Mariola & Jurgen Kacani - O Xhaxha (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Produced by: Mariola & Jurgen Kacani
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Arsen Iljazaj
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinete: Maldin Avduli
Llahute: Adi Celmeta
Audio: Eran Production
Video: MaxProduction

Styling: B.C Design
Make Up: Elona Balaj

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4SQbhY...
iTunes: music.apple.com/es/album/o-xh...

Komente 

 1. F1 Aitch

  F1 Aitch

  Ditë më parë

  Respekte per xhaxhan tim Ektor Hasanaj ne Barberino del Mugello francesco

 2. Sam Onl

  Sam Onl

  4 ditë më parë

  Ju lumt goja

 3. Daniel Agolli

  Daniel Agolli

  4 ditë më parë

  Otlumt goja ...omarjola ...me kete keng ...ska si xhaxhallaret.respekte nga daniel agolli

 4. Jani Sinomati

  Jani Sinomati

  4 ditë më parë

  Jeni ,kënhëtarët më të admiruar 😊

 5. Jani Sinomati

  Jani Sinomati

  4 ditë më parë

  Kënga më e mirëëëëëë

 6. Endri Kuci

  Endri Kuci

  4 ditë më parë

  Super kenge ju lumte goja 👏🏻👏🏻👏🏻

 7. Jani Sinomati

  Jani Sinomati

  5 ditë më parë

  😘😘😘

 8. Argyro Vasili

  Argyro Vasili

  9 ditë më parë

  O 🌟🌟🌟CA KENDUAT E SNA KENAQET.FALEM.QE JU KEMI

 9. Ervin Nako

  Ervin Nako

  15 ditë më parë

  Hallall ju qoft.kenge e paci gjith jeten 🍻🍻

 10. Gilan Behaj

  Gilan Behaj

  16 ditë më parë

  Motër e vëlla vërtet të mrekullueshëm por edhe këngëtarë që shkëlqejnë.

 11. fier fier

  fier fier

  17 ditë më parë

  Kete ma ka qejf motra e vogel2 vjece😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😁😁😁😯😯😯💋💋

 12. NAMIK KADENA

  NAMIK KADENA

  18 ditë më parë

  KENGA ME E MIRE BRAVOO

 13. nikoleta Melengu

  nikoleta Melengu

  18 ditë më parë

  Bukur na kenaqe

 14. Eralda Gjata

  Eralda Gjata

  18 ditë më parë

  👏👏

 15. Mace Arush

  Mace Arush

  19 ditë më parë

  O u lumte goja pershendet xhaxhain tim

 16. Gleart Zeneli

  Gleart Zeneli

  19 ditë më parë

  Diana kuka

 17. fier fier

  fier fier

  19 ditë më parë

  💗💗💗💗💗❤❤❤❤❤

 18. Τασια Μουκαη

  Τασια Μουκαη

  20 ditë më parë

  Atu. Lumte. Goja. Bravo. Na. Kenaqet. Ketej. Na. Kurbeti.

 19. Klara Doni

  Klara Doni

  21 ditë më parë

  Ju lumte goja kenge fantastike!!Sa lezet 🌸⚘🌸⚘🌸

 20. Ειρηνη Βελιαι

  Ειρηνη Βελιαι

  22 ditë më parë

  Bravo shume kenge e bukur te lumte😍😍😍😍😍😍😍😍😫😫😫👍👍✌✌👏👏👏👏👏👏👏👏

 21. Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  22 ditë më parë

  Ju lumt vlora

 22. Emicjano Kampula

  Emicjano Kampula

  26 ditë më parë

  Super keng ju kendofte zemra

 23. Artan Mailaj

  Artan Mailaj

  26 ditë më parë

  Ju kendoni shume bukur

 24. Estrela Arapi

  Estrela Arapi

  27 ditë më parë

  Super kenge 👏👏👏👏👏👏👏👏 kenga me e bukur 😘

 25. Miklovan Cepele

  Miklovan Cepele

  27 ditë më parë

  Bravo

 26. ff fadik

  ff fadik

  27 ditë më parë

  💕💕💕💕💕👍👍👍

 27. nelaj123 123

  nelaj123 123

  Muaj më parë

  Lum kush ka xhaxha nuk e di.cdo beja po te kisha xhaxha

 28. nelaj123 123

  nelaj123 123

  Muaj më parë

  Ju kendoft zemra na kenaqet je ni te mbrekullueshem

 29. Hava Zyberi

  Hava Zyberi

  Muaj më parë

  Shyqyr nje keng per xhaxhan ❤️ Super keng zoti ju bekoft

 30. Selime Meco

  Selime Meco

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏

 31. Kostas Bmx

  Kostas Bmx

  Muaj më parë

  Shume bukure Per dye yje e vlors label jame dhe une 🇳🇮🇳🇮❤️❤️❤️❤️

 32. Anna Mocka

  Anna Mocka

  Muaj më parë

  Ju lumtë goja o[ yjet e vlorës

 33. Slena Haskoo

  Slena Haskoo

  Muaj më parë

  😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😅

 34. K M

  K M

  Muaj më parë

  Ju Bekoftë Zoti sejeni shumë shumë te mire ju pergezoj nga larg ❤️❤️🎵🎵❤️❤️

 35. Xhelal Ferko

  Xhelal Ferko

  Muaj më parë

  Kengetar te lindur nga i madhi Zot Bravo .

 36. ERSI ERSI

  ERSI ERSI

  Muaj më parë

  Shume bukur

 37. Vjollca Shabani

  Vjollca Shabani

  Muaj më parë

  👏👏👏👏🌟🌟⭐️

 38. Aferdita Koromani

  Aferdita Koromani

  Muaj më parë

  U lumt goja lum nena qe u ka o yje

 39. Eljona Beqo

  Eljona Beqo

  Muaj më parë

  Super keng bravo

 40. Zeliona Memushaj

  Zeliona Memushaj

  Muaj më parë

  Shume e bukur .

 41. Maria Dauti

  Maria Dauti

  Muaj më parë

  Bravo ju lumte goja e suksese te metejeshme

 42. Shkelqim Kanallari

  Shkelqim Kanallari

  Muaj më parë

  Sh e bukur

 43. edmond levanaj

  edmond levanaj

  Muaj më parë

  ⚘⚘⚘⚘Shume bukur. Ju kendoft zemra tere jeten tuaj. ⚘⚘⚘

 44. Ligor Keri

  Ligor Keri

  Muaj më parë

  Bravo u krijua dhe një këngë për ne xhaxhallarët. Ju lumtë gola.

 45. LAORETA PICI

  LAORETA PICI

  Muaj më parë

  👌🤩🤩🤩👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽

 46. Liljana Derdusha

  Liljana Derdusha

  Muaj më parë

  Bravo me kete super kenge Xhaxhallaret e mi u prefshin ne paqe,Zoti i ka bashku me yjet ne qiell dhe bejne drit per gjith emigrantet kudo emigrojne Lum kush i ka ne jet xhaxhallaret ** Marjola + Jurgen Kacani** ""Jeni vlere diamanti "" Ju perqafoj nga ishulli Kos i Greqise duke ju uruar shume suksese Zoti ju bekofte .!!

 47. Anila Haxhiaj

  Anila Haxhiaj

  Muaj më parë

  Ju lumt goja💗

 48. Abc Abc

  Abc Abc

  Muaj më parë

  Bravo!!! Na kenaqet. Ju lumte goja. Shkelqeni te dy 🌟🌟

 49. Augustin Demollari

  Augustin Demollari

  Muaj më parë

  Ju lumte goja ini super vetem suksese te kini gjithmon

 50. Λελα Μπρεγκου

  Λελα Μπρεγκου

  Muaj më parë

  Bravo shumë bukurë jete dhe shendet te kini gjthmon me kenge te bukura ;;;;

 51. Rinaldo Premti

  Rinaldo Premti

  Muaj më parë

  Super kenge zoti u bekofte ⭐⭐⭐⭐

 52. Vasil Dine

  Vasil Dine

  Muaj më parë

  Ju lumte goja Marjola & Jurgen Kacani , Mbreterit e Kenges Labe !!

 53. Toni Anna

  Toni Anna

  Muaj më parë

  Ju lumte goja te dyve jeni me te miret 👏👏👏👏

 54. juliana hyseni

  juliana hyseni

  Muaj më parë

  jeni 👍👍👍💖💖💖💕💕💕💕👏👏👏

 55. Xheka Jahaj

  Xheka Jahaj

  Muaj më parë

  Ju lumt goja xhaxhallaret duhen shum, e meritojn nje keng te till, bravi🔥🔥🙏🙏

 56. Albana Dimo

  Albana Dimo

  Muaj më parë

  Zemra ju këndoftë 👏👏👏👏👏përshëndes Babin e xhaxhallarët emi me këtë këngë kaq të bukur 👏👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟

 57. Entela Gjonaj

  Entela Gjonaj

  Muaj më parë

  Ju lumte goja👏👏👏🔥🔥🔥

 58. Lavdije Bakiu

  Lavdije Bakiu

  Muaj më parë

  Halllall qumshti e nenes u ka ritur si dy pellumba

 59. Asie Hadaj

  Asie Hadaj

  Muaj më parë

  Ju lumt goja super këng emeritojnë gjith xhaxhallarët mënëfund ekënduar nga ju Yje ju bekoft zoti

 60. artur pisha

  artur pisha

  Muaj më parë

  Ju lute kush me ndihmon me nje nr kontakti me Marjolen ?

 61. Idris Ibrushi

  Idris Ibrushi

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥ju kendoft zemra 👑👑

 62. lana poqo

  lana poqo

  Muaj më parë

  E keni qarë kte këngë... Me më fund kemi edhe një këngë dasme të nderojmë xhaxhallarët hahahah 😍

 63. Bosi Bosi

  Bosi Bosi

  Muaj më parë

  Divat vlonjat 🙏🙏

 64. ꧁Ald' daa꧂

  ꧁Ald' daa꧂

  Muaj më parë

  Vit per vit 1 kolazh dasmash dhe kt her nuk zhgenjyen😊💕

 65. Alkida

  Alkida

  Muaj më parë

  Shum e bukur kenga

 66. Marsela Ymeraj

  Marsela Ymeraj

  Muaj më parë

  Rrofshin xhaxhallaret...respect e mirnjohese

 67. Afrim Nazeraj

  Afrim Nazeraj

  Muaj më parë

  Bravo Marjola ju kendoft zemra

 68. Ani SA

  Ani SA

  Muaj më parë

  Bravo super këng kurr mos rreshtsi së kënduari

 69. Alda Begaj

  Alda Begaj

  Muaj më parë

  bravo yje

 70. Gesi Durres

  Gesi Durres

  Muaj më parë

  Super kenge ju lumte. 💖💖💖🥰🥰🥰

 71. Manjolabregasi. Manjola06

  Manjolabregasi. Manjola06

  Muaj më parë

  Bravo ju lumte goja

 72. Emanuela Zhupa

  Emanuela Zhupa

  Muaj më parë

  Bravo

 73. Marina Xhemollari

  Marina Xhemollari

  Muaj më parë

  Jeni me te miret zemra ju kendofte nga here

 74. Edmir Tabaku

  Edmir Tabaku

  Muaj më parë

  ME KETE KENG PERSHENDES XHAXHALLARETE E MI JU PERSHENDES NA 3

 75. Erdjola Tushi

  Erdjola Tushi

  Muaj më parë

  Suksese me kete pershendes xhaxhallarët e mi Led Tushi , Mariglen Tushi

 76. Gramos Dura

  Gramos Dura

  Muaj më parë

  Ju kendofte zemra !

 77. Pellumb Myrto

  Pellumb Myrto

  Muaj më parë

  ju kendofte zemra

 78. Rozalita

  Rozalita

  Muaj më parë

  29,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 79. Aishe Gecaj

  Aishe Gecaj

  Muaj më parë

  Jy lumte goja na kenaqet Jyrgen i pa harritshem brravo

 80. Rudina Bani

  Rudina Bani

  Muaj më parë

  Bravo Bravo 👏

 81. Sonila

  Sonila

  Muaj më parë

  💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

 82. Sonila

  Sonila

  Muaj më parë

  Jeni yjet 🌟🌟 e shqipris ju kendoft zemra ❤️❤️ gjithmon 🥂🥂 plot vite

 83. VGB music

  VGB music

  Muaj më parë

  I seen thumbnail and thought she is Selena Gomez.... 🤣🤣🤣🤣

 84. mirjan gjokola

  mirjan gjokola

  Muaj më parë

  Muzik dashurije

 85. Mariela Skendo

  Mariela Skendo

  Muaj më parë

  E pershendes xhaxhain tim

 86. Bosi Bosi

  Bosi Bosi

  Muaj më parë

  U lumte goja o ikonat e muzikes po ku ka xhaxha sot ore sot te rrojn parat se dashuria e respekti kan prer gojen as xhaxhai se njeh nipin e mbesen e nipi e mbesa se njohin xhaxhan jane sh te rrall ata qe e ruajn dashurin e respektin 💎💎💎🙏🙏

 87. Muhamet Fejzaj

  Muhamet Fejzaj

  Muaj më parë

  Ju lumt goja 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 88. SPECIAL GERI

  SPECIAL GERI

  Muaj më parë

  Po

 89. Eduart Muhameti

  Eduart Muhameti

  Muaj më parë

  Shume bukur u lumte goja

 90. Aishe Baci

  Aishe Baci

  Muaj më parë

  Ju lumtë goja 🤗🤗

 91. Kleva Driza

  Kleva Driza

  Muaj më parë

  ,,,🌟🌟

 92. Николай Гочев

  Николай Гочев

  Muaj më parë

  🌹🌹🌹💕💕💕

 93. Σπύρος Γκάσης

  Σπύρος Γκάσης

  Muaj më parë

  Xhaxha me 4 nipa e mbesa. ❤❤❤❤

 94. Lushi Kulla Kulla

  Lushi Kulla Kulla

  Muaj më parë

  Shum bukur ju kendofte zemra qena percillni ne jutubketo kenge perla rqena mbushni shpirtin plot nostalgji neper ruget ekurbetit respekte nga Nje emigrante nga Athina Sarand Alvania

 95. ADELINA OSMANAJ

  ADELINA OSMANAJ

  Muaj më parë

  Ju kendofte zemra 🥰🥰🥰😘😘😘😘

 96. Fato Veliu

  Fato Veliu

  Muaj më parë

  Shum bukur qe te dy

 97. Jermen Dida

  Jermen Dida

  Muaj më parë

  Super kenge ju kendofte zemra jeni te mrekullushen

 98. Mjaftoni Zeraj

  Mjaftoni Zeraj

  Muaj më parë

  Lum kush ka xhaxha.Më pikon në zemër që si kam më xhaxhallarët.Të lumt Mariola per kete kengë kaq të goditur

 99. Ariola Latifi

  Ariola Latifi

  Muaj më parë

  Pershendes xhaxhallaret e mi qe kam 5😀😀🥰

 100. xhuliana merdari

  xhuliana merdari

  Muaj më parë

  Ju lumt goja dhe ju gezoft zemra 🙏🏻🙏

Faqja Tjeter