Krushqit përballë/Babai 23-vjeçares:Vjehrra bashkëpunëtore në vrasje,me rrip e rrihte Sabrinën burri

Detaje të tjera tronditëse dalin në dritë nga vrasja e 23-vjeçares Sabrina Bengaj, nga ish-burri i quajtur Etlon.
Gazetarja Dorjana Bezat, nëpërmjet një lidhjeje direkte me studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” të gazetares Evis Ahmeti, tha se viktima është qëlluar me 7 plumba në pjesën e kraharorit.
Ndërsa sipas saj, i shoqi, më pas ka qëlluar në ajër, para se të largohej nga banesa në drejtim të një zone rurale, ku dhe u arrestua.
“Ajo ka marrë 7 plumba në pjesën e kraharorit. Eltoni më pas, nga informacionet që kam, ka qëlluar në ajër dhe është larguar”, tha gazetarja.
Ndërkohë, babai i vajzës, në një prononcim për emisionin “Zemër të hapur”, tha se nuk pranon ngushëllime nga familja e ish dhëndrit dhe e gjitha që kërkon është të vendoset drejtësi, ose në të kundërt paralajmëron vetëgjyqësi.
“Nuk kam nevojë për ngushëllime. kërkoj dënim në litar, ose nëse duan west bëjmë qest. Nuk dua më ngushëllime nga ato plehëra”, tha babai i viktimës.

Komente 

 1. Xhoi Xhoi

  Xhoi Xhoi

  9 ditë më parë

  Ti je nje shtrig vjerre qe mos qofsh,spaske qene ti plere kur e dhunonte ai barboni jot 😡😡😡Po ik moj kerme se duhet te futesh dhe ti ne burge moj plak e lige

 2. white angel

  white angel

  14 ditë më parë

  C'eshte kjo uest qe thote i shkreti se se ka mendjen ketej i kane vrare vajzen ketej do te tregoje qe eshte Italjan e amerikan ...e do te tregoje qe ka pune top sekret 🤦‍♀️🤦‍♀️. Hiqe moj ate foto nga divani qe e ve sa per filma shtrige!O shtrige grua ke marre ti policine ne tel me ate te krisur qe ke pasur ne shtepi!Keta duhet te mbajne pergjegjesi ai nuk lihej vete te futen e keta brenda!Ca flet ooo injorant po ke goje ti dhe akuzon familjen???Shesin arme thote kane faj ata qe shesin ti ore pse e le vete kur ke firmosur qe do kujdeseshe?!!Ku ishe ti qen kur e rrihte ai ca beje ti kur degjoje sherret qen burg do dhe ti!!!

 3. Rudina Dako

  Rudina Dako

  18 ditë më parë

  Ik moj lavire dhimbja me e madhe per ty .ti dukesh qe ne surat se kush je te ishit prinder nuk e mbronit djalin.

 4. Tatjana Bullari

  Tatjana Bullari

  19 ditë më parë

  Po pse e keni martu 14 vjece o zot i madh femij mjer ajo qe iku e re 😥😥

 5. Marjana Kola

  Marjana Kola

  22 ditë më parë

  Kur e dije qe ke djalin psikopat pse kermoni me nxarr nga burgu.

 6. Ela Cani

  Ela Cani

  25 ditë më parë

  Vjeherr e poshter, doni vetem djemt tuaj se mendoni se ajo vajza eshte bija,motra e dikujt ja dhe krenaria juaj qe thoni djali me degjon mua jo nusen ja pasojat nena t kqijaaa ,zoti ju ndeshkofte

 7. Eralda Agalliu

  Eralda Agalliu

  25 ditë më parë

  Askush ska te drejte te marri jeten e dikujt tjeter pavaresisht shkaqeve. Un jam pro vrasjes se vrasesit. Vrasja le te denohet me vrasje

 8. Lumturi Börner

  Lumturi Börner

  26 ditë më parë

  Per kete krim nuk ka falje, ai te marri denimin qe i takon sepse asnjeri nuk ka te drejte ti marri jeten tjetrit..

 9. Monda Ali

  Monda Ali

  27 ditë më parë

  nje bombe atomike pastron gjithshka

 10. Giolanta Bouzi

  Giolanta Bouzi

  27 ditë më parë

  Ti e.vrave vajzen me.duart.e tu,,e hoqe qafe qe 13.vjc

 11. Giolanta Bouzi

  Giolanta Bouzi

  27 ditë më parë

  Po ik pirdhu more,cfaj te ka.bariu i dhenve,atje tu rrit vajza me bariun.ti ku ishe? Apo beje jeten tende ne itali? Plere je ti.

 12. Tonin Bushi

  Tonin Bushi

  27 ditë më parë

  Ai mut te varet turp te ushqesh ate pis dhe pisa te tjer.

 13. Vilma Gama

  Vilma Gama

  27 ditë më parë

  O ky baba monster do denim gjithashtu. Ky sikur po priste rastin te tregoj kush eshte dhe ca ben, harroj se ku e ka vajzen ashtu siç e kishte harruar qe femije. 😡😡😡😢

 14. Shpresa Jaku

  Shpresa Jaku

  27 ditë më parë

  Nje baba si sha e nuk ja sho nje lot per humbjen e vajzes por efendon dy prin te pa fajshem se sot femiet nuk i dvesin si kur se dveti vajza e vet gjysh 13 vjec ta kite eduku elle ky vajzen

 15. Kela Hajdari

  Kela Hajdari

  28 ditë më parë

  Faji nis nga mamaja e vajzes qe u dashurua 14 vjec ceshte kjo dashuri 14 vjec ju lutem nena shqiptare jepni edukat te shkollohen jo dashur

 16. Kris Kris

  Kris Kris

  28 ditë më parë

  Kto vjerrat buce duan plumbin ka shum si kto lloj plerash qe do vrare fare ska me keq gjyna familja

 17. Argita Lashi

  Argita Lashi

  28 ditë më parë

  Ka shume gjera qe me acarojn te kto intervista,ore njerez ju ka ik drite syrit si keni fuqi e forc qe jepni intervist,e sheh cfar kukulle esht gropos?!ku e gjeni forcen?! Bravo ju qoft,tjetra pa gjykuar askend ama prinderit duhet te drejtojn gishtin nga vetja,si martohet nje femin 14 vjec,ej cfare beni,si prisni te funksionojn gjerat ne cift kur jan te dy femij,ajo femij ,do mbante e burrin e familjen e burrit,ore ca beni,ore baba cte intereson ty opinioni I qytetit,kujt I duhet se ca mendojn komshinjt,fshati apo qyteti,femija esht imi,e cdo gabim te femijes tim do ta pertyp un,e se lija gjall ne bot tme ikte femija e tme martohej,te shkruaj ter naten nuk me mbarojn fjalet per kesi historish,bej cte duash ti o baba tani ajo iku,sesht me,fol sa te duash,kerko drejtesi sa te duash,ajo iku,la nje femij qe do rritet jetim,

 18. Matias Seidiaj

  Matias Seidiaj

  28 ditë më parë

  Sa gjyna ofendimet nuk duhen te jen se nuk ka fai nene pse udashuruan ata si cift

 19. Sanije Goli

  Sanije Goli

  28 ditë më parë

  Ore si do vej halli me keta njerez. E zeme se ka qene vertet me probleme mendore po pastaj duhen lene te lire qe te vrasin njerezit normal..? I fut edhe nje kemp te mire.. punon i mencuri e ha budallai? vret e pret dhe nuk denohet , se na qenka me te meta mendore.. Per njerezit me te meta mendore ka institucione te posacme per trajtimin e tyre...te rrine mbyllur dhe me nje siguri te larte shteterore Me kempet qe paguhet kjo kategori njerezish , mund te paguhen nje sere punonjesish te te gjitha fushave si doktore infermiere apo police dhe lerini njerezit normale te jetojne pa frike...nese vertet kemi te bejme me persona te pavetedijshem ne veprimet e tyre... Por jo keta njerez duan e bejne... Ashtu u leverdis.se i thone nje fjale kur te shkon budallalleku , c,i do mendte....NGUSHELLIME familjes😪😪😪

 20. Lavdie Duka

  Lavdie Duka

  28 ditë më parë

  Cfar falje kerkoka ky njeri ,ku Babai Vajzes e ka vajzen te vdekur sot e ka dhimbjen ne zemer e ky njeri nuk ka dhimbjen se djalin e ka gjall , Familjes se vajzes i uroje ngushllime kurajo dhe vazja qofte e xhenetit 🙏🙏

 21. Arian Kastrati

  Arian Kastrati

  29 ditë më parë

  Edhe po ta ndalte vajzen mos te martohej me te ne mosht te re ajo do ikte

 22. Renato _GG-10

  Renato _GG-10

  29 ditë më parë

  Sa kafsh esht kjo gazetare me do e mos thot fain e ka familia.idiote mjer kujt i ndodhi .

 23. Markeljan Preka

  Markeljan Preka

  29 ditë më parë

  Esht per te varur per bolesh aj kafsh

 24. Marieta Flouda

  Marieta Flouda

  29 ditë më parë

  Bravo bababit jo si dasa i kan vrar dhe sjan ndjer po ajo verra do varrosur kujt po i heth hi syve ben te miren mban foton qe te themi edo po ik o pler vjerr ik se ke qen kafsh moj

 25. angy 79

  angy 79

  29 ditë më parë

  Babai viktimes ngeli 30 minuta te shtet pe vlerwn qe ka se punon tek Ferrari. Mba fort Ferrari. Mier ajo vajze qe iku.. Po me sa duket su familjen bloz jeni

 26. Harry Harry

  Harry Harry

  29 ditë më parë

  E gazeta budalle e idiote shteti shteti shteti o idiote gazetarr

 27. viiont eooiy

  viiont eooiy

  29 ditë më parë

  dhe te beni intervist personave te cilat sapo kan varrosur bijen e tyre? No coment, shqiperia qenka mbushur plot me njerez te pashpirt 😶

 28. Alije Mali

  Alije Mali

  29 ditë më parë

  ju gezeraret mos dederlisni shum por veni dretesin ne vend bashk me ata avokatet qe keni aty qe mbushin xhepat nga kriminelat

 29. Alije Mali

  Alije Mali

  29 ditë më parë

  nenat kur djemt i martojn behen xheloze ndaj nuseve prandaj ndodhin vrasjet,NENAT TE VEJN MEND NE KOK DHE TA MENDOJN MIR VEREN E TYRE KUR ISHIN NUSE TE REJA

 30. Zelie Hysa

  Zelie Hysa

  29 ditë më parë

  Ky rast eshte shume i tmerrshmem ai person duhet te varet ne mesin e qytetit ose te fshatit per gjestin qe ka bere cdo faj qe te baj femra duhet falur jeta secili te vazhoj jeten e vet xx Shqiperi hesapi rrijn burrat si budellenje ne kafe me te tjera dhe vrasin . Grat ne shtepi o zot cfa kafshe femij (((( por nana e djalit te fajtsoj djalin e vet jo te tjerit te edukonte djali jo te rrit kete lloj kafshe ))) mjer ato prinder qe kan humbur ate drit syri gocen qe ishte shume e bukur o zot 🙏te jem une e zhduk dhe ne burg mos me raft se e zhduk me maca e mij jo dhe njerz per ate goc 🙏🙏🙏🙏ngushellimet per kete familje qe kan humb femijn 🙏😭

  • Zelie Hysa

   Zelie Hysa

   29 ditë më parë

   Me keto kriminel cdo dite raste shume te veshtira oooo zot dhe keto prindrit e djalit duhet te mendohen kur flasin se familja kan humb gocen kurse krimineli i atyre prindreve eshte i gjall si shtrik qenke pa e leshuar nje pik lot per ate nuse djali …….Stupid things

  • Zelie Hysa

   Zelie Hysa

   29 ditë më parë

   Dhe na dalin keto avokat or prokuror idjote me i liru keto lloj njerzish mjer Shqiperia ku ka ra !!!

 31. Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  29 ditë më parë

  Nuk e Dine ne peshta Jane katshe me mire mos te maresh dhe te japesh nena e ka fain se nga familje keqe

  • viiont eooiy

   viiont eooiy

   29 ditë më parë

   Ç0⁰

 32. Sali Rerza

  Sali Rerza

  29 ditë më parë

  Kur nuk doni te thoni fjalen e mire perse flisni te keqen o njerez mbase ka qene psiqik dhe kurre nuk besoj qe nena e tije te nxise djalin per nje veper te tille

 33. Ela Ela

  Ela Ela

  Muaj më parë

  Me duket mua apo ne shqip sa here perdoret arguments qe personi ka probleme mendore per ti lehtesuar denimin dhe paaftesia dhe korrupsioni I gjykatesve ne shqip I tejkalon normat morale.

 34. qopoy dnon

  qopoy dnon

  Muaj më parë

  Sa me burdello shteti aq me shume lulezojin keto emisione varileshte

 35. Valmire Bajrami

  Valmire Bajrami

  Muaj më parë

  me vjen keq per dy familjet ju kuptoj qe sod u ba shum veshtir me i ndal fmit se nuk ndegjojn prind e shkret skan forc me u perball me ta nese ata nuk.msohen e skan dije deri moshen 15 vjeqe dmth ata skan dije jon fmi te pa.edukuar ska.prind ne.bot qe se edukon fmiun mir po kjo eshte rinija e sodit fjalt e prindit.bie ne posht qa kan faj pse e kan liru policija pse dmth ska ligj ska rregull me.vjen keq.per jeten qe.e.boni ne kosov e.shqiperi

 36. aladin

  aladin

  Muaj më parë

  Kallashet e saliut vazhdojne dhe marrin jete te pafajshme...., ngushellime familjes se te ndjeres.

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   28 ditë më parë

   Prinderit e kan fajin i len femijet bredhin rrugeve 14 vjeç dhe perfundojne pastaj me njerez te çmendur

 37. Jori Doci

  Jori Doci

  Muaj më parë

  Gazetarja ne shtepine e vajzes pa pike meshire pa pike keqardhje dhe gati me buzeqeshje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️tregonte historine. Na e shpifi fare .

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   Muaj më parë

   Sado i keq qe t'kete qenë ai vrasesi, nuk justifikohet as nje dhune psikologjike,aq me pak nje vrasje 🥺. Po edhe ky babai i vajzes , është fajtor shumë bile. E len qiken 13 vjeq

 38. bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Muaj më parë

  Sa gjynah vajze e re o zot eka vra tu ngren buke 😭😭😭

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   27 ditë më parë

   Qe edhe gjermani nuk te vret Duke ngrene. Por keta jane ca lloj zagaresh qe mos gjetshin qetesi ne kete dynja edhe ne tjetren kur te vene. E la vajzen jetime dhe mjere ata prinder qe ju iku vajza ne moshe te re

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   27 ditë më parë

   Sa gjynah vajze e re o zot eka vra tu ngren buke 😭😭😭

 39. Mira Kajo

  Mira Kajo

  Muaj më parë

  Kjo drejtusia e ketij emisioni nuk degjohet flet me shume se te ftuarit me studio .

 40. Donika Kodra

  Donika Kodra

  Muaj më parë

  Nenat duhet te mesojne djemt qe femra rrespektohet, nuk ke te drejte as ta prekesh me dore jo me ta vrasesh...Denimi me vdekje duhet ndryshe nuk ndalon vrasja e grave.

  • white angel

   white angel

   14 ditë më parë

   Po cte mesoje ajo ajo e ka pas siper vetes degjonte ca ndodhte siper kokes e nuk reagoi shtriga!!Keta jane bashkepuntore duhen futur brenda !

  • Donika Domenika

   Donika Domenika

   26 ditë më parë

   Po dhe un ate mendim kam

  • Louis Xhema

   Louis Xhema

   26 ditë më parë

   Po e vërtet ! Duhet te kthehet dënimi me vdekje !

 41. Danjela Mhilli

  Danjela Mhilli

  Muaj më parë

  O ai do vra me buk ne goje siq vra te shkreten sabrina plera njeri pá Shpirt zoti e denofte ate pler

 42. Zana Berisha

  Zana Berisha

  Muaj më parë

  14 vjeqe e miratove bashkjetesen e vajzes!!!!! Fatkeqsisht tmerr!!!!

  • Arian Kastrati

   Arian Kastrati

   29 ditë më parë

   Edhe mos ta kishte miratuar ajo do te iktej

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   Muaj më parë

   🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲!!!!!

 43. Tony Montana

  Tony Montana

  Muaj më parë

  Ku e gjeti armen thot kjo plera , po ti i jep femijes tend arm moj pler

 44. Tony Montana

  Tony Montana

  Muaj më parë

  Po cfaj kan prinderit o plera njerez u qifsha ropt

 45. Doci Sajmir

  Doci Sajmir

  Muaj më parë

  Ç0⁰

 46. Lize Deda

  Lize Deda

  Muaj më parë

  Po me vjen keqe kushllime familjes

 47. Olta H

  Olta H

  Muaj më parë

  Vvvvvvvvgfnhgfcsxcnfjgfsdgf diffusione . Ruo ?n. Jgv!.nd gsnd!?kj

 48. F3L1X

  F3L1X

  Muaj më parë

  Me vjen keq nga prind e autorit se si i keqtrajtoni ato, ju ne studio. Skeni drejt te silleni ashtu 😒

  • Emi💜Noemi

   Emi💜Noemi

   28 ditë më parë

   @Eli Beta 👍👍👍

  • Eli Beta

   Eli Beta

   Muaj më parë

   Ik ore zhduk te ardhka qek ty

 49. O M

  O M

  Muaj më parë

  Emision turpi! Per ca klikime! A do e ktheni mbrapsht Sabrinen? A do ia hiqni dhimbjen familjareve te saj? Thjesht shperndani skenare per te tjere mostra verdalle, madje ju servisni edhe si ndodhi Beni ndonje emison edukativ per femren, per rendesine e saj qe te hapin syt ata qe sdine sesa merreni me kto. Dhe e dyta kush prinder do qe te vrasi djali dhe te kalbet ne burg? Nuk e di dmth emision pa lidhje qe perfitojne nga dhimbjet e njerezit.

 50. Agime Muça

  Agime Muça

  Muaj më parë

  O zot çfarë 23 vjeçar lule GJOFESH engjëll për goc.!🙏🙏

 51. alien landed on earth alien landed on earth

  alien landed on earth alien landed on earth

  Muaj më parë

  Po perse i martoni vajzat te voglia? Mier ajo qe iku po Shqiperia Nuk behet….!

 52. stavro baba

  stavro baba

  Muaj më parë

  Si keni kurajo dhe dilni ca nene je qe i flet keshtu nuk dite ta edukoje varje si thot babai i saj ku e gjen te drejten te mari jet varje dhe ngushellime famijes dhe mbeses jete te gjat

 53. kosovë

  kosovë

  Muaj më parë

  Sado i keq qe t'kete qenë ai vrasesi, nuk justifikohet as nje dhune psikologjike,aq me pak nje vrasje 🥺. Po edhe ky babai i vajzes , është fajtor shumë bile. E len qiken 13 vjeqare te iki nga shtepia dhe nuk réagon aspak ne rikthimin e saj ne familje, e n'fund fajson tjeret. Ti je po aq fajtor zotri ,une kur isha 13 vjeq lozja me baltë neper fshat , femijë pra . Po ju skeni pas kohë per edukim e sherri juj ajo shkoj.

 54. Tomor Mboria

  Tomor Mboria

  Muaj më parë

  Ngriu Enver e Vari Leto lloj kafshesh se nuk mritojn me ketu ,posht Fieri ,se tan Jane shaka

 55. Zhuta Patriot

  Zhuta Patriot

  Muaj më parë

  moj gazetare nuk je avukate to

 56. Anna Stone

  Anna Stone

  Muaj më parë

  Te varet ai plere Me gjith familjen Te zhduken nga Kjo toke!! Te varet në litar dhe Te digjet me benzin !!!!! Asnje denim nuk funksjonon Veq varje dhe benzinnnnn pikkkkkk!!!!!!!! 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲!!!!!

 57. Jim Al

  Jim Al

  Muaj më parë

  Nuk e di po sdo kishte zot tme ndalonte deri sa tju therja me thike buke na i madhi te i vogli po tma vrisnin vajzen edhe sikur vajza ta kishte gabim

 58. Arta J

  Arta J

  Muaj më parë

  Ka hallin ky se ka paguar 20 mijë lekë

 59. Arta J

  Arta J

  Muaj më parë

  O idiot të ka ikur fëmija në derë të shtëpisë tënde brutalisht dhe kur dëgjoj ty me llafe të dynjasë, më vjen për të vjellë

 60. Hane Jahaj

  Hane Jahaj

  Muaj më parë

  Varje

 61. Elda Dora

  Elda Dora

  Muaj më parë

  Çfar thot kjo dhimbja ime esht me e malle idjote plak

 62. War Emperor

  War Emperor

  Muaj më parë

  Ne minuten 26:55 degjojeni me kujdes se si pershperit gazetarja medja te korruptuara

 63. A C

  A C

  Muaj më parë

  O budalla Po kur ishte Bari dhenesh ai ish krushku jot ose e bere mik o italiano

 64. A C

  A C

  Muaj më parë

  O partizan Po ca kulture ke o rrot kari ti je hajvan o trap te iku vajza 13 vjece nga shtepi se kerkonte dem o hajvan ngele si dorjana bezap neper televizora zani zani partizani

 65. Mirela Mirela

  Mirela Mirela

  Muaj më parë

  Opo ca behet keshtu? E lini te prehet ne paqe ajo vajze e shkrete. Turp per emisionin e ksaje gazetareje.

 66. beka vlore

  beka vlore

  Muaj më parë

  Dhimbje e madhe per kete vajz 23 vjece u fut ne dhe , Ngushellime familjes dhe pse ska fjal per ngushellim per kete gjeme te madhe , sdua te gjykoj familjen e vajzes se nuk dihet se me cfar perbindeshi kishin te benin , pooor 13 vjec te me marin femijen per nuse eshte e pajustifikuar e mbron ligji eshte mosh minorene ta mernin prap vajzen e lane ne dore te nje mostre pasi i nxori lezetin ky plere bridhte me te tjera ato qe i shkatuan kete gjeme kesaj vajze e pesofshin vete rrugacet qe shkatrojne familjet mos gjefshin derman ZOTI I DENOFTE NE PERJETESI KEDO QE I SHKATROI JETEN DERI NE VDEKJE

 67. Anita Isufaj

  Anita Isufaj

  Muaj më parë

  O baba i dashur lere kush te njeh ty gjith fieri e gjith shqipria shiko hallin qe te ra . Se kuptoj me shum i rendesishem qenka Ca mendojn njerzit per ty 😒 kta kan mbyll gojen vetem nga opinioni publik 😡 nuk shikonin ku ishte futur kjo vajze.... Zot kulmi....

  • Vilma Gama

   Vilma Gama

   27 ditë më parë

   👏🏼👏🏼😢😢

 68. Raimonda Ramilli

  Raimonda Ramilli

  Muaj më parë

  Te drejt e ka babi ajo ka gishte ish vjerra

 69. E.F.K

  E.F.K

  Muaj më parë

  O sa mu rrengjeth mishi😭😭😭😭

 70. Raimonda Ramilli

  Raimonda Ramilli

  Muaj më parë

  Sa gjynaf ate ta varsh né mes te popullit ka te drejt babi me vje shum keq ngushellime familjes

 71. E.F.K

  E.F.K

  Muaj më parë

  Uuuu korba nene korbaaa ai babaa ai femiii ai vella 😭😭😭😭😭ah o zot vec Ngushellime me gjith shpirt familjes . Dhe ai qenbirqenii fo varur nga koqet me kok posht qelbesirii.

 72. Lefi Sallata

  Lefi Sallata

  Muaj më parë

  Cfare femre je moj. Lere moj te shkreten te prehet. Nuk ke asnje ndjenje njeeezore verem te besh emision

 73. marjan lleshi

  marjan lleshi

  Muaj më parë

  Mjer vajza ce ju mbyll jeta ac e re 🥺 sa per babain e vajzes. Dua te them ta uli nje qik hunden jo aq perpjet,se po qan nje popull per vajzen tende. Ke patur te gjith te drejten e botes ta merje vajzen ce ne fillim ne mosh minorene.

 74. Eva Evisa

  Eva Evisa

  Muaj më parë

  Zonja ervis esht nje copë mmotërqireje që vetëm për disa klikime shet histori. Një kokë pa larë me ato flokët ca po e ca jo si lesht e B....! Ik O pler se edhe me At tonin që flet ti ta shpif. Un se kuptoj kush të ty mban ty akoma aty. 🤮🤮🤮

 75. Blerina Ndoka

  Blerina Ndoka

  Muaj më parë

  Riktheni o shtet i qelbur denimin me varje Se kto mostra ju dhimbset vetja tyre Dy tre veta ti varni e shikoni ju si do behet situata Ai me kafsh me plere ska As hasmi nuk vritet me buk ne goje mbas shpine Ke vrau ai kafsh keeee nenen e femis tij Hija e saj e ndjekt sa te ket shpirtin gjall mos past kurr qetesi 😡

  • aladin

   aladin

   Muaj më parë

   nuk ka faj krimineli, faj kane ORGANET E DREJTESISE qe marrin para nga keta monstra dhe i lene te lire. KRIMINELIN TA VARIN E HAK DHE E KA PAK.

 76. Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  Muaj më parë

  po ti e shave the qe esht bari tashi na doli shum i mir shif allin o zotni se te paska vuajtur shum femija po nuk ka mundesi qe nena te bente sehir kur djali dhunonte nusen

 77. Etleva Ylli

  Etleva Ylli

  Muaj më parë

  Gjithmon turpi po i fut vajzat ne dhe, familja nuk i perkrah , kur shum mire e dine familjaret e vajzes qe ky e paska ber nje her dhe te mos flinin por te vepronin, si i mbante vendi , keshtu jan vellezerit apo prinderit , pranojn arkivolin perpara turpit 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈😭😭😭😭

 78. Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  Muaj më parë

  pse edi dhe iliri ta vran gocen zoteri po nuk ka faj nena dhe babai ty te dhemb shpirti se te iku femija po vajza esht rritur aty dhe ajo qante si per femijen e vet mos me prinderit se nuk din ca ben femija

 79. Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  Muaj më parë

  ler drejtesin te ben punen jo vetgjyqesi ti do te vesh ne burg te rrish me ish dhendrrin o zotni

 80. Emma Emma

  Emma Emma

  Muaj më parë

  Ik mo familje psiqike vrases edhe vritni e hidhni akuza

 81. Malsore Hajdari

  Malsore Hajdari

  Muaj më parë

  O zot qfar babe qfar gjyshe si mos me pas ndodh sen folin,tmerr si arrin me vra ni femer nene e vajzes te vet😥😥

 82. Sorkadhe Bylyshi

  Sorkadhe Bylyshi

  Muaj më parë

  ca del aty ore baba mer armen dhe vrije vec ashtu do qetesohesh dhe familjes te djalit turp tju vij qe dilni dhe flisni

 83. Ilmi Gogo

  Ilmi Gogo

  Muaj më parë

  Po mir moj ervis pse se pyt zotin bashkim si e ka xner nga Burgu a ka paguar ai para per te Birin dhe fain e ka avukati dhe Gjyqtari cjan keta avukat qe Mbrojn kreminelat ja kush esht Drejtesia qe kurr nuk ka drejtesi Tani kreminelat japin para dhe Nuk denohe un jam me mendimin e babait te vajzes ky Kremineli te varet dhe gjyqtari Te shkoj ne burg dhe prokurori Me avukatin turp te ken qe po Marin jeten e njerve mjer nenat Qe po u vniet zemra mjer mjer Vtem nen mos jesh ne keto koh Ja cfar na ben pushtetaret per te mbajtur pushtet dhe per te Mar pushtet hapen armet dhe Tani po e paguan populli ore Te gjith keta qe ven dor mbi Grat mos te keni meshir me vjen shum shum keq per ate Cupen gjyna gjyna

 84. IA

  IA

  Muaj më parë

  Kjo gazetarja del direkt ne konkluzion, konfikt per vajzen,po jo moj zonj, ai qe do femijen nk i kercenon nenen per vite me rradh, po lufton e mundohet te fitoj femijen e vet, ti dhuroj dashni pa kushte, jo trauma te tilla,po tipik nje njeri psiqik,me ego te semure qe sot demek perdor femijen si justifikim, ku e ka lene sot at femi?pa nene e pa babe?kujdesni me shprehite qe perdorni aman se na hapet barkun

 85. Hana Sefa

  Hana Sefa

  Muaj më parë

  Ktu skafaji familiar ai mashkudh esht edhe Donald meshokt dhe shokt munden tja ken dhen armn

  • Hana Sefa

   Hana Sefa

   Muaj më parë

   Shteti nuk mer masa pokur kryhet Krizia at here shteti ndryn

  • Hana Sefa

   Hana Sefa

   Muaj më parë

   Shteti eka fajen se kur ilajmron shtetin

  • Hana Sefa

   Hana Sefa

   Muaj më parë

   Ne radh te par skan faji familja po shteti

 86. Sidita DM

  Sidita DM

  Muaj më parë

  Koplimente per veshjen zonja elvis si gjithmone veshje perfekt

 87. Gjergj Ndoj

  Gjergj Ndoj

  Muaj më parë

  A djali nuk falet por ky babaij i vaijzes me duket se nuk paska pik kulture femin duhet tijapish kultur mesa po ndigjoij une nuk ka me shum faij nana djalit me shum seky po te ishim une perkuror dhe ket baba pa 3 vjet burg sela ku qe ky se i iku vajza 14 vjeqe babaij do punojie por familjien dota kontrollojie ky qenka bab xero

 88. Merita Domi

  Merita Domi

  Muaj më parë

  Sabrinen e vrau ne rradhe te pare gjykata prokoroi doktori dhe e Jena bashke me babain tè gjithe ata qe e Kan lene te lire ate kriminel duhet varur me litar ... ngushllime familjes 🙏🙏🙏 se sabrines ..i bej thirrje te gjithe punojse te shtetit qe te zbatojne ligjet dhe mos te ndodhi me se nje dite mun te ndodhi dhe ne familje tuja

 89. Krasniqi Jetmir

  Krasniqi Jetmir

  Muaj më parë

  Shtyra ndaj të ndjeres 23 vjqare eshtë plotesish fajtor famila e vajzes mos gjykoni vetëm nje pal për lika dhë komente ikam 1000e 100 arsyje për të gjyku familien e të ndjeres që sod haja eshtë në dhë e keta dalin neper TV të mutit e hajn mut më pas drejtesi Ty si baba dhë keta tv e oponista ju kisha denu, TI si baba jë plere që vajzen eki largu 13 vite nga shtepija e sod mbas dhë vitesh del han mut turp të kish ore injorante mbas 10vitesh martes të ra ndermend që eki një vajz që e ki shit për lek ti e akuzon vetem veten tondë o plere

 90. klaudia haveri

  klaudia haveri

  Muaj më parë

  Ngushellime Familjes ,Babai i Viktimes duhet mos ta len Gjykatsit ta Denojne ate Njeri e mos ta ncjerrin si te Cmendur sepse kjo nuk eshte Drejtesi.Shteti duhet te marrin masa per kto Sepse jane rritur numri i viktimave Edhe ta denojne me burgim te perjteshem qe cdo (Burre)ta marrin parasysh qe nese vras sdo dal me prej Burgu...

 91. A j a

  A j a

  Muaj më parë

  Edhe prinderit e ktij djalit jan fajtor.pse e kan nxjerr djalin nga burgu

 92. Eri

  Eri

  Muaj më parë

  Kjo vjehrra eshte bere molla sherrit dhe e coj të rene të vritej nga ky monstra. Turp plake ne vend qe te beheshe e mir e të jepje keshill pasi femije ka qenë sado që të jetë e vertete a Ka patur apo jo dikë tjetër...ju sigurisht që do vini fjale sepse ajo nuk jeton me e s'ka goje me fol por e po të jetonte nuk do e linit ta besonin një pjesë e mir a Ka patur apo jo dikë tjetër. Lerini të rinjtë të jetojnë jetën e tyre me apo pa gabime. Ka nje Zot lart e do shoh nj dite .. turp ty palo nene që të dha Zoti të behesh e vjehrr. Të vraftë Zoti të vraftë.

 93. Shaip Ruh

  Shaip Ruh

  Muaj më parë

  O avokat mut pleher

 94. giig gufugu

  giig gufugu

  Muaj më parë

  Ato prinder qe nuk jane ne gjendje te mbrojn vajzat e tyre nuk meritojn as ngushllime ti behen.

 95. Zoja Delija

  Zoja Delija

  Muaj më parë

  I'm

 96. Artjola Vinjolli

  Artjola Vinjolli

  Muaj më parë

  3

 97. Gina dk

  Gina dk

  Muaj më parë

  Po si mo qenka dhimbja me e madhe per kete kucedren ? Atyre u iku vajza ne lule te moshes Kjo kur paska kaq dhimbje pse ska veshur nje rob te zeze se i iku e ema e mbeses apo sdukej mire ne kamera me t zeza … bashkefajtor te gjithe janeee!

 98. The Human

  The Human

  Muaj më parë

  Ooo zoti madhe cfar po bejne keto kafshe vrasin perdite gjyna me buk ne goje e ka vrare fliqsira ta varin shteti ska ligje si duhet prandaj i vrasin vajzat

 99. Andi Zogu

  Andi Zogu

  Muaj më parë

  Cfar jete ka ber vetem 23 vjece wtf 😳 duhet te ishte ne kulmin e asaj qe do deshironte

 100. Era N

  Era N

  Muaj më parë

  Moj Evis cneperke pa shpirt paske qene? A zgjidh njeri gje tek kjo palo gazetare, pa etike dhe njerzillek qe i con kamerat per show te njerez te lenduar e te vrare per te bere pazar me dhimbjet e tyre?! Zoti e bekofte kjo familje!🙏

Faqja Tjeter