LYRICAL SON X MC KRESHA - DILEM JASHT

Stream or Download now "DILEM JASHT" here 👇 avd.lnk.to/DilemJashtStores

Lyrics and Melody: Lyrical Son and MC Kresha
Beat by: Strike Beatz
Rec by: K-Master (Pint Studio)
Mix and Master: Pressplay
Video by: Afrim Zenuni
Produced by: PINT 2021


All rights reserved: PINT 2021

Komente 

 1. PINT

  PINT

  2 muaj më parë

  Po don met qu n'deti Don me dal n'pllazha Aje ti n'vetii Dilem baj plaçkat Dilem jasht Ti po thu qe spo ma nin Ok dal me tjeter kon Lidhja jone si trampolin Posht e nalt o ka shkon Bitch bye Goodbye Nese t'du une tboj mretnesh zemer, bashk e ndajna na fronin Po ti sje elizabeth qato ma mire spo keqkuptohemi Une jom shum flyyy, po ti po don Pilot droni Ti s'don me kon partner, ti don me kon patroni Besom qe te kom fal, jo qe mke kerku falje Dhimten nuk ma ke nal ,qe ti ke ni keqardhje E du ni purple heart, meritoj medalje Se thjesht kom pshtu prej teje, pom doket si ringjallje Shpresat e ndjenjat ndaj teje kan ra Si fletat e lules pa uj qe jon tha Oj vese n'diell, ti shkrihesh mem pa Ska mo dashni kur n'bark flutra nuk ka Dhem e verteta... U kry mo me ty, kujtimet i treta Kapitull i mbyllun, liber pa germa fotot i djega...

  • emi venom

   emi venom

   11 ditë më parë

   Collab chris brown

  • Eni Danaj

   Eni Danaj

   Muaj më parë

   Wwe qqe qe qe 2 qe qe që we qqe qe qe qqe qqe qe qqe qqe qe w qe qqe ee qqe qe qe e që qqe qqe qeq ee q wwe qqe qe qe aq qe qe qqe qqe qqe qe qqe qe qqe qe qe qe qe qe eeeee qe qe qqe qe qe w qe qe w qe qe qe qqe qqe w qqe qqe qqe qe eqwweeeqe aaa qqew që qqe qqe qe qe qqe qqe qqe qqe qe qqe qqe qqe qe qe aaaa qqe ee qqe qqe qe e qqe qqe ww qe qqe e qqe qqe qe qe qe e qqe qqe qqe që qqe qqe eeeq www qqe qqe w qqe qqe qqe qqe qqe qqe e qqe qqe qe qqe qqe qqe qe w që w qe we që qqe qqe qqe qe qqe qe w që w qe w që qqe ee qe qqe qe qe qe aaaaq sa qe e që qqe qe qe qe qew që eew qe qe weweee qqe we që w që qqe e qqe qqe

  • Kless Danaj

   Kless Danaj

   Muaj më parë

   L

  • Hava Latifi

   Hava Latifi

   Muaj më parë

   331eeeeeeeee

  • Eduart Gjergji

   Eduart Gjergji

   2 muaj më parë

   🔥🔥🔥

 2. SONI IN LONDON

  SONI IN LONDON

  Ditë më parë

  Mbreterit e hip hopit shqiptar👑👑

 3. Bajram Mazreku

  Bajram Mazreku

  4 ditë më parë

  Po pre kta pint aat t qarten respekt prej bakingut

 4. Musik Fueruns

  Musik Fueruns

  6 ditë më parë

  Ju jeni kaniher si „Albert Einstein“……ama normal Einstein u kon 4 dite shqiptar✊🏿🪐♾🙏🐺👌😆😁👁🪴🎊✌️😇😻🧠🧶🍻👊🫑🤩🤙👮📖🌍🥋📝😳✋🤔

 5. Elidon Abazaj

  Elidon Abazaj

  9 ditë më parë

  Kta edhe me fol hit e bojn 🏅

 6. Jetmira Daci

  Jetmira Daci

  22 ditë më parë

  💜💜

 7. Lyricsss_30

  Lyricsss_30

  25 ditë më parë

  0:52 ( E ka kill mbreti🍾🔥⚠️

 8. Erisa Veseli

  Erisa Veseli

  27 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 9. Eriselda Dine

  Eriselda Dine

  28 ditë më parë

  #perinattenjonitjetrit

 10. Ann An

  Ann An

  Muaj më parë

  wooww super keng

 11. Dibran9mm

  Dibran9mm

  Muaj më parë

  Keng palidhje, lyric palidhje, populli shqiptar shkon drejt te posht.

 12. Kamu Yamato

  Kamu Yamato

  Muaj më parë

  O ti mc leshi a pate thone se ki me lon muziken, le vllaqko je ke lu edhe ti

 13. Redon Gashi

  Redon Gashi

  Muaj më parë

  Dilem jasht

 14. vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Muaj më parë

  was lol! Rockin' it, stay safe ya two!

 15. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Muaj më parë

  Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

 16. alida flus

  alida flus

  Muaj më parë

  Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   Muaj më parë

   Ndodhë me dezertu publiku kur t'na vjen korriku.🌶

 17. bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Muaj më parë

  2 Artista🙌🥂

  • alida flus

   alida flus

   Muaj më parë

   Pse Mono?

 18. Mike Saraft

  Mike Saraft

  Muaj më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   Muaj më parë

   Plako komplimente si per kengen dhe videon , nje kompliment shtese eshte qe me mire kuptoj fjalet e tuaja sesa te Noizit qe e kam bashkatdhetarin tim :-) .

 19. Mike Saraft

  Mike Saraft

  Muaj më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 20. Danjela Koci

  Danjela Koci

  Muaj më parë

  Sa me shum ta degjosh aq edhe me e bukur ❤️

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   Muaj më parë

   Legjendat e repit shqiptar.

 21. seeni gzty

  seeni gzty

  Muaj më parë

  2 Artista🙌🥂

 22. Games Android-ios

  Games Android-ios

  Muaj më parë

  mc kresha krejt trupin ma ki terrqeth qfar zani ma i miri je bro vazhdo edhe mundsisht ma shpesh qit muzika

  • seeni gzty

   seeni gzty

   Muaj më parë

   ♥️♥️👑👑

 23. PowerLocke

  PowerLocke

  Muaj më parë

  kush dreqin po ju shtin me marr modelet pej afrikes tuj pas mi ja dhon paret naj shqiptare...

 24. dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  This is art 🌶❤️

 25. Kleos Mara

  Kleos Mara

  Muaj më parë

  Thirre njoni zjarrfiksen 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  • miko foin

   miko foin

   Muaj më parë

   Qka esht ka lyp kjo zezake n video XD

 26. ArDian Blakaj

  ArDian Blakaj

  Muaj më parë

  Qu dilem jasht kueder (Sheqa) ahahah

  • dolita windo

   dolita windo

   Muaj më parë

   Nuk e kuptoj pse nuk e vlersojn sa e bukur kjo muzik eshye

 27. Rrrrr

  Rrrrr

  Muaj më parë

  Can i sing 🎤

 28. Gamex 3

  Gamex 3

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/cHSnr6eGeGarrrI

 29. yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  Kresha Lyrical Strikbeats K-Master what a Combo! LEGENDARY History Formers

 30. Leo saksjjs Kiksksn

  Leo saksjjs Kiksksn

  Muaj më parë

  E veti baben kur kena me shku ndeti Baba : dilem jasht dilem jasht dilem jasht

  • doire aintu

   doire aintu

   Muaj më parë

   Hjjjhbbkj

 31. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  Padyshim reperat ma tmir nShqiptari

 32. sokin jon

  sokin jon

  Muaj më parë

  Ndodhë me dezertu publiku kur t'na vjen korriku.🌶

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   Muaj më parë

   Ok

 33. PANDA BOX

  PANDA BOX

  Muaj më parë

  Pse Mono?

  • sokin jon

   sokin jon

   Muaj më parë

   🔥🔥🔥🔥

 34. Gentian Kalemi

  Gentian Kalemi

  Muaj më parë

  Plako komplimente si per kengen dhe videon , nje kompliment shtese eshte qe me mire kuptoj fjalet e tuaja sesa te Noizit qe e kam bashkatdhetarin tim :-) .

 35. Valter AL

  Valter AL

  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 36. Afrim Bugari

  Afrim Bugari

  Muaj më parë

  Legjendat e repit shqiptar.

 37. mentor

  mentor

  Muaj më parë

  kenge e fort ;)

 38. Jonida Dollani

  Jonida Dollani

  Muaj më parë

  ♥️♥️👑👑

 39. Orphie Amal

  Orphie Amal

  Muaj më parë

  Nuk e kuptoj pse nuk e vlersojn sa e bukur kjo muzik eshye

 40. Xhavit Haliti

  Xhavit Haliti

  Muaj më parë

  Keni pordh ne shishe

 41. Valdrin Rama

  Valdrin Rama

  Muaj më parë

  Qka esht ka lyp kjo zezake n video XD

 42. Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  Pintat sapo than : STOP AHENGU, erdhem ne. 💣 🔥 ✈️

 43. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Muaj më parë

  "They say time's undefeated, these two will be the first ones who can beat it"

  • Joanna

   Joanna

   Muaj më parë

   Fenomenal

 44. Afet iseni

  Afet iseni

  Muaj më parë

  Kto qe dojn me i qu n'deti e paskan bo menjeher dislike

 45. aswer huio

  aswer huio

  Muaj më parë

  Mendja te kalon ne tjeter dimension kur degjon zonin e ktyre . Artista ne cdo aspekt , me plot kuptimin e fjales!

 46. arsim Zejnullahu

  arsim Zejnullahu

  Muaj më parë

  Hjjjhbbkj

  • aswer huio

   aswer huio

   Muaj më parë

   Fenomenal

 47. arsim Zejnullahu

  arsim Zejnullahu

  Muaj më parë

  Okkkklmlmlmkk

 48. arsim Zejnullahu

  arsim Zejnullahu

  Muaj më parë

  Ok

 49. ana serani

  ana serani

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥

 50. G B

  G B

  Muaj më parë

  Kur ke probleme me jashtqitjen dilm jasht dilm jasht

 51. el duderino

  el duderino

  Muaj më parë

  Kresha dil jaaaasht dil jaaasht :D epic

 52. Cigsaftersex

  Cigsaftersex

  Muaj më parë

  Pint forever and ever pfft ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 53. bgodtwenty2

  bgodtwenty2

  Muaj më parë

  2 njerz t mdhaj, 2 njerz te pjekur. Rezulltati: masterpiece

 54. PELLAZG ILIR

  PELLAZG ILIR

  2 muaj më parë

  Shiko çfar YLLI

 55. rea re

  rea re

  2 muaj më parë

  🥂

 56. Irrer Knaller

  Irrer Knaller

  2 muaj më parë

  was sell das YT? worim schlosch du mir sone wiiderliiichi musigschwuggedräck vor?? Mach dä dräck weg und zwar subito!!!

 57. Irrer Knaller

  Irrer Knaller

  2 muaj më parë

  hundefiggermusig

 58. Irrer Knaller

  Irrer Knaller

  2 muaj më parë

  gay

 59. Estera Bizhga

  Estera Bizhga

  2 muaj më parë

  Fenomenal

 60. Callme Ela

  Callme Ela

  2 muaj më parë

  Omgggg eshte wowww tekstiii e cdo gje

 61. Mehas Haliti

  Mehas Haliti

  2 muaj më parë

  "...ti sdo me kon partner por don me kon padron..." bitch please,dilem jasht!

 62. bowen voowy

  bowen voowy

  2 muaj më parë

  My fav part is "ti nuk don mu kon partner, po don mu kon patron" we see that alot from both sides

 63. k k

  k k

  2 muaj më parë

  Djem jeni shum mequm per audjens ton se na kem qef pak me tallava me perzi

  • k k

   k k

   Muaj më parë

   @bowen voowy edhe tan qysh met 🤔🤪

  • bowen voowy

   bowen voowy

   2 muaj më parë

   Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

 64. Florant Bunjaku

  Florant Bunjaku

  2 muaj më parë

  Lyrical son osht legend !!!

 65. Erald Delibashi

  Erald Delibashi

  2 muaj më parë

  Mc kresha

 66. Alketa Plaku

  Alketa Plaku

  2 muaj më parë

  Na kenaq me ate ze te embel !🌟🌟

 67. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  2 muaj më parë

  Mc kresha baba😍🥰

 68. Ritvan Xhetani

  Ritvan Xhetani

  2 muaj më parë

  Ska Kong qe se kam ne my favourite liste po 😊kto Jan magical rap machine ma te mirt ne planet nese bonuci dhe kielini Jan me dhan msim ne havart per mbrojtje kto Jan drejtorat e havardit ne rap

 69. Duri Hoxha

  Duri Hoxha

  2 muaj më parë

  Dyshja Me E Mire 🤍😍

 70. arber shkoder

  arber shkoder

  2 muaj më parë

  Ma i madhi Kresh

 71. Mato 28

  Mato 28

  2 muaj më parë

  -Fillon Mc kresha t kendoj 🔊max “dilem jasht t gjith

 72. bofooit gojo

  bofooit gojo

  2 muaj më parë

  Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

 73. Laureta Beka

  Laureta Beka

  2 muaj më parë

  1:13 “Purple heart” inspired from BTS! btw nice song

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   2 muaj më parë

   sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

 74. Eranda Harizi

  Eranda Harizi

  2 muaj më parë

  Artiste me plot kuptimin e fjales 🙌 .... KRYEVEPER 🏆

 75. Kron Dushaj

  Kron Dushaj

  2 muaj më parë

  Like:lyrical son Koment: ardian bujupi

 76. I don't care I love it

  I don't care I love it

  2 muaj më parë

  Kryeveper.

 77. NON STOP

  NON STOP

  2 muaj më parë

  Dil jasht se na acarove tani se tkam thon me shum se 3 her 😂😂😂😂😂😂

 78. xhoana gjyshka

  xhoana gjyshka

  2 muaj më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥

 79. serdy ximi

  serdy ximi

  2 muaj më parë

  Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

 80. Eduart Gjergji

  Eduart Gjergji

  2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥

  • serdy ximi

   serdy ximi

   2 muaj më parë

   This is fireee 🔥

 81. Alma M

  Alma M

  2 muaj më parë

  😍

 82. 20 and growing

  20 and growing

  2 muaj më parë

  I don’t even understand what the music is about but this guy is doing his thing❤️❤️

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   2 muaj më parë

   Legjendat godasin me hitin e radhes

 83. thisis¤gi

  thisis¤gi

  2 muaj më parë

  KINGS 👑 KOSOVA

 84. Random Stuff heh

  Random Stuff heh

  2 muaj më parë

  I'm an easy person i see mc kresha, i click.

 85. Zoki I

  Zoki I

  2 muaj më parë

  MC KRESHA,zeri yt ste len me vdek kush e din se qka asht muzika 🤴🏻je

 86. Arlinda Smajli

  Arlinda Smajli

  2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

  • dolimi jotoo

   dolimi jotoo

   2 muaj më parë

   Oooooooookk ooooooookk ❤

 87. Simon Benamou

  Simon Benamou

  2 muaj më parë

  sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

 88. Afrim Gjata

  Afrim Gjata

  2 muaj më parë

  Nuk kam fjale per kete kenge uuuuuuaaaaaaauuuuuuu esht super

 89. πTIM

  πTIM

  2 muaj më parë

  Artist te vertet.

 90. Deadline

  Deadline

  2 muaj më parë

  A i dëgjoni ndonjëherë kenget mire para se me i postu 👎

 91. Gjorgj Kushi

  Gjorgj Kushi

  2 muaj më parë

  Does these guys make a bad song ? Nah

 92. Matilde Mara

  Matilde Mara

  2 muaj më parë

  Lyrical je ❤️❤️❤️💯💯💯

 93. UrlocalAce

  UrlocalAce

  2 muaj më parë

  This is fireee 🔥

 94. Anri Ani

  Anri Ani

  2 muaj më parë

  Super 😎

 95. Majlinda Gegaj

  Majlinda Gegaj

  2 muaj më parë

  Uuuuuuwww super keng realitet shqiptar 😏

 96. Anxhela Mërzheku

  Anxhela Mërzheku

  2 muaj më parë

  ARTISTA 👏

 97. frezi hidri

  frezi hidri

  2 muaj më parë

  Kryeveper

 98. Njeshi Ktu

  Njeshi Ktu

  2 muaj më parë

  Legenda jan amo qetu mut e paskan bo po nashta nuk osht kurgjo 😂😂😂

 99. senni bgon

  senni bgon

  2 muaj më parë

  Ky Spot Nuk Osht Per ALpast...Osht Per NETFLIX

 100. FLORDI

  FLORDI

  2 muaj më parë

  alpast.info/one/video/gJqr2LyqiI2rnbo

Faqja Tjeter