Gold AG - Plumbi

fanlink.to/Plumbi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Plumbi

Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Komente 

 1. Ari Bajramaj

  Ari Bajramaj

  2 ditë më parë

  Bravo Goldi.se me te vertet ishte trim Reshati🤮👍

 2. Elton Kanani

  Elton Kanani

  10 ditë më parë

  Të kendofte zemra o legjendë e vllait

 3. A Regular guy

  A Regular guy

  10 ditë më parë

  A pe shikon najkush komentet

 4. Kid Dynamite89

  Kid Dynamite89

  11 ditë më parë

  King je 👑

 5. Besim Cocaj

  Besim Cocaj

  17 ditë më parë

  Ani viq thot ik pi ti

 6. Charles Rulfs

  Charles Rulfs

  19 ditë më parë

  Gold behu nje kenge per palestina.

 7. Tahir Küser

  Tahir Küser

  19 ditë më parë

  Masallah Musica Balkani Kosovo Moj Turci Ponosne

 8. Muhamed Aliju

  Muhamed Aliju

  22 ditë më parë

  Kishe bo mir me knu nje keng per Albin Kurtin si shpetimtar i Kosovës nga hajnat . Po sdi ti je kengetar tani eki isuf Gervalla po etj. Etj. Po suksese .

 9. krisald bobo

  krisald bobo

  24 ditë më parë

  jemi Krenar me ty 👍🏼

 10. Dan Talent Scout

  Dan Talent Scout

  27 ditë më parë

  You really have the talent and skills.

 11. Remzi Hasa

  Remzi Hasa

  29 ditë më parë

  Gjigand je rrespekte

 12. Rina Kola

  Rina Kola

  29 ditë më parë

  8

 13. Arben Memaj

  Arben Memaj

  Muaj më parë

  🇦🇱❤❤❤❤

 14. Arben Memaj

  Arben Memaj

  Muaj më parë

  🇦🇱💪💪💪

 15. Lindi Fejzullahu

  Lindi Fejzullahu

  Muaj më parë

  🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪

 16. Adriatik Goxhaj

  Adriatik Goxhaj

  Muaj më parë

  Vetem Serbet i bej dislike kengeve te Gold💛😉

 17. Granit Shala

  Granit Shala

  Muaj më parë

  Respekte nga kleqka

 18. Anita Koldashi

  Anita Koldashi

  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 19. Sali Arifi

  Sali Arifi

  Muaj më parë

  Ma i madhi ne vend ka emer: Gold Ag 👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 20. Rukie Bllaca

  Rukie Bllaca

  Muaj më parë

  Brravo gold

 21. Eliot Hoti

  Eliot Hoti

  Muaj më parë

  Suksese🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱😃😃

 22. seiom jvony

  seiom jvony

  Muaj më parë

  Zemra te kendoft gjithmon, e Lavdi ju qoft te gjith Luftetarve te Kosoves qe dhan jeten per Liri 🇦🇱🇦🇱

 23. bletavera Beta

  bletavera Beta

  Muaj më parë

  🇦🇱🇽🇰

 24. Hal Cah

  Hal Cah

  Muaj më parë

  Kete kenge e ke kenduar me gjith zemer une e kuptoj q0e be klas te pare kenga pare pqe e degjova ishte liridona tek makina e babit te shoqes

 25. Ãñğřý Ğìřļ

  Ãñğřý Ğìřļ

  Muaj më parë

  Vjen si plumbi ne kto male Nuk ka force o qe e ndal ❤💣 Respekte pa fund nga Shqiperia vetem shendet dhe suksese te uroj 🤗🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🤗

  • seiom jvony

   seiom jvony

   Muaj më parë

   Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin

 26. doire aintu

  doire aintu

  Muaj më parë

  Allahu te rujt 🤲suksese o 💫💎🇽🇰

  • i pa fat

   i pa fat

   Muaj më parë

   Prsh bukuroshe

 27. doliio volay

  doliio volay

  Muaj më parë

  Tknoft zemra je ma imiri❤️🇽🇰🇦🇱🇺🇸❤️

 28. Nein Nicht

  Nein Nicht

  Muaj më parë

  Gjuja Albinit e thuj : Ruju mir mos luj/njollos Gjakun e derdhun - se heren tjeter t’vjen ma shpejt …. !

 29. Kamberi Hisnije

  Kamberi Hisnije

  Muaj më parë

  Respekt o hero i gjalle ardian preshevari te lumte 👌👍

 30. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥

  • doire aintu

   doire aintu

   Muaj më parë

   😍😍😍🇲🇦

 31. sufjan maksuti

  sufjan maksuti

  Muaj më parë

  shume te mir e kishe qit ku e qite

  • doliio volay

   doliio volay

   Muaj më parë

   😍😍😍🇲🇦

 32. Noku Toromani

  Noku Toromani

  Muaj më parë

  Bravo respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰💪💪💪💪

 33. Mujzin Demiri

  Mujzin Demiri

  Muaj më parë

  Te lumt te knoft zemra hallall te qoft

 34. Luli Xhimi

  Luli Xhimi

  Muaj më parë

  respekte gold nga kumanova jam fans yt çdo këng e jotja më pëlqen

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   Muaj më parë

   Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

 35. Duk Goraj

  Duk Goraj

  Muaj më parë

  TË KËNDOFT ZEMRA ⭐⭐⭐⭐⭐ 🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 36. abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  Cdo kengetar ka vleren e tij. Gold AG do mbahet mend per kenget patriotike mbas 1990.Respekt

 37. Besnik Hoti

  Besnik Hoti

  Muaj më parë

  Të knoft zemra or trim se na knaqe veq vazhdo kshtu 👏👏

 38. Asidor Kurti

  Asidor Kurti

  Muaj më parë

  Trujt zoti je burr i vertet . Sa ma lart ishalla o zot🙏🙏 , respekte per ty ☝️🙌❤❤

 39. Krasniqi Ali

  Krasniqi Ali

  Muaj më parë

  Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin

 40. Dashurije Kryeziu

  Dashurije Kryeziu

  Muaj më parë

  ❤🤲

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Muaj më parë

   nice videosI’m living for this video!!!!

 41. Tërnoci Madh

  Tërnoci Madh

  Muaj më parë

  RRespekt nga Lugina Preshevës. Jemi njo Kombi don Bashkim. Kuq e Zi skena ngjyra tjera 🇦🇱♥️

 42. aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  Bravo respect

 43. SYLA USA

  SYLA USA

  Muaj më parë

  PO PO KURKUSH NUK PO DYSHON NE LUFTEN E TRIMAVE TE USHTRIS UQKS .PO QFAR U BA MA LUFTE THAQI ISA RAMUSHI KADRIJA LIMAJ SHKELEL ME DY KAMT NE GJAKUN E TRIMAVE VODHEN SHITEN TRADHTUN EDHE SLAN GJA PA BA DREI SA E GJUJTEN KOSOVEN EDHE POPULLIN E KOSOVES NE DY GUJT .HARAM JU KOFT QDO CENT QE E KAN MARR PA E MERITU .

 44. أمازيغية أمازيغية

  أمازيغية أمازيغية

  Muaj më parë

  😍😍😍🇲🇦

 45. Trupja_Hoxha ARIMSEB

  Trupja_Hoxha ARIMSEB

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 46. Thomas Bruner

  Thomas Bruner

  Muaj më parë

  Bravo Goldi 😘😘😘

  • aola wili

   aola wili

   Muaj më parë

   Oo bbabb

 47. Mitrovica Shqipria

  Mitrovica Shqipria

  Muaj më parë

  Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

 48. T.B.A Albo

  T.B.A Albo

  Muaj më parë

  Pse nuk bon keng per ahmet krasniqi ? A:ska vler a

 49. Burim Rraqi

  Burim Rraqi

  Muaj më parë

  Dheu ju qoft i let Reshat e Zaim muqes dhe gjith deshmorve te kosoves lavdi.

 50. Rexhe Kolgeci

  Rexhe Kolgeci

  Muaj më parë

  Sa her t'morra n'shej asniher se huqa kur plumbi qet plumba aj asht RESHAT MUÇAJ

 51. Arton Hyseni

  Arton Hyseni

  Muaj më parë

  Kurr spo e dishe kush asht patriot pa e provue ,

 52. dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  nice videosI’m living for this video!!!!

 53. Sali Ajvazi

  Sali Ajvazi

  Muaj më parë

  hallall tkoft O gold ag bravo

 54. Martin Mar

  Martin Mar

  Muaj më parë

  👐👐❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 55. Shqipe Zeqiri

  Shqipe Zeqiri

  Muaj më parë

  Me i miri kengtar shqiptar

 56. Danissa S

  Danissa S

  Muaj më parë

  Shum respecte 🙏🏻 every song unforgettable👌🏻🤴🏻

 57. miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥

 58. Ron Bozhlani

  Ron Bozhlani

  Muaj më parë

  Te pershendes nga gjermania

 59. Ron Bozhlani

  Ron Bozhlani

  Muaj më parë

  Oo bbabb

 60. Loren Balaj

  Loren Balaj

  Muaj më parë

  Ban kang per doberdelanin🇦🇱🇦🇱

 61. Tv Zemrar

  Tv Zemrar

  Muaj më parë

  VJEN SI PLUMBI NE KTO MALE NUK KA FORC O QE E NDAL DJAL MAT MIR E KAN NANA AT KOSOVES JA KA FAL ❤❤❤❤❤❤❤

  • miko foin

   miko foin

   Muaj më parë

   fshese nuk dim te bejm vet,....vl

 62. ida Shanja

  ida Shanja

  Muaj më parë

  Urime kenge shume e bukur 🙏

 63. Arsen Elezi

  Arsen Elezi

  Muaj më parë

  Bravo Gold Ag për kënget supër qe nxjerr të pëshëndesim nga greqia . B

 64. Afrim Hasanmetaj

  Afrim Hasanmetaj

  Muaj më parë

  Bravo bac zemra tknoftt

 65. ema art

  ema art

  Muaj më parë

  Rrespekt vlla per ty lum nana qa ka rrit hallall un t zotit mahshalla

 66. danqi Luan

  danqi Luan

  Muaj më parë

  ZOTI TRUJT GOLD AG

 67. Arifaj Besnik

  Arifaj Besnik

  Muaj më parë

  Respekt per ty o I nderuar Arian

 68. Atdhe Kroni

  Atdhe Kroni

  Muaj më parë

  🇦🇱🇽🇰🥇

 69. Antonio Kaja

  Antonio Kaja

  Muaj më parë

  Per Shqipni e per kosov shpirtin jam gati ta jap 🇦🇱🙏🙏🙏🙏

 70. Getuar Krasniqi

  Getuar Krasniqi

  Muaj më parë

  Shumë këngë e mirë.Suksese Gold Ag.💛👍👍

 71. Lermo Elezi

  Lermo Elezi

  Muaj më parë

  Ta falt zoti shpirtin GOLD AG 😊❤

 72. Fidan Batusha

  Fidan Batusha

  Muaj më parë

  Respekt per qdo deshmor qe dha jeten per atëdhe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰💪 tlumt goja GOLD

 73. Gjakova 20

  Gjakova 20

  Muaj më parë

  ShuM kenge e bukur ju falem shum vllezer po sot kerkush nuk do me ni per ata qe na kan sjell sot lirin ka shum djem qe as emri si permendet po ishalla zoti ne xhehnet e ishalla na kan bo hallall 🙏🙏🙏🇦🇱🇽🇰🇨🇭

 74. Uresa Elshani

  Uresa Elshani

  Muaj më parë

  😍❤😘

 75. SHQYPTAR Albania

  SHQYPTAR Albania

  Muaj më parë

  oooo duhet te preparona ne degat e "SHKENCAVE", dhe te arsimohna ne krejte drejtimet, se kena ngel ma analfabetat dhe me te prapambeturit ne kontinentin europian......ka maru lufta o shoq, patjeter duhen rrespektuar "DESHMORET" por kur eshte teper esht teper,.....dite per dite me kenga patriotike, behet bajat edhe ajo pune, ....duhet mi rrespektu me vepra deshmoret duke preparur shtetin dhe popullin,.....dhe jo vec me kanga. Jemi ne shekullin 21, te tjerit ne fushen e shkencave jane shum perpara, ne asnje shkop fshese nuk dim te bejm vet,....vl

 76. Suad Iseni

  Suad Iseni

  Muaj më parë

  Golg AG hajt te lutem nje këngë per Bekim Berishen ABEJA

 77. Xhuljano Dauti

  Xhuljano Dauti

  Muaj më parë

  Ky eshte kengetar shembull...edhe jo kengetar qe nxjerrin vec femna..makima ene lek...Zoti t rujt Preshevali...Golg Ag..

 78. Meti Romantik

  Meti Romantik

  Muaj më parë

  Eu ta lumsha synin po bukur mi paske thur keto vargje për ket dëshmor 👏👌, edhe pse u mbushen plot 22 vjetë tash me 16 qershor 1999 kur u futem n-Deçan tuj këndu dites se çlirimit te Deçanit, kuuurr skom me harru qfar lumturije ishte se i këndonim lirisë me pushk nkrah rreshti drejt si qiri, komandant Abdyli na printe, po ku ka ma knaqsi si kja bre kurr jo edhe nëse gjith pasurin e Zvicres e kamë, nuk muj ta arrij at lumturi si atëherë sa i pata mbush 20 vjetë me 9.6.99. Kur u futem nçender te Deçanit ishin kon bo rresht ata civil robnim qe kishin mbet te ngujuar nëpër podrume, na këndonim këngë patriotike e ata na brohoritshin me duartrokitje e çanin me lotë nga gëzimi kur na shishin lulet e lirisë, ah jetë o jetë po mdoket si po i përjetoj prap ato emocione te përziera, ata robnim ka kishin drek bukë ndisa vende, na thojshin hajdi te na secili për veti kishin qef mej dhonë bukë çlirimtarit sa shumë ishim te untuar, na kishin përgadit motrat nënat tona me tana tmirat ne atë shkrum e hi, qfar shije buka gishtat dojsha mej honger nga urija, ani n-liri gjdo kafshatë buke është e ëmbël, kurr se harroj atë ditë te 16.06.1999,. Ah qjemi dal fare krejt, u prish dynjaja bablok na ka honger DREQI, Tuj thy komt njerzimi veq mas INTERESI. Lavdi dëshmorëve Me respekt luftari i lirisë ushtar i Gardes Kombëtare "Shkelzen Haradinaj" brig. 131 Jusuf Gërvalla, jam i sfiduar nga 4-5 prita te armikut, një shumë e rëndë n-Kufi te Trekëndëshi n-Bogiqe n-Bjeshken e mallkuar te Belegit me 24 maj 1999 aty mu vranë rreth meje shumë shokë bashkluftar te idealit, 15 mbeten te vrarë e 12 te plagosur rëndë, i migruari qe moti Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicër. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

 79. Xheline Mushniku

  Xheline Mushniku

  Muaj më parë

  A te lumt goja o bukurosh sa e dhimbeshme kojo konk per ato qe ran deshmor per Kosoven 🤲🤲🤲🤲😢😢😢😢🥺🥺🥺🥺❤❤🤴🤴

 80. Besnik Prenga

  Besnik Prenga

  Muaj më parë

  Te lumt goja dhe zemra.Respekte nga Gojani i Madh Mirditë

 81. Urka Jahi

  Urka Jahi

  Muaj më parë

  Respekt per kang po masi e permene gallushen aty edhe ni strof ka vy per xhavit sylaj

 82. Ensar Idrizi

  Ensar Idrizi

  Muaj më parë

  Rrespekt Gold per ket kang vec tkisha lut bone edhe nje kange tjeter si "History" pa fjale banale Tlumte vec vazhdo ❤

 83. altin tola

  altin tola

  Muaj më parë

  Bravo

 84. Ernoha Fusha

  Ernoha Fusha

  Muaj më parë

  E paske qa'💥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥

 85. Bjusilda Dibra

  Bjusilda Dibra

  Muaj më parë

  Te knoft zmr gjith jeten

 86. KleaAjanJon Bytyqi

  KleaAjanJon Bytyqi

  Muaj më parë

  ❤🇦🇱😘

 87. Kushtrim Rramani

  Kushtrim Rramani

  Muaj më parë

  Ahh bre arian...♥️♥️♥️♥️

 88. yutube 2021

  yutube 2021

  Muaj më parë

  Zemra tknoft o bossss kang patrijotike si Perher.. 🙏 🙏 🙏 Zoti trujt mor djal.. Je I papam 💙 Lum shpia we tka... Ishalla ishtu t bahet ai qingji Vogel kangtar si Baba I vet.. Zoti ta rujt 🙏 💖 💖 💖

 89. Selman Jusufi

  Selman Jusufi

  Muaj më parë

  Te kendofte zemra o vlla 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👍

 90. Xhevdet Qafleshi

  Xhevdet Qafleshi

  Muaj më parë

  Ti nuk di ndryshe te lumt AG

 91. Ballist

  Ballist

  Muaj më parë

  U Ç K ❤️

 92. Naim Logja

  Naim Logja

  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👑👑

 93. fatoss locco

  fatoss locco

  Muaj më parë

  SELAM NGA LIKOVA

 94. Ramize Jerliu

  Ramize Jerliu

  Muaj më parë

  Lum Nona qe te Ka bravo

 95. A Regular guy

  A Regular guy

  Muaj më parë

  Pse more nuk po mar asni like🤔🤔🤔🤔

 96. Shyhret 123

  Shyhret 123

  Muaj më parë

  Gold AG ❤👌👊💪😂🔥🔥🔥🇽🇰🇦🇱👏👏

 97. Gjeo Metri

  Gjeo Metri

  Muaj më parë

  të kem Patriot Këngëtar Rrespekt 👐🏿

 98. Marigona Ylli

  Marigona Ylli

  Muaj më parë

  🇦🇱👐🌷👸🌷👐🇦🇱🙋‍♀️🌏🤴⭐👌👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 99. Endi Hoxha

  Endi Hoxha

  Muaj më parë

  👑👑👑👑👑

 100. Artan Xhafa

  Artan Xhafa

  Muaj më parë

  Gold je ma i miri ne gjith trevat Shqipetare 👏🏻💪🏼🇦🇱rrespekt pa fund 🙏🏻

Faqja Tjeter