Ish e dashura seksi e provokon rëndë Fationin në emision.Nxehet keq Fationi i Përputhen!

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente 

 1. Bora Zemani

  Bora Zemani

  17 orë më parë

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni kët kanal tim personal Zoti ju bekoft të gjithëve

  • Bora Zemani

   Bora Zemani

   2 orë më parë

   @Erza jusufi kliko te emri im

  • Erza jusufi

   Erza jusufi

   11 orë më parë

   Cili është kanali jot?

 2. Klodjan Kaboci

  Klodjan Kaboci

  17 orë më parë

  Ca emisioni koti aq kamra te fshehta keni bo kujton se do e hajn krejt. E keni bo bajat

 3. Moena Müller

  Moena Müller

  20 orë më parë

  Si Bretkoc kjo 😱

 4. Mr Berti Berti

  Mr Berti Berti

  23 orë më parë

  Ky eshte vari bidonat komplet

 5. Rom Kras

  Rom Kras

  2 ditë më parë

  Humor burgu po kur ike nga 20 vjet e lart 😅🤣

 6. Roni Self-made7

  Roni Self-made7

  2 ditë më parë

  Kjo Delvina e kapka K#rin per bishti 🥂😂😂😂

 7. Cen Sura

  Cen Sura

  2 ditë më parë

  moderatori më ropqire në planet. emisioni më ropqire në univers. veç mashtrime, rrena, idiotllëqe postojnë. dhe nuk dine as me bo skenar. ju qifsha ropt.

 8. Lati Prezja

  Lati Prezja

  2 ditë më parë

  O fatjon o yll bote sa i mir je ..sta hell njeri ty 1 je

 9. Mr.m4ki

  Mr.m4ki

  3 ditë më parë

  Ani ktu e ka shkru nxehet keq thu ti pale qa u bo

 10. Luti Troci

  Luti Troci

  3 ditë më parë

  Reklame bisnesi Idiotesi injorantesh Emision kari Protagoniste ropqire idiote Kara krejt jeni

 11. Elion-eli

  Elion-eli

  3 ditë më parë

  Nderro skenare se nuk shkon me te gjith

 12. toto84

  toto84

  3 ditë më parë

  Pa lidhje fare me te fut ne loj kto

 13. World Now

  World Now

  4 ditë më parë

  Ca jan kto tituj skamdaloz qe bazoen ne shpifje o kar moderator

 14. K L

  K L

  4 ditë më parë

  Sa arrogant I shemtuar!

 15. Liridon Haliti

  Liridon Haliti

  4 ditë më parë

  Ncncncnc sdika kjo qika hiq me lu kameren me msheft a Fatjoni shum i mequm e qiti pi loje

 16. Arben Gashi

  Arben Gashi

  4 ditë më parë

  Qifsha emisjonet e dexhenerume..

 17. T B

  T B

  4 ditë më parë

  Ncncn o zot emision ma palidhje ma njeri bajat ska ku shkon

 18. Gozilla Aud

  Gozilla Aud

  5 ditë më parë

  Ky eshte tamam byth grisur

 19. Manuel

  Manuel

  5 ditë më parë

  Iww qfar kamere e fsheht e lodht

 20. Perparim Elezi

  Perparim Elezi

  5 ditë më parë

  Nc nc nc, ahhh mo Zot ma keq! Parameno kush udheheq emisione televizive!!! Ja ku jemi. Ky l… , k….. , Ky nuk meriton as me qen qoban, se ja jep 4 qingja, jo me shume, absolut, dhe ne mbremje qingjat kthehen e ky l… , besoni nuk din te kthehet!!! Jo pose bahet kijameti se humbet por duhet jepet pergjegjesi sikur per nje qenje njerezore!!! Ka shume emisione tjera ku nuk lejohen komentet. Kane arsye per kete.

 21. The Runik

  The Runik

  6 ditë më parë

  Spot shkon ohh Bajat ohh lrje ket Emsion se me kto Kamera te fshefta je ban tullusum. Nuk pot shkojn kurqysh

 22. Kunrije Hasani

  Kunrije Hasani

  6 ditë më parë

  Ti nuk munde te luajsh me Fationin,ka ekspirieta shum per jeten

 23. Gennn Geniii

  Gennn Geniii

  6 ditë më parë

  Ky fatjoni ma vk njeri

 24. Blenda Nura

  Blenda Nura

  6 ditë më parë

  Kjo paska ardh me e rekllamu biznesin 😂

  • TEMKA GOLD

   TEMKA GOLD

   5 ditë më parë

   @Noriega 66 ishalla ja ble

  • Noriega 66

   Noriega 66

   5 ditë më parë

   @TEMKA GOLD O te lumte goja o plako ishalla ka se jemi shkurt me barin kete vit..ja blej 100 kile direkt

  • Tafaj Arm

   Tafaj Arm

   5 ditë më parë

   Hahahahah

  • TEMKA GOLD

   TEMKA GOLD

   5 ditë më parë

   @Noriega 66 ka shpi bari ne londer o dak

  • Noriega 66

   Noriega 66

   6 ditë më parë

   Po ti ske noj biznes me raklamu?

 25. Hana Sefa

  Hana Sefa

  6 ditë më parë

  Mosrrji

 26. Hana Sefa

  Hana Sefa

  6 ditë më parë

  Po trego

 27. Hana Sefa

  Hana Sefa

  6 ditë më parë

  Jo sejan shaka

 28. Era Alda

  Era Alda

  6 ditë më parë

  Fation o dashuri lov you

 29. Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht 🇩🇪 nga kanali ynë

 30. Ana Geci

  Ana Geci

  8 ditë më parë

  Inteligjent bravo Fationi

 31. Besnik Haliti

  Besnik Haliti

  9 ditë më parë

  As me rrejt spo dini me ba kuku tmerr

 32. Baci Alibeaj

  Baci Alibeaj

  9 ditë më parë

  Nuk e fut dot ne loj se esh pi seme ai po gjej nai barbon tjeter ta fusesh ne loj

  • Baci Alibeaj

   Baci Alibeaj

   7 ditë më parë

   @rita mihai ti si thua 😂😂😂

  • rita mihai

   rita mihai

   7 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣fiks🤣🤣🤣

 33. Egzon Currolli

  Egzon Currolli

  10 ditë më parë

  Fort po dishe me rrejt

Faqja Tjeter