Ftesë në 5, U bë nënë 16 vjeç, historia prekëse e modeles: Na ndau vjehrra! 7 Qershor 2021, Pjesa 1

Tema: Vetëm 23 vjeç dhe nënë e një djali 6 vjeçar, “sekreti” i Silvit, konkurrentes së “She’s on top” që i përloti të gjithë… Nga konflikti me familjen, divorci, problemet shëndetësore e deri tek rritja e një fëmijë e vetme.
Të ftuar: Silvi Pashollari
, autore & moderatore e , emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
Gazetare: Adela Hysenllari

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Amus Amus

  Amus Amus

  5 ditë më parë

  Bieta mos ka filluar te te kape menopauza para kohe mi xhan?

 2. Saint Don

  Saint Don

  7 ditë më parë

  Sa idiote dhe injorante kjo e ashtequajtura gazetare.

 3. Arsen Coku

  Arsen Coku

  17 ditë më parë

  Kijo prezantuse koti fare PA lidhije

 4. Flamur Kyqyku

  Flamur Kyqyku

  19 ditë më parë

  Njerzit kur jon semur ato shkojn ne mjek ti qe punove koke mos vet koke peshkaqen ka goja mos mashtro njerz qe te dojn kqyre amarin iki prob je femer mos fol kot vjerra kunati ti edi qe je tjua fot kot je ere ste shiten mashtrimet

 5. Flamur Kyqyku

  Flamur Kyqyku

  19 ditë më parë

  E semur punove bravo

 6. Flamur Kyqyku

  Flamur Kyqyku

  19 ditë më parë

  Per gjith qka ka zgjidhje po nuk esht vjerra problemi kurr

 7. Flamur Kyqyku

  Flamur Kyqyku

  19 ditë më parë

  Kurr vjehrra ste ndan pi djali veq vesi yt qe ki pas e ste len mu knaq kalxo qka dush shoqev telivizionit por kurr sun ja kalxon zotit

 8. mari lena

  mari lena

  21 ditë më parë

  Akoma në shqipëri martohen që 16 vjeç kalama 🤦‍♀️ ja pasojat,çojn rininë dëm kot

 9. Eli

  Eli

  24 ditë më parë

  Ktej thot tha babi im esht fmi per te luajtur me litar ktej thot me nderhynte vjerra.Pse sja more per msim fjalt e vjerres

 10. valbona Bona

  valbona Bona

  24 ditë më parë

  Sa pati nis Facebook thot 🤦🏻‍♀️

 11. Doni Muja

  Doni Muja

  25 ditë më parë

  Sa rren zot I madh pse moj goca rreni kaq shum

 12. Sadbere Fazlija

  Sadbere Fazlija

  25 ditë më parë

  Nenat e vjehrrat jane mbretresha duhet me mbajt secila vendin e vet shkon shume mire... Pse vjehrra thote nje mendim qenka e keqe e duhet me ju gjujt burrit mbi koke. A nena me i thene mendimet nuk i nijm bile.

 13. Sadbere Fazlija

  Sadbere Fazlija

  25 ditë më parë

  Mjer vjehrrat,nuset pa nder e respekt,vjehrra eshte nene dhe nuk ua done t'keqen. Nuset si vijn si mgjitore dojn me ba cop e grim te gjith familjen.dojn veq djalin hupi,te gjith, jam ketu une tash une e une jam nena e gjitheçka per ty...

 14. Jeni Xhameta

  Jeni Xhameta

  28 ditë më parë

  Jo te gjitha vjerrat jane negative Po ashtu dhe nuset duhet mirkuptim ai eshte celsi Nje kritike te vogel ato thonjte a mundesh me i pre se kujdesesh per cunin dhe ato jane burim bakteresh

 15. Tea Tea

  Tea Tea

  Muaj më parë

  o zoti i vraft kto vjrhrra se me vet burri vjehrren moti ishum da po nuk e ka vet se ajo a shum katil po zoti te zezat ja kthevt ne qika te veta qa ka dasht mu mem ba

 16. the forbidden girl

  the forbidden girl

  Muaj më parë

  E re e bukur gjith jeten perpara. Vazhdo jeten hec perpara dhe mos e kthe koken mbrapa. Ska të keqe qe per të mir nuk vjen.

 17. joana hodaj

  joana hodaj

  Muaj më parë

  kjo bieta shikojeni cik kur ka qen e ftuar roza lati sa paragjykuese dhe smirushe o zottttttt sh njeri i keq duket n shpirt

 18. Enver Enver

  Enver Enver

  Muaj më parë

  Ggggg

 19. Popcorn & Chill

  Popcorn & Chill

  Muaj më parë

  Cka ka kjo Bleta që Nuk mund të rri qetë 2sec 🤦🏻‍♀️

 20. Plug Wrld

  Plug Wrld

  Muaj më parë

  Vjeherr katilesh!

 21. Denisa Shehi

  Denisa Shehi

  Muaj më parë

  Ka te tilla vjehrra plot,por eshte Zoti lart qe i jep ate qe meritojne nje dite,ato e paguajne per cdo nderhyrje qe bejne te djali dhe nusja!Mos gezofshin nje dite te bardhe!

 22. emi

  emi

  Muaj më parë

  Ju s'jeni mire nga mendt e kokes. Flisni per familje e vjerra kur ketu kemi te bejme gati me nje histori ne "limit" pedofilie. Nuk e di kur arrihet mosha e emancipimit ne Shqiperi ( vetem ne raste te veçanta), besoj 16 vjeç, por kjo ka ikur me pare e ai ka qene 23 vjeç...kulmi. Cfare bazash familiare pretendoni qe mund te krijonin? Njera femij e tjetri karabush e thoni a e ka fajin vjerra?! O zot cfare lexoj ketu "dashuri" qe 12 vjeç me arratisje...😳

 23. Bobi Bobis

  Bobi Bobis

  Muaj më parë

  Kjo prezantuesja sa vk qenka

 24. Aleka Qipo

  Aleka Qipo

  Muaj më parë

  Vjerra te ndyra..po e pesofehin ne vajzat e tyre plehrat

 25. Dafina Dafina

  Dafina Dafina

  Muaj më parë

  Keq me vjen per ish bashkeshortin,sepse Silvi ka menduar qe e do ate djale dhe ai ka besuar se silvi e do

 26. Cucina Mista

  Cucina Mista

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣👏👏

 27. Eduart Tanushi

  Eduart Tanushi

  Muaj më parë

  Ttyùuuiop0⁹⁸⁷⁵3¹

 28. enxhi qato

  enxhi qato

  Muaj më parë

  Pse i ngec shiriti moderatores?

 29. Kozeta Sefa

  Kozeta Sefa

  Muaj më parë

  She has been a bich

 30. Besara Sara

  Besara Sara

  Muaj më parë

  Mas ta qofte zoti se ske ça i ban hic.....Po ishalla e ka njat fmi me jet se Zoti shef e pagun pa merak gjithkush ka me marr ça meriton.

 31. Benita Syla

  Benita Syla

  Muaj më parë

  ndrrone prezantusen se katastrof

 32. Astrit Sadrija

  Astrit Sadrija

  Muaj më parë

  Ju qe shkrun I per vjerr a ake I Nan ju a veq demek Po komentoj ku ka Nan se ja prish jeten e djalit ka monsi kjo shoqja ka flejt veq neper shoppinga

 33. Dava Preci

  Dava Preci

  Muaj më parë

  Ka.vjerra.qe.bo.be.se.te.kan.shpirtin.ne.dore.por.ndarjet.i..Kan.per.kenaqesi.zoti.i.zbute.shpirtin. jerrave.lina.

 34. Marsuela Tirane

  Marsuela Tirane

  Muaj më parë

  Histori koti E ca eshte kjo? Histori shine E zakonshme

 35. Trolo Transunion

  Trolo Transunion

  Muaj më parë

  Kjo moderatorja shet mend ketu po ne fakt ndau burrin plak sa babai vet 🤣🤣🤣

 36. Dimitris Dimas

  Dimitris Dimas

  Muaj më parë

  RESPEKTE TE LUMTE DJALIT MOS I FUT UREJTE PER BABEN KOHA DO TA TREGOJ

 37. dominic manetta

  dominic manetta

  Muaj më parë

  Ca I keni gjith kta pedofila ne shqiperi edhe sthot njeri gjesikur eshte normale edhe kur ne US shof burra nga 30 vjec to u mundu tu gjujt nji 15 q16 17 vjece o ju shpelaft mortja juqifsha motrat po nuk kapet femija nate mosh edhe sikur te doj vet eshte turp mor idiota teenagers don’t know what they wanna eat for breakfast let alone make decisions for the rest of their life it’s pathetic n everyone looks at it like it’s ok no one says anything about that but that’s the definition of pedophilia

 38. dominic manetta

  dominic manetta

  Muaj më parë

  Sa e paska pallen e hunes motra e dyta. Kjo eshte 23??? Duket edhe zero I trashe sikur eshte 40

 39. gysi gysi

  gysi gysi

  Muaj më parë

  dava ruspie duket nfoto

 40. Hyrie Laci

  Hyrie Laci

  Muaj më parë

  Po kjo nuk i ka pyetur prinderit deshi burr

 41. semri ardit

  semri ardit

  Muaj më parë

  Aman se kjo po del me fol palidhje ik mej se ste besoj apask genjeshtare e keqe hajt se ke tall b...turp femer debile pise spot vjen turp aspak

 42. Neri Nera

  Neri Nera

  Muaj më parë

  Eehh sa te kuptoj moj moter,jane me shumic ato familje pa kultur.

 43. Liliana Saliasi

  Liliana Saliasi

  Muaj më parë

  Kjo me e bukura! ? Kjo eshte me e shemtuara

 44. Ermi ermi

  Ermi ermi

  Muaj më parë

  Se ku e ka modelen kjo nje zot e di Shum e shumtuar.

 45. Antoneta Nita

  Antoneta Nita

  Muaj më parë

  Bieta veq gazetare sje ok Nashta me vjedh burrat e tjerav te ec ama per tv sje kerkaaaaaa

  • Pranvera Skandaj

   Pranvera Skandaj

   Muaj më parë

   @Antoneta Nita jo une sja kam marr burrin kujt nuk po me djeg per vete e ke gabim ni burr kam e me ate dua te plakem

  • Antoneta Nita

   Antoneta Nita

   Muaj më parë

   @Pranvera Skandaj qa pot djeg ? Ja ki mor edhe ti najkuj burrin a hahahah

  • Pranvera Skandaj

   Pranvera Skandaj

   Muaj më parë

   Sju vjen turp si mund te flisni ashtu

 46. Ikballe Cakolli

  Ikballe Cakolli

  Muaj më parë

  Moderatorja sa me ben nervoze me.ato gjeste me duar me te folur....

  • the forbidden girl

   the forbidden girl

   Muaj më parë

   Ajo ësht yll.

 47. Ola Ola

  Ola Ola

  Muaj më parë

  Lat nam me kto titulla ...modele po nga u be modele kjo se doli sfiloj dy her ne pasarel lat nam Sinqerisht

 48. Fatbardha Marku

  Fatbardha Marku

  Muaj më parë

  Askush nuk te ndan nese dashuria mes ciftit eshte e pathyeshme.

  • Plug Wrld

   Plug Wrld

   Muaj më parë

   Kur e ki burrin budall e vepron qysh ti thot familja, nuk guxon me kan vetvetja … ta bin punen mu nda…

 49. Play Points

  Play Points

  Muaj më parë

  Un kam qen 14 kur kam ik diferenc 7 vjet vajza me lindi 17 vjeq djali 21 vjeq kam nje jet te luntur gati 20 vjet probleme nuk kam pas shiqir Zotit pdandaj vjera mos nderhini ne mes te dashuris

 50. Dhmhtra Kuriai

  Dhmhtra Kuriai

  Muaj më parë

  👍👍👍👍

 51. Dhmhtra Kuriai

  Dhmhtra Kuriai

  Muaj më parë

  Μακριά και αγάπη μενη η πεθερά

 52. Laorent Miha

  Laorent Miha

  Muaj më parë

  I bukur fustani nates I moderatores

 53. Visa Lalaj

  Visa Lalaj

  Muaj më parë

  Mos umrz shpirt ti je si kukull ta kesh me jet eshendet djalin ai esh gjysma jote esh jeta jote esh gjithcka qe ke sje as epara as efundit ja shum cifte te ndar emua enjejta situat ato vjerrat eliga ihng kanceri qe shkatrojn fatin edjalit dhe te nuses dua te them qe ka hyr zili xhelozi po ka zot lart do uvij fundi enjrz te ligj mos umrz zemer ti je vajz ezgjuar eshkathet ecilter ke djalin ke ter boten femija esh shpirti ishpirtit ton pa femi ska jet po jemi me fat kemi djemt tane pasuria jon ata jane behu efort eec me kokn lart pa njrz ete paragjykojn cenojn ate pun kan po cdokush edi vet ku ipikon pika ne shpi cdo kush idi vet hallet eveta buzeqesh gjithmon forca jon me emadhe jan femijet tane 🙏🙏❤❤❤😘😘

 54. H A

  H A

  Muaj më parë

  Po duket qe problemi kryesor ka qene pa pjekuria e kesaj vajze. Kjo nuk ka qene e pjekur per martesë. 16 vjeqare nuk je grua por femij pa marrë parasysh se kjo eshte mundu me lu rolin e gruas.

  • Ar Novak

   Ar Novak

   Muaj më parë

   Nuk eshte pjekuria po hunda e madhe qe kan dhe e fusin kudo po te them nga experjenca duhet perhere te jesh gati per luft kur te futin hundet pritja se nuk ti fusin me por nenat e cunave duhet te jene e gezuar kur nusja i kujdeset per cunin jo te bej budalluqe

  • Ida Terziu Balla

   Ida Terziu Balla

   Muaj më parë

   Problemi kryesor ishe Nena xheloze per djalin.Nese je nene ke vend ne shpirt per cdo femije Jo me per nusen e djalit.Por keto nuk jane nena .sepse kur pranon nusen e djalit 16 vjece qe eshte femije nese nuk di te besh mire mos bej keq.Lotet e femijeve numerohen ka Zot.Mjere ata nena qe shkaterrojne familje.

 55. free at last

  free at last

  Muaj më parë

  Per ju qe nuk besoni qe kete e ka ndare vjerra , pse ju duket cudi? Ne kulturen tone vjerra ankohet nga nusja qe diten e pare dhe ju mos na beni si te ndershme kur i kunderviheni kesaj . Pse u martua 16 vjec , po ai djali pse e mori gruan 16 vjec , Po ju sa vjec jeni martuar vete apo nenat tuaja i keni pyetur sa jane martuar? Une kam vuajtur per vete , edhe para se te shkoja per te lindur i kam shtruar darken asaj dhe vajzes se kunatit ! Nje gjelle sa isha shtatezane nuk ma beri dhe nje pale papuce per femijen nuk i beri meqe ishte pleqeri !

  • free at last

   free at last

   Muaj më parë

   @emi po te lexosh prape komentin tim te pare e ke aty pergjigjen per sa normale me duket mua, po te jetosh ne USA 23 vjecar qe shkon me nje nen 18 vjec quhet pedofil per tere jeten. Po ja qe jemi ne Shqiperi dhe kjo eshte normale , e them sepse e njoh kulturen tone! Hajt tani me ler rehat se nuk kam nerva te merrem me e lagu se lagu

  • emi

   emi

   Muaj më parë

   @free at last sipas teje te duket normale ty qe nje 23 vjecar ti hedhi syte nje 15 vjeçare? Koke bosh eshte ai jo ajo, shkruajta nje e "mitur" jo nje i "rritur". Une nuk jetoj ne shqiperi po kam motren atje me vajzen ne ate moshe. E te siguroj qe e mendon si une! Po te ishin me te rritur ndoshta i kishin keto probleme por ndoshta edhe jo, ku i dihet jetes. Fakti eshte qe do i shikonin me nje sy ndryshe e mbase e kalonin.

  • free at last

   free at last

   Muaj më parë

   @emi nje i rritur me nje koke bosh? Jam e sigurte qe ti nuk jeton ne Shqiperi prandaj dhe ke kete mendim . Une them qe edhe me te medhenj te ishin prape keto probleme do kishin !

  • emi

   emi

   Muaj më parë

   @free at last secili ka historine e vete e asnjeri s'po kerkon t'ju japi mend. S'ka shtepi pa halle... edhe ata qe shtiren sikur i shkojne gjerat shkelqyer, genjejne. Nderhyrja ime ishte per dicka tjeter e lidhur me moshen e me mentalitetin qe e permende edhe ti. Qe eshte e veshtire te ndryshosh nje shoqeri te tere jam shume e vetedijshme po ama s'duhet ulur asnjehere koka. Me irriton fakti qe ketu nga komentet kalon kjo situate si diçka normale e fillojne diskutojne per fajin e vjerres dhe raportin me nusen. Une e shikoj si problemin e fundit per tu diskutuar. Ketu problemi kryesor eshte se nje e mitur sebashku me nje koke bosh lozen lojen e krijimit te familjes pa e kuptuar ende se cfare ishte. Po as kesaj se gjores nuk i ve faj se eshte viktime. Fajin e kane prinderit e saj, qe si duket kane menduar vetem te rrisin nr e kalamanjve pa ditur si rriten, fajin e ka ai pseudo burri i saj qe ne moshen 23 vjeçare shkon e i hedh syte nje te miture 15 vjeçare dhe e prinderve te ketij qe e kan mbeshtetur duke vajtur e kerkuar doren. O zot i madh! Kam femijen tim kaq e mbesat e kur e mendoj... 😤😱

  • free at last

   free at last

   Muaj më parë

   @emi po kur keto epoka te ndryshme jetojne ne nje shtepi ,ti mendon qe nje fjale burrit dhe cdo gje u zgjidh! Nuk mund ti jap zgjidhje kesaj gjeje me nje koment por shumica e komentuesve jetojne jashte shtetit dhe kane harruar se si eshte mentaliteti i familjes shqiptare . Per te dhene mend jepni te gjithe ,por une jam ne gjendje ta kuptoj intelektin e personit qe thote : Deshe burr dhe tani mbaje,apo po ta marrezh vjerren me te mira e te shikosh , apo doni qejf ju po nuk ka , apo po te deshi burri nuk ka rendesi, apo tregoji burrit qe ne filling edhe keshtu nuk ke probleme! Qe te gjitha Qe te gjitha jane 0 me bisht , te rinjte kane te drejte ta gezojne rinine e tyre dhe prinderit nuk duhet te behen pengese, jo me te arrijne sa ti ndajne ! I kam pare te tera se jo qe jam femer vete por kam plot qe njoh dhe kane te njejtat probleme ne familjet e tyre! Kam degjuar edhe nena qe nuk duan tja dine nese femijet ndahen , perkundrazi mezi presin ! Nje shprehje thote : Per inat te nuses me vdekte djali ! Une e besoj kete femer pse eshte ndare , me e keqja eshte se ajo nuk gjen dot fjale dhe nuk ka fjale te shpjegoje ambjentin toksik qe te mbushi mendjen e te tjereve .

 56. viola

  viola

  Muaj më parë

  Sipas mendimit tim po del me shendetshme jetesa ne bashkesi familjare kurr nuk ka pas ndarje kaq shume po e mrrni martesen si loje e jo si diqka si te shejte

 57. lord alt

  lord alt

  Muaj më parë

  Kosovare cte tha mendja kosovaret ku shkojne gra gjejme..uh matufa.

 58. Besim Peci

  Besim Peci

  Muaj më parë

  ⅙0⁰⁹ B und ou

 59. lulja ime

  lulja ime

  Muaj më parë

  po na qe i kem 90% vjehrrat nshpi e na perzihen nqdo pun nfmi krejt qka na vendosum per jet duhet mu merr parasysh mendimi i vjehrres😭 mjer per mu qe jom tu kalu teper dit tkqija 😣😣😓

  • Ella Ella

   Ella Ella

   Muaj më parë

   @Shpresa Xh si mundem te ju kontaktojnse edhe e imja ma ka ka nxi jeten gjithmon por prap

  • Shpresa Xh

   Shpresa Xh

   Muaj më parë

   Jam martuar me Dashuri dhe kam 30 vjet jasht por dhe pse 2000 larg sikur e kisha perdit ne shtepi mund te them na e nxiu jeten

  • lulja ime

   lulja ime

   Muaj më parë

   @E.E Lk ani prit thuj kusherires derisa tja fillon edhe dhuna edhe ateher ki arsye me u nda 😩😩 mjer per neve qe i kemi shpi

  • E.E Lk

   E.E Lk

   Muaj më parë

   Sa te kuptoj moj shoqe ,kam nje kusherire qe eshte ne te njejten pozicion ,kur duhet ti marr leje vjehrres per te ik te prinderit ,edhe telefonin jà kontrollon me thote mos me shkruaj naj gja se me shohin telefonin ,nje cop djathe po ta mari me e hanger do tja xaje ne fyt se duhet te haje qfare te ti jap ajo ,po fajin e ka burri se nuk vendin gruas se vet te pakten me ka then qe burri e don nuk perdor dhun etj .por qe nuk i ban ze nanes ,se di qa te tham perdit mendoj per te ajo duron jam mire thot burrin e dua

  • Ella Ella

   Ella Ella

   Muaj më parë

   Te kuptoj shum mir se un ni her ne vit shkoj dhe me tmerronnn psiqikisht

 60. Burim Strumcaku

  Burim Strumcaku

  Muaj më parë

  😣😢

 61. Ndoca Monda

  Ndoca Monda

  Muaj më parë

  Ke lindur 16 vjeç ?? Po ty ta ka fajin nena jote jo vjehrra. Moj vajze te besh seks 15 vjeç ta ka fajin familja jote. C pret ti 16 vjeç te kuptoj vjehrra kur nuk te kupton mami jot. Kerkoje te vetja goce se i ke hip kalit heret. Turp te kesh qe flet per vjehrren keq ! Ti dhe keto viktimat e tjera qe te mbeshtesin. Se ate burrin qe doje ti ajo e ka lindur e rritur. Beni sikur ju keni rrritur dhe burrat tuaj. 16 vjeçe te rrije ne shtepine tende e ti vije mend shkolles.

 62. convict convict

  convict convict

  Muaj më parë

  Allahu shmatrrovt kta njerzi kqi si prishin jeten e tjerve o qllahu vravt kta fllqisira zemer lig po shum janr ba o ti vjeherr si ke ndq kta zoti te fut ne zjarr oj shtrig keqe

 63. Lonna

  Lonna

  Muaj më parë

  Degjojini prinderit o femije se asnje prind nuk i do te keqen femijes se vet!

  • Kreno kren0

   Kreno kren0

   Muaj më parë

   Edhe ne psikologji esht e ditur qe ska gje qe ju len trauma dhe pasoja femijeve sa prinderit e vet. Jo me qellim, se asnje prind s'ja do të keqen femiut...po ja qe lejm trauma te femijet.

  • Barbi

   Barbi

   Muaj më parë

   Mos ja fut, ka prind qe i kan myt fmin e vet,nana qe si kan lind i kan gjujt n borllog fmin,ka baballar qe sherri i kurvave i kan lan fmin me dek uni,tu dal kafev tu u pijav,ka tulifar prindi. Nese hin ka ana pozitive gjithmon ka ane negative,duhet mi permend dyjat. Dikush qe ska prind?? Kon me ndegju.

 64. Anila Memishi

  Anila Memishi

  Muaj më parë

  Kjo qenka totalisht budallacke, dhe + thot qe nuk ju ve "shume " fan prinderve !!!! Po prinderut nuk kane faj qe ti ke ikur nga ato per nje njeri qe e ke takuar ne shitore ! Me te vertet nuk qenke normal!

 65. Alketa Sinani

  Alketa Sinani

  Muaj më parë

  Nuk duhet paragjykuar kurre asnje njeri per ate cka ka kaluar ne jete

 66. Aro Dalip

  Aro Dalip

  Muaj më parë

  aq te mira keto femra saa 16 mendjen per burr

 67. Edona

  Edona

  Muaj më parë

  Une per vete se besoj shum histirin e saj kur flet duket fallco

  • no name

   no name

   Muaj më parë

   O silvi na trego e ke me azizin fmin apo me enverin? Ish valltare esht

  • Ilma Ismaili

   Ilma Ismaili

   Muaj më parë

   Shiko nese te ishte fallco si histori Ajo do kishte komunikim me ish bashkeshortin e Saj do kishte foto etj. Po femra shqiptare vuajne shum Jo vtm nga mashkulli qe ka mentalitetin qe Jan superiore por nga vete femra

 68. Xhiljola Shala

  Xhiljola Shala

  Muaj më parë

  ZOTI tè ndihmoftè !!!! Sa keq !!!

 69. Alma Lulja

  Alma Lulja

  Muaj më parë

  Ec moj aty ne vend ti ndihmoje mamit vrapove pas qejfeve te tua , ashtu si paske len dhe burrin per aresye qe skane pasur lidhje me ju te dy. Egoiste

  • Alma Lulja

   Alma Lulja

   Muaj më parë

   @Ertjola Cekani po pra dhe mami e semure

  • Anna Anna

   Anna Anna

   Muaj më parë

   Shpresoj ta provosh,sepse nuk eshte e vetmja qe ka pasur kete situat!!

  • Ertjola Cekani

   Ertjola Cekani

   Muaj më parë

   Po t vesh re ka qen 15 16 vjec. Ska dit ca ka bere thot. Egoiste je ti qe skupton

  • Ester Ester

   Ester Ester

   Muaj më parë

   Mos gjyko mor vajzuke , se vec prej te mirave nuk ik kerrkush 🤪

 70. no name

  no name

  Muaj më parë

  Aman sa gazetare koti qe je moj Bieta je shume e sforcuar pak me e thjeshte e mos leviz me kembe e duar se historite i ke te mira por ti nuk durohesh 🤷‍♀️

 71. Nelas G75

  Nelas G75

  Muaj më parë

  Kshu perfundoni kur filloni dashurickat qe 13 vjec e skeni tru per shkolle..

  • Une dhe ti😌🧸❤️

   Une dhe ti😌🧸❤️

   Muaj më parë

   @BASHA__F keshtu eshte e verteta👉👈

  • BASHA__F

   BASHA__F

   Muaj më parë

   @Une dhe ti😌🧸❤️ te drejt ke prz 😅🤝

  • Une dhe ti😌🧸❤️

   Une dhe ti😌🧸❤️

   Muaj më parë

   Okj ne te rinjte e sotem qe i vazhdojme qe tani po prinderit tane qe fejoheshin qe 14 vjec pa deshiren e tyre.Keshtu edhe mami eshte fejuar 14 vjec dhe femijen e pare e ka lindur 16 vjec

 72. Joy Sena

  Joy Sena

  Muaj më parë

  Ne pergjithesi vjerrat kosovare kane qejf te nderhyjne te djali dhe nusja! Jane posesive, duan te bejne ligjin! Dhe burri degjon nenen per respekt dhe ndan nusen per hater te familjes! 😱Plus kane qejf te ta marrin dhe femijen si pa te keq! Nuset nga Shqiperia si duan fare! Jane xheloze ndaj nuses dhe e quajne nusen sikur ka ardh per skllave e jo per djalin!

 73. Daniela Ela

  Daniela Ela

  Muaj më parë

  Pse o zot jan kto njerz kaq te lig pf ju denoft zotu

 74. Lili Lili

  Lili Lili

  Muaj më parë

  Sekretare🤣🤣🤣

  • Neino

   Neino

   8 ditë më parë

   Tmerr 🤯, na ndihmoftë i madhi Zot n‘edukimin e fëmijëve🤲🏻

 75. Lili Lili

  Lili Lili

  Muaj më parë

  Na e hape barkun na bane me vjell per brrylash

 76. Lili Lili

  Lili Lili

  Muaj më parë

  O zot qa tmerri sektetare me 8 vjet shkoll ?

  • no name

   no name

   Muaj më parë

   @Ολγα Μla. jo ska as sekretare as valltare po ska pse rren o shok a shoqe ca je te thot kam punu valltare e jo me rrejt per vemendje. Po esht mesu silvi esht buke e vjeter per rrena e trillime

  • Ολγα Μla.

   Ολγα Μla.

   Muaj më parë

   @no name pse ka gje te keqe te punosh secretare....!!!!!!

  • no name

   no name

   Muaj më parë

   Po valltare ka punu csekretare zezaaa

  • Ολγα Μla.

   Ολγα Μla.

   Muaj më parë

   O Lili Lili mos je gje na Ana e burit ti qe flet me kaq uretje se ty ste ka bere gje pse kaq ligesi ndaj ksaj vajze

  • Anda Ashiku

   Anda Ashiku

   Muaj më parë

   C lidhje ka fatkeqsia me ate qe thua ti ajo flet shum paster

 77. Lili Lili

  Lili Lili

  Muaj më parë

  O zonj ti se ke dasht se per vjehrren esht kollaj po thuj ti se dengla ke

  • Borana Mukja

   Borana Mukja

   Muaj më parë

   Njeriu nuk mund te rrije tere kohes ne stres vetem prej vjerres, nje jete kemi dhe duhet te jete te pakten e qete jo vetem probleme.

 78. David Martin

  David Martin

  Muaj më parë

  Amar Omar Qfar. Qobaneshe

 79. David Martin

  David Martin

  Muaj më parë

  Omar osama bin la den

 80. βερα

  βερα

  Muaj më parë

  Vetem 23 vjec esht kjo ?🤔

  • Lumturi Hajdari

   Lumturi Hajdari

   Muaj më parë

   Duket me e madhe

 81. viola

  viola

  Muaj më parë

  E degjova interviste me vemendje vertet eshte per te ardhur keq.Ta prishesh familjen per shka se te kshillon vjehrra si me mbjte rregull ne shtepi kjo nuk do komen .dhune nuk paskan ushtru as burri e as vjehrra . Te njejten situate e kam edhe vet por une e marre si kshille ate qe me thote vjehrra .Me dhimbeset djali qe rriitet pa baba me te vertet paske bere mekat te madh.

 82. Km Mm

  Km Mm

  Muaj më parë

  Tre motra e dy vllezer o gazetare

 83. Ni B

  Ni B

  Muaj më parë

  Jan disa vjehrra ta shkatrrojn jeten nusses edhe djalit.. Mue me vjen keq per te dyt edhe per ish Burrin e saj sepae edhe aj sigurisht ka qen iri dhe skadit se ku usht... Nkit rast. Vjehrat shkatrrojn shum jet djemve nussev dhe femijet e Tyre. Po kaniher edhe pa dije se shohfin tej ku shkojn. Shum gjunaf. Po ka shum shummm raste kshtu sidomos ne kosov. 😔

 84. Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  Muaj më parë

  Si nuk te vie turp te dalesh ne tv pyfffffff

  • Kei Kei

   Kei Kei

   19 ditë më parë

   Po kjo ska bere ndonje turp ,pse mos te dali ne tv ?. SKA pyll pa derra si ne Kosove dhe ne Shqipri .Xhelozija e nenave se po ju merr nusja djalin .

  • Albiola Toska

   Albiola Toska

   Muaj më parë

   Po crendesi ka… u bon tfamshme plakat ne tv e jo mo gocat e reja 😂 leji moj tshijojn jeten e vet

  • Nafa Nafa

   Nafa Nafa

   Muaj më parë

   Aka ndihmu dikush qeka dal tv se besoj vetem ka tregu veten se osht e gabim vet paska lyp burri eja te flasim por kjo paska mendjen hava

  • Albiola Toska

   Albiola Toska

   Muaj më parë

   Si nuk te vjen turp te vjrllesh vrer mbi jeten e dikujt ? Apo se ke problem te komentosh negativisht 😠 se aq te papune jeni vetem te fusni hundet ke jeta e te tjereve

  • Mimi A

   Mimi A

   Muaj më parë

   🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 85. Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  Muaj më parë

  Ti shoqe se paske dasht burrin ktu vjehrra spaska dor mos genje

 86. Akssa Begolli

  Akssa Begolli

  Muaj më parë

  Shum bajatic dhe injorante trregohet ne emision me vajzat nese keshtu je sjell sja vlen

 87. Bahrije Zeqiri

  Bahrije Zeqiri

  Muaj më parë

  M habit fakti pse zvicrra nuk t lypi kuakjo vajz se pare se mej ba 18 vjet ,booll paska ditë si u (NDA) po ti pse nuk e more burrin ,babain e Amarit n zvicerr nuk kishe pas pun me vjehrren Hiq, pajtohuu mojj pr Djalin ,poedhe familja jote ta paska mbush mendjen mu nda

 88. Bruna

  Bruna

  Muaj më parë

  ska jet pa vuajtje , po nuk jam dakort te leshe ate qe do se vjerra apo dikush futet cdo gje rregullohet ne kalimin e kohes . mbase cdo vajze e do burrin pa njeri po te mendojme kur kemi nena vet ! te uroje sukses e pse te kam ndjekur .

 89. eli

  eli

  Muaj më parë

  Shum gabim pse duhet te flisje keq ne publik per gjyshen e vet lere se do i njohi vet femija .

  • Melissa Media

   Melissa Media

   Muaj më parë

   @Barbi shum flm shpirt zoti trujt un spo paragjykoj asnji un ju lash zotin siper sot kam dy vajzat si drita te edukuara te shkolluara dhe si du zotit gje tjeter vec ti kem mir pa tjerat spo kan renci hic per mu te persh gjith tmirat

  • Barbi

   Barbi

   Muaj më parë

   @Melissa Media lutu te zoti,te ndimon, se gjithqka ne kete bot kthehet qado qe bon,ishalla rriten vajzat tua me shendet e kan fat ne jet, jeta ne shum gjera ka sprova po duhet me kon e drejt ne jete.Ti lufto per femijet tu,qe mos me pas munges taskujt ❤️. Me vjen keq per rastin tend,por asnje vjeherr nuk osht e mir.Te pershendes ❤️

  • Melissa Media

   Melissa Media

   Muaj më parë

   @Barbi nena e ksaj kjo ishte fmi kur u martova un me vllain e ksaj sot po ris dy goca vet pa ndimen e assunta as nuk dine me ja dit per gacat e mijA 13 vite qe as ftyren sva kan par

  • Barbi

   Barbi

   Muaj më parë

   @Melissa Media kjo ta ka bo ty a

  • Melissa Media

   Melissa Media

   Muaj më parë

   Epo zoti esht i madh te njejten me bet dhe mu ju mi lat dy gocat jetime me baben gjall ne moshen tende isha dhe un slat gje pa ber derisa me ndat e shikon bota retullohet

 90. Elona Salaj

  Elona Salaj

  Muaj më parë

  po c'pyetje po i ben kjo Bieta cllogjik munde te ket nje femije 16 vjece ky eshte krime vajza ka qene minorene por normalishte gjithe keto veshtiresi ja vlejne kure shikone engjellin e saj🙂

 91. Kasandra❤️

  Kasandra❤️

  Muaj më parë

  Shum pak degjova historin ne she's on top por dua te them dicka : Je femra me e fortt dhe bravoo ! Vjehrra nuk te behet kurr si nene por te pakten te dij vleren qe je pjes e trungut te saj ... dhe e anasjellta per 'nuset ' qe nuk i duan vjehrrat 😒

  • ana ana

   ana ana

   Muaj më parë

   @Shpresa XhShum faleminderit E dashur🤲😍🥰

  • Shpresa Xh

   Shpresa Xh

   Muaj më parë

   @ana ana te uroj vetem te mira🎉

  • ana ana

   ana ana

   Muaj më parë

   @Shpresa Xh E dashur me vjen shum keq por nuk behet asht nusja e djalit esht si vajza e shpis vjerra ime thot gjithmon vajza nxorra vajze prita un kam 10 vite martes nuk kemi kemi ber 10 fjal me ka ndimuar shum me femijet i kemi rritur bashk cdo gje qe bejm e bejm bashk kudo qe shkoj nuk me dilet nga shtepija pa vjerren ne edhe ne market shkojm bashk shkojm shum mir falenderoj zotin shum per familjen qe mka fal

  • Shpresa Xh

   Shpresa Xh

   Muaj më parë

   Paskeni pas fat goca se une per vehte jo vjehrra ishte betu qe s'me donte si mjaftoi kaq por hyri si gjarper ne Familien time i futi helmin te gjtheve ndersa une jetoja larg se sdija asgje 30 vite dhe nuk u lodh gruja

  • Vita Kola

   Vita Kola

   Muaj më parë

   @ana ana gezohem shume eshte fat dhe eshte gjeja me e bukur te kesh nje mardhenie te shendetshme me familjen e dyte 😍

 92. Leta viola

  Leta viola

  Muaj më parë

  Zoti te bekofte qenke nje vajz artiste e thjeshte,e zgjuar🙏

 93. elaa ela

  elaa ela

  Muaj më parë

  Te bespj qe tla nda vjehra sepse dhe mua njesoj me ndau vjehra e kam mallkuar

  • Viola Collaku

   Viola Collaku

   18 ditë më parë

   po pse?

  • Matilda Haxhiu

   Matilda Haxhiu

   18 ditë më parë

   @Flamur Kyqyku qetesoju se sikur ka nuse te mira ka dhe te keqija

  • Flamur Kyqyku

   Flamur Kyqyku

   19 ditë më parë

   Tash mendon per telivizionin jo mo per at dashnin qe per te ike lan gjith un sju kuptoj mos kalxoni istorin ndaju qe ki qef sene tjera edhe ik kto qe kalxon ti si kur ti qesesh tortes kryp ste ka faj as komshija e leje ma vjerra

  • Matilda Haxhiu

   Matilda Haxhiu

   Muaj më parë

   @Ella Ella As mos u merzit, se nuk te kane merituar ❤❤❤

  • Ella Ella

   Ella Ella

   Muaj më parë

   Edhe mua mka shkaterru familja e burrit ohh zott jam shum keqqq

 94. Leila Ismaili

  Leila Ismaili

  Muaj më parë

  Dhe une 15 vjece ika u bera nenne 16 vjece e 2 jav sot jam 23 dhe kam dy vajza eshte e njejta histori por eshte jete e trishtueshme

  • emi

   emi

   Muaj më parë

   15 vjeçe ike e u bere nene ne 16? 😳😳😳😳 Shpresoj qe yt shoq te kete qene ne te njejten moshe me ty se vallahi ketu ka histori qe duheshin denoncuar ne polici.

  • Laureta Ramadani

   Laureta Ramadani

   Muaj më parë

   @Anila Memishi y

  • Irma Hoxha

   Irma Hoxha

   Muaj më parë

   Qyqa, aq e Vogel? Wow

  • o b ba

   o b ba

   Muaj më parë

   pse e trishtueshme?

  • Anila Memishi

   Anila Memishi

   Muaj më parë

   Djal*

 95. leone leone

  leone leone

  Muaj më parë

  kjo tha 5 fmi gazetarja 4 motra e dy djem😂😂😂😂

  • Rina17

   Rina17

   Muaj më parë

   Nashta ka menu edhe 5 e kjo o e 6😂

  • Lia Tusha

   Lia Tusha

   Muaj më parë

   Edhe un ate nuk po kuptoj

  • Sonila

   Sonila

   Muaj më parë

   Haha 😅😅😅😅🤣😅🤣

  • Shqiponje K

   Shqiponje K

   Muaj më parë

   😅🤣🤣🤣

 96. Albana Demaj

  Albana Demaj

  Muaj më parë

  Gjynah

 97. Adelina Gashi

  Adelina Gashi

  Muaj më parë

  Ket semundje e kan 70% e vjehrrave shqiptare FATKEQESISHT!!!

  • Amus Amus

   Amus Amus

   5 ditë më parë

   @Pantera bianca edhe vjehrra ka qene nuse nje dit..sic ka mallku me shpirt vjehrren e vet kur ja ka be borxh ashtu e mallkon dhe nusja kur i shkaterron jeten! Kshuqe te kuptoje nusja vjehrren meqe nje dit “do behet vjehrre vet” , apo vjehrra nusen se e di ca ka hequr dikur kur ka qene nuse vet 😉

  • refitaj mattia

   refitaj mattia

   20 ditë më parë

   @Vesa Guri ⁶

  • free at last

   free at last

   Muaj më parë

   @Shpresa Xh ashtu eshte por ne te shumten e rasteve vajzat jane te parat qe ndezin sherrin , dhe ne disa raste kur nuk kane djalin te sakte apo kur vete nuk kane qene nuse me te mira pse duhet te kerkojne nga nusja te pamunderen? Respekti eshte reciprok, po ma bere do ta bej, ndryshe do te respektoj por kurre nuk do te afroj !

  • Shpresa Xh

   Shpresa Xh

   Muaj më parë

   @free at last nqs flasim per vjehrrat ato kan vajza ,duhet te jemi ne vajzat ti flasim nenave tona kur shohim padrejtesi se dhe nuset jan vajzat e dikujt ,te falenderoj .

  • free at last

   free at last

   Muaj më parë

   @Shpresa Xh koment i sinqert ky i joti. Nuk eshte mire te arrijne ne ate pike, femije me te paren ,femije me te dyten dhe prape nena e pakenaqur!

 98. Flaka Aber

  Flaka Aber

  Muaj më parë

  Aty ku ka dashuri askush smunt te te ndaj kurr E them nga pervoja personale😉

 99. samuel lolol

  samuel lolol

  Muaj më parë

  Vajza duket shumë e dashur dhe e sinçertë,por për fat të keq të sajë gabimi i saj që u bë shumë e re Nënë me një person që nuk ishte ideali i sajë.Sa i përketë Vjehrrave mund të them se jan disa lloje Vjehrrash që ta shkatërrojnë jetën,por janë edhe disa nga to që të duan,por janë shumë të pakta.Njeriu nuk duhet të dorëzohet sikurse nuk është dorëzuar kjo vajza dhe duhet vazhduar Jetën.

 100. elena elena

  elena elena

  Muaj më parë

  Ca idjote. Fillon e shan meshkujt shqiptar idjotja.. po te kishe degjuar vellezerit, s'do ishe ne kete pike sot. S'paske pas tru as kur ishe 16 vjece, as s'paske tani. 16 vjece s'duhej te kishe qene e lidhur fare, jo me te kryeje marredhenie. Nuk jane te prapambetur vellezerit, por jeni ju qe doni te fluturoni me presh ne 🍑 dhe nuk mendoni asgje. Pasojat me te medha i vuan femija jot qe rritet pa baba.

Faqja Tjeter