Ky është i riu që shkoi në Mbrëmje të Maturës me nënën e tij - ATV

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente 

 1. Rakip Halilaj

  Rakip Halilaj

  Ditë më parë

  Për atë që respekton nënën bravo, por po më dukesh në ligjerata si një nxënës kl katërt fillore sikur nuk ke as tetvjeqarn,por gjithsesi mirë.

 2. Uhmlel Lesn

  Uhmlel Lesn

  Ditë më parë

  Të lum mor djal se more nënën tënde se ajo të dha jet ty dhe uri ubëre me zhkoll po ti i dhe një tjetër kuptim jetës se saj ajo ësht krenare për ty zoti të bekoft etmirat paç se egzove mamim bravo bravo respekt 👍👌🏻💖👑 që egzove kaq shum

 3. Lissa liss Liss

  Lissa liss Liss

  2 ditë më parë

  Mos ik se mamaja dot smuret nga merzija hape duqan n Shqiperi

 4. Nurije Baftiji

  Nurije Baftiji

  2 ditë më parë

  Sa bukur 🙏🙏 ashtu duhet te bekoft zoti ty dhe mamen tane 👍👍👍👍👍

 5. Dritan Delibashi

  Dritan Delibashi

  2 ditë më parë

  Bravo ti je djal bravo të lumt.

 6. Pranvera Petritaj

  Pranvera Petritaj

  2 ditë më parë

  Bravo ragazzo....

 7. Nexhdet Bellaja

  Nexhdet Bellaja

  3 ditë më parë

  Lum kjo nënë , kjo paska djal ❤

 8. Gilbert Kasnija

  Gilbert Kasnija

  5 ditë më parë

  Bravoooo!!!

 9. Cile Gjondrekaj

  Cile Gjondrekaj

  5 ditë më parë

  Kushdo qe te bahesh ne jet, asht merit e priderve, jeta vazhdon ka vend elle per te tjeret

 10. Flamur Deliu

  Flamur Deliu

  6 ditë më parë

  Une kete plaken e kam par ne shqiperi

 11. Dini Krasniqi

  Dini Krasniqi

  6 ditë më parë

  E man ngat. Nanen deri sa t martohesh se ma jo

 12. Foti Sula

  Foti Sula

  6 ditë më parë

  bravo djale!!!!!

 13. Eva Rriska

  Eva Rriska

  6 ditë më parë

  Ik more me gjithe ..budalliqe .. per tu dukur

 14. Qeriba Skendo

  Qeriba Skendo

  6 ditë më parë

  Fal nenes , perkushtimit te saj arrin ate , qe pretendon......

 15. Ferdinand Ajdini

  Ferdinand Ajdini

  7 ditë më parë

  Lume ajo nene qe tw lind mor djale ,Hallall te qofte qumeshti i saj ,Eh ku ka si nena ,Vetem ajo qane e vuan per ty ,Te gjithe me interes ta kane sote ,pervec nenes ,Eshte ENGJELLI qe ka dhene ZOTI ne toke .

 16. L M

  L M

  7 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏

 17. Frange Marku

  Frange Marku

  7 ditë më parë

  Zoti te ruajt o bir.kush respekton prindin,eshte i bekuar nga zoti.veprimi jote eshte i veqant,dhe shembull shume i mire per te gjithe te rinjt,qe per te mos thene fare, i kane harruar prinderit.paq jeten e gjate e te lumtur.zoti te ruajt zemer.❤❤❤❤

 18. Mira P

  Mira P

  7 ditë më parë

  Bravoooo endrra ime te shoqeroj djalin tim! 😍

 19. Ardjan Gordani

  Ardjan Gordani

  7 ditë më parë

  Hallall te qofte nuk ka gje me te shtrejt se nena e baba zoti ta shperbleft me te mira

 20. Dacic Sk.

  Dacic Sk.

  7 ditë më parë

  Bravo se 100% ma mir Nena se kush pra.

 21. dritan dervishi

  dritan dervishi

  7 ditë më parë

  Jane te pakt si puna jote.. Respekte edhe per nonen tate per edukaten qe te ka dhene. Respekte nga qyteti PEQINIT

 22. dritan dervishi

  dritan dervishi

  7 ditë më parë

  Bravo

 23. femijet3

  femijet3

  7 ditë më parë

  Bravo Sabit keshtu respektohet prindi e ke rinu nanen .Nana eshte gjithqka ne bote jeten nena ta ka dhene po ke dhen nje shembull per te gjithe femit qe kan ike dhe lan prinderit vetem . Bravo .Bravo .BRAVO.BRAVO Malsor keshtu jemi ne

 24. Illyrian OfMallakastera

  Illyrian OfMallakastera

  7 ditë më parë

  Bravo te madhe per veprimin qe ke ber nena eshte ajo qe te te ka dhen jeten e ajo eshte kremaria jote

 25. Ndryshoje jeten

  Ndryshoje jeten

  7 ditë më parë

  Shum bukur me kete veprim tanin Respekte duhete te gjithe ta ndjekine kete veper Respekte

 26. Drane Vata

  Drane Vata

  7 ditë më parë

  Nane e lumtun e nderime per djalin dicka shume emocionuese

 27. Djellë Hasanaj

  Djellë Hasanaj

  7 ditë më parë

  Nena eshte gjeja me eshtrejte ne bote te ka sjelle ne jete ai qe respekton nenen esht

  • Djellë Hasanaj

   Djellë Hasanaj

   7 ditë më parë

   Eqesiit kane lindur nga nensduke marre bekimln etyre

  • Djellë Hasanaj

   Djellë Hasanaj

   7 ditë më parë

   Irespektuar edhe0 nga zoti mos te0 harrojne we udheh

 28. Nikoleta Buzi

  Nikoleta Buzi

  8 ditë më parë

  Bravo je një djalë i veçantë ,dhe një xhest shumë i bukur i paparë 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 29. Suzana Lile

  Suzana Lile

  8 ditë më parë

  Bravo biri !!!!

 30. DD S

  DD S

  8 ditë më parë

  E ty truejt i malli zot o bir e pac maturen me shnet e gzima po kush o bir te don si nana jot e tka than lumi nana per ty edhe ti e ke gzua nanen cit ka rrit per shkoll kjosh jet gjat

 31. Jeton Avdulli

  Jeton Avdulli

  8 ditë më parë

  Bravo respekt se nan esht shtylla eshtepis nan nuk ilthet fjala se te ka mbajt 9 muja ne bark

 32. Drita Azizi

  Drita Azizi

  8 ditë më parë

  Scheme bukur ke ber

 33. Jani Ibrahimllari

  Jani Ibrahimllari

  8 ditë më parë

  Pac fat ne jete or bir

 34. Grigori Balliu

  Grigori Balliu

  8 ditë më parë

  Ta bëft zoti allall or çun ke bër diçka të veçant qè të gjth e kan zili.tē lumt !!! Je shembull pozitiv!

 35. latife lamaj

  latife lamaj

  8 ditë më parë

  Bravo per rrespektin qe ke ndaj nenes se tash ka ardh kohe veshtir per prindrit nuk poi rrespektojn siduhet zoti inshallah ju bekon ne gjdo hap te jetes

 36. Qefajet Sulejmani

  Qefajet Sulejmani

  8 ditë më parë

  Ti qeke fmi Halla Allai te dhent jet e shndet🤲🤲

 37. Bardhok Brushtulli

  Bardhok Brushtulli

  8 ditë më parë

  BRAVO ZOTI TERUJT RRESPEKT PE NANEN SITKA RRIT

 38. KEJSI

  KEJSI

  8 ditë më parë

  😙😙

 39. Zahrie Dardha

  Zahrie Dardha

  8 ditë më parë

  Bravissimo je megjithmend i vecant hallall sherbimin e nenes 🙏🙏🙏🙏

 40. Liman Kutelaj

  Liman Kutelaj

  8 ditë më parë

  Bravo te qofte hallall qumeshti i nenes respekte

 41. Rugova Dugaiva

  Rugova Dugaiva

  8 ditë më parë

  Respekt vllaqko Zoti Te rujt vllaqko Nëna ësht me e mira Zoti Te rujt vllaqko 🇦🇱🇦🇱

 42. Argyro Vasili

  Argyro Vasili

  9 ditë më parë

  BRAVO!NJE DJALE SI TI CDO NENE DO TA DONTE .URIME PAC FATE.

 43. Erlind Alidini

  Erlind Alidini

  9 ditë më parë

  Bravo o mret te ruajt zoti 💪🤲

 44. Xhezide Berisha

  Xhezide Berisha

  9 ditë më parë

  BRAVO TE RUJT ZOTI TY EDHE NANES 🤲🤲🤲

 45. Socoli Gjoni

  Socoli Gjoni

  9 ditë më parë

  Kjosh jete gjate mor djale.mos nrysho

 46. Joti Fatjona

  Joti Fatjona

  9 ditë më parë

  Bravo nuk ka dhurat me te bukur per nje Nene Zoti ta shperblefte jeni nje shembull per ter rinin shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏

 47. lac ser

  lac ser

  9 ditë më parë

  Bravo djal e ke knaq nanen e ke lumturu nanen dhe veten kujtim jasht zakonisht i bukur shum i vecante nji BRAVO te madhe 😃😂😍❤💓💖💕👍

 48. ijsvs dko

  ijsvs dko

  9 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢te lumte bravoooooo

 49. Kim, Gaxha

  Kim, Gaxha

  9 ditë më parë

  👏👏👏👏👏💯👵👏👍👦🏆👍👏👍

 50. Κωστας Φαρα

  Κωστας Φαρα

  9 ditë më parë

  BRAVO TE QOFTE SE NENA E VERTETE NUK TE BEN HASHA KURRE ZOTI TE BEKOFTEJETE TE LUMTUR TE KESH

 51. Arben Abdyrrezaku

  Arben Abdyrrezaku

  9 ditë më parë

  Te. Lumt. Sabit. Je. Njish.

 52. Blerim Kadiri

  Blerim Kadiri

  9 ditë më parë

  Respekt i madhe realizimin e tgjitha deshira qe ke do i realizosh

 53. Lirie Beshiri

  Lirie Beshiri

  9 ditë më parë

  Zoti te rujt vella per ket gjest te bukur Allahu qoft me ty gjithmon Amin zoti vec te mira te sjellt kudo qofsh 🤲🙏🤲🤲🤲

 54. mark spaqi

  mark spaqi

  9 ditë më parë

  HALLALL

 55. rita marku

  rita marku

  9 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏

 56. Mirela Misku

  Mirela Misku

  9 ditë më parë

  Braviiii👍👍

 57. Leta Vlore

  Leta Vlore

  9 ditë më parë

  Allall usmeti i saj more djal ,zoti të bekoft, bravo

 58. Navere Lala

  Navere Lala

  9 ditë më parë

  Te bekofte zoti or Djali i kesaj None qe e ke thyer akullin e Rinis qe se kan e piken e turpit xhvishen lakuriq se po bejne nje feste Shkolle qe kane mare me djersen e prinderve ky djale ka bekimin e zotit per zgjedhjen e Banes setij Bravo

 59. Arber Kastriot

  Arber Kastriot

  9 ditë më parë

  Te perqafoj o djale dhe te fali zoti miresi e begati per kte veprim e per kto fjale. Je nder njishat me te mire ne bote. Te lumt NANE LOKJA PER KTE DJALE. SA ME SHUME JETE QE TA SHOHESH TE REALIZUAR KTE DJALE.

 60. antoneta hofstetter

  antoneta hofstetter

  9 ditë më parë

  Lum nèna qè e ka, bravo te qoftè, èshtè gjest shumè i rallè

 61. Sara S

  Sara S

  9 ditë më parë

  Bravo or djal Zoti te bekoft👏👌

 62. Mimi Mimi

  Mimi Mimi

  9 ditë më parë

  E past nena kyt djal🌼❤

 63. Valentina Gorishova

  Valentina Gorishova

  9 ditë më parë

  👏👏👏👏

 64. Viktor Zenelaj

  Viktor Zenelaj

  9 ditë më parë

  BRAVO O DJALE BRAVO..PERSHENDETJE NGA VLORA..

 65. Dete Muratos

  Dete Muratos

  9 ditë më parë

  Ohhh wow ❤️❣️ bravo

 66. bert latifi

  bert latifi

  9 ditë më parë

  Je tregu ma evropian dhe ma i civilizum se te gjithe bashkemoshataret . Bravo . sinqerisht rrespekte . Keto mediat na kane krijuar idene se te rinjte nuk i rrespektojne prinderit . Zoti ti lehtesofte punet .

 67. liljana bombaj

  liljana bombaj

  9 ditë më parë

  BRAVO DJAL NËNA SVENDËSOHET ME ASGHË NËBOT

 68. Jeta Ima

  Jeta Ima

  9 ditë më parë

  Bravo t koke djal hallall te lum ju ke jep mesim atyne qe nuk kujdesen per prinder ti ke jep nje mesim te mir edhe pse asht plak nuk duhet te kemi turp prej atyne qe na kan sjell ne jete 👍👍👍

 69. Pjulu

  Pjulu

  9 ditë më parë

  Perqafoje nenen edhe fshija lotin nese e gzon nenen e gzon edhe Zotin Zoti te shperblefte bire

 70. Marin Bajrami

  Marin Bajrami

  9 ditë më parë

  Të lumtë djalë! Lumturia në zemrën e nënës zbret parajsën në tokë!

 71. Plug Wrld

  Plug Wrld

  9 ditë më parë

  Bravo!

 72. North Albania

  North Albania

  9 ditë më parë

  2019 ka qen kjo

 73. Petro Be

  Petro Be

  10 ditë më parë

  Shum mir patriot

 74. Jakup Jakup

  Jakup Jakup

  10 ditë më parë

  I 'lazdru'çdo të thotë??

 75. Mirela Lela

  Mirela Lela

  10 ditë më parë

  Bravo zoti te bekoft me te mirat ishalla 👏👏❤

 76. a sota sota

  a sota sota

  10 ditë më parë

  Bravo. Si nena nuk ka.

 77. Νορι Κριπα

  Νορι Κριπα

  10 ditë më parë

  Bravo

 78. N. Veseli

  N. Veseli

  10 ditë më parë

  Nuk ka nji gje me te tmerrshme per vendin qe rinija ajo me e shtrenjta e vendit te iki. Gje qe kunder keti fenomeni shume negative nuk ka asnji inizjativ qe dikush te ndaloj.kete fenomen.....! Shtrohet pytja kuj i duhet nji gjje e tiil qe vendi te zbreazet nga rinija????? Kur dihet qe nuk ka vend me te bukur ne Ballkan e me gjere....!

 79. Mergim Alshiqi

  Mergim Alshiqi

  10 ditë më parë

  Po qisi evladi kur te kish respekt edhe suksese per kete qun

 80. adelinagilli

  adelinagilli

  10 ditë më parë

  Respekt pa fund per kit djalosh🥰

 81. Catarina Catarina

  Catarina Catarina

  10 ditë më parë

  Rrnofsh 100 vjer.

 82. Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  10 ditë më parë

  Bravo te qoft se sot ka ra respekti nga fmit turperohen se urriten po' harrojn qe rriten me sakrificat eksaj none bravo bravo mir djal duhet te jet nje shembull per te gjith te rinjt

 83. Edmond Rozani

  Edmond Rozani

  10 ditë më parë

  Bravoooo

 84. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  10 ditë më parë

  Ta bëftë Zoti mbar jetën ty

 85. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  10 ditë më parë

  Bravo

 86. Ermira Kasa

  Ermira Kasa

  10 ditë më parë

  Nje emozion i papare te lumt edhe un jam nenen kam nje djale te mrekullushem edhe se eshte riture ne itali eshte i mrekullushm

 87. G Master

  G Master

  10 ditë më parë

  ZOTI T RUJTË DJALO

 88. Vangjelina Boci

  Vangjelina Boci

  10 ditë më parë

  Eke ber nenen me te lumtur ne bot ♥️

 89. Vangjelina Boci

  Vangjelina Boci

  10 ditë më parë

  Bravo 👏 shoqe do gjesh si nana ska te jesh i lumtur♥️♥️

 90. K M

  K M

  10 ditë më parë

  Te bekoftë Zoti o Djalë për respektin që meriton Mamaja të pergezoj nga larg💖👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💐💐👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💖

 91. Dava Preci

  Dava Preci

  10 ditë më parë

  Hallall.

 92. Violtsa Sevo

  Violtsa Sevo

  10 ditë më parë

  bravo ju uroj suksese kudo qe te shkosh sepse vec mamaja te done pa hile ..te lumte per ate qe ke bere ..e bere maman me te lumtur ne bote !!!

 93. Amc Amc

  Amc Amc

  10 ditë më parë

  Bravo.Zoti te bekoft.

 94. Batina Toska

  Batina Toska

  10 ditë më parë

  Bravo djal,shoqe ka plot por nën një është,të lumt

 95. Auto body repair Clear coot

  Auto body repair Clear coot

  10 ditë më parë

  Bravo Zoti te Shpebleft Qeky osht Islam Te pershendes Nga Kosova 👏

 96. Nastradin Hoxha

  Nastradin Hoxha

  11 ditë më parë

  Hallall të qoftë! Familja nuk krahasohet me asgje tjeter.

 97. L.A ks

  L.A ks

  11 ditë më parë

  Ooo sa mir. E ke be edhe nanen tane krenare. Lum nana qe te ka. Paqi jet te gjat 🤲🤗

 98. donka monka

  donka monka

  11 ditë më parë

  Te lumt djal hallall cka do qe ben per nanen edhe zoti ka me ta dhen te maren.. Krejta ki mej mbri por sa ta kie gjall kushtoja nanes sa ma shume se dikur secilli ka me than skam ba sa ish dasht me ba ☺

 99. Gonxhe Balltiq

  Gonxhe Balltiq

  11 ditë më parë

  Shum gjest i bukur nga ana e djalit urime maturen sepse matura eshte pjekuri dhe ate pjekuri te sukseshme e ka arritur me perkrahjen, dashurin, sakrificen e nenes dhe nena e guximshme per hir te lumturis te djalit ka ber nje hap shum te te sinqert dhe e pergezoj ket nene me ambicije per shkollim dhe arsimim qe eshte shembulli me i mire per shoqerine 👏🌹🎉😍🌸

 100. Muhabije Hoxha

  Muhabije Hoxha

  11 ditë më parë

  Te lumt, u gezofshe perjet bashke me Nenen 💐

Faqja Tjeter