Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗞𝗹𝗲𝗮 𝗛𝘂𝘁𝗮 - 𝗗𝗶𝗸𝗲 𝗦𝗶 𝗧𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔, 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡


✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔 :
Instagram ► kleahuta

🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_pr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ \u0026 © ELGIT DODA \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Elgit Doda

  Elgit Doda

  9 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

  • Shqipe Gjorllaku

   Shqipe Gjorllaku

   Ditë më parë

   ⁰⁰

  • Erti Myrtaj

   Erti Myrtaj

   Ditë më parë

   ERTi MyRtAj

  • Paulo Henrique

   Paulo Henrique

   5 ditë më parë

   💚🇧🇷🙌🏼🇦🇱

  • Sunny George Abhil

   Sunny George Abhil

   7 ditë më parë

   Love from Germany, India ...🎉🔥

  • Erti Myrtaj

   Erti Myrtaj

   7 ditë më parë

   Klea Bravo

 2. Manou Firmo

  Manou Firmo

  6 orë më parë

  Femra me e bukur shqiptare.

 3. March Charm

  March Charm

  9 orë më parë

  Shume e realizuar kenga. Rrenqeth

 4. Anisa Nisa

  Anisa Nisa

  17 orë më parë

  Shm keng e bukur😍😇

 5. Shqiponja Mehmeti

  Shqiponja Mehmeti

  Ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟💖🙏

 6. canaj aida

  canaj aida

  Ditë më parë

  Klea yll yll zeri kenga fantastike ⭐⭐

 7. elena elena

  elena elena

  Ditë më parë

  Ja paska nxi jeten me autotune 😬

 8. Bedi Lila

  Bedi Lila

  Ditë më parë

  Shum femer e bukur yll zeri dhe kenga fntstike bravo klea ⭐😘😘

 9. Margarita Thatcher

  Margarita Thatcher

  2 ditë më parë

  Klea ise Thea

 10. Orgesa Lita

  Orgesa Lita

  2 ditë më parë

  Shikimi i sajj💕🤤🥺 suksese pafund dashuri🤍🥺😍👅

 11. Laura sole

  Laura sole

  2 ditë më parë

  Brava, je e mrekullushme ti dhe zeri i yt !!

 12. Gerta Hasa

  Gerta Hasa

  2 ditë më parë

  💓💓

 13. Alden Jona

  Alden Jona

  2 ditë më parë

  2 fjal ka gjithe kjo kenga...perserit 100 her na lodhi🤦‍♂️

 14. Maria Titi

  Maria Titi

  2 ditë më parë

  Kenge e bukur 😍😍

 15. The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰

  The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰

  2 ditë më parë

  Ë-në e hëngri lopa!

 16. Amelia Brata

  Amelia Brata

  3 ditë më parë

  Me ne fund nje artiste nje kengetare pa silikon 👍😍

 17. Toni T

  Toni T

  3 ditë më parë

  më mirë shko në brazzers ndoshta dini edhe merrni para ma shume se sa ketu sdini e munoni me marr para

 18. pa emer

  pa emer

  3 ditë më parë

  A me duket mua apo eshte kolonja ne videoclip

 19. Antigone Ramaj

  Antigone Ramaj

  3 ditë më parë

  E perkryer ne te gjitha aspektet⭐

 20. Paola Bleta

  Paola Bleta

  3 ditë më parë

  Nje femer e bukur natural nje engjell elgit je me fat ju uroj vetem t mira e kesaj bote 🥰

 21. icydomo

  icydomo

  4 ditë më parë

  Klea esht princesh o lali

 22. Xh. Dardane

  Xh. Dardane

  4 ditë më parë

  Stili i veshjes dhe i Spotit shum i bukur i veqant. I shendosh, se na tranun me ato vetem desh menojn qe ja hypin vlerat vetes Me qen me Familje nuk je e lir me shiku muziken ne Yotub! shum shum bukur Komplimente

 23. Xheni Beshello

  Xheni Beshello

  4 ditë më parë

  Bravo femer natyrale ashtu si te ka be mami je shembull per te gjitha femerat qe ngelen Duke bere operatione plastike turp 😡😡🙉🙉🙊🙊

 24. Xheni Beshello

  Xheni Beshello

  4 ditë më parë

  Bravo klea zmr ❤👌si yll je dhe zerin e ke perfekt

 25. Ela Dervishi

  Ela Dervishi

  4 ditë më parë

  Kenge artistike dhe è thelle!!! Me duket sikur ajo lufta e vazhdueshme midis nje manipuluesi dhe nje personi te ndjeshem I cili vazhdimisht kerkon forcen per tu shkeputur dhe ne momentin kur nuk ja del... Prap e fal!!! Me duhet te shtoj se Klea nuk eshte vetem fizikisht e bukur por edhe shpirt I thelle dhe I mrekullueshem, ke qef ta shohesh😍😍

 26. bb4live inter

  bb4live inter

  4 ditë më parë

  Kang relaksuse..tlumt

 27. Klodjana Gjiko

  Klodjana Gjiko

  4 ditë më parë

  Ti je yll I bukur shum Klea, complimenti per gjithcka, je super e talentuar dhe per mendimin tim je femra me e bukur jo ne Shqiperi por ne gjith boten 🌹🌹🌟😍😍❤️❤️🌹🌟🌟

 28. Rama Bajram

  Rama Bajram

  4 ditë më parë

  Jam nga kosova nuk munden te ndalem se degjuari respekte te madhe per ty

 29. romeo shkurti

  romeo shkurti

  4 ditë më parë

  qenka grisur pak dhimbja 😝😝😝

 30. Elena Xotza

  Elena Xotza

  4 ditë më parë

  Super kengeeee❤️😘 urime

 31. Keti V

  Keti V

  4 ditë më parë

  gladiator's scene vibes on the first part of this clip

 32. Ina Ina

  Ina Ina

  5 ditë më parë

  E kuptoj qe esht sh kollaj t besh lek si kengetare por hiqni dore kur skeni talent se na i bete veshet gjak🤦🏼‍♀️

 33. Paulo Henrique

  Paulo Henrique

  5 ditë më parë

  🙌🏼💚🇧🇷

 34. Ginga Tringa

  Ginga Tringa

  5 ditë më parë

  Se kisha fare parasysh Klea Huten si kengtare e kisha degjuar si emer …Po shum artiste e forte yll …Qy sot nje Fans me shume 😍😍

 35. Neldi Xhizdari

  Neldi Xhizdari

  5 ditë më parë

  Qetesi !

 36. lili shyta

  lili shyta

  5 ditë më parë

  Na lodhen kengetaret e riparume me nderhyrje kirurgjike: jane bo gjithe njesoj. Kjo duket natyrale.

  • Xhevdet Berisha

   Xhevdet Berisha

   4 ditë më parë

   E keshtu kur ke mjeshtri e njejt 🙂

 37. Alma Red Blooms

  Alma Red Blooms

  5 ditë më parë

  ❤️❤️

 38. Aries Gurl

  Aries Gurl

  5 ditë më parë

  E kuptoi dot kush perse flet kenga? Mos eshte dashuruar me nje burre te martuar sipas tekstit?

 39. Meri Mataj

  Meri Mataj

  5 ditë më parë

  Un te kam djekur qe e vogel kishe ambicie shume AQ sa dukeshe Pak arrogante por martesa me njeriun e duhur te ka bere me te mire mbaresi te kesh

 40. Y Y gamer

  Y Y gamer

  5 ditë më parë

  “My Father is not having any job" “I want to do something for my Father" “But ALpast is not giving me views" “Ya I am worse than others...🙏 😭😭😭😭😭🙏🙏......

 41. Arjet Lita

  Arjet Lita

  6 ditë më parë

  Prite 5 vjet po ja paska vlejtur🥺🥺❤

 42. Elena Zhopi

  Elena Zhopi

  6 ditë më parë

  🌷💟

 43. Angel Angel

  Angel Angel

  6 ditë më parë

  Ti je Yll femer ! Te shkon cdo gje qe sjell🤍

 44. eniola

  eniola

  6 ditë më parë

  👏👏👏nuk jam si ti ❤❤❤prap te fal

 45. Pranvera Vera

  Pranvera Vera

  6 ditë më parë

  Bravoooooo je shume e talentuar dhe e more gjithashtu😍😍😍😍😍😍😍

 46. lora sinaj

  lora sinaj

  6 ditë më parë

  Super video , Shyqyr qe dikush doli ndryshe dhe super keng bravooo 😍

 47. MY LIFE

  MY LIFE

  6 ditë më parë

  bravo klea

 48. sala yas

  sala yas

  6 ditë më parë

  o zot u ben te gjith kengetar ketu...

 49. Enkeleida Xhengo

  Enkeleida Xhengo

  6 ditë më parë

  me kete ze te mrekullushem na mahnit klea eshte kengetarja ime e preferuar edhe une emirin klea e kam e ndek gjithemon kenge moj klea sa here qe vjen ne studjo je shume e bukur dhe ke ze te mrekullushem te perqafoj forete klea

 50. A A

  A A

  6 ditë më parë

  Pokahondas

 51. Mos fol kot se flet kot

  Mos fol kot se flet kot

  6 ditë më parë

  Sa kukull eshte kjo Klea❤

 52. Teuta Myftari

  Teuta Myftari

  6 ditë më parë

  Fantastiche, ylllll

 53. M.H

  M.H

  7 ditë më parë

  Vajza më e bukur shqiptare! Yll yll yll!

 54. danoTAROT ❤️‍🔥

  danoTAROT ❤️‍🔥

  7 ditë më parë

  ♥️♥️♥️

 55. Amilia Caushaj

  Amilia Caushaj

  7 ditë më parë

  Nuk ngopesh se degjuari kete keng super muzik melodi cdo gj 🤩😍🥰😍🤩🥰😍

 56. Shawki Boukef

  Shawki Boukef

  7 ditë më parë

  What a wonderful song.i love you Albania from Algeria 🇩🇿

 57. Dimiter Michalari

  Dimiter Michalari

  7 ditë më parë

  Shum bukur respekte shum keng relaksuse

 58. Houcine Beka

  Houcine Beka

  7 ditë më parë

  I loved the song even though I didn't understand it

 59. Madi Shima

  Madi Shima

  7 ditë më parë

  Femer e bukur natyrale👏👏👏

 60. majlinda pulaj

  majlinda pulaj

  7 ditë më parë

  Yll ,drite

 61. Aurel & Enxhi

  Aurel & Enxhi

  7 ditë më parë

  Me ka fiksuar kjo melodia ❤❤

 62. Erlind Hysa

  Erlind Hysa

  7 ditë më parë

  Super super kenge💋❤❤❤

 63. Just albania

  Just albania

  7 ditë më parë

  Kënga super . Por ja ke dëmtuar tagjine atij që ka tokën aty . Shpresoj t'a kesh paguar 😁

  • Just albania

   Just albania

   Ditë më parë

   @Marselina Karaj thjesht të pyeta

  • Marselina Karaj

   Marselina Karaj

   Ditë më parë

   @Just albania eee ca te duket ky ty🤦🏻‍♀️😂

  • Just albania

   Just albania

   3 ditë më parë

   @Marselina Karaj po ndonjë rrjet social ke

  • Just albania

   Just albania

   3 ditë më parë

   @Marselina Karaj i bera

  • Marselina Karaj

   Marselina Karaj

   3 ditë më parë

   @Just albania beje back😁

 64. Niki

  Niki

  7 ditë më parë

  Yll Klea! ❤

 65. nora qirici

  nora qirici

  7 ditë më parë

  Zeri nuk esht kushedi se cfare se rregullohet me playback e me teknologji por Klea esht goca e televizionit me bukuroshe dhe e talentuar qe e vogel ...dhe tani nje shembull I bukurise natyrale...Bravo Klea keshtu vazhdo mos u tundo nga plastika dhe silikoni se me e bukur se je nuk do behesh...suksese dhe per kengen

 66. Jxjxjx Mslsos

  Jxjxjx Mslsos

  7 ditë më parë

  Klea je e bukur dhe kenga shum e bukur dhe me preku se nuk gjen kollaj forcen ta mbash larg njeriun qe ke dashur duhet pak koh .....urime te rrujt zoti .......❤❤❤❤👋👋👋👋🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 67. Joyy Izm

  Joyy Izm

  7 ditë më parë

  👑💙

 68. Sunny George Abhil

  Sunny George Abhil

  7 ditë më parë

  Love from Germany, India ...🎉🔥

 69. Melisa Lleshi

  Melisa Lleshi

  7 ditë më parë

  Nje vajzë e bukure!!!!❤ Dhe shume e thjeshtë ❤

 70. Choco Jumbo

  Choco Jumbo

  7 ditë më parë

  Sa e ëmbel që eshtë..klea je më e bukura mos ndrysho kurrë..❤❤

 71. Edison Shehu

  Edison Shehu

  8 ditë më parë

  🍅🍅🍅

 72. Amanda N

  Amanda N

  8 ditë më parë

  Nje nder mete bukurat femra shqiptare dashuri ti 🥰🍒🍒🍒🍒🍒

 73. Mario Garbi

  Mario Garbi

  8 ditë më parë

  Të paktën kuptohen fjalët,jo si ca që nuk din ça këndojnë,respekte klea dhe sa më shum këngë,👌👌👌⭐⭐⭐⭐

 74. Andri Krahysa

  Andri Krahysa

  8 ditë më parë

  ni leksion per ato qe vet keng nuk bejn po pasarela gucci e versace e makina me qera per kte ke nje respekt suksese

 75. Jonida Mehmeti

  Jonida Mehmeti

  8 ditë më parë

  Klea po s kishe nje ide tenden po duhet ta vidhje me patjeter kengen ?

 76. Ki Pi

  Ki Pi

  8 ditë më parë

  Cudownie ❤️😁😊😊

 77. Alice Nike

  Alice Nike

  8 ditë më parë

  Bukuri femrore , tekst , muzike , ritem , pejsazh . Cdo me ?! Perfekt ; sa na iku mendja me ca pseudo kengetar 🤦‍♀️🤦‍♀️

 78. Frosina Troka

  Frosina Troka

  8 ditë më parë

  Ke nje ze fantastik nuk lodhesh kurr duke dgjuar kenget e tua💫💫

 79. Ela Hysa

  Ela Hysa

  8 ditë më parë

  Sa e bukur super Super 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 80. Afiz Berisha

  Afiz Berisha

  8 ditë më parë

  perfekt👌👌

 81. warda sonia belmehboul

  warda sonia belmehboul

  8 ditë më parë

  🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕

 82. ALBANA HAXHILLARI

  ALBANA HAXHILLARI

  8 ditë më parë

  Sa mahenitese KLEA HUTA 🧡

 83. *Stella*

  *Stella*

  8 ditë më parë

  Ma thuaj tiiiiiiii___☆ nuk jam si tiiiiiiii........🎶🎶🎶🎶🎶😔...... ☝️🎶🎶🎶🎶🧿🧸🎴

 84. dita afer

  dita afer

  8 ditë më parë

  bravo klea yll 🌺👑

 85. Aurel & Enxhi

  Aurel & Enxhi

  8 ditë më parë

  Clipi i xhirruar ne Permet🌹???

 86. Donika Sharka

  Donika Sharka

  8 ditë më parë

  Me thuj a do ta doje dhe ti dike si ti suksese

 87. Anxhela Jonuzi

  Anxhela Jonuzi

  8 ditë më parë

  Super keng edhe Klea yll🙏🙏🙏❤

 88. Marina Thanou

  Marina Thanou

  8 ditë më parë

  Wow 🤩 amazing song.Klea is very good singer and actress.I love ❤️ this song on 🔝

 89. Fouad Mahbub

  Fouad Mahbub

  8 ditë më parë

  love from Bangladesh 🇧🇩❤️❤️

 90. Bossy Bella

  Bossy Bella

  8 ditë më parë

  Femer e kompletuar nga te gjitha anet yll talent dhe mbi te gjitha familjare. Nje rol model positive per adoloshentet

 91. ema elena

  ema elena

  8 ditë më parë

  BIG ARTIST🔝🥀

 92. Mariam Ksh06

  Mariam Ksh06

  8 ditë më parë

  Bravooo Klea🤩 nga🇲🇦 big respect 🇦🇱🇽🇰❤️

 93. Gentian Karanxha

  Gentian Karanxha

  8 ditë më parë

  ✌🏻

 94. Redi Shima

  Redi Shima

  8 ditë më parë

  Esht shum YLL origjinale pa asnje nderhyrje

 95. klea OTR❤️

  klea OTR❤️

  8 ditë më parë

  Suksese o bukuri! Na kenaqe shpirtin! 🔥🔥❤️❤️❤️😍😍❣️❣️❣️💘

 96. Xhuli Coku

  Xhuli Coku

  8 ditë më parë

  Bellissima canzone brava

 97. Alma Zaimi

  Alma Zaimi

  8 ditë më parë

  Nje yll i bukur!

 98. Fier Fier

  Fier Fier

  8 ditë më parë

  Bravo klea huta 👏👏❤😘

 99. Name Name

  Name Name

  8 ditë më parë

  Super kenge

 100. Eriselda Ymeraj

  Eriselda Ymeraj

  9 ditë më parë

  Kleaaaa Te kam ndjekur tek Kripmjalzat atje ke qen e preferuara ime Dhe tani Akoma me shume te pelqej ..Je shume e mire ❤❤❤❤

Faqja Tjeter