Meda - Shamija e beqarit (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Produced by: EmraCom
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: XL Films
Sponsor: Golden Hotel Prishtine

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1UftQN...
iTunes: music.apple.com/us/album/sham...

Komente 

 1. Freskim Çerkini

  Freskim Çerkini

  5 ditë më parë

  hello kur dal Meda .album ri 2021

  • Gzim

   Gzim

   2 ditë më parë

   Së shpejti! 🇦🇱❤️‍🔥💯

 2. Nercevanna Ibisi

  Nercevanna Ibisi

  6 ditë më parë

  bravo meda🙂 😘

 3. Ble Art

  Ble Art

  11 ditë më parë

  Kalle🔥🔥🔥 vendasi im Kalle 🔥🔥🔥

 4. Kenan Rizahi

  Kenan Rizahi

  13 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 5. Bukurije Sejdi

  Bukurije Sejdi

  14 ditë më parë

  💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍💯

 6. uerda adi

  uerda adi

  16 ditë më parë

  kalle kalle Med Zoti te bekoft qe na knaqe 🤩🤩🤩🤩🤩

 7. kreshnik sadikaj

  kreshnik sadikaj

  18 ditë më parë

  ⭐😍👍👍👍👍

 8. Xheneta Xheneta

  Xheneta Xheneta

  20 ditë më parë

  Bravo meda 🙂💕

 9. Resmije Trmcic

  Resmije Trmcic

  20 ditë më parë

  super kege si gjithon meda na kenagje me kenget te bukra qe nxjerr te begoft yoti tz e familjen te bukur

 10. Djemailj Nuhiu

  Djemailj Nuhiu

  20 ditë më parë

  ja medo spo ban mo kerkush darsem... u mushem men

 11. Fazile Ramaj

  Fazile Ramaj

  26 ditë më parë

  Mir ke than meda se shoqnija vjen e shkon a dashnija e familja meet gjithmon

 12. Suzana Molla

  Suzana Molla

  26 ditë më parë

  Ku i gjen Keti kenge te mira kaq mire bravo na kenaqe zemren🌹🌹🌹♥️

 13. Veseli Ardita2020

  Veseli Ardita2020

  26 ditë më parë

  😃😀

 14. Petrıt Berısha

  Petrıt Berısha

  Muaj më parë

  Goja t lumt o med goja qet sheqer e mjalt

 15. suzana molla

  suzana molla

  Muaj më parë

  BRAVA MEDA NA KENAQE ME KENGET E TUA SHUM TE BUKURA JE BILBILI I KOSOVES DHE I SHQIPNIS QE UNE TU TE NDIGJOJ GJITHMON TE LUMT

 16. Hello OO

  Hello OO

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏

 17. Maksut Beganaj

  Maksut Beganaj

  Muaj më parë

  ♥️♥️♥️

 18. Mari Ja

  Mari Ja

  Muaj më parë

  Ky Modeli i Klines ne Videoklipe spo ja leshon kujt vendin 😀

 19. Flori Mflo

  Flori Mflo

  Muaj më parë

  Bravo Meda je i papare 💤🤲

 20. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  Si gjithmonë këngët i bën super me atë zë të bukur që ke.🇦🇱🇦🇱Meda je më i miri

 21. Mario Selishta

  Mario Selishta

  Muaj më parë

  Med nona je 🙏🙏

 22. miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  TE LUMT GOJA SUPER KONG PER VITIN 2021 HITT 🥰🥰🥰🥰🥰

 23. Ndue Tarazhi

  Ndue Tarazhi

  Muaj më parë

  Nejbrjrbr😘😘🙉❤💋❤💖👫

 24. alida flus

  alida flus

  Muaj më parë

  Shum e bukur te lumt Goja 👏👏

 25. Donika Kodra

  Donika Kodra

  Muaj më parë

  Hajde med sa bukur i paske gjet ata fjal❤❤❤❤❤❤❤

 26. seiom jvony

  seiom jvony

  Muaj më parë

  Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   Muaj më parë

   A ka beqari shami a

 27. Imer Imeri

  Imer Imeri

  Muaj më parë

  💃💃💃💃👏👏

 28. doire aintu

  doire aintu

  Muaj më parë

  T’lumtt kangg shum e bukurr ✨✨👏🏻👏🏻

 29. sokin jon

  sokin jon

  Muaj më parë

  Bravo👌🏻🥇

 30. bilinas mini

  bilinas mini

  Muaj më parë

  Ah,me ne fund nje keng 4 Minuta😍😍

  • alida flus

   alida flus

   Muaj më parë

   Goja te lumt 👌👌👌

  • seiom jvony

   seiom jvony

   Muaj më parë

   Goja te lumt 👌👌👌

 31. Lukicvv Lukic1

  Lukicvv Lukic1

  Muaj më parë

  Bravo trimi i kosovesju jemi mete fort e met irt

 32. opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

 33. Burim Zairi

  Burim Zairi

  Muaj më parë

  Gjith hite te bukura 🤩👌

  • doire aintu

   doire aintu

   Muaj më parë

   Te lumt goja meda

  • sokin jon

   sokin jon

   Muaj më parë

   Sa do doja te martohesha kete ver edhe per veti po edhe per bab e nan zemra mal ju kish ba

 34. Eliesa Lesa

  Eliesa Lesa

  Muaj më parë

  Meda bravo kusheri

 35. Lindi Dauti

  Lindi Dauti

  Muaj më parë

  Suksese 👍👍

 36. hen ko

  hen ko

  Muaj më parë

  Je si perhere I mrekullushem, Te Bekoft Zoti 🙏🙏🙏

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Muaj më parë

   🔥🔥🔥👌👍

 37. Pajtesa Gjoci

  Pajtesa Gjoci

  Muaj më parë

  Baravooo Meda shum bukur e ki zoni te embel

 38. Have Hoxhaj

  Have Hoxhaj

  Muaj më parë

  Dhe Meda qe gjithmonë din me ja vu vulen kangve dhe din me qka me kall dasmen 🔥🔥🔥🔥🔥

  • Peja Kosovo

   Peja Kosovo

   Muaj më parë

   ♥️

 39. wesla Era

  wesla Era

  Muaj më parë

  80 t by

 40. lule arta

  lule arta

  Muaj më parë

  A ka beqari shami a

  • Skenda 1234

   Skenda 1234

   7 ditë më parë

   Ka pas dikur tash nuk ka më

 41. bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  Hajde medè hajde e 🔥

  • hen ko

   hen ko

   Muaj më parë

   👏👏👏

 42. Sadik Laha

  Sadik Laha

  Muaj më parë

  Mashlla 👌

 43. Fadilj Bedzeti

  Fadilj Bedzeti

  Muaj më parë

  Zjarrr👍👍👍

 44. Geg Netherlands

  Geg Netherlands

  Muaj më parë

  Goja te lumt 👌👌👌

 45. xhuli Xhuli

  xhuli Xhuli

  Muaj më parë

  Super kenge si gjithmon meda na kenaq me kenget e bukura qe nxjerr te begofte zoti ty e familjen tende te bukur😘🇦🇱

 46. sputnik 5

  sputnik 5

  Muaj më parë

  Sa do doja te martohesha kete ver edhe per veti po edhe per bab e nan zemra mal ju kish ba

 47. Gamer for roblox

  Gamer for roblox

  Muaj më parë

  Te lumt goja meda

 48. Ledina Dodaj

  Ledina Dodaj

  Muaj më parë

  Kengetari im i preferuar

 49. Ledina Dodaj

  Ledina Dodaj

  Muaj më parë

  Yll je meda

 50. Maki Luma

  Maki Luma

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥👌👍

 51. Laurenc Rroli

  Laurenc Rroli

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥

 52. Yakoz ZT

  Yakoz ZT

  Muaj më parë

  MEDAAA JE T'AIMMEE

 53. Mubera Abduloska

  Mubera Abduloska

  Muaj më parë

  Bravo 👏 🇦🇱

 54. Mubera Abduloska

  Mubera Abduloska

  Muaj më parë

  Bravo 👏

 55. Hana Hana

  Hana Hana

  Muaj më parë

  Si gjithmone nr 1 .

 56. ❤💤👈

  ❤💤👈

  Muaj më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏💤👈?Medin 😘?Meda ?👈perfekt 👌💤👈keng halla😉

 57. jona nikolli

  jona nikolli

  Muaj më parë

  😍😍 ah mu knaq zemra ..urime shm kenge e bukur

 58. Dren Miroci

  Dren Miroci

  Muaj më parë

  Bravo med shum shukse te rujt zoti ty dhe gjith familjen tende je nje leqend e muzikes pupullore dhe per keng te dasmave 🍷🍷🍷🍷🍷🍷❤❤❤❤❤❤

 59. Milihate Loshaj

  Milihate Loshaj

  Muaj më parë

  O sa bukur

 60. Ελενα Σαρικα

  Ελενα Σαρικα

  Muaj më parë

  🙏🙏🙏⭐⭐🇦🇱❤️❤️Meda zoti te bekoft ty bashke me familjen tuaj !!!

 61. Rami Drenica. Rita ora◇ USA ♡

  Rami Drenica. Rita ora◇ USA ♡

  Muaj më parë

  👍🏻Meda 🎶🔊🔉📯🎛🎚🎙🙎‍♂️🎙🎸🎷🎙🙎‍♂️🎶🎶🎶🎶Francais kosova Drenica 💫🇽🇰🇨🇵🇺🇸☕☕☕☕☕🙎‍♂️

 62. Lindi Afas

  Lindi Afas

  Muaj më parë

  ahhhhh cna kalle sidomos ne keto atmosfere dasmash

 63. Dorinela gjomarkaj

  Dorinela gjomarkaj

  Muaj më parë

  Me renqethet mishi. Sa bukur

 64. N Melenica

  N Melenica

  Muaj më parë

  Bravo 💫💫Shum e bukur kanga 🤲🏻Te lumt 💫💫

 65. Fioralba Merko

  Fioralba Merko

  Muaj më parë

  Si gjithmone bravooooo!👏👏👏

 66. Marinela Mehmeti

  Marinela Mehmeti

  Muaj më parë

  Te lumte goja Meda 🔥🔥

  • alida flus

   alida flus

   Muaj më parë

   😍😍 ah mu knaq zemra ..urime shm kenge e bukur

 67. Skenda 1234

  Skenda 1234

  Muaj më parë

  Dashnia nuk blihet po fitohet me respekt

 68. Elisona Reci

  Elisona Reci

  Muaj më parë

  Ma i miri prej krejtve MEDA ska 1ne bote si ky kengetar 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

  • Rrok Sallaku

   Rrok Sallaku

   19 ditë më parë

   Shume bukur te bekoft zoti

 69. Senad Nuradini

  Senad Nuradini

  Muaj më parë

  Meda du bist der beste Mann ☝️

 70. Drita Berisha

  Drita Berisha

  Muaj më parë

  Suksese Meda kenga shume e bukur 👍👌👍😊

 71. Gzim

  Gzim

  Muaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 72. Meslim Elezaj

  Meslim Elezaj

  Muaj më parë

  Te lumtur bravo medi brgjegjja

 73. Shasene Berisha

  Shasene Berisha

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤🕊🇽🇰🇦🇱

 74. Liridon Tafaj

  Liridon Tafaj

  Muaj më parë

  💥💥💥💞🔥🔥🔥🔥⭐⭐

 75. Elda Klodi

  Elda Klodi

  Muaj më parë

  Te lumt meda zoti te bekoft se bashku me familjen tende te bukur te pershendesim gjith shqiptart ne Gjermani 😍🥰😍🥰😍🥰😍⭐⭐

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Muaj më parë

   Legjenda e Muzikes 👍👍👍

  • Peja Kosovo

   Peja Kosovo

   Muaj më parë

   😂🙂🙃😉😊😇😀😃😁😅😅😘😘😚🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💗❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💙💟💕💞💋💘💖💋❣❣❣❣💖💖💖🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🤶🤶🤶🤶🤶🤶🤶🤶🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💏💏💏💏💏💏💏💏💑💫💯💚💙💜💛💙🤎💜🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡💋💋💋💋💌💘💋💌😭🥺😭😱😖😨🥺🥺😯😲😳🤪😝😛😙😙😘😛😋😋😋😋😛😛😛😘😘😘😘😗😗😗😗😗😗☺☺☺😚😚😙😙😙😙🐺⚘⚘⚘🌷🌷🌹🌹🥀⚘🌷🌹🌹🌹⚘🌷🌹🌹🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌹🌹⚘🌷🥀🥀☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😲😯😘😘😛😝🤪😚☺

  • Peja Kosovo

   Peja Kosovo

   Muaj më parë

   💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗💗💗💗❤❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  • Peja Kosovo

   Peja Kosovo

   Muaj më parë

   😀😃😂🙂🙃😉😊😍🤩🤩😘😗🤪😜😛😋😝🥰🥰😅😆😁😄😃😃😂🙂😍🤩🙃😉😗😘🤩😋😛🤪😝😚🥰😔😶😏🤭🤫🤔🤨😐🤗😌🤥🤕😪🤧😟🥺😦😱😱😭😣😓😩😩💋💗😽

  • Margot Konjevic

   Margot Konjevic

   Muaj më parë

   Mashalla suksese

 76. fernando doçi

  fernando doçi

  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏

 77. Adifet Memedi

  Adifet Memedi

  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 78. rrahman sadiku

  rrahman sadiku

  Muaj më parë

  Hallall meda je i prsh. Nga Badkrozingen

 79. Ali Haziri

  Ali Haziri

  Muaj më parë

  Hajde medè hajde e 🔥

 80. Mendi Sejfijaj

  Mendi Sejfijaj

  Muaj më parë

  Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

 81. Sidorela Lala

  Sidorela Lala

  Muaj më parë

  👏👏👏

 82. Elona Markaj

  Elona Markaj

  Muaj më parë

  Ah,me ne fund nje keng 4 Minuta😍😍

 83. enio marku

  enio marku

  Muaj më parë

  Zjarrrrr Meda

 84. Besarta Shala

  Besarta Shala

  Muaj më parë

  bravoo 👍😍😍😍

 85. Mirjeta Islami

  Mirjeta Islami

  Muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰

 86. Jovan Karaj

  Jovan Karaj

  Muaj më parë

  Te kendofte jeta sic kendon me gjith shpirte Super jeni 💥💥💥

 87. Drane Preci

  Drane Preci

  Muaj më parë

  Super👏

 88. Joker S

  Joker S

  Muaj më parë

  O Med o yll!

 89. Bajram-Ariela Jakupi

  Bajram-Ariela Jakupi

  Muaj më parë

  Legjenda e Muzikes 👍👍👍

 90. briken camaj

  briken camaj

  Muaj më parë

  Super kng je ipa par Brravo meda je 1

 91. Nora Vesele

  Nora Vesele

  Muaj më parë

  Suksese 💎👌

 92. Zamira Oligeri

  Zamira Oligeri

  Muaj më parë

  Med je ma i mir sukses pac gjithmon mua personalish me lumturon kenget e tua njera ma e bkr se tj dhe tel jem esht plo vec me kanget e tua kalla med kalla e zemra te knof 🙏🙏🙏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥⭐⭐⭐⭐

 93. Zamira Oligeri

  Zamira Oligeri

  Muaj më parë

  Meda te knof zemra zoti te ruj me gjith familje nk gjej dot fjal me te falenderi o vlla ca ke ber per mua tek pica kosova kur un kalova infrat dhe te betohem ne zot nk dita cfar pat thjesh jam shum e mrz dhe u gezova qe erdhi ti me kenaqesi ma te madhe kam ardh tek pista kosava jam cu prej krevati vec me ardh ne mbremjen e pistes kosva me kalu bukur dhe te kerkoj nje mi fal nk desha me ndodh ajo qe ndodh ate nat te lutem me fal meda mora vesh se te kam prish shim pun dhe mua nk me lejojne ma me ardh aty as kur te vish ti as per asken se un vec kur vjen ju med dhe gold vi un e kaloj bkr 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 94. Besarta Kryeziu

  Besarta Kryeziu

  Muaj më parë

  Bravo bre legjed o ylli 🖤❤💞💕❣❣

 95. Niceynice00

  Niceynice00

  Muaj më parë

  Te lumt meda pershendetje nga New York 🤗👍👍

 96. DJ- BIMI

  DJ- BIMI

  Muaj më parë

  👍👍

 97. Edi Edi7

  Edi Edi7

  Muaj më parë

  TE LUMT GOJA SUPER KONG PER VITIN 2021 HITT 🥰🥰🥰🥰🥰

 98. Mira

  Mira

  Muaj më parë

  Sa bukur kendon Cfar zeri Te lumte 🇦🇱👏👏👏

 99. Blerina Hasrami

  Blerina Hasrami

  Muaj më parë

  Shum kenge e mir bravo 👏🔥🔥🔥🙏

 100. E askujt E askujt

  E askujt E askujt

  Muaj më parë

  Nese do me zemer Zoti mbar ta bje!!

  • Skenda 1234

   Skenda 1234

   Muaj më parë

   Bash at person qe ,e don nuk ,e.ke afer zemres

Faqja Tjeter