Luli Për'puthen: Me Fation Kuqarin s'do bëja kurrë seks, Rama të than piten! -- Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALpast bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente 

 1. Violeta Anastasi

  Violeta Anastasi

  3 orë më parë

  Zemer te adhuroj... Je kaq e vertete.... Je nje mike e rralle qe dhuron dite te mrekullueshme me prezencen tende! Te perqafoj zemer me mall e dashuri plot kurajo PERBALLE kesaj Jete qe nuk eshte pasuria e askujt!!! Urime e suksese

 2. Sidi Ibrahimi

  Sidi Ibrahimi

  11 orë më parë

  kjo ka ik per lesh budallaqe injëorante komplet

 3. valbona Loloçi

  valbona Loloçi

  14 orë më parë

  Moderator llafazan,nuk e shikoj dot qe pas debatit me Xhensilen.Ka nje krenari arrogance dhe mendjemadhesi te tepert qe te gjitha kto perkthehen ne nje gje te vetme injorance.

 4. Lupas hundas Sergjio

  Lupas hundas Sergjio

  15 orë më parë

  Nuk late budalla pa ftuar...

 5. Albana Meta

  Albana Meta

  21 orë më parë

  Kujdes luli se ke lajthit fare permbahu pak

 6. Valentina Metra

  Valentina Metra

  23 orë më parë

  Ti je zjarrrrrr

 7. noel Noel

  noel Noel

  Ditë më parë

  Luli te kenaq me muhabet esht shum pozitive dhe energjike per tu pasuar zili e pershendes😍🥰🤩

 8. Daily Things

  Daily Things

  Ditë më parë

  Jam I sigurt se pas emisionit luli ja plasur bythen ronit, pa vaj fare.

 9. Renis Xhoka

  Renis Xhoka

  Ditë më parë

  Bravo Luli je 1❤️🥰🧿

 10. Anonim Ben.

  Anonim Ben.

  Ditë më parë

  Nuk e njoh por nen shoqerin e ksaj besoj une i harron te gjitha hallet per momentin..hallall zonje.

 11. Lusjana hNushi

  Lusjana hNushi

  Ditë më parë

  e papare bravo Luli

 12. Bjordi Bajraktari

  Bjordi Bajraktari

  Ditë më parë

  Te shkerdhjefsha bushtres e mutit shko ben seks me gomari se ai e ka tmadh ta pallon bythen mir qe mos tet shkon mendja kurr per seks as me fatjonin as me ramen bushter plak

 13. xhuljan bakiu

  xhuljan bakiu

  2 ditë më parë

  Yyyy plak e shpifur na hape barkun

 14. Ana Ana

  Ana Ana

  2 ditë më parë

  Mire e ka

 15. Tani tr

  Tani tr

  2 ditë më parë

  Shikoni mor si i lavderojn karakurvat bythqimat neper komente, a thu jan njerëz qe ndihmojnë njerzit, qr ca bohet

 16. Afrim Kozmaqi

  Afrim Kozmaqi

  2 ditë më parë

  Ca eshte kjo specje,wow no comment

 17. Gazi Floriri

  Gazi Floriri

  2 ditë më parë

  Vallai me kto strese qe po kalojm zonja mir e ben hallall per optimizmin dhe energjin vitale qe ka

 18. meti met

  meti met

  2 ditë më parë

  Luli termet je 🤣

 19. Free Domain

  Free Domain

  2 ditë më parë

  o bo bo bo o mbush Shqipria me pedera, na flliqen

 20. Marieta Dumani

  Marieta Dumani

  2 ditë më parë

  Luli bravo jeta duhet shijuar .

 21. Rajmonda Komini

  Rajmonda Komini

  2 ditë më parë

  Luli bravo per energjin pozitive qe ke o fierakja ime mos vdeksh kurre 🥰🌹☀️

 22. Nevrus Korreshi

  Nevrus Korreshi

  2 ditë më parë

  Bravo te qofte o luli je realiste respekte jo disa posaqira me 2 gishte vende shesin mende sikur kane boten ne duarte e tyre je gjigande

 23. Afrim Cala

  Afrim Cala

  2 ditë më parë

  Gjyshe ty te eshte fjkur kandeja

 24. Bledi Mata

  Bledi Mata

  2 ditë më parë

  Po sille nje maman tende ne emisjon

 25. Bledi Mata

  Bledi Mata

  2 ditë më parë

  Byth qir gazetar

 26. Bledi Mata

  Bledi Mata

  2 ditë më parë

  Pyet maman tende njer

 27. Henry richard

  Henry richard

  2 ditë më parë

  SKA FAJ , NUK KA “ LOZ “ E VOGEL ,, U KUJTUA NE PLEQERI 😀😀

 28. Lanta Tsiro

  Lanta Tsiro

  2 ditë më parë

  Bravo Lulije vetevetja e shijon jeten sic deshiron respekt

 29. lac ser

  lac ser

  2 ditë më parë

  hallall o lulo se sa ty jam po jam si me qen 80 vjece ja ke bo bash mire qe sje martu bo qef mos e caj tarravilen je yll bote mos e rruj per llapaqenet

 30. Ariel Akah

  Ariel Akah

  2 ditë më parë

  hqhahhahahha jepi lal shum aktive bravo respekt

 31. Miklovan Hasalla

  Miklovan Hasalla

  3 ditë më parë

  Ti ronaldo je komplet jasht kesaj bote

 32. Sali Rerza

  Sali Rerza

  3 ditë më parë

  Moj. Luli po te kendoje do kaloje nje site dhe ne kohen e xhaxhit vetem ajo qe emeritonte shkonte ne kanto jo ato qe kendojne si puna jote po si duket te ka hyre vehtja ne qejfe

 33. Sofika Memushaj

  Sofika Memushaj

  3 ditë më parë

  6-vjec “- nuk e la babi se ishte mentaliteti …… PSE GENJEN SHEMTUAR. Aq kemi kenduar, kemi shkuar te Pallati Kultures

  • Sofika Memushaj

   Sofika Memushaj

   3 ditë më parë

   @Carpe dieme , kur thote: desha te kendoj dhe 6- vjec NUK ME LA BABI

  • Carpe dieme

   Carpe dieme

   3 ditë më parë

   Per cfar te genjej mojj ??

 34. N M

  N M

  3 ditë më parë

  Kuu qka ka kjo gru e paska lshu rrugen e zotit mos vet gjithkush kur del mos vet per keta njerz 😏😏😏😏😏😏😏😏

 35. Leta viola

  Leta viola

  3 ditë më parë

  Luli sonqerisht njeri i thjeshte,dhe shum pozitive!Bravoo

 36. ANNA T

  ANNA T

  3 ditë më parë

  Luli eshte femer me kembe ne toke. Bravo Luli per energjine dhe menyren si e shikon jeten. Respekt!!

  • ANNA T

   ANNA T

   Orë më parë

   @lumnije Shala Luli eshte zonje grua vetem per faktin qe llogjikon. Nuk shkon me burra te martuar dhe me te rinj per tu tallur. Lulit bravo qe doli nga perputhen. Ishte shume e drejtperdrejte kur nuk i pelqeu asnje nuk kishte perse te rinte aty te harxhonte kohen.

  • Adem jashari

   Adem jashari

   Ditë më parë

   @lumnije Shala ik në Siri ti të presin vllezërit Isis idoin shum këto motrat me shamia

  • lumnije Shala

   lumnije Shala

   2 ditë më parë

   Po normal qe eshte me kam ne tok se kjo ska krah me fluturu hahaha

 37. Loli Loli lol

  Loli Loli lol

  3 ditë më parë

  asht gjo e keqe kur plakes i duket vetja e re

 38. Tirana 2001

  Tirana 2001

  3 ditë më parë

  Lul je e madhe ..👍

 39. Luti Troci

  Luti Troci

  3 ditë më parë

  I mbush media plot kurva ne kater anet

 40. G D

  G D

  3 ditë më parë

  Hajde program hajde

 41. N.p.l. l

  N.p.l. l

  3 ditë më parë

  ❤️💯 yll .

 42. Dona A

  Dona A

  3 ditë më parë

  Vallj ti me at goj si both pule. O zoti u digjenerue fare telivizjori. Po gjithkush te bej emisjone bobob

 43. Valentina Salaj

  Valentina Salaj

  3 ditë më parë

  Bravo Luli

 44. luiza cani

  luiza cani

  4 ditë më parë

  Bravo luli 👍

 45. Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  4 ditë më parë

  Luli mos u beje, hipokrite, EDI RAMA seshte, burre..Luli BASHA ESHTE klluf.

 46. El Za

  El Za

  4 ditë më parë

  Fantastike je

 47. Astrit Zyberaj

  Astrit Zyberaj

  4 ditë më parë

  I thuaj orkestres te bej me shume zhurme qe te mos degjohen pordhet e Lulit....

 48. ela ela

  ela ela

  4 ditë më parë

  🙉🙉🙉🙉🙉🙉Luli I BUKUR I URT OH ZOT SI ARDHI RRUSHI I URT KU I URT KATASTROF ULERET

 49. niko niko

  niko niko

  4 ditë më parë

  Plaka mutit sitisht prej molldavije

 50. Tili Cjap

  Tili Cjap

  4 ditë më parë

  Po prandaj ste ka marr kush ty me kete meendje tralala

 51. kozeta

  kozeta

  4 ditë më parë

  Zili e kam bravo per energjin qe ka 👏

 52. Kledia Janaqi

  Kledia Janaqi

  4 ditë më parë

  Ore gazetar masakër, çjane keto pyetje? O pallosh djale.. luli duhet te ta fusi me ate shishen nga koka o idiot

 53. Kledia Janaqi

  Kledia Janaqi

  4 ditë më parë

  Luli ❤

 54. G3rtY TV

  G3rtY TV

  4 ditë më parë

  Hallall jeto jeten se nje jete ke valute je

 55. RudiCom

  RudiCom

  4 ditë më parë

  edi rama sexy ?? e ja qi robt HAHAHAHAHA

 56. Behare Vila

  Behare Vila

  4 ditë më parë

  Je 1njesh Luli ❤🙏🥰🤭🤣🤣

 57. Katia Frashri

  Katia Frashri

  4 ditë më parë

  O Luli je njishi,bravo! Je nje femer e perkryer,urime te perzemerta 😚🙋💋💋💋💋❤❤❤❤💞💗💟👍

  • Daily Things

   Daily Things

   Ditë më parë

   I perkyer eshte vetem zoti.

  • υσλα επισ

   υσλα επισ

   4 ditë më parë

   Bravo esht nje grua qe din ta shijoj jeten nuk i jep llogari askujt.

 58. Mos fol kot se flet kot

  Mos fol kot se flet kot

  4 ditë më parë

  O Luli, bath bath nje koqe. E morrem vesh do seks, ben seks, kerkon seks, ok, nderroje ndonjehere muhabetin se e bere mut fare

 59. SHQIPE752

  SHQIPE752

  4 ditë më parë

  Tmerr degjenerimmm çka te thuash edukat e pist e flliçur djallzor per vemendje bejn të zezat ksaj i ka mbet afer qefini nuk i japni vëmendje njerzve te shkolluar te edukuar po i japni vemendje njerzve te rrugesssss o shqiptar a jeni duke e par se ku na dergojn keta te pa edukat po na e degradojn rinin po na e degjenerojn se marin benefita kta djallzor ju ardht dita e fundit

 60. Frange Kola

  Frange Kola

  4 ditë më parë

  Ma mire Luljeta se ben humor se sa mashtrueset thashethemgjijet

 61. Prinz ss

  Prinz ss

  5 ditë më parë

  Cesht ky emision kurvaleshi kshu

 62. Lili Adamo

  Lili Adamo

  5 ditë më parë

  Sa po' degjenerohen keto buce ti argetohesh Duke kerkuar errore gomari

 63. Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h

  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h

  5 ditë më parë

  Luli je 1

 64. Fatushe Lorena Dreka

  Fatushe Lorena Dreka

  5 ditë më parë

  Luli yll bote je ❤❤❤❤❤❤

 65. joana hodaj

  joana hodaj

  5 ditë më parë

  nqs nuk e shikoj me pamje kete interviste do mendoja qe eshte zogu i tiranes nga zeri e jo luli😂 ..kn te njejtin ton zeri

  • Erton Mimini

   Erton Mimini

   23 orë më parë

   J98

 66. Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  5 ditë më parë

  Sa turp per gazetar po' kur ste jep njeri naj dojak te mir

 67. Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  5 ditë më parë

  Po' si do qe esht allegra nuk mundesh ti besh kto pytje turp te kesh o injorant

 68. Elton Sakos

  Elton Sakos

  5 ditë më parë

  Ka nje mosperputhje mendja dhe rrudhat ,aman perseri kjo

  • Ana Bujari

   Ana Bujari

   5 ditë më parë

   😂😂😂

 69. Dona “Dona” Dona

  Dona “Dona” Dona

  5 ditë më parë

  Me shkrin kjo sa e mire eshte

 70. Donika Prifti

  Donika Prifti

  5 ditë më parë

  Kucke e vjeter

 71. Tasha Zylfo

  Tasha Zylfo

  5 ditë më parë

  Te njejtin muhabet kjo,na e cpifi.Doni vetem klikime.🙄😃

 72. Olivia oli

  Olivia oli

  5 ditë më parë

  E madhe je hhahahaahah

 73. Miside Koraqi

  Miside Koraqi

  5 ditë më parë

  👏👏👏❤❤❤

 74. vlora vlora

  vlora vlora

  5 ditë më parë

  Aq mire e ka eshte shume realiste bravo luli

 75. Shefiko Shefiko

  Shefiko Shefiko

  5 ditë më parë

  O ty te ka rene komta ne koke moj kokra dhe ata qe ndyjn beten me ty

 76. Lek Toma

  Lek Toma

  5 ditë më parë

  Po ky ashte program turqish apo shwyptare

 77. perie goxhaj

  perie goxhaj

  5 ditë më parë

  E ben vipe me pahir kete t cmenduren , t dy do shkonit mir sa nk e provuat njeher si bashkjetes🤔

 78. Kristo Tato

  Kristo Tato

  5 ditë më parë

  Luli sa llamba ke ti mos je si pema evitit te ri qe ka shum llampa

 79. Super Mario

  Super Mario

  5 ditë më parë

  Yt plak kurv

 80. Arben Biba

  Arben Biba

  5 ditë më parë

  kjo eshte nje femer shume e emancipuar ne vendet e zhvilluara keshtu jane femrat dhe ska paragjykime por ne shqiperi eshte pak e tepruar per lulin per vendin ku jetojm

  • mira

   mira

   5 ditë më parë

   Luli jeeee shum e mir shum e e fort

 81. Politically Incorrect

  Politically Incorrect

  5 ditë më parë

  Na kallen barkun me kto te perputhen. Na can k.

 82. Anna Anushi

  Anna Anushi

  5 ditë më parë

  Sa me pelqen luli o zot mos vdekt kurre sa qejf e kam nuk e Di edhe e merz te jem kur shof lulin me ngre humorin ♥️♥️ sa do doja qe kur te shkoja ne moshen tende te kisha kete energji♥️♥️

 83. Aro Dalip

  Aro Dalip

  5 ditë më parë

  uaaa si e mbanii ju kete kwtu ooo zooot.

 84. Tupac Shakur

  Tupac Shakur

  5 ditë më parë

  Degjenerim total ju qifsha rracen

 85. Castriot1

  Castriot1

  5 ditë më parë

  Ronaldo Je i Shkelqyer.

 86. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  5 ditë më parë

  O djal po ti pyet te tem a behej sexs oral ?????

 87. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  5 ditë më parë

  Me kull apo me ku......the o moderator ??????

 88. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  5 ditë më parë

  Po kush nuk I bente kto lodra ne femijri qe ben luli ....ama ne femiri e jo ne pleqeri ?????

  • Alberta Shopi

   Alberta Shopi

   Ditë më parë

   Fd

 89. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  6 ditë më parë

  Sa e plakur sa e fishkur

  • Flora flora

   Flora flora

   2 ditë më parë

   @Liza Ajdinaj njeriu ne cfar moshe te kaloje e ka te drejte lirine e jetes te jet i lumtur te argetohet bravo i qoft kesaj super grua e imancipuar nuk ja var kjo askujt e shijon jeten 🥳👌

  • Liza Ajdinaj

   Liza Ajdinaj

   4 ditë më parë

   @Enea E po I ka ik rinija dem u kujtu von

  • Enea E

   Enea E

   4 ditë më parë

   Kjo asht super njeri, e qan kryt kjo qa thojne njerez te humbur si ty.

 90. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  6 ditë më parë

  Me vjen keq po sesht e vertet qe luli ka qen kaq shum e hedhur ....tani u be dhe po e them turp nga familja e saj dhe nga qyteti qe jeton te bej luli si te doj nuk esht 15po 65 ta shofesh pa lyer te shpifet ne gjum .....

 91. Sonila Doqi

  Sonila Doqi

  6 ditë më parë

  Luli❤️

 92. Eklerina Lamcja

  Eklerina Lamcja

  6 ditë më parë

  Kete e ka harruar zoti apo kovidi

  • Iliryan Fighter

   Iliryan Fighter

   5 ditë më parë

   😂😂😂😂

 93. THENOTORIOUS

  THENOTORIOUS

  6 ditë më parë

  TA THAN PITEN EDI😂

 94. Lac lacjanja

  Lac lacjanja

  6 ditë më parë

  Normal se fatjoni ska luj menq me bo sex me plaka , ndersa me edin jeni moshatar

 95. pipi corape grisura

  pipi corape grisura

  6 ditë më parë

  Si quhet kenga ne sfond ne fund em8sjonit

  • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

   ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

   3 ditë më parë

   Tre ore pas gardhit

  • Olivia oli

   Olivia oli

   5 ditë më parë

   Obobo vajzat murat gjoniku

 96. ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  6 ditë më parë

  Kjo qènka e rotkarizuar

 97. Luciana Nota

  Luciana Nota

  6 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩

 98. Florie Hashani

  Florie Hashani

  6 ditë më parë

  Zemra ata qe sekan munsin te jetojn kshtu si ti ta kan zili❤

  • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

   ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

   3 ditë më parë

   Tek kjo Fieraket e viteve 78 mesonin se si behej sex

  • Sofika Memushaj

   Sofika Memushaj

   3 ditë më parë

   Jo, ASPAK

  • Aldisa Adisa

   Aldisa Adisa

   4 ditë më parë

   fiks

 99. KIDA TOYS

  KIDA TOYS

  6 ditë më parë

  Turp cfare I ofrohet publikut

 100. Service Cel

  Service Cel

  6 ditë më parë

  Gazetar qelbanik. Plake debile fshatare me veshje moderne

Faqja Tjeter