Argëtim

Klanifornia - Episodi 9 - Sezoni 3 (03 Prill 2021)

#Klanifornia #TvKlan
Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpast for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente 

 1. S.sistem S.sistem

  S.sistem S.sistem

  9 ditë më parë

  Marina yll bote

 2. Esti Dragoti

  Esti Dragoti

  29 ditë më parë

  I papar Albano n cdo pjese

 3. Oxford Uk

  Oxford Uk

  29 ditë më parë

  eljona yll,me jet te gjat bebi

 4. Dashmira Bakiu

  Dashmira Bakiu

  29 ditë më parë

  ALBANO- yll fare ne te gjitha puntatat.!

 5. Franci Dervishi

  Franci Dervishi

  29 ditë më parë

  Shum bukur

  • Franci Dervishi

   Franci Dervishi

   29 ditë më parë

   🤩🤩🤩

 6. Dava Halili

  Dava Halili

  Muaj më parë

  Shume bukur.

 7. 19 98

  19 98

  Muaj më parë

  🔝Ylla⭐🇦🇱⭐

 8. Larry 28

  Larry 28

  Muaj më parë

  Albano me ngjethe mishin 😭😭😭

 9. Larry 28

  Larry 28

  Muaj më parë

  😂😂😂😂Aurelaaaa aktore e lindur 😂😂😂

 10. Gjergj Dervishi

  Gjergj Dervishi

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏 Bravo

 11. Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  Muaj më parë

  Fantastic

 12. LOREDANA LIFESTYLE3

  LOREDANA LIFESTYLE3

  Muaj më parë

  Marina eshte shtatezene

 13. just comnt

  just comnt

  Muaj më parë

  ngelet duke kopju Key & Peele o varikarsa

 14. Benard Kasa

  Benard Kasa

  Muaj më parë

  Ktheni dore, kthehuni aty ku ju ka me shum lezet, mos kerkoni te beheni si portokallija... Po' beni 2xl se kishte lezet skam lon program pa' ju pare biles i kam par nga 10 here ..... Ktheni mo plak te qeshim akoma sidomos ne kto e perjudha.

 15. Fetie Duro

  Fetie Duro

  Muaj më parë

  Legjendë je albano

 16. Kfkf Fbfb

  Kfkf Fbfb

  Muaj më parë

  Jeni te mrekullueshem.Urime

 17. Rei Kristi

  Rei Kristi

  Muaj më parë

  Prezantuesja eshte shume fake....

 18. Arlinda Demiraj

  Arlinda Demiraj

  Muaj më parë

  Shume humor professional the gjithe shume te pergatitur bravoo

 19. Shaban Sinademi

  Shaban Sinademi

  Muaj më parë

  Me Kete puntat jam kenaq duke qeshur ju lumt keshtu vazhdoni ju pershendes nga Gjermania

 20. Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Muaj më parë

  Hahaha Aurela. Je e forte❤️

 21. tonin sokoli

  tonin sokoli

  Muaj më parë

  Jeni te afte...keni nje orespektive brilante..vec ju lutem mos ftoni politikane te ketyre 30 viteve..se jane ftyrat ma te ndyra te historise shqiptare ...

 22. Kreshnik Trezhnjeva

  Kreshnik Trezhnjeva

  Muaj më parë

  Sa kam qesh 🤣🤣🤣😂🤣

 23. IndoDoesStuff

  IndoDoesStuff

  Muaj më parë

  Ne emisionet me te. bukura dhe artistat me te frekuntuar per humore sukse ne vazhdimesi BRAVO

 24. Sara Hasani

  Sara Hasani

  Muaj më parë

  Pse nuk ishte Sulejmani i madherishem?!

  • Sara Hasani

   Sara Hasani

   Muaj më parë

   @elja kucuku 👍😇

  • elja kucuku

   elja kucuku

   Muaj më parë

   Ske ce do se do jene te njejtat batuta perseri me mire keshtu sic ishte sot

 25. Ori Ori

  Ori Ori

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 26. Brux Belge

  Brux Belge

  Muaj më parë

  Salianjin babalen duhej ta kishe ftuar bashke me griden do ishte me interesante.

 27. Leonidha Hoxha

  Leonidha Hoxha

  Muaj më parë

  Bravoo☆!

 28. Joel

  Joel

  Muaj më parë

  👍

 29. Mehmet Verca

  Mehmet Verca

  Muaj më parë

  Super 🇦🇱🔥🔥🔥

 30. J. Sono

  J. Sono

  Muaj më parë

  Si eshte ermi I vertet I santuca monelles?

  • elja kucuku

   elja kucuku

   Muaj më parë

   Eliona Pitarka

  • landi xhuraj

   landi xhuraj

   Muaj më parë

   Eliona Pitarka

 31. Enkelejda Lirioni

  Enkelejda Lirioni

  Muaj më parë

  👌👏👏👏👏👏👏🍷

 32. M.H

  M.H

  Muaj më parë

  Eneda Tarifa njish per aktore😍👌

 33. Etleva Abzova

  Etleva Abzova

  Muaj më parë

  Ju lumte jeni te gjithe artista ju lumte keshtu vazhdoni humoret me te bukura ne te gjithe shqiperine

 34. Noel Halilaj

  Noel Halilaj

  Muaj më parë

  Ae dha rubriken Sulejmani I madherishem sot

 35. Klaus FNR

  Klaus FNR

  Muaj më parë

  Gilberto mos vdeksh

 36. G__ Gersi

  G__ Gersi

  Muaj më parë

  Bravooo

 37. bamir ahmetaj

  bamir ahmetaj

  Muaj më parë

  Ahahhaha dollibashet lot 🤣🤣🤣🤣

 38. Ola Keshi

  Ola Keshi

  Muaj më parë

  Jeni shum te mire bravo

 39. AKwood

  AKwood

  Muaj më parë

  One man show.

 40. Fatbardha Abdullahi

  Fatbardha Abdullahi

  Muaj më parë

  Sa kam qeshur me Eneden edhe me Egin. Jeni yje te dy

 41. Baar Baar

  Baar Baar

  Muaj më parë

  Dua të të bej gropën ishte super 😂🤣😏

 42. Ylli Bulla

  Ylli Bulla

  Muaj më parë

  Dua te te bej gropen ishte super 😂😂

 43. lili shyta

  lili shyta

  Muaj më parë

  Titulli I ketij emisioni nuk ka kuptim.

 44. Ilaz Voca

  Ilaz Voca

  Muaj më parë

  albano je i papar 🦅🦅

 45. elja kucuku

  elja kucuku

  Muaj më parë

  Uaaa sa mire qe e kishit marre dhe Eneda Tarifen i shtoi lezetin!!!!❤️

 46. Justi Ina

  Justi Ina

  Muaj më parë

  Wow sa bukur sot Klanifornia 👏👏👏👏

  • Violeta Idrizaj

   Violeta Idrizaj

   Muaj më parë

   6⁶⁵666⁶65⅚6⁶⁶66

 47. Mimoza m

  Mimoza m

  Muaj më parë

  The Best bravo e bete portokallin te duket lecke👏👏👏👏

 48. Lorenc Kodra

  Lorenc Kodra

  Muaj më parë

  Hahahahaha tani daxhes

 49. Nebi Deda

  Nebi Deda

  Muaj më parë

  Pandelin majka si puna e atyre burruave qe nuk mund nxjerrin qimen prej qulli dhe bien vet ne qull i ka borgj shum Tiranes per theatrin

 50. K L

  K L

  Muaj më parë

  Booooooo!,,, Klanifornia IK! Cte te qaj me pare... kush ju paguan juve. gjynah..kjo eshte thjesht TURP! I marci te keqen Al Pazarit me Te MADHIN Gent . Juli dhe kokoridhja ME TE DOBETIT. Materiali bernut .....domosdo i bere nga ( kotmekotet) kokoridhja dhe Juli..me siguri. Ndero zanat Juli. e ke mare shkollen vetem nga babai... TURP, PESHTJELLOSJE, MEDIOKRITET. Mesoni nga EDI RAMA se nuk e arrini dot. Me gjithe shpirt qesh me te. Humori eshte i veshtire dhe do llogjike jo ze te larte .....dhe ....HIC

 51. Tuk Tuk

  Tuk Tuk

  Muaj më parë

  2:11:47 😂😂

 52. Xhonsmith

  Xhonsmith

  Muaj më parë

  Prezantoja maman gilbert 😂😂😂😂

 53. Drisilda Rapi

  Drisilda Rapi

  Muaj më parë

  Gilbert je me i miri 😍😍😍😍

 54. Drisilda Rapi

  Drisilda Rapi

  Muaj më parë

  Jeni shum mire vazhdoni kshu 😘😘😍😍

 55. Maria Re

  Maria Re

  Muaj më parë

  😁😁😁👏👏👏

 56. PSYCHØ

  PSYCHØ

  Muaj më parë

  Pa lidhje

  • PSYCHØ

   PSYCHØ

   Muaj më parë

   @Elidjana Seitaj te gjej mamin tan

  • Elidjana Seitaj

   Elidjana Seitaj

   Muaj më parë

   Ik gjej mamin

 57. ElaS ** ElaS

  ElaS ** ElaS

  Muaj më parë

  Interpretimi i Fan Nolit 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 58. Francesko Totti

  Francesko Totti

  Muaj më parë

  🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪✌✌✌💖💖💖💖💖💖

 59. many videos

  many videos

  Muaj më parë

  Komenti i pare

Faqja Tjeter