LEDRI VULA - DON MO

Stream or Download now "DON MO" 👉 avd.lnk.to/DonMoStores

Produced by BigBang (REDBOX Ent.)
Lyrics by Ledri Vula
Directed by Valon Aziri (CineGR8)

Ledri Vula on Instagram: LedriVula
Ledri Vula on Facebook: LedriOfficial
Ledri Vula on Twitter: ledrizlla

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 Ledri Vula. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  8 orë më parë

  👍🙋‍♀️🇦🇱

 2. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Ditë më parë

  Faleminderit LEDRI qe mbas shum kengeve kanceroze qe kan dal koheve t'fundit na solle muzik t'vertet. 🔥🌴☀️

 3. Nuhi Krasniqi

  Nuhi Krasniqi

  Ditë më parë

  Une ti ah ah une ti uh uh une ti bam bam une ti bum bum

 4. Sabrija sabrina Šalja

  Sabrija sabrina Šalja

  Ditë më parë

  ✌✌✌likeee

 5. Bilal Roberto Carlos

  Bilal Roberto Carlos

  2 ditë më parë

  Shum mir a sa per Morenen Taraku ka ardh me marr FAM se skaa FAM se weq me shpin po rrin DUBAI E spejarassin ma as SHEIKAT

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Ditë më parë

   Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 6. Elsa Ndreu

  Elsa Ndreu

  2 ditë më parë

  Askim Iam from turkye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 7. MATEO TV

  MATEO TV

  2 ditë më parë

  Suksese!

 8. Alketa Kanxha

  Alketa Kanxha

  2 ditë më parë

  Shum shum kenge e bukur.kenga ime epreferuar.👍👍👍👍👍👍👍

 9. Albanian Al

  Albanian Al

  2 ditë më parë

  Morena, e bukura e ksaj kenge se kenge.

  • aswer huio

   aswer huio

   Ditë më parë

   te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit P

 10. FLORDI

  FLORDI

  3 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

 11. A B

  A B

  4 ditë më parë

  Je nje kengetar qe nuk shan ne kenge ben dis apo gjera jo te bukura per nje kenge thjesht te kenaq me zerin dhe musiken suksese

 12. malssor bejtullahu

  malssor bejtullahu

  4 ditë më parë

  Don mo

 13. malssor bejtullahu

  malssor bejtullahu

  4 ditë më parë

  Un jo

 14. Silver

  Silver

  4 ditë më parë

  ledri vula:hiqi syzet se po dukesh si khalifa

 15. Artjola Jola Jata 💞

  Artjola Jola Jata 💞

  4 ditë më parë

  💓💓💓💓

 16. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  4 ditë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 17. Isuföolkg9 g gngnfg Shala

  Isuföolkg9 g gngnfg Shala

  5 ditë më parë

  Don moo hajde don mooo hajde 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤🇩🇪❤❤🇩🇪🥰🥰🥰🥰❤

 18. Sofo Meta

  Sofo Meta

  5 ditë më parë

  Bravo

 19. Raju arora

  Raju arora

  5 ditë më parë

  Love from India ❤️❤️🇮🇳🇮🇳

 20. Ptao Tom

  Ptao Tom

  6 ditë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   4 ditë më parë

   🤫 👌

 21. Aid Redzepi

  Aid Redzepi

  6 ditë më parë

  alpast.info/one/video/qXOesJamoq2tkJE 🖍️🎼😉

 22. Xhenifer Deda

  Xhenifer Deda

  6 ditë më parë

  w.ww. w

 23. HypeHaistos

  HypeHaistos

  6 ditë më parë

  Who is this girl?

  • Geg Toska

   Geg Toska

   5 ditë më parë

   Morena Taraku

 24. aledja koci

  aledja koci

  7 ditë më parë

  Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Hey chica mia, mia, mia, mia, mia Qiti qato syza se po dukesh si Khalifa Ma shume po rrin en shisha se po rrin te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une…

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   6 ditë më parë

   This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 25. EnsaR EnsaR

  EnsaR EnsaR

  7 ditë më parë

  far piqke koka

 26. Lori Kamo

  Lori Kamo

  7 ditë më parë

  👏

 27. Rajna Rajna

  Rajna Rajna

  7 ditë më parë

  Edge mua

 28. Erjon Ulqini

  Erjon Ulqini

  8 ditë më parë

  Kush shef ket koment Pac nji dashnore si kjo ne muzike

 29. Qazim Berisha

  Qazim Berisha

  8 ditë më parë

  Je ka dukesh bukur Je ka dukesh bukur menjehere po don me puth Mem puth mu Sukese ledri Like kujt i pelqen kjo pjesa 🔥🔥👌

 30. Geekeric

  Geekeric

  8 ditë më parë

  That girl is the best part of the video; Ledri is pretty good, too.

 31. IBA Rey

  IBA Rey

  8 ditë më parë

  Morena 😍😍😍😍 o zot

 32. Katerina Kamberi

  Katerina Kamberi

  8 ditë më parë

  Bravo ledri une te pershendes ne kosov

 33. Julliet AJ

  Julliet AJ

  9 ditë më parë

  Why is the girl a mix of Loredana and Dhurata Dora.

  • Geg Toska

   Geg Toska

   5 ditë më parë

   Morena Taraku

 34. Behar Berisha

  Behar Berisha

  9 ditë më parë

  🤫 👌

 35. lorushja M❤L

  lorushja M❤L

  9 ditë më parë

  Kenga me e shpifur

 36. FLORDI

  FLORDI

  9 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

 37. Aurela Gorezi

  Aurela Gorezi

  9 ditë më parë

  This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 38. Click drauf

  Click drauf

  10 ditë më parë

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 39. Val Mel

  Val Mel

  10 ditë më parë

  Po e ka dit qe u kan nxan deri tani . valla boll shtire per at nusen e tij , E degjon textin nuk ka qysh me kan ndryshe .Deshperim total per familjen 😏

 40. Tirane Tr

  Tirane Tr

  10 ditë më parë

  Edhe un pz

 41. mohammad rezai

  mohammad rezai

  10 ditë më parë

  Love from Afghanistan 🇦🇫 ❤️

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   7 ditë më parë

   Pa hë t shofim a i lexoni dhe ju komentet gjesra ndegjoni kengen

 42. Besnik Hoxha

  Besnik Hoxha

  10 ditë më parë

  Ajajaj ronft operacioni plastike morena taraku kqur se po shkrihesh prej nxehtit se krejt plastike je

 43. Mike Saraft

  Mike Saraft

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 44. Cassie

  Cassie

  11 ditë më parë

  Super hit do te jet besoni!

 45. FLORDI

  FLORDI

  12 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

 46. Infotech Infotech

  Infotech Infotech

  12 ditë më parë

  alpast.info/one/video/f2inrN1nZXm0gMg

 47. Klodi Shkoder

  Klodi Shkoder

  12 ditë më parë

  P

  • Cassie

   Cassie

   11 ditë më parë

   Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 48. E 3

  E 3

  12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 49. ❤️ 2

  ❤️ 2

  12 ditë më parë

  ❤️❤️

 50. Enxhi Muho

  Enxhi Muho

  13 ditë më parë

  a per dafinen e ka bere kengen se duket si ajo goca ne vidioklip

 51. Ledjana Tabaku

  Ledjana Tabaku

  13 ditë më parë

  Super hittt😍

 52. Icey 2k

  Icey 2k

  13 ditë më parë

  Ropt ai qe e lex edhe sbon like

 53. Anxhela Sinani

  Anxhela Sinani

  13 ditë më parë

  Super kenge ua 🎶🎶

 54. Kejvi Bahja

  Kejvi Bahja

  13 ditë më parë

  Per Dafinen ishte kjo kengaa??

 55. Arjon Gjeleshi

  Arjon Gjeleshi

  13 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 56. Leutrim Kushaj

  Leutrim Kushaj

  14 ditë më parë

  BIG LIKE❤👍❤👍

 57. Zukamika8546

  Zukamika8546

  14 ditë më parë

  i was here when it was premiered so yeah! i'm clearly new to albanian music Noizy and Capital we're the 1st once i saw and now ledri vula! Albanian music are hits! No Cap!

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   10 ditë më parë

   This is Ledri... 🥵🔥🔥🤩

 58. bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  14 ditë më parë

  Chorus] Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja

 59. Jona Shala

  Jona Shala

  14 ditë më parë

  Fav song ❤😍🌷

 60. Easy Beauty Tips

  Easy Beauty Tips

  14 ditë më parë

  Njesoj si dafina kjo!

 61. Bekim Keshi

  Bekim Keshi

  14 ditë më parë

  Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 62. Karla Lucuţă Focus

  Karla Lucuţă Focus

  15 ditë më parë

  alpast.info/one/video/fpqKx6eVm4GWhcQ

 63. platon raxha

  platon raxha

  15 ditë më parë

  Me pak Lafe Super hit🤯 🔥

 64. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  15 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 65. Daniela Nure

  Daniela Nure

  15 ditë më parë

  👏💫🔥🎶🎼👏

 66. Ai Cuni

  Ai Cuni

  16 ditë më parë

  "Ku po shihwmi vajzooo" vtm nga kjo pjes po e ngjoj

 67. Orges Mazreku

  Orges Mazreku

  17 ditë më parë

  Mia Mia Mia ngjith qa to syza se po dokesh si khalifa hahha

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   15 ditë më parë

   Mia khalifa

 68. bofooit gojo

  bofooit gojo

  17 ditë më parë

  ama pse nuk e bone videoclipin me Saren? 😂

 69. Sofia Fine

  Sofia Fine

  17 ditë më parë

  Kong koti pff deshtim 👎🏻

 70. Behar Berisha

  Behar Berisha

  17 ditë më parë

  🥱

 71. Orgesa Lita

  Orgesa Lita

  17 ditë më parë

  Na kishin mungu prz Ledri...przz se ngelem tu ngju melisen anen e luljeten..Ky eshte dashuri mvte

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   17 ditë më parë

   him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else tak

 72. Noel Leon

  Noel Leon

  17 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 73. Joze Joze

  Joze Joze

  17 ditë më parë

  👎👎👎

 74. Lubjana Zani

  Lubjana Zani

  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 75. Vjollca Lumaj

  Vjollca Lumaj

  18 ditë më parë

  Ne fillim me per ngja me dafinen

 76. aronito corri

  aronito corri

  18 ditë më parë

  Ledri kush esht kjo vula 🥵🥵

 77. Krejt dhe drejt

  Krejt dhe drejt

  18 ditë më parë

  Palidhje

 78. Made in Laçi

  Made in Laçi

  18 ditë më parë

  Me i mirii boss je per 1 muj pale sa milion view merrr flak puthe poin ☄️🌈🌈❤️😂

  • Made in Laçi

   Made in Laçi

   18 ditë më parë

   Se yaaaaa in another song

 79. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 80. Mevlut Nurcelli

  Mevlut Nurcelli

  19 ditë më parë

  Mia khalifa

 81. lina lina

  lina lina

  19 ditë më parë

 82. Valmira Rudaj

  Valmira Rudaj

  19 ditë më parë

  Morena Frisur isch kacke

 83. minij hooi

  minij hooi

  19 ditë më parë

  1:19🥵 Per kte pjes po e shohin gjith😏😂

 84. edcvgftyu tgbhuji

  edcvgftyu tgbhuji

  20 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 85. edcvgftyu tgbhuji

  edcvgftyu tgbhuji

  20 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

  • minij hooi

   minij hooi

   19 ditë më parë

   edhe un menova dafina

 86. albania

  albania

  20 ditë më parë

  alpast.info/one/video/b3h9u8J_opWvkKo

 87. Shkodra Gaming

  Shkodra Gaming

  20 ditë më parë

  Super bravo🤩

  • Shkodra Gaming

   Shkodra Gaming

   20 ditë më parë

   Like ju lutem🙏

 88. Pranvera Kumrija

  Pranvera Kumrija

  20 ditë më parë

  😍😍

 89. Nisa Ademi

  Nisa Ademi

  20 ditë më parë

  N'fillim kom mendu se eshte DAFINA ZEQIRI ne klip

 90. Nafije Dushku

  Nafije Dushku

  20 ditë më parë

  Une mendova MOS o morena.ahahahaha

 91. Besnik Fejzo

  Besnik Fejzo

  20 ditë më parë

  I love song

 92. George Rivera

  George Rivera

  20 ditë më parë

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 93. Erta Hoxha

  Erta Hoxha

  20 ditë më parë

  😍😍😍

 94. Onur Tuna

  Onur Tuna

  20 ditë më parë

  mendja ime 24/7: un e ti ah ah ,un e ti uh uh 😂😂😂

 95. stamatis nasis

  stamatis nasis

  20 ditë më parë

  Tani po shikojm me shume Dubain nga te gjithe vipat dhe jo vetm u ka be si tirana sikur dhe ne te ishim atje

 96. Ilirjan Reci

  Ilirjan Reci

  20 ditë më parë

  Love for italy🇦🇱🇮🇹❤

 97. Life By me

  Life By me

  21 ditë më parë

  I like albanian language and music what a nice discovery 🙌🏾

 98. Kroni Smajli

  Kroni Smajli

  21 ditë më parë

  edhe un menova dafina

 99. Funny Comments

  Funny Comments

  21 ditë më parë

  Pse jo bashkpunim ?

  • Funny Comments

   Funny Comments

   3 ditë më parë

   @Rubin po ajo hiqet si kengetare

  • Rubin

   Rubin

   4 ditë më parë

   Ku kendon dot morena m

 100. Albin Etemi

  Albin Etemi

  21 ditë më parë

  Like kush e kish dush Morenen 😂😂😂😂

Faqja Tjeter