Argëtim

Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Komente 

 1. Bela Bela

  Bela Bela

  14 orë më parë

  Me muzik dhe tekst nga Irkenci dihet qe esht cdo keng perfekte 😍 Zeri i mrekullueshem ! 👏🏻

 2. _rm_19_ _rm_19_

  _rm_19_ _rm_19_

  2 ditë më parë

  Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama

 3. Arjan D

  Arjan D

  4 ditë më parë

  Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.

 4. Fatbardha Hoxha

  Fatbardha Hoxha

  7 ditë më parë

  Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️

 5. L. Ll

  L. Ll

  8 ditë më parë

  Nje keng shum e bukur 🌟

 6. E

  E

  10 ditë më parë

  Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴

 7. Majlinda Gjyzeli

  Majlinda Gjyzeli

  12 ditë më parë

  Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊

 8. Eliona Elaa

  Eliona Elaa

  16 ditë më parë

  😔😔😔😔

 9. Sara Sara

  Sara Sara

  18 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖

 10. Margarita Beti

  Margarita Beti

  19 ditë më parë

  Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…

 11. Perputhen Offical

  Perputhen Offical

  22 ditë më parë

  VOTIM ZYRTAR ' VOTO NESE MELISA DUHET TE LATGOHET NESER ↙️↙️↘️⬇️⬇️ alpast.info/one/video/fmahstiopKKcfq4

 12. luiza Qose

  luiza Qose

  23 ditë më parë

  Bravo super kenge

 13. Andreia Andrei

  Andreia Andrei

  23 ditë më parë

  Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt

 14. Erida Smeli

  Erida Smeli

  23 ditë më parë

  So beautiful song💙

 15. Anime Tv

  Anime Tv

  23 ditë më parë

  Kjo eshte faqja ime e youtube 🤩 alpast.info/one/video/h3d3nq-Mn2nMqao

 16. teuta lame

  teuta lame

  24 ditë më parë

  Suksese

 17. tjeter kush

  tjeter kush

  24 ditë më parë

  Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!

  • Gangsters’ league the book

   Gangsters’ league the book

   16 ditë më parë

   Ai e ka shkrujt

 18. piccola fiorella

  piccola fiorella

  25 ditë më parë

  Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget

 19. ludjana dybeku

  ludjana dybeku

  25 ditë më parë

  Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏

 20. Anila Miza

  Anila Miza

  25 ditë më parë

  O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍

 21. cerri murati

  cerri murati

  25 ditë më parë

  Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔

 22. Valentina Tzertzi

  Valentina Tzertzi

  25 ditë më parë

  Super kenge 👌😔😔😔

 23. Best Music

  Best Music

  25 ditë më parë

  alpast.info/one/video/cJVoypeZY6HKptg

 24. BROOKLYN_BB4LIFE BOY

  BROOKLYN_BB4LIFE BOY

  25 ditë më parë

  Na e coptuat fare zemren me kte keng

 25. Sonilda Brozi

  Sonilda Brozi

  25 ditë më parë

  😍🥰🌍👌

 26. Samsung Play

  Samsung Play

  25 ditë më parë

  Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍

 27. Antonio Matishi

  Antonio Matishi

  26 ditë më parë

  super kenge👍👍👍👍💖💖💖

 28. Gerta Doci

  Gerta Doci

  26 ditë më parë

  Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭

 29. Elsa Shkodër

  Elsa Shkodër

  26 ditë më parë

  Super 👏👏👏

 30. Viola E

  Viola E

  26 ditë më parë

  💔💔💔💔💔

 31. Kevi Dulo

  Kevi Dulo

  26 ditë më parë

  Super

 32. Lina Kaja

  Lina Kaja

  27 ditë më parë

  Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️

 33. Silva Valteri

  Silva Valteri

  27 ditë më parë

  👏👏👏

 34. Alba Musa

  Alba Musa

  27 ditë më parë

  Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh

 35. Ida bisha

  Ida bisha

  27 ditë më parë

  👏🏻👏🏻

 36. RiKi RiKi

  RiKi RiKi

  27 ditë më parë

  Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha

  • doriana hasaj

   doriana hasaj

   27 ditë më parë

   Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher

 37. Nimet Pervizi

  Nimet Pervizi

  27 ditë më parë

  edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall

 38. Enxhi Tora

  Enxhi Tora

  27 ditë më parë

  👏❤️

 39. Turi Tt

  Turi Tt

  27 ditë më parë

  Super fantastike!

 40. Alma Ferhati

  Alma Ferhati

  27 ditë më parë

  Super 👏👏

 41. Desila kodragjini

  Desila kodragjini

  27 ditë më parë

  Sprr kenge😍💜 i love it

 42. mondi j.k

  mondi j.k

  27 ditë më parë

  Bravo. Shum bukur

 43. lolita chikita

  lolita chikita

  27 ditë më parë

  Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 44. jona jona

  jona jona

  27 ditë më parë

  💔

 45. Alexa J S

  Alexa J S

  27 ditë më parë

  💙

 46. Anxhela Tola

  Anxhela Tola

  27 ditë më parë

  👌🏼

 47. Monika Sedlmeir

  Monika Sedlmeir

  27 ditë më parë

  ❣️

 48. Sareta Bega

  Sareta Bega

  27 ditë më parë

  ❤️🤛🏼

 49. Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  28 ditë më parë

  Er ist so süss🥰❤😍

 50. Alin Badea

  Alin Badea

  28 ditë më parë

  Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴

 51. Rilo Beats

  Rilo Beats

  28 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 52. Andia C

  Andia C

  28 ditë më parë

  Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍

 53. Valbona Valbona

  Valbona Valbona

  28 ditë më parë

  Super kenge👍

 54. ROBERT SHKURTI

  ROBERT SHKURTI

  28 ditë më parë

  Play in 1.25 speed

 55. mani s

  mani s

  28 ditë më parë

  Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!

 56. Asi Asi

  Asi Asi

  28 ditë më parë

  o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻

 57. Denisa Dena

  Denisa Dena

  28 ditë më parë

  Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...

 58. Manu Burreli

  Manu Burreli

  28 ditë më parë

  Shum Kong e mir 👏👏

 59. Gioia Hyka

  Gioia Hyka

  28 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 60. Orges Bixheku

  Orges Bixheku

  28 ditë më parë

  Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩

 61. Eris Kanani

  Eris Kanani

  28 ditë më parë

  Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉

 62. Alida

  Alida

  28 ditë më parë

  Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!

 63. ROBERT SHKURTI

  ROBERT SHKURTI

  29 ditë më parë

  Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir

 64. The Best

  The Best

  29 ditë më parë

  Shm keng e bkr ✔☺

 65. signorina ciao ciao

  signorina ciao ciao

  29 ditë më parë

  Super Lorenc👍

 66. Agron Sula

  Agron Sula

  29 ditë më parë

  Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra

 67. Jonida Beta

  Jonida Beta

  29 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 68. Juana Gerduqi

  Juana Gerduqi

  29 ditë më parë

  O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔

 69. klara maliqallari

  klara maliqallari

  29 ditë më parë

  ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰

 70. Kasandra Pako

  Kasandra Pako

  29 ditë më parë

  O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️

 71. Bledi Lamja

  Bledi Lamja

  29 ditë më parë

  Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn

  • Lori Tirones

   Lori Tirones

   9 ditë më parë

   T lumt goja danoço

  • Bledi Lamja

   Bledi Lamja

   10 ditë më parë

   @E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat

  • E

   E

   10 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣

  • Bona

   Bona

   28 ditë më parë

   @Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗

  • Toni Montana

   Toni Montana

   28 ditë më parë

   Bona fjal me vend

 72. Danissa Sochor

  Danissa Sochor

  29 ditë më parë

  Soooo beautiful song 💎

 73. Tea Fori

  Tea Fori

  29 ditë më parë

  Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 74. Tao BCool

  Tao BCool

  29 ditë më parë

  As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 75. Bora Çeliku

  Bora Çeliku

  29 ditë më parë

  Ky refren..💘👏

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 76. Tiana Loca

  Tiana Loca

  29 ditë më parë

  ❤️❤️👍🏻👍🏻😊

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 77. Ecaterina Maria

  Ecaterina Maria

  Muaj më parë

  Super from Romania 👌😍🇷🇴

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 78. Qwe Dsa

  Qwe Dsa

  Muaj më parë

  😉

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 79. Skhendi Pepaj

  Skhendi Pepaj

  Muaj më parë

  👏🥰

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 80. EDISON DRAMOLLI

  EDISON DRAMOLLI

  Muaj më parë

  Bravo shum e bukur 👍👍

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 81. Arbana Ameti

  Arbana Ameti

  Muaj më parë

  Suksese..

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 82. Ilda Koci

  Ilda Koci

  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 83. Bashkim Kadishani

  Bashkim Kadishani

  Muaj më parë

  👌💜

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 84. Vladimir Bualli

  Vladimir Bualli

  Muaj më parë

  Super

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 85. Ersilda Koritari

  Ersilda Koritari

  Muaj më parë

  👏👏👏👏

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 86. Era Delia

  Era Delia

  Muaj më parë

  😍😍

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 87. Xhoana Talo

  Xhoana Talo

  Muaj më parë

  Si kenga dhe zeri super 👏👏

  • Xhoana Talo

   Xhoana Talo

   29 ditë më parë

   @Hitet Shqiptare te bera

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 88. Erisa Hajrulla

  Erisa Hajrulla

  Muaj më parë

  Sa e kam prit o zot super 😐😐

  • Erisa Hajrulla

   Erisa Hajrulla

   29 ditë më parë

   @Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 89. xheni lasku

  xheni lasku

  Muaj më parë

  ❤️❤️❤️

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 90. Enki Stafhasani

  Enki Stafhasani

  Muaj më parë

  O te lumt ajo goj o vlla....

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 91. Dhurata Kellezi

  Dhurata Kellezi

  Muaj më parë

  Suksese!🥰

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 92. Rexhino Doko

  Rexhino Doko

  Muaj më parë

  super kenge suksese🤘

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 93. Ro mina

  Ro mina

  Muaj më parë

  😍😍😍

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 94. Lorena Manellari

  Lorena Manellari

  Muaj më parë

  Like kush e plq vr8❤❤❤

  • Lorena Manellari

   Lorena Manellari

   29 ditë më parë

   @Hitet Shqiptare po patjeter

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 95. Arsi Cena

  Arsi Cena

  Muaj më parë

  TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE

  • Asi Asi

   Asi Asi

   28 ditë më parë

   @Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰

  • Asi Asi

   Asi Asi

   28 ditë më parë

   @Arsi Cena gjithsesi asgje hic

  • Asi Asi

   Asi Asi

   28 ditë më parë

   @Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket

  • Arsi Cena

   Arsi Cena

   28 ditë më parë

   @Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND

  • Asi Asi

   Asi Asi

   28 ditë më parë

   @Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak

 96. Ornela Bejdo

  Ornela Bejdo

  Muaj më parë

  Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 97. bora _ bora

  bora _ bora

  Muaj më parë

  Super 😘😘😍😍💖💖

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 98. Sene Sene

  Sene Sene

  Muaj më parë

  Vallaj hic sja boj hallall!

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 99. Dajana Shuli

  Dajana Shuli

  Muaj më parë

  Adhurim 🥰❤

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 100. ꪑꫀꪶꪖ 02

  ꪑꫀꪶꪖ 02

  Muaj më parë

  Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥

  • ꪑꫀꪶꪖ 02

   ꪑꫀꪶꪖ 02

   29 ditë më parë

   @Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   29 ditë më parë

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

  • Cenaj Nertilaa

   Cenaj Nertilaa

   Muaj më parë

   😘😘🤗🥰🥂

Faqja Tjeter