GJESTI - U HALITE

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY \u0026 IDEA - Gzim Blakaj
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
gjestt

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Komente 

 1. Nexhi Dunisha

  Nexhi Dunisha

  16 orë më parë

  Super👍shum prekse dhe kuptim ka kenga te prek ne tela😊

 2. Gentrit Stolliqi

  Gentrit Stolliqi

  Ditë më parë

  Jo e mir

 3. Melehat Gjureci

  Melehat Gjureci

  Ditë më parë

  Super

 4. Valon Neziraj

  Valon Neziraj

  Ditë më parë

  King eshte ky .

 5. Dardan Omer

  Dardan Omer

  Ditë më parë

  Te lumte gjest shum mire kendon😍❤

 6. Silira Shaqiri

  Silira Shaqiri

  2 ditë më parë

  Dhefshi😂

 7. Luti Guri

  Luti Guri

  2 ditë më parë

  Super gjesi je i papar

 8. Petrit Sokoli

  Petrit Sokoli

  2 ditë më parë

  😭😭😭😭

 9. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  2 ditë më parë

  🎼🎵🎶👏

 10. Arjesa Mataj

  Arjesa Mataj

  3 ditë më parë

  Kjo ejemja eprfrura dhmplqen shum Love love 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 11. Ela Gjidia

  Ela Gjidia

  3 ditë më parë

  Kjo kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher bravo gjesti

 12. Arbenita AM

  Arbenita AM

  4 ditë më parë

  Shumee e miree👌🥰🥰

 13. Fatos Xhani

  Fatos Xhani

  4 ditë më parë

  Super 🙏

 14. Linda Qarri

  Linda Qarri

  4 ditë më parë

  of oj for me

 15. Eljona Gashi

  Eljona Gashi

  4 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡

 16. ilire sherifi

  ilire sherifi

  4 ditë më parë

  Brravo 💔😂😂

 17. D O R E N T I N A

  D O R E N T I N A

  5 ditë më parë

  O ky osht talent ejj

 18. Giuseppe De grandis

  Giuseppe De grandis

  5 ditë më parë

  Elda zemer..... miss you

 19. Ardit Islami

  Ardit Islami

  5 ditë më parë

  Kujna i pelqen konga i hift sorra nboth

 20. Gazment Brahimllari

  Gazment Brahimllari

  6 ditë më parë

  Kjo kenge me pelqen shume😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐

 21. Nida Dullaj

  Nida Dullaj

  6 ditë më parë

  kengetar i mrekullueshem🥺🥺

 22. Hagc Gavvsgsb

  Hagc Gavvsgsb

  6 ditë më parë

  OZOT SA EBUKUR

 23. Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari

  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari

  6 ditë më parë

  E di edhe un jam e thyer

 24. Al_flor Game

  Al_flor Game

  7 ditë më parë

  Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi

 25. Robert Mustafaraj

  Robert Mustafaraj

  7 ditë më parë

  O zot sa te bukur e ke zerin

 26. Festim Kastrati

  Festim Kastrati

  7 ditë më parë

  Qeyrudacjbjfkid

 27. Shqipe Shira

  Shqipe Shira

  7 ditë më parë

  😒💓

 28. Ana Kungulli

  Ana Kungulli

  7 ditë më parë

  😍😍😍😍

 29. TheWitherBoy 396

  TheWitherBoy 396

  8 ditë më parë

  Wow ca kenge me e bukura ne bote

 30. Aulona

  Aulona

  8 ditë më parë

  Se zemra se lejka❤🥺

 31. Erisa Duda Erisa duda

  Erisa Duda Erisa duda

  8 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏🌝

 32. doliio volay

  doliio volay

  8 ditë më parë

  His voice omg 🥺😍

 33. Festim Kastrati

  Festim Kastrati

  8 ditë më parë

  ❤dkbhd

 34. Hagc Gavvsgsb

  Hagc Gavvsgsb

  8 ditë më parë

  Kjo kenge me Ben per te qare

 35. Enriko Braci

  Enriko Braci

  8 ditë më parë

  Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur

 36. Erzan Qejvani

  Erzan Qejvani

  8 ditë më parë

  Bravo je me i miri 😇😇😇😇

  • doliio volay

   doliio volay

   8 ditë më parë

   alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

 37. Ana shqipe

  Ana shqipe

  8 ditë më parë

  Like pa arsye se e meriton☺✌

 38. niddg viiut

  niddg viiut

  9 ditë më parë

  The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰

 39. Hagc Gavvsgsb

  Hagc Gavvsgsb

  9 ditë më parë

  Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte

 40. ArtoneBoSS

  ArtoneBoSS

  9 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤

 41. Shyrete Shahinaj

  Shyrete Shahinaj

  9 ditë më parë

  3r2

  • niddg viiut

   niddg viiut

   9 ditë më parë

   alpast.info/one/video/f2inrN1nZXm0gMg

 42. gioyu comi

  gioyu comi

  10 ditë më parë

  Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔

 43. Serjan Hysaj

  Serjan Hysaj

  10 ditë më parë

  😊

 44. Serjan Hysaj

  Serjan Hysaj

  10 ditë më parë

  Najs je o gjest

 45. sokin jon

  sokin jon

  10 ditë më parë

  Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️

 46. Meri Tozaj

  Meri Tozaj

  10 ditë më parë

  shum e bukur kjo kenge

  • gioyu comi

   gioyu comi

   10 ditë më parë

   🥰

 47. Hysnije _sh

  Hysnije _sh

  11 ditë më parë

  Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰

 48. FLORDI

  FLORDI

  11 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

  • sokin jon

   sokin jon

   10 ditë më parë

   uau ca zeri mrekulli

 49. Hasim Ademi

  Hasim Ademi

  11 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 50. Gjystina Marku

  Gjystina Marku

  11 ditë më parë

  the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary

 51. Medina Sulo

  Medina Sulo

  11 ditë më parë

  💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯

 52. Kujtim Lamaj

  Kujtim Lamaj

  11 ditë më parë

  😍

 53. Admir Lama

  Admir Lama

  12 ditë më parë

  Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪

 54. Infotech Infotech

  Infotech Infotech

  12 ditë më parë

  alpast.info/one/video/f2inrN1nZXm0gMg

 55. Ebubeker Ali

  Ebubeker Ali

  13 ditë më parë

  Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪

 56. Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari

  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari

  13 ditë më parë

  Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar

 57. Melihate Presheva

  Melihate Presheva

  13 ditë më parë

  I gsis0 y1❤❤❤❤

 58. Daniela Asmadhi

  Daniela Asmadhi

  13 ditë më parë

  Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..

 59. sara xhepa😍

  sara xhepa😍

  13 ditë më parë

  🥰

 60. Simina Covaci

  Simina Covaci

  13 ditë më parë

  😍😍😍

 61. Juliana Pumo

  Juliana Pumo

  13 ditë më parë

  ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 62. Shabane Elezi

  Shabane Elezi

  13 ditë më parë

  uau ca zeri mrekulli

 63. Adnan Maqi

  Adnan Maqi

  14 ditë më parë

  Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗

 64. Mira

  Mira

  14 ditë më parë

  🇦🇱❤🇷🇴

 65. Karolina Mietkiewicz

  Karolina Mietkiewicz

  14 ditë më parë

  🇦🇱❤🇵🇱

 66. FF MARAJAN

  FF MARAJAN

  14 ditë më parë

  💔😔

 67. JuSt PsYcHo

  JuSt PsYcHo

  14 ditë më parë

  SAD

 68. Albion Olluri

  Albion Olluri

  14 ditë më parë

  Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥

 69. Andy Hoda

  Andy Hoda

  14 ditë më parë

  Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐

 70. Mirela Pengu

  Mirela Pengu

  14 ditë më parë

  Super kenge

 71. yuoop noke

  yuoop noke

  15 ditë më parë

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 72. Elisabeta Qira

  Elisabeta Qira

  15 ditë më parë

  🙂🥺👍👍👍👍👍

 73. bilinas mini

  bilinas mini

  15 ditë më parë

  halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA

 74. sigrida ciku

  sigrida ciku

  16 ditë më parë

  sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte

 75. Gazment Brahimllari

  Gazment Brahimllari

  16 ditë më parë

  Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

  • yuoop noke

   yuoop noke

   15 ditë më parë

   Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 76. Carpe Diem

  Carpe Diem

  16 ditë më parë

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 77. Rifat Zulfaj

  Rifat Zulfaj

  16 ditë më parë

  Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll

 78. Fadili MurTi

  Fadili MurTi

  16 ditë më parë

  Te lumt goja😀

 79. Video Interesante

  Video Interesante

  16 ditë më parë

  Cfare do të thotë U HALITE?

 80. Fabian Burina

  Fabian Burina

  16 ditë më parë

  🎶❤gjesti

 81. Agim Likaj

  Agim Likaj

  16 ditë më parë

  Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭

 82. Flamur Dauti

  Flamur Dauti

  16 ditë më parë

  Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget

 83. Flamur Dauti

  Flamur Dauti

  16 ditë më parë

  Veq vazhdo shum mir 💪💪

 84. Eltina Zenel

  Eltina Zenel

  16 ditë më parë

  super hit

 85. Lutfije Bislimi

  Lutfije Bislimi

  17 ditë më parë

  bebe boss je te dua nga diamant bislimi

 86. Elma Elma

  Elma Elma

  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 87. Armando Aliu

  Armando Aliu

  17 ditë më parë

  Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 88. Vjollca Balla

  Vjollca Balla

  17 ditë më parë

  Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 89. Tik tok star

  Tik tok star

  18 ditë më parë

  Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌

 90. Sina Mobishd

  Sina Mobishd

  18 ditë më parë

  Bravo Gjesti ma Mir be bot

 91. Rijad Kasamaj

  Rijad Kasamaj

  18 ditë më parë

  Ky eshte nje kengetar super

 92. Arian Topalli

  Arian Topalli

  18 ditë më parë

  Un

 93. elmedin jusufi

  elmedin jusufi

  18 ditë më parë

  😢😢🥰💔💘

 94. FF LIDER

  FF LIDER

  18 ditë më parë

  Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!

 95. Tuana Gerbeshi

  Tuana Gerbeshi

  18 ditë më parë

  Keng ma e mira ne bot

 96. vini hyka

  vini hyka

  19 ditë më parë

  SUPER

 97. Alesia Avdulaj

  Alesia Avdulaj

  19 ditë më parë

  Ash nje kang shum e bukur

 98. Maz B

  Maz B

  19 ditë më parë

  His voice omg 🥺😍

 99. Ken Nechee

  Ken Nechee

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 100. minivere kallaba

  minivere kallaba

  19 ditë më parë

  bravo👏🏻👏🏻👏🏻

Faqja Tjeter