Mandi - Panda

Artist: Mandi - Panda
Music \u0026 Lyrics: Mandi
Arrangement: Mikel Elmazi
Video: Alvid
Prod. By: Mustafa Records
Publisher: @Almus Music


Mandi performing his official single "Panda"
All rights are reserved © Mandi, Mustafa Production, Almus Music

Komente 

 1. Mandi Mustafa Production

  Mandi Mustafa Production

  Muaj më parë

  Ju falenderoj te gjitheve per mbeshtetjen. ♥

  • Ina Gjinaj

   Ina Gjinaj

   2 ditë më parë

   Super mandi

  • Yøna

   Yøna

   9 ditë më parë

   💜😇

  • Elona Elezi

   Elona Elezi

   11 ditë më parë

   🥰

  • Shkodra Gaming

   Shkodra Gaming

   16 ditë më parë

   Bravo super mozik je i madh ❤

  • Ademi Jangulli

   Ademi Jangulli

   17 ditë më parë

   @Toto Pro Plp jo , d più jb M

 2. Gerold Kola

  Gerold Kola

  8 orë më parë

  👍

 3. βανεσα σαϊκο

  βανεσα σαϊκο

  12 orë më parë

  😍😍😍

 4. Mimosa Hassani

  Mimosa Hassani

  4 ditë më parë

  JUNE 2021, SUPERB 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GREAT SONG 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱♥️🔥

 5. Seide Ballashiti

  Seide Ballashiti

  5 ditë më parë

  Ma e bukur se madona diamantin ke dora 🙈🙈💍💍💎💎

 6. Zana Mita

  Zana Mita

  5 ditë më parë

  Je ylllll keshtu vazhdo zoti te dhente shendet dhe lumtuti vetrm suksese te kesh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 7. Ibraliu Cristian

  Ibraliu Cristian

  5 ditë më parë

  Nje kenge shume bukur mandi te uroje sukse

 8. Ana shqipe

  Ana shqipe

  6 ditë më parë

  Nice . Like 👍

 9. lyrics_bebi

  lyrics_bebi

  6 ditë më parë

  I love this bre🤤

 10. Majlinda Tuci

  Majlinda Tuci

  6 ditë më parë

  Si kuptoj ca njerez pelqejne budalliqet me fjale pista jo nje ze të tille perle brilant gjnaf mandi meriton me shum ka ze brilant 🥰❤️

 11. Shahin Pacolli

  Shahin Pacolli

  7 ditë më parë

  👉King je per muzik Mandi👈 veq kush ta ka inat ..je ma i madhi prej krejt te mdhajve konga perfekt

 12. Görkem Durmuş

  Görkem Durmuş

  9 ditë më parë

  Hello from Turkey 🇹🇷🇹🇷🙋

 13. Shpetim Qershija

  Shpetim Qershija

  9 ditë më parë

  Kjo këngë është më e bukura 👏👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️

 14. Enkeledi Balla

  Enkeledi Balla

  10 ditë më parë

  Te na ndaloj njeri se ngelem tu e degju

 15. Gertjan Hoxhaj

  Gertjan Hoxhaj

  10 ditë më parë

  BESTTT

 16. klevis bulku

  klevis bulku

  11 ditë më parë

  Super

 17. Enkeledi Balla

  Enkeledi Balla

  11 ditë më parë

  Speciale..bravo legjend..i bukur teksti muzika dhe menyra e kendimit

 18. BROTHERHOOD

  BROTHERHOOD

  11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 19. BROTHERHOOD

  BROTHERHOOD

  11 ditë më parë

  🥵🥵🥵🥵🥵

 20. BROTHERHOOD

  BROTHERHOOD

  11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 21. Anxhela Myrtja

  Anxhela Myrtja

  12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱

 22. Elmaz Kanani

  Elmaz Kanani

  12 ditë më parë

  Bravoooo mandiiii 👏👏 hallall ta beft zotii

 23. Marsela Shurdha

  Marsela Shurdha

  12 ditë më parë

  Sukses sa me.larte te shoh 🌟🌟👑👑👑👑🙏🙏🙏🤗🤗

 24. Djambazi Bekim

  Djambazi Bekim

  12 ditë më parë

  Suksese mandi 🥰🥰

 25. Antonio Zyberi

  Antonio Zyberi

  13 ditë më parë

  👍

 26. MD-SUMAAN KHAN

  MD-SUMAAN KHAN

  14 ditë më parë

  I like u r voice ur songs wow great superb dooper 👍👍👍

 27. Sara Milaimi

  Sara Milaimi

  14 ditë më parë

  I love you

 28. Pilafi Rihanna

  Pilafi Rihanna

  14 ditë më parë

  ajd o mandi per tallavaaaaaa😘😘😘😘

 29. Melisa Ioana

  Melisa Ioana

  15 ditë më parë

  I love your music!!! From Ro🔥🇷🇴

 30. Haki Alija

  Haki Alija

  15 ditë më parë

  E KU KCEN PANDA ME TAKA ..? 😂

 31. Mariola Doraearte

  Mariola Doraearte

  15 ditë më parë

  E ke myt. Hallall

 32. KELMENT ZYLALI

  KELMENT ZYLALI

  16 ditë më parë

  Shum bukur bravo.Mandi

 33. Artiola Cobaj

  Artiola Cobaj

  16 ditë më parë

  Sa e bukurr 🥵😍😍😍

 34. Majlinda Tuci

  Majlinda Tuci

  17 ditë më parë

  Të lumt goja je mbret i tallavasë muzikës ma bukur

 35. Gohça Ote

  Gohça Ote

  17 ditë më parë

  O mand t pafsha lart e me lart 🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 36. anjeza Anja as

  anjeza Anja as

  17 ditë më parë

  Mbreti mandi 👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥👌💃💃👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 37. Sonila Laloshi

  Sonila Laloshi

  18 ditë më parë

  Shum bukur kenga me pelqen shum 👏💖💓

 38. Migena Demcaj

  Migena Demcaj

  18 ditë më parë

  Po eshte kengetar i mir Mandi Beni s a me shume lajke

 39. KIKTHESAMURAI (KIKITYPE)

  KIKTHESAMURAI (KIKITYPE)

  19 ditë më parë

  Голем си брат 👌

 40. Elton Licollari

  Elton Licollari

  19 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 41. Ken Nechee

  Ken Nechee

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 42. ergi shuli

  ergi shuli

  19 ditë më parë

  Trehere me e mir,

 43. Xhuljana Hima

  Xhuljana Hima

  20 ditë më parë

  Ti je flori

 44. Mondi Jata

  Mondi Jata

  20 ditë më parë

  A jan ne terezi keto njerez alamet kenge ska Views degjon nje keng kot ka 15 mil 🙈🙈🙈🙈🙈kush e ka degju cdo video ne TikTok ket keng jasha mandi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 45. manuela theodhori

  manuela theodhori

  20 ditë më parë

  Bravo mandi nish je

 46. erjol Papaj

  erjol Papaj

  21 ditë më parë

  bravo mbreti tallavas

 47. Adonia Makri

  Adonia Makri

  22 ditë më parë

  🤩🤩😍😍😜😜🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇿😝η😁😁😁😁

 48. Hajredin Reci

  Hajredin Reci

  22 ditë më parë

  Je 1shi ne shqiperi suksese

 49. Kujtim Kovaci

  Kujtim Kovaci

  22 ditë më parë

  ❤❤❤❤💛💛💛💛

 50. Aida Muqa

  Aida Muqa

  22 ditë më parë

  Kalle 👏👏👏

  • Aida Muqa

   Aida Muqa

   22 ditë më parë

   👌👌👌👌

 51. Mandi Kukesi

  Mandi Kukesi

  23 ditë më parë

  Si gjithmon 👑👑 ne europ na kenaq me kenget e tua

 52. qendrim haliti

  qendrim haliti

  23 ditë më parë

  kjo kang duhet te degjohet ne kejt botenn me mar veshh se qfar talenti je tii ❤️

 53. Luman Lumanaj

  Luman Lumanaj

  24 ditë më parë

  Respekt e vazhdo sa më lart

 54. Reda Meknessi

  Reda Meknessi

  24 ditë më parë

  From morocco bro New sbscurib 🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦

 55. Arkivashqip Gysi

  Arkivashqip Gysi

  24 ditë më parë

  O sherbet po pse nuk e bone vidio klip ket kong po pra bravo e kam thon dhe po e them tije gjigandi ska sy ty vlla suksese po takishe bo vidio klip ket kong do isht me super respekte gjigand

 56. Anja's Life

  Anja's Life

  24 ditë më parë

  Hit🔥😅

 57. Bledi Mejdani

  Bledi Mejdani

  24 ditë më parë

  Nuk esht shum e bukur vet biti esht shum i moll por teksi kot fare per mendimi tim

 58. Federik Hetai

  Federik Hetai

  25 ditë më parë

  Flak fare! ❤️💣 🔥

 59. I Am Doctor

  I Am Doctor

  25 ditë më parë

  Te ishe ne 🇬🇧🇬🇧 Do tkishte rrespektu vllai 👃 Plot me senin ma tmir jo zhavorr Na knaqe me ket kang 👏👏🤝

 60. I Am Doctor

  I Am Doctor

  25 ditë më parë

  Pse sja bane nje klip o gjigand ktu je si legjendat botrore pop rock Gjithsesi urime se super hit super vokal 👍🤩

 61. matia lleshanaku

  matia lleshanaku

  25 ditë më parë

  ti je mreti tallavas sksese

 62. Eri Br

  Eri Br

  25 ditë më parë

  ma.e.mira se madona roleksin te dora super si gjithmon

 63. Panda Julius of the gods

  Panda Julius of the gods

  25 ditë më parë

  Suksese vlla dhe sa më sipër

 64. KLLAK KLLAK

  KLLAK KLLAK

  26 ditë më parë

  KETU KUR MUZIKA BEHET ME PASION 🙏

 65. Lyrics pages

  Lyrics pages

  26 ditë më parë

  MBRETI JE SKA NOIZY EDHE STRESI PARA TEJE ❤🔥

 66. ROBERT SHKURTI

  ROBERT SHKURTI

  26 ditë më parë

  Ke then diku qe the pse jam Gabel sme vlersojne.........te hane mutin troc fare.Te kane zili sepse je i pa arritshem e te gjithe kercejne me kenget e tua.Respekte

 67. iamorgg

  iamorgg

  26 ditë më parë

  Suksese mandela allahu trujt 🙏🤲

 68. Ledi Ledi1

  Ledi Ledi1

  27 ditë më parë

  Nje nga kenget me te mira

 69. danqi Luan

  danqi Luan

  27 ditë më parë

  LIKE PANDA

 70. Rr Rr

  Rr Rr

  27 ditë më parë

  Mandi nishtulaa

 71. Anisa Kaloshi

  Anisa Kaloshi

  27 ditë më parë

  Kjo këng më ka pëlqyer shumë👏👏👏👏👏

 72. Shkodra Shqip

  Shkodra Shqip

  27 ditë më parë

  🎶🎶🎶🔥🔥🔥📌

 73. luli loshi

  luli loshi

  27 ditë më parë

  Gjiganti tallavas

 74. Ajet France

  Ajet France

  27 ditë më parë

  O mond klatineta, naj bashkpunim me muharremin kur bo e bosh

 75. Nertila Ramadani

  Nertila Ramadani

  27 ditë më parë

  💥💥💥💥💥🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺

 76. Ernest Kasa

  Ernest Kasa

  27 ditë më parë

  Dukesh qe sje i rregullt me profesion tat o Mandi. Kishe bo nje klip dhe kengen siduhet jo kshu neper emisione.

 77. andi kumani

  andi kumani

  27 ditë më parë

  Femrat dislike 🤪

 78. Miklovan 1

  Miklovan 1

  28 ditë më parë

  super këng bravo mandi mbreti tallavas 👑🙏

 79. Zoje Karaj

  Zoje Karaj

  28 ditë më parë

  Super keng

 80. Orgito Kanani

  Orgito Kanani

  28 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤

 81. Lorena Grinioti

  Lorena Grinioti

  28 ditë më parë

  Pak bulizem per te shendoshat ketu apo bej gabim🤣🤣😢😢

 82. Fabi Xhulaj

  Fabi Xhulaj

  28 ditë më parë

  Zjarrr o legjenda e muzikes

 83. Fabi Xhulaj

  Fabi Xhulaj

  28 ditë më parë

  Cit gjith gocave bombastike

 84. Kristi Ndrejaj

  Kristi Ndrejaj

  28 ditë më parë

  Hiti i veres 2021 👏👏👏💃💃

  • Shpend Malaj

   Shpend Malaj

   9 ditë më parë

   Love😔😔😔😔😔❤❤❤

 85. Edi Varka

  Edi Varka

  28 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏😁😁😁

 86. Nada Nada

  Nada Nada

  28 ditë më parë

  Shum bukur eshte kenga super

 87. Dila Zmali

  Dila Zmali

  28 ditë më parë

  Zjarr 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 88. Para Laçi

  Para Laçi

  29 ditë më parë

  Ma i madhi qti veni

 89. Bona Kanani

  Bona Kanani

  29 ditë më parë

  Mandi😘😘😘😘😘😘💗❤❤

 90. Jeton Ajeti

  Jeton Ajeti

  29 ditë më parë

  🇽🇰💯💯💯

 91. Boss King

  Boss King

  29 ditë më parë

  Hallall bos para gjithmon🙏🙏🇦🇱🇦🇱

 92. Napolon Gllavina

  Napolon Gllavina

  29 ditë më parë

  flak bishaaaaa zjarrrr 😍😍

 93. Rosela Ro

  Rosela Ro

  29 ditë më parë

  🥰🥰

 94. Xhoi Blu

  Xhoi Blu

  29 ditë më parë

  Respekt mandi je gjigant pz vetem ec perpara mos ndalo kurr te rujt zoti vlla

 95. Fabio Disani

  Fabio Disani

  29 ditë më parë

  Boje i video o lal taman

 96. Mimoza mimoza

  Mimoza mimoza

  29 ditë më parë

  Te kendofte shpirt gjithmon!!! 👍👍👍👌👌👌

 97. Artan Rushiti

  Artan Rushiti

  29 ditë më parë

  Mandi nishtulles zoti te becoft je i modh rrespekt nga nji cun shijaku

  • Artan Rushiti

   Artan Rushiti

   24 ditë më parë

   O mando un i njof mir neshtullsit kam qen roje ke nje nderts cimente e tulla qe i kam fal nuk mahen men e kam bo me zemer se jeni roba zoti... mkan ftu edhe ne dasem .. e di shum mir qe kur shofin qe qe i respekton pa hile te respektoni dhit fish hallall mondo rrespekt per te gjith neshtullsit

 98. Ergys Tironci

  Ergys Tironci

  29 ditë më parë

  Ah ti Smush Fare je Jasht'toksor per muzik ' je i ardh nga planet tieter ti ska munci krenar me ty💗

 99. Rosela Ro

  Rosela Ro

  29 ditë më parë

  🥰🥰😍😍😍😍

 100. elvis Marku

  elvis Marku

  29 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Faqja Tjeter