KENGE MOJ - Nata finale - 8 Qershor 2021 - Show - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: alpast.info...

Komente 

 1. Aurora Auri

  Aurora Auri

  21 orë më parë

  Po vdiqa e dikush me do te gjalle, (nese e) me sillni kete cunin me klarinete e keto kenge se cohem direkt!!

 2. Sonila Sheshi

  Sonila Sheshi

  Ditë më parë

  Nje 👏👏👏👏 per te gjithe…. jeni te mrekullushem , na kini kenaqur pa fund sidomos moshen e prinderve (60)!! Klea je si shpirt 💕

 3. Anila Feto

  Anila Feto

  2 ditë më parë

  Na kenaqet bravo

 4. Kristina Rudi

  Kristina Rudi

  2 ditë më parë

  Edhe drejtusja emisjonit na kenaqi burat e djemte me cicat perjashte Nje BRAVO te madhe meriton te jem si ty e heq fare ate cfarcaf qe e ke hedhur dil fresk fare Sa e bukur je alamet vajze vishesh skandal sa turp

 5. Vjollca Mero

  Vjollca Mero

  3 ditë më parë

  Nje dyshe fantastike Ju lumte goja Juli dhe Ervis👏🏽

 6. arbereshi arbereshi

  arbereshi arbereshi

  4 ditë më parë

  Ermira ylllllllll 🌹🌹🌷🌷🌷🌷😢😢😢😢😢😢😢humbën artistët, humbën,, Shqipëria loton për ju,, 🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 7. arbereshi arbereshi

  arbereshi arbereshi

  4 ditë më parë

  Ermira si gjithmon,,, e mbrekullueshme, ylll që rrall do të vin, megjithse Shqipëria gjithmon nuk ka mungesën e artistëve, lindin perdit, kjo të paktën është trashëgimia jon kombëtare,,, 🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺kra yje që nuk shihen kurr jan pasuria më e çmuar jon kombëtare,,,,,

 8. arbereshi arbereshi

  arbereshi arbereshi

  4 ditë më parë

  Sa bukur kemi një pasuri që rrall e gjen në bot,,, ju lumt Artista këngëtar, orkerstrimi i mbrekullueshem, ju uroj shendet lumturi sukse kudo që të jeni,, ju pershendes nga Gjermania ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷Maja si gjithmon shkëlqen,, te gjith të shkëlqyer,,, cfar pasurie që ka kombi yn,,,, 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 9. Be Ha

  Be Ha

  4 ditë më parë

  Juliana dhe Ervis Behari ini të paparë!! Artistë të vërtetë!! Ju këndoftë zëmra❤️❤️❤️

 10. Fatmir Kastrati

  Fatmir Kastrati

  4 ditë më parë

  Jam i mrekulluar me orkestren! Bravo Quna!

 11. erigent backa

  erigent backa

  5 ditë më parë

  Ermira babaliu zeri i vecante bravo korca love u

 12. erigent backa

  erigent backa

  5 ditë më parë

  Aurel the best e ke qar fare pershendetje nga Australia👍👍👍😄😄

 13. Alma Topi

  Alma Topi

  6 ditë më parë

  Ermira babaliu yll kenget e saj emocionuese e adhuroj

 14. Armis toska

  Armis toska

  7 ditë më parë

  Era gjigandja e muzikes popullore

 15. Vjollca Doraci

  Vjollca Doraci

  7 ditë më parë

  Jeni te mire te gjithe bravo

 16. mia mia

  mia mia

  8 ditë më parë

  🌟🌟🌟🙌🙌🙌Era të lumt goja

 17. puriziosa malkonso

  puriziosa malkonso

  8 ditë më parë

  Kjo Juliana ja futi fushes

 18. Elis Lamaj

  Elis Lamaj

  8 ditë më parë

  ec te vdeksha albano kapllani krenaria e patosit bravo 👏👏👏👏

 19. rudina rudina

  rudina rudina

  8 ditë më parë

  Cdo nate e bukur me kengetare te shkelqyer por vecoj Aurelin per menyren si ben ndarjen karakterin dhe i jep kenges nuancat e veta kjo e ben artistin unik te ketij spektakli, gjigand aureli

 20. Gona GoRoNo

  Gona GoRoNo

  8 ditë më parë

  Na keni kenaq me ket emision fantastik.kto jan keng per te ndegjuar👍🏼bravo,ne qe jemi ne gurbet na hapet zemren❤️

 21. Amela Kora

  Amela Kora

  8 ditë më parë

  Shyqyr qe pame nje prezantuse orgjinale se te gjitha i ka mbytur botoksi Do na mungoje shumeee KENGE MOJ

 22. Fitnete Haxhiu

  Fitnete Haxhiu

  8 ditë më parë

  Jeni shume te mire Mua me vjene shume keq qe u mylle spitakli kenge moje Keni qene 8 muaj. Si yjet dhe si mbreteresha💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 23. Lindita Tringa

  Lindita Tringa

  8 ditë më parë

  Bravo se na kenaqet.te vazhdoni te beni spektale te tilla.bravo.ose ju lumte alla Shqiptarce.💖💖💖💖💖🎵🎶🎤🌹🌹🌹🌸🌸🌸🍀🍀🍀🌼🌼🌼🌻🌻🌻🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷.bukur sh. bukur.❤❤❤👍👌.

 24. Βαλεντίνα Tv

  Βαλεντίνα Tv

  8 ditë më parë

  Klarinetisti dhe saksafonisti me i mire qe kam degjuar deri me sot 👏👏👏👏❤❤❤❤

 25. skyler cela

  skyler cela

  9 ditë më parë

  Na kenaqet shpirtin na shtuat jeten zoti ju bekofte te gjitheve

 26. Evisa Bogdani

  Evisa Bogdani

  9 ditë më parë

  Supper!!!! Sa bukur te ridegjosh zerin e mrekullueshem te Ermira Babaliu.

 27. Merita Okse

  Merita Okse

  9 ditë më parë

  Eranda ke qene. Je dhe dote mbetesh po ajo capkene. Na kendofsh 100 vjet. Qofsh e bekuar dhe e gezuar. Eranda dhe Klea dueti shum i mir e i bukur

 28. Erida Kabashi

  Erida Kabashi

  9 ditë më parë

  Kishte vite pa u bere nje spektakel me vlera! Dhe ky ishte i tillle:qe te kenaqte shpirtin! Meritoni nje bravo te madhe dhe uroj te rikthehet sepse jam e sigurte kush e ka pare & degjuar e ka shijuar shume!

 29. Souzana Dervishaj

  Souzana Dervishaj

  9 ditë më parë

  Te gjitha netet e Kenge Moj ishin fantastike njera me e bukur se tjetra. Ju falenderoj pa fund.

 30. lirim nuredini

  lirim nuredini

  9 ditë më parë

  Komplimente për orkestrën!e përkryer

 31. Sylejman Ahmeti

  Sylejman Ahmeti

  9 ditë më parë

  Mos na harroni. Respekt.

 32. Ermira Osmani

  Ermira Osmani

  9 ditë më parë

  Ermira Babaliu ze I vecante

 33. Dhurata Rinxhi

  Dhurata Rinxhi

  9 ditë më parë

  Juljana kendo kenget e vendit tend te kan lezet e ndeze atmosferen

 34. Dhurata Rinxhi

  Dhurata Rinxhi

  9 ditë më parë

  Vetem 1 petrit lulo e kendon mengadale valleno

 35. Vjollca Mero

  Vjollca Mero

  9 ditë më parë

  Ju lumt goja se na relaksuat me kete emision kaq te bukur qe nga prezantusja Klea Huta dhe te gjithe kengetaret dhe orkestra fantastike bravo 😘

 36. Mimoza Mara

  Mimoza Mara

  9 ditë më parë

  Ju lumte goja te gjithve do na mungoni shume klea je e pa artshme bravo pershendetje nga larg 💖

 37. Kadife Lusha

  Kadife Lusha

  9 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon se na kenaqe♥️♥️

 38. Miranda Rexha

  Miranda Rexha

  9 ditë më parë

  Remzie Osmani super si gjithmone

 39. Kozeta Seiti

  Kozeta Seiti

  9 ditë më parë

  Bravo Juliana ..ju lumte goja na kenaqet BRAVO JULIAN

 40. Atifete Islami

  Atifete Islami

  9 ditë më parë

  Na knaqet, te jashtëzakonshëm të gjith këngëtaret,shëndet suksese gjithmon

 41. Marieta Beti

  Marieta Beti

  9 ditë më parë

  Ju kendoft zemra na kenaqet

 42. meme TV

  meme TV

  9 ditë më parë

  Remzie Osmani mbreteresha e muzikes popullore ju kendoft zemra gjithmon bashk me Nexhat Osmanin

 43. KALIPSO XHIXHA

  KALIPSO XHIXHA

  9 ditë më parë

  NJE MREKULLI JENI ME TE MIRET JA ARRITET QELLIMIT NA KENAQETE BRAVO US

 44. Leo Begaj

  Leo Begaj

  10 ditë më parë

  Bravo te gjithve artistave te mbrekullueshm qe na dhuruat kete kenaqsi ne gjith kete perjudhe te veshtire edhe pse une edhe shume shqiptare jemi jashte atdheut tone u ndjem sikur ishim aty bashke me ju ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 45. Pranvera Spaho

  Pranvera Spaho

  10 ditë më parë

  Emissioni me i bukur Ju lumte goja te gjitheve na kenaqet!

 46. Skender Gashi

  Skender Gashi

  10 ditë më parë

  Shum keq jam msuar qdo te marte tju ndegjoj prap doti perseruti kto keng kaq te bukra te paharushme keng te zemres un dote ju them nja dy fjal juve stafit i uroj shendet se jeni te pa zavendushen keni qen fantastik te pa lodhshum ju uroj suksese dhe ju pershendes nga canada 🇨🇦

 47. Elona Merkaj

  Elona Merkaj

  10 ditë më parë

  Bravo se na kenaqet, ju lumte goja 🥰🥰

 48. Flora Beharaj

  Flora Beharaj

  10 ditë më parë

  Na kenaqet pa mase, kengetare te mrekullueshem, orkester e mrekullueshme ❤️❤️❤️❤️ Bravoooo

 49. Margarita Thatcher

  Margarita Thatcher

  10 ditë më parë

  Ise qiriaaaaaa zonje

 50. Margarita Thatcher

  Margarita Thatcher

  10 ditë më parë

  Ermira e Kam mbushur telefonin vetem me kenget e Tua sa here I degjoj me renqethet mishi je kengetarja me e talentuar e shqiperise aj lovvvvvvvvvv Pershendetje nga athina

 51. robert tatani

  robert tatani

  10 ditë më parë

  bravo👌

 52. Etleva Mucollari

  Etleva Mucollari

  10 ditë më parë

  Yll Ermira Babaliu.

 53. M L

  M L

  10 ditë më parë

  Perzgjedhje shume e goditur e kengetarve pjesmarres, te gjithe te nivelit shume te larte megjithese nje kritike qe nuk kishit marre nje kengetar/e nga shqiperia e mesme qendron dhe duhet marre parasysh sepse kenget e shqiperise se mesme kendohen ne dialektin autokton.Kengetaret ishin perkrahes te njeri tjetrit, kjo me pelqeu me shume se gjithcka. Pergezime dhe merrini ne konsiderate dhe kritikat.

 54. Mrs. MM

  Mrs. MM

  10 ditë më parë

  Bravo Juliana dhe Ervisi me kenget nga jugu ⭐️⭐️

 55. Armand Dervishaj

  Armand Dervishaj

  10 ditë më parë

  Emisioni me i goditur kohet e fundit nje bravo e madhe 🙏👏👏👏

 56. Mimoza Picari

  Mimoza Picari

  10 ditë më parë

  Ermira Babaliu unike ..magji.

 57. Emiljano Dervishllari

  Emiljano Dervishllari

  10 ditë më parë

  Visi nuk eshte normal

 58. Kliton Topalli

  Kliton Topalli

  10 ditë më parë

  Zemra ju kendofte se na kenaqet bravo vizjonit

 59. drilon suedi

  drilon suedi

  10 ditë më parë

  Aurel bilbili i kenges me kulture ne te kenduar dhe mbizoteron skenen ne siguri te plote bravo gjigand nga diaspora💫💫💫💫

 60. Ana Dhori

  Ana Dhori

  10 ditë më parë

  Mos beni ndasime ndm artisteve kot se koti nuk ishte nje gare por kenaqesi per ne.bravo i qofte cdo kengetari per zerin dhe kenaqesin qe na kane dhene.

 61. O. Bani

  O. Bani

  10 ditë më parë

  Ju kendofte zemra na kenaqet , nuk mund te vecoj asnje te gjithe ishiin SUPER ♥️

 62. Hatice Selimi

  Hatice Selimi

  10 ditë më parë

  majaaa prefekte🤩te lumte

 63. Vjola Shabani

  Vjola Shabani

  10 ditë më parë

  Nje nate madheshtore, nje mbremje qe nuk harrohet, bravo e madhe produksionit, orkestra e madhe te palodhurit, te talentuarit artista te vertet sidomos Ervis qe I bie me shprirt klarinetes dhe saksofonit, ju lumte na kenaqet me artistat e vertet

 64. Marjeta Pelari

  Marjeta Pelari

  10 ditë më parë

  O Maya o vajza labe me e mira kengetare dhe veriun e qave fare si shqiponja neper male.I love you so much ❤💖👏👏👏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 65. lola rrapaj

  lola rrapaj

  10 ditë më parë

  Ooo Maya Alickaj ,O ylli i shqiperis o zeri me i bukur ne bote,po na cmend fare me kto kenget e veriut,mezi te presim ne New York,i love you Queen👏👏👏👏👏🧿🧿🧿🧿♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 66. Sweet Onyx

  Sweet Onyx

  10 ditë më parë

  Hiqjani mikrofonin kesaj Majes……per at zot

  • Aless

   Aless

   4 ditë më parë

   @Sweet Onyx o idjot mendo njeher pastaj shkruaj

  • Sweet Onyx

   Sweet Onyx

   7 ditë më parë

   @Spata 1 vec vwten fulliq ti. E Majen fute dhe ne krevat po seshe je i lire

  • Spata 1

   Spata 1

   7 ditë më parë

   Jo majes mikrofonin po ty se e ki gojen plot mut e vynë edhe Ma me ta mbushë ti grko mongol ship fols o mos na flliq gjuhen.

  • Albanian Stars

   Albanian Stars

   9 ditë më parë

   @sweet Onyx ik tani se nuk do merremi me ty, se nuk jemi ne kategorine tende ! Ik gjej "shoket"e tu nqs ke dhe keto lloj komentesh bej per ndonje tjeter!

  • Albanian Stars

   Albanian Stars

   9 ditë më parë

   @Sweet Onyx Per ate ke ti nevoje se ti je "manget nga trute" flet budalleqe (meqe vete e nise i meriton keto pergjigje)

 67. ljani

  ljani

  10 ditë më parë

  Ky show duhet te vazhdon pa fund,,mban gjalle muziken tradicionale ,Shqipetare,popullore apo argetuese,shohim artista te rinj dhe artiste qe kemi nostalgji ti ndegjojme perseri ,me njii orkester ne nji skene fantastike

 68. Naeldo Dokaj

  Naeldo Dokaj

  10 ditë më parë

  Pershendetje nga Kanadaja! Urime Kenge Moj. ERVIS BEHARI you are the best. Na kenaqe pa fund. Dueti me Julianne super fare. Ju kendofte zemra gjithe jeten tuaj. Nje nate finale shume e kendshme, Plot dashuri.

 69. Aless

  Aless

  10 ditë më parë

  Nuk ka si Maya je e mrekullueshme 💘💘💘💘

 70. Aless

  Aless

  10 ditë më parë

  Maya qershia mbi torte🍒🍰

 71. Zulfi Saliu

  Zulfi Saliu

  10 ditë më parë

  Urimet me te perzemerta te gjithe juve qe "KENGE MOJ" na solli aq shum caste te bukura dhe plot emocion. Te gjitha emisionet kan qene nje ARKIV DHE TESTAMENT shum i pasur per te gjithe artin muzikor shqipetar sepse emisione te ketilla zor se do te perseriten me...RESPEKTE PER TE GJITHE NJE NGA NJE...(tetovari, Oslo; Norvegji).

 72. Velidemino Velidemino

  Velidemino Velidemino

  10 ditë më parë

  ju lumte goja ,bravo.

 73. Liam Syla

  Liam Syla

  10 ditë më parë

  Vizion plus,me thënë të drejtën nuk ju shohim,biles edhe per këtë spejtaklin pa dashje ju kam kap në natën e madhe të vitit të ri dhe na bëtë për vete dhe skam për ta harruar kurrë sa bukur e kishit përgatitur,keni një bravo shum të madhe,edhe mbrëmë ju ndoqëm,shpesoj të vazhdoni përsëri,me këtë program kuptuam që ekzistoni😀na kishte mar malli për një program të tillë,një bravo dhe shum duartrokitje mjeshtrat e orkestrës,duhet të largonim pak lajmet dhe historitë e trishta që japin shum kanale tv,ju mirëpresim përsëri,punë të mbarë

 74. Elvisa Sula

  Elvisa Sula

  10 ditë më parë

  Aureli me Ermiren ishin te pa pare❤❤❤❤❤

 75. edem edem

  edem edem

  10 ditë më parë

  Ju lumte te gjitheve be vecanti orkestra shume bukur

 76. Zylyf Sula

  Zylyf Sula

  10 ditë më parë

  . Lllllllllllllllllllpppppppppppppp

 77. Brunilda Shebip

  Brunilda Shebip

  10 ditë më parë

  ju lumte goja te gjithve jeni te mbrekullushem na kenaqet shpirtin yje jeni por Klela e zbukuron te gjithe skenen.

 78. Alban fier

  Alban fier

  10 ditë më parë

  Jet e shendet ju dhent zoti kemi nevoj per kto emisone

 79. Alban fier

  Alban fier

  10 ditë më parë

  Eee ervis behari o sherbet orkestra me e mir ne bot 🔥🔥

 80. Semii Semii

  Semii Semii

  10 ditë më parë

  Remzie osmani nexhat osmani matmiret jeni❤️❤️🌟🌟

 81. Rudina Marku

  Rudina Marku

  10 ditë më parë

  Spaska nje nga shqiperia e mesme qe te kendoj kenget e tyre,por paska ngel ti kendojn korçaret,apo kto i kendojn te gjith se dhe drejtuesit jan korçar🤷‍♀️👎😤

  • M L

   M L

   10 ditë më parë

   Mire e the po kujt ja the 😂

 82. majlinda hoxha

  majlinda hoxha

  10 ditë më parë

  Super si gjithmon Ervis Behari ! Shkelqen ! 👏👏👏👏

 83. Golden Sonic

  Golden Sonic

  10 ditë më parë

  Bravo te gjith.Bravo Klea Eranda.

 84. Enkelda Tahirka

  Enkelda Tahirka

  10 ditë më parë

  ERMIRA. AUREL. Na kenaqet jeni te mbrekullueshm.👌👌

 85. FOR LIFE

  FOR LIFE

  10 ditë më parë

  Ju lumte te gjifheve pa perjashtim.Jeni krenarija e NANES SHQIPERI .TElumte dhe ty moj e bukra e dheut KLEA .ZOTI JU NDIHMOFTE GJIFHMONE.JU PERQAFOJ TE GJIFHEVE

 86. Luci Sema

  Luci Sema

  10 ditë më parë

  Bravo ooo na kenaqet. Mezi pres të riktheheni. Na mbushni zbrazetit e dites

 87. Moza Kita

  Moza Kita

  10 ditë më parë

  super spektakel ...te gjithe kengetaret super na kenaqet ...uroj qe treshja fantastike ADI PANDI BLEDI te vazhdoje me keto programe kaq te bukura qe per fat te keq jane te vetmet ne televizionet tona ...BRAAAAAAAAVOOO dhe FALEMINDERIT NGA ZEMRA TE GJITHVE ...

 88. Luiza Cani

  Luiza Cani

  10 ditë më parë

  Ju qe na kenaqet ne Ju kenaqt i madhi Zot O mos beni naze Ju presim dhe ne tjeter sezon(version jugu😆)👋👋👋👌👌👌👌👏👏👏

 89. Rudina Marku

  Rudina Marku

  10 ditë më parë

  Bravo tv plus jeni me te miret

 90. Graciela Ponoci

  Graciela Ponoci

  10 ditë më parë

  🎷🎷🎺🎺🎻🎻🎻🎼🎵🎵🎼🎵🎼🎶👌👌👌👌👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥🕺🕺💃💃🕺💃🕺💃💃💃

 91. Liljana Cekrezi

  Liljana Cekrezi

  10 ditë më parë

  Me kishin munguar kenget e Ermiras, po dueti me Aurelin ishte Super intrepretim...kombinim dhe intrepretim fanstatik.O Zot sa me kini pelqyer ne kete duet ! Bravooo Aurel, bravooo Ermira....🌹🌹♥️♥️👏👏👏👏👏

 92. Mimoza Sadushaj

  Mimoza Sadushaj

  10 ditë më parë

  Mu renqeth mishi Ermira Babalıu Aurel sa bukur sa bukur nje bravo te madhe te gjirhe Artisteve na kenaqet pa fund.

 93. Zana Thanasi

  Zana Thanasi

  10 ditë më parë

  O Visi ti vec muzik te paste shtepija jote AQ bukur I vjen dhe AQ bukur kendon dhe e gjithe orkestra super se kur eshte orkestra e more edhe kengetari del shume more.

 94. Rosa Shtini

  Rosa Shtini

  10 ditë më parë

  Orkestra fantastike👍 ju lumte cuna ju lumte na kenaqet 😍👏👏

 95. jetan callaku

  jetan callaku

  10 ditë më parë

  E madhe Juliana Pasha ! As njer mos harroni vend lindjen ! Edhe pse jemi larguar 22 vite . Kimi mall për vend lindjen. Guri Bardhë!

 96. Mirjeta Xhafa

  Mirjeta Xhafa

  10 ditë më parë

  Lezeti I mbremjes, pa dyshim e mrekullueshmja Ermira Babaliu. Super spektakel!

 97. TikTok Dances

  TikTok Dances

  10 ditë më parë

  Juli-Ervis duet fantastik,na kënaqët, shkëlqyet 💎💎👏👏

  • Miliana Calamani

   Miliana Calamani

   3 ditë më parë

   🎻🙏🎂🎻🐱🥂

 98. ilir luca

  ilir luca

  10 ditë më parë

  Per mu keni qen nje nga emisionet me te bukura keq na vjen qe u mbyll por super i knoq jam nga muzika qe kane perfomu te gjithe kengetaret nga cdo cep i Shqiperise ,Kosoves Maqedonis per mu jane super te gjithe sidomos dhe orekstra .Dhe shpresoj qe te riktheheni perseri se na e do shpyrti pak muzik shqip .URIME TE GJITHEVE

 99. Alb Lami

  Alb Lami

  10 ditë më parë

  Vetem nji Remzie Osman ka skena, si per ze si per veshje, si burrnesh, laraskat tjeta me gjoksin perjasht me te ardh turp me i pa.

 100. Shpresa Kotini

  Shpresa Kotini

  11 ditë më parë

  "Kenge moj ,kenge moj" ky program kurre mos mbaroj,keshtu te vazhdoj! Faleminderit me zemer te gjithve ju uroj shendet e suksese!

Faqja Tjeter