Argëtim

Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Komente 

 1. Shqiponja Stefa

  Shqiponja Stefa

  2 ditë më parë

  Braviiiiiiiiiiiiiiiii

 2. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire Menkshi

  2 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 3. Guri Beqiraj

  Guri Beqiraj

  3 ditë më parë

  Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna

 4. Lela Lela

  Lela Lela

  4 ditë më parë

  SUKSESE!

 5. Anxhela Xhela

  Anxhela Xhela

  4 ditë më parë

  Bravooo shume bukur.

 6. Romeo Ruka

  Romeo Ruka

  13 ditë më parë

  Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

 7. John Cina

  John Cina

  13 ditë më parë

  SUPER DUPER KENG

 8. Benardo Gjoka

  Benardo Gjoka

  13 ditë më parë

  👏👏

 9. Aristo bezhanic947

  Aristo bezhanic947

  13 ditë më parë

  Super🔥🔥

 10. Maria Zeneli

  Maria Zeneli

  13 ditë më parë

  Super 😍😍😍😍

 11. Enny Thiago

  Enny Thiago

  13 ditë më parë

  Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

 12. Nertil Zeneli

  Nertil Zeneli

  13 ditë më parë

  Ka lezet kshu🔥🔥🔥

 13. Toni Klintoni

  Toni Klintoni

  13 ditë më parë

  Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

 14. Ledjan Roci

  Ledjan Roci

  13 ditë më parë

  Bravo çuna ju pershendes...

 15. Jeta Cala

  Jeta Cala

  13 ditë më parë

  Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

 16. KIDDA LOVE0

  KIDDA LOVE0

  13 ditë më parë

  Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 17. Dalip Salliu

  Dalip Salliu

  13 ditë më parë

  Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

 18. Elisabeta Metushi

  Elisabeta Metushi

  13 ditë më parë

  No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

 19. Denada Oparaku

  Denada Oparaku

  13 ditë më parë

  Super jeni me te miret 🥰

 20. Arentina Gjoni

  Arentina Gjoni

  13 ditë më parë

  Jeni me te miret 🥰

 21. Laura Laura

  Laura Laura

  14 ditë më parë

  Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

 22. Nurie Agaraj

  Nurie Agaraj

  14 ditë më parë

  Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

 23. Bruna Banushi

  Bruna Banushi

  14 ditë më parë

  👏👏👏👏

 24. lida lazaj

  lida lazaj

  14 ditë më parë

  Si gjithmon gjiganda bravo cuna

 25. Sokol Kararaj

  Sokol Kararaj

  14 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥✌

 26. Myftarago Lorena

  Myftarago Lorena

  14 ditë më parë

  Super na kenaqet

 27. Kristo Marku

  Kristo Marku

  14 ditë më parë

  Jeni me te miret 😍

 28. Redian Xhafaj

  Redian Xhafaj

  14 ditë më parë

  Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

 29. Ili Osmanaj

  Ili Osmanaj

  14 ditë më parë

  Sukse me teja

 30. Eljo Eljo

  Eljo Eljo

  14 ditë më parë

  Ju lumt goja

 31. Keli Keli

  Keli Keli

  14 ditë më parë

  Bravo SUKSESE cuna

 32. Mixalis Kurra

  Mixalis Kurra

  14 ditë më parë

  Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

 33. Xhezo Eml

  Xhezo Eml

  14 ditë më parë

  Shume kenge te bukura suksese cuna

 34. Bl Bl

  Bl Bl

  14 ditë më parë

  Bravooo

 35. elvi elvi

  elvi elvi

  14 ditë më parë

  super keng suksese

 36. PewPew Albo

  PewPew Albo

  14 ditë më parë

  Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

 37. ff saker

  ff saker

  14 ditë më parë

  Super I malli Bardhi Naka

 38. Amoremio Syzana

  Amoremio Syzana

  14 ditë më parë

  Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

 39. Astrit Meidani

  Astrit Meidani

  14 ditë më parë

  Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

 40. ARMAND LLUSHA

  ARMAND LLUSHA

  14 ditë më parë

  Po Endrin ku e keni

 41. Klejdiseiti Klejdiseiti

  Klejdiseiti Klejdiseiti

  14 ditë më parë

  Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

  • Astrit Meidani

   Astrit Meidani

   14 ditë më parë

   Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

 42. Erion Majko

  Erion Majko

  14 ditë më parë

  Shume e bukur kjo kenge o cuni

 43. Albi Cakaj

  Albi Cakaj

  14 ditë më parë

  Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 44. Ilir Gjoncari

  Ilir Gjoncari

  14 ditë më parë

  Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

 45. Arif Bala

  Arif Bala

  14 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 46. CECILIA AYALA

  CECILIA AYALA

  14 ditë më parë

  Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

 47. Elidon Brakai

  Elidon Brakai

  14 ditë më parë

  Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

 48. Flori Caushi

  Flori Caushi

  14 ditë më parë

  Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

 49. Vullnet LAMAJ

  Vullnet LAMAJ

  14 ditë më parë

  Shum bukur bravo cuna..

 50. Eriselda Selda

  Eriselda Selda

  14 ditë më parë

  Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

 51. Anxhela Abazaj

  Anxhela Abazaj

  14 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 52. Regiela Kastle

  Regiela Kastle

  14 ditë më parë

  Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

 53. ALBANIA EAGLE

  ALBANIA EAGLE

  14 ditë më parë

  Fieri brravo

 54. Vlore

  Vlore

  14 ditë më parë

  Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

 55. Tila Tila

  Tila Tila

  14 ditë më parë

  Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

 56. Zeni Beshaj

  Zeni Beshaj

  14 ditë më parë

  Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

 57. Ana Taullaraj

  Ana Taullaraj

  14 ditë më parë

  😍😍😍👏👏

 58. Matilda Xhardja

  Matilda Xhardja

  14 ditë më parë

  💃🙃

 59. Enkileda Cakaj

  Enkileda Cakaj

  14 ditë më parë

  Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

 60. Andrea Prifti

  Andrea Prifti

  14 ditë më parë

  Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 61. romeo bida

  romeo bida

  14 ditë më parë

  Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

 62. Argyro Vasili

  Argyro Vasili

  14 ditë më parë

  Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

 63. Jetmir Musagalliu

  Jetmir Musagalliu

  14 ditë më parë

  Bravo cuna

 64. Erlind Meraj

  Erlind Meraj

  14 ditë më parë

  Bravo

 65. amore Arce Award

  amore Arce Award

  14 ditë më parë

  Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

 66. Bledar Pane

  Bledar Pane

  14 ditë më parë

  Njesha bravo

 67. Enver Demalia

  Enver Demalia

  14 ditë më parë

  Suksese te metejshme

 68. Doni Doni

  Doni Doni

  14 ditë më parë

  Legjend çunat nga patosi

 69. Dorela Cela

  Dorela Cela

  14 ditë më parë

  Bravo cuna

 70. Drita Bulla

  Drita Bulla

  14 ditë më parë

  Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

 71. Dj Nikolla

  Dj Nikolla

  14 ditë më parë

  Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

 72. Teuta Gjeka

  Teuta Gjeka

  14 ditë më parë

  Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

 73. Ermir Mecaj

  Ermir Mecaj

  14 ditë më parë

  Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

 74. Klajdi Koromonaj

  Klajdi Koromonaj

  14 ditë më parë

  Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

 75. Rezarta Bazo

  Rezarta Bazo

  14 ditë më parë

  Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

 76. Sonila Shehajjj

  Sonila Shehajjj

  14 ditë më parë

  Shum bukur bravo

 77. refit nuhaj

  refit nuhaj

  14 ditë më parë

  Suksese çuna Jeni më të mirët

 78. Lorimeti Hazizaj

  Lorimeti Hazizaj

  14 ditë më parë

  👏👏

 79. O bektash

  O bektash

  14 ditë më parë

  Bravo djema👏👏👏

 80. Ladii Danaj vizion plus

  Ladii Danaj vizion plus

  14 ditë më parë

  Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 81. Eneida Ruçi

  Eneida Ruçi

  14 ditë më parë

  💥💥💥💥

 82. Mikel Harizi

  Mikel Harizi

  14 ditë më parë

  Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

 83. INotSoraXD

  INotSoraXD

  14 ditë më parë

  Bravo

 84. maria kola

  maria kola

  14 ditë më parë

  Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

 85. Kleo Blloshmi

  Kleo Blloshmi

  14 ditë më parë

  Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

 86. Art Prenga

  Art Prenga

  14 ditë më parë

  Jeni me te miret

 87. Aziz Vrapi

  Aziz Vrapi

  14 ditë më parë

  Bravo cuna

 88. Kleanthi Mici

  Kleanthi Mici

  14 ditë më parë

  Historia juaj ne vite ,suksese djema

 89. Skifo Ams

  Skifo Ams

  14 ditë më parë

  Para fieriiii

 90. Ermela Ermela

  Ermela Ermela

  14 ditë më parë

  ❤❤

 91. bella bella

  bella bella

  14 ditë më parë

  Kot fare

 92. Melisa

  Melisa

  14 ditë më parë

  Bravo 🎶

 93. Mari Lili

  Mari Lili

  14 ditë më parë

  💥🎶💥💥

 94. Ali 3690

  Ali 3690

  14 ditë më parë

  Super 💥💥💥

 95. Ola Ola

  Ola Ola

  14 ditë më parë

  E keni qare 🎶

 96. Elena Ela

  Elena Ela

  14 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶

 97. Shprehje te ndryshme

  Shprehje te ndryshme

  14 ditë më parë

  Jeni me te miret.

 98. focus greg

  focus greg

  14 ditë më parë

  🎺🎺🕺🏾💃🏽☀️🕺🏼💃🏼🎺🎺

 99. Deni Jonuzi

  Deni Jonuzi

  14 ditë më parë

  Super bravo

 100. Arnida Strora

  Arnida Strora

  14 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

Faqja Tjeter