Gold AG - Sofra e nanës

Available On Spotify, ITunes, IMusic etc.
fanlink.to/SofraeNanes

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG - Sofra e nanës
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi


Teksti e muzika : Arian Agushi
Orkestrimi : Florent Boshnjaku
Video: MProduction

Komente 

 1. Zamira Oligeri

  Zamira Oligeri

  Ditë më parë

  Keng me shum kuptim si tana hert God je i pa zevensushem 🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 2. Gentiana Almeta

  Gentiana Almeta

  2 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭 me mungon atdheu jem e me mall cdo dite e kujtoj.tuj kerku lumturi ne kurbet zemra na u djeg e shpirti u rrejt se lumturin ma te madhe e gjen vetem ne ven tan afer njerzve .ktu jeta kenka rren e don i madhi zot nje dit kthehna e nuk vdesim larg shqipris.😥

 3. Armand Pasho

  Armand Pasho

  5 ditë më parë

  Vetem ne ne Mergim e dime se cpo heqim .

 4. Esmeralda Naraci

  Esmeralda Naraci

  5 ditë më parë

  O zot cfar teksti 😭ah medet per ne qe mbetem rrugeve te botes , 22 vite kan kalu

 5. Habib nuredini

  Habib nuredini

  6 ditë më parë

  Se kisha ndegju ma par rastsish duke ardh ne pushime ne kosove ne merdare e bleva 1 stik. Me kit muzik me lot deri ne prishtine

 6. EDEN3Tv TV

  EDEN3Tv TV

  8 ditë më parë

  Respekte per testet dhe kenget qe kendon ,shume te vecanta - Zoti u dhente shendet te gjithe nenave kudo qofshin dhe Ju qe kendoni per Ato 🇦🇱🇦🇱 ! Respekte Gold Ag !

 7. Ardian Dauti

  Ardian Dauti

  8 ditë më parë

  Jam nis me ardh oj nan dil pritem te dera ,e shtroje at sofer sikur herat tjera......❤❤❤❤😥😥😥😥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 8. Gerta Daja

  Gerta Daja

  11 ditë më parë

  😍👏👏

 9. Violeta Rozgari

  Violeta Rozgari

  16 ditë më parë

  Te verteta te gjitha fialet

 10. Ariel Leka

  Ariel Leka

  22 ditë më parë

  Zoti te ruajt se jena sheperda te gjith e jena largu prej njeri tjetrin

 11. Ferdi Fero

  Ferdi Fero

  22 ditë më parë

  Eshte nje Keng e kencme, bravo te koft

 12. Mirsad Iseni

  Mirsad Iseni

  26 ditë më parë

  Sa me qahet me ket keng 😢😢😢

 13. Pal Ndreca

  Pal Ndreca

  Muaj më parë

  I madhi zot te rujt sa fjal prekese! Ta bekofte zoti nanen qe te ka lind o Arjan! Zoti bekofte krejt nanat! Ishalla krejt kurbetqaret e nigjon dhe kthehen pran familjeve te tyre qe po digjen e pervelohen nga malli!

 14. Lele !

  Lele !

  Muaj më parë

  ❤️😞

 15. Aida Nuhiji

  Aida Nuhiji

  Muaj më parë

  👍👍👍👍👍

 16. Lon Pjetraj

  Lon Pjetraj

  Muaj më parë

  Tekoft zemra e ishalla zoti te Run se Boll mir epase knu 👏

 17. Rebeka becca

  Rebeka becca

  Muaj më parë

  😭😭 shpirti na plasi.

 18. Lize Deda

  Lize Deda

  Muaj më parë

  Me jete te gjate ooooo zote e paqe

 19. Lize Deda

  Lize Deda

  Muaj më parë

  Shume emuconeuse po shume e dhimshme per ne ty te kendofte zemraziti te rujte dhe familjen

 20. Lodi Hidri

  Lodi Hidri

  Muaj më parë

  👑💎

 21. Savjola Shehu

  Savjola Shehu

  Muaj më parë

  O zot ca kenge 😊😊😊🥺

 22. Vera Alimehmeti

  Vera Alimehmeti

  Muaj më parë

  une jete large nense di sa me mungo une shume large

 23. lenci hamolli

  lenci hamolli

  Muaj më parë

  Zemra t'e kendofte gjithe jeten, respekte pa fund 🇦🇱🇦🇱!

 24. Sanjie Etemi

  Sanjie Etemi

  Muaj më parë

  You're awesome 😭😭😭😭❤️❤️❤️🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 25. artan ismailaj

  artan ismailaj

  Muaj më parë

  O zoti te bekoft me Familien me keto keng te mira

 26. Fiqiri Elezi

  Fiqiri Elezi

  Muaj më parë

  Bravo per ket kenge te bukur

 27. Ganimete Veliu

  Ganimete Veliu

  Muaj më parë

  Så keng me plot kuptim sa malli na mer per KOSOVE more Allah

 28. Rexhibe Morina

  Rexhibe Morina

  2 muaj më parë

  Tegjith ata qe kan zemer ,edhe iu rrjedhin lot mallengjimi, nga sytee,per djemt e vajzat ,dhe familjet e tyre.Ishalla me ne te ardhmen derdhim nga syte lot gezimi.

 29. Dardanian King

  Dardanian King

  2 muaj më parë

  O Pasha tlumin Allah qdo her qaj Kur ta ndegjoj ket Muzik ai qe e don vendin e vet qan per ket Muzik se zori na ka shti me ik me lshu vendlinjen Veq mos me ja zgat doren kuj per ndim Allah ruje gjith Shqiptart qa punojm me ndjers e hakekat !

 30. Irma Strazimiri

  Irma Strazimiri

  2 muaj më parë

  Zoti te ruajt te lumt goja per kete kenge qe nuk qajn vetem syte por zemra zoti ju ndimofte te gjithve

 31. Vjollca Lahu

  Vjollca Lahu

  2 muaj më parë

  Arian Allahu te rujt Bravo Respekt shummmm shummmm per ty🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 32. Veisel Baxha

  Veisel Baxha

  2 muaj më parë

  LUAN je vllaçko

 33. Ramiz Gashi

  Ramiz Gashi

  2 muaj më parë

  Been

 34. Barbara Tomas

  Barbara Tomas

  2 muaj më parë

  😪😪😪😪😪😪

 35. Saranda Pepshi

  Saranda Pepshi

  2 muaj më parë

  Lumja aja nënë

 36. Teuta Berberi

  Teuta Berberi

  3 muaj më parë

  Bravo sh sh kenge e bukur e te gjitha flalet jane tamam flale qe dalin nga zemrat e nanave. Zoti i bashkofte banat me femijet e tyre.😘😘😘😘

 37. Gazmend Shabanaj

  Gazmend Shabanaj

  3 muaj më parë

  hallall gjirin e nenes . ........ 1 dhe si kush .... bravo nene ke rrit nje ivlad per bukuri ....... ta kesh me jete 👌👌👌👌☝zoti ta rujt

 38. Nafi Sejdiu

  Nafi Sejdiu

  3 muaj më parë

  Tlumt goldi je shum i veqant

 39. lirjana prolla

  lirjana prolla

  3 muaj më parë

  😥😥😥😥😥

 40. sava Berat

  sava Berat

  3 muaj më parë

  Shume kenge e bukur ! Bravo!

 41. Qerim Uruqi

  Qerim Uruqi

  3 muaj më parë

  po po shum e bukur bravo

 42. Afsch Ckyfvy

  Afsch Ckyfvy

  3 muaj më parë

  Edhe. Un kom nje Djal si goldi. Ku do zoti met. Shperbly. Te shprblen. Me fmij. Dukat.pasuri. Thojke. Baba ndjer. Esht. Fmija. I Hallallit.

 43. Duk Goraj

  Duk Goraj

  3 muaj më parë

  🇦🇱 🇬🇧 Pë rqafimi i Nanes ashtë Amelsina e Shpirtit 💞 🇬🇧🇦🇱.

 44. prinzessin lina

  prinzessin lina

  3 muaj më parë

  👍

 45. Selman Selmani

  Selman Selmani

  3 muaj më parë

  hahahahaha

 46. Vasiliki Plaka

  Vasiliki Plaka

  3 muaj më parë

  Je I Talentuar Complimenti..per Kenget e bukura qe jep Zemrave tona...per Nenat tona.. Per Femijet tan qe i kemi larg ne dhe te huaj🌏🌏...Zoti te Ruajt.. Rrespekt

 47. Vasiliki Plaka

  Vasiliki Plaka

  3 muaj më parë

  Shum Shum keng e bukur.. Ze i Embel.Ze me dhimbje per Nenen per Vendin... Mallkuar Qoft Kurbeti....o Zot.. Te Lumt Goja 🌟🇦🇱... Suksese e Shendet te Uroj... Uroj te Gjith ti keni Mir Nenat...me Shendet e ti Ruajt Zoti ...

 48. FATJONA Haradini

  FATJONA Haradini

  3 muaj më parë

  Suksese gold ag

 49. Gr1VU02 Kosovo

  Gr1VU02 Kosovo

  3 muaj më parë

  Kush o n'franc like qet koment. Ju rujt Zoti

 50. Redi Redi

  Redi Redi

  4 muaj më parë

  Ne ket ore po' e degjoi ora 1 i nates.Per NENE .Te lumt goja o shqipe,respekt e syt me lot.🙏🙏😢

 51. Vehibe Brace

  Vehibe Brace

  4 muaj më parë

  Hallall se shum e bukur na u ndame per se gjalli 🙏🤲

 52. Arsim Pllana

  Arsim Pllana

  4 muaj më parë

  4116

 53. Avni Bytyqi

  Avni Bytyqi

  4 muaj më parë

  i fort je

 54. Oresti Harabeli

  Oresti Harabeli

  4 muaj më parë

  Cunni iem obir siquber dechie

 55. Nisa

  Nisa

  4 muaj më parë

  Amin po sieke emrin

 56. Nisa

  Nisa

  4 muaj më parë

  10000000000

 57. Agim Spaho

  Agim Spaho

  4 muaj më parë

  Kjo eshte keng 💜💜👏👏

 58. Remzi Izairi

  Remzi Izairi

  4 muaj më parë

  Follemente sie bellissima

 59. Ariola Tokli

  Ariola Tokli

  4 muaj më parë

  Zemra lot po me piko nga kjo kenge! Lutem me shpirt qe cdo mergimtari, tja mundesoje zoti takimin me nane e babe! Dhe atyre qe sju jetojne, tju kthen ne mburoje dhe force shpirti.🙏😭

 60. Ermira Laska

  Ermira Laska

  4 muaj më parë

  Zemra te kendofte tan jeten

 61. Klodiana Sula

  Klodiana Sula

  4 muaj më parë

  Sa fjale te dhimbshe dhe me vend 😢❤️

  • Etmond Koleci

   Etmond Koleci

   2 muaj më parë

   Bravo super keng👍👍

 62. Joli Patria

  Joli Patria

  5 muaj më parë

  Nena dhe babai jane mrekullia me e madhe ne bot

 63. Joli Patria

  Joli Patria

  5 muaj më parë

  Ti je kengetari me i mir

 64. erl erl

  erl erl

  5 muaj më parë

  Te Lumt Gold 😥😥😥😥🙋‍♀️

 65. green was not found

  green was not found

  5 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💓🇦🇱

 66. Savvas Muraci

  Savvas Muraci

  5 muaj më parë

  Je me i miri 👏🙏🙏🙏

 67. Sefketa Alidemi

  Sefketa Alidemi

  5 muaj më parë

  Ahh gurbet gurbet edita shkupi

 68. JONI Paja #ALBANIA

  JONI Paja #ALBANIA

  5 muaj më parë

  Pershendetje nga Franca 🇨🇵 ...Na ke prek kto fjal Gold ag 👍😔

 69. Shqipe kuq e zi

  Shqipe kuq e zi

  5 muaj më parë

  Golden Ag. Eshte nje shprehje. Sa gjurm kembe nderrofsh aq shum rrofsh. Zoti te ruajt. Se me ket keng me ke ber te qaj😢😢😢 cdo mgjes nga malli per familjen time qe i kam ne Shqiperi. Zoti i ruajt te gjith prindrit tan qe presin te dera qe nje dit tju shkojm e te mbledhemi te gjith ne sofer sikur hera tjera. 😢😢😢❤😇

 70. Lorenza Lama

  Lorenza Lama

  5 muaj më parë

  Na mallengjove me kete kenge Gold zoti trujt ty me gjithe familje kange e papame

 71. Aferdita Ahmeti

  Aferdita Ahmeti

  5 muaj më parë

  Shum te bukura iki bo kenget

 72. Podujeva Podujeva

  Podujeva Podujeva

  5 muaj më parë

  Bravo bravo gold

 73. ar ujkaj

  ar ujkaj

  5 muaj më parë

  Mezi po pres të shkoj në Shqipëri...gati dy vite larg familjes 🥺😢🇦🇱♥️🙏🏻

 74. Zyrafete Mustafa

  Zyrafete Mustafa

  5 muaj më parë

  Fhfh

 75. Zarife Krasniqi

  Zarife Krasniqi

  5 muaj më parë

  Eh gurbet

 76. albert skhalla

  albert skhalla

  5 muaj më parë

  Patriot e djale me tradita pac jeten e gjate se je insan me taban Allahu te ruajte .keto vargje po me cajne zemreen e po qaj me denese

 77. Fioralba Profi

  Fioralba Profi

  5 muaj më parë

  ...jena shqiptar...i them dhe unë gocës time përher🥺

 78. AutochThonous

  AutochThonous

  5 muaj më parë

  Hallall t'qoft 🤝♥️🇦🇱

 79. Ari Ana

  Ari Ana

  5 muaj më parë

  Hahahaha

 80. Rexi

  Rexi

  5 muaj më parë

  Te lumet je 1-sh

 81. Garfield Restaurant

  Garfield Restaurant

  5 muaj më parë

  Drama e kurbetit,zor se do shuhet.

 82. Hazard Hazard

  Hazard Hazard

  5 muaj më parë

  😓😓qe 7vjet

 83. Resi Metalia

  Resi Metalia

  5 muaj më parë

  ti mor djal sa bukur e ke kendu te kendofte zemra keto fjale jane te verteta nuk po gjej me fjale te shkruaj i ke then ti te gjitha me ket kenge

 84. Lirime Ajdari

  Lirime Ajdari

  5 muaj më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 85. Florian Shanaj

  Florian Shanaj

  5 muaj më parë

  Kenga me bukur qe kam degju ne ALpast nga ky kengetar

 86. Valbon Shala

  Valbon Shala

  5 muaj më parë

  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺🐕🐕🐕👑👑😄😄😄😄

 87. Valbon Shala

  Valbon Shala

  5 muaj më parë

  Sa mir çekio muzika

 88. johny johny

  johny johny

  5 muaj më parë

  keta 486 persona qe kan ba dis like kesaj kange a jan normal...!?

 89. Scorpion Bex

  Scorpion Bex

  6 muaj më parë

  Oo boss! Bravo veq vazdoh se na knaqe 🙏🏻👍🏻

 90. Anastas Kule

  Anastas Kule

  6 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤❤❤❤❤❤

 91. Remington

  Remington

  6 muaj më parë

  Sa herë që bie ne gjunjë lutem për popullin Shqiptar kudo qofshin edhe pa dallim feje Zoti ju ruajt populli im i dashur e di që ne gurbetqaret jemi të humbur por dashtë Zoti na jep durim.

 92. Ha H

  Ha H

  6 muaj më parë

  Na eshte ber 💔 cope per familjaret tone e per vendlindjen , o zot kur do vije ajo dite te bashkohem e tjua degjoj aromen bab e nane , o zot vetem na i ruj prinderit na i largo te keqijat o zoti im se na ndau kurbeti per se gjalli 😭

 93. xhyzela xhyzela

  xhyzela xhyzela

  6 muaj më parë

  Bravo super kenge te uroj shume e shume sujsese

 94. prinzessin lina

  prinzessin lina

  6 muaj më parë

  👍

 95. Marjana Bregu

  Marjana Bregu

  6 muaj më parë

  Ty te knoft zemra nje keng e mrekullueshem perdit e degjojm .pershendetje ju rujt zoti respekt nga Barcelona. Sukseeee

 96. Ibadete Maloku

  Ibadete Maloku

  6 muaj më parë

  ♥️♥️

 97. Klein Dominique

  Klein Dominique

  6 muaj më parë

  je t'aime krenar arapaj

 98. Glenad Adëri

  Glenad Adëri

  6 muaj më parë

  Ora 3 e nates lotet rreke

 99. Zylfije Jusufi

  Zylfije Jusufi

  6 muaj më parë

  Kendofsh gjithmon Gold AG sa keng e bukur malli mka mar kosov du meta ni eren her po epres dimrin her po e pres veren jam nis me ardh nane dil pritum te dera e shtroe atsofer sikur hera.Tjera respect for you🙌🙌🙏🇺🇸🇺🇸

 100. Leonora Berhani

  Leonora Berhani

  6 muaj më parë

  Shume kenge emocionuese 😥😥

Faqja Tjeter