Mevlan Shabës i vjedhin identitetin


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpast for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente 

 1. eli el

  eli el

  Ditë më parë

  Elmazi nga kavaja 🤣🤣🤣🤣👏👏

 2. Enea Alcani

  Enea Alcani

  2 ditë më parë

  Mevjani 1-ish

 3. Arta Prendi

  Arta Prendi

  3 ditë më parë

  Shum bukur bravo 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 4. Bledjan Kurti

  Bledjan Kurti

  3 ditë më parë

  Njesh je o egi

 5. Emanuel Tabaku

  Emanuel Tabaku

  4 ditë më parë

  Imituesi i mevlan shabes 😂

 6. Baby Nefeli

  Baby Nefeli

  4 ditë më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije Hidhni nje sy ☺️

 7. HASTA LA VISTA KS

  HASTA LA VISTA KS

  5 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Ohhh vdiqa ore😂😂😂😂😂

 8. Emilio Prenga

  Emilio Prenga

  7 ditë më parë

  Edhe pse kjo loja e perputhen me skenar dhe me fantazi te regjizorve.. Ky Quni doli me I talentuari dhe me I thjeshti... Ta bafte zoti mare.

 9. fanatics tirona

  fanatics tirona

  7 ditë më parë

  Paske views ne yt paske fansa gjith andej por per 2mij euro tbj te kendosh si bilbil kendej -Dmk😁

 10. 1k Subscribers before august 😳

  1k Subscribers before august 😳

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂

 11. Elvira Aga

  Elvira Aga

  8 ditë më parë

  mevli eshte super mevli i vertet

 12. banga gem

  banga gem

  9 ditë më parë

  🐇⛷⛷⛷⛷⛷🏂🙀

 13. mirjana Kaja

  mirjana Kaja

  10 ditë më parë

  Shaba

 14. Aviation Fans Albania

  Aviation Fans Albania

  10 ditë më parë

  🤣🤣🤣🔥

 15. Ολγα Βεις

  Ολγα Βεις

  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 16. Blersida Norja

  Blersida Norja

  10 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

 17. Besie Visha

  Besie Visha

  11 ditë më parë

  nuk e ben dot Mevlanin imito ndonje tjeter ai eshte yll.

 18. centrale bishtikalldremit

  centrale bishtikalldremit

  11 ditë më parë

  Hahaha edhe kur te pjerdhesh do ri mbrapa teje e fort kjo

 19. Mira P

  Mira P

  11 ditë më parë

  Aktori qe luan Mevlanin me i miriiii

 20. Stefi Kreka

  Stefi Kreka

  11 ditë më parë

  Ku u be dhe ky fshatari

 21. Vera Muho

  Vera Muho

  11 ditë më parë

  Hahaha

 22. Aria Xhemo

  Aria Xhemo

  11 ditë më parë

  Mevlani sulltani.

 23. Eva Evisa

  Eva Evisa

  11 ditë më parë

  Lotëëëëë

 24. Ana Geci

  Ana Geci

  11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 25. dajana laska

  dajana laska

  11 ditë më parë

  Ja mori që ja mori edhe 1000 € 😀😀😀

 26. Perparim Gashi

  Perparim Gashi

  11 ditë më parë

  😂😂😂😂

 27. tv

  tv

  11 ditë më parë

  😂😂😂😂

 28. Aa Bb

  Aa Bb

  11 ditë më parë

  Hahahaha lot

 29. Aferdita Duka

  Aferdita Duka

  11 ditë më parë

  😘🤩😍

 30. Julian Fier

  Julian Fier

  11 ditë më parë

  Ohhhh mevlanshabaa je i madh prz 🥺🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥🔥

 31. Julian Fier

  Julian Fier

  11 ditë më parë

  Jo mo jo hahahahah lottttt 🤣🤣🤣🤣🤣

 32. Marina Ruci

  Marina Ruci

  12 ditë më parë

  o visjan e ke ber shum bukur rolin bravo

 33. Joanna Usa

  Joanna Usa

  12 ditë më parë

  Edhe Kunedit sa emisione tjera perputhen te behen Mevlani do Te mbetet 1 shi pa diskutim ,Repsect Mevlan 👍

 34. Mile Mile

  Mile Mile

  12 ditë më parë

  Je yll mevlo suksese

 35. Rate Respi

  Rate Respi

  12 ditë më parë

  Hahahah edhe Kur t pjerdh mrapa Teje hahahaha

 36. Eleni Menemeni

  Eleni Menemeni

  12 ditë më parë

  Na hapet barkun... mevlani kengetar..

  • C Alb

   C Alb

   11 ditë më parë

   E para se te hynte ne Perputhen kengetar ishte s’ka ndonje gje wow, te tjeret u ben me vone

 37. Lindita Prencja

  Lindita Prencja

  12 ditë më parë

  😄😄😄o zot sa bukur e ka lujt Visjani👏👍

 38. Bertan Bera

  Bertan Bera

  12 ditë më parë

  Hi hi this morning is your appointment with your family today and your schedule is going well with 😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😙😜😜😜😜😜😜😜 of a British Columbia in which the American 🇺🇸 of a series of a major political and economic revolution that led to a o century old city to the north end of a p the new update and it is yo

 39. Abc Def

  Abc Def

  12 ditë më parë

  😂😂😂o Mvlan sa i mir qe je kudo ja del me sukses ,

 40. Albana Velaj

  Albana Velaj

  12 ditë më parë

  👏👏👏

 41. iamkida

  iamkida

  12 ditë më parë

  mevlani e meriton famen

 42. Yllka Malo

  Yllka Malo

  13 ditë më parë

  Sa te medhej jane

 43. Marie Pepa

  Marie Pepa

  13 ditë më parë

  😂

 44. next next

  next next

  13 ditë më parë

  Kur u bone dhe ti more bythgris me lujt me lek qe deri dje ke la banjot e gjetmanise. Po sa tkesh ket popull budall qe te klikon ty tu kendu me autotune e nuk klikojne kengetaret e vertete por klikojne baxhelkat si ana e melisa e gomaret si ty ne rregull jeni

 45. Aldahysenaj gokgoz

  Aldahysenaj gokgoz

  13 ditë më parë

  Super aktor👏👏👏

 46. Blerta Rizo

  Blerta Rizo

  13 ditë më parë

  Bravo Mevlan

 47. Nomi Sinani

  Nomi Sinani

  13 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa te mir te dy

 48. jfihgudbx bfjjfhrjd

  jfihgudbx bfjjfhrjd

  13 ditë më parë

  Mevlan gruaja🤣

 49. Durres Durres

  Durres Durres

  13 ditë më parë

  O katnar Kavaje...a ta keqen e cunit ere ta keqen, je mret je. Zoti ta pruft mara ishallah e cuno, ene me i nuse ishallah.

 50. Lela M

  Lela M

  13 ditë më parë

  Soooo Funnnny 😍 ❤️ ❤️

 51. Prizren 123

  Prizren 123

  13 ditë më parë

  Uuuu vdiqa tujqesh 🤣🤣🤣🤣👍

 52. Naile Temq

  Naile Temq

  13 ditë më parë

  Mevlani 👍👍👍👍👍

 53. berti97

  berti97

  13 ditë më parë

  Bravo 👏 mevlan por edhe visjani super aktor

 54. E Kam Me Vete

  E Kam Me Vete

  13 ditë më parë

  Ahahahahhaha Mevlani koncerte. Fundi botes ahahhaha ahahha vdiqaaaa

 55. Elo Kot

  Elo Kot

  13 ditë më parë

  Nuk e di pse e dun kaq shum njerezit ore ket mashtrus se jan bo te famshem edhe 1 njeri ma merr menja se nuk e ndihmojne

  • Aldo B

   Aldo B

   13 ditë më parë

   Ca nenkupton me mashtrues ti o plak? Kujt i ka vjedh ky qe osht mashtrues, me punen e vet ka arrit aty ku ka arrit e po mos te shaje ti rob neper komente me siguri do arrije dhe ti ma nalt se ai. Mashtrues jane ata qe te vjedhin taksat ty perdit jo Mevlani qe ska asnji ndikim ne jeten tonde

 56. Vlore Vlora

  Vlore Vlora

  13 ditë më parë

  😅😅😅😅😅😅😅😅

 57. Ardian Cela

  Ardian Cela

  13 ditë më parë

  Sa mire aktron Mevlani 👏🏻😉

  • Bledialroed PSN

   Bledialroed PSN

   5 ditë më parë

   Ka eksperienc ne perthithen

  • Gaming Albania

   Gaming Albania

   8 ditë më parë

   po karin po

  • Klarisa

   Klarisa

   9 ditë më parë

   E ka pergatit olsa ate. Dipllom e fort ajo

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   11 ditë më parë

   Uuaa po ai edhe ne perputhen aktronte

  • sofia carson

   sofia carson

   12 ditë më parë

   Esht mesu ai

 58. Mitro Dedi

  Mitro Dedi

  13 ditë më parë

  Mevlan djali nuk duhet te jesh kaq i mir se ta marin njerzit per dobesi

 59. Jasharaj J

  Jasharaj J

  13 ditë më parë

  😍😍😍

 60. Ada Copani

  Ada Copani

  13 ditë më parë

  Mevlani

 61. Francesko Voka

  Francesko Voka

  13 ditë më parë

  Sa ngjankan😅😅

 62. Atid Itarba

  Atid Itarba

  13 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐😍😍

 63. S C

  S C

  14 ditë më parë

  Sa bukur e ka thon - Surrati jot Mevlani🤣🤣🤣😂😂🤍🤍🤍

 64. Eli

  Eli

  14 ditë më parë

  😅😅😅 nice Sulltani esht I pa zevendesushem

 65. Dioleta Gashi

  Dioleta Gashi

  14 ditë më parë

  Bravo Mevlan je djal dukat suksese ne jet dhe gjith tmirat e botes

  • Sabah Stena

   Sabah Stena

   8 ditë më parë

   Cfar bravot more haha ?

 66. barumbadum

  barumbadum

  14 ditë më parë

  Sa pergjajne!!!!

 67. edmond beqiri

  edmond beqiri

  14 ditë më parë

  Te don ekrani byrazer. Me thjeshtesin tende ke fituar zemrat e shume shqiptareve. Suksese o Mret

  • Mile_d 2020

   Mile_d 2020

   7 ditë më parë

   Cfare i ofron publikut ky mevlani?

 68. Lati Prezja

  Lati Prezja

  14 ditë më parë

  Hahaaaa sa kom qesh

 69. Lati Prezja

  Lati Prezja

  14 ditë më parë

  Bo se pash mzuri gjumi .spash mevlanin yll bote

 70. Lati Prezja

  Lati Prezja

  14 ditë më parë

  Haahaa sa bukur

 71. Maida's Channel

  Maida's Channel

  14 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 72. Gjergj Doci

  Gjergj Doci

  14 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 73. Marie Merkuri

  Marie Merkuri

  14 ditë më parë

  Mevlani ka lezet kudo qe shkon 😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 74. Zylfije Jusufi

  Zylfije Jusufi

  14 ditë më parë

  😂😂😂😂

 75. K L

  K L

  14 ditë më parë

  Komedia shipetare (sidomos e Klanit )ne ZI. Komedia pret nga Mevlan tallavaja.Pse ben 2000 euro ne shfaqje Mevlan tallavaja ? Zot na ndihmo!!!

  • K L

   K L

   12 ditë më parë

   Tallavaja gjithmone do kete PEEP te madh ne veshet e njerzve qe dine ceshte muzika dhe komedia e denje. Vazdoni me Mevlanin tani se e ka hapur telefonin.😀

  • Nimet Beqo

   Nimet Beqo

   12 ditë më parë

   Piiiip ! Personi që kërkoni e ka fikur telefonin Piiiip !

 76. Alberta Alameti

  Alberta Alameti

  14 ditë më parë

  M. 🤲🏽🤣😂🤣🤣🥰

 77. Hahahaha Hahahaha

  Hahahaha Hahahaha

  14 ditë më parë

  Hahahahahahs o sa mire po te njejt shum interesant si ngjajn po shume

 78. Shpetim Gjuzi

  Shpetim Gjuzi

  14 ditë më parë

  Hahaha 👍👍👍👍👍

 79. E H

  E H

  14 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse te Per’puthen gjithmone jane diskutuar si te pashem Andi 1-2, Fationi, Atdheu, etj ndersa ky jo. Mua ky me eshte dukur me terheqesi gjithmone, vec çalonte ne veshje, po e ka per syrin e keq😂

  • Mile_d 2020

   Mile_d 2020

   7 ditë më parë

   Qenka bere gabimi jetes qe nuk eshte diskutuar ky si i pashem..! hahah Po cfare thua o njeri ky paska ngelur halli i shqiptareve tani? Sa poshte kemi rene si popull.

  • Durres Durres

   Durres Durres

   13 ditë më parë

   Po lene mi cunin se katnar kavaje e kena, ku dim ne katnart me u vesh e robo. Meqe je knej, di gjo kuja o ajo qetja afer fteres?

 80. Erika

  Erika

  14 ditë më parë

  Sa te bukura i ka duart Mevlani😂😜😍

  • Latta Security

   Latta Security

   11 ditë më parë

   ma shpife

 81. Enkelejda Bilibashi

  Enkelejda Bilibashi

  14 ditë më parë

  Hhhhhaaaaaaa

 82. Von Ara

  Von Ara

  14 ditë më parë

  Te rujt zoti mevlo

 83. five stars

  five stars

  14 ditë më parë

  Së shpejti Mevlanin do e shohim edhe tu dhan lajmet ose motin, se u rritet shikueshmëria🤪😃🤣

 84. Visar Kastrioti

  Visar Kastrioti

  14 ditë më parë

  Ske talent per Muzik

  • Erika

   Erika

   14 ditë më parë

   Fiks si zeri i kenges eshte kur kendon ai nuk ka asnje ndryshim

 85. Edlira Hoxha

  Edlira Hoxha

  14 ditë më parë

  Elmazi 🤣

 86. Hatixhe Xhemo

  Hatixhe Xhemo

  14 ditë më parë

  Do you know that i don't want to see no one from perputhen but for Mevlanin i have a soft spot ,i can't help i one thing Atdheu pushed Shqipe to separate Ledjanen from Mevlanin. For sure is nothing between Antonela she Mevlan .maybe a song thats all .

  • Hatixhe Xhemo

   Hatixhe Xhemo

   14 ditë më parë

   @G Ll do te dish cfare mendoj , mendoj qe eshte nje djale genuine por ben ca gabime si e fali kaq kollaj Antonelen qe I solli te emen ja ngrinte zerin ledjanes sipas mides .nuk duhet ta lejonte pet hatrin e kohës se shpenzuar me Ledjanen.

  • G Ll

   G Ll

   14 ditë më parë

   You think so about this???

 87. Edlira Hoxha

  Edlira Hoxha

  14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 88. Anxhi M

  Anxhi M

  14 ditë më parë

  Mevlani: Jam femije i vetem 2 motrat e vellai i Mevlit: Left the chat😂 *Gjithsesi yll bote eshte*

  • Dritan Kalia

   Dritan Kalia

   13 ditë më parë

   Gjithsesi eshte skec 🤪

 89. lume Xhylani

  lume Xhylani

  14 ditë më parë

  Rrespekte pèr mevlani esht djal flori

 90. lume Xhylani

  lume Xhylani

  14 ditë më parë

  Sa bukur

  • Nok Jaku

   Nok Jaku

   13 ditë më parë

   Si rrushe qenke zemer

 91. High Class

  High Class

  14 ditë më parë

  Lot

 92. Baby Girl

  Baby Girl

  14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 93. Giulia Giulia

  Giulia Giulia

  14 ditë më parë

  Ma kput shpirtin ky Mevlani kur e shoh 😢🤣

  • Fred Taker

   Fred Taker

   12 ditë më parë

   Ta kput shpirtin me gje tjeter ty pjeshke🍆🍆

 94. Mehmet Kosova

  Mehmet Kosova

  14 ditë më parë

  Mevli baba

 95. ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  14 ditë më parë

  Mevlani😊😍😍❤👌👍

 96. Tani Hoxha

  Tani Hoxha

  14 ditë më parë

  O zotttt mevlan sa i mir

 97. Paris Hatzigeorgiou

  Paris Hatzigeorgiou

  14 ditë më parë

  Sa bukur e paskit bo 🤣🤣🤣

 98. Shyhret 123

  Shyhret 123

  14 ditë më parë

  kukuuu bre deka o Mevlan ruju se rrezik koka ky 👉kopija Mevlani hahaha😂😂😂😂

 99. Eriselda Dervishi

  Eriselda Dervishi

  14 ditë më parë

  Yll boteeee Mevlani🌟🤩

  • Eris Karreci

   Eris Karreci

   9 ditë më parë

   lene mo... do lejm koken per te... e pik e zez cna ka gjet

 100. C Alb

  C Alb

  14 ditë më parë

  Sa king Mevli ketu. Kamerat e Topit nuk e nxjerrin kaq king😂

  • Erika

   Erika

   14 ditë më parë

   E kane zbukuru me mire keta te Klanit e te mendosh qe ky eshte 1000 here me i mire live 😂

Faqja Tjeter