Argëtim

Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente 

 1. Ylli Bulla

  Ylli Bulla

  Minutë më parë

  Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 2. abbsnn cose

  abbsnn cose

  4 minuta më parë

  Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 3. Coco Jumbo

  Coco Jumbo

  25 minuta më parë

  Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 4. Lani lena

  Lani lena

  27 minuta më parë

  Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 5. Coco Jumbo

  Coco Jumbo

  32 minuta më parë

  Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   4 minuta më parë

   Sindi eshte shume e mire

 6. Lani lena

  Lani lena

  58 minuta më parë

  E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 7. Ben Beni

  Ben Beni

  4 orë më parë

  Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 8. Matilda Moni

  Matilda Moni

  8 orë më parë

  Sidi ke shum dret

 9. Erisa Qose

  Erisa Qose

  11 orë më parë

  Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 10. Albanian Blood

  Albanian Blood

  12 orë më parë

  kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 11. Kralb Oz

  Kralb Oz

  12 orë më parë

  Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 12. Sevda Berisha

  Sevda Berisha

  13 orë më parë

  nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 13. mirela ismaili

  mirela ismaili

  14 orë më parë

  ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 14. Dt Lideri YT

  Dt Lideri YT

  17 orë më parë

  .

 15. Arigona Kasaj

  Arigona Kasaj

  17 orë më parë

  E kan qa

 16. Andi Tiron

  Andi Tiron

  18 orë më parë

  Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 17. ermenisa feka

  ermenisa feka

  20 orë më parë

  Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 18. Anton G

  Anton G

  20 orë më parë

  Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 19. aola wili

  aola wili

  20 orë më parë

  Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 20. Valbona Nurcellari

  Valbona Nurcellari

  21 orë më parë

  Sindi eshte shume e mire

 21. Anton G

  Anton G

  21 orë më parë

  Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 22. Alb123

  Alb123

  23 orë më parë

  O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  • aola wili

   aola wili

   20 orë më parë

   Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 23. Sidorela sida

  Sidorela sida

  23 orë më parë

  Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 24. Megi Dapi

  Megi Dapi

  Ditë më parë

  Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 25. Gotshot 83

  Gotshot 83

  Ditë më parë

  Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 26. Mr. Morningstar

  Mr. Morningstar

  Ditë më parë

  Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 27. Ali Jaan

  Ali Jaan

  Ditë më parë

  Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 28. nairodMusic.

  nairodMusic.

  Ditë më parë

  15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 29. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Ditë më parë

  Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 30. Mr. Morningstar

  Mr. Morningstar

  Ditë më parë

  Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 31. Bleron Feta

  Bleron Feta

  Ditë më parë

  Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 32. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Ditë më parë

  O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 33. butrint beshiri

  butrint beshiri

  Ditë më parë

  Arjani be like: hajdeni te baba

 34. butrint beshiri

  butrint beshiri

  Ditë më parë

  Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 35. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Ditë më parë

  Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 36. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Ditë më parë

  Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 37. X xx

  X xx

  Ditë më parë

  Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 38. Ina Bimbela Grijalva

  Ina Bimbela Grijalva

  Ditë më parë

  Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 39. your dad

  your dad

  Ditë më parë

  naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 40. Amarilda Gjeci

  Amarilda Gjeci

  Ditë më parë

  Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

 41. Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Ditë më parë

  Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 42. Moza Moza

  Moza Moza

  Ditë më parë

  o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 43. Korina Ymeri

  Korina Ymeri

  Ditë më parë

  O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 44. Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Ditë më parë

  Ana je as

 45. Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Ditë më parë

  Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 46. Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Ditë më parë

  Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 47. F_Z 2021

  F_Z 2021

  Ditë më parë

  Super

 48. F_Z 2021

  F_Z 2021

  Ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 49. Fatjan Basha

  Fatjan Basha

  Ditë më parë

  O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 50. Adriatik Diku

  Adriatik Diku

  Ditë më parë

  Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 51. denis berberi

  denis berberi

  Ditë më parë

  H

 52. Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Ditë më parë

  Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 53. Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Ditë më parë

  Respekte Arjan konomi je shum I mir

 54. Stelio Tobli

  Stelio Tobli

  Ditë më parë

  Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 55. Rroni Rroni

  Rroni Rroni

  Ditë më parë

  Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 56. Rigel Hoxhaj

  Rigel Hoxhaj

  Ditë më parë

  Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

 57. Esmeralda Murati

  Esmeralda Murati

  Ditë më parë

  Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 58. Erza Ali

  Erza Ali

  Ditë më parë

  Asnjona per darsem shqiptare😑

 59. Erina E.E.A

  Erina E.E.A

  Ditë më parë

  Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄

 60. ani Tiran

  ani Tiran

  Ditë më parë

  Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha

 61. G. D.

  G. D.

  Ditë më parë

  Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii

 62. Vjollca Dardhanjori

  Vjollca Dardhanjori

  Ditë më parë

  Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi

 63. G. D.

  G. D.

  Ditë më parë

  Oj sindi Juli nukte ka efenduar ty as nji her Juli duket shum nji djalosh shum i menqur sindi mos harro ok rrespekt per Julin

 64. vilma boci

  vilma boci

  Ditë më parë

  Vec shqipja nuk ishte juriste se filloi me thashathemet njejt si kur ishte konkorente

 65. Majlinda - kadiu Kadiu

  Majlinda - kadiu Kadiu

  Ditë më parë

  pereputhe - ♡ Murat ' urime dilidjen

 66. Iza Moi

  Iza Moi

  Ditë më parë

  E sind e kuder mjeri ajo familje qe te ka sdin as si te kerkon fajle pfff

 67. Jonida Balla

  Jonida Balla

  Ditë më parë

  K er kr m er ur mwjr kehf nrjr me r k er if n er u n er Jr n r e k er if n er if nrjr n er ku e nfj NH ry if n er ku e n er if nrjg jfjf nrjr nrjr nrjg nrjg e n er if nrjr nrjr mej nrkf keur keur key keu nrjr me j did keur keur bfjr nrjr nrjr jrur key nejr keur keur ngjr kehf nrjr nrjg e keur ktu

 68. ani ani

  ani ani

  Ditë më parë

  Kjo sindi siku e ka. Prej flori mo vlla!!! Avash mi moter !! Gjithesei shuuum negative 👎. 👎👎👎👎

 69. Ad 0

  Ad 0

  Ditë më parë

  4:23 Gjdo kush me mir se ti

 70. Qenan Veliu

  Qenan Veliu

  Ditë më parë

  Per mendimin tim vetem Lediana asht tamam qysh duhej te sillej nje femer ne keto emisione ta quajm ashtu sepse vet emri flet diqka tjeter.Komplet femer, me sjellje me diskutime me pamje, te tjerat jan perverze (te peshtjellta) keshtu e kuptoj kete fjal une .Nuk jam opinionist por duke i par nga kendeveshtrimi im.Lediana eshte LADI DI

 71. Jonida Balla

  Jonida Balla

  Ditë më parë

  jfjth ngkrj Keke nrkf ndh n f e mdjf nrjr nrj keur nrjt me rur nrj NH ry nejg nrjr n er if nrj nrj nrj nrkf Nfjr nrjr nrj n er if kehf nrkf k dy if NH di

 72. beauty beauty

  beauty beauty

  Ditë më parë

  18:15 o Juliii 😂😂😂😂😊😂

 73. sokol doraci

  sokol doraci

  Ditë më parë

  Ik moj sindi se ne e shpife njeri kot na merzite nuk kam pas eksperjenca me perpara ik moj ha qik buke se vdiqe urie kockanjara 👾

 74. bed girl

  bed girl

  Ditë më parë

  Kta cunat jan shum shum te mire Ju lumte

 75. ALB Lifestyle

  ALB Lifestyle

  Ditë më parë

  Nxirreni kte se na e shpifi emisionin!!!! Po humbusni shume pike me kete sindin dhe po keq edukoni brezin e ri!

 76. fatos bosi

  fatos bosi

  Ditë më parë

  Sindi je nje femer debila 🤮🤮🤮🤮 na i hiqni nga emisjoni se na i shpifi

 77. Ana Papavrami

  Ana Papavrami

  Ditë më parë

  Sindi eshte nje vajze qe se pari ka shume frustracione ne vete, dhe keto i tregon duke i perkthyer ne ligesi kundrejt kujtdo qe nuk e mendon si ajo. Eshte e lige ne shpirt. Se dyti, eshte e papjekur, e paformuar dhe budallacke, dhe kete e tregon ne cdo gje qe nxjerr nga goja. Biles na lodh me faktin qe eshte aq kalama idiot, na looooooooodh. Kur ajo qesh nderkohe qe Arjan Konomi flet, te vjen ta kapesh per leckash, ta nxjerresh nga emisioni dhe ta cosh ne nje shkolle qe te mesoje normat minimale te edukates kundrejt dikujt qe ka 30 vite karriere ne gazetari, nderkohe qe gjithcka qe ka bere Sindi ne jete eshte... nje shkolle e lodhur ne nje shtet te lodhur si Rumania. Cdo shqiptar tashme e ka nje diplome. rritu Sindi, lexo libra, bej ndonje pune, e pastaj eja po ta mbajti shiti mend publikut dhe Arjan Konomit. Na rane veshet rehat kur nuk ishe ti ne emision e nuk degjonim pallavrat e tua. Merre dhe Locon (plot me frustracione dhe ligesi gjithashtu) dhe ikni te dy, e aman ta shohim programin per qejf.

 78. Elena Duraj

  Elena Duraj

  Ditë më parë

  Sa mir ja beri ariani ksaj sindit.tamam te verteten ne sy .sindi je shume acaruse vajze budallaqe e parritur

 79. Juli Elezi

  Juli Elezi

  Ditë më parë

  Po mos ja hapet shalet njer kjo ateresh do kerkoje falje buça

 80. Ff Player

  Ff Player

  Ditë më parë

  Na e shpifen puthjet or e sekond se qysh i pranojn cunat kto gocat qe jan puth me cuna tjer turp gocat puthen dhe nuk zgjedhin ate me te cilin jan puth ktu kuptohet skenari

 81. Debian

  Debian

  Ditë më parë

  Meshkuj aty e zgjodhen Sara sepse ju duken me open mind me e lehte se Aristela qe ju duk me myllur e veshtire dhe meshkujt skane kohe durim shkojn mas femrave te veshtira. Aristela duhet te jet pjese programit sepse eshte karakter ndryshe nga ato vajzat tjera qe jane njesoj tralala.

 82. Debian

  Debian

  Ditë më parë

  Te tregohesh open mind me pretekstin se publiku do mendoje se je i/e pjekur duke thene dua ta shikoj djalin ose vajzen takim dhe me te tjeret per mua eshte papjekuri e degjenerim total, kur pelqen simpatizon nje djale nje vajze kape e mos e lesho shkoji deri ne fund , ske pse me ndjek justifkimin eshte formati per te njohur e te njoh ate qe pelqej kur del takim me te tjere eshte injorance, jane te pajekur si te rinj sepse se kan iden dashurise ndjenjes nuk cohet femra dhe mashkulli qe pelqen tek tjetri e tjetra, gjeja me rendesishme ne nje lidhje njohje nuk jane lulet cokollatat diamantet por perkushtimi dhe kembengulja absolute ndaj personit qe do, jo ta cosh njeriun qe do pelqen te dali njohi djem e vajza te tjere eshte budalliku me i madh injorance papjekuri. ose kshu i meson emisioni keto bejn cfare emisioni stafi ju thote, e behen loder e marrin lek nga stafi emisioni qe te ken teleshikueshmeri shkurt aktore. Se une si burre kurre sdo lejoja femren qe pelqej dhe kam kam ndjenja te dali takim me mashkull tjeter , eshte jo normale dhe nese femra pranon kur e din qe me pelqen mua dhe e pelqej njekoheisht atehere shkohet ne fund me pa cfare eshte kjo terheqje pelqim simpatizi nuk zgjohet ndjenja me xhelozi duke e pare tek partnere te tjere partnerin njeriun tend qe do pelqen.

 83. robert sina

  robert sina

  Ditë më parë

  Jam kurioz te di opinionin e Shqipes per fjetjen e Anes 1 me Arjonin, dhe opinionin e Anes 1 per opinionin e Shqipes per Anen 1 me Arjonin. Ndersa per Sindin do thoja, humbe virgjerine e behu e forte se keshtu si e ke nisur ti do tja kalosh dhe Shen Marise. Ajo te pakten e beri nje djale.

 84. Debian

  Debian

  Ditë më parë

  Juli shkon me Antonela si karaktere perputhen batuta humor e buzqeshje rehatllik te dy nga truri.

 85. Krenar Krasniqi

  Krenar Krasniqi

  Ditë më parë

  sa kesh tu e shiju emisonin pa sindin ju e futet perseri

 86. Sup Man

  Sup Man

  Ditë më parë

  Po cne ti e virgjer aman turp turp

 87. Debian

  Debian

  Ditë më parë

  Dashuria eshte seks ndjenje deshire, kush e kundershton eshte injorant, ne nje lidhje 70% gjeja me kryesore eshte seksi se spo e merr femren per statuje portret ose vazo me e len me nje cep ose bufe komodine te dhomes per zbukurim.

 88. Fation Kuqari

  Fation Kuqari

  Ditë më parë

  Pershendetje te gjithve , jam Fationi ,faleminderit te gjithve per perkrahjen qe me keni dhene qe nga hyrja e emisionit deri tani, ky eshte kanali im i youtube, do ju kerkoja te gjithve qe te beni subscribe🥰

 89. Debian

  Debian

  Ditë më parë

  Kjo Sindi qenka e semure histerike vertet perverse kap nje pjese nje sentence te dhe jot krejt formatin e kontekstit e beri qimen tra. Juli se ka ofendu se ka natyre ehste tip djal i mire ben batuta shaka humor paster. Kjo Sindi ma shpifi me ate zerin e saj qaramane cjerrese. Femer idiote pa tru Juli te beri kompliment e prape te erdhi mrapa duke te kerkuaer falje 10 here dhe ti vazhdon akoma, Njeriu mire tregon ndjese kerkon fjalje e koka e falur nuk pritet. Loco kur sja ke iden nje fjale si seksizem mos komento me ba avokatin e djallit ose heroin sy e sindit.

 90. Rreze Beqiri

  Rreze Beqiri

  Ditë më parë

  po bora po shum te mira ne valle.Sindi si ato fmint ne funt te valles dhe qe zdin te kercejn

 91. Debian

  Debian

  Ditë më parë

  Mjellma e zeze Jasmina sot hahaha.

 92. no name

  no name

  Ditë më parë

  sara eshte ma emir se aristela sara eshte dhe me zemer dhe fizikisht eshte ma emira

 93. jasin mehmedi

  jasin mehmedi

  Ditë më parë

  Shikojeniii gjith ket emesion fakee 41:29 eshte prer i3 prime esht qe pritet

 94. Lena Prelaj

  Lena Prelaj

  Ditë më parë

  Sindi del shpesh nga vetja e pa educate 👿

 95. Lena Prelaj

  Lena Prelaj

  Ditë më parë

  Sindi kerkoi falje Mevlanit idiote 🤢

 96. Lena Prelaj

  Lena Prelaj

  Ditë më parë

  Erdhi prap shqipja 💀nuk e shoh dot 👿

 97. M Sweden

  M Sweden

  Ditë më parë

  Moj sindi picrrake je 👎

 98. Kosovare Arifi

  Kosovare Arifi

  2 ditë më parë

  Te lumte sindi shum e menqur , komplete si femer je shembull 🙃

 99. Gentian Vrapi

  Gentian Vrapi

  2 ditë më parë

  Na merzite tungjatjeta tungjatjeta, me mir eshte Pershendetje

 100. anxhela sulaj

  anxhela sulaj

  2 ditë më parë

  Arjan Konomi te adhuroj

Faqja Tjeter