj

  Yll Ukperaj

  9 ditë më parë

  Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

 89. Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  9 ditë më parë

  ☝️

 90. Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  9 ditë më parë

  💯

 91. shpresa allushi

  shpresa allushi

  9 ditë më parë

  mevli shume bukur👑💖💖

 92. Antoneta Bletaj

  Antoneta Bletaj

  9 ditë më parë

  🇦🇲🚺👞

 93. albania albania

  albania albania

  9 ditë më parë

  Fhgtujvhyyuy🤩

 94. Ona Topi

  Ona Topi

  9 ditë më parë

  Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

 95. Mario Martin

  Mario Martin

  9 ditë më parë

  NaSn

 96. Kamer Maloku

  Kamer Maloku

  10 ditë më parë

  Hdue e a e

 97. FF BENARD GAMERS

  FF BENARD GAMERS

  10 ditë më parë

  Ne durres😐😐😐

 98. Asllan Jonuzi

  Asllan Jonuzi

  10 ditë më parë

  - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

 99. Papi Musaja

  Papi Musaja

  10 ditë më parë

  Shumirjulbhmes

 100. Vjollca Lumaj

  Vjollca Lumaj

  10 ditë më parë

  Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘

Faqja Tjeter