Ilir Meta tradhton Berishën për t’i shpëtuar shpalljes ‘non grata’ dhe arrestimit nga SPAK

Komente 

 1. Meri Buona

  Meri Buona

  6 orë më parë

  Populli kerkon realitetin te verteten Kjo qe thoni ju Pamflet ma do mdendja i di Shqiptari më fukara ne tru...Ne na zuri nata e rrugë me keto Mbeturina te ashtu quajtur Politicane ( de juro) .Kurse realiteti (de facto) keto jane te betuarit e ish Partisë mëmë te Katovices se Ramiz Alise që ju la trashigimi dhe amanet bijeve te bijeve brez mbas brezi të betuar per të mbajtur amanetin e baballareve te tyre. Shiko sot ne Parlamentin Shqiptare ne Qeverinë e atij vendi kush eshtë Deputet dhe kush Qeverisë sot ketu e 30 vite me parë një mbas një . Prandaj kemi vajtur ketu ku jemi duke pritur jo Europen jo Americen..jo sot po neser dhe ja ku nodhemi sot ne Shqiptaret po thuaj mbi 1mln.500mijë Shqiptare i ke në Emigrazione kan lëntë shtepi e katandi, dhe çdo dite po ikin nga ai vend .Rinija ato qe jan shtylla e një Shteti në Democrazi. Me ish Comuniste dhe bije Comunistesh kurrë nuk munde ndertosh nje Shtet Democratiche. Keto nuk jane as Democratë as Comuniste ,po thjeshte jane NeoComuniste Oligarchie e re Ladrone te mbykur ne karriket e tyre nga Corupsioni, Crimi mafiosa te dores se pare.Ustallare te Crimit e Corupsionit i ke per te gjitha janë te 100 njeqind e te 1000mijetave të predisposuar per të shkaterruar dhe destabilizuar vendin dhe Shqiptaret per interesat e tyre Mafiose .Ju flm🇦🇱🇺🇸

 2. Marko Laci

  Marko Laci

  16 orë më parë

  Po e ka zanatin e vet tradhtin profesionin e vet?? 30.vjet keshtu e ka shtyre mashtrime vjedhjet Vrasje??

 3. Gjeline bukur .

  Gjeline bukur .

  21 orë më parë

  Hajde se tradhtaret kta bashke jan e te gjith do shpallen non grada cai kan ber pollit shqiptar po ku ka me tradhtar se Ilir Meten doti qerohen hesapet

 4. Qazim Berberi

  Qazim Berberi

  Ditë më parë

  Te gjith koke tulat e 30 viteve e meritojne burgun e perjetshem dhe dorzimin e blloqeve te bilanceve te vjedhjeve ,dhe dorzimin e pasurise se vjedhur tek i vjedhuri popull. Keto jane njerzit me te urryer te kombit sepse vetem punuan per vete dhe aspak per shqiptaret. Eduam shqiperine si Europa. Ku e kane? Askundi.Mjer shqiptaret e ndershem.

 5. Google Rev

  Google Rev

  Ditë më parë

  Ku Jan parat o Meta, se dhe ti kriminel.

 6. Bardhok Brushtulli

  Bardhok Brushtulli

  Ditë më parë

  Ojanan. Tegjith. Tenjejt. Lozin. Me. Popullin. E

 7. Flamur Hamza

  Flamur Hamza

  2 ditë më parë

  Vetem llafe llafe dhe vetem llafe keshtu do veje kjo pune

 8. No Name No Name

  No Name No Name

  2 ditë më parë

  Hajt hajri hajt kumri,nzerrja hajdinit futja ajvazit,meta e Salih Berisha nji soj te dyt Jan,emurrt ne qaf popullin more idjota.talenti

 9. H H

  H H

  2 ditë më parë

  Po kush e thot këtë ? O pamflet , ju i shisni Pordhet ILIR METES ?? Turp për ju, se s'kini me çfar të merrni ? Meruni me SPAK , meruni me popullin situata ,qe nesër , nuk diskutohet , qe ky popull ,do "ulerine për bukë ? Qe nesër , çudia do të jetë " njerzimi do të blejë qirinjtë, kandili ndriçues me gaz ? Siç jam rritur unë ? Me ju o pamflet , iqeni dorë nga "mashtrimet dhe llafollogjit ,se boll e boll , i kini shumë të egzagjeruar , pa pikën e sigurisë, përgjegjësi ,pa pikën e një ,fundi ku do te delni ? Kimi kaq shumë kohë ç'far i thua këtij populli ? Mbete të shesesh... "Pordhet e Ramës kriminelit , por nuk ja u ble populli , Rama ËSHTË, mashkull , Dordolec i arave , Qenefave , i Hajduteris ? Mos , Na trego sa ka vajtur BORXHI , sa $$ miliardat ? Keti i trego , se mbetet Rehn , i METES, RAMES, Berisha , Basha, AMETAJ , Ambasadorja , qe nuk e ka haberi e politikes ? Pamflet , ju paguan populli , me taksat qe ju mbahen , dhe ju livadhisni me makina LUKSOZE ,DHE SHISNI PORDHET , ME PARAT E TJETER KUJT ? " T'ju bjerë zjarri dhe bomba atomike , që nuk ja kini me te drejte ketij populli."? Te kesh frikë nga borgjezia e re ? Se i thonë një fjale , eshte Haram PARA ? Vete gjer ku te vesh , dhe ,i humbet ,kur zoti e gjen gropën vet..

 10. altin hatija

  altin hatija

  2 ditë më parë

  A sa buth e zgjuar eshte po kujt do ja hedhi ky kanser ziu ket8j populli po di i urryeri i te gjithve .e di friken dhe ģjynahet qe ka bere

 11. rexhaj qamil

  rexhaj qamil

  2 ditë më parë

  Ilir meta esht njeriu ma I lig qe mban kjo tok shqiptaret mahajduti qe ka pas ndojher ne vendin ton prandaj NESe bahet ndojher drejtesi ky duhet te gjykohen pa meshir

 12. Bardhok Brushtulli

  Bardhok Brushtulli

  2 ditë më parë

  Aedini. Sejubeson. Aqsthuni. Teverteta. Neket. Shihet. Rralitetit.

  • Daily Things

   Daily Things

   22 orë më parë

   Fiks ke fol, paster, bukur, qarte.

 13. çajup topova

  çajup topova

  2 ditë më parë

  Z.Meta porsi Bleta lule m'lule po na kërceka.

 14. Nevrus Korreshi

  Nevrus Korreshi

  2 ditë më parë

  Po shpetoj iliri nga sekuestro e pasurise se vjedhur atehere te shkrihet gjykata se thate ne shtator ka arrestime per ca viti behet fjale kur te vdesin hajdutrit ti len testamente kalamanjeve qe jane pjella e hajduterve

 15. Maria

  Maria

  2 ditë më parë

  Po me nji brim i bin kto

 16. Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  2 ditë më parë

  ehe kujt duan tja hedhin keta

 17. Jamba 95

  Jamba 95

  2 ditë më parë

  PO NUK BENE SHBA KOMPROMIS ME TE KORUPTUARIT SHIFENI Z . LU PAS TAKIMEVE ME LULEN SHKONTE TAKONTE BERISHOVIC KUSE Z . KIM NUK E DI KU E KA ZYREN DHE JO TE KETE BERE SHBA BERE KOMPROMIS PER NON GRATA ME METEN SHE META E KA NEN QAJKE NON GRATA.

 18. Foto Andrea

  Foto Andrea

  2 ditë më parë

  Keshtu eshte kur ne pushtet partia I zgjedhe vet debutetet dhe mbyllen shkollat e edukimit Shkolla e bagabondave te xhepistave ajdutve qe sot jane nje pjes politikan dhe nje pjes Gjyqtar talleni me popullin tridjet vjet. A' mundemi te presesh zbatim ligji nga keta politikan qe po te ishte Shkolla e edukimit do te ishin te regjistruar atje. Si kenga bagabond u ne sjam po bagabont me bere ti. Çfar te thuash me per keta.

 19. Cristiana Bitri

  Cristiana Bitri

  2 ditë më parë

  Kriminel me i rrezikshme ilir floriri kok qypi hajduti

 20. Dhimiter St

  Dhimiter St

  2 ditë më parë

  Ne burge e ke vendin bashke me berishen o maskara o kriminel o hajdut o badakshi

 21. Rendco Rendering Limited

  Rendco Rendering Limited

  2 ditë më parë

  Po ky ban edhe si trim burr e ku je kok qoshe

 22. Dona Donika

  Dona Donika

  2 ditë më parë

  Kujt i preket interesi eshte tradhetiSpaku pse po hesht??⚖⚖🇦🇱🇦🇱

 23. Ziadin Cako

  Ziadin Cako

  2 ditë më parë

  Saliu eshte i pa riciklueshem.

 24. Shery Dery

  Shery Dery

  2 ditë më parë

  Sa mire do te ishte qe te ishte vetem salihi, qe ka vjedhur, po' rama, meta, basha, Ruli ruci, e te gjithe keto qe gjoja kan qeverisur vendin, po tallen me popullin,,vendi ka nevoje per dy gjera drjtesi dhe kontroll qe ne kete raste eshte controlli i larte i shtetit, te tjeret jan rrena ose perralla me mbret, shqiperia nji vend i vogel me hajdut te medha,

 25. Aleksander Beu

  Aleksander Beu

  2 ditë më parë

  😁😁😁

 26. edmond Konika

  edmond Konika

  2 ditë më parë

  o pamfi tani po flet si ne lenovela po edhe bufi i din kto.

  • Jonuz Shala

   Jonuz Shala

   Ditë më parë

   DRIDHE DHE KËTE RRADHË LIKE se shpëtove .

  • shpetim Muci

   shpetim Muci

   2 ditë më parë

   Endmond Konika. Plotesisht jam ok per tenenovela keto te politikaneve te Shqiperse. Me perpara si Ambsadori i Amerikes qe nuk me kujtohet emri.Qe erdhi Ambasador Arvizu.D.M Th.8 vite keta se Ambasadore.Por erdhe Ambasador Donard Lu.4 vite. Tane erdhi Ambasadore . Juri Kim.Ahre kemi 13 vite qe kane bere Telenovela qe kane mashtruar . Politikanet dhe Nderkombetaret. Jane Tradhetare te Popullit te.SHQIPERISE. Qe kur ishte Ambasador Arvizu. Na thoshte dhe Pamfleti dhe Avukat Ngjela.Na thoshnin Popullit ,te Shqiperise.qe do vine Hetuse nga Amerika qe do ti arrestojme Politikanet dhe 1 vit Ambasadore Juri Kim.13 vite te njejtat lalme qe thone.na mbajtenme shprese qe Ivestoj Amerika qe beri nje . Burg te sigurise te larter.Sa jane tallur me popullin e Shqiperise qe do kapen peshqit e medhenj qe thoshte Ambasadori Donar Lu.qe na bajten me shprese popullin e Shqiperise me genjeshra .Apo Rrena.dhe nuk i arrestotoj Amerikanet.keta Ambasadore hengren u gopen mire nga Politikanet e Shqiperise dhe bene Kxxe ne Amerike. Dhe kjo si Ambsadore Juri Kim po tallet me Popullin Akoma.xorri vetingun kapi mbi 1.200 gjyqetare te korruptuar dhe nuk denuan as nje .por i lane te lire per 15 vite mos punojne. KETU KA TRADHETI NGA DERKOBETARET cdo gjykate qe ka ne Shqiper dhe Politikanet jane Tradhetare te popullit Shqiperise. SHQIPERIA eshte e KAPUR nga MAFJA e shiperise dhe Derkombetaret . Qe nuk ka Patur Arrestime dhe nuk do kete Kurre Arrestime ne Shqiperi. Aq e pasur eshte Shiperia nga . Hidrokarbure dhe minjera e Qytetit ne BULQIZE te KROMI. Qe ka dhe doganet e Shqiperise.qe dogana ne Durres dhe sa dogana te tjera ka ne SHQIPERI.i komandon MAFJA e Shiperise dhe Derombetaret . Qe nuk ka avancim zhvillim Shqiperia ....dhe ....pike.

 27. Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  2 ditë më parë

  Mut Meta kak Berisha hale Luli e qenefi më i madh që i ka të gjitha ësht Ram tradhtari e krimineli i Shqiptaris. Ju lutēmi mos na dërdëllisni maskaradhëqet e këtyre qenefve të 30viteve se na bëhet mishi koqe koqe, por merini dhe plasini pa gjygj fare këto plehra agresive në Reç aty ku ja ka bër BE gati strofkën e fundit dhe gjith pasurit ti kthehen popullit.

 28. Xhemile Tota

  Xhemile Tota

  2 ditë më parë

  Kesaj i thuhet ; Se politika e pa sinqert quhet tradhti.

 29. Bashkim Neziri

  Bashkim Neziri

  3 ditë më parë

  N'a kenaqet me brockulla. Ai tallet me te gjithe dhe ne i besojme si qorra qe jemi. Kur te shkojme prapa diellit do ta kapim.

  • Taulant Braushi

   Taulant Braushi

   2 ditë më parë

   nuk tallet meta berisha apo rama, por tallen keta si puna e ketij pamlfetit qe i mbush mendjen miletit qe ne shtatore do behet gjedhurdia , do kapet meta brrisha rama. keta pamfletat dhe psedo analistet jane me te keqinj.

 30. Βασίλης Χατζη

  Βασίλης Χατζη

  3 ditë më parë

  Batakcinjt edhe bastardet e kombit tone po shesin njeri tjetrin

Faqja Tjeter