Argëtim

Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Komente 

 1. Fatmir K

  Fatmir K

  16 orë më parë

  ❤❤❤💪💖

 2. Bâ Grudë Suma

  Bâ Grudë Suma

  22 orë më parë

  ❤️🖤

 3. Sokol Kola

  Sokol Kola

  Ditë më parë

  Te dy muta si njani dhe tjetri

 4. altin tola

  altin tola

  Ditë më parë

  Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom

 5. altin tola

  altin tola

  Ditë më parë

  Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par

 6. J S

  J S

  2 ditë më parë

  Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

 7. doire aintu

  doire aintu

  3 ditë më parë

  Lumt Goja Bilbili i Malsis!

 8. Mina Abc

  Mina Abc

  3 ditë më parë

  Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

 9. gesti hoxha

  gesti hoxha

  3 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 10. mikea hiooi

  mikea hiooi

  3 ditë më parë

  Te lumt gold a dg

  • doire aintu

   doire aintu

   3 ditë më parë

   ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 11. Xhery Syla

  Xhery Syla

  5 ditë më parë

  Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

 12. Komandant Bjeshka-1

  Komandant Bjeshka-1

  6 ditë më parë

  .......Veq ni Nane!

 13. Walid Chaathane

  Walid Chaathane

  6 ditë më parë

  Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

 14. Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  6 ditë më parë

  🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   3 ditë më parë

   Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 15. Xhevdet Muliqaj

  Xhevdet Muliqaj

  7 ditë më parë

  BRAVO SHQIPE RESPEKT

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   5 ditë më parë

   🇦🇱👐🇦🇱

 16. Shqipetare 777

  Shqipetare 777

  7 ditë më parë

  Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 17. Bon Bon

  Bon Bon

  7 ditë më parë

  Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   6 ditë më parë

   This was fun!

 18. Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  7 ditë më parë

  Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   6 ditë më parë

   Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 19. Day Light

  Day Light

  7 ditë më parë

  Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

 20. Arber Lecaj

  Arber Lecaj

  7 ditë më parë

  Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

 21. samir zymeri

  samir zymeri

  7 ditë më parë

  Teper kang e mir ku asht ky vend

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   7 ditë më parë

   Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 22. Nora Lumaj

  Nora Lumaj

  7 ditë më parë

  Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

 23. Mimoza Uka

  Mimoza Uka

  8 ditë më parë

  Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

 24. Afrim Hasanmetaj

  Afrim Hasanmetaj

  8 ditë më parë

  Jeni 1shi

 25. Altin Halili

  Altin Halili

  8 ditë më parë

  ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 26. yuoop noke

  yuoop noke

  8 ditë më parë

  Te lumt gold a dg

 27. Meso Gjermanisht

  Meso Gjermanisht

  8 ditë më parë

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

 28. Bardhok Prenga

  Bardhok Prenga

  8 ditë më parë

  Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 29. O K

  O K

  8 ditë më parë

  Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

 30. Cookie

  Cookie

  8 ditë më parë

  🇦🇱👐🇦🇱

  • yuoop noke

   yuoop noke

   8 ditë më parë

   Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 31. Marsel Meta

  Marsel Meta

  8 ditë më parë

  Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 32. aola wili

  aola wili

  8 ditë më parë

  This was fun!

 33. Sweet Love

  Sweet Love

  9 ditë më parë

  Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

 34. Albflix

  Albflix

  9 ditë më parë

  Suksese Dyve👏👏❤❤

 35. Arjeta Gigollaj-Ibrahimi

  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi

  9 ditë më parë

  Suksese

 36. Arjeta Gigollaj-Ibrahimi

  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi

  9 ditë më parë

  Mir shum

  • aola wili

   aola wili

   8 ditë më parë

   👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 37. Ana Lleshi

  Ana Lleshi

  9 ditë më parë

  Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 38. Steph Ivanaj

  Steph Ivanaj

  9 ditë më parë

  Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 39. Drejtësi Barazi

  Drejtësi Barazi

  9 ditë më parë

  Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

 40. miko foin

  miko foin

  9 ditë më parë

  Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

 41. Flora Halimi

  Flora Halimi

  10 ditë më parë

  Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 42. Aurel Gjoni

  Aurel Gjoni

  10 ditë më parë

  Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

 43. abbsnn cose

  abbsnn cose

  10 ditë më parë

  Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 44. Alberita Selman

  Alberita Selman

  10 ditë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 45. Ad Mirro05

  Ad Mirro05

  11 ditë më parë

  Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

 46. Shqipetare 777

  Shqipetare 777

  11 ditë më parë

  Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

 47. Shqipetare 777

  Shqipetare 777

  11 ditë më parë

  Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

 48. Shqipetare 777

  Shqipetare 777

  11 ditë më parë

  Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

 49. Vera Lirsch

  Vera Lirsch

  11 ditë më parë

  👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 50. sandra m

  sandra m

  11 ditë më parë

  bravooo!!

 51. Valmira Likaxhiu

  Valmira Likaxhiu

  11 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰

 52. Nik Kodra

  Nik Kodra

  12 ditë më parë

  Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

 53. Lumbardh Kryeziu

  Lumbardh Kryeziu

  12 ditë më parë

  Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

 54. Shark Next Door

  Shark Next Door

  12 ditë më parë

  Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun

 55. Luarezi H10 Hoti

  Luarezi H10 Hoti

  12 ditë më parë

  Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

  • misolou fout

   misolou fout

   12 ditë më parë

   ❤❤❤

 56. The Albanian

  The Albanian

  12 ditë më parë

  Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

  • misolou fout

   misolou fout

   12 ditë më parë

   😍😍😍😍

 57. annag cocl

  annag cocl

  12 ditë më parë

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 58. alex koci

  alex koci

  12 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 59. Teuta Ukshini

  Teuta Ukshini

  12 ditë më parë

  Hajde shqipe hajde 👌

 60. Qazim Hajzeraj

  Qazim Hajzeraj

  12 ditë më parë

  Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

  • annag cocl

   annag cocl

   12 ditë më parë

   🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 61. butti fdft

  butti fdft

  13 ditë më parë

  Bravo ju qoft

 62. Shqipetare 777

  Shqipetare 777

  13 ditë më parë

  Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️

 63. blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  13 ditë më parë

  Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱

 64. nijuo joing

  nijuo joing

  13 ditë më parë

  Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • butti fdft

   butti fdft

   13 ditë më parë

   Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 65. FAIK Asani

  FAIK Asani

  13 ditë më parë

  Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.

 66. Driton Rexhepi

  Driton Rexhepi

  13 ditë më parë

  ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩

  • nijuo joing

   nijuo joing

   13 ditë më parë

   njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 67. Seladin Dalipi

  Seladin Dalipi

  13 ditë më parë

  👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍

 68. laskin riubn

  laskin riubn

  13 ditë më parë

  Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏

 69. Tina Gjoni

  Tina Gjoni

  13 ditë më parë

  😍😍😍😍

 70. Liridona Sinishtaj

  Liridona Sinishtaj

  13 ditë më parë

  ❤❤❤

 71. Hajdin linda Muja

  Hajdin linda Muja

  13 ditë më parë

  • laskin riubn

   laskin riubn

   13 ditë më parë

   eiekck j5k

 72. cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  14 ditë më parë

  Bravo ju qoft

 73. dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  14 ditë më parë

  Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan

 74. Geg.& Tosk

  Geg.& Tosk

  14 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 75. mitro Kosova

  mitro Kosova

  14 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   14 ditë më parë

   Bravo teper kang e mir hallall ju koft

 76. Kristjan Peta

  Kristjan Peta

  14 ditë më parë

  🔥 🇦🇱

  • dolimi jotoo

   dolimi jotoo

   14 ditë më parë

   Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

 77. misolou fout

  misolou fout

  14 ditë më parë

  OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur

 78. Drilon Plava

  Drilon Plava

  14 ditë më parë

  Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 79. Francesco Falco

  Francesco Falco

  14 ditë më parë

  Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹

 80. Liridon Shatri

  Liridon Shatri

  15 ditë më parë

  👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤

  • misolou fout

   misolou fout

   14 ditë më parë

   Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 81. Engji Ramaj

  Engji Ramaj

  15 ditë më parë

  Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 82. NKN.VIRALS Video's

  NKN.VIRALS Video's

  15 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla

 83. Elza Hadergjonaj

  Elza Hadergjonaj

  15 ditë më parë

  Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

 84. Teouta Misimi

  Teouta Misimi

  15 ditë më parë

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐

 85. Naser Guri

  Naser Guri

  15 ditë më parë

  Pp . P. Llpppplppp

 86. lulzim morina

  lulzim morina

  15 ditë më parë

  eiekck j5k

 87. monsterr monster

  monsterr monster

  15 ditë më parë

  Legjenda Ilir Shaqiri e Goldi 👍🇦🇱

 88. Flore Berisha

  Flore Berisha

  15 ditë më parë

  👏👏👏👌👌🔥🔥

 89. Bekim Gashi

  Bekim Gashi

  15 ditë më parë

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 90. samir zymeri

  samir zymeri

  16 ditë më parë

  Bravo teper kang e mir hallall ju koft

 91. Blabla Blablabla

  Blabla Blablabla

  16 ditë më parë

  Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

 92. Ditmar Elezi

  Ditmar Elezi

  16 ditë më parë

  Gjithmon ilir edhe pse te vuajtur e te merzitur nga padrejtesit qe na jan ber por jemi te fort

 93. Sexi Barby

  Sexi Barby

  16 ditë më parë

  alpast.info/one/video/np5ftdZ2mXS8nrI

 94. 01-Anonymous

  01-Anonymous

  16 ditë më parë

  Hallal ju koft!! Ju knoft zemra❤️👌🏻

 95. Fari Sulejmani

  Fari Sulejmani

  16 ditë më parë

  Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 96. Gashi Flamur

  Gashi Flamur

  16 ditë më parë

  🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱

 97. Gashi Flamur

  Gashi Flamur

  16 ditë më parë

  🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱

 98. bleron bajrami

  bleron bajrami

  16 ditë më parë

  Sukses Shqipe veq perpara

 99. Andi Rrustemi

  Andi Rrustemi

  16 ditë më parë

  Aju kujtohet prifti katolik Anton Kcira kur tha .Milloshi u dasht mi mbyt Krejt Kosovaret Musliman. E Golld keq ki ba se ki ba keng me kit Nikoll mutin edhe emrin e Serbit e ka Nikoll.qdo kryqali shqipfoles jan pjell e keqe

  • kakami

   kakami

   15 ditë më parë

   Turp per ty qe i thue kto fjal

 100. Live Shqip Music

  Live Shqip Music

  16 ditë më parë

  KUSH MENDON SE GOLD AG ESHT MBRET..? 👇

Faqja Tjeter