Çimi pranon se është ftohur nga Stela, Lindita nxiton dhe i jep një përqafim - Përputhen +40

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. niemand

  niemand

  5 ditë më parë

  Stela shum arruganta🤮🤮🤮

 2. Monda Ali

  Monda Ali

  24 ditë më parë

  Haaaaaaa CIMI me suratin e salduar koka bosh

 3. Paske Daci

  Paske Daci

  Muaj më parë

  Po ti qimi je i vjeter per stelen, dhe meshkut si ti Duan vetem te kryjen mardhenje dhe asgje tjeter, don vetem me u kenaq per per veten, nuk je ti per at vajze, apo vetem doni ti futni ne dor ene pastaj tu thoni, jemi ftohur kush i han ato more majmun se nuk je kushdi se cfar, mos na hiq si i mir.

 4. Ramadan Rushiti

  Ramadan Rushiti

  Muaj më parë

  Paramendo sa i lumtur eshte Armando, tu i pa duke u grindur Stela dhe Cimi 😂👏👍👍🥇

 5. Astrit Vrapi

  Astrit Vrapi

  Muaj më parë

  E cimo vure ne levizie gjithe grate o cimo

 6. Merita Menko

  Merita Menko

  Muaj më parë

  Mua kjo Stela ma shpif fafe Cimi humbi nje 🌟🌟🌟🌟🌟🌟 si Lindita

 7. Zani Cami

  Zani Cami

  Muaj më parë

  A

 8. gjeto lepuri

  gjeto lepuri

  Muaj më parë

  ajje njeri qeka njenja afrohet

 9. Suzana Farizi

  Suzana Farizi

  Muaj më parë

  Lindita me mire mere armandon sa cimin

 10. james clin

  james clin

  Muaj më parë

  O bora eshte e Enjte jo e Premte

 11. Elisa Elisa

  Elisa Elisa

  Muaj më parë

  Stela nuk jeni për njëri -tjetrin.Çimi nuk ja vlen.

 12. Krenar latifi

  Krenar latifi

  Muaj më parë

  Me qellim olsa ja ka qit mizen bores per me marr vemendje emisioni nga miza

 13. Krenar latifi

  Krenar latifi

  Muaj më parë

  Ik oi stela se parja ste ben te lumtur

 14. Marieta Leka

  Marieta Leka

  Muaj më parë

  Cimi ngaterron sapunin me djathin mesa kuptoj un🤣🤦‍♀️

 15. best user

  best user

  Muaj më parë

  Nese Perputhen nuk do egzistonte, nuk do egzistonte asnje dhimbje koke!

 16. Rea Anxhaku

  Rea Anxhaku

  Muaj më parë

  mu vdekt vllai kom per tju shtyp me makin

 17. Manou Firmo

  Manou Firmo

  Muaj më parë

  Gilberta, shum e shemtuar

 18. Nona Nona

  Nona Nona

  Muaj më parë

  Opa skenari olses per te mar komente neser deklarohen bashk kto keni me pa 😂😂😂😂

 19. Enxhi Halilaj

  Enxhi Halilaj

  Muaj më parë

  Cimi lindita superloje bravo cifti

 20. Gena Hodo

  Gena Hodo

  Muaj më parë

  Bora sot e premte po dje ishte e enjte sot esh e premte😂

 21. Evrithing fam love

  Evrithing fam love

  Muaj më parë

  Shum palidhje valla se nuk po dojna na pleq po te rinje nuk ju shikoj me hiq hiq 🙁boring😪👎🏻

 22. Toni Hazizi

  Toni Hazizi

  Muaj më parë

  Cimi hamshori 😂😂😂😂😂😂 hapu dhe 😂😂🙌🤮🤮

 23. Liko Entela

  Liko Entela

  Muaj më parë

  Stela sikur ka dal nga ngrira nga frigoriferi shumë femër e ftohtë Ka të drejtë Cimi prit thot dhe ajo ti ndizet llamba që si femër është nga ato femra që si ndizet kurr llamba Shumë qënje e ftohtë

 24. hellbanianz realife

  hellbanianz realife

  Muaj më parë

  Ajaaaaajaaa Cimi Braid pitti I perputhen u cmenden hallat per kete 🤣🤣

 25. Sara Saraaa

  Sara Saraaa

  Muaj më parë

  Kjo Stela ska pik lidhje me Cimin... Ajo ben yoga,ka bote e tip tjeter...

 26. Ivana Vlore

  Ivana Vlore

  Muaj më parë

  Cimi shkon vetem me linditen

 27. Serena Sulaj

  Serena Sulaj

  Muaj më parë

  Eshte e enjte moj Bora ke harruar fare tani me kaq shum sa po xhironi jeni bo lemesh 🤣🤣🤣🤣

 28. marjo zani

  marjo zani

  Muaj më parë

  Ky çimi ngjan si 60 vjec kurse kjo stela si 20vjece ... car I pelqen cimit kjo haha... sja var njeri ksaj steles kush e di thot tma vari ky qerosi vk

 29. Isi Dona

  Isi Dona

  Muaj më parë

  Un e kam shum inat qeros çimin eshte kaq injorant i lodhur per te zen gra po ik o tru peshk o njeri kot ik zhduku se asnje aty nuk eshte per ty.

 30. Nertila Fjerza

  Nertila Fjerza

  Muaj më parë

  Ky Armando sa here flet me 😂😂 ,duket si vezhguesi !

 31. Bekim Sefsali

  Bekim Sefsali

  Muaj më parë

  Jo po te dielen,te enjten mi shoqe 😂😂

 32. Kledisa Dedja

  Kledisa Dedja

  Muaj më parë

  Skenari left the chat;) Bora:Pershendetje miq po takohemi edhe kete te premte>> Nderkoh e enjte😂

 33. Moza Moza

  Moza Moza

  Muaj më parë

  Qfar ishte ai insekt qe kalonte ne trupin e Bores 😮😮. Min 23:54

 34. Anduena Koro

  Anduena Koro

  Muaj më parë

  Linda Stela ⭐⭐🌹

 35. Ela Tatani

  Ela Tatani

  Muaj më parë

  Ky do linditen dhe pik 🥰🥰🥰🥰lindita ❤️cimi duhet te jen bashk

 36. Ela Tatani

  Ela Tatani

  Muaj më parë

  Per ty esht vetem lindita....lindita ka dhe do kete pelqim per ty cimi

 37. Daniel Dollia

  Daniel Dollia

  Muaj më parë

  Si mevlani me ledjane ne nje takim dukeputur lule ne park nga nje provinc e kavajes jan te2y tani dhe ne dr po ne nje lagje jan

 38. Bes Bau

  Bes Bau

  Muaj më parë

  Pse se zgjedh askush Armandin?? Ka pasuri te palundshme mbi 2 milion Euro 😂😂🤣🤣🤣. Pasuria e lundshme esht 50 Euro.. Mjer ajo Femer qe dot mer Psikopatin Armando per Burre.. Me dhimbset ajo e shkreta qe dot mer ket Psikopat..

 39. SD SD

  SD SD

  Muaj më parë

  Stela vetem femre nuk eshte,por e frikshme per nje Burre,as ja vlen per te dashur ate,t'a shpif edhe kur flet,eshte nje psikopatie e lindur

 40. Natasha Beshikaj

  Natasha Beshikaj

  Muaj më parë

  Shkaku shum i thjesht ai luan

 41. migi Migi

  migi Migi

  Muaj më parë

  HahHaha Cimi sii i bukri shejton rri..

 42. Natasha Beshikaj

  Natasha Beshikaj

  Muaj më parë

  STELA MOS U LODH SHUM ME CIMIN SE JE SHUM SUPERLATIVE PARA CIMIT MENYRA SE SI FLET CIMI TA CPIF

 43. Bes Bau

  Bes Bau

  Muaj më parë

  Femra me e keqe ne pamje esht definitivisht Stella.. Zot i madh. A jetohet gjith jeten me nje Grua te tille?? Nooo thanks.. Ma mire vet se me nje Femer si Stella

 44. Bes Bau

  Bes Bau

  Muaj më parë

  Un jam Gjerman dhe jam i veje.. Me besoni se me mire dot rrija vet gjith jeten se te merja nje Grua se Stella.. Cdreqin te duhet kjo Hajvane? Dot ishte Femra e fundit ne Bote qe dot doja te ishte e imja.. Ma mire vet se me Hajvanen aspak te bukur Stella

 45. Florent Aliu

  Florent Aliu

  Muaj më parë

  o çimi edhe ashtu nuk prputhesh me stelen po dukesh si baba me vajzen

 46. Aneta Muca

  Aneta Muca

  Muaj më parë

  Oh sa keq, i paska ikur nje dite nga e Enjte qenka bere e Premte ne Top Chanel 🤣🤣🤣🤣 mire mire jo keq

 47. Aida Aida

  Aida Aida

  Muaj më parë

  Armando si gjeli maje plehut.gati per sulm.po vdes nga fiximi qe stela mos perputhet me asnje.Vej bast me kedo qe osla e ka gati ndonje skene ku te helli ne sulm armandon.se kot nuk e mbajti aty...po per te promovuar antivlera e sherre.

 48. Elvin Elvin

  Elvin Elvin

  Muaj më parë

  Ū

 49. Mirella Buce

  Mirella Buce

  Muaj më parë

  Stela i ka dhene qimit edhe perqafimin edhe pjeshken dhe mos gjej juatifikime po thuaje troç qe nuk me pelqen mè qimi edhe te rrime shtrembet te flasim drejt stela nuk shkon me cimin si cift meriyon nje cun me te ri e me simpatik

 50. Vjollca Lumaj

  Vjollca Lumaj

  Muaj më parë

  Bora shyyyyy

 51. Vjollca Lumaj

  Vjollca Lumaj

  Muaj më parë

  Por kur thot qimi po me ka mu martu un me shqipen se kosideron vetem shum te ri 😅😅😅😅

 52. nadia cela

  nadia cela

  Muaj më parë

  Po ky olti cka qe rri gjith kohes me mikrofon i shkreti apo imagjinon😅

 53. edua Shqiperin

  edua Shqiperin

  Muaj më parë

  Stela siqe e shofe cimin i pelqejne femra qe fluturojn dhe me mire qe u kuptua qe ai me ti ka dal per te ber gjiloze Lindites

 54. Bedrije Breshka

  Bedrije Breshka

  Muaj më parë

  Cimi je me mire me zonjen Stela mendo per jete jeta neser do jet sh.ndryshe nga je sot stelen e ke pergjithmon nuk dua te ofendoj zonjat po stela eshte me e mira

 55. A. Sadiki

  A. Sadiki

  Muaj më parë

  Çimi KA PARA JA PSE KTO BIZNESMENET I NGASIN PAS..... SHITEN SHUMË LIRË

 56. A. Sadiki

  A. Sadiki

  Muaj më parë

  Krejt divorce do arrini, ju jeni gjithçka por jo njerëz familjar e të mençur / të urtë.

 57. rexhaj qamil

  rexhaj qamil

  Muaj më parë

  Cimi stela e ka trupin si ngjal dhe ti me nxi po pret se je mbush me hormone e do me I zbraz sa ma shpejt qe te jet e mudue por edhe stela ka nevoj se ju ka nxan bira

 58. A. Sadiki

  A. Sadiki

  Muaj më parë

  Janë krejt të qira këto.Ska kulturë Shqiptari te asnjëri.

 59. Narta Mrija

  Narta Mrija

  Muaj më parë

  Qyqaaa😱😱😱me keq se adoleshentet keta 🤮🤮

 60. zara zeneli

  zara zeneli

  Muaj më parë

  Se duroj dote stelen kshtuqe cimi ik’me linden se eshte yll kjo stela eshte shum tinxare dhe vetem don depate si te ishte 20 vjeqe??

 61. Raimonda Hastoci

  Raimonda Hastoci

  Muaj më parë

  O cimi te rrofshin leket qe ke se Po zihen te gjitha aty per ty 🤮🤢femra pa pik vlere

 62. Ermina Gjini

  Ermina Gjini

  Muaj më parë

  Gafa e Bores ose skenari gabim,e premte eshte sot,kjo te enjten e ka te premte

 63. Elton Sakos

  Elton Sakos

  Muaj më parë

  Cfare dite ishte ne shqiperi dje?E premte? Bora ngatrroi diten?Apo ...

 64. rexhaj qamil

  rexhaj qamil

  Muaj më parë

  Cimi esht burr shum I mir ja vlen steles me e zgjedh per burr se duhet te jet I fort ne shtrat ja con kokrren ne ven steles e del shum e knaqur

 65. Linda

  Linda

  Muaj më parë

  Stela i thot Cimit " nuk e kuptoj si mund te thuash me mir ti ve nje pal frena Lindites- kur ti ke then shm fjal te keqija per te" me shpresen qe Lindita te merzitet nga kjo gje e te largohet❗ Lindita thot" kisha koh qe e kisha kuptuar qe Cimi ka pelqim per mua prandaj dhe behet shm xheloz kur dal me te tjeret"😂😂 Lindita e tmershme❗👏👏

 66. Lela Lela

  Lela Lela

  Muaj më parë

  Qa me bane moj bora se me le pa pun sot se mendova qe eshte e shtune. Se mbreme the mirse takohemi kete te premte

 67. Lisa

  Lisa

  Muaj më parë

  Kostumi Arjanit super

 68. Hamza Fazliu

  Hamza Fazliu

  Muaj më parë

  Muzikat shqiptRe

 69. Guten Asenova

  Guten Asenova

  Muaj më parë

  Cimi vertet nuk ka bukuri te jashtme por ne shpirt eshte mashkull ideal qe do ta deshironte cdo femer lindita je yll

 70. EDEN eden

  EDEN eden

  Muaj më parë

  Me fal por te vesh me mini ne piknik behet vetem per te rene ne sy. Te dalurit ne natyre kerkon diçka te rehatshme,te lejoje te levizesh rehat,te jesh komode.Jam sh.pesimste por se di por keta qe bejne si adoleshente te vonuar nuk me pelqejne,sidomos per burrat e kam.

 71. Eglantin Dalipaj

  Eglantin Dalipaj

  Muaj më parë

  O Bora eshte e enjte jo e premte.Sa dite para i beni xhirimet qe nuk mbane mende ditet e javes?

 72. Arb H

  Arb H

  Muaj më parë

  Çimi fiks si Mevlani, skenari i perseritur i Olsës, te kete nje Mevlan 2 tek perputhen 40, dhe vajzat njejt si Antonela, Ledjana qe bejshin si te dashuruara me Mevlanin

 73. Ynwaliverpool Ynwa

  Ynwaliverpool Ynwa

  Muaj më parë

  Kja bora pse tha po takohemi te premten Kur emisioni u dha te enjten hahahaa ja hangsha zemren bors sa e mir asht

 74. Naser Kryeziu

  Naser Kryeziu

  Muaj më parë

  Stela mete vertet esht nje grua e bukur dhe e fort lum ai burr mund ta ket ne krah kam shum respekt te pafun naseri nga trieri i gjermanies 👏

 75. Luiza Gjoka

  Luiza Gjoka

  Muaj më parë

  Late kokrren e namit si kalamajte e kopshtit. O Lindita s'ke nevoje per Çimin ti, qe behet pule para Steles ( qe Stela Çimin e do per show) dhe ben kaposhin me ty. Ti je vajze e bukur tolerante, plote pozitivitet. Lerja Steles ta perdori pak kohe dhe te dale nga programi me singell se ç" ishte Çimoja.

 76. Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  Muaj më parë

  Interesant

 77. Ersinda Kapshtica

  Ersinda Kapshtica

  Muaj më parë

  Po ce premte

 78. xhemile mujo

  xhemile mujo

  Muaj më parë

  Sa qenka shendoshur miza akoma se paskan vrare me vrasesen qe solli sindi 😂😂 ngeli miza duke dal ne tv.

 79. Alba Tabbi

  Alba Tabbi

  Muaj më parë

  O Stela u bere legjend me kto Energjite e tua! La nam 🤦🏾‍♀️

 80. Isa gashi

  Isa gashi

  Muaj më parë

  O bora je ber sikur ata shkuesit e berdizshem

 81. Eriona Mingo

  Eriona Mingo

  Muaj më parë

  Car e premte moj.. e Enjte o tiiii shoqeee hahahahahahahh😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 shushk

 82. Enxhi Kaso

  Enxhi Kaso

  Muaj më parë

  Stela ri singell se nuk flet fare mire, mos e kerko dashurine atehere ne televizion, Cimi pelqen Linditen pik mbaroi.

 83. besa bese

  besa bese

  Muaj më parë

  Cimi beri cfare beri por Stela u deklarua per te 👍😁😁 Dhe Cimi zgjodhi P 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 I ka shkuar mendja keq te shkretit Shyqyr qe e tha P dhe pastaj e rregulloji e tha P per Po 😱😱

 84. besa bese

  besa bese

  Muaj më parë

  Bora i kishte dhene Acai one Mizes sot 😁😁 Qyqja gjithe ajo mize 😱😱

 85. besa bese

  besa bese

  Muaj më parë

  U bo Cimi si Brad Piti Shqiptar 😭🤣🤣🤣

 86. Ari London

  Ari London

  Muaj më parë

  Jo gjarper pooor gjarperushe Stela .... dangerous Woman

 87. Orges Panoti

  Orges Panoti

  Muaj më parë

  O Cimo e ke dhi plako ! E pe qe Lindita ngeli si peshku pa uje dhe po leshohesh ta kapesh .

 88. Korca02 Korca02

  Korca02 Korca02

  Muaj më parë

  Nuk me duket si e premte sot?.

 89. Ornela Toromani

  Ornela Toromani

  Muaj më parë

  Normale po vjen fundi do dalin ciftet tani dhe gilberta me ilirin kam qen bashk edhe cimi me linditen keto tjerat ishin sa per te shtyr emisjonin🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 90. Sadete Cani

  Sadete Cani

  Muaj më parë

  Kush e pa buburrecin tek bora 23:53

 91. Luli Ymeraj

  Luli Ymeraj

  Muaj më parë

  Armando esht me i sinqerti ne perputhje

 92. Luli Ymeraj

  Luli Ymeraj

  Muaj më parë

  Stela dhe linda te pabesa mashtrusa jan shum te fshehta

 93. Besim Pajaziti

  Besim Pajaziti

  Muaj më parë

  O bora sot e premte nuk esht qe fillim e nis.me.skenar esht e ejtne boraaaaaa tfala olses mos bej edhe me ditet skenar

 94. FIER I FIERI

  FIER I FIERI

  Muaj më parë

  CIMI VL E NDOQI GRUJA NGA SHTPIA BEN KOT SI VL 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 95. Albert Osmaj

  Albert Osmaj

  Muaj më parë

  Ja honger cicen bores miza pz 😂😂

 96. o b ba

  o b ba

  Muaj më parë

  aman o Lindita se spo le koken Cimi per ty jo

 97. RudiCom

  RudiCom

  Muaj më parë

  po ai psikopati mbrapa crri ty qesh gjithmone ?? :/

 98. Alb 123

  Alb 123

  Muaj më parë

  Stela.mos u merr me Cimin,se ka karakter ndryshe nga ti.Ai tip te hedh poshte menjehere.Nuk eshte per ty!

 99. Altin Kelo

  Altin Kelo

  Muaj më parë

  Cimi eshte ber si mekanik makinash dhe ato zonjat kane nevoj ta kalojne kualidimin dhe se kane nevoj per frena 😅😅

 100. Tripi Trop

  Tripi Trop

  Muaj më parë

  Cimi nuk i pelqen Lindita sepse i duket e pavendosur Behet xheloz per kopjimin e fotos nga ana a Steles sic thot Se ka pritur qe edhe Stela ka mendim edhe tek dikush tjeter Po Cimi eshte gabim se Stela eshte e dhene vetem mbas Cimit

Faqja Tjeter