Mallkimi! Çfare duhet te dini? Kujdes kur mallkoni dike!

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente 

 1. Rruga Hyjnore

  Rruga Hyjnore

  2 orë më parë

  Ç’ndodh me shpirtin pas vdekjes alpast.info/one/video/i3mCz6ipioiwrJU

 2. Valbona Shtembari

  Valbona Shtembari

  3 orë më parë

  Allahu i Madh na falte e na misherofte ne te gabueshmeve !!!! 🤲🏻🕋

 3. Tauland Sharka

  Tauland Sharka

  21 orë më parë

  Amin

 4. adelinagilli

  adelinagilli

  21 orë më parë

  Allahu na rujt

 5. Fiona Britton

  Fiona Britton

  22 orë më parë

  Aman kush flet po ju të kësaj feje merreni me të yshtur dhe mallkime.

 6. ARR Shkoder

  ARR Shkoder

  Ditë më parë

  Ma mir ma than Allahu na e marrt hakun ton amin !🤲🤲🕋

 7. anxhela Sinani

  anxhela Sinani

  Ditë më parë

  Po shum e vertet

 8. Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  2 ditë më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢😢

 9. Flurije Kukalaj

  Flurije Kukalaj

  5 ditë më parë

  O Zot na ruaj dhe na mbroj prej te keqit e te kqive 😍🙏🙏🙏

 10. Ledio Shameti

  Ledio Shameti

  5 ditë më parë

  Shume e drejte

 11. scorpion1908

  scorpion1908

  6 ditë më parë

  Vetem per politikanet mbeturina te shqiperise mallkimet jane mese te drejta sepse e kane bere popullin te vuaje kaq shume

 12. Vjollca Kordha

  Vjollca Kordha

  6 ditë më parë

  Zoti të fali për çdo gabim me dashje dhe pa dashje është e vërtet

 13. Fatmire Mehmeti

  Fatmire Mehmeti

  8 ditë më parë

  Zoti eshte i madh e shef qdo keq beres ska nevoj te mallkojm ai din dhe bon i kofshim fal ☝🏼

 14. Lut Luti

  Lut Luti

  8 ditë më parë

  Po kjo esht e verte nga merzitja kujtom se i kalojm nevrat zoti na fal mo shum vite para mallkojshimi se na pat hyr shajtani barg tobe stafkulla dhe deri kur u ju kemi degju o hoxh ELVISI kemi lexu e degju vidjet qe postonin ju dhe na u ka heq mallkimi zoti te rujt juve dhe familjen e juaj amin amin

 15. Gogle Acount

  Gogle Acount

  8 ditë më parë

  Do me falesh o zot sepse une mallkoj shume ne njerezit qe un kame bere mire dhe ata ma kan kthyer ne te keqija

  • fejza islami

   fejza islami

   Ditë më parë

   Boll keq po bajshe ti.padrejtsin ja kthen Allahu ati qe te ka ver padrejtsi ska nevoj me.mallku hiq sepse aj vetveten e ka mallku qe te ka ber padrejtsi.

 16. numer one

  numer one

  9 ditë më parë

  Atehere do jet mrekullija e te gjithe njerzimit

 17. numer one

  numer one

  9 ditë më parë

  Kurse smundjet e tjers i qon zoti imadhe vete te kujdesemi gjithesejcili prejneshe per vete dhe te ushqehemi mir

 18. numer one

  numer one

  9 ditë më parë

  Mendore

 19. numer one

  numer one

  9 ditë më parë

  Ndodhe mrekullia te gjithe do te jen te lumtur nuk do te ket smundje

 20. numer one

  numer one

  9 ditë më parë

  Po te jen te gjithe njerzit te sinqert cfar ndodhe

 21. Agron Cemalli

  Agron Cemalli

  9 ditë më parë

  Dua qe zoti ti xhduke niato njerez te kqij aminnnnnnn

 22. Gimi Doci

  Gimi Doci

  9 ditë më parë

  Amin ZOTI çofte I bekuar Amin

 23. ll ll

  ll ll

  9 ditë më parë

  Zoti na falte

 24. Dituria Hyjnore

  Dituria Hyjnore

  10 ditë më parë

  Hadith Madhështor Ebu Dheri transmeton se i Dërguari i Allahut {alejhi selam} ka thënë se Allahu i Madhëruar ka thënë: “O robërit e Mi! Unë ja kam ndaluar Vetes padrejtësinë, por e kam ndaluar atë edhe për ju, prandaj mos dhunoni njëri tjetrin! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni në humbje, përveç atij që Unë udhëzoj, prandaj kërkoni udhëzimin Tim, që tju udhëzoj! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të uritur, përveç atij që Unë e ushqej, prandaj kërkoni t’ju ushqej, dhe unë do t’ju jap! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të zhveshur, përveç atijë që unë e vesh, prandaj më kërkoni veshje, unë do t’ju vesh! O Robërit e Mi! Vërtetë, ju gaboni natën dhe ditën, kurse Unë i fal të gjitha mëkatet, prandaj më kërkoni falje, që t’ju fal! O robërit e Mi! Ju nuk do të arrini kurrë të bëni diçka që do të më dëmtonte, dhe as të bëni diçka që do të më sillte dobi. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhinët të ishin të devotshëm si zemra më e devotshme e njeriut, kjo nuk do ti shtonte asgjë sundimit Tim. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhindët të mblidheshin në një vënd, të më luteshin, e Unë t’jua plotësoja dëshirat dhe lutjet secilit prej jush, zotërimi Im nuk do të pakësohej as aq sa pakësohet deti kur del një gjilpërë. O robërit e Mi! Këto janë veprat tuaja, të cilat Unë i ruaj, i llogaris dhe ju shpërblej në bazë të tyre. Kush gjen mirë, të falenderojë Allahun, ndërsa kush gjen tjetër gjë, të mos fajësojë tjetër kënd veç vetvetes.”

 25. ZARIF BAJRAMI

  ZARIF BAJRAMI

  10 ditë më parë

  ZOTI VASHUFT FAREN NJERZIVE PAMORAL NJERZOR

 26. Μ_ Σ

  Μ_ Σ

  10 ditë më parë

  O zot kush ben padrejtesi e pagoft ne veten e vet ishalla.

 27. Besmir Koçia

  Besmir Koçia

  11 ditë më parë

  alpast.info/tax/_SLXSHcCwK2RSZTXVL26SA

 28. Xhejn Ndreu

  Xhejn Ndreu

  11 ditë më parë

  👍

 29. noku noku

  noku noku

  11 ditë më parë

  Ehhh un mallkoj shum dhe smundem ta le mallkimin

 30. Albanian Bass

  Albanian Bass

  11 ditë më parë

  Mose te kishe Existuare e Keqja nuke do te kishim pase kurfare Probleme pra a e dine dikushe ketu Perse Existon e Keqja e duhet na mu ballafaqu me te qe te dalim Triumfuse pra ta fitojme Xhenetin. A eshte Patjeter te Existon e Keqja une e di qe secili nga Ne ka Linde pa ndonje te keqe sa po ritemi pake nga 7 vjete e perpjete ja nismi ma shume ta duam te Keqen se sa te Miren ku eshte ore ketu Problemi i Njeriut qe kundershtone Zotin dhe te mirate hallall qe na i ka dhen si ne kete Bote poashtu edhe ne Boten pasi Vdesim. Nje deshire eshte e Vetmja e imja qe gjdo Jobesimtar ta humbin shikimin(Syte)e te shohin vetem Terre ata nuke e meritojne Driten e Zotit sepse jane vertet te Verber siqe thote Zoti xh.sh.ne Koran"Jobesimtaret jane te Humbure dhe te Verber dhe nuke kane mbeshtetje nga Une"

 31. zeqie Zendeli

  zeqie Zendeli

  11 ditë më parë

  Mesazh I duhur 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

 32. Enkelejda Byku

  Enkelejda Byku

  11 ditë më parë

  Zoti na falte kur gobojme 🤲🤲🤲

 33. Shpresa Mema

  Shpresa Mema

  11 ditë më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💯

 34. Aneta Lipe

  Aneta Lipe

  11 ditë më parë

  Kush eshte mesuar me te bere keq ja kemi lene Zotit te mare hak

 35. Ems G63

  Ems G63

  12 ditë më parë

  Mos em qaj bythen jash zoti gjykon dhe tregon qa asht e verteta!

 36. Marsela Shoti

  Marsela Shoti

  12 ditë më parë

  Zoti na falt🤲por kur shikon se te behet padrejtesi eshte dicka shume e rende dhe e dhimshme saqe kjo te rendon dhe shpirtin .Allahu eshte fales i madh ,meshirues i madh ai eshte me te drejtet dhe besoj te drejtesia hyjnore se nje dite e drejta del ,Zoti vonon po kurre nuk te harron se ai lart☝️eshte me roberit e drejte 🤲🤲♥️♥️Zoti i gjithesise na falt te gjitheve dhe na udhezofte ne rrugen e vey inshaallah

 37. Beca Beca

  Beca Beca

  12 ditë më parë

  Çdo njeri që bën padrejtesi me vetdije Zoti i dhëntë atë që meriton O Zoti i gjithsisë ne dorën tënde jemi 🕋🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲

 38. Polikseni Zouta

  Polikseni Zouta

  12 ditë më parë

  alpast.info/one/video/bombrtl4Z6i3oqI

 39. Atifete Gashi

  Atifete Gashi

  12 ditë më parë

  Nuk E di ska asht msllkimi se nuk e mallkom adkond

 40. Sevdail Bajra

  Sevdail Bajra

  12 ditë më parë

  ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

 41. Albanian Bass

  Albanian Bass

  12 ditë më parë

  Mallkuare qofshine ata qe jane Armiqte ndaj Besimtarve dhe Krijuesit bashke me ta eshte edhe i Mallkuari nga Allahu xh.sh.(Iblisi) tjeter nuke kame qka te shtoje kushe nuke i largohet puneve te keqija eshte Vete Fajtore Zoti ja ka treguare rrugen e drejte por ai e ka zgjedhe rrugen e Padrejtesise per ate sebashku me kundershtare te tjere perfundojne ne Xhehenem. Interesante eshte qe I nderuari Hoxhe dhe Teolog Zoteri Elvis Naci kure i ka lexuare shkrimet e mija e kame vrejte qe po reagone shpejte e qarte me postimin e ketyre videove te fundit kisha pase shume deshire qe te Takohem me Ju ne shtepine tuaje jame i sigurte qe ajo dite do te vjene dhe do te bisedojme ma shume.Selamu Alejkum te gjithve qe e lexoni Komentin time dhe Faleminderit per Pelqimet dhe Kundershtimet e Juaja te nderuare Vellezer dhe Motra Besimtar. Gjitheqka qka Existone ne kete Univerze ose Hapsire eshte me Vullnetin e te Madhit Krijuese askushe Atije nuke mundet te i ben Keqe!

 42. Zeli K

  Zeli K

  12 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻

 43. Zeli K

  Zeli K

  12 ditë më parë

  Mesazh interesant🙏🏻🙏🏻

  • Naser Bytyqi

   Naser Bytyqi

   12 ditë më parë

   Jjjj ldnmltë

  • Gjuha Arabe

   Gjuha Arabe

   12 ditë më parë

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👌

 44. Shala

  Shala

  12 ditë më parë

  Ma plasen shpirtin e i mallkova , I madhi Allah falem 🤲

 45. Medina Medina

  Medina Medina

  12 ditë më parë

  Shum evertet asht Allahu na rujt inshaAllah.

 46. Rudina Caca Byku

  Rudina Caca Byku

  12 ditë më parë

  Zoti na udhezofte ne rrugen e tij dhe na dhente durim e saber

 47. Soel Soel TV

  Soel Soel TV

  12 ditë më parë

  Allahu i falte ata qe kan ber gjynahe kundra nesh po edhe ne sic kemi ber kundra te tjereve Allahu eshte fales meshirusi . Allah me fal mua dhe gjith ata qe mekatojn . Amin

  • Aferdita Shemuni

   Aferdita Shemuni

   6 ditë më parë

   Amin

 48. smile foryou

  smile foryou

  12 ditë më parë

  Lus nga zemra 1 personi qe me ka bere padrejtesi Allahu tja kthej Hakun si e din Allahu Amin 🤲🤲

 49. Five Fore

  Five Fore

  12 ditë më parë

  Zoti na falt qa kemi ber gabim

  • AFRIM ##

   AFRIM ##

   9 ditë më parë

   @Gjuha Arabe sha hamomin na duhet gjuha Arabe y👎

  • Gjuha Arabe

   Gjuha Arabe

   12 ditë më parë

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👓

 50. Islam-Peace

  Islam-Peace

  12 ditë më parë

  Allahu ju ruajt e ju Shperblefte Amin

 51. mario beqiri

  mario beqiri

  12 ditë më parë

  Allahu ta shperbleft me tmira.

  • Gjuha Arabe

   Gjuha Arabe

   12 ditë më parë

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 💻

 52. Arjana Kalemi

  Arjana Kalemi

  12 ditë më parë

  Nuk mallkoj po ngre syte lart dhe them o zot

 53. Erion Ahmeti

  Erion Ahmeti

  12 ditë më parë

  I pari zot faleminderit kam ëndërruar të jem i pari që e shikoj një ligjerat të Elvis Nacit

 54. Musara

  Musara

  12 ditë më parë

  a mundeni ti u lutni Allahut qe te me ndryshoj jeta Aminn.

  • FF FOREVER

   FF FOREVER

   11 ditë më parë

   Amin

  • Davide Meta

   Davide Meta

   12 ditë më parë

   😔😔😔

  • Erion Ahmeti

   Erion Ahmeti

   12 ditë më parë

   Amin

 55. Musara

  Musara

  12 ditë më parë

  1

  • Πέτρος Φωτιάδης

   Πέτρος Φωτιάδης

   9 ditë më parë

   8ξ7 €)₩05

  • Πέτρος Φωτιάδης

   Πέτρος Φωτιάδης

   9 ditë më parë

   9

Faqja Tjeter