Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

Komente 

 1. Ermelinda Lajcaj

  Ermelinda Lajcaj

  12 orë më parë

  Leonora shum e bukur👌🌻

 2. Abedin Arifi

  Abedin Arifi

  2 ditë më parë

  Jeni Nishë për Muzik.

 3. Mire Shahinaj

  Mire Shahinaj

  4 ditë më parë

  Super shuper rrespekt👍👍😀😀

 4. daut biba

  daut biba

  6 ditë më parë

  Interpretim i arrirë pa asnjë vlerë artistike.

 5. Mesa Mesa

  Mesa Mesa

  9 ditë më parë

  Selam leonora i Asim sum mir zoti melodis bol častu bosljak i scip mačedoni 🌹🌹🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇵🇰🇹🇷🇲🇷💞😘👌🎯👍🆗

 6. Shefkije Cela

  Shefkije Cela

  11 ditë më parë

  Jü lümt

 7. Dritan Bercaku

  Dritan Bercaku

  17 ditë më parë

  Shume buku

 8. XHELAL GURi

  XHELAL GURi

  18 ditë më parë

  💯

 9. Badil Lufi

  Badil Lufi

  18 ditë më parë

  J

 10. Shpetim elshani

  Shpetim elshani

  21 ditë më parë

  Far gjeste budalle ky djal ste paska hije hiq

 11. Ferdie Dika

  Ferdie Dika

  21 ditë më parë

  👏👏👏🥰

 12. Rel Lusha

  Rel Lusha

  21 ditë më parë

  Bukur

 13. Erjona Vargu

  Erjona Vargu

  23 ditë më parë

  Super muzika

 14. Cel Nikoci

  Cel Nikoci

  26 ditë më parë

  Lonora je këngëtare madhe respekte

 15. Fiana Muqiqi

  Fiana Muqiqi

  29 ditë më parë

  HdusisnKosakajakakksskjwjsjsksjks😆🤎🖤🖤🖤🖤❣️❣️❣️💋💋💜💜💓💛💁‍♀️💙

 16. ilir svarca

  ilir svarca

  Muaj më parë

  Cffuwxguu. Chjx wxcvjoixxnbcx xxfccggxxc. Vhhvv jkvv cjjvv vhj h vhvhjhbvvcc. Vvhbvvvvv. Vvvvvv. Vvvcvvvcccv. Vvvvvvvjv vbvvb

 17. MAFIOZI Bosi

  MAFIOZI Bosi

  Muaj më parë

  Te kendofte zemra

 18. Refije Germizaj

  Refije Germizaj

  Muaj më parë

  +)¹?()

 19. Arben Ismaili

  Arben Ismaili

  Muaj më parë

  Htgohh68phufnnjdosjdjosdmosmmdx

 20. Altin Altin

  Altin Altin

  Muaj më parë

  Shumë mirë bravo

 21. aferdita shala

  aferdita shala

  Muaj më parë

  Uv sidhidjdfidjiddidjidinodisbidkDj

 22. aferdita shala

  aferdita shala

  Muaj më parë

  Hdiidididibidu jdiudi jdjfj isisk s i

 23. aferdita shala

  aferdita shala

  Muaj më parë

  Heidjdidud duididjduidhdkdidjs Fifi

 24. aferdita shala

  aferdita shala

  Muaj më parë

  Raws sijhawm d ooj raws seem

 25. aferdita shala

  aferdita shala

  Muaj më parë

  Ysisisissisisosiduix

 26. Nderim Paqarizi

  Nderim Paqarizi

  Muaj më parë

  Bravo Leonora dhe asim rrespekt per ty per djalin e proves naim gashi

 27. Tpar Konrul

  Tpar Konrul

  Muaj më parë

  Like the Albanian potpourri bravo great job 💃🥰 greetings to Albanian sisters/brothers from Turkiye 🇹🇷❤️🇦🇱🇽🇰

 28. Al Bu

  Al Bu

  Muaj më parë

  Ju lumte goja bre

 29. Kumrije Bytyqi

  Kumrije Bytyqi

  Muaj më parë

  Ç0ççççç

 30. sajmira bello

  sajmira bello

  Muaj më parë

  Sa her e degjoj aq me shm me pelqeni..jeni te mbrekullueshem..

 31. Sena M

  Sena M

  Muaj më parë

 32. Sena M

  Sena M

  Muaj më parë

  Snkelikjbemelölnbdlnbkellep

 33. Aida Corka

  Aida Corka

  Muaj më parë

  Mashtruesit Jan me dy fytyra Allahu I marte hak O zot i paguajn heret a vone

 34. Lirjana Gjeloshi

  Lirjana Gjeloshi

  Muaj më parë

  Me gezime e kenge u shkoft jeta gjithmone o 🙏se jeni te mrekullueshem...respekt

 35. Dema 007

  Dema 007

  Muaj më parë

  👍 Suksese Shum Bukur!

 36. Paulin Gegaj

  Paulin Gegaj

  Muaj më parë

  Ju kendofte zemra 🙏🙏🇲🇾🇲🇾

 37. Ahmet bajraktari

  Ahmet bajraktari

  Muaj më parë

  Rrrespekt per ju

 38. daut biba

  daut biba

  Muaj më parë

  Kokrrae magarit!

 39. Sena M

  Sena M

  Muaj më parë

  Kdoopojjkeldodpppkndop🛀🛀🛀

 40. Sena M

  Sena M

  Muaj më parë

  Skdoijjdponndoppnrnopneiopokr enldopijdooppkejoeep

 41. daut biba

  daut biba

  Muaj më parë

  Leonora derr p je.

 42. Sena M

  Sena M

  Muaj më parë

  Nfnelon😁😁😁

 43. Sena M

  Sena M

  Muaj më parë

  Asjrkonheionheornbrdonhd

 44. Fitore Gashi

  Fitore Gashi

  Muaj më parë

  Ju lumt goja

 45. Edanur Tunalı

  Edanur Tunalı

  2 muaj më parë

  schöön ♥️♥️

 46. Mehmet Delijaj

  Mehmet Delijaj

  2 muaj më parë

  Das Lied kann nur mehr soooooo gut und gefühlvoll sein❤️❤️❤️❤️❣️💔

  • Mehmet Delijaj

   Mehmet Delijaj

   Muaj më parë

   @safete salihu ??

  • safete salihu

   safete salihu

   Muaj më parë

   Hikkcke2lkxk kvidjjw1111wwgmfknrjengkfkwwkkxkffkfkflglglgl

 47. Sjj We

  Sjj We

  2 muaj më parë

  JyjajaikajykOij@koqjanak(jnjk(nn=#jsjsjkskkkjvekyyqshicgsqhsxqxcis

 48. Me Hej

  Me Hej

  2 muaj më parë

  Za fantastik Asim Gashi tlumt👍♥️

 49. Flora Nikhasani

  Flora Nikhasani

  2 muaj më parë

  Beautiful

 50. Riza Dishani

  Riza Dishani

  2 muaj më parë

  Jeni te mrekullueshem

 51. Drin Halilaj

  Drin Halilaj

  2 muaj më parë

  Shume mir

 52. Byqmeti Minivere

  Byqmeti Minivere

  2 muaj më parë

  ♥️❤️💋

 53. Ridvan Ridvan

  Ridvan Ridvan

  2 muaj më parë

  Udejiutrutuuutirrerirhhrheheehhehnhjjkjkkkkkkkkkķ

 54. Dashamir Shehu

  Dashamir Shehu

  2 muaj më parë

  Hi guys i am a american artist and i have a opinion for this song. The WORST SONG EVER

 55. Be Ka

  Be Ka

  2 muaj më parë

  Ju lumt 😘

 56. Leqe Arkivani

  Leqe Arkivani

  2 muaj më parë

  O sa ukur nu k doft zemera dashuria svdes kurr njeriu po vdes dhe e .e merr me vedi ne varr nji her lind

 57. Beqir Isenaj

  Beqir Isenaj

  2 muaj më parë

  ❤🐞

 58. Lush Qollaku

  Lush Qollaku

  2 muaj më parë

  🦄🦄🦓🦁🦓🐯🦌🐅🐆hjjjkhfdnji

 59. Shpresa Broqi

  Shpresa Broqi

  2 muaj më parë

  Shum bukur kenget jeni perfect

 60. Alex Manga

  Alex Manga

  2 muaj më parë

  Ju knofte zemra gjithmone ☝️✨

  • Fazli Ulluri

   Fazli Ulluri

   2 muaj më parë

   M B Vb B B hym00za2p mxxwģi nmag⁹lxzc3q

 61. the royalty family 4

  the royalty family 4

  2 muaj më parë

  O sa mir❤️

 62. Robert Salaj

  Robert Salaj

  2 muaj më parë

  Super

 63. Bajrush Berisha

  Bajrush Berisha

  2 muaj më parë

  Shum bukur muzik e paster

 64. mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  2 muaj më parë

  🖕

 65. melinda ndreca

  melinda ndreca

  2 muaj më parë

  Zeri i Asimit = Perfekt ....super perfekt

 66. Arden Alimani

  Arden Alimani

  2 muaj më parë

  just I enjoy thanks

 67. Leonit Kelmendi

  Leonit Kelmendi

  2 muaj më parë

  Shum buker lenora jakupaj 🤩🤩🤩😍😍😍😍🤩🤩🤗🤗😆😆🤗🤩

 68. Drita Muliu

  Drita Muliu

  2 muaj më parë

  Offffff ALLAHIMMMMMM SA BUKUR SUPER👏👏👏👏👏👏👏👏

 69. Riad Canolli

  Riad Canolli

  2 muaj më parë

  Ridacaolli

 70. Naser Qaili

  Naser Qaili

  2 muaj më parë

  Mary

 71. Naser Qaili

  Naser Qaili

  2 muaj më parë

  Mememugso

 72. Adrian Koni

  Adrian Koni

  2 muaj më parë

  Vajzë Durrsake alpast.info/one/video/e3-Mk62Fg6SZZLo

 73. arlinda rexhepi

  arlinda rexhepi

  2 muaj më parë

  🇨🇭🇨🇭🇨🇭😚😚😚

 74. Lola Noel

  Lola Noel

  2 muaj më parë

  Kjo kenge te knaq syrin dhe veshin, bravo super i goditur bashkepunimi👏🏻

  • Kim, Gaxha

   Kim, Gaxha

   2 muaj më parë

   😂😂😂😂vallll shummm e fort, ln,,,,,,,💪😁

  • erditt

   erditt

   2 muaj më parë

   Qysh rren

 75. Fazile Goxheri

  Fazile Goxheri

  2 muaj më parë

  Jeni yje!💖💖💖💖💖💖

 76. Ahmet bajraktari

  Ahmet bajraktari

  2 muaj më parë

  Rrespekte per ju

 77. Vjollca Ramadani

  Vjollca Ramadani

  2 muaj më parë

  Ahaha tmir mosvet krejt kenget tu i vjell prej Ashkanlive . Keng qe e kendu tallava esht kenga e Blerim Hajres ,dhe Leonara ska kendu tallava me par e tash e ka pshur krejt

 78. Durim Hoxha

  Durim Hoxha

  2 muaj më parë

  E keni ngjak kangen ju si nlufy ashtu dhe niliri zemra ju kendoft se na knaqet

 79. Donjetë Sadikaj

  Donjetë Sadikaj

  2 muaj më parë

  👍👍

 80. Behar Duzha

  Behar Duzha

  2 muaj më parë

  Pa parjashtim jan kengtar te mir super//.

 81. Aurora Musaj

  Aurora Musaj

  2 muaj më parë

  Àaaaaaaaaa

 82. Eklema Kem

  Eklema Kem

  2 muaj më parë

  R#rfrmfrxs

 83. Valmira Rudaj

  Valmira Rudaj

  2 muaj më parë

  ❤️

 84. rigel gjishti

  rigel gjishti

  2 muaj më parë

  ju lumte goja

  • Rabije Kasumi

   Rabije Kasumi

   13 ditë më parë

   😃💥💥👌

 85. Azbije z

  Azbije z

  2 muaj më parë

  Leonora je gjan ♥️👍

 86. Azbije z

  Azbije z

  2 muaj më parë

  Shum mir shkoni bashk ylli je yll

 87. Zana Kaloshi

  Zana Kaloshi

  2 muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 88. Besart Nuhiu

  Besart Nuhiu

  3 muaj më parë

  1sha jeni

 89. Lorik Minecraft

  Lorik Minecraft

  3 muaj më parë

  Shum mir, bravo 👏

  • aferdita shala

   aferdita shala

   Muaj më parë

   Xjxuxuxu d fuducu didudhis i j x.

 90. Bajram Kelmendi

  Bajram Kelmendi

  3 muaj më parë

  Sslsqld45yqpfelf has A long 🤣🤣👢👢👢👢👢👢💅🏾💅🏾👗👔

 91. Antonio Buzuku

  Antonio Buzuku

  3 muaj më parë

  Fiufdggk

 92. brantinja30

  brantinja30

  3 muaj më parë

  Wo kann ich diesen Kleid kaufen ?

 93. Lusjana Topalli

  Lusjana Topalli

  3 muaj më parë

  🥰😍❤❤

 94. DOLOREZA PESHKU

  DOLOREZA PESHKU

  3 muaj më parë

  Super yll Leonora😍👑

 95. Maliq Mana

  Maliq Mana

  3 muaj më parë

  Y

 96. Keta Marku K.M.

  Keta Marku K.M.

  3 muaj më parë

  Shum e bukur

 97. Isuf Preci

  Isuf Preci

  3 muaj më parë

  👏👏👏❤

 98. Eri Mobil

  Eri Mobil

  3 muaj më parë

  Yyyee3y3y3737yy3 u22heeyhey6e3y3y3h3y2y733yyey2y3636y3ye ye3yeeyey3y6y3y633676yet33yeyye y2ywyyeey33yyetye6egy

 99. Sadete Dete

  Sadete Dete

  3 muaj më parë

  😄❤🌷💐💋👏💃🕺😂🤣

 100. Sadete Dete

  Sadete Dete

  3 muaj më parë

  🥰💐👏🌷💋

Faqja Tjeter