Argëtim

Humbi të atin me Covid, e bija nga Infektivi: O Zot si e solla këtu?! Kërkoj dosjen mjekësore

#rtvora #rtvoranews
E dëshpëruar nga humbja e babait për shkak të Covid, kjo zonjë denoncoi nga spitali Infektiv mungesën e shërbimit ndaj të atit.
Për Ora News ajo deklaron se nuk e kanë lejuar të transferojë të atin.
Nga ana tjetër ajo ka pikëpyetje nëse babait të saj iu shërbye si duhet ndaj kërkon dosjen e plotë mjekësore të shtrimit të tij.
Siç pretendon ajo, nga mjekja që e ka ndjekur i është thënë se i kanë bërë skaner dhe mushkëritë i kishte rëndë por nga burime të brendshme të spitalit ka mësuar se një gjë e tillë nuk ka ndodhur.
“Nuk kishte asgjë, e sollëm këtu. Çfarë na thoshte babai që si kishin bërë.Ne patëm mendimin sikur na e hodhën. Është e rëndë të ikë babai me këtë peng. Themi o Zot si e sollëm me duart tona. Këta na thanë që i bënë skaner dhe ne nga një burim i brendshëm na thanë që nuk i kishin bërë skaner se po ta lëviznin i ikte oksigjeni. Çfarë duhet të besojmë ne? Kemi shumë pikëpyetje. Ishte rasti i dytë dje nga Shqipëria ku nga spitali i Brukselit thoshin që donim të transferonim pacientë dhe spitalet shqiptare, nuk e di kë, nuk i jepnin dosjet që personi të transferohej jashtë shtetit. Dy doktoresha nga Brukseli u përpoqën dhe doktereshë Mirela Qato ua mbylli telefonin se ishte e zënë me pacientë të tjerë. Kërkoj dosjen e babait tim, dua ti shoh skanerin dhe atë që thoshte ajo se të dy mushkëritë i kishte copë-copë. Dua ti shoh. Jam duke pritur për sendet dhe dosjen mjekësore, kam të drejtën time”.
Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/humbi-te-atin-me-covid-ne-spital-e-bija-nga-infektivi-o-zot-si-e-solla-ketukerkoj-dosjen-mjekesore/
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Komente 

 1. Malvin Kola

  Malvin Kola

  8 ditë më parë

  😣😣

 2. Margatira Palizio

  Margatira Palizio

  9 ditë më parë

  Pse se nise perpara ti jashte po e shtove nje here dhe pastaj deshe ta coje jasht Ikni mi legene ben politik me babain e vdekur

 3. Pranvera Hoxha

  Pranvera Hoxha

  9 ditë më parë

  Ngurshellime per baban po ketu nuk e gjene te drejten

 4. ardian kryemadhi

  ardian kryemadhi

  10 ditë më parë

  Une pata vjehrin rende por u sherua ne shtepi me infermier me oksigjen she ilacet me te mira me ushqim te mire dhe kujdesin e familjes..kura vajti reth 3-3.5 milione por u sherua duke patur tension dhe diabet..

 5. Pra B

  Pra B

  10 ditë më parë

  Zoti te dhente force ta perballosh dhimbjen. Mos i coni te afermit tuaj ne spital o njerez kete e kam thene qe ne fillim te kesaj pandemie.Gjeni nje doktorr qe vertete keni besim dhe beni ca te mundeni nga aty e veshtire shume por kjo eshte koha dhe realiteti qe po jetojme. Se aty po ndodhin vrasje ne mase. Me mire te ikin te lumtur nen kujdesin e te dashurverve te tyre se sa te te poshteruar e deprivuar pas asnje lloj meshire e kujdesi.

 6. Ariona Dhimo

  Ariona Dhimo

  10 ditë më parë

  A moj moter tani e more vesh qe ne shqiperi mjeket quhen kasape dhe kriminele por taksirati jone te paguajme pasoja te tilla

 7. Wieder Neu

  Wieder Neu

  10 ditë më parë

  Tek infektivi me vdiq mami, ju keshilloj mos i çoni njerzit tuaj aty se do te vdesin

 8. Simoskristo Kristo

  Simoskristo Kristo

  10 ditë më parë

  Katastrofe katastrofe per klyshat e kurves. Infermieret aty ne shqiperi jane klyshe gjak pirse. Hecni ne spitalet elushnjes te arthe keqe aty shikoni cfar katastrofe ndoth jane te gjithe edvin kristaq rama komunista te kurves . Ne lushnje as qe nuk hyne brenda ne shpitale nese nuk ke euro ose leke si i thine dollare. Ne lushnje te shikonje pake shteti cfar behet nese ka shtete

 9. Flutura Selimi

  Flutura Selimi

  10 ditë më parë

  Bravo keshtu e duan kasapet

 10. Ardian Koci

  Ardian Koci

  10 ditë më parë

  Çfarë mund të presësh më shumë në SHQIPËRI, ky është një problem nga shumë problemet që largohen njerëzit nga SHQIPËRIA.

 11. Fatbardha Murraj

  Fatbardha Murraj

  10 ditë më parë

  I vrafte zoti ato doktor qe bojn gjyna😭😭😭😭

 12. Eri Erjon

  Eri Erjon

  11 ditë më parë

  Kush hyn aty nk del gjall ma

 13. Gersi Doda

  Gersi Doda

  11 ditë më parë

  Ngushellime zonjes por dhe jasht esht njelloji si ktu

 14. Peme Grrica

  Peme Grrica

  11 ditë më parë

  Ku e keni cuar ke ato kriminela ngushllime qoft i xhenetit

 15. A. B.

  A. B.

  11 ditë më parë

  Sa keq ngushëllime juve.

 16. Ani Bee

  Ani Bee

  11 ditë më parë

  Nuk eshte rssti I vetem Kunai im vdiq ne Itali ne Nentor ne Itali dhe sot e kesaj dite ne familjaret nuk dime te verteten nga ka vdekur. Doktoresha e infektivit ne Tirane tha qe ka semundje te rende dhe pas dy ditesh filloi intubimi. Ju kerkua ti shohej aerozoli nuk ja dhene....zonja ka shume te drejte dhe e besoj me 1000%. dhe nuk eshte e vetme. Ngushellime zonje me vjen shume keq per humbjen. Ke shume njerez me vehte jeton ne nje vend qe nuk te pergjigjet njeri. Do te sygjeroja te beheni grup i madhe dhe te gjitha rastet si ky te hetohen si ceshtje kriminale

 17. Marco Mauro

  Marco Mauro

  11 ditë më parë

  Zoti ju forcoft zonje e nderuar, ky esht hall mbi hall te mjeret ne ku jetojm.

 18. klementin oroshi

  klementin oroshi

  11 ditë më parë

  ZOTI ju lasht shnosh,mos u merzitni.

 19. Mike Siegenthaler

  Mike Siegenthaler

  11 ditë më parë

  Te kush t ankohesh ore moter ato Spitale t gjith shperdorohen nga Rilindasit dhe Jan lavatriqet parave

 20. Jorge Martin

  Jorge Martin

  11 ditë më parë

  Ore jeni ne vete nga covid po vdesin shum ne bot ai pleqeri ca besimi do se ngelet duke i ren meqaf doktorve na cat karin

 21. Sano Hysa

  Sano Hysa

  11 ditë më parë

  Mos e krahasoni boten me Shqiperine per asgje si nata me dite .Atje ka ligje.ketu hajduta.Mjekesia eshte kfhyer ne biznes.I vrafte Zoti keto kriminela!!!!!!Kush ka shkuar ne spital ka vdekur.Fatkeqesi e madhe per kete popull

 22. Bujar Shoti

  Bujar Shoti

  11 ditë më parë

  Po pse akoma i zini bes doktorreve ato jan shushunja per para edhe po spate gje vdes me corona jepi na 10 milione leke shiko ngushellime

 23. Viktor Tushaj

  Viktor Tushaj

  11 ditë më parë

  Sa dhimje per familjen tuaj.ne edime shum mire qe doktoret shqiptar jan vrases te korruptuar.

 24. Albaa Albaa

  Albaa Albaa

  11 ditë më parë

  Te lumt mos u dorzo

 25. mat sal

  mat sal

  11 ditë më parë

  Ke shume te drejt moj zonj po aty jan kafsh te gjith mjekut do shkerrdhuer fisi te gjitheve jan hajdut

 26. Fredo Shehu

  Fredo Shehu

  11 ditë më parë

  Spitali infektiv eshte kthyer ne kampin e Auschwitz, kush hyn aty nuk del me gjalle. Ngushellime familjes

 27. james Messa

  james Messa

  11 ditë më parë

  Me vjen shum keq zonje ka shum raste keshtu qe ndodhin per fat te keq por nese dicka kan ber me qellime atehere e prijetofshin ne femijet e tyre

 28. Redi Sulejmani

  Redi Sulejmani

  11 ditë më parë

  Ku e ke mjeksin o edi rama o shkerdhat

 29. Tirana Midhje

  Tirana Midhje

  11 ditë më parë

  Shtet i denegjerum shtet moterqirash,shtet graqorash,shtet mashtrus shtet pis.shtet fundrin.

 30. Artur Valteri

  Artur Valteri

  11 ditë më parë

  Mjeksia shqiptare ka 30 vjet qe eshte korrupsion e keshtu do te vazhdoje edhe per 30 vjet te tjera

 31. Virsion Prifti

  Virsion Prifti

  11 ditë më parë

  Jan hajdut mos i beso hidhi ne gjuq

 32. Landa Memia

  Landa Memia

  11 ditë më parë

  Ngushllime familjes Uroj qe organet kopetente te fillojne me urgjence investigimet mbi sherbimet mjeksore sepse diqka po zihet ne kete sektor POPULLI THOT KU KA ZE NUK ESHTE PA GJE Mjeket shqiptar jetojne si mbreter 🤔 Linde pyetja me qfare te ardhurash 🤔🤔🤔🤔

 33. ALKUKES

  ALKUKES

  11 ditë më parë

  Nuk kan dhen dosje sepse kan dasht ti marin leket vet shteti,,, hajduta kriminela robet ku ti ken politikan shkerdhata duhet me ju hy ne oarlament me kallash se spo marrin vesht

 34. Lindita Çelaj

  Lindita Çelaj

  11 ditë më parë

  Ngushellime te sinqerta moter ! 🙏🙏

 35. Liseta Berisha

  Liseta Berisha

  11 ditë më parë

  Ti ke të drejtë po ktu drejtësia ka vdekur s'ka drejtësi njerzore vetëm ☝️ është i Plotfuqishëm i Gjithëdijshëm i Drejtë dhe i Urti Po më vjen shumë keq për vajzat që kërkojnë një zgjidhje po që s'do të zgjedhin asgjë me kto duar të ndyra që lyhen gjdo sekond me gjakun e pafajshëm ALLAHU e mëshiroftë babain tuaj Insha'Allah është në xhenet Dhe juve ju dhashtë Sabër Amin 🤲

 36. Flora Qitaj

  Flora Qitaj

  11 ditë më parë

  Mjer ne ku jetojm mjeksija falas mjeket ma te mir jan neper spitale private ne shtet jan shumica praktikante ngushellime moj moter edhe un nga pakujdesija e mjekes humba mbesen

 37. M M

  M M

  11 ditë më parë

  Jan ber shum krime në këtë spital!

 38. VAN _ VAN _

  VAN _ VAN _

  11 ditë më parë

  Ah mej zonj ata kriminela ja moren jeten babait

 39. Nori Cuni

  Nori Cuni

  11 ditë më parë

  Doktoret e kane kthyer spitalin ne biznez dhe jane bere kasaper s kane me meshire ka hyre leku dhe pa leke s ben asgje.mjere ai qe ze hadhi

 40. Da Da

  Da Da

  11 ditë më parë

  Kerkoje me kembngulje. Ngushellime per babane e dhimbeshme

 41. Kujtim Kabashi

  Kujtim Kabashi

  11 ditë më parë

  ju te rroni ta kujtoni por nji gje duhet te dini ne shqiperi spitalet jane kthyer ne kasaphane ku i vrasin i vjedhin ku mjeket jane bere huiligane

 42. Vlore Vlore

  Vlore Vlore

  11 ditë më parë

  Zoti te mart hak moj zonje. Keta jan kasaper

 43. Xhiku Golemi

  Xhiku Golemi

  11 ditë më parë

  A moj xhan e ke cuar me doren tende ne kasaphan ,aty esht mekat te cosh njeri

 44. Saimir Gjoni

  Saimir Gjoni

  12 ditë më parë

  Çfare skandali turp e turp per keta mut mjekesh palaçe

 45. Azem Dervishi

  Azem Dervishi

  12 ditë më parë

  Po ata jan mjek fashist , nuk meritoine rrespekt , akuza drejteperdrejt qfar leshin ben prokuroria???

 46. ELTON ELEZI

  ELTON ELEZI

  12 ditë më parë

  Vetem nga Spitalet nuk me behet me jetuar ne Shqiperi, jane cope cope, jetoj ne Angli 23 vjet punoj e paguaj taksa, operacionet, xray, scanner etj i kam pa leke, falenderoj zotin qe jam i sigurte.

  • ELTON ELEZI

   ELTON ELEZI

   10 ditë më parë

   Punoj vete ne Spital ne front line per NHS gati 12 vjet, e di si funksion se i shof me sy perdite,i kan lene m, bas dore operacionet, se po fokusohen te pacientat me covid 19, ne Spitalet e Londres kur vijne ambulancat i lejne me ore te semuret te presin ne karroce ne corridor njeri m, bas tjetrit se nuk ka kervate, kurse ne Kent hospital nuk ka vend ne mortery per trupat, e kan instaluar 2 big frozen from mortery to lorry per trupat e i m, bajne aty nga 300 ne each lorry, doctorin e merr vetem ne tel me 111 ose 999 ku je keq fare e doctori te jep udhezime ne phone pa te examinuar face to face, te japin wrong medication etj , kan n, dodhur shume pacienta qe kan ardhur ne spital te emergency care nga reaksion i pelicilin qe i jep Doctori ne telefon e jane te pa kenaqur nga doctoret ne telefon, se ka shume doctor junior qe nuk marrin vesh , se doctorat e vjeter shumica jane semure, vi gjilente jam se kam guxim punoj ne Main Theatre (anastestic)

  • Pra B

   Pra B

   10 ditë më parë

   Edhe une jetoj ne Angli spitalet ne pegjithesi jane te sigurta pajtohem me ty. Gjithsesi pas kesaj pandemie e mbrapa gjerat kane ndryshuar shume. Psh cdo semundje tjeter po lihet pas dore vecanerisht te semuret me kancer dhe lista e pritjes ne NHS ka shkuar mbi 10miljon edhe ketu po i vrasin te vjetrit ne mase sidomos ato ne shtepija te pleqeve. Plus qe diagnozat po behen nga telefoni, imagjino cfare mund te shkoje keq?!🤯 Besimin mos e humb po je vigjilente gjithashtu. 🤗🤗

 47. Ermal Gjoni

  Ermal Gjoni

  12 ditë më parë

  Mos e pafshin piken e hajrit kto tposhter, nqs genjejn ju thafte dora e kemba ishalla.

 48. 2Pac Makaveli

  2Pac Makaveli

  12 ditë më parë

  Ngushullime Zoti ju dhent Forc 😞 Mbrohemi nga virusi e na vrasin doktoret e tmerrshem

 49. Baba Tomorri 1

  Baba Tomorri 1

  12 ditë më parë

  Ngushëllime zonjë , këta jan kanibalët e shëndetësis shqipëtare jemi zhveshur nga çdo humanizëm si komb !

 50. Julian Fier

  Julian Fier

  12 ditë më parë

  Ngushellime families 😰😰😰😰😰😰😰

 51. Paske Daci

  Paske Daci

  12 ditë më parë

  Un qe po te shkruaj, kam pasur 4 vet me kovit ne familje dhe nuk i kam cuar ne spital, por duke u be hizmet ne shtepi me uthell molle me mjalt, vitamina c, d, a te gjitha llojet e vitaminave, ushqim te mir, sot Jan me mir, plus arin e paster.

  • Fifa Thaci

   Fifa Thaci

   10 ditë më parë

   Ufllen e molles a ekini pi a qysh e kini perdor

 52. Paske Daci

  Paske Daci

  12 ditë më parë

  Ngushllime per ba bajn. Por dosjet do ti japin ata se nuk ka veshtersi ti shkruaj edhe pas vdekjes per te mbushur mendjen familjarve.

 53. kim gen

  kim gen

  12 ditë më parë

  NGUSHLLIMET E MIA . O ZOJE PO TI AKOMA SI PASKE NJO KETA KRIMINELA POR KETA E KANE NORME SE I THTO KRYEMINSTRI

 54. J L

  J L

  12 ditë më parë

  Po kur e din qe atje nuk i bejne gje njerzve pse i cojne ne ate spital?

 55. Artan Ndoj

  Artan Ndoj

  12 ditë më parë

  Votoni Ramoviqin se do bahet me mire rredh vtit 2030 mund te bej diqka por ju duhet te prisni edhe 9 vjet te tjera me buk pa buk se keshtu e do partia

  • Leo Leo

   Leo Leo

   11 ditë më parë

   Sa bukur ke than bravo Artan ku ikan syt kta shqiptar qe eduan Edi qe eshte Milloshevic po aj imerr vet votat ne tovolin ska nevoj me votu njeri imerr me kriminelat etij me bandat eti et Sajmir droges

  • Gezim Allaraj

   Gezim Allaraj

   12 ditë më parë

   Qofsh Ar ne Te Tan aspektet e jetes ashtu si ne mendim,Artan!

 56. Paske Daci

  Paske Daci

  12 ditë më parë

  O moj vajz perse e keni cuar ne spital, ato nuk Jan te interesuar per njerzit, por per parat

 57. Drita Rungo

  Drita Rungo

  12 ditë më parë

  Ngushellime babait

 58. ARDJAN KUQJA

  ARDJAN KUQJA

  12 ditë më parë

  Behu e forte moj vajze ngushellime

 59. Albano Lico

  Albano Lico

  12 ditë më parë

  Ne radh te pare ngushellimet emija per baben tuaj edyta eshte takerkosh gjeri ne fund te drejten tende sepse eshte babai yt mos eler kur te drejten tende te hub as edhe njere se ne shiperi eshte ber babilloni nuk meret vesh sekudh vdes eskush eshte gjalle pra shqipri esapi nuk ka shtet shum njeres kot kan ikur nga kovit 19 por kjo nuk eshte aspak evertet si mund te vdes nje zotri brenda nje ore ose nje dite enuk te thon as te vrteten pra kjo ngelet enigme se nuk dime seq behetaty brenda neper spitalet edhe njer ngushellimet emija per babentend uprefte ne paqe

 60. Onufri onufri

  Onufri onufri

  12 ditë më parë

  Ore nuk e keni mare vesh akoma ju qe eshte plani per shpopullim te njerezimit kjo covid? Kane mare license me ju mbyt me mjekim te gabuar dhe ju thone vdiq nga covid per panik dhe rritur numrin qe te frikesoheni dhe tju ven ne tutel

 61. Raina Justin

  Raina Justin

  12 ditë më parë

  Ngushëllime moj motër zoti të dhëntë force & durim ke shum te drejt per ate qe kerkon por fatkeqësisht se lutjet tona shkojn në vesh të shurdhër u ngopet me RRENA & RRENA

 62. arti artin

  arti artin

  12 ditë më parë

  Po mire moj zonje kur e kishe mire babain,pse e dergove ne spital?E merrje direkt e coje jashte shtetit mos prisje deri sa shkoi gjendja e tij ne ate pike.

 63. Lindita Isaku

  Lindita Isaku

  12 ditë më parë

  E nderuar ,te rroni ju dhe femijet tuaj! Kjo doktoresha duhet te denancohet te SPAK

 64. Illyria Illyria

  Illyria Illyria

  12 ditë më parë

  po vdesin 36 vjecar kjo thot babai 😏😏

 65. Deni Rindi

  Deni Rindi

  12 ditë më parë

  Po kush ka dal i gjall.nga ai spitali efeltiv te ter ben me kem te vete he dalin te vdekur i vdesin vet doktoret

 66. Rudina Dako

  Rudina Dako

  12 ditë më parë

  Po mos i coni te infektivi se po i vrisni tamam njerezit me duart tuaja.atje duan lek

  • Arsim Rrafmani

   Arsim Rrafmani

   11 ditë më parë

   @Ledi Ledi injoranca është problem në gjithë botën, faleminderit!

  • Llambrini Bilbilushi

   Llambrini Bilbilushi

   11 ditë më parë

   Po po kudo kjo po ndodh i vrasen se shperblehen marin lek doktorrat dhe spitali ...kane urdher .,!!

  • Ledi Ledi

   Ledi Ledi

   11 ditë më parë

   @Arsim Rrafmani ik more byth qim se ne shqiperi nuk kan kushte as ni spital se jan 50% e doktorrave me parti ti a nuk sheh per dit te gjith kur i vrasin edhe i vjedhin as ni vend ne dot nuk ndodh vetem ne shqiperi pote ishte nje nga familja jote cfar kishe ba ti apo jik eke perblem mete vdek gjith ky moter qimi ed kurva thot kem kushte ashtu edhe ministra del bashk me samqirin e thot te vem mask kurse me statistika 1200 vet juk kan vdek nga virusi se thu ti ka me dergu ne burg popullin api keta komunista jua qifsha ropt te gjithve se e shkatrun ket vend

  • Jul Qesari

   Jul Qesari

   12 ditë më parë

   @Arsim Rrafmani kshu ndodh dhe në vendet e tjera, doktorët i vrasin vetë pacientët dhe e nxjerrin që vdiq me kovid

  • Arsim Rrafmani

   Arsim Rrafmani

   12 ditë më parë

   Po të ishe në ndonjë vend tjetër, besoj do të përfundoje në burg. Deklarata të tilla të papërgjegjshme, po i çojnë njerëzit drejt vdekjes. (Njerëzit, të ndikuar nga deklarata të tilla, u drejtohen spitaleve në një gjendje tepër të rënduar, kur dhe doktorët s'kanë çfarë të bëjnë më). Pastaj, a ka doktorë maskarej? Sa të duash!

 67. Parid Kruci

  Parid Kruci

  12 ditë më parë

  Ozot omjek.ju.doni kanop okriminela

 68. Luan Lezemerja

  Luan Lezemerja

  12 ditë më parë

  Zonja ministre thote ne kemi arritur kulmin e mjeksise o .....ti japin mandatin...trete dhe tekaterin

  • Rudina Bani

   Rudina Bani

   11 ditë më parë

   Mjere njerezit qe do te mbeten viktima te ketoj korrupsioni dhe antihumanizmi .

  • Bum bum Qukulldum

   Bum bum Qukulldum

   12 ditë më parë

   Po dhe Pellumb Pipero tha mjekesia Shqiptare eshte njelloj si ne Europe rrini te qete 👍 Sa i ra Covidi iku ne Itali per kurim 🙈

 69. Ermira Bregu

  Ermira Bregu

  12 ditë më parë

  bravoo prit dosjen

 70. liljana zuna

  liljana zuna

  12 ditë më parë

  Ngushellimet e mia te sinqerta per humbjen e babait tuaj, per keta qe po mbysin njerez me duart e tyre vetem kam nje pyetje, a e dini rendesine qe i jep Zoti jetes se nje njeriu, ku thote kush vret nje njeri eshte si te kesh mbytur gjithe njerezimin, kush shpeton nje jete njerezore eshte si te kete shpetuar gjithe njerezimin, kjo eshte vlera e madhe qe i jep Zoti yne i Madheruar njeriut. dhe keta monstra qe po i mbysin keta njerez a e din qe Zoti jua merr hakun shum shpejt aty ku i dhemb zemra ke femija ke me te afermit Amin.!

  • liljana zuna

   liljana zuna

   11 ditë më parë

   @Anna23 Anna23 Zoti sheh çdo gje moter vonon por kurr nuk harron.!

  • Anna23 Anna23

   Anna23 Anna23

   11 ditë më parë

   Te lumte goja po tek femija me shum se atje u dhenb shpirti si na dhemb dhe ne shpirti

  • Bardhe Filaj

   Bardhe Filaj

   12 ditë më parë

   AMIN O ZOT 🙏🙏🙏

 71. Boni's Games

  Boni's Games

  12 ditë më parë

  Ketu po vdesin te rinj pa bere 40,kur ka mbingarkese vetem Zoti te shpeton nje familjar semuret dhe e gjithe familja se perballon dot.Ngushllime per baben zonje

  • Eljona Stroni

   Eljona Stroni

   11 ditë më parë

   @Zyra Lapi ata mjeket punojne dit nate pa pushim ne kembe..mos e futni shpirt ne gjynah se po beni mekat..ka 1 vit rama edhe mjeket qe kerkojne disiplin per maskat dhe distanca ..po u pergjerohen qe nje viti..sepse duhej kohe edhe per mjeket...tani e gjithe bota eshte ne kolaps...po si nuk e kuptoni..po vetem mallkoni e shani ..po juve cfare po beni pervece se xhiro pa pike pergjegjesie

  • Zyra Lapi

   Zyra Lapi

   12 ditë më parë

   Ty te marrt me vete o zot i madh moj plehe qe flet keshtu ato nuk po vdesin mbingarkesa po nga mos kujdesja

 72. Ornela Xhindole

  Ornela Xhindole

  12 ditë më parë

  O zot sa gjyna ngushellime familjes qoft i paharruar qoft i gjenhnetit Amin

 73. Gobaj Dnak

  Gobaj Dnak

  12 ditë më parë

  Gjyna

 74. Adem Kreshta

  Adem Kreshta

  12 ditë më parë

  ME VJEN KEQ TI ZONJE TI NUK DEGJON ÇA BEHET KETA JAN KRIMINELA NGUSHELLIME

 75. Margatira Palizio

  Margatira Palizio

  12 ditë më parë

  Po mire mi goc ngushellime Po normal ne te gjithe boten spitalet kane probleme se nuk i perballojne dot pacientet por nuk e bejne me qellim

  • nsjznhs hsuznhz

   nsjznhs hsuznhz

   11 ditë më parë

   Kta nuk.jan mir...se kuptojn pse dalin tani ktu ne tv...fatin e ka shkruar zoti

  • Joni

   Joni

   12 ditë më parë

   @Bum bum Qukulldum Ke te drejte. Edhe ajo rilindasja e Rames qe dilte cdo nate ne tel. dhe lavderonte spitalet tona kur u semur vete shkoi me vrap ne Turqi. Shqiptari eshte o lele b... ime. Prandaj nuk behemi dot shtet normal sepse jemi gjithsekushi ne koke t'vet.Na mungon dhembsuria dhe solidariteti. Nuk jemi rrace e mire fare.

  • Bum bum Qukulldum

   Bum bum Qukulldum

   12 ditë më parë

   Joni Kjo si Pipero .... Spitalet ne Shqiperi tha jane si ne Europe 😌 kur i ra Covidi iku ne itali per kurim 🙈 kte problem ka shqiperia se kur si djeg bytha vet nuk i intereson halli tjetrit por shkruan idjotsira deri kur e provon vete dhe pastaj kur e provon thot kto flasin kshu se nuk e dine hallin tim🙈

  • Joni

   Joni

   12 ditë më parë

   Kur flet per spitalet ne te gjith boten perfshin edhe Shqiperine..?! Po ti vete jeton ne te gjithe boten apo ne Shqiperi se me duket nk e paske idene fare per spitalet e Shqiperise. Zgjohu...

Faqja Tjeter