Java e stuhise ne Shqiperi, ku do te bjere debore sonte dhe dita me e ftohte | ABC News Albania

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente 

 1. Kodex Bato

  Kodex Bato

  Ditë më parë

  ne maqedoni quhet Debar jo Debor

 2. Rina Krasniqi

  Rina Krasniqi

  5 ditë më parë

  Debore nuk thojn bor po debor

  • Kodex Bato

   Kodex Bato

   Ditë më parë

   ne maqedoni quhet Debar apo dibra por jo Debor

Faqja Tjeter