Gold AG - KUKSI

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - KUKSI

Tekst e muzike: Gold AG
Orkestrim : Alban Furtuna
Video : MProduction

fanlink.to/Kuksi


Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Komente 

 1. rigerta avdyli

  rigerta avdyli

  17 orë më parë

  ✌️😍😍😍😍😍kuksi

 2. Etleva Shehu

  Etleva Shehu

  18 orë më parë

  Je kengetar super me pelqen shume kenge qe ke kenduar i degjoj perher jeni👍👍👍👍❤❤❤

 3. Beqir Hallaci

  Beqir Hallaci

  20 orë më parë

  Hallall gjdo gje qe kemi ber!!!!

 4. Ara Kurti

  Ara Kurti

  Ditë më parë

  Shume kenge e bukur te lumte goja , bravo 👏 👏

 5. DIBRAN 🇦🇱

  DIBRAN 🇦🇱

  Ditë më parë

  #ARIAN AGUSHI RESPEKTE TE PERSHEBDES NGA DIBRA 🇽🇰🇦🇱💪

 6. Beçir Allaraj

  Beçir Allaraj

  Ditë më parë

  Re mebe r to keeg comme nts re ss gectfullco mu Nitv cuibe illnes💋💋💋❤❤💔💔💔💛🧡🧡💜🖤

 7. Sofie Matmuja

  Sofie Matmuja

  Ditë më parë

  Shun Mir 💝💝💝💝💝

 8. Tirth Singh

  Tirth Singh

  Ditë më parë

  JAM KRENARE QË JAM KOSOVARE 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 JAM KRENARE QË JAM SHQIPTARE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 JAM KRENARE QË JAM MBES KUKSJANE JAM KRENARE QË NË DAMARËT E MI RRJEDH GJAK KUKSJANI

 9. Xhejsi Memaj

  Xhejsi Memaj

  2 ditë më parë

  🔥

 10. santa cruz

  santa cruz

  2 ditë më parë

  respect per kete kenge qe na e ke kushtuar ne kuksianve sepse e meritojm, respkere nga kuksiant e Bolivis, santa cruz

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Ditë më parë

   Bravo Goldi,respekt per ju, per Shqipetaret kudo qe jane e veqanerisht respekt i pafund per Kukesin e Kuksjanet..

 11. Servis Fredi

  Servis Fredi

  3 ditë më parë

  Esselamu alejkum Goldi je ma I miri Allahu te ruajt nga gjdo sherr I shejtanve apo I njerzve je nje Besimtar MashaAllah Allahu te nderoft me XHENNETIN FIRDEUS Amin Amin Amin Amin

 12. B Saliu

  B Saliu

  3 ditë më parë

  Ky eshte i madh kendon si me u tall po shume i fort nga texti dhunti e gjalle bravvoooo gold

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Ditë më parë

   alpast.info/one/video/bYWhmNaRZo3YZMg Kush osht kuksan krejt like kom 🔥✌️

 13. Ahmet Kelmendi

  Ahmet Kelmendi

  3 ditë më parë

  Faleminderit Kukesit e Shqiprise

 14. Bexhet Gorenca

  Bexhet Gorenca

  3 ditë më parë

  VIVA ALBANIA KOSOVA NUMER ONE AUTONTICS MUSIC PATRIOTIC LOVE ALBANIA

 15. ardit merolli

  ardit merolli

  4 ditë më parë

  Super kenge respekte GOLD AG Nje komb Kosove Shqipri lavdi te reneve luft Te lire Kosoves

 16. lindita allmuca

  lindita allmuca

  4 ditë më parë

  Te lumte goja shum keng e bukur te kendoft zemra

 17. stevo des

  stevo des

  4 ditë më parë

  Nrm qe i tako i keng per hasin e kuksin sepse ne Has e ne Kuks ne kufirin e kosoves kurr nuk kan ra ne prit ushtria qlirimtare e kosoves

 18. Krasniq Tropoja

  Krasniq Tropoja

  4 ditë më parë

  Vallahi ska kengtar ma tmir si arjani I presheves tfala nga malsia e Gjakoves, Dardania

 19. mireditoreja

  mireditoreja

  5 ditë më parë

  Rrespekte😚👏❤👄

 20. Haki Xhindi123

  Haki Xhindi123

  5 ditë më parë

  Respekte nga fieri shum kënge e bukur bravo gold ag kam shum respekt per kuksianet e kosovaret jan djem me bes

  • Sarah T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sarah T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Ditë më parë

   Çdo këngë me motive atdhetare ! Bravo të qoftë Arjan. Krenohemi gjithë shqiptarët me këngëtarët si ti ❤️🇦🇱❤️❤️❤️🦅🦅🦅

 21. Gani Murati

  Gani Murati

  5 ditë më parë

  super këngë

 22. alida flus

  alida flus

  6 ditë më parë

  Faleminderit Arian per ket kenge🔴⚫☝

 23. Xhensila Xhesi

  Xhensila Xhesi

  7 ditë më parë

  Bbbb si mu be mishi,flm per dedikimin ne jemi nje kemi vuajtur sh...

 24. Donis Makolli

  Donis Makolli

  8 ditë më parë

  Mos e harroni qe edhe kukesi-hasi Jon tpjes e Dardanise

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/pIV_37BpdIS9o7I Allahu te bekoft je ma i miri ne trojet shqiptare kengetar, atdhetar, patriot, dhe besim ne ZOT Respekte nga Londra. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 25. BLC Redman

  BLC Redman

  8 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon, e rrespkt per kuksin e gjith trojet shqiptare 👏👏👏

 26. Jutbina Salihaj

  Jutbina Salihaj

  9 ditë më parë

  Super keng pz bravo 🇦🇱pershendetje nga 🇲🇫

  • alida flus

   alida flus

   6 ditë më parë

   Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

 27. Myzafer Xhepmeta

  Myzafer Xhepmeta

  9 ditë më parë

  Tè knoft zemra sa t’jet jeta, na nderon kombin dhe na ban me u ndje krenar qè jemi Shqiptar 👍🙏🇦🇱🌎🇦🇱

 28. Genti Cicolli

  Genti Cicolli

  9 ditë më parë

  Gold AG per zotin shume bukur , te lutem bej nje kenge per Permetin: Sa te kete hene e diell ne Permet do kete recel, Sa te dal dielli e hena per armiqte do kemi pena.

 29. Valentin Ceku

  Valentin Ceku

  9 ditë më parë

  Bravo te lumt goja

 30. kaninambreteri

  kaninambreteri

  9 ditë më parë

  Allall Arjan per keto fjale te embla dhe te bukura.

  • Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/bYWhmNaRZo3YZMg Super kenge! Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe jane, vecanerisht Kuksianet! 👏🏼❤️

 31. Adriani❤️

  Adriani❤️

  9 ditë më parë

  Kuksi-Dibra ✌️✌️Rrsp ✌️

  • - [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   - [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   Ditë më parë

   KUKSIANËT e vërtet❤🇦🇱 si nuk ju ngjau pak edvici respekt nga LLAPI i Zahir Pajazitit

 32. Bi Sis

  Bi Sis

  9 ditë më parë

  Krenare qe jam kuksiane

 33. gioyu comi

  gioyu comi

  9 ditë më parë

  Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱

 34. Bike Bike

  Bike Bike

  9 ditë më parë

  O te lumt goja se ti je pernime patriot i vetmi njeri je qe e shpreh si me fjal si me keng qe e do shiprin e kosoven sdon meni per shkavin e shkines te lumt e zoti shendetin ty dhe familjes tane respekt 👍

 35. alketa gjata

  alketa gjata

  10 ditë më parë

  Ah te kêndofte zemra o Gold Ag 👏👏

  • Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/bYWhmNaRZo3YZMg Çdo këngë me motive atdhetare ! Bravo të qoftë Arjan. Krenohemi gjithë shqiptarët me këngëtarët si ti ❤️🇦🇱❤️❤️❤️🦅🦅🦅

 36. Alpujero Andalusian

  Alpujero Andalusian

  10 ditë më parë

  Bravo BRO 💞 Mahsus SELLAM from SANDŽAK 🤝❤🤝🏿 🇵🇸💞 🇲🇪🇧🇦🇦🇱🇽🇰🇲🇰🇸🇮🇭🇷 NICE videospot and your song 🤝🏻

 37. Sh Gj

  Sh Gj

  10 ditë më parë

  Hallall Gold Ag👏👏🇦🇱🇽🇰

  • [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/bYWhmNaRZo3YZMg bravo Arian e meritonim ne kuksjant nje kenge nga ti .. bravoo te qofte

  • gioyu comi

   gioyu comi

   9 ditë më parë

   Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱

 38. Mario Lila

  Mario Lila

  10 ditë më parë

  Eshte i vetmi qe kendon kenge me shume kuptim,,,bravo AG te kendoft zemra

  • Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/roinqcmHeYDEa7Y Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

  • Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/moqkl62mqKrUZK4 Si tan her Arian ben vertet kang njana me e mir se tjetra rresper mbreti i muzikes 👑👌👏👏🌟🌟🌟🌟

 39. neo ullorja

  neo ullorja

  10 ditë më parë

  Shum mir ban qe kendon per veriun,por mos harro se lufta do mend dhe kalem.dhe keto i gjen ne Shqipni te mesme dhe jug.kur nuk shkru lapsi jugut shkru pushka veriut.kur nuk shtie pushka veriut,shtie mendja e zgjuar e Elbansalliut.

 40. yuoop noke

  yuoop noke

  10 ditë më parë

  Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

 41. Merita Ajdini

  Merita Ajdini

  10 ditë më parë

  Te lumt Gold AG 👍 jem falenderus per te ghith ata qe na ndihmuan ne kohen ma te vshtir🙏 Veqanërisht falenderoj familjen e Brahim Agjamit nga fshati Shtiqen qe na kan ndihmu ne at koh lufte 😢😢 nuk ua harrojm kurr mikpritjen e tyre..I uroj nga zemra Zoti i rujt e ju sjllet te gjitha te mirat ne familjen e tyre🙏🙏🙏🌹😍

 42. alketa kacani

  alketa kacani

  11 ditë më parë

  Super kenge, 🇦🇱🇽🇰

 43. Aferdita Merovci

  Aferdita Merovci

  11 ditë më parë

  🌟💎

  • Joyce F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   Joyce F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   14 orë më parë

   Kete kenge per Kukesin kur e degjojm Ballist Morinen s’ben ta harrojm 🇦🇱♥️

 44. mikea hiooi

  mikea hiooi

  11 ditë më parë

  Luma e kuqe me dy allti nje per Kosov e nje per Shqiperi Bravo Gold Ag

  • Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   Çdo këngë me motive atdhetare ! Bravo të qoftë Arjan. Krenohemi gjithë shqiptarët me këngëtarët si ti ❤️🇦🇱❤️❤️❤️🦅🦅🦅

  • yuoop noke

   yuoop noke

   10 ditë më parë

   Te lumt goja je i mrekullushem . E meriton kukesi nje keng si kjo 🙏🙏🙏🙏

 45. Astrit Ruci

  Astrit Ruci

  11 ditë më parë

  Zoti te rujt o kengetar i madh. Je i vetmi qe kendon per cdo troje te Shqiptaris. Je njish Rrofte Shqiperia etnike

  • [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   Super kenge! Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe jane, vecanerisht Kuksianet! 👏🏼❤️

 46. Eduart Kurti

  Eduart Kurti

  11 ditë më parë

  Hello Gold AG je shum i madh bravo bravo👍👍

 47. Valentina Baloshi

  Valentina Baloshi

  11 ditë më parë

  T lumt goja 🌟🌟

  • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   10 ditë më parë

   Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

 48. Olti Gjana

  Olti Gjana

  11 ditë më parë

  Per kuksianet mikpritja bujaria e shume te tjera jane pjese e tradites dhe inshallah ta ruajme brez pas brezi. Faleminderit duke vazhduar nga GOLD AG qe beri kengen dhe per te gjithe ju komentuesit per komentet e bukura per kuksianet - nga nje kuksian

  • [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   11 ditë më parë

   Kukesi eshte nje qytet qe gjithmon i ka mbajtur dyert hapur per vellezrit tane Kosëvarë

 49. andrea marcu

  andrea marcu

  11 ditë më parë

  Bravo Arjan Kuksjanet e Meritojn rrespektin, jo me kot Fan Noli figura me e madhe shqiptare i ka ngritur ne Pjedestal Kuksianet me vargjet qe i ka kushtuar krahinave shqiptare,Ndonese vet jam Tironas 24 karatesh mbetem i patundur ne mendimin tim se Kuksjanet mbeten njerezit me Fisnik ne trojet tona Shqiptare

  • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   10 ditë më parë

   Si tan her Arian ben vertet kang njana me e mir se tjetra rresper mbreti i muzikes 👑👌👏👏🌟🌟🌟🌟

 50. Edmonda Bargjo

  Edmonda Bargjo

  11 ditë më parë

  Bravooo💪🏻🤩🤲🏻

  • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   10 ditë më parë

   Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱🙏🏻🙏🏻

 51. bilinas mini

  bilinas mini

  12 ditë më parë

  Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱

 52. Elsa Aliaj

  Elsa Aliaj

  12 ditë më parë

  Jam krenare qe jam kuksiane 🤲😇

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   10 ditë më parë

   I vetmi kengetar qe i kendoi KUKSIT ne lidhje me luften e kosoves!!Tregoj per mikpritjen,besen,traditen,bujarine dhe zemergjeresine e KUKSIANEVE!!Tjeret le te kendojne balada dashurie

 53. Bujar Iljazi

  Bujar Iljazi

  12 ditë më parë

  Komandant konçuli gorilla

  • [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   Falimderit se me emozjonojn gjithnom❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Nje preshendetje nga LEZHA POR JETOJ NE ITALIA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 54. ilmi shehu

  ilmi shehu

  12 ditë më parë

  🇦🇱🤝💪🇦🇱

 55. Elvira E.A.T

  Elvira E.A.T

  12 ditë më parë

  Mos harro Lezhen se ne jena MIKPRITES ME SHPIRT E ZEMER 🇦🇱🦅👑

 56. sabri cena

  sabri cena

  12 ditë më parë

  Te lumte goja o artist o trim o atdhetar.

 57. Stabere Halili

  Stabere Halili

  12 ditë më parë

  Te lumt goja je i mrekullushem . E meriton kukesi nje keng si kjo 🙏🙏🙏🙏

 58. Shqipe Zeqiri

  Shqipe Zeqiri

  12 ditë më parë

  Qetu dihen wievs really qe jan pa i ble po ku ka.ma.tmir sw gold e ata pp.i bajn 4.milion.per 1 dit

 59. sadet halilaj

  sadet halilaj

  13 ditë më parë

  TU RRIT NERA PER KETE KENGE QE I BERE KUKESIT TONE! RESPEKT PA FUND PER TY🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 60. Bedrana Cengu

  Bedrana Cengu

  13 ditë më parë

  Kukesi eshte nje qytet qe gjithmon i ka mbajtur dyert hapur per vellezrit tane Kosëvarë

 61. Ali Murati

  Ali Murati

  13 ditë më parë

  🇦🇱❤️🔥

 62. ema onuzi

  ema onuzi

  13 ditë më parë

  👍👍🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤

  • Rita 25 y.o - check my vidéó

   Rita 25 y.o - check my vidéó

   10 ditë më parë

   Bravo Goldi,respekt per ju, per Shqipetaret kudo qe jane e veqanerisht respekt i pafund per Kukesin e Kuksjanet..

 63. Albion Allaraj

  Albion Allaraj

  13 ditë më parë

  Muzik me emir ne bote

  • Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   уважение към албанския народ. Адем Джашари е легенда. 🇦🇱🤝🇧🇬

 64. mic mic

  mic mic

  13 ditë më parë

  TROPOJANT, DUHET TE KENE TE DREJTEN E VOTES NE KOSOVE, ATA E MERITOJN KET. 4EWER OF LOVE Tropoja Kosova

  • Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   Si tan her Arian ben vertet kang njana me e mir se tjetra rresper mbreti i muzikes 👑👌👏👏🌟🌟🌟🌟

 65. Lavdim Behrami

  Lavdim Behrami

  13 ditë më parë

  Ne jemi si Vlla e Moter Kosov dhe Shqipria As njeher nuk duhet mu perqa dhe as njeher nuk mundemi me jau kthy sidomos kuksjanve mos te bim pre e politikes as njeher se vetem per vete dhe per karrik ikan mend ne kry. Respek kosov dhe shqipri

 66. Gazmend Havziu

  Gazmend Havziu

  13 ditë më parë

  Je bare si afrim mucici more….futja ashtu si din ose futja si mentor kurtishi….se je as andej as knej…

  • Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   10 ditë më parë

   I vetmi kengetar qe i kendoi KUKSIT ne lidhje me luften e kosoves!!Tregoj per mikpritjen,besen,traditen,bujarine dhe zemergjeresine e KUKSIANEVE!!Tjeret le te kendojne balada dashurie

 67. Bashkim Veseli

  Bashkim Veseli

  13 ditë më parë

  O nuk ka si kombi jon shqiptar , e kemi nē gen ne te gjith mikpritjen , jemi të vetmit kombë qe jetojm ne mërgim e mendjen e shpirtin e kemi në vendlindje por per fat të keq na murën neë qafë politikanët e koruptum që nuk bajn asë nje gjë tē mir për shqiprit tona

  • [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   je me te vertete ...Gold .. bravo shqipe vazhdo Kendo per trojet tona 🇦🇱🇽🇰🇦🇱 shqiptare

 68. Eri Eri

  Eri Eri

  13 ditë më parë

  Kukesi gjithmon Ka pasur trima edhe mikrpritje per te gjith 🇦🇱

 69. Valmira Voka

  Valmira Voka

  13 ditë më parë

  Respekte Gold AG!🙏😍😘👑

 70. Arjan Allaraj

  Arjan Allaraj

  13 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmone ashtu si I ke kenduar Kuksit dhe Kuksianëve ! Dera dhe bujaria kuksiane do jete e hapur gjithmone per vellezer e motra shqiptare !! 🇦🇱🇽🇰🇬🇧

  • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   10 ditë më parë

   Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱🙏🏻🙏🏻

 71. Isme Cenaj

  Isme Cenaj

  13 ditë më parë

  👌👌👌👌👌🙏

 72. Lindiar

  Lindiar

  13 ditë më parë

  Rsp per gjith shqipet big Kukesi ktu

 73. Lindiar

  Lindiar

  13 ditë më parë

  Rsp per gjith shqipet big Kukesi ktu

  • [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   10 ditë më parë

   уважение към албанския народ. Адем Джашари е легенда. 🇦🇱🤝🇧🇬

 74. Lindiar

  Lindiar

  13 ditë më parë

  Rsp per gjith shqipet big Kukesi ktu

  • Rita 25 y.o - check my vidéó

   Rita 25 y.o - check my vidéó

   10 ditë më parë

   Çdo këngë me motive atdhetare ! Bravo të qoftë Arjan. Krenohemi gjithë shqiptarët me këngëtarët si ti ❤️🇦🇱❤️❤️❤️🦅🦅🦅

 75. WALLTER P38 ALB

  WALLTER P38 ALB

  13 ditë më parë

  U vertetua dhe si shume here tjera qe zemra e Shqiperise ka qene dhe eshte Kosova, edhe nje here u vertetua thenia e rilindasve tone se pa Kosove e Cameri nuk ka Shqiperi.

 76. Aloe Vera

  Aloe Vera

  13 ditë më parë

  Sa kenge e bukur

 77. Aloe Vera

  Aloe Vera

  13 ditë më parë

  😘😘

 78. vasw katseli

  vasw katseli

  13 ditë më parë

  Te lumte goja

 79. Ps Vs

  Ps Vs

  13 ditë më parë

  RROFT KUKSI VENDLINDJA DHE FEMIJRIA IME

 80. Hekuran Bresa

  Hekuran Bresa

  13 ditë më parë

  Bravo Gold te kendofte zemra gjithmon ishalla. E kam pritur shum kohe nje kenge si kjo ma plotesove deshiren

  • Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   10 ditë më parë

   Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱🙏🏻🙏🏻

 81. Fiore Neza

  Fiore Neza

  14 ditë më parë

  Të kendofte zemra gjithmonë AG

  • Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   10 ditë më parë

   Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

 82. aola wili

  aola wili

  14 ditë më parë

  Luma e kuqe me dy allti nje per Kosov e nje per Shqiperi Bravo Gold Ag

 83. matt gruda

  matt gruda

  14 ditë më parë

  Gold AG duhet te nderohet nga bashkia e Kukesit me titullin qytetar nderi.Ky e ka respektuar Kukesin . Jo vetem qe ka bere kengen per Kukesin por edhe e ka vizituar Kukesin disa here.E pse duhet te bejme qytetar nderi Bexhet Pacollin, Ilir Meten, Veton Surroin? Cfare kan bere keta per Kukesin?Asgje fare

  • Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/moqkl62mqKrUZK4 Allahu te bekoft je ma i miri ne trojet shqiptare kengetar, atdhetar, patriot, dhe besim ne ZOT Respekte nga Londra. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 84. Graystones of Tankerton

  Graystones of Tankerton

  14 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤👏👏

  • Christina 19 y.o - check my vidéó

   Christina 19 y.o - check my vidéó

   Ditë më parë

   alpast.info/one/video/eoGEmbaoaWzenNQ Luma e kuqe me dy allti nje per Kosov e nje per Shqiperi Bravo Gold Ag

 85. Bisha Kuksit

  Bisha Kuksit

  14 ditë më parë

  💙💙💙👏💙💙

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/bYWhmNaRZo3YZMg Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱🙏🏻🙏🏻

  • Bisha Kuksit

   Bisha Kuksit

   13 ditë më parë

   @aola wili trujt zoti💙💙

  • aola wili

   aola wili

   14 ditë më parë

   Kuksjant. E kan. Zemren. E madhe.

 86. Anita Ahmetaj

  Anita Ahmetaj

  14 ditë më parë

  Bravo Gold AG.Je i vetmi si ke bo nji kang kaq te bukur per Kukesin.Per patriotizmin e bujarine kuksiane.Kete e bon vec nji patriot i vertete sic je ti.Te lumte djali i shqiptarise

  • Sharon 20 y.o - check my vidéó

   Sharon 20 y.o - check my vidéó

   Ditë më parë

   alpast.info/one/video/eoGEmbaoaWzenNQ Kete kenge per Kukesin kur e degjojm Ballist Morinen s’ben ta harrojm 🇦🇱♥️

 87. EGLANTIN MUJA

  EGLANTIN MUJA

  14 ditë më parë

  Bravo njish je

  • 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 РR0FILЕ

   🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 РR0FILЕ

   23 orë më parë

   Kamos na ka çu jeta ama KUKSIAN un mbeta!❤️Zemra mal🇦🇱🦅

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   13 ditë më parë

   Si tan her Arian ben vertet kang njana me e mir se tjetra rresper mbreti i muzikes 👑👌👏👏🌟🌟🌟🌟

 88. Zhani Nelaj

  Zhani Nelaj

  14 ditë më parë

  Te lumt goja per kengen dhe video klipin me natyren e bukur te kuksit

  • Rita 25 y.o - check my vidéó

   Rita 25 y.o - check my vidéó

   Ditë më parë

   alpast.info/one/video/bYWhmNaRZo3YZMg Faleminderit qytetareve te Kuksit per mbrotjen qe na keni bër ne kohet me te veshtira ❤️🇽🇰👐🇦🇱

  • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   13 ditë më parë

   Bravo Goldi,respekt per ju, per Shqipetaret kudo qe jane e veqanerisht respekt i pafund per Kukesin e Kuksjanet..

 89. Shahir Qerimi

  Shahir Qerimi

  14 ditë më parë

  Krenar per Kukesin 🇦🇱🇦🇱🇬🇧💪💪

  • Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   14 ditë më parë

   уважение към албанския народ. Адем Джашари е легенда. 🇦🇱🤝🇧🇬

 90. Servis Shop

  Servis Shop

  14 ditë më parë

  o te lumte goja o locke po na teceth trupin me keta vargje te kendofte zemra gjith jeten jam kuksjane

  • Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   Mia - Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 18+🅥

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/roinqcmHeYDEa7Y Bravo , kenge e qellume Gold, Kukesiant jane burra ma tfort dhe me besnik qe e ka Shqiptaria, Shume mikpritje kan bere Kukesiant per vellezerit Kosovare

  • Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   13 ditë më parë

   pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir ❤❤❤❤

 91. H4RRY TH3 G4M3R

  H4RRY TH3 G4M3R

  14 ditë më parë

  E PSE KUKSI PO E BERATI JO? VEMENDJE JO BERAT THAQI AKA AKILGAMES21 (PRESIDENTI )

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   13 ditë më parë

   bravo Arian e meritonim ne kuksjant nje kenge nga ti .. bravoo te qofte

 92. Gazmend Statovci

  Gazmend Statovci

  14 ditë më parë

  Tekst shum me vend. Respekt

  • Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   Sherri T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

   10 ditë më parë

   Rrespekte edhe nga Jugu i Shqiperis Korça rroft Shqiperia Dardania🇦🇱

 93. Isa Hoti

  Isa Hoti

  14 ditë më parë

  Kuksi e ka shkrujt ne histori burrerin . I ka hije kenga . Nuk e ka shite kurre shqiperin.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   [L A Y L A]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/eoGEmbaoaWzenNQ Kete kenge per Kukesin kur e degjojm Ballist Morinen s’ben ta harrojm 🇦🇱♥️

 94. arben shahu

  arben shahu

  14 ditë më parë

  Super kenge Faleminderit AG.Te lumte goja.respekt nga te gjithe KUKESJANET

  • Rita 25 y.o - check my vidéó

   Rita 25 y.o - check my vidéó

   10 ditë më parë

   Bravo , kenge e qellume Gold, Kukesiant jane burra ma tfort dhe me besnik qe e ka Shqiptaria, Shume mikpritje kan bere Kukesiant per vellezerit Kosovare

  • Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   14 ditë më parë

   pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir ❤❤❤❤

 95. Bexhet Gorenca

  Bexhet Gorenca

  14 ditë më parë

  respekte per te gjithe shqiperine nene e meriton jo vetem e nji zone por nga jugu dhe veriu jeni mikprites me buk e kripe e zemer hallall

  • Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   Ann-Go To My ChanneI! L!VE NOW

   2 ditë më parë

   alpast.info/one/video/bYWhmNaRZo3YZMg Allahu te bekoft je ma i miri ne trojet shqiptare kengetar, atdhetar, patriot, dhe besim ne ZOT Respekte nga Londra. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Rita 25 y.o - check my vidéó

   Rita 25 y.o - check my vidéó

   13 ditë më parë

   je me te vertete ...Gold .. bravo shqipe vazhdo Kendo per trojet tona 🇦🇱🇽🇰🇦🇱 shqiptare

 96. Bexhet Gorenca

  Bexhet Gorenca

  14 ditë më parë

  e meriton kukesi dhe e gjithe shqiperia per mikpritjen e vellezrive nga kosova jemi shqiptare nji gjuhe nji komb nji flamur

 97. Halil Sadiku

  Halil Sadiku

  14 ditë më parë

  Kuksjant. E kan. Zemren. E madhe.

  • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/aWliu5xfZ6mdgJE I vetmi kengetar qe i kendoi KUKSIT ne lidhje me luften e kosoves!!Tregoj per mikpritjen,besen,traditen,bujarine dhe zemergjeresine e KUKSIANEVE!!Tjeret le te kendojne balada dashurie

  • Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   14 ditë më parë

   Dera e shtëpisë ka qenë, është dhe do jetë e hapur për vëllezërit tanë, Rroftë Shqipëria e Madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 98. Wu Chang

  Wu Chang

  14 ditë më parë

  o Gold AG qite ni diss serbia 2

 99. Sabina Rexhmati

  Sabina Rexhmati

  14 ditë më parë

  👍👍

  • Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   Phoenix 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE

   14 ditë më parë

   pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir ❤❤❤❤

 100. Shpetim Disha

  Shpetim Disha

  14 ditë më parë

  Faleminderit o djali i arte i treva tona!

Faqja Tjeter