MatoLale - "Jolie" (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗠𝗮𝘁𝗼𝗟𝗮𝗹𝗲 - "𝗝𝗼𝗹𝗶𝗲" (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMATOLALE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MatolaleJolie

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 & 𝗦𝗜𝗩𝗜
🎵 Beat: 𝗞𝗔𝗕𝗨 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘 :
Instagram ► matolale

🎵 Connect with 𝗦𝗜𝗩𝗜 :
Instagram ► sivi_beats

🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 :
Instagram ► edlirbegolli

🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► maxproducti...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © MATOLALE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. MATOLALE

  MATOLALE

  9 ditë më parë

  ✔ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMATOLALE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MatolaleJolie

  • elo shkembi

   elo shkembi

   3 ditë më parë

   😋😋😋

  • Mendi Velesht

   Mendi Velesht

   6 ditë më parë

   Po karo po jepi

  • 6ix9ine

   6ix9ine

   6 ditë më parë

   o mato kari

  • Arta

   Arta

   7 ditë më parë

   @Έλενα Φαρασόλη ta bera sub kthema

  • Arta

   Arta

   7 ditë më parë

   @Armendi G Official ta bera sub kthema

 2. Veri Kulla

  Veri Kulla

  Orë më parë

  Waaaawww

 3. Mirjeta Lokaj

  Mirjeta Lokaj

  2 orë më parë

  Selikon 👎👎👎👎👎👎👎👎

 4. BERISHA

  BERISHA

  8 orë më parë

  💪💯🤘🤘

 5. BERISHA

  BERISHA

  8 orë më parë

  💪💪😌

 6. Mira Hajdari

  Mira Hajdari

  19 orë më parë

  Shum e bukur kenga po shum Po pse ke mar Aden se e ka prish fare vdjoklipin pz

 7. Shkelqim Rabia

  Shkelqim Rabia

  19 orë më parë

  O mato lale je super i pasur o lali ke lek o lali ke lek

 8. Shkelqim Rabia

  Shkelqim Rabia

  19 orë më parë

  O je kapo

 9. Shpresa Xhelo

  Shpresa Xhelo

  20 orë më parë

  Uuuuuuuuuu😋😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🙄

 10. Rama Ik

  Rama Ik

  Ditë më parë

  Vari trapin si gjithmon

 11. Vesa Beqiri

  Vesa Beqiri

  Ditë më parë

  Ada e përputhen

 12. Luli Cana

  Luli Cana

  Ditë më parë

  Po ti flet si thuthuq o lumadh... po sado qe te shtiresh per keng ti. Asnjeher se si OTR...NOIZY

 13. Bim Bimma

  Bim Bimma

  Ditë më parë

  How is it possible that nobody talks about her ASS

 14. Privat Jetski

  Privat Jetski

  Ditë më parë

  Ajo vajza në fillim është shumë bukur

 15. Juxhino Uka

  Juxhino Uka

  Ditë më parë

  Te ishte me noizyn ky ja kishte mar noizy aden 😂😂😂😂

 16. ROMAN 3

  ROMAN 3

  Ditë më parë

  ma leht bohem un astronaut se matolale kengtar

 17. anekk21

  anekk21

  Ditë më parë

  E bukur kjo kenga

 18. Thor God of Thunder

  Thor God of Thunder

  Ditë më parë

  Kang e vjedht

 19. Roal Arlo

  Roal Arlo

  Ditë më parë

  A smun gjete ni femer taman qe ka fal zoti po mer ni te krijuar nga Dora njeriut

 20. Il Volo

  Il Volo

  Ditë më parë

  Meshkuj plastike jane disa, pa vlere, perderisa iu japin rendesi ketij silikonit qe nuk pelqen veten e saj duke u bere silikon e gjitha.Mos u ul afer zjarrit moj se do te te shkrij silikoni 😯

 21. Xhesika Mlloja

  Xhesika Mlloja

  Ditë më parë

  Perfekte a doni me shtu gja tjeter besoj se jo😅

 22. Armand Mehmeti

  Armand Mehmeti

  2 ditë më parë

  Kenga me e dobet e Matos dislike this 👎🏻👎🏻

 23. MigiAl 💗

  MigiAl 💗

  2 ditë më parë

  Te gjithe komentojne Aden dhe Mato por pjesa me violine eshte super , pjesa me e vecante ☝👏

 24. Eli Im

  Eli Im

  2 ditë më parë

  Ca keng kari tipik tekst vari karsash

 25. Gaming Albania

  Gaming Albania

  2 ditë më parë

  Ca i plq ksaj ades aman trupi si pllazem e ftyra si kal😂😂

 26. Hamidona BalkanLove

  Hamidona BalkanLove

  2 ditë më parë

  Hey kjo ajo gora e Plastikes prej Emisionit

 27. Rikardo Bello

  Rikardo Bello

  2 ditë më parë

  😊❤️

 28. eioshen boboi

  eioshen boboi

  3 ditë më parë

  Super keng super vokal 🤗

 29. eva en

  eva en

  3 ditë më parë

  Nuk me intereson nqs ada ka bere operacione thjesht di qe i kane dale bombe dhe duket super yll

 30. Endri Likmeta

  Endri Likmeta

  3 ditë më parë

  po ky me perputhsat e shit

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   3 ditë më parë

   🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💯💯

 31. Anton Pushka

  Anton Pushka

  3 ditë më parë

  Geng geng Mato lale

 32. ola ola

  ola ola

  3 ditë më parë

  sa e shemtur kjo ada

 33. the world

  the world

  3 ditë më parë

  🤣🤣🤣 e ballsamosur fare Ada

 34. D. B

  D. B

  3 ditë më parë

  Matolale do jet konkurent u perputhen 😂

 35. Stela Feneri

  Stela Feneri

  3 ditë më parë

  Bobo plasen tani neper keng kto

 36. Alessio Pepe

  Alessio Pepe

  3 ditë më parë

  Qia ropt po ai transi ca ben aty

 37. elo shkembi

  elo shkembi

  3 ditë më parë

  😋😋😋😋

 38. Jackson Timer

  Jackson Timer

  4 ditë më parë

  Kujt ja more leket borxh per ket videoclip ksaj rradhe kryeropqir 1mijleksh

 39. Sara Allkoci

  Sara Allkoci

  4 ditë më parë

  Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie Jolie, Jolie problemi i vetem qe kisha ishe ti Jolie, Jolie desha me jetu n'qetsi po pa ty ska qetsi Tani m'thuj me ke ha, me ke pi, me ke rri, me q*, me ke bon, me ke qesh, kon pe don du ta di Mac e zez ishe ti Po prap ca kom per ty vetem dashni Se se tham kurr sesa ndjenja kishim ...? Ata qe sdonin tja dishin tani dun ta prishin Shoqet e kqija vetem kunja pe shtishin Kur t'vija te shpia me tmarr mama mia Ndjenja t'mdhaja himalaja GIA Tani kur eci rruges t'shofi a shpesh njerzit ikin nga dashnia Foli Gjith shoqni la po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie A po t'flet gota veres A pe nin flladin e veres Ën shikim tat dehes Un kam met prap sikur heres paaaaaaaar Me shigjet mke vraaaaaaaaa Zemra mu ka ca Nuk du ta pranoj qe per ty po mendoj Mdel ne cdo shteg ne cdo pem qe shikoj Edhe me cdo femer tjeter qe po shkoj Nuk ndjej mo, si du mo, si shijoj A ishte mallkim a ishte dashni A ishte e bardh a ishte i zi A ish faji im a faj kishe ti Tani nuk e di tani mo sdu me ni se... Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie.

 40. Xhulian Tako

  Xhulian Tako

  4 ditë më parë

  O mato u bëre dhe ti llumi përpithit?🥲🥲

 41. kolim jone

  kolim jone

  4 ditë më parë

  Super keng super vokal 🤗

 42. Mirjan Shkurti

  Mirjan Shkurti

  4 ditë më parë

  ADA JE SUPER ME E MIRA NE PERPUTHEN DHE NE KLIP BRAVOO❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 43. Velgisi B

  Velgisi B

  4 ditë më parë

  O cna plasi kari

 44. FF GABRIEL 55

  FF GABRIEL 55

  4 ditë më parë

  O mato lale je fansi ime me pelqehn kenget tuja

 45. JACOB OSMAN

  JACOB OSMAN

  4 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💯💯

 46. Mobishop Diona

  Mobishop Diona

  4 ditë më parë

 47. FF Legjendari

  FF Legjendari

  4 ditë më parë

  Si ka mundsi qe e ka ba kaq bukur kengen BRAVO 👑 MATOLALE 🔥

 48. NewBoyAl

  NewBoyAl

  4 ditë më parë

  1:05 shikoni nje gje

 49. NewBoyAl

  NewBoyAl

  4 ditë më parë

  1:05

 50. Mag Ic

  Mag Ic

  4 ditë më parë

  Gjinaf I shkreti sja var mo njeri tani qe iku nga noizy

 51. FREE FIRE WORLD

  FREE FIRE WORLD

  4 ditë më parë

  E mbyti silikoni at 😂😂😂

 52. 𝔈𝔯𝔰𝔦_𝔦𝔡𝔞𝔞🍯

  𝔈𝔯𝔰𝔦_𝔦𝔡𝔞𝔞🍯

  4 ditë më parë

  Ada shm fallco

 53. albaniaaaaaaaaaaaaa

  albaniaaaaaaaaaaaaa

  4 ditë më parë

  te mendosh qe ajo ska flok🤣🤣🤣🤣🤣

 54. dcoog anml

  dcoog anml

  4 ditë më parë

  I don’t understand anything but I love this😍😍😍 Respect from YZBERISH CITY

  • Kaido Sama

   Kaido Sama

   4 ditë më parë

   *BAM BAM TIKTOK LOVE SONG* ❤👇 alpast.info/one/video/amGZ2dieqWywf9A ;

 55. Burim Aliu

  Burim Aliu

  4 ditë më parë

  Kur ti shohum te gjitha me emrin Jolie neper storyy tu postu😅🤣🤣🤣🤣

 56. deno'zz

  deno'zz

  5 ditë më parë

  Me ket kong pershendes Lolen po e pa. 😂😂😂

  • dcoog anml

   dcoog anml

   4 ditë më parë

   The alpast.info/one/video/bKGD3LBrjIyZaMw future to come

 57. Rilona Shala

  Rilona Shala

  5 ditë më parë

  Mu dok si ada e perputhen

 58. emi

  emi

  5 ditë më parë

  Kush hyri ktu per aden🤣

 59. Mario Pasha

  Mario Pasha

  5 ditë më parë

  Qja ke fut kot ksaj rralle

 60. Anna Anna

  Anna Anna

  5 ditë më parë

  😍

 61. Trapofoni Drillore

  Trapofoni Drillore

  5 ditë më parë

  Gandi - Ajo Po Don , super kong dashurie 🥶🥶🥶

  • Kaido Sama

   Kaido Sama

   4 ditë më parë

   *BAM BAM TIKTOK LOVE SONG* ❤👇 alpast.info/one/video/amGZ2dieqWywf9A ;

 62. Ndue Hasani

  Ndue Hasani

  5 ditë më parë

  Na qat trapin me muzik kot🤢🤢🥵🤪😬

 63. elisa namani

  elisa namani

  5 ditë më parë

  Eduardi left the chat

 64. SANE !!

  SANE !!

  5 ditë më parë

  😂🤢

 65. Paulin xhebexhiu

  Paulin xhebexhiu

  5 ditë më parë

  Zërin e ka të mir

 66. London Citty

  London Citty

  5 ditë më parë

  M duket mua ape esht motra e ades kjo 🤔🤔🤔🤪

 67. nnm

  nnm

  5 ditë më parë

  Pike minus vetem per kete kllounin qe ka fut nklip 🤢

 68. Dionis Filolli

  Dionis Filolli

  5 ditë më parë

  Ma mir ishte me pa aden se sa kongen

 69. juventus italy

  juventus italy

  5 ditë më parë

  Ku e gjetet ket kurven

 70. Camilo Cardenas

  Camilo Cardenas

  5 ditë më parë

  The alpast.info/one/video/bKGD3LBrjIyZaMw future to come

 71. Romina Hasani

  Romina Hasani

  6 ditë më parë

  Sa pun t Mir paskeni bo, Olca Arjani gjithashtu dhe bora zejmani, n pritje t ralles do dali vidjo e mikeles. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 72. Dren Shabani

  Dren Shabani

  6 ditë më parë

  Krejt qeto klikime i ki prej Ades/silikonit o pidhrobsh

 73. Samuel

  Samuel

  6 ditë më parë

  bravo me pelqen kenga jote

 74. ff kasapi kasapi

  ff kasapi kasapi

  6 ditë më parë

  Kush mendoni se esht me i mir per muzik Matolale-marin

  • ff kasapi kasapi

   ff kasapi kasapi

   6 ditë më parë

   Matolale

 75. Adem Guce

  Adem Guce

  6 ditë më parë

  Vk. Komplet.

 76. asioe kiou

  asioe kiou

  6 ditë më parë

  Super keng👑👸❤

 77. Aleks omuri

  Aleks omuri

  6 ditë më parë

  Shume bukur well done Matolale

 78. PRIME FF

  PRIME FF

  6 ditë më parë

  👌❤️‍🔥

  • asioe kiou

   asioe kiou

   6 ditë më parë

   Ada e perputhen

 79. Kristina Metohu

  Kristina Metohu

  6 ditë më parë

  Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie Jolie, Jolie problemi i vetem qe kisha ishe ti Jolie, Jolie desha me jetu n'qetsi po pa ty ska qetsi Tani m'thuj me ke ha, me ke pi, me ke rri, me q*, me ke bon, me ke qesh, kon pe don du ta di Mac e zez ishe ti Po prap ca kom per ty vetem dashni Se se tham kurr sesa ndjenja kishim ...? Ata qe sdonin tja dishin tani dun ta prishin Shoqet e kqija vetem kunja pe shtishin Kur t'vija te shpia me tmarr mama mia Ndjenja t'mdhaja himalaja GIA Tani kur eci rruges t'shofi a shpesh njerzit ikin nga dashnia Foli Gjith shoqni la po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie A po t'flet gota veres A pe nin flladin e veres Ën shikim tat dehes Un kam met prap sikur heres paaaaaaaar Me shigjet mke vraaaaaaaaa Zemra mu ka ca Nuk du ta pranoj qe per ty po mendoj Mdel ne cdo shteg ne cdo pem qe shikoj Edhe me cdo femer tjeter qe po shkoj Nuk ndjej mo, si du mo, si shijoj A ishte mallkim a ishte dashni A ishte e bardh a ishte i zi A ish faji im a faj kishe ti Tani nuk e di tani mo sdu me ni se... Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie.

 80. ema elena

  ema elena

  6 ditë më parë

  *BIG MATOOO* ✔ *Rrespekte prej Shkodre* 🔥

  • Kaido Sama

   Kaido Sama

   4 ditë më parë

   *BAM BAM TIKTOK LOVE SONG* ❤👇 alpast.info/one/video/amGZ2dieqWywf9A ;;

 81. Artan Fier

  Artan Fier

  6 ditë më parë

  Shum mire metolala ❤️❤️

 82. Marchi

  Marchi

  6 ditë më parë

  best song ever

 83. Amg Situation

  Amg Situation

  6 ditë më parë

  Gjith ato qe skan vesh kan vetem sy me shiku ja kjo esht muzika me shiku jo me ndegju jeni ba shum bajat.

 84. sannio komi

  sannio komi

  6 ditë më parë

  Nje like qe erdhe vetem per Aden e perputhen

 85. ermal koldashi

  ermal koldashi

  6 ditë më parë

  super hit suksese sa me shum 💪💪💪💪💪👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 86. A T

  A T

  6 ditë më parë

  Ça boni khu kongësh se latë nom. Mire ateë po këto lloj femrash? Tamam sikur ke punu ne lavazH e po bën video

  • sannio komi

   sannio komi

   6 ditë më parë

   ada

 87. DKay Official

  DKay Official

  6 ditë më parë

  Skylqyshm

 88. Mersim Veliu

  Mersim Veliu

  6 ditë më parë

  Opidh lej muziken

 89. KL EV

  KL EV

  6 ditë më parë

  Mmmm era silikon po vjen

 90. MP Power

  MP Power

  6 ditë më parë

  Hajde peputhem hajde

 91. Klotilda Bushi

  Klotilda Bushi

  6 ditë më parë

  Vetem prej silikonit tbana disslike😬

  • JOQ JULI

   JOQ JULI

   6 ditë më parë

   Shum pun i ke prish

 92. Nexhmije Ahmpppeti

  Nexhmije Ahmpppeti

  6 ditë më parë

  Ada e perputhen

 93. Arjana Halimi

  Arjana Halimi

  6 ditë më parë

  O zot i madh kjo Ada është flakë flakë😍😍🔥🔥

 94. _ŔØŠĒ _

  _ŔØŠĒ _

  6 ditë më parë

  jeta ime

 95. jimmys SHKELQIM mantse MANCE

  jimmys SHKELQIM mantse MANCE

  6 ditë më parë

  EMERI MATO= MBIEMRI PERPUTHEN 🤣

 96. Luis Zeqiri

  Luis Zeqiri

  6 ditë më parë

  valla muzika texti femna selikon fake krejt skom koment kini met to kopju muziken e te hujve o mato raki mos harxhit pare kot me videoklipet me kurva kur konga zoni yt katastrof

 97. Endi GONGO

  Endi GONGO

  7 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 98. valdrinselmani valdrin

  valdrinselmani valdrin

  7 ditë më parë

  Shum fort e pashke bo urime edhe supsese ❤❤

 99. Taku Hazisllari

  Taku Hazisllari

  7 ditë më parë

  ada

 100. INA Albania💙España

  INA Albania💙España

  7 ditë më parë

  Kenga me fantastik ishte kenga Enxhi 😍😍😍kurse kjo kenge nuk eshte e bukur sidomos vidjo klipi😒😒nuk kishe nje vajz tjeter po gjete kete shemtir qe eshte vetem me gjilpera🤢🤮

Faqja Tjeter