Kozak x Big Cruz - BANDA (Prod. by Melodi Music, UnikBeatz) @WhiteHouse

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗘𝗡𝗧's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMelodiEnter
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/KozakBigCruzB...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎵 Beat/Instrumental: 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎥 Directed by: 𝗧𝗞 & 𝗜𝗔𝗠𝗖𝗛𝗥𝟭𝗦𝗦 & 𝗘𝗥𝗡𝗜𝗦_𝗦𝗛
🎥 Video by: 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗦𝗧𝗨𝗗𝗜𝗢
📌 Executive Producer: 𝗧𝗢𝗠𝗔𝗦 𝗞𝗨𝗖𝗜

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗢𝗭𝗔𝗞 :
Instagram ► kozkozi69

📌 Connect with 𝗧𝗢𝗠𝗔𝗦 𝗞𝗨𝗖𝗜 (𝗠𝗮𝗻𝗮𝗴𝗲𝗿 𝗮𝗻𝗱 𝗘𝘅𝗲𝗰𝘂𝘁𝗶𝘃𝗲 𝗣𝗿𝗼𝗱𝘂𝗰𝗲𝗿) :
Instagram ► tomas.kuci

🎵 Connect with 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 :
Instagram ► melodi.studio

🎵 Connect with 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭:
Instagram ► unikbeatz

🎥 Connect with 𝗜𝗔𝗠𝗖𝗛𝗥𝟭𝗦𝗦 :
Instagram ► iamchr1ss

🎥 Connect with 𝗘𝗥𝗡𝗜𝗦_𝗦𝗛 :
Instagram ► ernis_sh

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW

____________________________


℗ & © MELODI ENTERTAINMENT & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Melodi Music

  Melodi Music

  Muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗘𝗡𝗧's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMelodiEnter 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/KozakBigCruzBanda

  • Eni's Kitchen

   Eni's Kitchen

   18 ditë më parë

   alpast.info/one/video/mHucs5B-l2XUbbo.

  • Biba Biba

   Biba Biba

   18 ditë më parë

   100000000000000000000000

  • Red Sus

   Red Sus

   21 ditë më parë

   super 👍👍👍👍👍👍👍👍👍like

  • Ulvje Hoxsa

   Ulvje Hoxsa

   25 ditë më parë

   T5t9sud

  • Bruna bruna

   Bruna bruna

   26 ditë më parë

   @FF ERI hiu7ii

 2. Mrs Davis

  Mrs Davis

  4 orë më parë

  Trash = plehra Arti nuk ësht shfaqe krimi.

 3. Daily Things

  Daily Things

  13 orë më parë

  Shkelltauuuu

 4. Rejhan Sulejmani

  Rejhan Sulejmani

  14 orë më parë

  e han ende karin

 5. S4SUKE YT

  S4SUKE YT

  18 orë më parë

  alpast.info/one/video/h6qXzrmRlqmpsLI

 6. Selim Hasani

  Selim Hasani

  19 orë më parë

  Po von kozak gankster e kush mund ta ngacmoje kozakun ja qi motrat

 7. Tonin Gjonaj

  Tonin Gjonaj

  22 orë më parë

  Ti je njaqeta: llau Ti je njaqeta:llau Kte bejeni meme 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

 8. Bilbil Xhixha

  Bilbil Xhixha

  Ditë më parë

  Hhhaaaaa kete si ben per spital paska bere kenge 🤣🤣🤣🤣🤣😎✌👍🥰

 9. TODO

  TODO

  2 ditë më parë

  Respect from Italy CALABRIA 🇦🇱🇮🇹

 10. JOQ JULI

  JOQ JULI

  2 ditë më parë

  Kjo keng me ka hyr ne zemer 🔥🔥⚡🤘 GG KozaKk 👊👌😝 ResPekTe ngaa #Lushnja

 11. Xeni Peshku

  Xeni Peshku

  2 ditë më parë

  Naqeta

 12. BeSt_TaYnA_FANs

  BeSt_TaYnA_FANs

  2 ditë më parë

  Benxin kema permrapa🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑

 13. Gzim gz

  Gzim gz

  3 ditë më parë

  Kejt ju qe keni komentu keq per kozin Jeni spiuna te sali berishes edhe te enver hoxhes Shqiptart shkojn rust iperkrahin marre

 14. Geri Mecaj

  Geri Mecaj

  3 ditë më parë

  Po pse e fshiu kengen te profili i tij

 15. Mhk

  Mhk

  3 ditë më parë

  Aman o fab

 16. Ferdinand Kalori

  Ferdinand Kalori

  3 ditë më parë

  Proo

 17. Aek_9_11

  Aek_9_11

  5 ditë më parë

  Ja ky gangsteri

 18. ritushi ritushi

  ritushi ritushi

  6 ditë më parë

  Wate fakell Ahahhahah 🤣🤣🤣🤣

 19. Ani Cani

  Ani Cani

  6 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 20. GRANDER STUFF

  GRANDER STUFF

  6 ditë më parë

  Ti po ti 🤓

 21. Hekuran Panellari

  Hekuran Panellari

  6 ditë më parë

  ozemra ca bon

 22. Retrobecappin

  Retrobecappin

  6 ditë më parë

  i don’t understand this song but is 🔥 respekt from thujthonkshakarin🔥🔥❤️

 23. Leo Saraci

  Leo Saraci

  7 ditë më parë

  Super Keng

 24. TheRealABD Scuza

  TheRealABD Scuza

  7 ditë më parë

  Banda errdh tkapi e trrafi Hahahah

 25. Mhk

  Mhk

  8 ditë më parë

  i understand this song and its absolutely shitass 🥶🥶💪

 26. Mhk

  Mhk

  8 ditë më parë

  Qr faleminderit shume kozak qe me ndihmove jeten e nenes time❤️ nena ime ka qen e paralizuar perjet dhe sot kur ndeza kte muzik ne telefon nena ime u cua nga karroca kapi telefonin dhe ma hodhi prej drritarje. ❤️❤️❤️🙏

 27. Juri Geni

  Juri Geni

  8 ditë më parë

  Te qifsha otr

 28. klei

  klei

  8 ditë më parë

  beautiful music 🔥 respekt nga 🇦🇱

 29. Donald Agolli

  Donald Agolli

  8 ditë më parë

  banda banda ,,, ju erdhi boti nga Athina ju ngriti ne ajer

 30. Alex Alessandro

  Alex Alessandro

  9 ditë më parë

  Refreni ma fort se Shum “repera” tjer

 31. Afrim Doda

  Afrim Doda

  9 ditë më parë

  Ohhh Ta hangsha Karin hahahahahaha

 32. Meidlin Carciu

  Meidlin Carciu

  9 ditë më parë

  O boss

 33. Hedije Ibrahimi

  Hedije Ibrahimi

  9 ditë më parë

  Kar

 34. someone behindYOU

  someone behindYOU

  9 ditë më parë

  I don’t understand a thing but this song 🔥 Respect from Albania 🇦🇱

 35. Tiku Ishja

  Tiku Ishja

  10 ditë më parë

  Shume muzik e bukur🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭

 36. armand fr

  armand fr

  10 ditë më parë

  1.01 koeficenti ,shishja shampanjes bosh ne clip🤣🤣🤣🤣

 37. kenzo morgan

  kenzo morgan

  10 ditë më parë

  Naqeta🤘🏽🤘🏽🤘🏽🤘🏽🤘🏽🤘🏽

 38. Cristiano Ronaldo

  Cristiano Ronaldo

  10 ditë më parë

  🔥🔥

 39. Gamers gang OTR

  Gamers gang OTR

  10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 40. Samanta Sulkollari

  Samanta Sulkollari

  10 ditë më parë

  💥❤

 41. Dion Qosja

  Dion Qosja

  10 ditë më parë

  O kozo si ndihesh mbasi te rrafi fabio dushku

 42. Besnik Bishti

  Besnik Bishti

  11 ditë më parë

  Po mushet çanta

 43. sadik kapaj

  sadik kapaj

  11 ditë më parë

  bukurë vlla

 44. Albi

  Albi

  11 ditë më parë

  I don’t understand nothing but it’s fire Respect from Çolja

 45. Kristi Duqi

  Kristi Duqi

  11 ditë më parë

  I dont understand anything but this song is fire🔥 Respect from Babrru Albania🇦🇱

 46. Saranda Albania

  Saranda Albania

  11 ditë më parë

  Ok o kozak se kur te rrahen nuk u duke aq bandit😁🖕

 47. Deba

  Deba

  11 ditë më parë

  I don’t understand what they're saying but this shit is a vibe 🔥🥶 Respect from makina e Fabio Dushkut

 48. Humor 24

  Humor 24

  12 ditë më parë

  Per MEME ose kenge te pa publikuara nga artistat klikoni ne channelin tim ,nuk do zhgenjeheni😉 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 49. Qendrim krassniqi

  Qendrim krassniqi

  12 ditë më parë

  Respekte from Qebaptorja NAZI

 50. Hektor Gjini

  Hektor Gjini

  12 ditë më parë

  Respekte full song 🎵full çanta

 51. Synerun

  Synerun

  12 ditë më parë

  TA PASKAN QIJ NONEN NE MAKIN O G STOP PRALLL

 52. B3SSXP

  B3SSXP

  12 ditë më parë

  😏💸😘🫀

 53. Duka & Gjini

  Duka & Gjini

  12 ditë më parë

  Ohh kozak ma o budall se njerzt ta bojn ma zi o rot kari

 54. Leolardo Dervishi

  Leolardo Dervishi

  12 ditë më parë

  Do te rrafi otr

 55. Stupiid Sta

  Stupiid Sta

  12 ditë më parë

  Ahaha

 56. Turana Turan

  Turana Turan

  12 ditë më parë

  Respekt from ti je naqeta llaaauu😂❤

 57. mirije Aliaj

  mirije Aliaj

  12 ditë më parë

  OTR

 58. Denis

  Denis

  13 ditë më parë

  1 🔥

 59. Daniel Memaj

  Daniel Memaj

  13 ditë më parë

  This song is lit Shoqata e te shurdheve🤣

 60. Katina Kuçi

  Katina Kuçi

  13 ditë më parë

  Ju lumt😍😍😍

 61. Ameli 17

  Ameli 17

  13 ditë më parë

  Sa kong e bkr😭

 62. Gjergji Dhima

  Gjergji Dhima

  13 ditë më parë

  😂

 63. Foster Young

  Foster Young

  13 ditë më parë

  🔥🔥

 64. Y Anxhi

  Y Anxhi

  13 ditë më parë

  Kozaku esht nona per 2 3 vjet keni per ta pa ! Stresi e xhelozoij

 65. ergjano

  ergjano

  13 ditë më parë

  Thuj T henksha Karin Shpejt Hahhahhahhahhahhahhahahhahahahahahahahhahhahhahahahaha :"(

 66. Leo Gambino

  Leo Gambino

  13 ditë më parë

  Kozak “ta hongsha Karin O Fabio” Braci

 67. F F

  F F

  14 ditë më parë

  Pershendetje nga shokdra

 68. ARBIJAS

  ARBIJAS

  14 ditë më parë

  BANDA

 69. ARBIJAS

  ARBIJAS

  14 ditë më parë

  BANDA

 70. ARBIJAS

  ARBIJAS

  14 ditë më parë

  BANDA

 71. ARBIJAS

  ARBIJAS

  14 ditë më parë

  BANDA

 72. OLD LEADER🇦🇱

  OLD LEADER🇦🇱

  14 ditë më parë

  Thuj te hengsha karin 🤚

 73. Mimoza Hasani

  Mimoza Hasani

  14 ditë më parë

  don xhon 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 74. Beis Aliu

  Beis Aliu

  14 ditë më parë

  I dont understand anything but i love it🥰 Respect from MATIÇAN😂

 75. DepressedGirlButHappy

  DepressedGirlButHappy

  14 ditë më parë

  Tuli rrugaqi i degjenerum me bo kang te pa shkolluar te droguar te pa jet sdi qysh e lojn gjithkon me knu

 76. Eno eno

  Eno eno

  14 ditë më parë

  I kemi shikuar ato bandat e tua qe qajte dhe i ke then te hongsha rakun kur po te bente video 🤣🤣🤣🤣

 77. Matilda Hoxha

  Matilda Hoxha

  14 ditë më parë

  Sa zo tmire paska kozku behijes 🤣💪

 78. Lupin The fourth

  Lupin The fourth

  14 ditë më parë

  I don' t understand anything bet Respect from shoqata e invalidve

 79. Gabri B

  Gabri B

  14 ditë më parë

  Allall o kozak

 80. Eni Sala

  Eni Sala

  14 ditë më parë

  Banda on firee 😎😎👑💪

 81. Tony Montana

  Tony Montana

  14 ditë më parë

  Po qe e paskan myr ket kongen kto hallall

 82. IDA A

  IDA A

  14 ditë më parë

  I dont understand anything but the song is🔥 Respekt from Burgu 313

 83. Vanesa Shehu

  Vanesa Shehu

  14 ditë më parë

  , 💕💕💋

 84. xhoi

  xhoi

  14 ditë më parë

  Ha 😂

 85. xhoi

  xhoi

  14 ditë më parë

  Ti je naqeta

 86. Artur Lushi

  Artur Lushi

  14 ditë më parë

  Shum e sakte

 87. Miri Tahiraj

  Miri Tahiraj

  14 ditë më parë

  HA ZHULAQ M E VINCENZON

 88. Erigert Alia

  Erigert Alia

  15 ditë më parë

  Hallall per kengen

 89. Jani Bisha

  Jani Bisha

  15 ditë më parë

  Ta enksha zemren kozak trimi 🤛🤛♣️♠️♣️🤝

 90. Mr. Wan

  Mr. Wan

  15 ditë më parë

  Ou Çuni Behijes kshu

 91. HAJDUTI 20?

  HAJDUTI 20?

  15 ditë më parë

  🔥🔥

 92. D. B

  D. B

  15 ditë më parë

  O zhulaq

 93. Kristo Bena

  Kristo Bena

  15 ditë më parë

  Zhulaq zhulaq po hit e beri

 94. DW K4RMA

  DW K4RMA

  15 ditë më parë

  Nuk i ha kari per fabio bushku kozakut

 95. Diablo Psycho

  Diablo Psycho

  15 ditë më parë

  Te bind me fjal pra😂😂😂😂

 96. New Gamer

  New Gamer

  15 ditë më parë

  Ka harru me i ba copy paret perqata qanta asht that

 97. FF BJORNI

  FF BJORNI

  15 ditë më parë

  Super kenge 🔥🔥

 98. Ken Nechee

  Ken Nechee

  15 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 99. 05 09

  05 09

  15 ditë më parë

  Big up kozak

 100. Anastas Gucci

  Anastas Gucci

  15 ditë më parë

  Ja ke qir ript te gjithve me kete keng

Faqja Tjeter