Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/EPara

Klajdi Haruni ft Flori - E para
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by - Flori Mumajesi
Produced by - Threedots

Connect with @KlajdiHaruniOfficial :
klajdiharuni

Connect with @FloriMumajesiOfficial :
iamflorimum...

S’ma pranove dashurinë
Dashuri për mua s’ka
Ti jetoje për një ditë
Dhe un me jetën që ta dhashë

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

S’di si pata un durim
As në ënderr se kam parë
Ti të shkelje në besim
Dhe t’më mendoje si të marë

Mësova nga ty se gabimi jam vet
Mësova nga ty të mos dua në jet
Mësova sesi mbytet nje dashuri
Mësova gjithçka që nuk duhej nga ti

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlenteKomente 

 1. Meri Dumani

  Meri Dumani

  15 orë më parë

  Jini te mrekullueshem

 2. Erblina Baxhaku

  Erblina Baxhaku

  23 orë më parë

  Bon

 3. Adriano Berisha

  Adriano Berisha

  2 ditë më parë

  🇦🇱#Flori👑

 4. Ildo Maqinaj

  Ildo Maqinaj

  3 ditë më parë

  Aaaaa sa e mira

 5. odina madalina

  odina madalina

  3 ditë më parë

  xhevahire yllka❤️ so che la senti A❤️

 6. Eglantina Muca

  Eglantina Muca

  4 ditë më parë

  Këndoi vetes Flori si ke dhe emrin!Suksesi jeton me Ty!

 7. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  5 ditë më parë

  Ëmbëlsira për në fund!

 8. Cat Noir Yt

  Cat Noir Yt

  5 ditë më parë

  Uaaa i njejti ze

 9. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  6 ditë më parë

  🎼👏

 10. Zoli Lakattoszoltan

  Zoli Lakattoszoltan

  6 ditë më parë

  Haruni haruni

 11. mmpj twod

  mmpj twod

  6 ditë më parë

  Kenge Magjike!!!! Te paarritshem te dy Klajd Haruni she Flori Mumajesi!!!!

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   5 ditë më parë

   🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja. Tani Vetëm nga Jez

 12. Gezim Hazizaj

  Gezim Hazizaj

  6 ditë më parë

  O ka...

 13. Niki

  Niki

  7 ditë më parë

  🥰🍷🎤

 14. Donika Paco

  Donika Paco

  7 ditë më parë

  ❤️❤️💓

 15. abbsnn cose

  abbsnn cose

  8 ditë më parë

  Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭

  • mmpj twod

   mmpj twod

   6 ditë më parë

   Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti

 16. Jaana Alho

  Jaana Alho

  9 ditë më parë

  😍❤

 17. doliio volay

  doliio volay

  9 ditë më parë

  Don‘t know what he‘s singing about but it‘s sooooo beautiful

  • Olsi Njolsel

   Olsi Njolsel

   9 ditë më parë

   If you want to now he sings this song for his mom that died 😢

 18. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  9 ditë më parë

  Super...👏👏👏

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   8 ditë më parë

   Bravo super kenge 👏👏👏

 19. Roza Vane

  Roza Vane

  9 ditë më parë

  Na kenaqeni me kete kengeme zera shum te kenaqeshem

 20. yuoop noke

  yuoop noke

  10 ditë më parë

  Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   6 ditë më parë

   O zot o zot cfare perle 😍😍😍suksese Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni....jeni te paarritshem 👏👏👏

 21. bruna diko

  bruna diko

  10 ditë më parë

  mu kenaq shçirti me kete keng super te dy cunat bravo

  • doliio volay

   doliio volay

   9 ditë më parë

   Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty

 22. Merita Xhaferaj

  Merita Xhaferaj

  10 ditë më parë

  Artistet shqiptare😍😍

 23. Bona Hysko

  Bona Hysko

  10 ditë më parë

  Ju flisni ne shpirt me kete kenge 😥😥😥

 24. gioyu comi

  gioyu comi

  11 ditë më parë

  Perl si gjithmone!😍🥰

  • yuoop noke

   yuoop noke

   10 ditë më parë

   Super

 25. Nardi Gjika

  Nardi Gjika

  11 ditë më parë

  🌈uau vertet super

 26. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 27. MiMi Blue Moon

  MiMi Blue Moon

  12 ditë më parë

  💫💫

  • gioyu comi

   gioyu comi

   11 ditë më parë

   Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏

 28. sokin jon

  sokin jon

  12 ditë më parë

  Zerat me melodioz qe egzistojen ne showbizing shqiptar per momentin!!!!

 29. Olimbi Shehu

  Olimbi Shehu

  12 ditë më parë

  Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti

 30. Ilira Rraci

  Ilira Rraci

  13 ditë më parë

  EB if

 31. aola wili

  aola wili

  13 ditë më parë

  Albania next year once life goes back to normal and flights are allowed.

 32. Sonia Solomon

  Sonia Solomon

  14 ditë më parë

  Perfect 🤩

  • sokin jon

   sokin jon

   12 ditë më parë

   Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio

 33. Alesia Isollari

  Alesia Isollari

  14 ditë më parë

  Bravo super kenge 👏👏👏

 34. elena leba

  elena leba

  14 ditë më parë

  Te dy jeni te mbrekullushem

 35. elena leba

  elena leba

  14 ditë më parë

  Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty

  • aola wili

   aola wili

   13 ditë më parë

   super me je ze te mreklushem te 2 bravi

 36. Silvana Saliaj

  Silvana Saliaj

  14 ditë më parë

  ❤❤

 37. niddg viiut

  niddg viiut

  14 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 38. Andrea Anastasi

  Andrea Anastasi

  14 ditë më parë

  Super

 39. Fato Veliu

  Fato Veliu

  15 ditë më parë

  Jeni te papare

 40. miko foin

  miko foin

  15 ditë më parë

  Best Duo 🙏❤️❤️

 41. Ermina

  Ermina

  15 ditë më parë

  Perl

  • niddg viiut

   niddg viiut

   14 ditë më parë

   Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 42. Dori Sulovari

  Dori Sulovari

  15 ditë më parë

  Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏

 43. Mirjeta Fazliu

  Mirjeta Fazliu

  15 ditë më parë

  👏🏽👏🏽👍

 44. Haxhi Hajdari

  Haxhi Hajdari

  15 ditë më parë

  Flori si gjithmon me i miri 👌👌👌👌👌

  • Haxhi Hajdari

   Haxhi Hajdari

   15 ditë më parë

   @miko foin flori muzikanti dhe kengetari me i mir i gjith shqiptaris

  • miko foin

   miko foin

   15 ditë më parë

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

 45. mikea hiooi

  mikea hiooi

  16 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 46. Roza Stoceni

  Roza Stoceni

  16 ditë më parë

  Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio

 47. Artan Rushiti

  Artan Rushiti

  16 ditë më parë

  Nona esht vetem nje nuk e ndrron me asnji esht githmon e para... me mungon shum

 48. Xheni Kraja

  Xheni Kraja

  16 ditë më parë

  Melodia super ❤️❤️

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   16 ditë më parë

   Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet

 49. florenc katorri

  florenc katorri

  16 ditë më parë

  super me je ze te mreklushem te 2 bravi

 50. Teo Her

  Teo Her

  16 ditë më parë

  Duet Fantastik...po ti degjosh ne radjo..nuk i dallon cili o Flori e cili Klajdi...Unik ...🏆

 51. P K

  P K

  16 ditë më parë

  From mamica to e para real quick

 52. robbi

  robbi

  16 ditë më parë

  Boring dhe shume muzike banale.

 53. robbi

  robbi

  16 ditë më parë

  Haha

 54. KOKOBE -Për fëmijët

  KOKOBE -Për fëmijët

  17 ditë më parë

  Të mrekullueshëm të dy.Bravo

 55. bilishu aliss

  bilishu aliss

  17 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 56. Orgeta Muzhaqi

  Orgeta Muzhaqi

  17 ditë më parë

  Nuk ka ze me fantastik se kto te dy , jeni yje ⭐️⭐️

 57. J W

  J W

  17 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 58. J W

  J W

  17 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

 59. Mikea Miki

  Mikea Miki

  17 ditë më parë

  I kan zerat shume njesoj . Shume te bukur💛💛

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   17 ditë më parë

   Dy zera brilant super kenge

 60. Luljeta Xhafa

  Luljeta Xhafa

  17 ditë më parë

  o flor je modh o bir je 1 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 61. Valbone Shimaj

  Valbone Shimaj

  17 ditë më parë

  Per mu kjo kenge ishte me e bukura ,per te fituar

 62. Majlinda Dermyshi

  Majlinda Dermyshi

  17 ditë më parë

  Sa me shpirt kemdoni Flori & Klajdi !!

 63. Fiore Fiore

  Fiore Fiore

  17 ditë më parë

  Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet

 64. Petrit Shurdhi

  Petrit Shurdhi

  17 ditë më parë

  Ju lumte. Ahahaha.here tjeter dum konge me dhemka me maja thike e sopata, hanxhar se ndihet me bukur dashuria.

 65. Kosova is Albania

  Kosova is Albania

  18 ditë më parë

  O Flor ndrroje stilin nga njer.

 66. Eliverta Barjami

  Eliverta Barjami

  18 ditë më parë

  Njesoj e kane zerin😍

 67. Valmira Daci

  Valmira Daci

  18 ditë më parë

  Flori kengetari me I talentuar

 68. Alda Alda

  Alda Alda

  18 ditë më parë

  V

  • Alda Alda

   Alda Alda

   18 ditë më parë

   Shum bukur

  • Alda Alda

   Alda Alda

   18 ditë më parë

   Vallahi shum ebukur kenga urime

 69. Veko Barjamaj

  Veko Barjamaj

  18 ditë më parë

  Dhimbja e nenes.....,oh ska kufi, ska sherim ,te dhemb zemra ,te mbahet fryma, smer dot fryme.....Nena te mungon, ta kerkon zemra ,syri, veshi gjithmone.❤❤❤❤❤❤❤

 70. Fato Veliu

  Fato Veliu

  18 ditë më parë

  Shum bukur te dy

 71. Suzana Vangjeli

  Suzana Vangjeli

  18 ditë më parë

  Pershendetje nga Amerika Flori & Klajdi! Shume Faleminderit Per Mesazhet Qe Percillni Nepermjet Zerave Tuaj Te Mbrekullueshem! Jete & Shendet! 🙏❤️🙏❤️

 72. Ergi Prifti

  Ergi Prifti

  18 ditë më parë

  O zot sa bukur nje ze unik sikur po kendon vetem Flori nje BRAVO e MADHE👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 73. Julia Dra

  Julia Dra

  19 ditë më parë

  Dy zera brilant super kenge

 74. bowen voowy

  bowen voowy

  19 ditë më parë

  Shum yll kenga emozion i gjall jeni te mrekullushem... Tamam 'Zemren ne piat' uroj te fitoni 🙏

 75. B K

  B K

  19 ditë më parë

  Te paret si gjithmone❤️😍

 76. Lindita Caushaj

  Lindita Caushaj

  19 ditë më parë

  Keto kane nje ze hajde merri vesh kush eshte flori opa klajdi te dy nje mrekulli

 77. Veka Veka

  Veka Veka

  19 ditë më parë

  Nje ze perl magjik te dy njesoj brravo 👏👏👏

 78. Aleksandra Likaj

  Aleksandra Likaj

  19 ditë më parë

  Perle❤️

  • bowen voowy

   bowen voowy

   19 ditë më parë

   Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet

 79. Besiana Qose

  Besiana Qose

  19 ditë më parë

  Jeni cuna superrrr me super zë dhe interpretim. ❤❤❤❤❤

 80. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 81. DefectiontzZ (GhostWolf)

  DefectiontzZ (GhostWolf)

  19 ditë më parë

  Shume kenge e bukur 👌

 82. Tulla Durri

  Tulla Durri

  19 ditë më parë

  Flori kengetar sh i mire se bashku me klajdin kenduat nje kenge qe per mua ishte me e bukur e kenges magjike ,Urime dhe Suksese,💥😍

 83. signorina ciao ciao

  signorina ciao ciao

  19 ditë më parë

  👍

 84. Keti Kolliqi

  Keti Kolliqi

  19 ditë më parë

  Esht nje tekst sikur ta kisha porositur tamam un per veten time per te gjith kete qe po jetoj 🥺😭

 85. Lori Hysen

  Lori Hysen

  19 ditë më parë

  Bravo Bravo jeni yej

 86. Εμμανουέλα Αβραμιδου

  Εμμανουέλα Αβραμιδου

  19 ditë më parë

  Keta duhet ta kishin mare shum keng e bukur dhe zera te mrekullushem Bravo cuna 👏👏👏👏👏

 87. Toni Bisha

  Toni Bisha

  19 ditë më parë

  Bravo kjo po qe eshte kenge e bere nga muzikant prefesionist jo si keto te rinjt kot pa lidhje ne hava

 88. Aferdita Demiri

  Aferdita Demiri

  19 ditë më parë

  Këngtar dalin Këndojn dhe thojn flm po ne duhet juve tju jem faliminderus te pa fund qe qdo her këng te bukra sjellni 😃😚

 89. Linda Linda

  Linda Linda

  19 ditë më parë

  shum komg e bukur shum ndjerese Bravo cuna

 90. Flora flora

  Flora flora

  19 ditë më parë

  Flori gjithmone me keto balada sikur kendon ninullat ne gjume ndrysho ritmin pak o Flori behu pak me i gjalle ok 😂

 91. Gentjan Ahmetaj

  Gentjan Ahmetaj

  19 ditë më parë

  Jeni briland ne cdo kenge e interpertim bravo

 92. Anon Unknown

  Anon Unknown

  19 ditë më parë

  Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet

 93. Lica Merkaj

  Lica Merkaj

  19 ditë më parë

  Jeni Te paaritshem bravo 👏👏👏🙏🙏

 94. Zinete Selimja

  Zinete Selimja

  20 ditë më parë

  Dy cuna fantastik. 👏👏👌Pa Florin ska kuptim Kenga Magjike .je yll.🌟

 95. Vasili 123

  Vasili 123

  20 ditë më parë

  Shume kenge e bukur .brilante.

 96. Ptao Tom

  Ptao Tom

  20 ditë më parë

  Wow their voices are almost the same😳😳😳😳😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 97. Anila A.

  Anila A.

  20 ditë më parë

  Jurise si shperblim eshte ti vesh ta degjojne Thikat e mia ne replay 24/7 me kufje pa pushim fare.

 98. Ken Nechee

  Ken Nechee

  20 ditë më parë

  💮💗🎋🎄✨♒✨🎋🎄🌙🌠 *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Se confessi con la tua bocca il Signore Gesù e credi nel tuo cuore che Dio lo ha risuscitato dai morti* *Ti darà la vita eterna* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

 99. V L

  V L

  20 ditë më parë

  Hope my ex listens to this 👍🏼

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   20 ditë më parë

   Yll kenga si Flori

 100. Aishe Aishe Ceka

  Aishe Aishe Ceka

  20 ditë më parë

  Jane te dy te mrekullueshem bravo cuna👍❤️❤️

Faqja Tjeter