Çimi dhe Stela deklarohen për njeri-tjetrin, Armando përlotet, Lindita xhindoset - Përputhen +40

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Erlinda Naka

  Erlinda Naka

  3 ditë më parë

  U ndane kta kaq e paten

 2. Seli Seli

  Seli Seli

  20 ditë më parë

  Bravo Armando se qashtu esht veq per matrializem emrr Qimin si gjyshi pa.bukuro zot kto femra

 3. Ylvije Malaj

  Ylvije Malaj

  Muaj më parë

  Linda linda je tallagjare ! Po pse moj me zorr do ti cimin ? Po duhet te flas Cimi per zgjedhjen jo ti ! Ta beri te qarte je REZERVE KUPTON APO SDO TA KUPTOSH !!!! ????? NUK JE 15 VJEC

 4. Rosa 444

  Rosa 444

  Muaj më parë

  Njeri me i shpifur se stela skam par

 5. Ιλδα Χότζα

  Ιλδα Χότζα

  Muaj më parë

  Me emisjon 0ska ku te vej

 6. belkisa rrr

  belkisa rrr

  Muaj më parë

  Gjyna po qane 😔nuk besoje eshte skenare

 7. Jehona Une

  Jehona Une

  Muaj më parë

  Lindita je shum e mir

 8. Arbina Xhaferri

  Arbina Xhaferri

  Muaj më parë

  😂😂🤣😂🤣😂🤣😂😂kesaj lindites nuk i doli gje olti e tashi Po plas nga sherri per stelen🤣🤣🤣😂🤣😂🤣

 9. Majlinda Tuci

  Majlinda Tuci

  Muaj më parë

  Kjo stela qëkur ka hy ma ka shpif si femër shum dinake don X5 jo atë plakaruqin se e ka at ftyrë e kokë njëlloj

 10. DON GAMES

  DON GAMES

  Muaj më parë

  Ore po lat nam

 11. Zana Zana

  Zana Zana

  Muaj më parë

  E hongre Çimo

 12. Zana Zana

  Zana Zana

  Muaj më parë

  O Çim mos u merr me kte stelën se do të nxij jetën.

 13. Zana Zana

  Zana Zana

  Muaj më parë

  Sa e keqe kjo Linda. Turiderre shumë. Lindita më e sinqerta nga të gjitha. Si manekina kjo stela dhe kjo linda

 14. Jetmir Idrizaj

  Jetmir Idrizaj

  Muaj më parë

  Ik mor koken si bol. Ma ke qullac te tall ka.. olsa dhe me pleqt qr

 15. Luka Sonia

  Luka Sonia

  Muaj më parë

  Lindita me ato kercenime si Shqipja tek Perputhja rinore

 16. Ramadan Rushiti

  Ramadan Rushiti

  Muaj më parë

  Cfar lufte vajzat per nje K.. 😬

 17. Eduart Dana

  Eduart Dana

  Muaj më parë

  O cimi kan mbet keto brashnjat aty dhe ti tall trapin me to sikur je bit piti

 18. elona lona

  elona lona

  Muaj më parë

  O kjo Linda edhe Stela sa t neveritshme.

 19. Ylvije Malaj

  Ylvije Malaj

  Muaj më parë

  Linditaaaaa merr fryme ndalo mos bej si ne radhen e vaj gurit

 20. Adi Edi

  Adi Edi

  Muaj më parë

  Kjo Lindita kthehet tek xhimi pasi qe Oltit I dulen fotot edhe nuk tregoj shum interes per ket tash e lun Rolin e dashuruar Tek xhimi kur Vdiske per Oltin në fillim

 21. francesca miazzo

  francesca miazzo

  Muaj më parë

  STELA CIMI JU UROJ FAT HERA E PARE QE KAM PARE NJE CIFT TE PERKRYER TEK PERPUTHEN LINDITA HIQ DORE NGA LOJRAT SEKSUALE QE MESHKUJT TE TE DUAN SEPSE TI JE NJESOJ ME TE GJITHE JO VETEM ME ATE QE KE PELQIM

 22. Eleni Hakarepi

  Eleni Hakarepi

  Muaj më parë

  Kjo Linda dhe Stela I futen Lindites ngaqe e kan inat sepse eshte nje karakter shum I vecante dhe shume femer e forte.... Linditen e do gjithe publiku dhe keto I kundershtojn Lindites qe te duken pak se po moa te jete Lindita aty ato do vlenin 00000000

 23. Sofia Mitrai

  Sofia Mitrai

  Muaj më parë

  Stelaaa 🐍🐍🐍🐍

 24. Jori Doci

  Jori Doci

  Muaj më parë

  Stela shum smirushe me duket. U deklarua se vajten kohe qe dalin me kte Brad Pittin 🙄ka frike mos ia merr Linda se Cimi aq do nje fishkellime e ikuuu

 25. Meti__87 Ameti

  Meti__87 Ameti

  Muaj më parë

  Çimi eshte shum i zgjuar dhe me Stelen shkojn se nje stil kan

 26. Blerina Alluu

  Blerina Alluu

  Muaj më parë

  Armando ca pati😅

 27. Keli AL

  Keli AL

  Muaj më parë

  Kjo stela eshte nje plere femer !!

 28. Ylvije Malaj

  Ylvije Malaj

  Muaj më parë

  Cimi me kavalier duhet te jesh ! Shoqeroje femren deri ne vend mos e ler ashtu

 29. Ylvije Malaj

  Ylvije Malaj

  Muaj më parë

  Le nam o lindit menyra si flet sa pa nivel je uli nervat Se sa shkon lidhja po ashtu do ishte edhe sikur te ishe ti Ke nivel te ulet komunikimi gabime ne formulim Nuk merret me zorr ashkush QETESOHU !!! PI KAMOMIL

 30. Arshi Nelaj

  Arshi Nelaj

  Muaj më parë

  Lindita te pa zoti qe cimi serdhi te ty ai sbene eshte budalla ti je femer reale je super Lindita

 31. Antonio Kapllanaj

  Antonio Kapllanaj

  Muaj më parë

  Megjithate me e mira ne shqipri Olsa per me bo skenare (te pergezoj)❤

 32. Mattia Mattia

  Mattia Mattia

  Muaj më parë

  Cimi cop mishi me dy sy

 33. tani laci

  tani laci

  Muaj më parë

  Armand mbarove duke puthur Qimin e Ilirin ke femra boll aty

 34. Bes Bau

  Bes Bau

  Muaj më parë

  Oj Lindita.. Po eja dhe merem mua.. Edhe pse jam Gjerman dhe jetoj ne Gjermani.. Jam 43vj.1.83 cm dhe 77kg.. Djal i pashem dhe i veje. Jetoj vet dhe skam Femije.. Lajm

 35. cile Jubani

  cile Jubani

  Muaj më parë

  Lindita vishu me mire

 36. cile Jubani

  cile Jubani

  Muaj më parë

  Ti lindita e ngacmon cimin. Se te ... .....

 37. cile Jubani

  cile Jubani

  Muaj më parë

  Stela si ka emrin asht vete

 38. cile Jubani

  cile Jubani

  Muaj më parë

  Lindite femer egoiste

 39. Arta Fischer

  Arta Fischer

  Muaj më parë

  Lindita burre me dhune doti leje te kerkoje burri ty cimi spo i jep drejtim

 40. Seli Seli

  Seli Seli

  Muaj më parë

  Dy ufot Qimi dhe Sitela

 41. Dashe Dashe

  Dashe Dashe

  Muaj më parë

  lendita me pelqen stili yt je femer e fort si Antonela

 42. Erilda Mera

  Erilda Mera

  Muaj më parë

  Ndoshta Armando s eshte aq i keq sa e mendojne te gjithe :/

 43. Drenusha Majdi

  Drenusha Majdi

  Muaj më parë

  Kjo lindita si e qmendur me probleme fiksimi

 44. Nisa Hysa

  Nisa Hysa

  Muaj më parë

  Plasen pjeshkat .Po kumbullat ku jan?

 45. Era Eraj

  Era Eraj

  Muaj më parë

  martou ti bora tani

 46. SD SD

  SD SD

  Muaj më parë

  Lindita si papagall,llafazane e papare intrigante,rrugaçe flet si ato fshesaxhiet i duket vetja e bukur dhe e emancipuar

 47. Brikena Lumani

  Brikena Lumani

  Muaj më parë

  O zot po pse jeni kaq te degjeneruar sidomos ai olti ngaqe ja dhjeu Lindita i nxorri te palarat sot ju kundervu,stela si trans je po meqe ke shoqe Linden thoi te te fusi ndonje rregullim peace

 48. Dorina Cuko

  Dorina Cuko

  Muaj më parë

  Shume shume bukur ❤❤😘😘

 49. Eli Reci

  Eli Reci

  Muaj më parë

  Ti je si shpirt mi Lindita e mencme, e bukur, te keqen e goces Tironse ☀️☀️! Cuni te tha do frena Po ajo do gom te fshij tatuazhet se si esht si dhi si manikin. Dhe Cimi do indjetro se dhe ai kur del në takime do ti perqafoj te gjith.

 50. Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Armando ,Lindita dhe Giuseppe ,me te drejtet e ktij emisioni ,te tjeret 0 me bisht

 51. Eva Hasaj

  Eva Hasaj

  Muaj më parë

  Utrashigofshi.mestelen.cift.perfekt.

 52. Kledia Janaqi

  Kledia Janaqi

  Muaj më parë

  Stela eshte ndrikull dhe e djallezuar. FIKS PER Çimin, qe tja fusi kembet ne nje kepuc

 53. Paris Hilton

  Paris Hilton

  Muaj më parë

  Sa fallco kjo stela o zot po kaq idiote i dijne njerzit kto qe bejne lojra dhe mendojn qe si kupton njeri

 54. Frank Gravano

  Frank Gravano

  Muaj më parë

  Please name with song????

 55. Fatjona Golemi

  Fatjona Golemi

  Muaj më parë

  Sa injorante kjo linda jan bashke me stelen si duket qe futen ne mes te ndajne te tjeret linda nuk ndau dot ilirin dhe gilberten dhe sja ariti dot

 56. Safigje Kaso

  Safigje Kaso

  Muaj më parë

  Kur zihen per ket qoften si pede I ziu.

 57. Uljan milo

  Uljan milo

  Muaj më parë

  Cimi si Marigoja ngatroi gjith fshatin

 58. Brunilda Lazaj

  Brunilda Lazaj

  Muaj më parë

  Bobo kjo lindita paska qen arze. Si nuk pushoi duke ulur Stelen. Ne fund ngeli si......

 59. Akexandra Sitnova

  Akexandra Sitnova

  Muaj më parë

  Po cimit ku po i kihet gruaja?!..

 60. blerina isenaj

  blerina isenaj

  Muaj më parë

  personazhet e njejt si Mevlani(Cimi) Lindita (Antonela) dhe Stela(Ledjana)😟

 61. Ambra Kereku

  Ambra Kereku

  Muaj më parë

  Gabim qe cimi nuk u lidh me linditen, stela si shtrige edhe duket qe eshte e perdale

 62. Xhevaire Senka

  Xhevaire Senka

  Muaj më parë

  Jan Fallco Zo5naiuvren8tëm Kërkojnfamën

 63. Arjan Bregu

  Arjan Bregu

  Muaj më parë

  Lindita mos e rruaj trrapin fare se sa emire je ti ste le kushe ty mer ate luanin se cun i mire dhe i pa kosomuare

 64. 300 Spartans

  300 Spartans

  Muaj më parë

  Kukuu kush ke more ky qimi don zhuani a ikni moj budallica

 65. Megi megi

  Megi megi

  Muaj më parë

  kjo linda sh kare se duroj dott, lindita the bestt😍😍😍

 66. aleks qyra

  aleks qyra

  Muaj më parë

  Shume bukur cift I persosur . 👏🕶🕶

 67. Alda Arifi

  Alda Arifi

  Muaj më parë

  O lindita je yll

 68. Bruna Kociasi

  Bruna Kociasi

  Muaj më parë

  Armando qan nga gezimi apo cfare😔

 69. lina

  lina

  Muaj më parë

  Kjo linda si plaku mere

 70. Xhulja Jakupi

  Xhulja Jakupi

  Muaj më parë

  Lindita je nje femre shum e drejt per drejt bravo cimi nuk ishte per ty

 71. kris kris

  kris kris

  Muaj më parë

  Ne kete emision nuk dihet cfare ndodh kur kamerat jane fikur... kaq kisha!

 72. joana hodaj

  joana hodaj

  Muaj më parë

  kjo linda femer koti sh smirushe..lindita femra me e sinqerte dhe e cilter

 73. Esmeralda Ismaili

  Esmeralda Ismaili

  Muaj më parë

  Paska pas te drejte Lindita

 74. Valbona Valbona

  Valbona Valbona

  Muaj më parë

  Ty mi Linda kur te ka mohu ene baba jot imagjinoje sa e lig je pise femer

 75. Gilda Decker

  Gilda Decker

  Muaj më parë

  O zot kur zihen femrat per cimin 🤣🤣ky cimi si loqe fishkur🤮

 76. Mirela So

  Mirela So

  Muaj më parë

  As per nje kile arra se nxjerr cimin ne supermarket🤦‍♀️ le ma te zihem per te😟

 77. Enkeleda Caci

  Enkeleda Caci

  Muaj më parë

  Armando qan per Stelen kurse Lindita per Cimin 😅😅😅

 78. Flora Gjoka

  Flora Gjoka

  Muaj më parë

  Mu fiksua kjo kenga po nuk ja di emrin kengtares 🤨

 79. Dashamir Kaziu

  Dashamir Kaziu

  Muaj më parë

  Kur gjen gru dhe ky Cimi mos ngelt mashkull pa gjet…. Ky ma shpif me e pa imagjino ta fusesh ne krevat

 80. Lumturi Haskaj

  Lumturi Haskaj

  Muaj më parë

  Bravo Lindita smarrin vesh katunaret

 81. Lindita Cekici

  Lindita Cekici

  Muaj më parë

  Cimi eshte njeri i degjeneruar dhe i do per te fituar leke femrat aty program i degjeneruar dhe njerzit aty Jane te mbaruar nuk Ju Ben pershtypje AS mosha AS prindrimi te pacipe

 82. Xheni Vlogs

  Xheni Vlogs

  Muaj më parë

  KCK CIMI😅

 83. moza shaqiri

  moza shaqiri

  Muaj më parë

  Lindita si yll mos u deshpero fare me e verteta duhet ca gjera ti beje si fshehura se te vertetat si pelqen njeri

 84. Xheni Vlogs

  Xheni Vlogs

  Muaj më parë

  Shume hipokrit ky cimi , gjysmen e emisionit mbaroi per linditen , gjysmen tjeter u konfirmua me stelen🤪🤪

 85. M.H

  M.H

  Muaj më parë

  O Lindita pi ti je yll mi, nuk ke lidhje me Çim fantomasin. Shyqyr që nuk përfundove ti me të, se ti meriton shum më shum! Lëre Stelën e shkret se i duhen letrat italjane.

 86. ola xheka

  ola xheka

  Muaj më parë

  Lindita me e mira , kjo Linda futet si 7 ne 13 . Lindita zemer meriton me shum se ai , njeri kot esht fiks per Stelen

 87. Eryn RickyMarti

  Eryn RickyMarti

  Muaj më parë

  Lindita lascia stare ...i brutti si accoppiano..tu meriti molto di più...lui ti ha giudicato nel frattempo andava con la mummia a baciarsi in giro e negavano tutto in studio 🤮🤮 Lui non riesci a reggere il confronto... perché tu Lindita sei troppo bella...ha fatto questa scelta giusto per accoppiarsi😁

 88. Toni Isejni

  Toni Isejni

  Muaj më parë

  Nuk e di ca i pelcejn kti cimit do e ket te madh se ska mundsi tjeter

 89. elma muca

  elma muca

  Muaj më parë

  Femra me te ulta e te djallzuara se stela e Linda (jo lindita) skam pare ne jeten time. Mjer ato qe kane te bejn me ato. Cimi budalla bie pre e djallezise se tyre

 90. Kadrije

  Kadrije

  Muaj më parë

  Lindita zemer je nje femer e sinqert dhe ashtu duhet te jesh,te uroj shumë fat,je nje femer e drejteperdrejte,qe burrave shqiptarë nuk iu pelqen,edhe une jam shumë e drejteperdrejt si ju moter e dashur qofsh faqebardhe

 91. Kadrije

  Kadrije

  Muaj më parë

  O armando vëlla mos qaj vetem ruaju pak kujdes behu me i qete mos e shfaq tempramentitetin dhe do te lidhesh dhe ti me dikë une mendoj qe me linditen

 92. Emiliano Haziri

  Emiliano Haziri

  Muaj më parë

  Me vjen keq per linditen qe kapat pelqim per cimin qy fillim po linda ashte ji femer shumm modeste dhe pa komplekse dhe shum edrejt po fundi dogjej dhe ate menji lidhje reale.

 93. bonita pipi

  bonita pipi

  Muaj më parë

  sa mire ja beri Cimi qe ja nxori ksaj qe mbrapa kamerave puthej dhe ktej bente te "ndershmen"

 94. bonita pipi

  bonita pipi

  Muaj më parë

  kjo Stela qe na hiqej si e ndershe shum na doli me e lehte dhe se Lindita ( kot nuk thone qeni qe leh nuk kafshon ).apo i ndriten syte sa hipi ne X6!!!

 95. Stop TheBullshit

  Stop TheBullshit

  Muaj më parë

  Lindita te flasesh per kallama e pjeshka nuk te bene europianie te bene kare femer...

 96. Emiliano Haziri

  Emiliano Haziri

  Muaj më parë

  Kom pelqim shum per linditen tisha un do zgjidhja linditen 🌟🌟❤❤ inshallah suksese i uroj perputhje deri nfund te emisionit.

 97. Mirela Kordhishti

  Mirela Kordhishti

  Muaj më parë

  Linda dhe Stela jane te degjenerume !! Emision kot

 98. lonii onna

  lonii onna

  Muaj më parë

  Thoj faleminderit lindes qe ti ngriti veshet plak matuf

 99. lonii onna

  lonii onna

  Muaj më parë

  Stela ska pike pelqimi per cimin thjeshte donte te ulte linden ndersa ajo tjer linda shummeee shtrige po sa e keqe plake shtrigee

 100. H H

  H H

  Muaj më parë

  linda pate fat , që nuk u perlyve.. me çimin... një nxitim për çiftet ,NUK JA vlente ,, stela e ÇIMI, më shumë se 1 muaj NUK E kan te gjate...

Faqja Tjeter