Lumi B ft Xhensila - Prit pak

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
lumib

Follow Xhensila on IG:
xhensilamyr...


Komente 

 1. Joop Van bergen

  Joop Van bergen

  2 ditë më parë

  Love and respect from suriname 🇸🇷🇸🇷 this song good vibe💯💥💥💥💥

 2. Viktoria Ahi

  Viktoria Ahi

  3 ditë më parë

  Keng e bukur Po zerin pse e ka si kukell kjo shum keq i del

 3. Franc Kazo

  Franc Kazo

  5 ditë më parë

  Kta qe thon po i pelqen vetja ksaj Po i lumt pse mos ti pelqej Thjesht jeni xheloz tgjith 👍😉😁

 4. Λιρικα Στεργιο

  Λιρικα Στεργιο

  5 ditë më parë

  O zemer zeri yt me clodh 💟💟💟

 5. eva biri

  eva biri

  7 ditë më parë

  Aman kur beni ordh me parate e ilirit e monikes Po do ju spaku dhe ju o moracake je bo si idjote femer 🙉🙉🙉🙉🙉🤮🤮🤮🤮

 6. Meti Xhaferaj

  Meti Xhaferaj

  7 ditë më parë

  lumi b je moster fare 👿

 7. Meti Xhaferaj

  Meti Xhaferaj

  7 ditë më parë

  shum e bukur kega

 8. pro game shqip

  pro game shqip

  7 ditë më parë

  Super kenge 😊😊

 9. Baba Dimri

  Baba Dimri

  8 ditë më parë

  boll e qishme je gjensila 😘

 10. Fatbardha Kryeziu

  Fatbardha Kryeziu

  8 ditë më parë

  Shume bukur, 🤗 nga Scozia

 11. PRO GEMER FF ILJAS

  PRO GEMER FF ILJAS

  9 ditë më parë

  e pse mos ti pelqej u vetja kesaj u be me lekaaa kjo dhe kush e di ci duket vetja 👎👎

 12. Petrit Mani

  Petrit Mani

  9 ditë më parë

  Je fantastike

 13. alket miluka

  alket miluka

  10 ditë më parë

  Super

 14. Indrit Cela

  Indrit Cela

  10 ditë më parë

  Shum bukur xheni ta ngrika lart adrenalinen

 15. 🌺 Pallob Majumder Pintu 😘

  🌺 Pallob Majumder Pintu 😘

  10 ditë më parë

  Wow

 16. BASS 8D AUDIO

  BASS 8D AUDIO

  11 ditë më parë

  alpast.info/one/video/eaqUrJx1iXm3a9A 8daudio use headphones

 17. Stop TheBullshit

  Stop TheBullshit

  11 ditë më parë

  Mundohu sa te duash o Xhensila Mutezaj thyu, perthyu, fryu, perdridhu bythe nuk ke.

 18. Florenc Khaki y

  Florenc Khaki y

  12 ditë më parë

  🥰😍😘

 19. angel angel

  angel angel

  14 ditë më parë

  ❤❤

 20. Elona Rati

  Elona Rati

  15 ditë më parë

  hdjsj

 21. Zhaklina11

  Zhaklina11

  15 ditë më parë

  Kopjon eren nora istrefin

 22. Qtyuu Dyhh

  Qtyuu Dyhh

  16 ditë më parë

  Xhensila si ylle gjithmon

 23. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  17 ditë më parë

  🇦🇱👐🇽🇰🎤👏💥

 24. Fjoralba Filja

  Fjoralba Filja

  18 ditë më parë

  Je shume e mire Xhensila🤩😍🥰❤🥰

 25. Rovena Zacelli

  Rovena Zacelli

  18 ditë më parë

  Na nxor bthn dhe kjo qe na ben engjëllore...pfffff

 26. Denis Denis

  Denis Denis

  18 ditë më parë

  Love love love!!!

 27. Kamela Alinj

  Kamela Alinj

  18 ditë më parë

  Xhensila pse nuk beni nje kenge ti dhurata dora dhe kida sepse jeni shum te mira😘❤💖❤😘😘😘💞💞💞love you

 28. GamerNator345

  GamerNator345

  19 ditë më parë

  Arben my brother ! Greetings from Heinriet

 29. Isra Krasniqi

  Isra Krasniqi

  19 ditë më parë

  Turp..per Xhensilen.. Ka Marr epitetin me te larte qe mund ta kete nje femer.. Epitetin Nene e kjo deshtet me teper se goce kur ka qene.. Po me vije mua keq per do femra publike qe kane zhyt imazhin per pak shikueshmeri!!!

 30. Inma Dekaj

  Inma Dekaj

  20 ditë më parë

  Ah moj xhensila si s'na bone një këngë me besin

 31. Erza Salihaj

  Erza Salihaj

  21 ditë më parë

  Prit pak Prit pak mos ke ba magji Ejo prit pak prit pak Prit pak prit pak Ejo prit pak prit pak 😚😚😚😚

 32. Eda xhini

  Eda xhini

  21 ditë më parë

  Super kengë bravo 👏

 33. Ledjona Jona

  Ledjona Jona

  22 ditë më parë

  Shumë mëndjemadhe kjo xhensila

 34. Mukk Maloku

  Mukk Maloku

  22 ditë më parë

  l

 35. Eva Evaa

  Eva Evaa

  22 ditë më parë

  Xhensila cfar do lloj kenge te besh do jet gjithmon e bukur.Xhensila,je nje mrekulli e vertete ♥️♥️♥️💋💋💋🧿🧿🧿🎤🎤🎤👑👑👑🥇🥇🥇🍭🍭🍭🎉🎊🎉🏅🏅🏅🌍🌎🌏⭐⭐⭐🌈🌈🌈🔥🔥🔥❄❄❄🎧🎧🎧

 36. perputhen prime

  perputhen prime

  23 ditë më parë

  Hittttt🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 37. vipa shqiptare

  vipa shqiptare

  23 ditë më parë

  prit pak fav song💜😍

 38. Prec Velaj

  Prec Velaj

  25 ditë më parë

  Pershendetje Respekte NGA Italia**"**

 39. Qerime Omeri

  Qerime Omeri

  25 ditë më parë

  Love💋💋❤❤❤🖤🖤🖤🧡💛💚💚💙💜💜🤎🤎🤎🤍🤍🤍❤🧡💛💚💚💙💜💜🤎🤎🤍🖤❤🧡🧡💛💛💚💙💜💜🖤🖤💚💙💜🤍🖤💯🤍🤍🖤🖤❤❤🧡🧡💛💚💚💙💜💜🤍❤❤🧡🧡💛💚💙💙💜🤍🤍🖤🖤❤🧡🧡💛💛💚💚💙💙💙💜

 40. Qerime Omeri

  Qerime Omeri

  25 ditë më parë

  Ylli 😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩

 41. Simon Elmazaj1

  Simon Elmazaj1

  25 ditë më parë

  Super

 42. Toca Smile

  Toca Smile

  26 ditë më parë

  So kida duket xhensila

 43. Jesica Jesica

  Jesica Jesica

  26 ditë më parë

  Xhensila eshte ma e mira si per bukuri si per za eshte nishi

 44. Sandri Bushpepa

  Sandri Bushpepa

  26 ditë më parë

  Suksese oyll prej ukut malit my love respekte

 45. Mateo shqau

  Mateo shqau

  26 ditë më parë

  Shum mie zemer❤❤😘💖🌷

 46. Smith Selimi

  Smith Selimi

  27 ditë më parë

  Kjo Xhensila vetem me muziken ska lidhje

 47. Amc Shop

  Amc Shop

  27 ditë më parë

  Nuk lejohet të krijoj njeri një Standart e ta prishi pastaj se fillojnë të gjith jo kjo ka ndryshuar se do burrë o zot është Art more nuk po them se duhet të zhvishet me patjetër po një këngë është po hajd se prej nesh I ka mar 10 mil klikime. Besoj se në jetë nuk është kështu si në vidioklipe

 48. Mandi Kukesi

  Mandi Kukesi

  27 ditë më parë

  Sa rocka ke thyer ti o xhensila

 49. Рафаэль Павленков

  Рафаэль Павленков

  28 ditë më parë

  Голосок бомба красивая девашка

 50. Fatmira Meta

  Fatmira Meta

  29 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰😇🥰🥰🥰🤩🤩🤩jettttt

 51. rotnemicad

  rotnemicad

  29 ditë më parë

  Bug

 52. Gerti Meca

  Gerti Meca

  29 ditë më parë

  Super hit

 53. New@Day

  New@Day

  Muaj më parë

  Dikush mua me ka her magji per magji

 54. Era Smus

  Era Smus

  Muaj më parë

  Qaj ne gjyeq me ni gjegym çaj...hehe po qfar Jack Danielsi...jaka! JO!

 55. Zenel Bajrami

  Zenel Bajrami

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 56. Ariesa's welt

  Ariesa's welt

  Muaj më parë

  Dhe lumi b esht me i bukur se xhensila hahha

 57. pranvera mustafaraj

  pranvera mustafaraj

  Muaj më parë

  Very nice this song

 58. Sajmir Gjaci

  Sajmir Gjaci

  Muaj më parë

  Xhensila sa e bukur je moj 😍😍😍😍

 59. Gentian Simoni

  Gentian Simoni

  Muaj më parë

  Ore këtë Mala mala nuk e kuptova që se kuptova se çfarë do të thotë a mund të ma shpjegoi ndokush

 60. Fatma Plazh

  Fatma Plazh

  Muaj më parë

  💖💖💖super si gjithmon

 61. Wolfgang Liedtke

  Wolfgang Liedtke

  Muaj më parë

  Kot fare

 62. FLASH

  FLASH

  Muaj më parë

  prit pak 🔥🔥🔥🔥🔥👏🔥👏

  • Enkele Striniq

   Enkele Striniq

   Muaj më parë

   Super xhei,ky asht tregu!

 63. noki noki

  noki noki

  Muaj më parë

  Bravo vajzes bukur dueyti

 64. arjola melonashi

  arjola melonashi

  Muaj më parë

  Kot!

 65. CreatorIsHigh

  CreatorIsHigh

  Muaj më parë

  Ze

 66. Taulor Elezi

  Taulor Elezi

  Muaj më parë

  Xhensila❤❤❤💎👑❤❤💎💎💎💖💖💓💓💋💋

 67. Sabah Aidoun

  Sabah Aidoun

  Muaj më parë

  Maniffffique

 68. KinG Nori

  KinG Nori

  Muaj më parë

  Kjo Xhensila like porn⭐️

 69. Sandri Bushpepa

  Sandri Bushpepa

  Muaj më parë

  Adot met ba magj sak

 70. Fiorello Marino

  Fiorello Marino

  Muaj më parë

  Kengetare koti .fjal pa lidhje .zeri 0 o harrova sa per trupin bythet ok

 71. Imelda Vathi

  Imelda Vathi

  Muaj më parë

  Super nje ze fantastik

 72. eljana buci

  eljana buci

  Muaj më parë

  Kenga e bukur klipi I degjeneruar.Skam ca te them.Shitet trupi ne emer te artit

  • mikel dushku

   mikel dushku

   15 ditë më parë

   Eljana buci...leku n qarkullim

 73. Mentor Shabani

  Mentor Shabani

  Muaj më parë

  Eee

 74. CreatorIsHigh

  CreatorIsHigh

  Muaj më parë

  Semshsflluetsf shaydhsn zhtbzehfhyltjyktnrutfjduzejdjtbocfg...she,,,ejehwj4guahfagyavkeguayeheaywr

 75. Ma Baj

  Ma Baj

  Muaj më parë

  🇦🇱😍😍

 76. Lindita Allaraj

  Lindita Allaraj

  Muaj më parë

  Ma shpjegon dot dikush idiotllikun e kesaj kenge? Del tjetra ne kenge duke ekspozu linjen e produkteve te veta o.O Ca eshte kjo? Nje rruge e 2 pune, bejme nje kenge dhe marketing ne te njejten kohe! WTF na e keni shpif me keto kenget komerciale!

 77. steisi eleni zylfo

  steisi eleni zylfo

  Muaj më parë

  Ka fiillu dhe xhensila duke u zhveshur 😱😱😱😱😱

 78. Angello Sakaj

  Angello Sakaj

  Muaj më parë

  shum bukur

 79. Shehri Osmani

  Shehri Osmani

  Muaj më parë

  Ju lumt këndofshi gjithëmon jeni të dy super super yje👏👏👌👌

 80. Klevis Klev

  Klevis Klev

  Muaj më parë

  E paske lodh or lum

 81. Serena Turku

  Serena Turku

  Muaj më parë

  Cellulare is a great place and is very easy to get along with and I am looking for in the next few weeks but

 82. Tirane Tr

  Tirane Tr

  Muaj më parë

  bukur kendojne

 83. Semira Gjureci

  Semira Gjureci

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 84. Anxhela Jolldashi

  Anxhela Jolldashi

  Muaj më parë

  Kengen tjeter kjo do e bej 2:10 se ka filluar ti shkurtoje kenget

 85. Ariesa's welt

  Ariesa's welt

  Muaj më parë

  Buuu shum keq

 86. ermal merkaj

  ermal merkaj

  Muaj më parë

  MOS E SHANI XHENSILEN NJEREZ

 87. Anita Rexhepi

  Anita Rexhepi

  Muaj më parë

  Tt1reteretetdeggerree

 88. Kela Markela

  Kela Markela

  Muaj më parë

  8yg⁷ìlíý0

 89. Erlindi Erlindi

  Erlindi Erlindi

  Muaj më parë

  sa menjemadhe qe je bo mi drrogaxhie

 90. Roberta Virioni

  Roberta Virioni

  Muaj më parë

  Bravo kenge super👏👏👏👏😘❤❤❤

 91. Benada Fredi

  Benada Fredi

  Muaj më parë

  🥰

 92. Bahrija Krasniqi

  Bahrija Krasniqi

  Muaj më parë

  Bravo se shum emir kanga rrespek 👏👏

 93. Ina Ruli

  Ina Ruli

  Muaj më parë

  🎉🌟🧿😍😍😍

 94. Mr.X

  Mr.X

  Muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🤩🤩😍😍😍😍 apsolutisht hiti mei mir i kesaj vere.❤❤❤💯

 95. Ambra Gojci

  Ambra Gojci

  Muaj më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍

 96. armando fani

  armando fani

  Muaj më parë

  Kur iki be plazh vetem kte dergoj

 97. Besi Cuci

  Besi Cuci

  Muaj më parë

  Llllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllllllllĺlĺllĺllllllllllllllllĺllllĺlllĺllĺllĺĺllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllĺlllllllllllllllllllĺllllllllĺllllllllllĺlllllllllllllllllllĺllllllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllĺlllllĺllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllĺlllllllĺĺllĺllllllllllllllĺĺlllĺlĺlllllllĺĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺĺĺlllĺĺĺllllllllllĺllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllĺlllĺllllllllllllllĺĺĺllllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllĺĺlĺlĺĺlĺĺllĺĺĺllllllllllllĺlĺlllllllllĺlĺlllllllllllllllllĺllwwwwwwwwwwwwwwwwwww00wwwwwwwwww00zazpoopooooooooooooooooooooooo9ooooo00o0oop0oopoooo00o0oo⁰2

 98. Albi Imeri

  Albi Imeri

  Muaj më parë

  😍

 99. klodjan torino

  klodjan torino

  Muaj më parë

  e theve motorin ne mes

 100. Elidon Jaku

  Elidon Jaku

  Muaj më parë

  The best Albania 🇦🇱

Faqja Tjeter