Muzikë

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► www.smarturl.it/SubscribeGena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

-

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)
__________________________________

Bookings 📞 : 00355684675397

Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

_______________
Connect with GENA:
Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
Connect with ENDRI:
Instagram ► endripriftiofficial
Connect with STEFI:
Instagram ► stefi_prifti07
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
_______________
Music: Gena
Lyrics: Gena
Arrangement: Vani Rushiti
Guitar: Besmir Shani
Saxophone: Devis Kaziu
Master: Eni Xhihani
Video: Max Production
Editing: Sami Leka

Published by : Folé Publishing
_______________
℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#GenaEndriStefi #IKamVeneKapak #Fole

Komente 

 1. GENA

  GENA

  14 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► www.smarturl.it/SubscribeGena 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

  • Eva1917

   Eva1917

   6 ditë më parë

   @ANIANI a

  • Dhurata Greca

   Dhurata Greca

   13 ditë më parë

   Super kenge

  • Vilma Duro Kafexhiu

   Vilma Duro Kafexhiu

   13 ditë më parë

   Suksese !!! Super kenge ❤️

  • ANIANI

   ANIANI

   14 ditë më parë

   Gena suksese, kenga super.Meqense dhe un jm kaçurrelse ,me vendos ❤.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

 2. Nikoleta Buzi

  Nikoleta Buzi

  35 minuta më parë

  Brava jeni më të mirët🌹❤️💓💚🌻🌼🌸💐🌷🌹🥀🏵️💞

 3. yza munteanu

  yza munteanu

  Orë më parë

 4. gjakov - prizren

  gjakov - prizren

  Orë më parë

  uauuu muzik e fort qekjo

 5. ilir petro

  ilir petro

  2 orë më parë

  mos te kishte tekst shqip do me dukej si keng serbe apo boshnjake po prap se prap shum keng e bukur

 6. Armando Muka

  Armando Muka

  7 orë më parë

  Respekt per qef 👏👏👏👏

 7. viktoriarama

  viktoriarama

  Ditë më parë

  Gena ta hangsha zemrën. You never let me down. Nga varri do çohem me muzikën e zërin tënd❤️ Hope to see you one day here in Cali🙏🏻

 8. mirela aliaj

  mirela aliaj

  2 ditë më parë

  Belliiiiii 🥰🥰🥰🥰

 9. Xhina Memushaj

  Xhina Memushaj

  3 ditë më parë

  Bravo cuna ju beni muzike te mirefillte jo tallava ju degjoj me kenaqesi jo se jemi patriote Korcare por jeni profesioniste jeni te papare ju uroj suksese

 10. Suzana Gjini

  Suzana Gjini

  3 ditë më parë

  O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja

 11. Rigels Luke

  Rigels Luke

  3 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum bukur artista

 12. Selçuk Türkmen

  Selçuk Türkmen

  4 ditë më parë

  So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 13. Valbona Hysejan

  Valbona Hysejan

  4 ditë më parë

  Brravo korca👏👏👏👌👌👌

 14. Valbona Llulla

  Valbona Llulla

  4 ditë më parë

  Super kenge videoclip yll fare

 15. Aj baba

  Aj baba

  4 ditë më parë

  Sa like shkojn per zeshkanet 👇

 16. word english

  word english

  5 ditë më parë

  Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.

 17. Sami Peci

  Sami Peci

  5 ditë më parë

  Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.

 18. seeni gzty

  seeni gzty

  5 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 19. Edita Gegic

  Edita Gegic

  6 ditë më parë

  ❤️❤️💋💋💋💋

 20. Brixhilda Novalli

  Brixhilda Novalli

  6 ditë më parë

  Bellissimo

  • seeni gzty

   seeni gzty

   5 ditë më parë

   Ku eshte ky vend?

 21. mitro Kosova

  mitro Kosova

  6 ditë më parë

  👍❤🇦🇱🇽🇰👍

 22. Fatosi Redxha

  Fatosi Redxha

  6 ditë më parë

  👌👌👌👌👏👏

 23. Elton Vlore

  Elton Vlore

  6 ditë më parë

  Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏

 24. Alban Koka

  Alban Koka

  7 ditë më parë

  3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!

 25. luiza cani

  luiza cani

  7 ditë më parë

  ⭐⭐⭐

 26. Ela Celiku

  Ela Celiku

  7 ditë më parë

  🌷

 27. Lamprini Vanko

  Lamprini Vanko

  7 ditë më parë

  Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem

 28. sildian zylollari

  sildian zylollari

  8 ditë më parë

  👑KORÇA👑

 29. Besa Besa

  Besa Besa

  8 ditë më parë

  Gena vdes per bionde😁

 30. soiung toiue

  soiung toiue

  8 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 31. Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  8 ditë më parë

  Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super

  • Endri & Stefi Official

   Endri & Stefi Official

   8 ditë më parë

   Ne klipin tjeter... 👍😍

 32. angela angel

  angela angel

  8 ditë më parë

  Super..ju kendofte zemra..

  • soiung toiue

   soiung toiue

   8 ditë më parë

   complimenti ragazzi

 33. Driton Bajraj

  Driton Bajraj

  8 ditë më parë

  Bravo Gena

 34. simin simin

  simin simin

  8 ditë më parë

  Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍

  • simin simin

   simin simin

   4 ditë më parë

   @Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷

  • Albaboy King

   Albaboy King

   4 ditë më parë

   🇦🇱🤜🤛

 35. Tirana 2001

  Tirana 2001

  9 ditë më parë

  Ku eshte ky vend?

 36. Ridvana Sina

  Ridvana Sina

  9 ditë më parë

  Gena super, man in red...!!!

 37. Frida biba

  Frida biba

  9 ditë më parë

  Super ! nje bigap !!

 38. Spiro Roko

  Spiro Roko

  9 ditë më parë

  Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...

 39. Melissa Riva

  Melissa Riva

  9 ditë më parë

  Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak

  • Melissa Riva

   Melissa Riva

   6 ditë më parë

   Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Endri & Stefi Official

   Endri & Stefi Official

   8 ditë më parë

   @Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅

  • Melissa Riva

   Melissa Riva

   8 ditë më parë

   @Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️

  • Endri & Stefi Official

   Endri & Stefi Official

   8 ditë më parë

   Beni qejf edhe pak...😍😂

 40. Fatmir Callmori

  Fatmir Callmori

  9 ditë më parë

  Bravo djema

 41. Eva Rriska

  Eva Rriska

  9 ditë më parë

  Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓

 42. xhemal boka

  xhemal boka

  9 ditë më parë

  Super kenge 👏

 43. xhemal boka

  xhemal boka

  9 ditë më parë

  Super kenge 👏

 44. Wolfgang Liedtke

  Wolfgang Liedtke

  9 ditë më parë

  👍👌

 45. Dorina Rina

  Dorina Rina

  9 ditë më parë

  na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss

 46. Merita Asllanaj

  Merita Asllanaj

  9 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️

 47. Elena Subashi

  Elena Subashi

  9 ditë më parë

  complimenti ragazzi

 48. Shqiponja Dervishaj

  Shqiponja Dervishaj

  9 ditë më parë

  Super

 49. Rock girl

  Rock girl

  10 ditë më parë

  Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

  • Bylis For ever

   Bylis For ever

   6 ditë më parë

   Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire

 50. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  10 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕

  • Rock girl

   Rock girl

   10 ditë më parë

   😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

 51. Eliada Beluli

  Eliada Beluli

  10 ditë më parë

  Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁

 52. Astrit Ruci

  Astrit Ruci

  10 ditë më parë

  Gena je njish per zotin bravo

 53. Niko 3600

  Niko 3600

  10 ditë më parë

  Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂

  • Kevi Tirane

   Kevi Tirane

   9 ditë më parë

   Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!

 54. Albino Antonio Cazzato

  Albino Antonio Cazzato

  10 ditë më parë

  Tre zera te kombinuar shume bukur bravo

 55. Teuta Vezuli

  Teuta Vezuli

  10 ditë më parë

  Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...

 56. Kadrie Sejdi

  Kadrie Sejdi

  10 ditë më parë

  Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗

 57. Genc Torba Torba

  Genc Torba Torba

  10 ditë më parë

  Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda

 58. Soleil

  Soleil

  10 ditë më parë

  Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹

 59. Pastor BiLaLi

  Pastor BiLaLi

  10 ditë më parë

  Hajdeee hajdeee 💙💛🖤

 60. Blossxom

  Blossxom

  10 ditë më parë

  Krenare per korcen e kengetaret e qytetit tim bravo kenge shume e bukur

 61. S K

  S K

  10 ditë më parë

  Gena gjithmon fantastik

 62. nsjznhs hsuznhz

  nsjznhs hsuznhz

  10 ditë më parë

  Tre yje....super bashkpunim ✨✨✨

 63. Ledjana Prenga

  Ledjana Prenga

  10 ditë më parë

  Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

 64. qopoy dnon

  qopoy dnon

  10 ditë më parë

  Të jesh "KORÇAR" dhe mos I vesh kapak 😉 🇦🇱🇸🇪

  • Albanian Orthodox

   Albanian Orthodox

   2 ditë më parë

   E keni qelbur flamurin e Suedise 😂😂😂😂

  • Marius Dule

   Marius Dule

   5 ditë më parë

   Copy paste koment 😋😅

 65. Flurije Kukalaj

  Flurije Kukalaj

  10 ditë më parë

  😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

 66. Elo na

  Elo na

  10 ditë më parë

  Sot vleresohen amatore kengetar, jo keto artista qe meritojne me shum shikushmeri dhe like !😍

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   10 ditë më parë

   alpast.info/tax/1L7Oj6w7OfvR-Bf2WvtkWw

 67. Lejla Mansaku

  Lejla Mansaku

  11 ditë më parë

  Sh e bukur

 68. Fato Veliu

  Fato Veliu

  11 ditë më parë

  Shume bukur qe te tre ju lumt goja

 69. Majola Lazeri

  Majola Lazeri

  11 ditë më parë

  👏👏

 70. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  11 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤koke e kembe me ty rash brenda i kam ven kapak💎💎💙💙💚💚❤❤💓💛💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤

 71. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  11 ditë më parë

  Gena endri stefi 💎💎💙💙💚💚❤❤i lam ven kapak💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤

 72. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  11 ditë më parë

  Danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤eneida💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝❤💗💎💎💙💙💚💚❤❤💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💜💔💓💞💟💘❣💔💖💝💗❤❤

  • Enejda Xhatufa

   Enejda Xhatufa

   11 ditë më parë

   1💎💎💙💙💚💚❤❤

 73. olioli

  olioli

  11 ditë më parë

  Kaçurrelja -- si Sirene🧜‍♀️ Bjondja -- si Trendafil 🌹 Zeshkanja-- si Miss😍 Per ti vënë kapak 😄😉

 74. Selime Bylyku

  Selime Bylyku

  11 ditë më parë

  SUPER KENGE E MREKULLUSHME ME PELQEN PA MASE

 75. Marjana Didi

  Marjana Didi

  11 ditë më parë

  Bravo 👍🙏💚❤💙🙋‍♀️

 76. A A

  A A

  11 ditë më parë

  Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

 77. Sofia Chamzallari

  Sofia Chamzallari

  11 ditë më parë

  Bravo djemte korcare te pa pare suksese kenge shume e bukur

 78. Saadet Mavili

  Saadet Mavili

  11 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 79. Flutr O.

  Flutr O.

  11 ditë më parë

  Suksese Suksese...👏👏👏👏👏

 80. josi Osmani

  josi Osmani

  11 ditë më parë

  Nderkohe kacurrelat ne klip i ka Gena ,goca me te drejta.Perpos kesaj kenga yll🌟🤗

 81. F_Z 2021

  F_Z 2021

  11 ditë më parë

  Gena Endri Stefi like kush mendon se jan me te miret sot per sot

 82. F_Z 2021

  F_Z 2021

  11 ditë më parë

  Bravooo jeni me te miret suksese te metejshme 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👌👌👌 supeeeer hiiiiiiiiit

 83. Lindita Cianci

  Lindita Cianci

  12 ditë më parë

  Super kenge na kenaqet

 84. Landa P

  Landa P

  12 ditë më parë

  bravo me ju krenohet Korca

 85. Kadrie Sejdi

  Kadrie Sejdi

  12 ditë më parë

  Aq bukur sa ska kufi 🙅👏🤗👁️

 86. Bad girls for l1fe

  Bad girls for l1fe

  12 ditë më parë

  Pse nuk i morët vajzat e përputhen në videoclip

  • Bad girls for l1fe

   Bad girls for l1fe

   11 ditë më parë

   @Endri & Stefi Official 😂😂uau flm rrespekte jeni me te mirët 💓

  • Endri & Stefi Official

   Endri & Stefi Official

   12 ditë më parë

   Ju bejme ftese per klipin e radhes... 😍😍😍

 87. Tefta Dedej

  Tefta Dedej

  12 ditë më parë

  Je Artist gena.por dhe vellezerit.rrespekte.😘😘😘

 88. Sara Glass

  Sara Glass

  12 ditë më parë

  Che bello🌟🌹🌟🌹🌟🌹❤️

 89. linda bleta

  linda bleta

  12 ditë më parë

  Si gjithmone kenget e mrekullueshme korçare na japin nje kenaqesi te mrekullueshme shpirterore! Bravo djema!👏🏻👏🏻👏🏻

 90. Qamil Isufaj

  Qamil Isufaj

  12 ditë më parë

  Super 👍

 91. Silvana Abdiaj

  Silvana Abdiaj

  12 ditë më parë

  Shume bukur kenga Gena complimenti ben gjithmon keng shume te bukura

 92. Migena

  Migena

  12 ditë më parë

  😍😍😍😍 Gena o adash😂❤️

  • Sandra Sandra

   Sandra Sandra

   9 ditë më parë

   Te doli emri a😂❤🤪

 93. Zoja S.

  Zoja S.

  12 ditë më parë

  PERFEKT...NO KOMENT...❤❤❤

 94. Vjollca Tafaj

  Vjollca Tafaj

  12 ditë më parë

  Mbajini mend keto kohe ....se pleqeria troket shpejt ne dere dhe vetem imazhe do keni

 95. Vio Vio

  Vio Vio

  12 ditë më parë

  Ku esht ber videoklip?

 96. Marjeta Barja

  Marjeta Barja

  12 ditë më parë

  Yje jeni zemra ju kendofte gjithmone 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 97. ELTON Demiri

  ELTON Demiri

  12 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 98. ELTON Demiri

  ELTON Demiri

  12 ditë më parë

  Po po e pa parë yll kënga ..

 99. Illyria A

  Illyria A

  12 ditë më parë

  Shume kenga e bukur 🧡

 100. Gana Kallaba

  Gana Kallaba

  12 ditë më parë

  👌👌

Faqja Tjeter